Iveta Bartošová

Iveta Bartošová

Zpěvák/Zpěvačka

Ve své generaci patřila k nejúspěšnějším českým zpěvačkám osmdesátých a devadesátých let. Několikanásobná Zlatá slavice a vítězka televizní ankety Týtý. Svou kariéru skvěle zahájila s Petrem Sepéšim, krátce spolupracovala se skupinou Balet, poté s Kroky Františka Janečka. Velmi významně ji ovlivnila i dlouhodobá spolupráce s Orchestrem Ladislava ..

celý text o "Iveta Bartošová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 4869, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Rychtář se chlubí: Pak doktor Štaidl mě nechá bydlet u Ivety! Přitom jeho souhlas nepotřebuje

23. 7. 2014 0:24 zobrazit článek
Jednu dobu Ladislav Štaidl (69) nemohl poslednímu manželovi Josefu Rychtáři (56) přijít na jméno, teď se ale zdá, že k sobě našli cestu. Po smrti Ivety Bartošové (†48) spolu začali komunikovat. A vdovec se hned chlubí, že mu Štaidl dal svolení k tomu, aby mohl dál bydlet v Ivetině domě v Uhříněvsi. Přitom žádný souhlas nepotřebuje.

"Dobrák" Rychtář o své exmanželce: Další vyhrůžky smrtí a neuvěřitelně sprostá sprcha!

22. 7. 2014 11:59 zobrazit článek
Pořídila si speciální zámky na dům. Bývalá manželka Josefa Rychtáře (56) má strach o život. Darina Nová (56) nechce dopadnout jako tragicky zesnulá zpěvačka Iveta Bartošová (†48). Jenže Rychtář jí prý neustále vyhrožuje!

"Dobrák" Rychtář o své exmanželce: Další vyhrůžky smrtí a neuvěřitelně sprostá sprcha!

22. 7. 2014 8:52 zobrazit článek
Pořídila si speciální zámky na dům. Bývalá manželka Josefa Rychtáře (56) má strach o život. Darina Nová (56) nechce dopadnout jako tragicky zesnulá zpěvačka Iveta Bartošová (†48). Jenže Rychtář jí prý neustále vyhrožuje!

Macurovu týranou ex a Rychtáře spojily brutální výhrůžky: Tady jsou i s autorem!

22. 7. 2014 17:10 zobrazit článek
Na konci června se bývalá přítelkyně "paletového krále a líbeznického architekta":http://www.extra.cz/frackovo-okenko-macura-je-medialne-po-smrti-a-jeho-zradna-gejsa-chysta-par-kopancu-do-mrtvoly "Zdeňka Macury":http://www.extra.cz/tema/zdenek-macura (40), "Vlaďka Šuleková":http://www.extra.cz/tema/vladka-sulekova, "s pláčem obrátila":http://www.extra.cz/vime-prvni-macurovi-utekla-gejsa-a-ta-potupa-uprostred-noci-volala-vydesena-o-pomoc-rychtarovi v pozdních nočních hodinách na Macurova úhlavního nepřítele "Josefa Rychtáře":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56), aby "ji odvezl domů do Plzně":http://www.extra.cz/exkluzivni-nahravka-macurova-tyrana-vladka-prosi-rychtare-aby-ji-odvezl-k-mame, což nebylo v Rychtářových silách. O necelé dva měsíce později kontaktovala Šuleková vdovce po "Ivetě Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (48) znovu.

Osiřelý Artur po sebevraždě Ivety Bartošové (+ 48): Konečně úsměv na tváři!

22. 7. 2014 17:25 zobrazit článek
Nečekaná celebrita se objevila na festivalu v Karlových Varech – do VIP baru zamířil přede dvěma měsíci osiřelý Artur Štaidl (17). Do lázní žijících filmem a večírky ho vytáhli bratři Jan a Jiří, které má jejich společný otec, hudební producent Ladislav Štaidl, se svou první manželkou Annou. Syn Ivety Bartošové (+ 48) si výlet se staršími bratry a Jiřího přítelkyní evidentně užíval. Rozdával úsměvy na všechny strany a vyzařovala z něj pohoda a dobrá nálada.

Rychtář se vyhýbá soudu! A jeho právník u výpovědi Dariny usnul!

21. 7. 2014 14:33 zobrazit článek
Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (56) se vyhýbá soudu, jak jen může. Dnes po poledni se měl u soudu setkat se svou exmanželkou Darinou Novou. Znovu se mělo projednávat Rychtářovo agresivní chování a fyzické napadení jeho bývalé ženy. Rychtář se ale z líčení omluvil. Prý na tom není psychicky dobře.

Rychtářova exmanželka: Přišel domů opilý a mlátil mě, až ze mě tekla krev. Teď poslal vzkaz smrti!

21. 7. 2014 17:53 zobrazit článek
Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (56) se vyhýbá spravedlnosti, jak jen může. V pondělí se měl u soudu setkat se svou exmanželkou Darinou Novou, která ho žaluje za napadení. Rychtář se ale z líčení omluvil. Prý mu není psychicky dobře, ale na nechutné vtipy v neděli náladu měl! Darině poslal vzkaz smrti.

Pozor na úžeh: Po azylových domech chce Macura plantáže rajčat!

20. 7. 2014 21:49 zobrazit článek
Nejprve postavil azylovou chaloupku pro týrané ženy, kterou pojmenoval po Ivetě Bartošové, teď má Zdeněk Macura (40) další bláznivé plány. Na sociální síti se svěřil, že by chtěl být magnát rajčat pro střední Čechy a okolí.

It could have been me. - BÁSEŇ!

19. 7. 2014 1:10 zobrazit článek
Lidi! Já jsem nadávno napsala báseň! Opravdu - beze srandy. Neodvažuju se posuzovat její kvality (doufám, že se ještě vejdu před Ivetu Bartošovou - dej jí pánbůh lehkou zeminu),...

Rychtář = ostuda! Syn vdovce po Bartošové (†48) si chtěl změnit jméno

19. 7. 2014 6:12 zobrazit článek
Skoncoval s ním! Syn Josefa Rychtáře (56), vdovce po Ivetě Bartošové (†48), chtěl ale zajít ještě dál: Josef Rychtář ml. (29) měl v úmyslu se kvůli nadávkám a posměchu jednou provždy zbavit otcova příjmení!

Josef Rychtář zapleten do těžké autonehody, na místě sanitka i policie

18. 7. 2014 9:03 zobrazit článek
Vdovec po Ivetě Bartošové má opět co do činění s policií. Na kruhovém objezdu u Říčan byl svědkem vážné dopravní nehody a druhému řidiči musel dávat první pomoc!

Josef Rychtář zapleten do těžké autonehody, na místě zasahuje sanitka i policie

17. 7. 2014 13:43 zobrazit článek
Vdovec po Ivetě Bartošové má opět co dočinění s policií. Na kruhovém objezdu u Říčan byl svědkem vážné dopravní nehody a druhému řidiči musel dávat první pomoc!

Novodobý Duce do Ukrajiny tluče. Skutečně? (Jiří Hermánek)

17. 7. 2014 15:48 zobrazit článek
Článek se skoro identickým názvem, ale jiným obsahem, jsem dnes dopoledne uveřejnil na svém Ale nosný název může být samozřejmě recyklován, proč ne? Chudák Iveta Bartošová byla recyklovaná tolikrát, že to nepřežila.

Josef Rychtář se cestou z Ivetina hrobu přimotal k vážné autonehodě: Víme, co se stalo!

17. 7. 2014 18:12 zobrazit článek
Na manžela zesnulé Ivety Bartošové (†48) Josefa Rychtáře (56) se valí jedno neštěstí za druhým. Když zrovna netrpí psychickým záchvatem, během kterého podle svých kamarádů přemýšlí o sebevraždě skokem pod vlak, nechtěně se přimotá k vážné autonehodě. Tentokrát byl ale v roli zachránce.

Smutný konec Ivetiny fenky Gejši: Poslední volání paničky!

17. 7. 2014 7:01 zobrazit článek
Před necelým měsícem musela fenka Ivety Bartošové (†48) na operaci kvůli nádoru na mléčných žlázách. Ukázalo se, že byl zhoubný! Navíc se Gejše objevil další! Vdovec Josef Rychtář (56) ovšem o utracení ani v nejmenším neuvažuje...

Bouračka u hřbitova, kde leží Bartošová! Rychtář zasahoval

17. 7. 2014 15:36 zobrazit článek
Vdovec po zpěvačce Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (56) byl svědkem autonehody, která se stala ve čtvrtek v dopoledních hodinách nedaleko hřbitova v Říčanech u Prahy. Rychtář nám poskytl rozhovor.

Policie v akci kvůli Rychtářovi: ZATKLI HO na kolejích!

16. 7. 2014 6:45 zobrazit článek
Myšlenky na odchod za svou milovanou Ivetou Bartošovou (†48) sužují Josefa Rychtáře (56) každým dnem. Svým pondělním úprkem k železničním kolejím v pražské Uhříněvsi, kde zpěvačka 29. dubna tragicky zahynula, vyděsil vdovec kamaráda Standu natolik, že zalarmoval policii i záchranku!

Vdovec po Bartošovej sa psychicky zrútil: Rychtářa odvliekli policajti z koľajníc!

16. 7. 2014 11:47 zobrazit článek
PRAHA - Vdovec po českej speváčke Ivete Bartošovej (†48) na tom nie je v posledných dňoch psychicky najlepšie. Josef Rychtář (56) sa vraj s tragédiou stále nevyrovnal a navyše ho začiatkom týždňa poriadne rozrušil syn Josef (27). Bývalý ochrankár sa preto vybral na miesto, kde si interpretka siahla na život. Z koľajníc ho napokon odvliekli až policajti, ktorí mu rovno nasadili putá.

Krize u Rychtářů: Syn Jan řekl, kdo a proč zneužívá bratra k nechutnostem na Facebooku!

15. 7. 2014 15:58 zobrazit článek
Synové "Josefa Rychtáře":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56), celonárodního viníka všeho špatného, co se od narození stalo zesnulé "Džambulce":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (48), se pustili do otevřené války, ve které si neberou servítky. Vše rozpoutal mediálně méně známý Josef, který se "od rozvodu":http://www.extra.cz/vezme-ho-zpet-rychtar-chce-po-smrti-ivety-zpatky-k-exmanzelce-vime-kde-bude-spat netají silnou náchylností k matce a nenávistí k otci. Ve spojení s prominentním novinářem a prostřednictvím Facebooku se pustil do "oblíbené kratochvíle dvojice Rychtář st. - Martucci":http://www.extra.cz/rychtar-vraci-uder-martuccimu-tohle-mi-napsal-o-prostitutkach-on-to-neni-valka-to-je-sms-hirosima, tedy začal zveřejňovat soukromé SMS svého otce a dalšími nachystanými materiály hrozí na sociální síti.

Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Rychtář obvinil svého syna: Zmrzačil přítelkyni!

15. 7. 2014 6:02 zobrazit článek
Zásah na nejbolestivější místo! Mezi Josefem Rychtářem (56) a jeho synem Josefem (28) se rozhořela válka! Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) ho označil za viníka autonehody, při které se před lety těžce zranila jeho přítelkyně.

Vdovec Rychtář přitvrzuje. Nyní hrozí smrtí své rodině

15. 7. 2014 9:08 zobrazit článek
Vdovec po tragicky zesnulé Ivetě Bartošové neumí ovládat své emoce a dokáže hrozit smrtí komukoliv, klidně svým nejbližším.

Rychtář dostal záchvat na kolejích: Chtěl spáchat sebevraždu jako Iveta?

15. 7. 2014 22:41 zobrazit článek
Ani jedenáct týdnů po smrti Ivety Bartošové (†48) se její manžel Josef Rychtář (56) stále nedostal z toho nejhoršího. V pondělí odpoledne ho přepadla taková deprese, že se vydal na koleje. Jeho kamarád Standa se zalekl, že chce spáchat sebevraždu stejně jako Iveta, a tak zalarmoval policii a záchrannou službu. Ti si pro Rychtáře ihned přijeli.

Bartošová teď vydělává víc než před sebevraždou! Proč Rychtář nejásá?

15. 7. 2014 12:59 zobrazit článek
Nahrávky Ivety Bartošové rámují první desítku tuzemské hitparády nejprodávanějších alb v České republice. V jeho čele zůstává třetí týden cédéčko s názvem Iveta naposledy, které natočila před čtyřmi lety během spolupráce s Jarkem Šimkem. Zpěvačka má ještě na 10. místě kompilaci Platinum Collection.

Očima Františky: Artur Štaidl jako suvenýr filmového festivalu?

14. 7. 2014 21:59 zobrazit článek
MFFKV je za námi, dojem z něj doznívá, teprve se s jistým odstupem vstřebává. Většina více či méně atraktivních momentů se takzvaně nese na povrchu, jiné nutí k zamyšlení. Tím je i návštěva syna zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové na přehlídce kinematografie ve Varech.

Rychtář prý vyhrožoval exmanželce Darině: "Říkám ti, že na těch kolejích skončíš i ty!"

14. 7. 2014 15:48 zobrazit článek
Starší syn vdovce Rychtáře Josef už otcovo chování vůči matce kritizuje dlouhou dobu. Až nyní se ale rozhodl svěřit s děsivým divadlem, které měl Rychtář (56) předvést v den smrti své ženy Ivety Bartošové (†48).

Vsetínský soud se chtěl zbavit Rychtářovy bouračky. Marně

14. 7. 2014 9:37 zobrazit článek
Nejvyšší soud zamítl návrh na takzvanou delegaci případu autonehody z poloviny loňského března, za níž je z ublížení na zdraví stíhán Josef Rychtář (56), vdovec po zpěvačce Ivetě Bartošové (†48). TÝDNU to řekl místopředseda Okresního soudu Vsetín Miroslav Tomáštík.

Rychtář VYHROŽUJE SMRTÍ své rodině! Exmanželka Darina má strach

14. 7. 2014 15:32 zobrazit článek
Josef Rychtář se zase ukázal. Po smrti své manželky Ivety Bartošové začal vyhrožovat smrtí členům vlastní rodiny. Nejprve své exmanželce Darině, a teď i svému prvorozenému synovi Josefovi.

Artur Štaidl při odjezdu z Varů: Pronásleduje ho stín Ivety!

14. 7. 2014 8:08 zobrazit článek
Pozornosti neunikne! Tajný odjezd z filmového festivalu synovi Ivety Bartošové (†48) nevyšel. Jakmile Artur Štaidl (17) vytáhl paty z hotelu, okamžitě byl v obležení fanoušků.

Po smrti Bartošové Rychtář řval na exmanželku: Na kolejích skončíš taky!

14. 7. 2014 14:18 zobrazit článek
Slova, ze kterých mrazí. Josef Rychtář (56), který už několikrát skončil kvůli agresivním výhružkám u soudu, si opět pustil pusu na špacír. V den, kdy jeho manželka Iveta Bartošová (†48) spáchala sebevraždu skokem pod vlak, hystericky řval na svou exmanželku Darinu Novou. Vyhrožoval jí smrtí na kolejích!

SMS konverzace Rychtáře se synem: Nic vulgárnějšího jste nikdy nečetli

14. 7. 2014 22:51 zobrazit článek
Už to vypadalo, že se nad Uhříněvsí vyjasnilo a vzpomínka na "Josefa Rychtáře":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56) bude pomalu utichat, jenže to by nesměl jeho syn "Josef junior":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar-mladsi rozpoutat další válku, kterou pánové řeší přes média. Starší syn proti svému otci po smrti "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (†48) "ostře vystupuje":http://www.extra.cz/drsne-obvineni-rychtar-ma-podle-syna-podil-na-smrti-bartosove-co-vsechno-rekl-o-svem-otci, tvrdí, že měl na její smrti podíl, a teď dokonce vyrukoval s tím, že měl v den smrti Ivety "vyhrožovat exmanželce Darině zabitím":http://www.extra.cz/rychtar-udajne-vyhrozoval-sve-exmanzelce-v-den-smrti-ivety-48-ji-chtel-zabit.

 Články 1-30 z celkových 4869, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!