Ester Geislerová

Ester Geislerová

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 37, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Anna a Ester: krása a nadání v krvi

30. 11. 2016 19:11 zobrazit článek
Jejich fyzická podoba je až neuvěřitelná. Pokrevní příbuzné přesto Anna Linhartová a Ester Geislerová nejsou. Společného ale mají daleko víc, než by se mohlo zdát.

Zemřela babička Ester a Anny Geislerových Růžena Lysenková

7. 9. 2013 18:41 zobrazit článek
V pátek večer zemřela ve věku 94 let divadelní a filmová herečka a dlouholetá členka Městských divadel pražských Růžena Lysenková, bylo jí 94 let. V sobotu o tom informovala rodina. Lysenková byla mimo jiné i babičkou hereček Anny a Ester Geislerových.

Sestry Geislerovy jsou prototypem přirozené krásy, říká kadeřník Zapoměl

18. 2. 2014 20:58 zobrazit článek
Kadeřník Michal Zapoměl se ve svém salonu už několik let stará o všechny tři sestry Geislerovy. Když vybíral modelky pro představení nové vlasové kolekce, měl jasno. Aňa, Ester a Lela byly pro něj ideální. Další články k tématu:

Nejsilnější podpora ve StarDance: Nemocný Šípek, sexy Kuchařová i sestry Geislerovy!

7. 11. 2015 20:41 zobrazit článek
Kontaktní a sexy tanec Chacha přilákal do publika takové hvězdy jako sestry Aňu a Ester Geislerovy, krásnou dvojici Táňu Kuchařovou a Ondřeje Brzobohatého nebo nemocného Bořka Šípka se synem Arturem. Přinesou soutěžícím štěstí?

Otevřená zpověď Geislerové o otci alkoholikovi: Pil, aby přežil

8. 5. 2017 13:57 zobrazit článek
Je to osm let, co Aňa Geislerová (41) přišla o svého otce. Ten léta holdoval alkoholu, který se mu stal nakonec osudným. Podlehl cirhóze jater. Herečka otevřeně o tátovi a jeho démonovi promluvila v rozhovoru se svou sestrou Ester Geislerovou (33).

Geislerka má nové tetování: Ňadro jako malované!

4. 4. 2017 15:40 zobrazit článek
Opravdu originální tetování. Kérkou inspirovanou kresbou svého dítěte se na svém těle pochlubila mladší sestra Ani Geislerové (40), herečka Ester Geislerová (33). A svlékla se kvůli tomu dokonce donaha.

Kabelky Pepieta vyprávějí proměnlivé příběhy. Josefina Bakošová a Ester Geislerová je ručně vyšívají a zdobí osobními předměty

7. 11. 2016 19:06 zobrazit článek
Herečku Ester Geislerovou a módní návrhářku Josefinu Bakošovou spojují tvůrčí záliby. Společně navrhly kolekci hravých kabelek pro mámy a děti Pepieta. Tašky samy vyšívají a zdobí osobními předměty. "Na jednu stranu vytváříme kabelky, na druhou přenosné interaktivní hračky," říkají.

Ester Geislerová (31): Vypadá podle toho, jak

31. 1. 2016 15:30 zobrazit článek
Na rozdíl od své slavnější sestry Ani se Ester Geislerová do herectví už tolik nehrne. Není vlastně ani takovou dámou, za kterou by se jako herečka podle určitých společenských pravidel měla vydávat.

Někdy mě překvapí, že vypadám jak houmlesák, přiznala Ester Geislerová

24. 1. 2016 1:45 zobrazit článek
Bývalá modelka, herečka, produkční a maminka desetiletých dvojčat Ester Geislerová (31) prozradila, že svůj vzhled moc neřeší. Má sice období, kdy si na něm dává záležet, ale jsou i dny, kdy jí je jedno, co si na sebe oblékne. Další články k tématu:

Někdy mě překvapí, že vypadám jak houmlesák, přiznala Ester Geislerová

24. 1. 2016 1:24 zobrazit článek
Bývalá modelka, herečka, produkční a maminka desetiletých dvojčat Ester Geislerová (31) prozradila, že svůj vzhled moc neřeší. Má sice období, kdy si na něm dává záležet, ale jsou i dny, kdy jí je jedno, co si na sebe oblékne. Další články k tématu:

