Eva Čerešňáková

Eva Čerešňáková

Model/Modelka   (Česká Miss)

Česká Vicemiss 2007

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto modelovi/modelce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 72, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Bývalá anorektička Eva Čerešňáková: Svaly nabrala u tyče!

8. 12. 2015 10:00 zobrazit článek
Tahle sexy modelka bývala kdysi anorektičkou! Dnes Eva Čerešňáková (29) vypadá pomalu jako kulturistka. Jak to dokázala? Svaly si vypracovala u tyče!

Na Českou Miss do hokejové haly v Brně nedorazila ani polovina diváků

24. 9. 2017 15:04 zobrazit článek
Po problémech, které letošní Českou Miss provázely, se ji organizátorům nakonec povedlo uspořádat v brněnské DRFG Areně. Hokejovou halu však nezaplnili ani z poloviny. Přesto ředitelka soutěže, vicemiss roku 2007 Eva Čerešňáková, chce v projektu pokračovat. Další články k tématu:

Sexy rybářka Eva Čerešňáková ve Francii: Chytá mořské potvory na dekolt!

23. 2. 2016 10:25 zobrazit článek
Chytat ryby se dá v čemkoli, dokonce i v titěrných plavečkách! Důkazem toho je misska Eva Čerešňáková (27), která by z fleku mohla konkurovat kdejakému šikovnému rybáři.

Prima zařízla Českou Miss a odstoupila od vysílání finále! Ani další televize nemají zájem

16. 3. 2017 12:02 zobrazit článek
Konec České Miss na českých obrazovkách?! Vše tomu nasvědčuje! Přestože modelka Eva Čerešňáková (30) a Martin Ditmar (44) za vedení České Miss v lednu oznámili, že soutěž udrží na obrazovkách, televize Prima se nakonec rozhodla jinak. Finále neodvysílá!

Taková soutěž krásy tu opravdu ještě nebyla Zmíněna i Čunkova dcera

4. 5. 2017 16:41 zobrazit článek
Na ročník 2017 soutěže Česká Miss, který se snaží organizovat Martin Ditmar a Eva Čerešňáková, dopadá rána za ranou. V nedávné době se od soutěže odstřihla Simona Krainová. Byla při tom ve své funkci Modeling & Fashion Guru hlavní celebritou soutěže.

Tohle tělíčko není jen na ozdobu! Sexy modelka Čerešňáková udělala něco, nad čím se vám zatají dech

10. 8. 2016 15:25 zobrazit článek
Kde jsou ty doby, kdy se krásná vicemiss Eva Čerešňáková svlékala do spodního prádla a dráždila libida stovky chlapům. Bohužel se modelingu věnuje dost sporadicky, ale když už na nějakou nabídku kývne, tak to stojí za to. Jenže teď se modelka zhlédla v charitě a všem vyrazila dech činem, kterým rozplakala tisíce lidí.

Česká Miss má novou majitelku: Soutěž koupila bývalá misska!

3. 10. 2016 17:06 zobrazit článek
Po dvou letech prestižní soutěž krásy Česká Miss mění svou majitelku. Po Michaele Maláčové (45) a Marcele Krplové (45) taktovku převezme Vicemiss 2007 Eva Čerešňáková (30).

Fotografie zpěváků a herců. - V textu

24. 8. 2016 16:09 zobrazit článek
Prodám fotografii Jany Kratochvílové, Hany Igonda Ševčíkové, Evy Čerešňákové, Petry Janů, Yvonne Přenosilové, Jany Doležalové, Pavla Šporcla, Věry Špinarové, Pavla Nedvěda, Magdy Malé, Valerie Zawadské, Báry Basikové, Karla Heřmánka mladšího, Pavly ...

Další odklad: Finále České Miss v nedohlednu!

4. 6. 2017 21:56 zobrazit článek
Nejdřív mělo být 10. května, pak v červnu, a už se mluví o podzimu. Slibované finále letošního ročníku soutěže krásy Česká Miss, kterou v posledních měsících otřásla změna majitelů, se rozplývá v mlze. Noví majitelé Eva Čerešňáková a Martin Ditmar však stále věří, že jej uspořádají.

Ředitelka České Miss Eva Čerešňáková opravdu existuje! Bude tedy konečně vyhlášení České Miss? Nebo až na Vánoce?

4. 6. 2017 12:40 zobrazit článek
Po neskutečně dlouhé době dala o sobě ředitelka České Miss Eva Čerešňáková vědět. Pokud si myslíte, že konečně stanovila termín vyhlášení nové Miss, jste pochopitelně na omylu. Co tedy celý ten dlouhý čas dělala?

