Ivana Trump

Ivana Trump

Celebrita   (Trumpovi)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 551, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Slávne Češky na bále! 68-ročná Trumpová vystavila plný výstrih

24. 10. 2017 16:17 zobrazit článek
Pozornosť, ktorá sa okolo nej strhla po zvolení jej exmanžela do funkcie amerického prezidenta, si česká rodáčka Ivana Trumpová užíva.

Melania se zlobí na Ivanu. Exmanželka Trumpa se označila za první dámu

10. 10. 2017 13:59 zobrazit článek
Bylo to řečeno v žertu, přesto se manželka prezidenta USA Melania Trumpová (47) rozzlobila. Exmanželka Donalda Trumpa (71) Ivana (68) o sobě v televizi prohlásila, že je fakticky první dámou, neboť byla Trumpovou první ženou. Podle mluvčí Melanie by Ivana měla skončit s prospěchářskými projevy. Další články k tématu:

Jsem první dáma, prohlásila Ivana Trumpová. U Melanie narazila

10. 10. 2017 0:39 zobrazit článek
Československá rodačka a někdejší manželka současné americké hlavy státu Donalda Trumpa Ivana Trumpová, rozená Zelníčková, se v pondělním pořadu Dobré ráno, Ameriko stanice ABC žertem označila za faktickou první dámu, neboť byla Trumpovou první ženou. Současné prezidentově manželce Melanii Trumpové ale byla taková slova očividně nepříjemná a prostřednictvím mluvčí své předchůdkyni vzkázala, aby skončila s prospěchářskými projevy.

Ivanka Trumpová v nové knize popisuje, jak jí Trump trápil

7. 10. 2017 7:57 zobrazit článek
Nová kniha první manželky amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivany odhaluje období jejich společného života, včetně bouřlivého rozvodu, který byl po celé týdny propírán bulvárními listy v New Yorku.

Matka tří dětí Ivanka Trumpová přiznala poporodní deprese

6. 10. 2017 15:04 zobrazit článek
Ivanka Trumpová (35) je matkou tří dětí. S manželem Jaredem Kushnerem (36) má dceru Arabellu (6) a syny Josepha (3) a Theodora (1). Dcera amerického prezidenta nyní přiznala, že po porodech se u ní objevily deprese. Další články k tématu:

Ukliďte, přijede Ivanka! V Indii čistí ulice od žebráků před návštěvou Trumpovy dcery

11. 11. 2017 13:28 zobrazit článek
Policie v jihoindickém městě Hajdarábád „vyklízí“ žebráky z ulic před návštěvou dcery amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivanky. Toto bezprecedentní nařízení, které bude platit další dva měsíce, vydal tento týden ředitel věznic v Hajdarábádu Vinoy Kumar Singh. V sobotu o tom informoval zpravodajský web televize CNN.

Trumpová píše o bouřlivém rozvodu s Trumpem. V Ivance vidí prezidentku

7. 10. 2017 9:48 zobrazit článek
Nová kniha první manželky amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivany odhaluje období jejich společného života, včetně bouřlivého rozvodu, který byl po celé týdny propírán bulvárními listy v New Yorku. V díle pod názvem Raising Trump (volně přeloženo jako Trumpovská výchova), které vyjde 10. října, Trumpová popisuje, jak se ona i jejich společné tři děti trápily jeho mileneckým vztahem s herečkou Marlou Marplesovou, kterou si později i vzal.

Trumpová píše o bouřlivém rozvodu s Trumpem. V Ivance vidí budoucí prezidentku

7. 10. 2017 9:02 zobrazit článek
Nová kniha první manželky amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivany odhaluje období jejich společného života, včetně bouřlivého rozvodu, který byl po celé týdny propírán bulvárními listy v New Yorku. V díle pod názvem Raising Trump (volně přeloženo jako Trumpovská výchova), které vyjde 10. října, Trumpová popisuje, jak se ona i jejich společné tři děti trápily jeho mileneckým vztahem s herečkou Marlou Marplesovou, kterou si později i vzal.

Ivanka by mohla být prezidentkou USA, míní její matka Ivana Trumpová

7. 10. 2017 12:06 zobrazit článek
Bývalé československé lyžařce a modelce Ivaně Trumpové (68) vychází nová kniha. Rodačka ze Zlína v ní popisuje bouřlivý rozvod s Donaldem Trumpem (71) a také úvahy, že by její dcera Ivanka (35) mohla jednou být prezidentkou USA. Další články k tématu:

V USA je v prodeji životopisná kniha Ivany Trumpové

10. 10. 2017 15:40 zobrazit článek
New York - Ve Spojených státech byla dnes uvolněna do prodeje životopisná kniha Ivany Trumpové rozené Zelníčkové nazvaná Raising Trump (volně přeloženo Výchova Trumpa). Československá...

