Ivana Trump

Ivana Trump

Celebrita   (Trumpovi)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 513, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Otec nemívá vždycky pravdu, připouští Ivanka Trumpová

16. 9. 2017 4:13 zobrazit článek
Ivanka Trumpová (35), dcera a poradkyně amerického prezidenta, se v rozhovoru pro podnikatelský list Financial Times hájila před kritiky, podle nichž zradila liberální hodnoty. Připustila, že s otcem v mnohém nesouhlasí, ale odmítá prý námitky ventilovat veřejně, protože chce zůstat součástí prezidentského týmu.

Obamovi koupili rezidenci. Dům vedle Ivanky Trump stál 200 milionů

2. 6. 2017 19:55 zobrazit článek
Rezidenci ve washingtonské luxusní čtvrti Kalorama si za 8,1 milionu dolarů (202 milionů Kč) pořídila rodina amerického exprezidenta Baracka Obamy. Obamovi se tak napevno usadili v sousedství dcery současného prezidenta Ivanky Trump nebo zakladatele firmy Amazon Jeffa Bezose.

Ivanka Trumpová podpořila homosexuály. To pošlete svému otci, vysmáli se jí na Twitteru Američané

2. 6. 2017 16:38 zobrazit článek
Dcera amerického prezidenta Donalda Trumpa se chtěla blýsknout v očích LGBT komunity a na Twitteru jí vyjádřila podporu. Veřejnost se jí za to ale na sociálních sítích vysmála. Někteří zdůraznili, že by měla svůj tweet poslat otci, který je naopak velkým odpůrcem LGBT komunity.

Čínsky výrobca topánok značky Ivanka Trump odmieta, že by zneužíval zamestnancov

1. 6. 2017 15:45 zobrazit článek
Traja aktivisti tvrdia, že firma zamestnancov núti pracovať nadčas a vypláca im nízke mzdy.

Obamovci si kúpili dom vo Washingtone, takmer susedia s Ivankou Trumpovou

1. 6. 2017 12:13 zobrazit článek
Za luxusný dom s plochou osemsto metrov štvorcových zaplatili 8,1 milióna dolárov.

Muž zkoumal pracovní podmínky v továrně Ivanky Trump. Zatkla ho policie

31. 5. 2017 21:56 zobrazit článek
Čínská policie zatkla aktivistu, který potají zkoumal pracovní podmínky v továrně vyrábějící boty pro značku dcery amerického prezidenta Ivanky Trump. Další dva muži jsou nezvěstní. Podle ochránců lidských práv v Číně přitom s podobnými vyšetřováními dříve nebyl problém. O případu informovaly dnes tiskové agentury s odvoláním na nevládní organizaci ochránců práv China Labor Watch (CLW), sídlící v New Yorku.

Zkoumali podmínky práce v čínských továrnách bot Trumpové. Jeden byl zatčen, dva zmizeli

31. 5. 2017 13:18 zobrazit článek
Aktivista, který zkoumal pracovní podmínky u čínských dodavatelů Ivanky Trumpové, byl v Číně uvězněn a další dva se od neděle pohřešují. O případu, který vrhá podivné světlo na podnikání dcery amerického prezidenta v druhé největší ekonomice světa, informovaly ve středu tiskové agentury s odvoláním na nevládní organizaci ochránců práv China Labor Watch (CLW), sídlící v New Yorku. Další články k tématu:

Aktivisty v Číně zajímalo tamní podnikání Ivanky Trumpové. Jeden je za mřížemi, dva nezvěstní

31. 5. 2017 15:03 zobrazit článek
Aktivista, který zkoumal pracovní podmínky u čínských dodavatelů Ivanky Trumpové, byl v Číně uvězněn a další dva se od neděle pohřešují. O případu, který vrhá podivné světlo na podnikání dcery amerického prezidenta v druhé největší ekonomice světa, informovaly ve středu tiskové agentury s odvoláním na nevládní organizaci ochránců práv China Labor Watch (CLW)sídlící v New Yorku.

V Číně se pohřešují aktivisté, kteří zkoumali dodavatele Trumpové

31. 5. 2017 13:33 zobrazit článek
Aktivista, který zkoumal pracovní podmínky u čínských dodavatelů Ivanky Trumpové, byl v Číně uvězněn a další dva se od neděle pohřešují.

