Facebook

Facebook

Událost, Firma

Sociální síť

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této události na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 18430, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Novinka: Pozor na falešné facebookové soutěže, můžete přijít o peníze

13. 10. 2017 18:06 zobrazit článek
Bezpečnostní společnost ESET varuje internetové uživatele v České republice a na Slovensku před falešnými soutěžemi na Facebooku, které zneužívají důvěřivosti lidí. Oběti mohou v konečném důsledku přijít o peníze tím způsobem, že od nich správci těchto soutěží vymámí osobní údaje, číslo platební karty, datum její

Ve Spojených státech už na Facebooku objednáte i jídlo. A co u nás?

14. 10. 2017 21:02 zobrazit článek
Facebook včera na svém blogu oznámil, že spouští novou funkci Order Food pro všechny uživatele, prozatím tedy jen ve Spojených státech. Sociální síť se spojila s celou řadou firem pro dodávku jídel, díky čemuž si můžete objednat jídlo přímo z Facebooku. Služba byla v betatestu už nějakou dobu a ...

Chudák Gregorová! Lidé se na internetu zastali šíleného Koptíka. A to kvůli této fotografii

14. 10. 2017 0:05 zobrazit článek
Exmilenec Hany Gregorové (65) se vrátil do původního porozchodového módu. Tedy poté, co Ondřej Koptík (34) nakydal na svou bývalou lásku veřejně špínu, už zase skládá básně, které doprovázejí snímky herečky. Jenže poslední fotografií, kterou vyslal na svůj Facebook, vyvolal řadu emocí. Lidé se ho dokonce zastali! Co internetovým uživatelům na snímku, kde se Gregorová směje, vadí?

Krásná Petra Svoboda ukázala pěknou postavičku! Na fotce se promenáduje po pláži v Dubaji

14. 10. 2017 10:39 zobrazit článek
Oblíbená moderátorka TV Nova Petra Svoboda (34) uveřejnila na svém Facebooku fotku, jak se promenáduje po dubajské pláži. Ta má ale tělíčko, co?

Facebook už používá skoro polovina Čechů. Miliony cizinců na jeho stránkách sledují tuzemské firmy

14. 10. 2017 12:05 zobrazit článek
Facebook v Česku používá už skoro pět milionů lidí. Přes mobil na něj chodí 80 procent z nich. Tuzemské firmy si na sociální síti prohlíží skoro 40 milionů lidí z ciziny. Americký technologický gigant čísla zveřejnil na setkání se svými tuzemskými inzerenty, mezi nimiž podle jeho evropské viceprezidentky Nicoly Mendelsohnové převažují malé a střední podniky.

Zástupci Facebooku, Twitteru a Googlu míří do amerického Senátu. Kvůli Rusům

13. 10. 2017 21:01 zobrazit článek
Představitelé Facebooku, Twitteru a Googlu by měli 1. listopadu svědčit před americkými senátory o údajném ruském zásahu do americké politiky.

Muž napadl volební tým Svobodných. Do potyčky se zapojil i Mach

14. 10. 2017 19:04 zobrazit článek
Předvolební kampaň Strany svobodných občanů v sobotu odpoledne na pražské Letné narušil agresivní muž. Video z potyčky, do které se zapojil i předseda Svobodných Petr Mach, zveřejnila strana na Facebooku a kampaň na místě předčasně ukončila.

Dienstbier (ČSSD): Výroky Zemana na půdě Rady Evropy považuji za nepřijatelné a nemravné

14. 10. 2017 21:56 zobrazit článek
Jiří Dienstbier na Facebooku k možnosti uplatnit u prezidenta Zemana čl. 66 ústavy ČR

Nebezpečí na internetu. Podvodníci útočí přes falešné soutěže

14. 10. 2017 6:40 zobrazit článek
Falešné soutěže na Facebooku lákají od uživatelů v Česku a na Slovensku osobní údaje včetně údajů k platebním kartám. Několik facebookových stránek slibuje lidem jako výhru luxusní auta, mobilní telefony nebo pračky. Tyto podvodné soutěže, které pravděpodobně pocházejí ze Slovenska, mají již více než 39 tisíc lajků.

Facebook: Chceme do virtuální reality vzít bilion lidí!

13. 10. 2017 1:21 zobrazit článek
Mark Zuckerberg vsází především na dostupnost produktu. Měl by stát 199 dolarů , což je...

