George Michael

George Michael

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 462, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

George Michael byl uložen do hrobu v Londýně

30. 3. 2017 12:04 zobrazit článek
Teprve ve středu byly uloženy ostatky zpěváka George Michaela do hrobu v Londýně. George Michael zemřel už v prosinci 2016 ve věku 53 let.

Na Semilsku se srazil autobus s cizinci s jelenem, pět zraněných

4. 5. 2017 19:22 zobrazit článek
Plně obsazený autobus s cizinci havaroval ve čtvrtek u Studence na Semilsku po střetu s jelenem. Při nehodě bylo pět lidí zraněno, z toho dva středně těžce, řekl krajský mluvčí záchranné služby Michael Georgiev.

George Michal stále leží vo Viedni. Je v ohrození!

29. 4. 2017 16:16 zobrazit článek
Hlas 48-ročného britského speváka Georgea Michaela, ktorý je od minulého týždňa hospitalizovaný na jednotke intenzívnej starostlivosti Všeobecnej nemocnice vo Viedni (AKH) so zápalom ...

Příčina smrti George Michaela byla přirozená, potvrdila pitva

7. 3. 2017 18:01 zobrazit článek
Britský zpěvák, skladatel a producent George Michael zemřel loni o Vánocích z přirozených příčin, vyplývá z úředně provedené pitvy. Zpěvákovi, kterému bylo teprve 53 let, selhalo srdce, informovala BBC. Další články k tématu:

Příčina smrti George Michaela byla přirozená, potvrdila pitva

7. 3. 2017 16:52 zobrazit článek
Britský zpěvák, skladatel a producent George Michael zemřel loni o Vánocích z přirozených příčin, vyplývá z úředně provedené pitvy. Zpěvákovi, kterému bylo teprve 53 let, selhalo srdce, informovala BBC. Další články k tématu:

Sú známe výsledky pitvy speváka Georgea Michaela

7. 3. 2017 18:57 zobrazit článek
BRATISLAVA 7. marca (WebNoviny.sk) - Anglický spevák George Michael zomrel prirodzenou smrťou. Vyplýva to z výsledkov pitvy, ktoré zverejnil úrad koronera grófstva Oxfordshire. Podľa nich 53-ročný interpret skonal v dôsledku dilatačnej kardiomyopatie spojenej s myokarditídou a stukovatením pečene. ,.....

Sú známe výsledky pitvy speváka Georgea Michaela

7. 3. 2017 18:00 zobrazit článek
Anglický spevák George Michael zomrel prirodzenou smrťou. Vyplýva to z výsledkov pitvy, ktoré zverejnil úrad koronera grófstva Oxfordshire. Podľa nich 53-ročný interpret skonal v dôsledku dilatačnej ...

OFICIÁLNE: Zverejnili príčinu smrti Georga Michaela

7. 3. 2017 18:00 zobrazit článek
Britský popový spevák George Michael zomrel prirodzenou smrťou následkom srdcovej choroby a stukovatenej pečene. Oznámil to dnes na základe pitvy súdny lekár grófstva Oxfordshire, kde ...

George Michael ožije na Metronomu. Monkey Business vybírají jeho nejlepší songy

4. 4. 2017 13:19 zobrazit článek
Kapela Monkey Bussiness dlouho tajila svůj program pro červnový Metronom festival v Praze. Matěj Ruppert ale nyní vše prozradil v exkluzivním rozhovoru pro Radiožurnál. Na holešovickém výstavišti předvedou Monke Business set, který nazvali George Michael Tribute, kterým vzdají hold zpěvkovi, který zemřel loni v prosinci. Poslechněte si Careless Whispers, jeden z Michaelových hitů v podání Matěje Rupperta.

Monkey Business na festivalu Metronome složí poctu Georgi Michaelovi, přijede také izraelská zpěvačka

4. 4. 2017 18:23 zobrazit článek
Pořadatelé festivalu na pražském Výstavišti zveřejnili další interprety. Na akci zvané Metronome vystoupí například kapela Monkey Business s poctou nedávno zesnulému Georgi Michaelovi. Dorazí také izraelská zpěvačka s etiopskými kořeny Ester Rada.

