Dominik Hašek

Dominik Hašek

Sportovec/Sportovkyně   (Čeští hráči v NHL)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto sportovci/sportovkyni na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 3183, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

On baví. Hašek šašek, nebo marketingový génius? ‚V bráně šel také vlastní cestou‘

25. 6. 2015 7:21 zobrazit článek
Velice svérázným způsobem propaguje svůj nový produkt na sociálních sítích jeden z nejlepších hokejových brankářů historie Dominik Hašek. Co na posměšky fanoušků i marketingových expertů říkají jeho blízcí známí a bývalí sportovci? Další články k tématu:

Pocta pro ikony! Reichel a Hašek byli uvedeni do Síně slávy IIHF

17. 5. 2015 14:41 zobrazit článek
S touhle dvojicí se pojí jedny z nejkrásnějších a nejsladších úspěchů českého hokeje. Brankář Dominik Hašek a útočník Robert Reichel se nesmazatelně podepsali pod triumf na olympiádě v Naganu, oblíbený „Albi“ Reichel byl u tří titulů mistrů světa. Oba teď byli před koncem mistrovství světa v Česku slavnostně uvedeni do Síně slávy Mezinárodní hokejové federace IIHF.

Holeček varuje Mrázka: Neměl jsi co ztratit, teď budeš obhajovat!

12. 7. 2015 23:18 zobrazit článek
Dominik Hašek v Detroitu svou bohatou zámořskou kariéru končil, Petr Mrázek ji v okřídlem rudém dresu začíná. Klubová příslušnost by ale dle Jiřího Holečka neměla být jediným průsečíkem v osudech obou českých gólmanů. “Mrázek má na to, aby se stal novým Haškem,” nebojí se srovnání talentovaného mladíka s šestinásobným vítězem Vezina Trophy trojnásobný mistr světa.

kniha: Hall of Fame Induction 2015

19. 5. 2015 10:55 zobrazit článek
Hokejová Síň slávy byla založena v roce 1997. Mezinárodní hokejová federace od té doby oceňuje bývalé hráče, trenéry, rozhodčí a další osoby spojené s děním v ledním hokejem. Síň slávy IIHF se fyzicky nachází v Torontu společně s hokejovou síní slávy, kde jsou umístěny hmotné upomínky na uvedené členy i historii federace. V roce 2014 byli do Síně slávy uvedeni: Dominik Hašek, Scott Niedermayer, Robert Reichel, Fran Rider, Maria Rooth, Lucio Topatigh a Monique Scheier-Schneider. Kniha je v anglickém jazyce.

Talent Mašek odchází z juniorky Hamburku do nizozemské ligy

9. 6. 2015 0:12 zobrazit článek
Devatenáctiletý útočník Dominik Hašek opuští juniorku Hamburku, bude hrát nizozemskou ligu za Cambuur Leeuwarden

Dominátor i sestra Michalákové: Odsoudili na protestu norskou sociálku

31. 5. 2015 6:49 zobrazit článek
Evropou šly protestní pochody proti norské sociálce Barnevernet. Jeden se uskutečnil i v Praze. nechyběli na něm Dominik Hašek či sestra Evy Michalákové a teta Davídka a Denise, které odebrali Norové. Co si o případu myslí?

Fotoreportáž: Demonstrace proti norskému úřadu Barnevern (hassan)

31. 5. 2015 20:08 zobrazit článek
Na Hradčanském náměstí v Praze se včera konala demonstrace na podporu Evy Michalákové, jíž norský sociální úřad odebral děti. Na akci se sešlo zhruba 350 lidí, včetně známých politiků a bývalého hokejového brankáře Dominika Haška.

Partnerka Dominika Haška (50) Libuše Šmuclerová (52) otevřeně: Jak si drží figuru!

10. 7. 2015 13:17 zobrazit článek
Slavný pár byl hostem pořadu Markéta dráždí celebrity. Mají za sebou už jedno nevydařené manželství, ale oba shodně tvrdí, že teď je jim spolu krásně. Mimo jejich vztahu Libuše promluvila i o tom, jak se udržuje fit. Její postavu jí totiž může závidět kdejaká dvacítka

Nejdražší károu do Varů přijel Dominátor: Rollse venčím dvakrát za rok

5. 7. 2015 1:11 zobrazit článek
Filmový festival není jen přehlídkou hvězd, luxusních rób, šperků, ale i aut, kterými se hosté do Karlových Varů dopravují. Bývalý brankář Dominik Hašek (50) přijel do lázeňského města stylově v Rolls-Roycu, jehož cena je údajně okolo deseti milionů.