Celebrity na síti: Kubelková ve svatebním a Peštová zamlada

14. 10. 2017 7:08 zobrazit článek
Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl. Co se za poslední dobu událo u celebrit?

Falešné soutěže na facebooku lákají od Čechů osobní údaje

13. 10. 2017 13:43 zobrazit článek
Praha - Falešné soutěže na Facebooku lákají od uživatelů v Česku a na Slovensku osobní údaje včetně údajů k platebním kartám. Několik facebookových stránek slibuje lidem jako výhru...

Falešné soutěže na facebooku lákají od Čechů osobní údaje

13. 10. 2017 12:04 zobrazit článek
Praha - Falešné soutěže na Facebooku lákají od uživatelů v Česku a na Slovensku osobní údaje včetně údajů k platebním kartám. Několik facebookových stránek slibuje lidem jako výhru...

Proč jsou Indové cítit po curry? Otestujte si, zda poznáte hate speech

13. 10. 2017 16:28 zobrazit článek
Už se vám někdy stalo, že jste na Facebooku narazili na příspěvek, který vám přišel urážlivý, potažmo otevřeně rasistický - a ptali jste se sami sebe, proč ho Facebook neodstranil? Anebo jinak: nahlásili jste někdy něčí komentář nebo status, protože vám přišel nenávistný, ale pak jste překvapením

Volební kampaň Svobodných na Letné narušil agresivní muž

14. 10. 2017 21:01 zobrazit článek
Strana svobodných občanů v sobotu na Facebooku zveřejnila video, na němž neznámý muž ničí její stánek na Letné v Praze a nadává vedle stojící dobrovolnici. Do potyčky se podle záběrů zapojil i předseda strany Petr Mach. Svobodní následně oznámili, že sobotní kampaň na Letné předčasně ukončují. Další články k tématu:

Zuckerberg odhalil Oculus Go. Virtuální realita poběží bez externího zařízení

12. 10. 2017 15:04 zobrazit článek
Šéf Facebooku, Mark Zuckerberg, oficiálně odhalil Oculus Go – standalone VR headset, jenž není pouhými brýlemi pro připojení k počítači či mobilnímu telefonu, ale samostatným strojem s ovladačem.

VIDEO: Podívejte se na Carpool Karaoke s Linkin Park

12. 10. 2017 22:25 zobrazit článek
Jak Linkin Park slíbili, tak učinili. Ve čtvrtek zveřejnili na svém oficiálním facebookovém profilu epizodu ze série Carpool Karaoke, kterou pro Apple Music natočili ještě před ...

6 typů facebookových statusů, za které bychom banovali účty – anebo rovnou rozdávali facky

12. 10. 2017 10:07 zobrazit článek
Statusy o tom, co jste měli k jídlu Pokud to není něco vtipného, není k tomu zábavná historka nebo jste se náhodou neoctli v restauraci, kde se cena jídla rovná ročnímu rozpočtu středně velké země, tak to nikoho nezajímá. Statusy o politice Zejména před volbami extrémně otravné. Fajn, umíte odklikat otázky na volební kalkulačce. No […]

Aj z technickej chyby Facebook Live videa sa dá vyťažiť. Táto kapela to zvládla bravúrne

13. 10. 2017 12:46 zobrazit článek

V okrese Košice-okolie pri nehode zomreli dvaja spolujazdci

13. 10. 2017 19:33 zobrazit článek
Foto z miesta nehody na facebookovej stránke polície.

Volební kampaň Svobodných na Letné narušil agresivní muž

14. 10. 2017 18:45 zobrazit článek
Strana svobodných občanů v sobotu na Facebooku zveřejnila video, na němž neznámý muž ničí její stánek na Letné v Praze a nadává vedle stojící dobrovolnici. Do potyčky se podle záběrů zapojil i předseda strany Petr Mach. Svobodní následně oznámili, že sobotní kampaň na Letné předčasně ukončují. Další články k tématu:

[článek] Google (ne)koupil Apple, krádeže hesel v iOS a ruská propaganda na Facebooku

15. 10. 2017 19:16 zobrazit článek
RIP digital.com, RIP Windows Phone, Zuckberg virtuálně v Portoriku, ruské reklamy všude a Telegram pod tlakem. Co přinesl právě končící #tyden. Uber z aplikace odstraní možnost nahrávat si váš displej (v iOSu). Ano, rozumíte tomu dobře. Uber mohl, v tajnosti a pomocí privátního API, nahrávat, co se odehrává na displeji vašeho telefonu. Společnost samozřejmě tvrdí, že to používali jenom k vytváření mapy pro Apple Watch. Viz Uber removing private iOS API that allowed them to record your display.

