Dominik Hašek

Dominik Hašek

Sportovec/Sportovkyně   (Čeští hráči v NHL)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto sportovci/sportovkyni na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 2959, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Síň slávy? Krásný pocit a obrovská čest, rozplýval se Hašek

24. 6. 2014 13:45 zobrazit článek
Uvedení do hokejové Síně slávy v Torontu je pro bývalého brankáře Dominika Haška největší poctou a ctí, které se mu po skončení aktivní kariéry mohlo dostat. Ale fakt, že se v listopadu stane prvním Čechem v elitní společnosti, nepřeceňuje. Je si jistý, že jej budou následovat další krajané v čele s nejproduktivnějším Evropanem v historii NHL Jaromírem Jágrem, který ale ještě ve dvaačtyřiceti letech na odchod z ledu nemyslí.

Drzá Partyšová olíbala Dominátora Haška: Před zraky Šmuclerové!

17. 7. 2014 14:35 zobrazit článek
Taková drzost se jen tak nevidí. Rozvedená Gábina Partyšová (36) se vrhla na olympionika Dominika Haška (49) a před zraky jeho partnerky Libuše Šmuclerové (51) ho líbala. Nejvlivnější dáma českého byznysu se však nedala a své „sokyni“ ukázala, jak se Dominátor správně líbá!

Pocta pro Haška. Bude prvním Čechem v Síni slávy NHL

23. 6. 2014 23:01 zobrazit článek
Bývalý vynikající brankář Dominik Hašek bude letos v listopadu jako první český hokejista uveden do Síně slávy NHL v kanadském Torontu. Společně s devětačtyřicetiletým olympijským šampionem z Nagana a dvojnásobným vítězem Stanleyova poháru se stejné pocty dočkají Rob Blake, Peter Forsberg, Mike Modano, bývalý trenér Pet Burns a rozhodčí Bil McCreary.

ANKETA: Komu fandí na MS Hašek, Koller, Prachař a další?

16. 6. 2014 21:08 zobrazit článek
V neděli proběhl již sedmý ročník charitativní fotbalové exhibice, kterého se zúčastnila řada známých jmen. V Roudném u Českých Budějovic nechyběl ani nejúspěšnější reprezentační kanonýr Jan Koller, hokejová legenda Dominik Hašek a spousta dalších. Reportéři TV iSport je vyzpovídali, komu fandí na šampionátu v Brazílii a který z hráčů je jejich největší oblíbenec.

V Roudném si zahrají fotbalovou exhibici Mádl, Dyk i Koller

13. 6. 2014 9:55 zobrazit článek
Jiří Mádl, Vojta Dyk, Ondřej Brzobohatý, Jakub Prachař či sportovci Jan Koller a Dominik Hašek. Nejen tyto známé tváře se představí divákům při nedělním charitativním fotbalovém utkání hvězd na hřišti v Roudném u Českých Budějovic. Zápas začne ve 14 hodin.

Jágr: Nemluvil jsem jen o sobě. Ale chránil jsem TÝM!

29. 5. 2014 11:17 zobrazit článek
Nikdo z českých hokejistů nedokázal víc. Dominik Hašek, démon s brankářskou maskou, a Jaromír Jágr, nejuctívanější legenda. První se opřel do Jágrových kritických slov, kterými po šampionátu v Minsku vysvětloval svůj konec v reprezentaci. "Na Dominátora nejsem naštvaný. Ale nejspíš nepochopil, co jsem chtěl říct," vysvětluje Jágr v rozhovoru pro čtvrteční Sport.

Na tykačku s J. Jágrem (Pavel Hewlit)

29. 5. 2014 11:41 zobrazit článek
Přes kamarádku se ke mně dostala facebook odpověď Jaromíra Jágra na rozhovor s Dominikem Haškem ohledně jeho výroků na adresu rozhodčích a celého mistroství světa. Nejde mi tak o rozebírání textu (ačkoli je zajímavý), ale o reakce čtenářů "pod čarou".

Dotazník: Komu fandí na MS Koller, Hašek, Prachař a další hvězdy?

16. 6. 2014 17:57 zobrazit článek
V neděli proběhl již sedmý ročník charitativní fotbalové exhibice, kterého se zúčastnila řada známých jmen. V Roudném u Českých Budějovic nechyběl ani Jan Koller, brankářská hokejová legenda Dominik Hašek a spousta dalších. Reportéři TV iSport je vyzpovídali, komu fandí na šampionátu v Brazílii a který z hráčů je jejich největší oblíbenec.

EKONOM: Hrával hokej s Haškem, teď si hraje s módou. Příběh majitele pietro filipi

20. 7. 2014 13:19 zobrazit článek
Stačilo jen málo a jméno Petra Hendrycha, úspěšného byznysmena ve světě módy, zakladatele a většinového vlastníka firmy a značky pietro filipi, bychom spojovali s hokejem. Hrával totiž za juniorskou reprezentaci v týmu s Dominikem Haškem, Petrem Klímou či Petrem Rosolem.

Hašek míří do Síně slávy NHL. Může do ní vstoupit už letos

21. 6. 2014 17:35 zobrazit článek
Dominik Hašek by se mohl stát prvním českým hokejistou v Síni slávy NHL. Legendární gólman je podle informací oficiálního webu kanadsko-americké soutěže jedním z hlavních kandidátů pro listopadové rozšíření Síně slávy. Další články k tématu:

Dočká se Hašek další pocty? Chtějí ho uvést do Síně slávy NHL!

21. 6. 2014 17:21 zobrazit článek
Hokejový brankář Dominik Hašek by se mohl stát prvním českým zástupcem v Síni slávy zámořské NHL. Legendární gólman je podle informací oficiálního webu kanadsko-americké soutěže jedním z hlavních kandidátů pro listopadové rozšíření Síně slávy.

Hašek míří do Síně slávy NHL. Může do ní vstoupit už letos

21. 6. 2014 16:57 zobrazit článek
Dominik Hašek by se mohl stát prvním českým hokejistou v Síni slávy NHL. Legendární gólman je podle informací oficiálního webu kanadsko-americké soutěže jedním z hlavních kandidátů pro listopadové rozšíření Síně slávy. Další články k tématu:

Hašek míří do Síně slávy NHL. Může do ní vstoupit už letos

21. 6. 2014 15:41 zobrazit článek
Dominik Hašek by se mohl stát prvním českým hokejistou v Síni slávy NHL. Legendární gólman je podle informací oficiálního webu kanadsko-americké soutěže jedním z hlavních kandidátů pro listopadové rozšíření Síně slávy. Další články k tématu:

Hašek by mohl být letos uveden do Síně slávy zámořské NHL

21. 6. 2014 14:34 zobrazit článek
New York - Hokejový brankář Dominik Hašek by se mohl stát prvním českým zástupcem v Síni slávy zámořské NHL. Legendární gólman je podle informací oficiálního webu kanadsko-americké...

Hašek má podle webu ligy namířeno do Síně slávy NHL

21. 6. 2014 15:40 zobrazit článek
Hokejový brankář Dominik Hašek by se mohl stát prvním českým zástupcem v Síni slávy zámořské NHL..

Hrával hokej s Haškem, teď si hraje s módou. Příběh zakladatele módní značky pietro filipi

16. 7. 2014 7:39 zobrazit článek
Stačilo jen málo a jméno Petra Hendrycha, úspěšného byznysmena ve světě módy, zakladatele a většinového vlastníka firmy a značky pietro filipi, bychom spojovali s hokejem. Hrával totiž za juniorskou reprezentaci v týmu s Dominikem Haškem, Petrem Klímou či Petrem Rosolem...

Mrázek do brány! Detroit má lepší smlouvu pro nového Haška

1. 7. 2014 19:47 zobrazit článek
Pro český hokej je to budoucí Dominik Hašek. Petr Mrázek trhá rekordy v AHL a teď má jistotu, že si zachytá i v NHL. S Detroitem podepsal novou jednocestnou smlouvu.

A zase ty restituce, Michal Hašek chce jednat s Dukou

28. 6. 2014 8:59 zobrazit článek
Předseda Asociace krajů ČR a jihomoravský hejtman Michal Hašek po jednání hejtmanů v Hradci Králové oznámil, že bude usilovat o schůzku s kardinálem Dominikem Dukou k tématu církevních restitucí.

Byl nejlepší! Na tréninku s Haškem často nepadaly góly, vzpomínají v NHL

25. 6. 2014 14:18 zobrazit článek
Tři roky od ukončení kariéry - to je čekací lhůta, než může být některý z hokejistů nominován do hokejové Síně slávy v Torontu. Každý rok navíc přibudou jen čtyři členové, to znamená, že se dostane jen na ty největší hvězdy. Volba Dominika Haška byla přesto naprosto jasná. Proč? O hokejové legendě se rozpovídali bývalý kouč brankářů Buffala Mitch Korn a brankářský parťák z Ottawy Ray Emery.

