Harry Potter

Harry Potter

Událost   (Harry Potter)

Harry Potter je název řady fantasy knížek o mladém čarodějnickém učni napsaných britskou autorkou J. K. Rowlingovou.
Následně bylo podle knížek vytvořeno několik filmů a počítačových her.
První díl série - Harry Potter a Kámen mudrců (v originále Harry Potter and the Philosopher's Stone) - byl vydán v roce 1997.

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této události na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 2895, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Harry Potter oslaví dvacet let. První vydání knihy stojí přes milion

23. 6. 2017 9:04 zobrazit článek
V pondělí 26. června to je 20 let, co nakladatelství Bloomsbury vydalo spisovatelce Joanne Rowlingové první příběh studenta školy čar a kouzel. V Česku Harry Potter poprvé vyšel o tři roky později, v roce 2000. První díl s podtitulem Kámen mudrců vydalo nakladatelství Albatros. Další články k tématu:

Polícia varuje fanúšikov Harryho Pottera, aby nekráčali po koľaji k viaduktu

19. 5. 2017 21:13 zobrazit článek
Počet ľudí, ktorí kráčajú po železničnej trati ku Glenfinnanskému viaduktu na Škótskej vysočine, stúpa.

Pořád teskníte, že nikdy nepřišel dopis z Bradavic? Můžete si ho pořídit

16. 5. 2017 15:03 zobrazit článek
Každý, kdo jako dítě četl Harryho Pottera, musel o dvanáctých narozeninách trpět. To totiž definitivně znamenalo, že dopis z Bradavic mu opravdu nepřijde. Teď si ho ale můžete koupit.

Představitel Draca Malfoy z Harryho Pottera hrál na kytaru v centru Prahy. Nikdo ho nepoznal

16. 6. 2017 9:41 zobrazit článek
Herec Tom Felton alias Draco Malfoy z filmové série Harry Potter natáčí v Praze nový film.

10 věcí o Emmě Watson, které pravděpodobně nevíte

31. 5. 2017 10:05 zobrazit článek
Emma Watson je asi nejoblíbenější herečkou z Harryho Pottera a mají ji rádi i ti, kteří se neřadí mezi fanoušky filmů o brýlatém čaroději. Přesto o ní některé z následujících věcí dost možná netušíte.

Vyhrajte nové vydání knihy Harry Potter a Kámen mudrců od nakladatelství Albatros!

31. 5. 2017 16:18 zobrazit článek
2 6. června uplyne dvacet let od vydání první knihy o Harrym Potterovi v Anglii. Nakladatelství Albatros připravilo jako narozeninový dort...

Harry Potter a Kámen mudrců [Joanne K. Rowlingová / Albatros]

31. 5. 2017 12:56 zobrazit článek
Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Příběh z magického světa Harryho Pottera oživá v novém vydání!

Paddington 2: Teaser

30. 5. 2017 15:49 zobrazit článek
Jo, těším se. A moc. První Paddington byl přesně tou roztomilou pohádkou, kterou jsem od producentů Harryho Pottera čekal, a dvojka by nemusela nijak zaostávat. Už teaser přitom naznačuje pěknou oddec...

Chystá se nový film ze světa Harryho Pottera. Ukáže Voldemortovy začátky

30. 5. 2017 15:00 zobrazit článek
Viděli jste Fantastická zvířata a kde je najít? A byli jste nadšení, nebo zklamaní, jako většina fanoušků ságy o mladém kouzelníkovi Harry Potterovi? Pokud se vám stýská po magickém světe studentů z Bradavic, máme pro vás skvělou zprávu - vzniká nový film. Podívejte se na trailer.

Rokfort, Mukel a Slizolin: Poznáte věci z Harryho Pottera ve slovenském překladu?

23. 5. 2017 12:04 zobrazit článek
Harry Potter vyšel v 67 jazycích, a to i ve slovenštině, která je nám nejbližší. Některé názvy a jména byste ale ani tak možná ve verzi našich sousedů napoprvé nepoznali. Mrkejte na to.

Pozadí knižního byznysu je přísně tajné!

