Dominik Hašek

Dominik Hašek

Sportovec/Sportovkyně   (Čeští hráči v NHL)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto sportovci/sportovkyni na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 3127, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Gretzky, Hlinka, Lemieux. Co dělali, když jim bylo 43 jako Jágrovi?

15. 2. 2015 17:46 zobrazit článek
Největší hvězda v historii českého hokeje slaví. Jaromíru Jágrovi je 43 let. I v tomto věku nadále patří mezi důležité hráče New Jersey a v NHL ještě končit nehodlá. Co v jeho věku dělaly další české i zahraničí hokejové legendy jako Gordie Howe, Wayne Gretzky či Dominik Hašek? Podívejte se.

Hašek se vložil do kauzy Michalákových, nabídl své zlato z Nagana

10. 2. 2015 20:43 zobrazit článek
Praha - Slavný hokejový brankář Dominik Hašek nabídl svou zlatou olympijskou medaili z Nagana tomu, kdo se nejvíc zasadí o návrat bratrů Michalákových do péče jejich matky. Jediný český...

Hašek chce pomoci Michalákovým, nabízí medaili z Nagana

10. 2. 2015 20:21 zobrazit článek
Bývalý brankář Dominik Hašek nabídl svou zlatou olympijskou medaili z Nagana tomu, kdo se nejvíc zasadí o návrat bratrů Michalákových do péče jejich matky.

Hašek se vložil do kauzy Michalákových, nabídl své zlato z Nagana

10. 2. 2015 20:21 zobrazit článek
Praha - Slavný hokejový brankář Dominik Hašek nabídl svou zlatou olympijskou medaili z Nagana tomu, kdo se nejvíc zasadí o návrat bratrů Michalákových do péče jejich matky. Jediný český...

Sobotka: Tlak na Nory neustane. Hašek dá „zachráncům“ dětí zlato z Nagana

10. 2. 2015 15:59 zobrazit článek
Češi mají podle premiéra Bohuslava Sobotky stále pochybnosti o některých krocích Norska v kauze Evy Michalákové, která u tamních úřadů už čtvrtým rokem bojuje o svěření svých synů do péče. Diplomatický tlak proto podle premiéra nebude slábnout. Snahu podpořil také Dominik Hašek, jenž dá svoji zlatou olympijskou medaili tomu, kdo se nejvíce postará o návrat chlapců do Česka. Další články k tématu:

Norsko odnárodňuje české děti, zastal se matky Dominik Hašek

9. 2. 2015 19:08 zobrazit článek
Lze hovořit o odnárodňování, které je neodpustitelné. Tak o kauze dvou českých chlapců vychovávaných norskými pěstouny hovoří sportovní legenda Dominik Hašek. Hokejový brankář podpořil matku dětí Evu Michalákovou a veřejně se jí zastal. Její syny vychovávají čtvrtým rokem norští pěstouni. Další články k tématu:

Norsko odnárodňuje české děti, zastal se matky Dominik Hašek

9. 2. 2015 17:18 zobrazit článek
Lze hovořit o odnárodňování, které je neodpustitelné. Tak o kauze dvou českých chlapců vychovávaných norskými pěstouny hovoří sportovní legenda Dominik Hašek. Hokejový brankář podpořil matku dětí Evu Michalákovou a veřejně se jí zastal. Její syny vychovávají čtvrtým rokem norští pěstouni. Další články k tématu:

Dominik Hašek o kauze Evy Michalákové: Dětí jí vzali neprávem!

9. 2. 2015 19:29 zobrazit článek
Eva Michaláková, která bojuje s norskými úřady o odebraného Denise (9) a Davídka (6), přiletěla do Česka! V Praze se sešla s tatínkem, sestrou a hokejistou Dominikem Haškem (50), aby probrala postup při úterní schůzce s premiérem. Někdejší hvězda NHL se jí snaží s případem pomoci. Podle slavného gólmana jí syny vzala norská sociálka neprávem.

Senzace: Legendární brankář Dominik Hašek pomáhá paní Michalákové, které sebralo děti Norsko

5. 2. 2015 13:50 zobrazit článek
Případ dvou chlapců, kteří byli odebráni české matce Evě Michalákové ve Finsku získává širokou podporu. Dokonce i od nejúspěšnějších českých sportovců. Do čela Petičního výboru na podporu návratu dětí Michalákových do ČR se postavil i legendární brankář české hokejové reprezentace Dominik Hašek.

Do boje za vrácení českých dětí z Norska se zapojila hokejová legenda Dominik Hašek

5. 2. 2015 10:08 zobrazit článek
Rodina Michalákových, která již čtvrtým rokem marně bojuje s norskou sociální službou Barnevern o vrácení bratrů Denise a Davida, získala významného podporovatele. Za návrat obou dětí do Česka chce bojovat i legendární hokejový brankář a olympijský šampion Dominik Hašek.

