Evanna Lynch

Evanna Lynch

Herec/Herečka   (Harry Potter)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-3 z celkových 3, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

ODHALENÝ HARRY POTTER: Emma Watson nebyla jediná, která se svlékla. Sexy tělo vystavila i Evanna Lynch!

3. 12. 2016 21:59 zobrazit článek
Oblíbený film Harry Potter zná snad každý, ovšem ne všichni si uvědomují, jak krásné herečky v něm hrají. Hermiona na první pohled možná tolik nepřitahuje, ovšem samotná Emma Watson je zatraceně sexy. Navíc není jediná, taková Evanna Lynch je také pořádný kus.

Herečka z Harryho Pottera: Rozchod s kolegom!

18. 11. 2016 21:01 zobrazit článek
LOS ANGELES - Írska herečka Evanna Lynch už netvorí pár so svojím anglickým kolegom Robbiem Jarvisom. Predstaviteľka Luny Lovegood zo série filmov o mladom čarodejníkovi Harrym Potterovi (2001 - 2011) to potvrdila v rozhovore pre americký magazín Us Weekly.

kouzla - Evanna Lynchová jako Lenka Láskorádová

4. 5. 2014 15:10 zobrazit článek
Evanna Lynchová jako Lenka Láskorádová Evanna Lynchová se své roli opravdu podobá. Dokonce ani její kolegyně Emma Watsonová která si ve filmech zahrála Hermionu nepozná...

 Články 1-3 z celkových 3, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Související..

Harry Potter Emma Watson Daniel Radcliffe Joanne K. Rowling Alan Rickman Katie Liu Leung Bonnie Kathleen Wright Thomas Andrew Felton Rupert Grint