12. 5. 2017 18:04 zobrazit článek
Na příkladu vydávání Harryho Pottera v češtině to říká šéf nakladatelství Albatros Václav Kadlec. Podívejte se na dnešní Tajemství úspěchu!

Českým bestsellerem roku 2016 jsou Okamžiky štěstí Patrika Hartla

11. 5. 2017 0:00 zobrazit článek
Nejprodávanější knihou loňského roku v hlavní kategorii Česká beletrie pro dospělé se staly Okamžiky štěstí spisovatele a dramatika Patrika Hartla. Knihy se prodalo přes sto tisíc. V dětské překladové kategorii uspěla osmá část Harryho Pottera s podtitulem Prokleté dítě. Další články k tématu:

Policie varovala fanoušky Harryho Pottera před nebezpečím úrazu

21. 5. 2017 9:43 zobrazit článek
Londýn - Fanoušci filmů o čarodějnickém učni Harrym Potterovi natočených na motivy románů J. K. Rowlingové přidělávají starosti britské policii. Ve snaze pořídit si potterovskou...

Polícia varuje fanúšikov H.Pottera, aby nekráčali po koľaji k viaduktu

19. 5. 2017 22:45 zobrazit článek
Ilustračná snímka zo scény o čarodejníkovi Harrym Potterovi

Draco Malfoy a král Artuš jsou v Praze! Tom Felton a Clive Owen v hospodě u Pařížské

18. 5. 2017 12:31 zobrazit článek
Nečekaná koncentrace filmových hvězd v pražské hospodě! Slušný zážitek a parádní společné fotky si včera pořídili návštěvníci irského pubu nedaleko proslulé Pařížské ulice v Praze. Hutné černé pivo si s nimi totiž vychutnával Draco Malfoy z Harryho Pottera i král Artuš ze stejnojmenného snímku.

Joanne K Rowling zuří. Někdo ukradl její rukopis předcházející dějově Potterovi

17. 5. 2017 18:00 zobrazit článek
Spisovatelka Joanne K. Rowling zuří. Někdo ukradl její vzácnou povídku, která dějově předchází Harrymu Potterovi. Zloději ji nabízejí pod rukou a fanoušci malého čaroděje po rukopisu šílejí. Skotská spisovatelka je ale vyzvala, aby přestali podporovat zločince, neboť dílo bylo vydraženo pro charitu v roce 2008.

Harry Potter je životu nebezpečný? Fanoušci riskují život kvůli fotkám!

20. 5. 2017 21:02 zobrazit článek
Skalní fanoušci série o čaroději Harrym Potterovi by dali téměř cokoliv za to, aby měli fotky z míst, kde se filmy natáčely. Někteří jsou dokonce ochotni riskovat i vlastní život. Na tento nešvar upozorňují britští železničáři a prosí „potterofily“, aby byli opatrnější.

Fanouškům Harryho Pottera při focení hrozí srážka s vlakem, varuje londýnská policie

22. 5. 2017 9:00 zobrazit článek
Fanoušci filmů o čarodějnickém učni Harrym Potterovi natočených na motivy románů J. K. Rowlingové přidělávají starosti britské policii. Ve snaze pořídit si potterovskou fotografii se totiž stále častěji vydávají po využívané železniční trati k Glenfinnanskému viaduktu, který tvůrci sedmidílné fantasy ságy použili jako filmovou kulisu. Další články k tématu:

Kvůli Harrymu Potterovi riskují život. Chodí po železnici k mostu

21. 5. 2017 13:58 zobrazit článek
Fanoušci filmů o čarodějnickém učni Harrym Potterovi natočených na motivy románů J. K. Rowlingové přidělávají starosti britské policii. Ve snaze pořídit si potterovskou fotografii se totiž stále častěji vydávají po využívané železniční trati k Glenfinnanskému viaduktu, který tvůrci sedmidílné fantasy ságy použili jako filmovou kulisu.

U viaduktu pozor na úrazy, varovala policie fanoušky Harryho Pottera

21. 5. 2017 9:03 zobrazit článek
Fanoušci filmů o čarodějnickém učni Harrym Potterovi natočených na motivy románů J. K. Rowlingové přidělávají starosti britské policii. Ve snaze pořídit si potterovskou fotografii se totiž stále častěji vydávají po využívané železniční trati k Glenfinnanskému viaduktu, který tvůrci sedmidílné fantasy ságy použili jako filmovou kulisu.