VIDEO Ty šmejde jeden, tu máš. Svobodným na Letné muž rozmlátil stánek, pak se mu postavil předseda

15. 10. 2017 12:47 zobrazit článek
Server iDNES.cz informoval, že Strana svobodných občanů ukončila předčasně sobotní kampaň na Letné v Praze. Důvodem byl agresivní muž, který ničil jejich stánek. Na Facebooku Svobodní zveřejnili video, na němž je mimo jiné i vidět, jak muž nadává vedle stojící dobrovolnici. Do potyčky se zapojil i předseda strany Petr Mach.

Návštěvnice pražské zoo spadla z rozhledny Obora, je v kritickém stavu

15. 10. 2017 15:42 zobrazit článek
V pražské zoologické zahradě v neděli odpoledne spadla návštěvnice z vrchních pater rozhledny Obora. Informoval o tom prostřednictvím svého facebooku ředitel zoo Miroslav Bobek. Pro server iRozhlas uvedla mluvčí záchranářů, že návštěvnice je v kritickém stavu. Rozhledna je dočasně uzavřena.

Americký tisk: Propaganda na síti? Rusko nesmí, Spojené státy můžou!?

15. 10. 2017 6:01 zobrazit článek
Šetření novinářů San Diego Union-Tribune ukázalo, že v průběhu dvou informačních kampaní utratily USA na reklamu v ruskojazyčném segmentu Facebooku téměř 60.000 dolarů.

Dopisy

15. 10. 2017 15:04 zobrazit článek
Jak být šťastný v práci; My politici ze stanice Facebook Respekt 41/2017 Respektu a jeho autorů a autorek si velmi vážím i pro jejich postoje vůči feminismu a genderové rovnosti. Po přečtení dvou stěžejních textů zmiňovaného čísla mám ale pocit, že jsme zpátky v devadesátých letech. V článku

VIDEO: Estébák premiérem? Aktivisté na Signalu upozornili na Babiše

15. 10. 2017 12:24 zobrazit článek
Na facebookové stránce skupiny Proč? Proto!, známé z demonstrací proti Babišovi a Zemanovi, které se uskutečnily letos v květnu, se objevilo video. To je prezentováno jako neoficiální část festivalu Signal, který aktuálně probíhá v hlavním městě. Ve videu varují před tím, že by se českým premiérem mohl stát agent Státní bezpečnosti.

Rusko zasahuje velmi úspěšně do politické situace v USA prostřednictvím sociálních sítí

15. 10. 2017 0:00 zobrazit článek
V Americe fungují stovky falešných facebookových stránek, spravovaných z Ruska, které prohlubují americké sociální konflikty. Kolik takových stránek asi funguje i v ČR? Jsou zveřejňovány další a další znepokující zprávy, dokladující, nejenže Rusko hackersky zasáhlo do amerických prezidentských voleb r. 2016, ale že ruští hackeři v obrovském měřítku systematicky vyvolávají v USA prostřednictvím sociálních sítí rozbroje.Znepokojení je nyní tak intenzivní, že vyšetřovatelé v americkém Kongresu se velkých technologických firem dotazují stále agresivněji, jak je možné, že jejich platformy se staly nástrojem pro útok proti americké demokracií. Příští měsíc budou v této věci muset svědčit v Kongresu ředitelé Facebooku, Googlu a Twitteru.Širokou ruskou strategií, během amerických voleb i nyní, je prohlubovat politické konflikty a zneužívat jich. Útočit na strukturu americké společnosti tam, kde je nejzranitelnější, na konfliktních liniích rasy, pohlaví, tříd a náboženského přesvědčení.

Pozor na falošné facebookové súťaže, od ľudí vyťahujú citlivé údaje

13. 10. 2017 16:44 zobrazit článek

Pozor na falešné facebookové soutěže. Lákají od lidí osobní údaje

13. 10. 2017 13:56 zobrazit článek
Falešné soutěže na Facebooku lákají od uživatelů v Česku a na Slovensku osobní údaje včetně údajů k platebním kartám. Několik facebookových stránek slibuje lidem jako výhru luxusní auta, mobilní telefony nebo pračky. Tyto podvodné soutěže, které pravděpodobně pocházejí ze Slovenska, mají už více než 39 000 lajků. Uvedla to dnes antivirová firma Eset.

 Články 1-30 z celkových 18430, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.