Trumpova rodina rozšiřuje byznys v Číně, aktivisté vyšetřující její továrny zmizeli

31. 5. 2017 18:03 zobrazit článek
Aktivista neziskové organizace China Labor Watch, která hájí zájmy zaměstnanců čínských továren, byl zadržen policií. Další dva zmizeli. Pracovníci organizace vyšetřovali podmínky v továrnách, ve kterých se mimo jiné vyrábí i boty značky dcery amerického prezidenta Ivanky Trumpové. Dělníci v továrnách měli pracovat někdy až 18 hodin denně za méně než dolar za hodinu.

Kontrolovali čínské továrny, vyrábějící boty pro Ivanku Trumpovou. Pak aktivisté nečekaně zmizeli

31. 5. 2017 19:15 zobrazit článek
Aktivista neziskové organizace China Labor Watch, která kontroluje pracovní podmínky v čínských továrnách, byl zadržen policií. Další dva zmizeli.

Aktivista skúmal podmienky továrne, kde vyrába Trumpová. Zadržali ho

31. 5. 2017 10:29 zobrazit článek
Čínske úrady zadržali aktivistu, ktorý v Číne prešetroval pracovné podmienky v továrni, ktorá vyrábala aj pre značku Ivanky Trumpovej. Ďalší dvaja aktivisti sú nezvestní, ...

Čína uväznila aktivistu skúmajúceho dodávateľov Ivanky Trumpovej

31. 5. 2017 15:49 zobrazit článek
Aktivistu, ktorý skúmal pracovné podmienky u čínskych dodávateľov Ivanky Trumpovej, v Číne uväznili a ďalší dvaja sú od nedele nezvestní.

Ivanka Trumpová považovala fotografii fotbalisty za „svatého“!

26. 5. 2017 15:02 zobrazit článek
Kuriózní incident nastal během návštěvy dcery prezidenta Spojených států Donalda Trumpa v římské restauraci „Café Saint Ignatius.“

Trumpova zahraniční cesta baví sociální sítě

26. 5. 2017 10:46 zobrazit článek
Minulý pátek vyrazil americký prezident Donald Trump na svou první zahraniční cestu. Už navštívil Saúdskou Arábii, Izrael a palestinská území. Pak přes Řím cestoval do Bruselu, kde se účastní summitu NATO. Prezidenta doprovází první dáma Melanie i dcera Ivanka s manželem. Kromě oficialit přinesla jeho cesta i některé zábavné momenty, které se okamžitě začaly rozebírat nejenom na sociálních sítích.

Donald Trump navštívil papeže: Nepochopil jeho konverzaci s první dámou

25. 5. 2017 10:55 zobrazit článek
Hlava Spojených států se sešla s hlavou katolické církve. Americký prezident Donald Trump (70) poprvé navštívil papeže Františka (80) ve Vatikánu. Doprovodila ho tam manželka Melania (47) i jeho dcera Ivanka (35).

Trump se setkal s papežem. Rozdělují je názory na klima i migraci

24. 5. 2017 9:58 zobrazit článek
Papež František přijal ve vatikánském Apoštolském paláci k soukromé audienci amerického prezidenta Donalda Trumpa s manželkou Melanií a dcerou Ivankou. Nejvyšší představitel římskokatolické církve si s americkým hostem přátelsky potřásl rukou, a s úsměvem na tváři oba zasedli k besedě. Další články k tématu:

Trump se setkal s papežem. Rozdělují je názory na klima i migraci

24. 5. 2017 9:54 zobrazit článek
Papež František přijal ve vatikánském Apoštolském paláci k soukromé audienci amerického prezidenta Donalda Trumpa s manželkou Melanií a dcerou Ivankou. Nejvyšší představitel římskokatolické církve si s americkým hostem přátelsky potřásl rukou, a s úsměvem na tváři oba zasedli k besedě. Další články k tématu:

Prezident Trump navštívil papeže Františka. Společně s dcerou Ivankou

24. 5. 2017 10:47 zobrazit článek
Papež František ve středu ráno přijal ve vatikánském Apoštolském paláci k soukromé audienci amerického prezidenta Donalda Trumpa s manželkou Melanií, dcerou Ivankou a jejím mužem Jaredem Kushnerem. Další články k tématu:

Papež František přijal amerického prezidenta Trumpa, ten dorazil i s rodinou

24. 5. 2017 12:20 zobrazit článek
Trump dorazil i s manželkou Melanií, dcerou Ivankou a jejím mužem Jaredem Kushnerem.