Dominátor slavil až do rána, s gratulací ho překvapil i Karel Gott

1. 2. 2015 22:43 zobrazit článek
Hokejové legendy 70. let Vladimír Martinec s Jiřím Holečkem, naganští hrdinové Martin Straka či Jiří Šlégr, ale také slavní fotbalisté Antonín Panenka s Franzem Strakou, zpěváci Karel Gott s Michalem Davidem či duo herců pražské Ypsilonky Jiří Lábus - Martin Dejdar. Tahle na první pohled nesourodá parta se sešla v sobotu večer v Praze. Důvod? Velká narozeninová párty legendárního gólmana Dominika Haška.

Calderova trofej nezaručuje úspešnú kariéru

1. 2. 2015 15:27 zobrazit článek
Čo má Andrew Raycroft zatiaľ čo Patrick Roy, Jacques Plante a Dominik Hašek nie? Akú trofej sa nepodarilo získať Maurice Richardovi, Bobbymu Hullovi ani Waynovi Gretzkemu, zatiaľ čo Britovi Selbymu áno?

Pozvánka na víkend: Dominik Hašek v Creative World již tuto neděli! Vezměte děti a přijďte si zasoutěžit

30. 1. 2015 18:30 zobrazit článek
Máte doma milovníka hokeje nebo vy sami patříte k fanouškům hokejové legendy Dominika Haška? Pak vás srdečně zveme do Creative Worldu již tuto...

Dominátor slaví 50! Brácha Martin: Dostávali jsme dort a knížku!

29. 1. 2015 13:18 zobrazit článek
Letí to i hokejové modle. Dominik Hašek dnes oslaví padesátiny, a jak to byl s dárky, když byli oba ještě kluci, ví jeho slavný fotbalový brácha Martin.

Dominik Hašek slaví 50. narozeniny. Největší slávě se těšil po Naganu

29. 1. 2015 10:33 zobrazit článek
Nejlepší brankář českého a možná i světového hokeje Dominik Hašek dnes slaví 50. narozeniny. Největší slávě se mohl těšit po olympijských hrách v Naganu v roce 1998, kdy český tým získal historicky první zlato a pobláznil celý národ.

OBRAZEM: Od teenagera k padesátinám aneb jak šel čas s Dominátorem

29. 1. 2015 9:17 zobrazit článek
Jako by těch oslav v této sezoně nebylo málo. Dominik Hašek se stal členem Hokejové síně slávy v Torontu, v květnu bude uveden do Síně slávy mezinárodní federace IIHF, v Buffalu vytáhli ke stropu jeho číslo 39. Ve čtvrtek 29. ledna slaví Dominik Hašek 50. narozeniny.

OBRAZEM: Od teenagera k padesátinám, aneb jak šel čas s Dominátorem

29. 1. 2015 7:08 zobrazit článek
Jako by těch oslav v této sezoně nebylo málo. Dominik Hašek se stal členem Hokejové síně slávy v Torontu, v květnu bude uveden do Síně slávy mezinárodní federace IIHF, v Buffalu vytáhli ke stropu jeho číslo 39. Ve čtvrtek 29. ledna slaví Dominik Hašek 50. narozeniny.

Gretzky mezi gólmany. Legendární Hašek slaví padesátku

29. 1. 2015 12:44 zobrazit článek
UVNITŘ VIDEA. "Snažím se chytit puk a když nemám jinou možnost, udělám to, jak se dá. Jsem hodně pružný a dosáhnu dál než ostatní," popsal vlastní netradiční brankářský styl Dominik Hašek.

Legendárny Dominátor oslavuje jubileum. Hašek má päťdesiat

29. 1. 2015 9:52 zobrazit článek
Bývalý skvelý brankár Dominik Hašek oslavuje vo štvrtok 29. januára okrúhle 50. narodeniny. Čech je považovaný za jedného z najlepších mužov s maskou v hokejovej histórii.

Hašek daruje medaili z Nagana! Za návrat Denise (9) a Davida (6) z Norska!

11. 2. 2015 9:11 zobrazit článek
Bojuje téměř čtyři roky o odebraného Denise (9) a Davídka (6) v Norsku a nyní získala silné spojence! Hokejista Dominik Hašek (50) daruje zlatou medaili z Nagana tomu, kdo se nejvíce zaslouží o návrat dětí!

Sourozenci odebraní v Norsku. Maminka za ně bojuje v Česku. Pomáhá i Dominik Hašek!