Hašek a Reichel vstoupili do Síně slávy IIHF

17. 5. 2015 13:40 zobrazit článek
Praha - Bývalý brankář Dominik Hašek a útočník Robert Reichel vstoupili do Síně slávy Mezinárodní hokejové federace (IIHF). Olympijským vítězům z Nagana se dostalo této pocty při...

Sieň slávy IIHF sa rozrástla o 7 členov, pocta pre Reichela i Hašeka

17. 5. 2015 14:39 zobrazit článek
Dominik Hašek, archívne foto.

Dvakrát Vídeň i Nagano. Šest památných BITEV s Kanadou

16. 5. 2015 13:59 zobrazit článek
ONLINE 15.15 | Vzpomínáte na Procházkův výraz po rozhodujícím gólu necelých dvacet vteřin před koncem finále MS ve Vídni 1996? Na začarovanou branku Dominika Haška a Reichlův nájezd v semifinále v Naganu? Připomeňte si památné hokejové bitvy české reprezentace s Kanadou. Přidá se k nim dnešní semifinále MS v Praze?

Pavelec musí být proti Kanadě nejlepším hráčem, tvrdí Dominik Hašek

16. 5. 2015 13:23 zobrazit článek
České hokejisty dnes čeká na mistrovství světa semifinálový duel s Kanadou. Utkání začne v pražské O2 aréně v 15:15 hod. a sledovat ho bude přímo v hale i olympijský vítěz z Nagana Dominik Hašek, podle kterého je Kanada favoritem.

Památná bitka s Kanadou! Čechmánek měl fakt sílu, vzpomíná Burke

15. 5. 2015 18:33 zobrazit článek
Kanada na mistrovství světa do Prahy přivezla skutečně elitní tým. Hvězdy se ale nepohybují jen na ledě, ale také na ostatních pozicích. Trenérem brankářů je například Sean Burke. Vytáhlý muž, který v NHL odchytal 820 zápasů. Často hrál proti Jaromíru Jágrovi, na ledě stával proti Dominiku Haškovi a oblékal i reprezentační dres. Teď připravuje své následníky na semifinálový duel s domácími hokejisty.

Do Siene slávy vstúpili Hašek i Reichel

17. 5. 2015 13:44 zobrazit článek
V pražskom hoteli Clarion slávnostne uviedli sedem legiend do dvorany hokejovej slávy IIHF. Medzi nimi bol aj Dominik Hašek.

Hašek a Reichel vstoupili do Síně slávy IIHF

17. 5. 2015 13:34 zobrazit článek
Bývalý brankář Dominik Hašek a útočník Robert Reichel vstoupili do Síně slávy Mezinárodní hokejové federace (IIHF).

Hokejová síň slávy se otevřela Haškovi a Reichelovi

17. 5. 2015 20:38 zobrazit článek
Do Síně slávy Mezinárodní hokejové federace (IIHF) v neděli vstoupili bývalý brankář Dominik Hašek a útočník Robert Reichel, oba olympijští vítězové z Nagana. Slavnostní ceremonie se konala před vyvrcholením mistrovství světa. V hokejové síni slávy je tak nyní 24 Čechů.

Hašek: Je to hezké ocenění, zase trochu jiné než od NHL

17. 5. 2015 17:32 zobrazit článek
Praha - Dalšího významného ocenění své mimořádné kariéry se dnes dočkal bývalý brankář Dominik Hašek, který byl uveden do Síně slávy Mezinárodní hokejové federace IIHF. Přestože...

Hokejisté Dominik Hašek a Robert Reichel byli uvedeni do Síně slávy IIHF

17. 5. 2015 15:03 zobrazit článek
Bývalý brankář Dominik Hašek a útočník Robert Reichel vstoupili do Síně slávy Mezinárodní hokejové federace. Olympijským vítězům z Nagana se dostalo této pocty při slavnostním ceremoniálu před vyvrcholením mistrovství světa v pražském hotelu Clarion Congress.

Hašek a Reichel vstoupili do Síně slávy IIHF

17. 5. 2015 14:47 zobrazit článek
Praha - Bývalý brankář Dominik Hašek a útočník Robert Reichel vstoupili do Síně slávy Mezinárodní hokejové federace (IIHF). Olympijským vítězům z Nagana se dostalo této pocty při...

Dominik Hašek & nealkoholické nápoje: Buduji značku. A bavím (se) u toho

4. 7. 2015 15:43 zobrazit článek
Hrdina z Nagana se rozhodl navzdory neúspěchu se značkou Dominator v minulosti vstoupit znovu do byznysu. Tentokrát s nápoji. Marketing svého drinku Smarty si Hašek dělá sám i pomocí videí na facebooku, jež jsou ovšem někdy cílem žertů. Týdeníku Ekonom pak sdělil, že v současnosti je jeho byznys stále ztrátový a v zisku by mohl být až ze jeden nebo dva roky.

Dominik Hašek & nealkoholické nápoje: Buduji značku. A bavím (se) u toho

2. 7. 2015 3:16 zobrazit článek
Hrdina z Nagana vsadil po oblečení na výrobu nápojů. Zatím mu nevydělává...

Slovenský bůh v masce na draftu utřel: 180 cm na NHL nestačí

1. 7. 2015 10:52 zobrazit článek
Zkraje roku byl Denis Godla pro Slováky podobnou ikonou, jakou byl po naganském rýžování zlata pro český národ Dominik Hašek. 20letý brankář dotáhl na juniorském mistrovství světa Slovensko k bronzu, byl vyhlášen nejlepším gólmanem turnaje a jeho agentovi drnčel telefon 24 hodin denně. Chtěli ho v KHL, volala NHL, mateřský Slovan Bratislava sliboval větší zápřah. Po půl roce je všechno jinak.

Můra sem, můra tam... Dominátorovi přeskočilo

23. 6. 2015 15:22 zobrazit článek
Možná má jeho nápoj Smarty opravdu speciální (halucinogenní?) účinky. Slogan "On baví" čím dál víc nabývá na platnosti. Zatím však působí jen na bývalého hokejového brankáře Dominika Haška, jenž ujíždí na nasládlé vlně s příchutí zeleného čaje a ženšenu ještě bizarnějším způsobem než před několika týdny. Se stejnou vervou, jako kdysi posunoval hranice mezi hokejovými mantinely, nyní řádí na poli marketingu. S jediným rozdílem. Obdiv vystřídal posměch.

kniha: Dominik Hašek - Muž ze Síně slávy

23. 6. 2015 14:46 zobrazit článek
Dominik Hašek je považován za nejlepšího brankáře hokejové historie. Získal dvakrát nejprestižnější Hart Trophy pro nejužitečnějšího hráče NHL a jako jediný je šestinásobným držitelem Vezina Trophy pro nejlepšího brankáře NHL.

VÍME PRVNÍ: Růžička u nároďáku dávno skončil a sedá na ocas Haškova lišáka! Proč? Protože ON BAVÍ!

9. 6. 2015 20:31 zobrazit článek
Vladimír Růžička už není trenérem hokejové reprezentace. Na papíře to ještě tak vypadá, ale realita je taková, že Růža přebírá po Dominiku Haškovi jeho lišáka. To, co vypadá jako energy drink, není energy drink. To, co vypadá jako úplatek, úplatek není. Proč? Protože ON BAVÍ!

Hašek uznanlivo o Lašákovi i Lacovi, na Slovákov spomína ako na dobrých parťákov

20. 5. 2015 17:44 zobrazit článek
"Nemôžem zabudnúť na fantastických spoluhráčov ako boli Igor Liba, Daro Rusnák, Dušan Pašek či Vinco Lukáč. Boli sme jedna veľká partia a nerozdeľovali sme sa na Čechov a Slovákov," spomína Dominik Hašek

Naganští vítězové Hašek a Reichel byli uvedeni do hokejové síně slávy

17. 5. 2015 13:19 zobrazit článek
Bývalý brankář Dominik Hašek a útočník Robert Reichel vstoupili do Síně slávy Mezinárodní hokejové federace (IIHF). Olympijským vítězům z Nagana se dostalo této pocty při slavnostním ceremoniálu před vyvrcholením mistrovství světa v pražském hotelu Clarion Congress. Rozšířili počet českých zástupců ve vybrané společnosti na 24, před nimi byl naposledy oceněn v roce 2012 bývalý kanonýr Milan Nový. Další články k tématu:

Holeček varuje Mrázka: Neměl jsi co ztratit, teď budeš obhajovat!

12. 7. 2015 3:08 zobrazit článek
Dominik Hašek v Detroitu svou bohatou zámořskou kariéru končil, Petr Mrázek ji v okřídlem rudém dresu začíná. Klubová příslušnost by ale dle Jiřího Holečka neměla být jediným průsečíkem v osudech obou českých gólmanů. “Mrázek má na to, aby se stal novým Haškem,” nebojí se srovnání talentovaného mladíka s šestinásobným vítězem Vezina Trophy trojnásobný mistr světa.

Dominik Hašek a nealkoholické nápoje: Buduji značku. A bavím (se) u toho

10. 7. 2015 12:28 zobrazit článek
Hrdina z Nagana vsadil neúspěchu s oblečením značky Dominator na výrobu nápojů Smarty. Ten se i díky negativním reakcím na marketingovou kampaň dostal do povědomí části české veřejnosti. Zatím mu ale nevydělává...

 Články 1-30 z celkových 3183, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

Související..

Jaromír Jágr