Ivana Chýlková

Ivana Chýlková

Herec/Herečka

Po absolvování Státní konzervatoře v Ostravě byla přijata na katedru herectví DAMU, kterou absolvovala v r. 1985. V letech 1988-91 byla členkou Činoherního studia v Ústí nad Labem, pak dva roky v Divadle na zábradlí a od r. 1993 je členkou Činoherního klubu. Za roli Saviny Graziové ve hře Luigi Chiarelliho získala Cenu Sazky za nejlepší ženský he..

celý text o "Ivana Chýlková"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 339, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Nejtrapnější moment ze Slavíka: Hulvátský Kraus "pohřbil" Gotta vtipem o závěti, Ivana málem zkolabovala

24. 11. 2013 10:46 zobrazit článek
I v dalším ročníku ankety "Český slavík 2013":http://www.extra.cz/prehlidka-trapnosti-cesky-slavik-2013-kraus-simuloval-za-oponou-sex-s-chylkovou-kdo-nakonec-vyhral se stal vítězem v kategorii Zpěvák "Karel Gott":http://www.extra.cz/tema/karel-gott (74). Protože byl Mistr v zahraničí, cenu za něj přebrala jeho manželka "Ivana":http://www.extra.cz/tema/ivana-gottova, která si na tento slavnostní okamžik vyšetřila několik úsměvů. Bohužel na pódiu spolu s ní byl i moderátor večera "Jan Kraus":http://www.extra.cz/tema/jan-kraus (60) a ten veškeré obecenstvo i diváky u obrazovek připravil o možnost pohledu na smějící se Gottovou.

Chýlková má chuť na každou roli, jen když je dobře napsaná

26. 9. 2013 7:36 zobrazit článek
Praha - Hraje skvěle silné ženy, ze kterých jde strach, stejně jako ušlápnuté chudinky nebo ženy typu vamp. Když je role dobře napsaná, má prý chuť do všeho. Ivana Chýlková, která...

Ivana Chýlková slaví 50: A dál nosí tenisky i holinky

26. 9. 2013 2:59 zobrazit článek
Herečka Ivana Chýlková stále patří k nejkrásnějším českým ženám, a to i přesto, že zítra oslaví padesáté narozeniny. Inspirujte se jejím stylem.

Charismatická Ivana Chýlková slaví padesátiny

22. 9. 2013 18:50 zobrazit článek
Není mnoho českých hereček, o kterých bychom toho mohli tolik napsat, a vše by znělo jako chvála. Mezi takové patří Ivana Chýlková. Je milá, vtipná, inteligentní, krásná a má šarm. Přestože za pár dní již oslaví 50. narozeniny, v jejím případě můžeme říkat ? zraje jako víno.

Obří vnady české Marylin v posteli vás dostanou! Pánové, budete jí koukat do očí...?!

19. 9. 2013 14:32 zobrazit článek
Česká Marylin Miluška Bittnerová v posteli, nesmrtelná Ivana Jirešová a ikona českého filmu Ivana Chýlková.

Módní profil Ivany Chýlkové: V čem tkví její tajemství?

12. 9. 2013 11:36 zobrazit článek
Skvělá herečka Ivana Chýlková je typem ženy, která klasicky krásná není, ale půvabem oslovuje. Utkví v paměti. A i když nepatří k následováním hodným ikonám módy, v outfitech leckdy ujede, dokáže své přešlapy většinou nějak uhrát. Čím to je?

Přehlídka trapnosti Český slavík 2013: Kraus simuloval za oponou sex s Chýlkovou. Kdo nakonec vyhrál?

24. 11. 2013 0:28 zobrazit článek
Další ročník ankety Český slavík 2013 se konal opět v budově Státní opery Praha. Večerem provázel moderátor "Jan Kraus":http://www.extra.cz/tema/jan-kraus. Bohužel i letošní ročník se nesl v duchu přehlídky toho, co mohli všichni očekávat. I když se Kraus hodně snažil, aby byl originální, asi nejtrapnější scénka přišla, když cenu v kategorii Zpěvák předávala jeho partnerka Ivana Chýlková. Během toho, co šla na pódium, se za závěsem začaly ozývat vzdechy a Chýlková pak u mikrofonu trapně prohlásila, jak je její partner náruživý a jak "to" na něj přišlo.

Ivana Chýlková: Považovala bych za hřích, kdybych si na něco stěžovala

12. 10. 2013 14:18 zobrazit článek
„Dělám, co mám ráda, mám kolem sebe lidi, které mám ráda Považovala bych za hřích, kdybych si na něco stěžovala,“ říká uznávaná herečka, která příští týden oslaví padesátiny. Umí zahrát všechno: vypočítavé potvory, ženy trpící, statečné, svůdné i směšné, je výborná v dramatech, komediích i v muzikálech.