Válečné zločiny. Nové nařčení na Donalda Trumpa

23. 5. 2017 9:37 zobrazit článek
Americká mainstreamová média pokračují ve své „soukromé válce“ proti americkému prezidentu Donaldu Trumpovi. Nyní se jejich pozornost soustředí na manžela jeho dcery Ivanky Jareda Kushnera.

Šejkové šmírovali Ivančiny nohy aneb Dívejte se výš, tam oči spatříte spíš!

23. 5. 2017 6:57 zobrazit článek
Obnažené kotníky Ivanky Trump (35) rozproudily krev arabským šejkům. Během návštěvy Saudské Arábie Ivanka muslimský stát pobouřila hned několikrát. Kromě ukázek nohou také tím, že si odmítla zahalit vlasy.

Nestydatá Ivanka Trump: Ukázala arabským šejkům svůj holý kotník

23. 5. 2017 7:06 zobrazit článek
Obnažené kotníky Ivanky Trumpové (35) rozproudily krev arabským šejkům. Během návštěvy Saudské Arábie Ivanka muslimský stát pobouřila hned několikrát. Kromě ukázek nohou také tím, že si odmítla zahalit vlasy.

Melania Trumpová v Saúdské Arábii bez hidžábu? Tleskám!

22. 5. 2017 12:02 zobrazit článek
Donald Trump opět prokázal, že si sice občas nevidí do huby, ale že jeho politika je v momentě, když dojde na činy, naprosto racionální a správná. Melania i Ivanka — manželka i dcera amerického prezidenta — dorazily na návštěvu Rijádu s nepokrytou hlavou. Sláva jim!

Melanie Trumpová v Saudí bez hidžábu? Tleskám!

22. 5. 2017 9:42 zobrazit článek
Donald Trump opět prokázal, že si sice občas nevidí do huby, ale že jeho politika je v momentě, když dojde na činy, naprosto racionální a správná. Melanie i Ivanka - manželka i dcera amerického prezidenta - dorazily na návštěvu Rijádu s nepokrytou hlavou. Sláva jim!

OBRAZEM: Trump si u Saúdů vyzkoušel šavlový tanec, Melania neměla šátek

21. 5. 2017 22:02 zobrazit článek
Americký prezident Donald Trump se vydal na svou první zahraniční cestu do Saúdské Arábie. Na místě ho kromě obchodních jednání čekal také tradiční šavlový tanec nebo převzetí nejvyššího civilního ocenění. Na cestě ho doprovází manželka Melania společně s dcerou Ivankou s manželem. Další články k tématu:

OBRAZEM: Trump si u Saúdů vyzkoušel šavlový tanec, Melania neměla šátek

21. 5. 2017 21:43 zobrazit článek
Americký prezident Donald Trump se vydal na svou první zahraniční cestu do Saúdské Arábie. Na místě ho kromě obchodních jednání čekal také tradiční šavlový tanec nebo převzetí nejvyššího civilního ocenění. Na cestě ho doprovází manželka Melania společně s dcerou Ivankou s manželem. Další články k tématu:

Trump na podnet dcéry Ivanky navrhne platenú materskú dovolenku

19. 5. 2017 10:03 zobrazit článek
Americký prezident chce v rozpočte na nasledujúci fiškálny rok presadiť platenú šesťtýždňovú materskú dovolenku.

Trumpa bude na časti zahraničnej cesty sprevádzať dcéra Ivanka

19. 5. 2017 18:00 zobrazit článek
V Izraeli by mala s prezidentom jeho dcéra navštíviť Múr nárekov.

Trump v rozpočtu navrhne placenou mateřskou dovolenou, doporučila mu to Ivanka

19. 5. 2017 9:27 zobrazit článek
Nynější Trumpův plán podle agentury AP přenese břemeno financování volna na jednotlivé státy skrze existující pojistné programy pro nezaměstnané.

 Články 1-30 z celkových 513, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Související..

Ivanka Trump Donald Trump