Nova v únoru uvede český komediální seriál Na vodě s Tomášem Klusem [aktualita]

14. 1. 2016 15:03 zobrazit článek
Projekt režiséra Milana Cieslara je zasazený do zátoky plné lodí a hausbótů. Hlavním hrdinou je úspěšný pětatřicátník, kterému se v jedné sekundě změní život. V neděli 7. února od 20:20 h se diváci televize Nova dočkají první epizody zbrusu nového komediálního seriálu Na vodě, který se pyšní zajímavým hereckým obsazením. V hlavních rolích uvidíte Lukáše Langmajera, Tomáše Kluse, Veroniku Kubařovou, Lenku Vlasákovou, Lukáše Pavláska, Oldřicha Kaisera, Ester Geislerovou, Ivu Pazderkovou a mnoho dalších.

Svérázná kosmetika Ester Geislerové: Pro krásnou pleť se namažte výpekem z králíka!

7. 1. 2016 7:34 zobrazit článek
Každý o svůj zevnějšek pečuje jinak. Někdo investuje do předražených krémů, jiný sází na přírodní kosmetiku a někdo to s péčí vůbec nepřehání. Herečka a modelka Ester Geislerová (31) prozradila svůj recept na péči o tělo a pleť, který vás rozhodně překvapí!

Herečka Aňa Geislerová (39): Odtajnila maminku!

2. 12. 2015 7:18 zobrazit článek
Sestry Geislerovy Ester (31), Aňa (39) a Lela (40) jsou známá firma. Málokdo ale ví, jak vypadá jejich maminka. Aňa ji konečně ukázala světu! Věra Geislerová (69) je akademická malířka, která celou familii drží pohromadě.

GALERIE: Sluší jí kila navíc? Neuvěříte, jak se změnila Ester Geislerová!

28. 1. 2016 14:07 zobrazit článek
Před 14 lety vyhrála prestižní soutěž pro začínající modelky, která nastartovala její kariéru, nyní však spokojená maminka dvou dětí nemá na přehlídková mola ani pomyšlení. Jak se za tu dobu změnila?

Vášnivá Geislerová v usedlém outfitu: Proč skrývá kila navíc?!

2. 2. 2016 20:42 zobrazit článek
Bývalá modelka Ester Geislerová překvapila nedávno všechny přítomné na jisté tiskové konferenci televize Nova, na kterou dorazila v outfitu, za nějž by se jistě nemusela stydět kdejaká padesátnice.

Spálená Geislerová: Svlékla se do naha a ukázala na prsu tetování od dcery

3. 4. 2017 18:55 zobrazit článek
Není nic originálnějšího než si nechat na tělo vytetovat kresbu od svého dítěte. Přesně to udělala sestra herečky Ani Geislerové (40) Ester Geislerová (33). Novou malůvku si nechala vytetovat na prso!

Ťukněte si s celebritou! Herečka Ester Geislerová slaví 33

5. 3. 2017 6:57 zobrazit článek
Ester Geislerovou baví výtvarné umění a film. Po studiích propagačního designu na Státní grafické škole Václava Hollara nastoupila na Akademii výtvarných umění v Praze. Už v jedenácti letech zakusila první natáčecí maratón v komedii Král Ubu. Následovala pohádka Zimní víla, rodinný snímek Jabloňová panna nebo hlavní role Agnes v poetickém Krysaři. Mezitím se stala nejkrásnější Češkou v modelingové soutěži Elite Model Look Czech Republic 2002. Pro módní časopisy fotila v Paříži nebo v Miláně.

Anna a Ester: krása a nadání v krvi

30. 11. 2016 15:48 zobrazit článek
Jejich fyzická podoba je až neuvěřitelná. Pokrevní příbuzné přesto Anna Linhartová a Ester Geislerová nejsou. Společného ale mají daleko víc, než by se mohlo zdát.

Ester Geislerová: Zhubla 11 kilo, ale stejně si musí pomáhat stahovacím prádlem a dietou!

13. 10. 2017 13:17 zobrazit článek
Herečka a návrhářka dětských kabelek Ester Geislerová (33) během roku shodila jedenáct kilogramů, ale stejně není úplně spokojená. A tak si pomáhá stahovací tubou!