Trumpově manželce se nelíbí prohlášení exmanželky Ivany

10. 10. 2017 0:00 zobrazit článek
Washington - Československá rodačka a někdejší manželka současné americké hlavy státu Donalda Trumpa Ivana Trumpová, rozená Zelníčková, se v dnešním pořadu Dobré ráno, Ameriko...

Bouřlivý rozvod i dětství v Československu. Ivana Trumpová odhaluje detaily ze svého soukromí v nové knize

7. 10. 2017 22:22 zobrazit článek
Nová kniha první manželky amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivany odhaluje období jejich společného života, včetně bouřlivého rozvodu, který byl po celé týdny propírán bulvárními listy v New Yorku. V díle pod názvem Raising Trump (volně přeloženo jako Trumpovská výchova), které vyjde 10. října, Trumpová popisuje, jak se ona i jejich společné tři děti trápily jeho mileneckým vztahem s herečkou Marlou Marplesovou, kterou si později i vzal.

Je to nechutné, říká Trumpová o sexuálním skandálu filmového magnáta

13. 10. 2017 13:51 zobrazit článek
Skandál kolem filmového producenta Harveyho Weinsteina (65) narůstá do stále větších rozměrů. Jeho jednání odsuzují další slavné ženy i muži, například Ivana Trumpová (68) prohlásila, že ho nikdy neměla ráda. Ale Weinstein není v Hollywoodu jediný, kdo začínající herce sexuálně obtěžoval. Další články k tématu:

Ivana utřela: Melania Trumpová si její řeči nenechala líbit!

11. 10. 2017 13:39 zobrazit článek
Ivana Trumpová se v jednom z amerických televizních pořadů pustila na pořádně tenký led. Šlo sice jenom o nevinný žert, ale přesto si to Donaldova současná manželka nenechala líbit.

'Až ji budou rozdávat zadarmo, třeba po ní sáhnu.' V USA se začaly prodávat paměti Ivany Trumpové

11. 10. 2017 13:42 zobrazit článek
Vychovala je především ona, ale teď je svět vnímá hlavně jako děti amerického prezidenta. Tak se dá stručně vystihnout, proč Ivana Trumpová vydala svou knihu pamětí Raising Trump. Ta se hodně zaměřuje právě na výchovu tří dětí, které má se svým bývalým manželem Donaldem Trumpem. V New Yorku se pro ni jako jeden z prvních vypravil i americký zpravodaj Českého rozhlasu.

Ja som prvá dáma, odkázala Melanii bývalá Trumpova žena

10. 10. 2017 9:04 zobrazit článek
Za provokatívnymi vyhláseniami môže byť snaha o propagáciu najnovšej knihy Ivany Trumpovej.

Ivana naštvala Melanii: „První dáma jsem já,“ smála se v televizi Trumpova exmanželka

10. 10. 2017 0:49 zobrazit článek
Československá rodačka a někdejší manželka současné americké hlavy státu Donalda Trumpa Ivana Trumpová, rozená Zelníčková, se v dnešním pořadu Dobré ráno, Ameriko stanice ABC žertem označila za faktickou první dámu, neboť byla Trumpovou první ženou. Současné prezidentově manželce Melanii Trumpové ale byla taková slova očividně nepříjemná

FOTO Potkali se dva alfa samci, Donald Trump a Si Ťin-pching. Byli jsme na mimořádně zajímavé debatě o Číně

15. 11. 2017 0:00 zobrazit článek
REPORTÁŽ Cílem Číny je podle sinoložky Olgy Lomové stát se vůdcem světa a učit ostatní, jak vychovávat společnost. Šéf české hospodářské komory Vladimír Dlouhý zase sdělil, že bychom měli brát Čínu takovou, jaká je, a najít v ní pro nás to dobré. Analytičku Ivanu Karáskovou však takové řeči popuzují, protože je třeba hodnotit Čínu v kontextu normálních mezinárodních vztahů a nedělat z ní nějakou mytologickou říši. Na debatě o čínských investicích v Česku to vypadalo jako při turnaji ve slovním ping-pongu. Občas přišla faleš, občas se smečovalo.

Prichádza Ivanka Trumpová. Indovia schovávajú žobrákov

14. 11. 2017 12:03 zobrazit článek
V Hajdárabáde sa v nadchádzajúcich týždňoch konajú dve veľké medzinárodné podujatia.