10. 2. 2015 8:01 zobrazit článek
Už čtvrtým rokem bojuje Eva Michaláková o své syny Denise (9) a Davídka (6), které jí odebrala norská sociálka. Nyní přiletěla do Česka a dnes se setká s premiérem. Včera svůj případ řešila s rodinou i právníky.

Sobotka chce dál tlačit na Norsko, Hašek nabídl za návrat bratrů medaili z Nagana

10. 2. 2015 16:52 zobrazit článek
Premiér Bohuslav Sobotka se v úterý sešel s Evou Michalákovou, jíž norské soudy odebraly dvě děti. Sobotka po jednání uvedl, že v daném případu nechce být soudcem, pouze stojí o to, aby se postupovalo spravedlivě. Hokejový brankář Dominik Hašek nabídl zlatou medaili z Nagana tomu, kdo bude mít největší zásluhu na případném návratu dětí Michalákových do ČR.

Hašek nabízí zlato z Nagana tomu, kdo zachrání bratry Michalákovy

10. 2. 2015 18:46 zobrazit článek
Slavný hokejový brankář Dominik Hašek nabídl svou zlatou olympijskou medaili z Nagana tomu, kdo se nejvíc zasadí o návrat bratrů Michalákových do péče jejich matky. Jediný český zástupce v hokejové Síni slávy v Torontu je členem petičního výboru, jenž organizuje akce na podporu Evy Michalákové, které odebrala syny v roce 2011 norská sociální služba.

Hašek: Dám medaili z Nagana tomu, kdo vrátí Michalákové syny z Norska!

10. 2. 2015 14:20 zobrazit článek
Slavný gólman a olympijský vítěz Dominik Hašek se naplno angažuje v případu Evy Michalákové, které v Norsku sebrali v roce 2011 syny Denise (9) a Davida (6). Někdejší hvězda NHL prohlásila, že tomu, kdo jí navrátí děti, věnuje svou zlatou medaili z Nagana!

Z kauzy Michalákových je tragikomedie. Vložil se do ní Dominik Hašek

10. 2. 2015 20:49 zobrazit článek
Do Norska míří ředitel brněnského úřadu pro mezinárodněprávní ochranu dětí Zdeněk Kapitán. V případu odebraných bratrů Michalákových se hodlá angažovat i česká hokejová legenda Dominik Hašek. Hledá hrdinu, kterému dá zlatou medaili z Nagana.

Půl království a princeznu k tomu, tomu kdo.... (Jaroslav Komosný)

10. 2. 2015 19:54 zobrazit článek
asi tak by se dala nazvat nová aktivita Dominika Haška, ve věci návratu děti k pani Michalákové.

Firemní akce

19. 3. 2015 2:47 zobrazit článek
Podpora pro zrakově postižené děti Nadace České pojišťovny spolu s Dominikem Haškem věnovala 100 tisíc korun Nadaci Leontinka. Peníze poputují na.....

Hašek o výkonech Pardubic: Chybí tomu šťáva. A lídr Koukal

7. 3. 2015 16:59 zobrazit článek
Dominátor a Pardubice. Tohle pouto hned tak nevyprchá. Když se ve čtvrtečním dramatu Říhův tým lopotil k první výhře v sérii s Vítkovicemi (4:2), Dominik Hašek to nevydržel a během návštěvy muzikálu Drákula na mobilu hledal rozuzlení. První triumf v předkole play off ho potěšil, s celkovým dojmem z podivné sezony je to však trochu jinak. „Přijde mi, že to mužstvo si nesedlo,“ pronáší v rozhovoru pro Sport.

Sbírání kartiček v MLB 15: The Show

20. 2. 2015 19:30 zobrazit článek
Asi nejeden z nás jako malý sbíral kartičky svých oblíbených sportovních hvězd. V našich končinách byli především oblíbené kartičky hráčů z NHL, a ten pocit když jste narazili na Jardu Jágra, Dominika Haška a v mém případě Maria Lemieux, to se nedá popsat. Sbírání kartiček byl takřka fenomén, který by zasloužil samostatný článek. Sběratelské karty jsou obl ...

Od máničky k hokejové superstar. Jágr dnes slaví 43. narozeniny

15. 2. 2015 7:11 zobrazit článek
Pětadvacet let motá nejlepším obranám světa hlavu. Spolu s Dominikem Haškem je Jaromír Jágr největší hvězdou v historii českého hokeje, je dvojnásobným vítězem Stanleyova poháru, olympijským šampionem z Nagana, mistrem světa, nejlepším Evropanem v dějinách NHL, pětinásobným vítězem kanadského bodování zámořské soutěže... Tím vším se může pyšnit Jaromír Jágr, který právě dnes slaví své 43. narozeniny.

 Články 1-30 z celkových 3127, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

Související..

Jaromír Jágr