Dominik Hašek

Dominik Hašek

Sportovec/Sportovkyně   (Čeští hráči v NHL)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto sportovci/sportovkyni na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 3125, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Legendárny Dominátor oslavuje jubileum. Hašek má päťdesiat

29. 1. 2015 9:52 zobrazit článek
Bývalý skvelý brankár Dominik Hašek oslavuje vo štvrtok 29. januára okrúhle 50. narodeniny. Čech je považovaný za jedného z najlepších mužov s maskou v hokejovej histórii.

Byl totálně na mol, ale chtěli jsme ho na Hrad! Tahle legenda slaví půlstoletí!

29. 1. 2015 22:10 zobrazit článek
V České republice snad nežije nikdo, kdo by neznal legendárního hokejového brankáře Dominika Haška. Slavného Dominátora čeká letos jistě jedna oslava za druhou – na konci ledna totiž oslaví neuvěřitelné padesátiny!

Dominátor slavil až do rána, s gratulací ho překvapil i Karel Gott

1. 2. 2015 22:43 zobrazit článek
Hokejové legendy 70. let Vladimír Martinec s Jiřím Holečkem, naganští hrdinové Martin Straka či Jiří Šlégr, ale také slavní fotbalisté Antonín Panenka s Franzem Strakou, zpěváci Karel Gott s Michalem Davidem či duo herců pražské Ypsilonky Jiří Lábus - Martin Dejdar. Tahle na první pohled nesourodá parta se sešla v sobotu večer v Praze. Důvod? Velká narozeninová párty legendárního gólmana Dominika Haška.

Dominátor slaví 50! Brácha Martin: Dostávali jsme dort a knížku!

29. 1. 2015 13:18 zobrazit článek
Letí to i hokejové modle. Dominik Hašek dnes oslaví padesátiny, a jak to byl s dárky, když byli oba ještě kluci, ví jeho slavný fotbalový brácha Martin.

Dominik Hašek slaví 50. narozeniny. Největší slávě se těšil po Naganu

29. 1. 2015 10:33 zobrazit článek
Nejlepší brankář českého a možná i světového hokeje Dominik Hašek dnes slaví 50. narozeniny. Největší slávě se mohl těšit po olympijských hrách v Naganu v roce 1998, kdy český tým získal historicky první zlato a pobláznil celý národ.

OBRAZEM: Od teenagera k padesátinám aneb jak šel čas s Dominátorem

29. 1. 2015 9:17 zobrazit článek
Jako by těch oslav v této sezoně nebylo málo. Dominik Hašek se stal členem Hokejové síně slávy v Torontu, v květnu bude uveden do Síně slávy mezinárodní federace IIHF, v Buffalu vytáhli ke stropu jeho číslo 39. Ve čtvrtek 29. ledna slaví Dominik Hašek 50. narozeniny.

OBRAZEM: Od teenagera k padesátinám, aneb jak šel čas s Dominátorem

29. 1. 2015 7:08 zobrazit článek
Jako by těch oslav v této sezoně nebylo málo. Dominik Hašek se stal členem Hokejové síně slávy v Torontu, v květnu bude uveden do Síně slávy mezinárodní federace IIHF, v Buffalu vytáhli ke stropu jeho číslo 39. Ve čtvrtek 29. ledna slaví Dominik Hašek 50. narozeniny.

Gretzky mezi gólmany. Legendární Hašek slaví padesátku

29. 1. 2015 12:44 zobrazit článek
UVNITŘ VIDEA. "Snažím se chytit puk a když nemám jinou možnost, udělám to, jak se dá. Jsem hodně pružný a dosáhnu dál než ostatní," popsal vlastní netradiční brankářský styl Dominik Hašek.

Calderova trofej nezaručuje úspešnú kariéru

1. 2. 2015 15:27 zobrazit článek
Čo má Andrew Raycroft zatiaľ čo Patrick Roy, Jacques Plante a Dominik Hašek nie? Akú trofej sa nepodarilo získať Maurice Richardovi, Bobbymu Hullovi ani Waynovi Gretzkemu, zatiaľ čo Britovi Selbymu áno?

Pozvánka na víkend: Dominik Hašek v Creative World již tuto neděli! Vezměte děti a přijďte si zasoutěžit

30. 1. 2015 18:30 zobrazit článek
Máte doma milovníka hokeje nebo vy sami patříte k fanouškům hokejové legendy Dominika Haška? Pak vás srdečně zveme do Creative Worldu již tuto...