V Indii miznú pred návštevou Ivanky Trumpovej z ulíc žobráci

14. 11. 2017 13:41 zobrazit článek
Ivanka Trumpová, archívne foto.

Spor bývalé a současné manželky Trumpa. Jsem jeho první žena, jsem první dáma, řekla Ivana Trumpová

10. 10. 2017 0:02 zobrazit článek
"Mám přímý telefon do Bílého domu, ale nechci mu volat, protože je tam Melania a opravdu nechci vyvolávat nějakou žárlivost," řekla Ivana Trump.

Ivana Trumpová popisuje v nové knize bouřlivý rozvod s Donaldem

7. 10. 2017 10:39 zobrazit článek
Nová kniha první manželky amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivany odhaluje období jejich společného života, včetně bouřlivého rozvodu, který byl po celé týdny propírán bulvárními listy v New Yorku. V knize pod názvem Raising Trump (volně přeloženo jako Trumpovská výchova), které vyjde 10. října, Trumpová popisuje, jak se ona i jejich společné tři děti trápily jeho mileneckým vztahem s herečkou Marlou Marplesovou, kterou si později i vzal.

Jsem první dáma Ameriky, tvrdí Ivana Trumpová. Popraskem propaguje své paměti

10. 10. 2017 13:59 zobrazit článek
Raising Trump, tedy Trumpovská výchova. Tak se jmenuje kniha Ivany Trumpové, která v úterý vychází v New Yorku. První manželka Donalda Trumpa a rodačka z Československa v ní vzpomíná na divoký rozvod se současným americkým prezidentem a upozorňuje na to, že hlavně ona vychovala tři nejstarší Trumpovy děti. Víc než obsahem knihy ale vzbudila v Americe rozruch její propagací.

Ivana Trumpová vydala své paměti a popudila prezidentovu ženu Melanii. Označila se za první dámu

10. 10. 2017 10:55 zobrazit článek
Raising Trump, volně přeloženo jako Trumpovská výchova. Tak se jmenuje kniha Ivany Trumpové, která v úterý vychází v New Yorku. První manželka Donalda Trumpa a rodačka z Československa v ní vzpomíná na divoký rozvod se současným americkým prezidentem a upozorňuje na to, že hlavně ona vychovala tři nejstarší Trumpovy děti. Víc než obsahem knihy ale vzbudila v Americe rozruch její propagací.

Trumpovu manželku štvou vyjádření exmanželky Ivany

10. 10. 2017 0:37 zobrazit článek
Československá rodačka a někdejší manželka současné americké hlavy státu Donalda Trumpa Ivana Trumpová, rozená Zelníčková, se v pořadu Dobré ráno, Ameriko stanice ABC žertem označila za faktickou první dámu, neboť byla Trumpovou první ženou.

Ivana Trump o drsném rozvodu: Donaldovu milenku poslala do ...

9. 10. 2017 13:51 zobrazit článek
Osmašedesátiletá exmanželka amerického prezidenta přichází s knihou vzpomínek, které v Bílém domě způsobí nejednu bezesnou noc.

Nová kniha Ivany (68) o rozchodu s Trumpem (71): Jak mi Marla vzala Donalda!

9. 10. 2017 12:01 zobrazit článek
O pohádkové svatbě chudé dívky ze Zlína s miliardářem Trumpem informovala všechna americká média. A stejně tak propírala i jejich bouřlivý rozvod, který přišel o 15 let později.

Trumpová popisuje v nové knize bouřlivý rozvod s Trumpem

7. 10. 2017 12:03 zobrazit článek
New York - Nová kniha první manželky amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivany odhaluje období jejich společného života, včetně bouřlivého rozvodu, který byl po celé týdny propírán...

Ivanka by mohla být prezidentkou USA, míní její matka Ivana Trumpová

7. 10. 2017 9:34 zobrazit článek
Bývalé československé lyžařce a modelce Ivaně Trumpové (68) vychází nová kniha. Rodačka ze Zlína v ní popisuje bouřlivý rozvod s Donaldem Trumpem (71) a také úvahy, že by její dcera Ivanka (35) mohla jednou být prezidentkou USA. Další články k tématu:

Matka tří dětí Ivanka Trumpová přiznala poporodní deprese

6. 10. 2017 15:41 zobrazit článek
Ivanka Trumpová (35) je matkou tří dětí. S manželem Jaredem Kushnerem (36) má dceru Arabellu (6) a syny Josepha (3) a Theodora (1). Dcera amerického prezidenta nyní přiznala, že po porodech se u ní objevily deprese. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 551, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Související..

Donald Trump Ivanka Trump