Magický svět Harryho Pottera znovu ožívá

30. 5. 2017 13:46 zobrazit článek
26. června uplyne dvacet let od vydání první knihy o Harrym Potterovi v Anglii. Nakladatelství Albatros připravilo jako narozeninový...

Novinka pro chytré hlavy: Únikovka ve stylu Harryho Pottera

28. 5. 2017 9:28 zobrazit článek
Už jste někdy zkoušeli únikovku? To vás zavřou do místnosti a vy musíte hledat vodítka, jak se z ní zase dostat ven.

MALFOY Z HARRYHO POTTERA V PRAZE! TOM FELTON HRAJE NA ULICI A NIKDO HO NEPOZNÁVÁ!

16. 6. 2017 15:04 zobrazit článek
Tohle prostě musíš vidět! :-D Další články k tématu:

Knižní recenze: Harry Potter and Methods of Rationality

10. 6. 2017 3:30 zobrazit článek
Harry Potter and Methods of Rationality , zkráceně známá jako „ “, je kniha Eliezera Yudkowskyho, pojednávájící o tom co by se stalo, kdyby Harry Potter neměl za nevlastního otce neschopného kreténa Vernona Dursleye , ale oxfordského profesora Michaela Verres-Evanse . V tomhle světě si Harry odmalička rád četl a už od útlého věku, kdy projevoval geniální nadání, chtěl být vědcem. Když potom přišel dopis z Bradavic, rozhodl se...

Autorka Harryho Pottera tvrdě sjela Donalda Trumpa

5. 6. 2017 12:00 zobrazit článek
45. prezident USA znovu ukázal, že umí vystupovat asi tak stejně jemně jako slon v porcelánu. Tím, jak se vyjádřil k teroristickému útoku na London Bridge, prý proti sobě dokázal poštvat takřka celé britské ostrovy.

30 životních pravd a lekcí, které nás naučil Harry Potter

4. 6. 2017 19:05 zobrazit článek
Harryho Pottera milujeme bezmeznou láskou z mnoha důvodů. Bezpočet životních rad a mouder, které nám udělil, je jedním z nich.

Hry na PS3 - Assassins 3, Fight, Call of Duty, Harry Potter - 300

1. 6. 2017 18:43 zobrazit článek
Prodám hry na Playstation 3 ve velmi dobrém stavu: Call of Duty Black Ops 2, Call of Duty Advanced Warfare, Wrestling W2K14, Fight Night Champion, Assassins Creed 3 (v češtině), Harry Potter and the Half Blood Prince, Šipky - PDC Worl ...

Harry Potter slaví 20 let, Albatros je oslaví reedicí knih

21. 6. 2017 12:58 zobrazit článek
Kniha Harry Potter a kámen mudrců slaví 20 let od svého prvního vydání. Albatros jej připomíná reedicí slavné kouzelnické knihy.

Počítač s procesor Intel, CORE, Windowr 7+monitor+klávesnice - 1 800

23. 6. 2017 12:00 zobrazit článek
Prodam počítač MIRONET, málo používaný s monitorem DELL, klávesnicí a myší, nainstalovaná v PC originál hra Lego Harry Potter v hodnotě 600 Kč, orig. DVD přiloženo, + zdarma hra Warcraft World . operační Windows 7 PROFESSIONAL Intel CORE (TM) ...

Harry Potter oslaví dvacet let. První vydání knihy stojí přes milion

23. 6. 2017 10:42 zobrazit článek
V pondělí 26. června to je 20 let, co nakladatelství Bloomsbury vydalo spisovatelce Joanne Rowlingové první příběh studenta školy čar a kouzel. V Česku Harry Potter poprvé vyšel o tři roky později, v roce 2000. První díl s podtitulem Kámen mudrců vydalo nakladatelství Albatros. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 2895, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Související..

Emma Watson Daniel Radcliffe Joanne K. Rowling Alan Rickman Evanna Lynch Katie Liu Leung Bonnie Kathleen Wright Thomas Andrew Felton Rupert Grint