Byl jako zeď, zasloužil si to, řekl Jágr k uvedení Haška do Síně slávy

24. 6. 2014 10:33 zobrazit článek
Až ukončí kariéru, uvedení do hokejové Síně slávy v Torontu má prakticky jisté. Zatím však Jaromír Jágr pouze komentoval avizovaný listopadový vstup Dominika Haška, který se pocty dočká jako první český hokejista v historii. "Opravdu si to zasloužil," řekl Jágr o svém devětačtyřicetiletém krajanovi. Další články k tématu:

Dominik Hašek je prvým Čechom v Sieni slávy NHL

24. 6. 2014 16:01 zobrazit článek
Hokejová legenda NHL a brankárska ikona v drese Buffala Sabers Dominik Hašek v akcii. Sabres ho uvedú ešte v marci do klubovej Siene slávy

Dominik Hašek bude jako první Čech uveden do Síně slávy NHL

24. 6. 2014 0:10 zobrazit článek
Bývalý vynikající brankář Dominik Hašek bude letos v listopadu jako první český hokejista uveden do Síně slávy NHL v kanadském Torontu.

Je to největší pocta po konci kariéry, řekl Hašek o uvedení do Síně slávy

24. 6. 2014 11:12 zobrazit článek
Uvedení do hokejové Síně slávy v Torontu je pro bývalého brankáře Dominika Haška největší poctou a ctí, které se mu po skončení aktivní kariéry mohlo dočkat. Fakt, že se v listopadu stane prvním Čechem v elitní společnosti, ale nepřeceňuje. Nebude prý poslední.

Hašek: Někdo v té Síni slávy první být musí

24. 6. 2014 14:34 zobrazit článek
Uvedení do hokejové Síně slávy v Torontu je pro bývalého brankáře Dominika Haška největší poctou a ctí, které se mu po skončení aktivní kariéry mohlo dočkat

Je to největší pocta po skončení kariéry, řekl Hašek k Síni slávy

24. 6. 2014 12:20 zobrazit článek
Praha - Uvedení do hokejové Síně slávy v Torontu je pro bývalého brankáře Dominika Haška největší poctou a ctí, které se mu po skončení aktivní kariéry mohlo dočkat. Ale fakt, že...

Je to největší pocta po skončení kariéry, řekl Hašek k Síni slávy

24. 6. 2014 11:27 zobrazit článek
Praha - Uvedení do hokejové Síně slávy v Torontu je pro bývalého brankáře Dominika Haška největší poctou a ctí, které se mu po skončení aktivní kariéry mohlo dočkat. Ale fakt, že...

Zasloužil si to, řekl Jágr k uvedení Haška do Síně slávy

24. 6. 2014 12:20 zobrazit článek
Las Vegas - Brankář Dominik Hašek patřil podle hvězdného útočníka Jaromíra Jágra k nejlepším a uvedení do hokejové Síně slávy v Torontu si zaslouží. Devětačtyřicetiletý Hašek...

Hašek bude jako první Čech uveden do Síně slávy NHL

24. 6. 2014 0:51 zobrazit článek
New York - Bývalý vynikající brankář Dominik Hašek bude letos v listopadu jako první český hokejista uveden do Síně slávy NHL v kanadském Torontu. Společně s devětačtyřicetiletým...

První Čech v Síni slávy NHL! Legendární Hašek se dočká další pocty

23. 6. 2014 23:37 zobrazit článek
Bývalý vynikající brankář Dominik Hašek bude letos v listopadu jako první český hokejista uveden do Síně slávy NHL v kanadském Torontu. Společně s devětačtyřicetiletým olympijským šampionem z Nagana a dvojnásobným vítězem Stanleyova poháru se stejné pocty dočkají Rob Blake, Peter Forsberg, Mike Modano, bývalý trenér Pet Burns a rozhodčí Bil McCreary.

Dominik Hašek bude jako první Čech v historii uveden do Síně slávy NHL

23. 6. 2014 23:10 zobrazit článek
Bývalý vynikající brankář Dominik Hašek bude letos v listopadu jako první český hokejista uveden do Síně slávy NHL v kanadském Torontu. Společně s devětačtyřicetiletým olympijským šampionem z Nagana a dvojnásobným vítězem Stanleyova poháru se stejné pocty dočkají Rob Blake, Peter Forsberg, Mike Modano, bývalý trenér Pet Burns a rozhodčí Bil McCreary. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 2959, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

Související..

Jaromír Jágr

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!