Legendární Hašek slaví 50! Tak vypadal na startu kariéry

29. 1. 2015 16:08 zobrazit článek
EXKLUZIVNÍ FOTO | Někdy ten čas neuvěřitelně letí. Dominik Hašek, hrdina olympiády v Naganu a jeden z nejlepších brankářů hokejové historie, slaví kulaté výročí. Právě dnes je českému legendárnímu sportovci padesát let. Došel tedy k věku, který vybízí k bilancování. Nabízíme vám exkluzivní fotografie ze začátků Haškovy bohaté a veleúspěšné kariéry.

Sbírání kartiček v MLB 15: The Show

20. 2. 2015 19:30 zobrazit článek
Asi nejeden z nás jako malý sbíral kartičky svých oblíbených sportovních hvězd. V našich končinách byli především oblíbené kartičky hráčů z NHL, a ten pocit když jste narazili na Jardu Jágra, Dominika Haška a v mém případě Maria Lemieux, to se nedá popsat. Sbírání kartiček byl takřka fenomén, který by zasloužil samostatný článek. Sběratelské karty jsou obl ...

Od máničky k hokejové superstar. Jágr dnes slaví 43. narozeniny

15. 2. 2015 7:11 zobrazit článek
Pětadvacet let motá nejlepším obranám světa hlavu. Spolu s Dominikem Haškem je Jaromír Jágr největší hvězdou v historii českého hokeje, je dvojnásobným vítězem Stanleyova poháru, olympijským šampionem z Nagana, mistrem světa, nejlepším Evropanem v dějinách NHL, pětinásobným vítězem kanadského bodování zámořské soutěže... Tím vším se může pyšnit Jaromír Jágr, který právě dnes slaví své 43. narozeniny.

Gretzky, Hlinka, Lemieux. Co dělali, když jim bylo 43 jako Jágrovi?

15. 2. 2015 17:46 zobrazit článek
Největší hvězda v historii českého hokeje slaví. Jaromíru Jágrovi je 43 let. I v tomto věku nadále patří mezi důležité hráče New Jersey a v NHL ještě končit nehodlá. Co v jeho věku dělaly další české i zahraničí hokejové legendy jako Gordie Howe, Wayne Gretzky či Dominik Hašek? Podívejte se.

Hašek daruje medaili z Nagana! Za návrat Denise (9) a Davida (6) z Norska!

11. 2. 2015 9:11 zobrazit článek
Bojuje téměř čtyři roky o odebraného Denise (9) a Davídka (6) v Norsku a nyní získala silné spojence! Hokejista Dominik Hašek (50) daruje zlatou medaili z Nagana tomu, kdo se nejvíce zaslouží o návrat dětí!

Sourozenci odebraní v Norsku. Maminka za ně bojuje v Česku. Pomáhá i Dominik Hašek!

10. 2. 2015 8:01 zobrazit článek
Už čtvrtým rokem bojuje Eva Michaláková o své syny Denise (9) a Davídka (6), které jí odebrala norská sociálka. Nyní přiletěla do Česka a dnes se setká s premiérem. Včera svůj případ řešila s rodinou i právníky.

Sobotka chce dál tlačit na Norsko, Hašek nabídl za návrat bratrů medaili z Nagana

10. 2. 2015 16:52 zobrazit článek
Premiér Bohuslav Sobotka se v úterý sešel s Evou Michalákovou, jíž norské soudy odebraly dvě děti. Sobotka po jednání uvedl, že v daném případu nechce být soudcem, pouze stojí o to, aby se postupovalo spravedlivě. Hokejový brankář Dominik Hašek nabídl zlatou medaili z Nagana tomu, kdo bude mít největší zásluhu na případném návratu dětí Michalákových do ČR.

Hašek nabízí zlato z Nagana tomu, kdo zachrání bratry Michalákovy

10. 2. 2015 18:46 zobrazit článek
Slavný hokejový brankář Dominik Hašek nabídl svou zlatou olympijskou medaili z Nagana tomu, kdo se nejvíc zasadí o návrat bratrů Michalákových do péče jejich matky. Jediný český zástupce v hokejové Síni slávy v Torontu je členem petičního výboru, jenž organizuje akce na podporu Evy Michalákové, které odebrala syny v roce 2011 norská sociální služba.

Hašek: Dám medaili z Nagana tomu, kdo vrátí Michalákové syny z Norska!

10. 2. 2015 14:20 zobrazit článek
Slavný gólman a olympijský vítěz Dominik Hašek se naplno angažuje v případu Evy Michalákové, které v Norsku sebrali v roce 2011 syny Denise (9) a Davida (6). Někdejší hvězda NHL prohlásila, že tomu, kdo jí navrátí děti, věnuje svou zlatou medaili z Nagana!

Z kauzy Michalákových je tragikomedie. Vložil se do ní Dominik Hašek

10. 2. 2015 20:49 zobrazit článek
Do Norska míří ředitel brněnského úřadu pro mezinárodněprávní ochranu dětí Zdeněk Kapitán. V případu odebraných bratrů Michalákových se hodlá angažovat i česká hokejová legenda Dominik Hašek. Hledá hrdinu, kterému dá zlatou medaili z Nagana.

Půl království a princeznu k tomu, tomu kdo.... (Jaroslav Komosný)

10. 2. 2015 19:54 zobrazit článek
asi tak by se dala nazvat nová aktivita Dominika Haška, ve věci návratu děti k pani Michalákové.

Hašek se vložil do kauzy Michalákových, nabídl své zlato z Nagana

10. 2. 2015 20:43 zobrazit článek
Praha - Slavný hokejový brankář Dominik Hašek nabídl svou zlatou olympijskou medaili z Nagana tomu, kdo se nejvíc zasadí o návrat bratrů Michalákových do péče jejich matky. Jediný český...

Hašek chce pomoci Michalákovým, nabízí medaili z Nagana

10. 2. 2015 20:21 zobrazit článek
Bývalý brankář Dominik Hašek nabídl svou zlatou olympijskou medaili z Nagana tomu, kdo se nejvíc zasadí o návrat bratrů Michalákových do péče jejich matky.

Hašek se vložil do kauzy Michalákových, nabídl své zlato z Nagana

10. 2. 2015 20:21 zobrazit článek
Praha - Slavný hokejový brankář Dominik Hašek nabídl svou zlatou olympijskou medaili z Nagana tomu, kdo se nejvíc zasadí o návrat bratrů Michalákových do péče jejich matky. Jediný český...

Sobotka: Tlak na Nory neustane. Hašek dá „zachráncům“ dětí zlato z Nagana

10. 2. 2015 15:59 zobrazit článek
Češi mají podle premiéra Bohuslava Sobotky stále pochybnosti o některých krocích Norska v kauze Evy Michalákové, která u tamních úřadů už čtvrtým rokem bojuje o svěření svých synů do péče. Diplomatický tlak proto podle premiéra nebude slábnout. Snahu podpořil také Dominik Hašek, jenž dá svoji zlatou olympijskou medaili tomu, kdo se nejvíce postará o návrat chlapců do Česka. Další články k tématu:

Norsko odnárodňuje české děti, zastal se matky Dominik Hašek

9. 2. 2015 19:08 zobrazit článek
Lze hovořit o odnárodňování, které je neodpustitelné. Tak o kauze dvou českých chlapců vychovávaných norskými pěstouny hovoří sportovní legenda Dominik Hašek. Hokejový brankář podpořil matku dětí Evu Michalákovou a veřejně se jí zastal. Její syny vychovávají čtvrtým rokem norští pěstouni. Další články k tématu:

Norsko odnárodňuje české děti, zastal se matky Dominik Hašek

9. 2. 2015 17:18 zobrazit článek
Lze hovořit o odnárodňování, které je neodpustitelné. Tak o kauze dvou českých chlapců vychovávaných norskými pěstouny hovoří sportovní legenda Dominik Hašek. Hokejový brankář podpořil matku dětí Evu Michalákovou a veřejně se jí zastal. Její syny vychovávají čtvrtým rokem norští pěstouni. Další články k tématu:

Dominik Hašek o kauze Evy Michalákové: Dětí jí vzali neprávem!

9. 2. 2015 19:29 zobrazit článek
Eva Michaláková, která bojuje s norskými úřady o odebraného Denise (9) a Davídka (6), přiletěla do Česka! V Praze se sešla s tatínkem, sestrou a hokejistou Dominikem Haškem (50), aby probrala postup při úterní schůzce s premiérem. Někdejší hvězda NHL se jí snaží s případem pomoci. Podle slavného gólmana jí syny vzala norská sociálka neprávem.

Senzace: Legendární brankář Dominik Hašek pomáhá paní Michalákové, které sebralo děti Norsko

5. 2. 2015 13:50 zobrazit článek
Případ dvou chlapců, kteří byli odebráni české matce Evě Michalákové ve Finsku získává širokou podporu. Dokonce i od nejúspěšnějších českých sportovců. Do čela Petičního výboru na podporu návratu dětí Michalákových do ČR se postavil i legendární brankář české hokejové reprezentace Dominik Hašek.

Do boje za vrácení českých dětí z Norska se zapojila hokejová legenda Dominik Hašek

5. 2. 2015 10:08 zobrazit článek
Rodina Michalákových, která již čtvrtým rokem marně bojuje s norskou sociální službou Barnevern o vrácení bratrů Denise a Davida, získala významného podporovatele. Za návrat obou dětí do Česka chce bojovat i legendární hokejový brankář a olympijský šampion Dominik Hašek.

 Články 1-30 z celkových 3125, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

Související..

Jaromír Jágr