František Matějíček

František Matějíček

Moderátor/Moderátorka   (Rádio Impuls)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto moderátorovi/moderátorce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-5 z celkových 5, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Jiří Körber opouští funkci programového ředitele Rádia Impuls

9. 6. 2014 9:24 zobrazit článek
Dlouholetý šéf programu Rádia Impuls Jiří Körber končí ve funkci a s rodinou se stěhuje na delší dobu do zahraničí. Ve vedení nejposlouchanější rozhlasové stanice jej nahradí dosavadní zástupce František Matějíček.

VIDEO: Dnes slaví narozeniny legendární fotbalový trenér!

13. 11. 2013 18:11 zobrazit článek
V pořadu Fanda a jeho česká banda dnes slaví narozeniny nejen František Matějíček, ale také slavný trenér české reprezentace, který oslavil nejeden úspěch. Podívejte se na hudební nápovědu.

Michal Dlouhý: Hloupost horší než zlodějství

24. 12. 2011 10:38 zobrazit článek
Nadešel Štědrý den roku 1927. V kasárnách šestimužové četnické stanice ve Volovci v politickém okrese Nižní Verečky se vše chystalo ke sváteční večeři. Jindy přísný staniční velitel vrchní strážmistr Josef Bína rozhodl, že celé osazenstvo stanice zůstane na večeři pohromadě a noční hlídka tvořená strážmistry Karlem Matějíčkem a Františkem Lukešem vyrazí až o dvaadvacáté.

František Matějíček programovým ředitelem Rádia Impuls

9. 6. 2014 9:31 zobrazit článek
Jiří Körber, dosavadní programový ředitel Rádia Impuls, odchází z rádia na konci července 2014. Pro profesní přestávku se rozhodl z osobních důvodů. Ve funkci jej nahradí František Matějíček, který působí na Rádiu Impuls sedm let.

Fanda banda hledá město na silnici R10!

26. 10. 2015 16:49 zobrazit článek
Petr Vondráček, František Matějíček a Eva Hronková! To je trojka z pořadu Fanda a jeho česká banda, která garantuje po práci legraci. Dnes s nimi můžete hledat město, které leží na silnici R10. O nápovědu se postará Petr Vondráček a jeho hudební omáčka. Podívejte se na video.

 Články 1-5 z celkových 5, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.