George Michael (†53): Pohřbili ho tajně v noci?

3. 4. 2017 12:57 zobrazit článek
Pohřeb britského zpěváka George Michaela (†53) byl několikrát kvůli vyšetřování jeho smrti odložen a také nyní jsou okolnosti uložení jeho ostatků do země zahaleny tajemstvím.

Mariah Carey spomínala na Georga Michaela. Spievala a bolo to krásne!

2. 4. 2017 15:42 zobrazit článek
Americká speváčka a herečka Mariah Carey si v Dubaji uctila zosnulého anglického speváka Georgea Michaela.

George Michal má ostať na Vianoce vo Viedni

29. 4. 2017 16:16 zobrazit článek
Zdravotný stav vo Viedni hospitalizovaného Georgea Michaela sa síce zlepšuje, všetko však nasvedčuje tom, že blížiace sa vianočné sviatky strávi ešte v starostlivosti zdravotníkov. ...

Po střetu s autem zemřel v Jablonci motocyklista

29. 5. 2017 21:03 zobrazit článek
Po střetu s osobním vozem zahynul v pondělí večer v Jablonci nad Nisou motocyklista. Na následky zranění zemřel na místě nehody. ČTK to řekl krajský mluvčí záchranné služby Michael Georgiev. "Na místě jsme měli jak lékaře, tak i záchranáře. Okamžitě poskytovali první pomoc, která spočívala v tom, že ho resuscitovali. Bohužel, po několika desítkách minut mohl lékař konstatovat jen smrt," řekl Georgiev. Nehoda se stala kolem 18:00 v Maršovické ulici. Policie okolnosti nehody vyšetřuje.

Písně George Michaela jsou do poslední noty perfektní, říká Matěj Ruppert

17. 5. 2017 13:21 zobrazit článek
Na pražském Metronome Festivalu zazní kromě Stinga i písně dalšího legendárního zpěváka. Poctu nedávno zesnulému Georgi Michaelovi připravuje česká kapela Monkey Business. Radiožurnál jako hlavní mediální partner festivalu bude samozřejmě u toho. Kapela nás už nyní ale pozvala na zkoušku výjimečného repertoáru a zatímco ladila některé skladby, zpěváci Matěj Ruppert a Tereza Černochová vyprávěli, jak zvládají nesmírně těžké Michaelovy písně. A navíc si můžete poslechnout exkluzivní ukázku, jak může koncert dopadnout.

Pochovali speváka Georgea Michaela

30. 3. 2017 15:00 zobrazit článek
Rodina a blízki priatelia dnes pochovali anglického speváka Georgea Michaela, ktorý zomrel vlani 25. decembra vo veku 53 rokov.

Pochovali speváka Georgea Michaela, detaily nezverejnili

29. 3. 2017 21:02 zobrazit článek
BRATISLAVA 29. marca (WebNoviny.sk) - Rodina a blízki priatelia pochovali anglického speváka Georgea Michaela, ktorý zomrel vlani 25. decembra vo veku 53 rokov. Americkému týždenníku People potvrdil informáciu hovorca zosnulého interpreta. " Môžeme potvrdiť, že dnes sa konal pohreb.....

Georgea Michaela pochovali na londýnskom cintoríne

29. 3. 2017 21:20 zobrazit článek
Spevák skonal prirodzenou smrťou následkom ochorenia srdca a pečene.

George Michael (†53): Pohřbili ho tajně v noci?

29. 3. 2017 9:02 zobrazit článek
Pohřeb britského zpěváka George Michaela (†53) byl několikrát kvůli vyšetřování jeho smrti odložen a také nyní jsou okolnosti uložení jeho ostatků do země zahaleny tajemstvím.

Pochovali speváka Georgea Michaela, detaily nezverejnili

29. 3. 2017 21:02 zobrazit článek
Rodina a blízki priatelia pochovali anglického speváka Georgea Michaela, ktorý zomrel vlani 25. decembra vo veku 53 rokov. Americkému týždenníku People potvrdil informáciu hovorca zosnulého ...