VIP pošklebky: Proč se Victoria Beckham směje manželovi a čím je k smíchu Jan Kraus?

7. 10. 2013 8:42 zobrazit článek
Slavné páry prozradily perličky ze svého manželského nebo skoromanželského života. Za co si dobírá svou drahou polovičku Victorie Beckham, Brad Pitt, Ivana Chýlková nebo Štěpánka Duchková?

VIP pošklebky: Proč se Brad Pitt směje Angelině a čím je k smíchu Jan Kraus?

7. 10. 2013 7:11 zobrazit článek
Slavné páry prozradily perličky ze svého manželského nebo skoromanželského života. Za co si dobírá svou drahou polovičku Victorie Beckham, Brad Pitt, Ivana Chýlková nebo Štěpánka Duchková?

Chýlková dopravní značky neřeší... Parkuje si, kde chce!

11. 10. 2014 15:31 zobrazit článek
S dopravními předpisy si hlavu neláme! Když je potřeba, Ivana Chýlková (51) zaparkuje svůj mini vůz na zákazu stání. Třeba i dvakrát během čtrnácti dní!

Morávková a Heřmánek na divadle: Předvádějí veletoče i striptýz

10. 10. 2014 13:25 zobrazit článek
Do června excelovala ve hře Láska amerického dramatika Murraye Schisgala Ivana Chýlková. Od středy ji v obnovené premiéře Divadla Bez zábradlí vystřídala Dana Morávková a rozhodně minimálně stejně úspěšně.

Tereza Voříšková má hlavní roli ve filmu o ztracené generaci Laputa

11. 9. 2014 14:52 zobrazit článek
Režisér Jakub Šmíd točí filmovou prvotinu o současné mladé generaci nazvanou Laputa. Scénář napsala Lucie Bokšeflová, hlavní roli má Tereza Voříšková, další postavy ztvární Marika Šoposká, Petr Stach či Ivana Chýlková. Další články k tématu:

Tereza Voříšková má hlavní roli ve filmu o ztracené generaci Laputa

11. 9. 2014 12:08 zobrazit článek
Režisér Jakub Šmíd točí filmovou prvotinu o současné mladé generaci nazvanou Laputa. Scénář napsala Lucie Bokšeflová, hlavní roli má Tereza Voříšková, další postavy ztvární Marika Šoposká, Petr Stach či Ivana Chýlková. Další články k tématu:

AUDIO: Janka Ledeckého a Ivanu Chýlkovou chrání "Všichni dobří andělé"

8. 9. 2014 10:11 zobrazit článek
Na tuzemské scéně jako by se roztrhl pytel s vydáváním desek plných duetů. Lucie Vondráčková ji představí za pár dní, Petr Bende má také ambice nachystat podobný komplet a pozadu ...

AUDIO: Ledecký vynahradil Chýlkové milostný duet, zpívají o andělích

5. 9. 2014 17:32 zobrazit článek
Devět let po posledním řadovém albu a rok po comebackové nahrávce Žentouru se Janek Ledecký znovu vrátil do studia. Připravuje tam novou desku, na níž si všechny pěvecké party rozdělí s jedním nebo více kolegy. iDNES.cz přináší v premiéře duet s Ivanou Chýlkovou Všichni dobří andělé.

Adam Kraus vzpomíná, jak si rodiče měnili partnery: Společné dýchánky ve čtyřech na chatě!

23. 8. 2014 14:08 zobrazit článek
Jedná se zřejmě o nejznámější výměnu partnerů českého šoubyznysu. Během natáčení se ženatý Jan Kraus (60) zamiloval do herecké kolegyně Ivany Chýlkové (50). Tak kvůli němu opustila Karla Rodena (52), který nakonec našel štěstí u Krausovy bývalky Jany 60). Jak na situaci vzpomíná syn Adam Kraus?

Skandální: Ovíněná Ivana Chýlková (50) obtěžovala pány na WC!

16. 8. 2014 6:46 zobrazit článek
Slavnostní premiéry bývají pro řadu umělců příležitostí, jak se dosyta najíst a napít. Nezřídka je totiž občerstvení zdarma. A proto se může stát, že to někdo s konzumací alkoholu přežene a pak doslova neví, kde mu hlava stojí...