Eva Čerešňáková již podruhé navštívila Bangladéš, jeden z nejchudších států světa, kde postavila a otevřela základní školu

9. 8. 2016 20:24 zobrazit článek
Plná emocí a zážitků byla pro Evu Čerešňákovou cesta do Bangladéše, kde z výtěžku vlastního charitativního projektu nechala postavit základní školu v Kata Bari, jež umožní vzdělání více jak sto dětem ročně. Slavnostního otevření se zúčastnila osobně a doprovodil ji i partner Martin Ditmar.

Sexy rybářka Eva Čerešňáková ve Francii: Chytá mořské potvory na dekolt!

20. 2. 2016 6:45 zobrazit článek
Chytat ryby se dá v čemkoli, dokonce i v titěrných plavečkách! Důkazem toho je misska Eva Čerešňáková (27), která by z fleku mohla konkurovat kdejakému šikovnému rybáři.

Čerešňáková: Vdám se v kostele, už chodíme na předmanželskou přípravu

4. 4. 2017 3:45 zobrazit článek
Česká vicemiss 2007 a šéfka soutěže krásy Eva Čerešňáková (30) plánuje s partnerem Martinem Ditmarem (44) finále České Miss i svatbu. Obojí chtějí zvládnout během nadcházejících měsíců, aby pak ještě v létě mohli vyrazit na svatební cestu. Další články k tématu:

Čerešňáková: Vdám se v kostele, už chodíme na předmanželskou přípravu

4. 4. 2017 1:02 zobrazit článek
Česká vicemiss 2007 a šéfka soutěže krásy Eva Čerešňáková (30) plánuje s partnerem Martinem Ditmarem (44) finále České Miss i svatbu. Obojí chtějí zvládnout během nadcházejících měsíců, aby pak ještě v létě mohli vyrazit na svatební cestu. Další články k tématu:

Miss Eva Čerešňáková se bude vdávat. Obřad musí být v angličtině a před Bohem!

4. 4. 2017 16:00 zobrazit článek
Česká vicemiss 2007 a nová šéfka soutěže krásy Eva Čerešňáková (30) plánuje svatbu se svým snoubencem Martinem Ditmarem (44). Jak bude její velký den vypadat?

Česká Miss opět prožívá KRACH! Prima missky do vysílání nechce. Smiluje se nakonec Šlágr?!

16. 3. 2017 13:50 zobrazit článek
Česká Miss opět vstřebává další velkou prohru. Jak se s takovou situací vypořádává celý tým České Miss a jak na takovou situaci reaguje generální ředitelka missího vesmíru Eva Čerešňáková?!

Majitel České Miss Martin Ditmar přežil svou smrt! Dva měsíce v umělém spánku

11. 11. 2017 18:04 zobrazit článek
Po majiteli České Miss Martinu Ditmarovi (44) se v létě slehla zem. Nezúčastnil se ani finále soutěže krásy, které se konalo v září v Brně. Včera jeho přítelkyně Eva Čerešňáková (30) zveřejnila snímek z nemocnice, kde Martin bojoval o život!

Modlitba za partnera! Eva Čerešňáková může mluvit o velkém zázraku

11. 11. 2017 10:26 zobrazit článek
Galavečer České Miss byl rozhodně tím, čemu celý rok dávali svou energii. Vyhlášení královny krásy bylo lehce poznamenané smutkem, když se na vydařeném večeru objevila pouze Eva Čerešňáková (31). Její partner Martin je totiž nemocný. A dokonce se mluvilo o tom, že je v umělém spánku. Teď se ukázalo, že modlitby krásné Evy byly vyslyšeny. Jejímu partnerovi se po zdravotní stránce udělalo lépe...

Skandály České Miss neberou konce: Dluží mi ceny v hodnotě 100 000 korun, tvrdí známý český fotograf

26. 10. 2017 19:00 zobrazit článek
Skandály kolem České Miss neberou konce. Redakci eXtra.cz se ozval známý fotograf Filip Matušinský a tvrdí, že vedení soutěže ho podrazilo. "Dluží mi ceny v hodnotě 100 000 korun," říká Matušinský. Jak se brání pořadatelka soutěže Eva Čerešňáková?

Strach o majitele České Miss Ditmara! Je v umělém spánku? Eva Čerešňáková promluvila o jeho zdravotním stavu

30. 9. 2017 19:39 zobrazit článek
Galavečer České Miss měl být vrcholem jejich práce, které celý rok dávali svou energii. Vyhlášení královny krásy bylo lehce ve smutečním duchu. Na vydařeném večeru se totiž objevila pouze Eva Čerešňáková (31). Její manžel Martin je totiž nemocný. A dokonce se mluvilo o tom, že je v umělém spánku.

Majitel České Miss leží několik týdnů v nemocnici: Jeho partnerka Eva Čerešňáková promluvila!