Fanoušci George Michaela platili přes čtyři stovky, aby mohli na hřbitov, kde bude ležet

25. 3. 2017 19:48 zobrazit článek
Fanoušci George Michaela prý obléhají hřbitov Highgate na severu Londýna, kde má být slavný hudebník tento týden uložen k věčnému odpočinku. A ti nejoddanější dokonce zaplatili čtrnáct liber, více než čtyři sta korun, za průvodce, který jim ukázal přímo hrob zpěvákovy matky Lesley, v němž George také spočine.

George Michaela (†53) mohou konečně pohřbít: Spočine u milované matky!

14. 3. 2017 7:50 zobrazit článek
Po dlouhých peripetiích konečně mohou blízcí pohřbít zesnulého zpěváka George Michaela (†53). Už se chystá rodinný hrob!

George Michael se konečně dočká pohřbu! Kam ho uloží?

13. 3. 2017 19:14 zobrazit článek
Ačkoliv George Michael (†53) zemřel na sklonku minulého roku, doposud ho jeho nejbližší nemohli pohřbít. Objevily se totiž různé průtahy, například musela být provedena pitva. Dlouhé peripetie už jsou ale u konce a konečně bude možné nechat hudební legendu odpočívat v pokoji. Kde spočine?

Tři nemoci, které zabily George Michael

13. 3. 2017 19:39 zobrazit článek
Příbuzní můžou konečně uložit zpěváka George Michaela k věčnému odpočinku. Koroner vydal konečnou pitevní zprávu, v níž uvádí jako příčinu úmrtí selhání srdce a jater. Třiapadesátiletá hvězda trpěla zánětem srdečního svalu (myokarditidou), městnavým zvětšením srdečních komor (kardiomyopatií) a ztučněním jater, které souvisí s nadměrnou konzumací alkoholu, drog a tučných pokrmů.

Ani drogy, ani nemoc! George Michael prý zemřel přirozenou smrtí!

10. 3. 2017 6:05 zobrazit článek
V pitevní zprávě se uvádí, že zpěváka postihla kardiomyopatie spojená s myokarditidou, tedy postižením srdečního svalu, a také trpěl ztučněním jater. Podle patologů tak není další zkoumání příčin smrti nezbytné a šetření bylo uzavřeno. Další články k tématu:

George Michael zomrel prirodzenou smrťou, zlyhalo mu srdce

8. 3. 2017 13:43 zobrazit článek
Oznámil to súdny lekár na základe výsledkov pitvy.

Britský zpěvák Michael zemřel z přirozených příčin, ukázala pitva

7. 3. 2017 18:57 zobrazit článek
Londýn - Britský zpěvák, skladatel a producent George Michael zemřel loni o Vánocích z přirozených příčin, vyplývá z úředně provedené pitvy. Zpěvákovi, kterému bylo teprve 53 let,...

Příčina smrti George Michaela (†53) odhalena: Tomu neuvěříte!

7. 3. 2017 15:24 zobrazit článek
Stály za smrtí extravagantního homosexuálního zpěváka George Michaela (†53) drogy, špatný zdravotní stav nebo dokonce utajovaná nemoc? Ani jedno! Koroner přišel s konečnou zprávou, která je více než zarážející. Takovéto výsledky pitvy nikdo nečekal.

George Michael zemřel z přirozených příčin, ukázala pitva

7. 3. 2017 15:35 zobrazit článek
Britský zpěvák, skladatel a producent George Michael zemřel loni o Vánocích z přirozených příčin, vyplývá z úředně provedené pitvy. Zpěvákovi, kterému bylo teprve 53 let, selhalo srdce, informovala BBC.

George Michael zomrel prirodzenou smrťou následkom problémov so srdcom

7. 3. 2017 19:09 zobrazit článek
Oznámil to súdny lekár na základe výsledkov pitvy.

 Články 1-30 z celkových 462, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.