Erin Wasson

Erin Wasson

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-5 z celkových 5, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Tahle modelka se s tím nepáře: Na Glóby šla skoro nahá!

18. 1. 2012 20:06 zobrazit článek
Americká modelka Erin Wasson (29) musí mít sebevědomí v nebeské výši. Na galavečer předávání filmových cen Zlaté glóby přišla v rozpáraných šatech s obrovským výstřihem. Moc prostoru na představivost nezůstalo.

Erin Wasson po Glóbusoch: Veď ona je skoro nahá!

17. 1. 2012 4:03 zobrazit článek
Ak by v nedeľu večer vyhlásili v Los Angeles súťaž o najsporejšie oblečenú dámu na červenom koberci, modelka Erin Wasson by určite zvíťazila.

Nejnovější lookbook Free People s topmodelkou Erin Wasson

2. 3. 2014 13:18 zobrazit článek
Kdo tušil, že i svatba může být tak bohémská? Značka Free People obsadila do svého nejnovějšího lookbooku krásnou modelku Erin Wasson, která k celkové volnomyšlenkářské náladě a přístupu perfektně pasuje.

Nejodvážnější model na letošních Video Music Awards: Podívejte se na tuhle nestydatou modelku!

26. 8. 2013 23:38 zobrazit článek
Americká modelka Erin Wasson (31) předvedla na MTV Video Music Awards nejen svou odvahu, ale i dokonalou postavu. Na předávání prestižních cen si vyrazila ve stylu Chytré Horákyně. Tedy oblečená neoblečená.

Nie je jej to trápne? Na Glóbusoch takmer nahá – a prsia nikde!

18. 1. 2012 1:22 zobrazit článek
LOS ANGELES – Zviditeľniť sa za každú cenu! Taký bol zrejme zámer americkej modelky Erin Wasson počas tohtoročného odovzdávania cien Zlaté glóbusy. Takmer 30-ročná modelingová hviezda síce odhalila poriadny kus kože, pochváliť sa však dokopy nemala čím. Pod vyzývavým modelom bola úplne plochá!

 Články 1-5 z celkových 5, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.