28. 9. 2017 18:44 zobrazit článek
Sváteční večer České Miss měl být vyvrcholením jejich celoroční tvrdé dřiny. Nakonec se ale na předávání korunky krásy objevila pouze Eva Čerešňáková. Její manžel je totiž nemocný.

Záhada zmizelého majitele České Miss rozluštěna: Bojoval v nemocnici o život!

25. 9. 2017 16:36 zobrazit článek
Všechno kolem České Miss připravovali spolu. Na velkém finále soutěže krásy se ale Martin Ditmar (44) po boku Evy Čerešňákové (31) neobjevil. Teď už je jasné proč. V nemocnici bojoval o život.

Na Českou Miss do hokejové haly v Brně nedorazila ani polovina diváků

24. 9. 2017 15:43 zobrazit článek
Po problémech, které letošní Českou Miss provázely, se ji organizátorům nakonec povedlo uspořádat v brněnské DRFG Areně. Hokejovou halu však nezaplnili ani z poloviny. Přesto ředitelka soutěže, vicemiss roku 2007 Eva Čerešňáková, chce v projektu pokračovat. Další články k tématu:

Stylista zkritizoval zmrzlé Missky v plavkách: Holky mají celulitidu a jsou tlusté!

15. 3. 2017 6:57 zobrazit článek
Už jednou některé finalistky České Miss 2017 klepaly zimu na castingu v pražském metru, teď je noví majitelé soutěže Eva Čerešňáková (30) s Martinem Ditmarem vyhnali do mrazu v Tatrách. Navíc si vyslechli od stylisty Filipa Vaňka pořádnou kritiku. Jsou prý tlusté!

Dívky v České Miss podepisují, že nebudou mít děti! Je to pravda, připustila šéfka soutěže Čerešňáková

14. 3. 2017 6:04 zobrazit článek
Soutěž krásy Miss si v posledních letech prošla mnoha velkými změnami. Jednou z posledních bylo, že po Marcele Krplové koupila Českou Miss bývalá finalistka Eva Čerešňáková (30). Nyní se navíc rozneslo, že finalistky nesmí mít podle smlouvy děti.

Šéfka České Miss Čerešňáková o nahých fotkách: Pokud zjistíme, že dívka erotiku nafotila, bude vyloučena

8. 3. 2017 10:54 zobrazit článek
Krásná finalistka České Miss Michaela Šmejkalová čelí nepříjemné kauze. Někdo rozesílá erotické fotky svůdné blondýny a tvrdí, že je to právě Míša. Ta to popřela a celou věc předala kriminalistům. Co ke skandálu říká šéfka České Miss Eva Čerešňáková? Pokud by se ukázalo, že nějaká dívka fotí erotiku, byl by to velký problém.

Blesk rozkryl pozadí soutěže krásy: Českou Miss ovládá Čunkova rodina!

23. 2. 2017 15:01 zobrazit článek
Čunek hledá Českou Miss! Tak by se klidně mohla přejmenovat soutěž krásy. I když se na veřejnosti Eva Čerešňáková (30) a Martin Ditmar (44) prezentují jako její majitelé, ve skutečnosti jsou pouhé loutky jiných!

JE TO ZAČÁTEK KONCE? Nová majitelka České Miss Eva Čerešňáková mění koncept. POHŘBÍ tím definitivně oblíbenou soutěž krásy?

18. 12. 2016 18:48 zobrazit článek
Taky jste byli fanoušci soutěže krásy Česká Miss, která se už stala každoroční stálicí mezi televizní zábavou a na samotné finále vždy přilákala ty nejzářivější hvězdy? Jenže to vypadá, že už dnům hojnosti odzvonilo. S novými majiteli přichází i nový koncept, který podle odborníků Miss nepozvedne, ale naopak ji zakope do země!

Válka o Českou Miss: Čerešňákové jsem nic neprodala, říká Krplová

4. 10. 2016 18:12 zobrazit článek
Vicemiss 2007 Eva Čerešňáková se svým partnerem Martinem Ditmarem v pondělí oficiálně oznámili a v tiskové zprávě otiskli, že dočasná ředitelka České Miss Marcela Krplová byla odvolána z funkce a novými majiteli se stávají oni. Krplová se ale brání a tvrdí, že to není pravda.

Modelka Eva Čerešňáková (30): Bude šéfovat České Miss!

4. 10. 2016 5:45 zobrazit článek
Po deseti letech od svého triumfu bude bývalá česká vicemiss 2007 Eva Čerešňáková (30) korunovat novou královnu krásy. Po dvou letech tak prestižní soutěž opět mění svou majitelku.

 Články 1-30 z celkových 72, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.