Ester Geislerová okouzlila na premiéře

4. 10. 2017 15:23 zobrazit článek
Ester Geislerová oprávněně patří k českým módním ikonám. A potvrdila to i na premiéře snímku Zahradnictví: Dezertér.

Retro foto Geislerových: Aňa a Lela v kimonu u telky!

22. 9. 2017 15:42 zobrazit článek
Mít doma tři zrzavé nezbednice a navíc parádnice, to je pak o zábavu postaráno. Nejmladší Ester Geislerová (33) vytáhla foto z rodinného alba a zavzpomínala na své starší sestry Aňu (41) a Lenku (42), které se místo do noční košile oblékly do kimona.

Geislerová má nového chlapa! Ten má však tři děti s jinou ženou

7. 1. 2015 13:18 zobrazit článek
Matka devítiletých dvojčat Ester Geislerová (30) má novou lásku. Ostatně, s otcem dětí – architektem Janem Kadlecem – už nežije, tak by se dalo říct: proč ne?

Geislerová má nového chlapa! Ten má však tři děti s jinou ženou

7. 1. 2015 6:12 zobrazit článek
Matka devítiletých dvojčat Ester Geislerová (30) má novou lásku. Ostatně, s otcem dětí – architektem Janem Kadlecem – už nežije, tak by se dalo říct: proč ne?

Dcera Šulcové se rozvádí: Prsten s manželem hodili do moře! On má sestru slavné ženy

6. 1. 2015 16:13 zobrazit článek
Ona je vdaná, on ženatý, a přesto v klidu svou lásku dávají veřejně na odiv. O kom je řeč? O mladší sestře Ani Geislerové Ester (30) a jejím novém milenci, řediteli reklamní agentury Petru Václavíkovi.

Mladší sestra Ani Geislerové Ester vyměnila manžela!

2. 1. 2015 19:08 zobrazit článek
Bývalá modelka, herečka a nyní produkční Ester Geislerová (30) jde ve stopách své slavné sestry Ani. Ale ne v hereckých, nýbrž v komplikovaných vztazích s muži. Nový rok přivítala v Turecku po boku jednoho z ředitelů reklamní agentury Petra Václavka.

Ester Geislerová na Českém lvu strašila děti u televize! S šedesáti kily navíc připomínala mix Haliny a kombajnu! Co bude dál?

24. 2. 2014 15:34 zobrazit článek
Když se Ester Geislerová (29) objevila v pražském Rudolfinu jako jedna z předávajících ceny "Českého lva":http://www.extra.cz/tema/cesky-lev, všechny překvapilo, jak herečka v poslední době přibrala. Přitom ještě loni v listopadu, kdy ji "fotografové":http://www.extra.cz/tema/fotografove načapali v jedné pražské restauraci, byla jako lunt.

Ester Geislerová novou posilou seriálu Gympl

16. 5. 2013 2:20 zobrazit článek
Od 15.5. 2013 budou diváci seriálu Gympl s (r)učením omezeným vídat novou hereckou posilu - Ester Geislerovou. Herečka Ester Geislerová v seriálu Gympl ztvární biologickou matku studentky Leonky

MÓDNÍ POLICIE: Do hledáčku se dostaly sestry Geislerovy, vyhrála Anna

24. 4. 2013 11:21 zobrazit článek
Módní policistka pořadu Fashion Time si vyhlédla tři podařené kousky, takže pokutovala spíš drobnosti, jako je lak na nehty. Ze sester Geislerových si větší pokutu vysloužila Ester. Další články k tématu:

Český lev: Těhotná Geislerová překvapivě přišla s manželem

2. 3. 2013 22:30 zobrazit článek
Herečka Aňa Geislerová, která je nominovaná na cenu za nejlepší ženský herecký výkon, dorazila do pražské Lucerny v doprovodu svých dvou sester Ester a Lely a manžela Zdeňka Janáčka.

Sestry Geislerovy jsou prototypem přirozené krásy, říká kadeřník Zapoměl

18. 2. 2014 17:41 zobrazit článek
Kadeřník Michal Zapoměl se ve svém salonu už několik let stará o všechny tři sestry Geislerovy. Když vybíral modelky pro představení nové barvy na vlasy, měl jasno. Aňa, Ester a Lela byly pro něj ideální. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 37, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.