Asterová o mládí s Chýlkovou: Do zelí mi nelezla, ale role měla všechny

16. 5. 2014 10:58 zobrazit článek
Herečka Jitka Asterová (54) se po dlouhých třiceti letech setká na jednom jevišti s Ivanou Chýlkovou. Stane se tak v muzikálu Mamma Mia!. Asterová s Chýlkovou chodily do stejného ročníku, jejich spolužákem byl i zpěvák Pavel Vítek. Další články k tématu:

Asterová o mládí s Chýlkovou: Do zelí mi nelezla, role ale měla všechny

16. 5. 2014 9:27 zobrazit článek
Herečka Jitka Asterová (54) se po dlouhých třiceti letech setká na jednom jevišti s Ivanou Chýlkovou. Stane se tak v muzikálu Mamma Mia!, kde si obě zahrají. Asterová s Chýlkovou chodily do stejného ročníku, jejich spolužákem byl i zpěvák Pavel Vítek. Další články k tématu:

Rodenova Sofinka není nevěra! Říká Krausová o "levobočné" dceři

8. 4. 2014 15:13 zobrazit článek
Rodinný propletenec herců Jany Krausové (60), jejího partnera Karla Rodena (51), bývalého manžela Jana Krause (60) a jeho současné partnerky Ivany Chýlkové (50) už všichni znají. Jejich vztahy se zamotaly ještě víc, když se Rodenovi narodila dcera, jejíž matkou není Krausová. Herečka se rozhodla promluvit, jak překonala rozvod s Krausem, jeho novou rodinu, ale i levobočné miminko svého partnera.

Krausová o levobočné dceři Rodena: Kvůli Sofince se necítím podvedená!

8. 4. 2014 5:20 zobrazit článek
Rodinný propletenec herců Jany Krausové (60), jejího partnera Karla Rodena (51), bývalého manžela Jana Krause (60) a jeho současné partnerky Ivany Chýlkové (50) už všichni znají. Jejich vztahy se zamotaly ještě víc, když se Rodenovi narodila dcera, jejíž matkou není Krausová. Herečka se rozhodla promluvit, jak překonala rozvod s Krausem, jeho novou rodinu, ale i levobočné miminko svého partnera.

Tyranka Ivana Chýlková: Bít, či nebít, to je to, oč tu běží!

8. 2. 2014 5:34 zobrazit článek
Idol českých filmů devadesátých let Ivana Chýlková (50) nikdy nepůsobila jako holubičí povaha. Nicméně svou přirozenou ráznost uplatňovala pro někoho kontroverzním způsobem. Bití dětí je podle ní totiž úplně v pořádku!

Ivana Chýlková: Dohnaly jí zdravotní potíže!

10. 1. 2014 8:34 zobrazit článek
Pro herečku Ivanu Chýlkovou (50) nebyl minulý rok zrovna jednoduchý. Začíná jí pomalu zrazovat vlastní tělo a objevují se u ní první zdravotní potíže. K tomu je ještě nespokojená s naší politickou situací.

Ivana Chýlková kašle na předpisy: Zaparkovala na zákazu zastavení

9. 1. 2014 12:46 zobrazit článek
Herečka Ivana Chýlková (50) zřejmě chyběla na teoretických hodinách autoškoly, kdy se vyučovaly dopravní značky. Jak jinak si vysvětlit, že s naprostým klidem zaparkuje své luxusní auto přímo pod značkou zákazu zastavení?

FOTO Slavné ženy v mužských rolích

23. 12. 2013 8:21 zobrazit článek
Poznali bystě vousatou Ivanu Chýlkovou, Gwineth Paltrow nebo něžnou blondýnku Cate Blanchett? Podívejte se do naší galerie, jak to maskovaným herečkám sekne!

Chýlková i Absolonová se představí v klasice o dívce se sirkami

26. 11. 2013 7:14 zobrazit článek
Pražské Studio DVA připravilo na pondělí premiéru hry o chudém děvčátku prodávajícím zápalky na motivy Andersenovy pohádky. V téměř muzikálovém projektu se za doprovodu živého orchestru předvedou Ivana Chýlková, Kryštof Hádek i Monika Absolonová. Další články k tématu:

Kalendář Proměny 2014 [Nadace Archa Chantal]

26. 11. 2013 14:32 zobrazit článek
Zbrusu nový kalendář PROMĚNY 2014 je opět plný nečekaných proměn slavných tváří. Autoři kalendáře tentokrát oslovili například Ivanu Chýlkovou, Kryštofa Hádka, Hanu Maciuchovou, Stanislava Zindulku, Aňu Geislerovou, Vladimíra Javorského.

Chýlková i Absolonová se představí v klasice o dívce se sirkami

25. 11. 2013 13:01 zobrazit článek
Pražské Studio DVA připravilo na pondělí premiéru hry o chudém děvčátku prodávajícím zápalky na motivy Andersenovy pohádky. V téměř muzikálovém projektu se za doprovodu živého orchestru předvedou Ivana Chýlková, Kryštof Hádek i Monika Absolonová. Další články k tématu:

Chýlková i Absolonová se představí v klasice o dívce se sirkami

25. 11. 2013 11:15 zobrazit článek
Pražské Studio DVA připravilo na pondělí premiéru hry o chudém děvčátku prodávajícím zápalky na motivy Andersenovy pohádky. V téměř muzikálovém projektu se za doprovodu živého orchestru předvedou Ivana Chýlková, Kryštof Hádek i Monika Absolonová. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 339, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI