Iveta Bartošová

Iveta Bartošová

Zpěvák/Zpěvačka

Ve své generaci patřila k nejúspěšnějším českým zpěvačkám osmdesátých a devadesátých let. Několikanásobná Zlatá slavice a vítězka televizní ankety Týtý. Svou kariéru skvěle zahájila s Petrem Sepéšim, krátce spolupracovala se skupinou Balet, poté s Kroky Františka Janečka. Velmi významně ji ovlivnila i dlouhodobá spolupráce s Orchestrem Ladislava ..

celý text o "Iveta Bartošová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 5380, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Životní zlom Artura Štaidla: Tlustá čára za přáním Ivety!

22. 5. 2015 5:50 zobrazit článek
Chtěla mít ze syna kuchaře, ale on míří výš. Ivetu Bartošovou (†48) by překvapilo, že syna Artíka (18) čeká v těchto dnech maturita. A možná půjde i na vysokou! Místo kuchtíka může být pak ředitel hotelu.

Rychtář šokuje: Artur nechce urnu s popelem své mámy!

21. 5. 2015 7:58 zobrazit článek
To je tedy podivné. Zatímco po smrti Ivety Bartošové (†48) se strhla doslova tahanice o urnu s jejím popelem, teď ji podle vdovce Josefa Rychtáře (57) osoba jí nejbližší – syn Artur, prostě nechce.

Šest ran do kyblíku připomíná v Litvínově diskotéku maskovanou soutěží

22. 5. 2015 18:23 zobrazit článek
V litvínovském kulturním domě se večer opět ozvou písně skupiny ABBA, Michala Davida, Ivety Bartošové a dalších hvězd 80. let. Nebude to ale jen obyčejná retrodiskotéka. Obnovená akce s názvem Šest ran do kyblíku připomíná dobu, kdy místní svazáci vymysleli fintu, jak lidem pouštět i „západní“ muziku.

Šest ran do kyblíku připomíná v Litvínově diskotéku maskovanou soutěží

22. 5. 2015 17:19 zobrazit článek
V litvínovském kulturním domě se večer opět ozvou písně skupiny ABBA, Michala Davida, Ivety Bartošové a dalších hvězd 80. let. Nebude to ale jen obyčejná retrodiskotéka. Obnovená akce s názvem Šest ran do kyblíku připomíná dobu, kdy místní svazáci vymysleli fintu, jak lidem pouštět i „západní“ muziku.

Zesnulá Iveta Bartošová by se divila: Artur nesplní její přání

23. 5. 2015 6:51 zobrazit článek
Překvapení přichystal své rodině Artur Štaidl. Nejenom, že ho v těchto dnech čeká maturita, ale také začal laškovat s myšlenkou, že se přihlásí na vysokou školu. Jeho matka Iveta Bartošová (†48) z něj chtěla mít kuchaře. Dnes by se asi divila, že její syn má větší ambice.

Člen bývalé kapely Bartošové promluvil: Jak ji dostávali z depresí!

18. 5. 2015 8:16 zobrazit článek
Vzpomínáte na slavnou vokální skupinu Balet, která na konci osmdesátých let nazpívala megahit »Hej pane diskžokej«? Letos by oslavila třicet let! Z původní sestavy po smrti Petra Hejduka (†45) a Ivety Bartošové (†48) zbyl už pouze jediný člen Jindřich Malík, který na konci května oslaví šedesáté narozeniny.

Tomu neuvěříte: Jiří Ovčáček má prý podobný osud jako Iveta Bartošová

15. 5. 2015 18:39 zobrazit článek
Student historie Filozofické fakulty Univerzity Karlovy se pěkně rozepsal o štvanici na mluvčího prezidenta Miloše Zemana Jiřího Ovčáčka. Odpůrci prezidenta se podle něj, navzdory okázale projevovanému dobrému vkusu a vzdělání, podobají davu, který doštval Ivetu Bartošovou pod vlak.

20 let od kruté smrti bicmana Olympicu Petra Hejduka (†45): Nenávist s Jandou!

10. 5. 2015 5:53 zobrazit článek
Před týdnem jsme si připomněli smutné výročí, uplynul rok, kdy skokem pod vlak ukončila svůj život zpěvačka Iveta Bartošová (†48). Dnes je to na den přesně dvacet let, co v pouhých pětačtyřiceti letech zemřel hudebník Petr Hejduk. Dlouholetý bubeník skupiny Olympic, který se ve zlém rozešel s Petrem Jandou (73) a následně založil úspěšnou kapelu Balet, ve které zpívala právě i Iveta Bartošová.

Hruškův nástupce Nyklas: Bojoval se Sepéšim o Bartošovou!

10. 5. 2015 5:53 zobrazit článek
Na Nově dnes vaří levně a chutně, ale reportér František Nyklas (49) mohl tvořit duo s Ivetou Bartošovou (†48). O vstupenku mezi pěveckou elitu soupeřil s Petrem Sepéšim (†25). Jenže prohrál.

Tajná schůzka s odkazem Ivety Bartošové: Rychtář dostal prsteny a Štaidlovi to podepsal

8. 5. 2015 14:55 zobrazit článek
Vdovec po zpěvačce Ivetě Bartošové (†48) se rok po její smrti sešel s otcem jejího syna, s Ladislavem Štaidlem (70). Na čem se dohodli?

Samovrážd na koľajniciach pribúda...Čo sa ale deje potom???... (luciakvapilova1)

12. 5. 2015 7:38 zobrazit článek
29.4.2015 uplynul rok od tragickej smrti Ivety Bartošovej... Počas uplynulého víkendu podobne tragicky opustili tento svet dvaja muži z okresu Košice. Pribúda samovrážd na koľajniciach??? A čo sa potom vlastne deje???

Bylo mi líto Ivety Bartošové, vyznává Pavel Šafr. A velmi zajímavě do věci zapojuje Andreje Babiše

12. 5. 2015 12:44 zobrazit článek
Pavel Šafr, v minulosti šéfredaktor mnoha českých médií, se na svém aktuálním působišti, webu Svobodné forum, rozepsal na nečekané téma smrti zpěvačky Ivety Bartošové. Pojal ji jako ukázku zoufalství českého bulváru, který se raději zajímá o lidskou trosku, která kdysi byla slavnou zpěvačkou, než aby se věnoval důležitým věcem.

Uniklo z policejních záznamů: Bartošová v den smrti nepila, ale v krvi našli stopy jistých léků

7. 5. 2015 5:36 zobrazit článek
Více než rok po sebevraždě Ivety Bartošové (†48) vyplouvají na povrch fakta, která místo toho, aby na nezodpovězené otázky odpovídala, dávají prostor vzniku dalším otazníkům. Podle toxikologické zprávy sice Iveta neměla v krvi v době smrti zásadní množství alkoholu ani drog, úplně »čistá« ale také nebyla.

Rychtář přiznal chybu a smázl trestní oznámení: Už jich má »jen« 17!

15. 5. 2015 11:09 zobrazit článek
Přiznal chybu! Josef Rychtář (57), vdovec po Ivetě Bartošové (†48), se omluvil expřítelkyni svého úhlavního soka Zdeňka Macury (41) za to, že ji nazval šlápotou. Zbavil se tak jednoho z 18 trestních oznámení.

Výročí smrti Bartošové (†48): Smečka kolem Ivety dusí policii! 18 trestních oznámení

4. 5. 2015 21:35 zobrazit článek
Za pouhé tři roky přistálo na stolech policistů 18 trestních oznámení, týkajících se tragicky zesnulé Ivety Bartošové (†48). Rekordmanem v jejich podávání je zpěvaččin ctitel Zdeněk Macura (40), nejvíckrát obviněným je vdovec Josef Rychtář (57) a zatím nejúspěšnějším italský hrabě Domenico Martucci (38). A nováčkem v tomto spolku se stal zvukař Standa Lysý (48).

Dědictví po Ivetě Bartošové: Co odmítl Rychtář vydat Arturovi?!

18. 5. 2015 15:25 zobrazit článek
Manžel tragicky zemželé Ivety Bartošové Josef Rychtář se sešel s nevlastním bratrem Artura, právním zástupcem Jiřím Štaidlem, aby probrali dědictví po zpěvačce.

Světlíková (ČSSD): Nedá Ivetě Bartošové pokoj ani po smrti. Je na čase víc probírat psychické násilí

4. 5. 2015 12:32 zobrazit článek
Psychické domácí násilí se sice nedá moc dobře prokázat, ani když oběť jde sama tento čin nahlásit, ale přesto by se tato problematika měla více probírat a rozvíjet, tak vhodnou pomoc pro oběti této formy domácího násilí.

Jan A. Duchoslav o vysílání s Bartošovou: Proč mluví o labilitě a IQ houpacího koně?

4. 5. 2015 12:10 zobrazit článek
Jan Antonín Duchoslav je jedním z mála lidí, kteří měli možnost poznat zpěvačku Ivetu Bartošovou zblízka. Na zaniklé televizi Pětka totiž živě moderoval reality show ze života zpěvačky, která měla vést k jejímu velkému návratu do vyprodané Lucerny.

Rychtář dělal Ivetě doktora: Z hlavy ji vyndal stehy a zalil je vodkou

6. 5. 2015 21:08 zobrazit článek
Zpěvačka Iveta Bartošová (†48), zřejmě trpěla panickou hrůzou z lékařů. Proto se Josef Rychtář (57) stal jejím soukromým doktorem. Předepisoval manželce na falešné recepty prášky a dokonce se nebál vyndávat jí stehy ze zašité hlavy. To prozradil deníku Aha! Standa Lysý (48), který ve vile trávil mnoho času.

Svědek soužití Rychtáře a Bartošové (†48) šokuje: Josef vyndával Ivetě stehy a vystavoval zfalšované recepty na léky!

6. 5. 2015 14:25 zobrazit článek
Panický strach z lékařů! Ten zřejmě stojí za tím, že se z manžela Ivety Bartošové (†48) Josefa Rychtáře (57) stal samozvaný doktor. Jeho bývalý kamarád Standa Lysý (48), který trávil ve vile v Uhříněvsi spoustu času, tvrdí, že vdovec na falešné recepty předepisoval manželce prášky, a dokonce jí vytahoval stehy.

Pomeje si libuje, že nemusí pracovat: Jirkovi se daří jako nikdy a zase honí ženské!

11. 5. 2015 12:14 zobrazit článek
Jeden čas byl vděčným cílem různých společenských medií. Jeho bouřlivé manželství s Ivetou Bartošovou (†48), následné zmrtvýchvstání a na určitou dobu se z něj stala opět hvězda. Jeho pořad na F1 byl masově poslouchaný, ve VIPkách Primy také válel, ale jeho nešťastná povaha ho dokázala rozhádat se všemi šéfy a nakonec opět skončil na dlažbě. Když se na něj vykašlal i producent Kameňáku a poslal ho do háje, musel začít Jiří Pomeje (50) od nuly...

Tajná schůzka Rychtáře se Štaidlem rok a týden po sebevraždě Ivety: Dostal podíl z dědictví

7. 5. 2015 5:11 zobrazit článek
Drží slovo! Ladislav Štaidl (70) splnil dohodu, kvůli které se po smrti Ivety Bartošové (†48) vzdal Josef Rychtář (57) veškerých nároků na dědictví ve prospěch zpěvaččina syna Artura (18).

Artur Štaidl má vlastní plány. Rozhodl se nesplnit přání své mámy Ivety Bartošové

23. 5. 2015 14:25 zobrazit článek
Rok po smrti Ivety Bartošové (†48) se rozhoduje o budoucnosti jejího jediného potomka. A bude vypadat úplně jinak, než zpěvačka plánovala.

RECENZE: Ani "Nekonečná" není reprezentativním výběrem Ivety Bartošové

18. 5. 2015 19:44 zobrazit článek
V dubnu uplynul rok od sebevraždy Ivety Bartošové. Její pozice na české populární scéně byla především v osmdesátých a devadesátých letech velmi silná, v poslední době však s přibývajícími osobními problémy začala výrazně slábnout. Jak na její kariéru plnou vzletů a pádů pohlíží kompilace "Nekonečná"?

Vdovec Rychtář vrací úder matce Bartošové: Iveta byla mámě na obtíž!

6. 5. 2015 7:11 zobrazit článek
Největší chybou Ivety Bartošové (†48) byla svatba s Josefem Rychtářem (57)! Tohle vyjádření zpěvaččiny maminky Svatavy (76) nadzvedlo vdovce ze židle. Podle něj měla Iveta ze své rodiny trauma!

Rychtář vybouchl jako papiňák a krutě se pomstil mamince Ivety! Z toho vám bude zle...

5. 5. 2015 12:42 zobrazit článek
Jako výbuch papiňáku! Zhruba tak reagoval vdovec Josef Rychtář (57) na slova Svatavy Bartošové o tom, že svatba její dcery Ivety (†48) bylo to nejhorší, co zesnulá zpěvačka mohla udělat. Vdovec prakticky okamžitě přešel do protiútoku

Matka zesnulé Bartošové rozčílila Rychtáře: To, co řekla o jeho svatbě s Ivetou, rozpoutalo peklo!

5. 5. 2015 5:42 zobrazit článek
Je to už více než rok, co přišla o jednu ze svých dcer. Svatava Bartošová (76) se snaží zbavit bolesti. Marně. Na svou Ivetu myslí každý den, čeká, kdy jí zavolá, kdy se najednou objeví u dveří. A také vzpomíná na chvíle, které mohly vést k jejímu pádu.

Jan A. Duchoslav o vysílání s Ivetou: IQ houpacího koně a labilita!

4. 5. 2015 21:35 zobrazit článek
Jan Antonín Duchoslav je jedním z mála lidí, kteří měli možnost poznat zpěvačku Ivetu Bartošovou zblízka. Na zaniklé televizi Pětka totiž živě moderoval reality show ze života zpěvačky, která měla vést k jejímu velkému návratu do vyprodané Lucerny.

Ivetina maminka o Rychtářovi: Svatba s ním bylo to nejhorší, co udělala!

4. 5. 2015 7:11 zobrazit článek
Svatava Bartošová, maminka Ivety, se už rok potýká smrtí své dcery. Blesku prozradila, co si myslí o svatbě Ivety s Rychtářem i jak hrůzyplný a nebezpečný byl porod její milované dcery.

Exkluzivní fotografie Bartošové (†48): Maminka promluvila o těžkostech s dcerami!

3. 5. 2015 14:49 zobrazit článek
Bylo to pro ni těžké, ale přece jen se jí na tváři při vzpomínkách objevil úsměv. Maminka Ivety Bartošové (†48) Svatava (76) rok od sebevraždy své dcery listovala v rodinném albu. Na zpěvačku vzpomínala od jejího narození a Nedělnímu Aha! poskytla exkluzivní fotografie, které dosud nikde nebyly zveřejněny.

 Články 1-30 z celkových 5380, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |