Ewa Farna

Ewa Farna

Celebrita

Ewa Farna je mladá talentovaná rocková zpěvačka, která po své debutové desce ,,Měls mě vůbec rád" přišla s druhým albem ,,Ticho", které pokřtila Lucie Bílá a třetím albem "Virtuální". Ewa se narodila 12. srpna 1993 v Třinci, žije nedaleko Třince ve Vendryni. Ewa má dva mladší sourozence, bratra Adama (*1995) a sestru Magdalénu (*2006). Její..

celý text o "Ewa Farna"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 2779, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Záhada dne: Je tohle Ewa Farna, nebo Agáta Prachařová?

7. 10. 2015 15:43 zobrazit článek
Poznáte, kdo je na fotce? My měli problém...

Batman začíná mít větší prsa, než Ewa Farná

18. 8. 2015 13:52 zobrazit článek
Bohužel, musíme si o tom promluvit.

Ewa Farna tloustne a pak zase hubne pořád dokola! Je to pro ni životně důležité a všichni kolem ní to vědí. Ale ví to ona?

11. 6. 2015 14:33 zobrazit článek
Ewa Farna hubne a tloustne pořád dokola. Když hubne, hodně se o ní píše. Když tloustne, píše se o ní ještě více. Ewy management má z výkyvů její hmotnosti obrovskou radost. Jestli je Ewa tlustá a nebo má kilogramy dole tak řeší hlavně ona. I když říká, že to vlastně vůbec neřeší.

VIDEO: Předala jí štafetu v SuperStar. Společný klip Kláry Vytiskové a Ewy Farné!

25. 8. 2015 23:19 zobrazit článek
Zjevením mezi porotci SuperStar byla před dvěma lety zpěvačka Ewa Farna, letos je nováčkem její kolegyně Klára Vytisková. Věděli jste ale, že ty dvě si to takhe spolu rozdali v parádním klipu?

Ewa Farná má přítele s pubickým ochlupením na hlavě

23. 4. 2015 14:02 zobrazit článek
Ne, není to fér.

GALERIE: Ta se zase předvedla! Viděli jste už někdy něco ošklivějšího?

22. 8. 2015 19:14 zobrazit článek
Zpěvačce Ewě Farné se nedá upřít, že ji kreativita nechybí. Polská Lady Gaga vždy dokáže vytáhnout na vyděšené fanoušky něco, co ještě nikdy neviděli.

Mašle, s kým to žiješ? Její přítel tají svou minulost i pravé jméno!

18. 8. 2015 13:59 zobrazit článek
Hana Mašlíková poznala ve svém milovaném Andrém skutečného muže svého života, který sice není bohatý, ale má ji rád, díky neskutečným nervům s ní vydrží, má krásné tělo a uživí ji. A tak se s ním spustila, za což se sice nestydí, jen asi rok trapně na každém rohu hlásila, že spolu rozhodně nic nemají. Tvrdila to tak vehementně, že konkurovala Ewě Farné, která kudy chodí, tudy tvrdí, že neřeší svoji váhu, a proto o ní neustále dokola a dokola mluví. Stejně tak se Hana, i když k tomu nebyl žádný důvod, stále ohrazovala proti tomu, že by byla partnerkou Andrého.

Óčko spustí akustický maraton na Andělu, vystoupí i Ewa Farna

8. 6. 2015 19:17 zobrazit článek
Hudební televize Óčko zítra v 15 hodin slavnostně otevře nové studio v prostorách Anděl Media Centra. Už během poledne spustí před studiem sérii akustických koncertů. Na pódiu se vystřídají Ewa Farna, ATMO music nebo Slza. Další články k tématu:

Kdo takhle zbil Ewu Farnou? Zpěvačka má monokl a rozbitý ret!

4. 6. 2015 18:49 zobrazit článek
Krásný obličej Ewy Farné (21) je plný odřenin, má monokl a krvavý ret. Co se mladé česko-polské zpěvačce proboha stalo, kdo ji takto zřídil?

V Teplicích na Lázeňské se vyšlapalo na Oranžovém kole Nadace ČEZ 100 500 korun!

1. 6. 2015 11:49 zobrazit článek
Poslední květnový víkend oficiálně odstartoval 861. lázeňskou sezónu v Teplicích. Dvoudenní program plný dobré hudby a zábavy rozhýbal teplické ulice, do kterých tradičně vyrazily desetitisíce návštěvníků z města i širokého okolí. Ty měly příležitost poslechnout si na pěti stagích nejznámější české umělce v čele se skupinami MIG 21, Wohnout nebo zpěvačkou Ewou Farnou a v neděli odpoledne na ně na lázeňské kolonádě jako obvykle čekalo také Oranžové kolo. Jeho prostřednictvím letos návštěvníci podpořili oblastní spolek Českého červeného kříže Teplice a organizaci Fokus Labe. Vyšlapalo se 100 500 korun!

Hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní 2015!

29. 5. 2015 3:18 zobrazit článek
Již 48. ročník hudebního festivalu Vizovické Trnkobraní se bude konat 21. a 22. srpna ve Vizovicích nedaleko Zlína. Roztančí jej hudební hvězdy, které uspěly v letošní hudební anketě Žebřík, jako jsou například Chinaski, Tomáš Klus, Divokej Bill, Michal Hrůza, Ewa Farna nebo Vypsaná Fixa a další kapely a interpreti.

Špindíra Věra z Výměny manželek zneuctila Ewu Farnou! Víme jak

29. 5. 2015 10:46 zobrazit článek
Podívejte se na video z castingu na SuperStar, kde chtěla uspět i Věra z Výměny manželek. Je to masakr!

ÓČKO změnilo působiště a otevře nová studia. Vystoupí Farna, Voxel nebo ATMO

27. 5. 2015 11:15 zobrazit článek
Hudební stanice ÓČKO poprvé ve své historii mění adresu. Nově bude vysílat z Anděl Media Centra na pražském Smíchově, kde sídlí mediální skupina MAFRA. K příležitosti otevření nových studií uspořádá 9. 6. veřejnou Otvíračku, kde vystoupí mimo jiné Ewa Farna & eFeM, Voxel nebo ATMO Music. (TZ)

Co dělá zpěvačka Ewa Farna ve volném čase? Nechá si do těla pouštět elektrický proud!

26. 5. 2015 15:01 zobrazit článek
Zpěvačka Ewa Farna se přiznala, co dělá pro své tělo. Jako nejefektivnější způsob zlepšení kondice využívá elektrický proud, který si nechá pouštět do těla.

ZUBRFEST 2015 přivítá české i slovenské hudební hvězdy

15. 5. 2015 18:39 zobrazit článek
Již potřetí se fanoušci piva se zubrem ve znaku, dobré hudby a skvělé zábavy mohou potkat na ZUBRFESTu 2015 přímo v areálu přerovského pivovaru. V letošním roce pivovar otevře své brány v sobotu 27. června 2015 a přivítá české i slovenské hudební hvězdy jako je Tublatanka, Katapult, Desmod a Ewa Farna. Program obohatí akrobatická show na trampolíně a chybět také nebude tradiční závěrečný ohňostroj.

Bude širší než vyšší, po veselce z ní bude Ewička Chobot aneb 5 největších nočních můr managementu Ewy Farné!

11. 5. 2015 12:29 zobrazit článek
Ewa Farna představuje pro svůj polský management zlatou slepici, která umí generovat zisk doma v Polsku i v zahraničí, zejména České republice. Protože ale imagemakeři zpěvačky nejsou úplně příčetní a ona sama má divné názory, je třeba být neustále ve střehu, aby se nestala katastrofa. Čeho se manažer Ewy bojí nejvíc?

RECENZE: Ewa Farna výborně zpívá a přitom hledá

10. 5. 2015 9:25 zobrazit článek
Není pochyb o tom, že zpěvačka Ewa Farna je hlasový i výrazový talent, kterých se u nás moc nerodí. Po poslechu akustického alba G2 Acoustic Stage není však ani pochyb o tom, že se momentálně nachází na křižovatce a zvolit si správný směr pro ni asi bude těžké rozhodování.

RECENZE: Na DVD "G2 Acoustic Stage" zpívá Ewa Farna skvěle a kapela šlape. Horší je to s obsahem

4. 5. 2015 21:42 zobrazit článek
Série koncertů "G2 Acoustic Stage" představuje současnou špičku českého popu v akustické poloze a na malém prostoru. Není místo pro velký hluk, okázalé pohyby, velkou choreografii. Fanouškům se tak dostává čistého a nerušeného hudebního zážitku. Jak se s tímto prostředím popasovala Ewa Farna?

FOTO: Ewa Farna má vážný problém. Co se jí stalo?

12. 7. 2015 13:33 zobrazit článek
Zpěvačka Ewa Farna vyletěla jako kometa na scénu české, slovenské i polské populární hudby, ale také ona nemá jen šťastné životní okamžiky.

Zamilovaná Ewa Farna: Zasnoubila se?

25. 6. 2015 18:57 zobrazit článek
Česko-polská zpěvačka Ewa Farna (21) poslední dva roky září štěstím. Důvodem její nadmíru dobré nálady není nikdo jiný než její přítel Martin Chobot. A teď to vypadá, že se obě hrdličky zasnoubily.

ZUBRFEST 2015 klepe na dveře, vstupenky ubývají

23. 6. 2015 20:56 zobrazit článek
Již v sobotu 27. června se v prostorách přerovského pivovaru uskuteční letošní ročník oblíbeného ZUBRFESTu. Festival nabídne kapely Tublatanka, Katapult, Desmod, zpěvačku Ewu Farnou, akrobatickou show na trampolínách, soutěže o tandemový seskok i autogramiádu hokejistů. Chybět samozřejmě nebude přerovské pivo i nabídka gastronomických specialit.

ZUBRFEST 2015 klepe na dveře, vstupenky ubývají

23. 6. 2015 22:16 zobrazit článek
Již v sobotu 27. června se v prostorách přerovského pivovaru uskuteční letošní ročník oblíbeného ZUBRFESTu. Festival nabídne kapely Tublatanka, Katapult, Desmod, zpěvačku Ewu Farnou, akrobatickou show na trampolínách, soutěže o tandemový seskok i autogramiádu hokejistů.

POCTA pro pěveckou kometu: Ewa Farna dostala hvězdu na chodníku slávy!

23. 6. 2015 16:37 zobrazit článek
Zpěvačka Ewa Farna si po umístění v Českém slavíkovi může připsat další fenomenální úspěch. Byla odhalena její hvězda na chodníku slávy!

ANDREJ BABIŠ NA VOTVÍRÁKU: Nechal se vyfotit u pisoáru a ukázal prostředníček

14. 6. 2015 14:59 zobrazit článek
Ministr financí Andrej Babiš miluje atmosféru letních festivalů, a proto si neodpustil ani návštěvu hudebního festivalu Votvírák. Poslechl si kapely Mandrage, Iné Kafe, Eddie Stoilow a zpěvačku Ewu Farnou. Zřejmě...

Sbohem, Tomáši! Fanoušci se na Mezi plotech loučili s Klusem děkovnými transparenty

1. 10. 2015 23:17 zobrazit článek
V areálu Psychiatrické nemocnice v Bohnicích proběhl o minulém víkendu multižánrový festival Mezi ploty. Vystoupili na něm například kapely Sto zvířat, Kašpárek v rohlíku, Monika Načeva a Michal Pavlíček, zpěvačka Ewa Farna nebo zpěvák Dan Bárta. Svůj poslední koncert na festivalu odehrál Tomáš Klus, který ohlásil roční pauzu. Podívejte se na fotoreportáž z festivalu.

Začíná festival Mezi ploty. Vystoupí Tomáš Klus, Ewa Farna i kapela Sto zvířat

26. 9. 2015 8:22 zobrazit článek
Brány psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích se dnes otevřou dvoudennímu festivalu Mezi ploty. V areálu na návštěvníky čeká čtrnáct scén se stovkou účinkujících.

Začíná festival Mezi ploty. Vystoupí Tomáš Klus, Ewa Farna i kapela Sto zvířat

26. 9. 2015 7:09 zobrazit článek
Brány psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích se dnes otevřou dvoudennímu festivalu Mezi ploty. V areálu na návštěvníky čeká čtrnáct scén se stovkou účinkujících.

Poslední vystoupení Tomáše Kluse, Kašpárek v rohlíku i Dan Bárta. V Bohnicích se koná festival Mezi ploty

17. 9. 2015 19:08 zobrazit článek
Nejrozsáhlejší kulturní událost prodlouženého svatováclavského víkendu – tak se mluví o festivalu Mezi ploty, který se už tradičně koná v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice. Mezi hlavní taháky letos patří Ewa Farna, Dan Bárta, Sto zvířat, Kašpárek v rohlíku i Studio Ypsilon. A můžete se také těšit na poslední vystoupení Tomáše Kluse před chystanou roční pauzou.

Začal předprodej vstupenek na Mezi ploty. Uvidíte stovku účinkujících na čtrnácti scénách

2. 9. 2015 1:45 zobrazit článek
Do Bohnic v září přijedou například Prago Union, Sto zvířat, Kašpárek v rohlíku, Monika Načeva a Michal Pavlíček, Ewa Farna, Dan Bárta, Simona Babčáková, Anna Polívková s Miroslavem Táborským nebo Studio Ypsilon. Návštěvníci mají mimořádnou šanci zažít poslední vystoupení Tomáše Kluse před chystanou roční pauzou.

Porotce SuperStar Ondřej Soukup: Showbyznys je plný psychopatů!

30. 8. 2015 15:22 zobrazit článek
Muž s kontroverzními životními názory, známý český skladatel a porotce nejedné řady SuperStar. To se většině lidí vybaví, když se řekne Ondřej Soukup. Jaké pro něj bylo pracovat po boku Ewy Farné? Co si myslí o českém publiku? A jak velkou roli v jeho účasti v porotě hrají peníze? To i mnohem víc nám prozradil v rozhovoru.

 Články 1-30 z celkových 2779, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |