Iveta Bartošová

Iveta Bartošová

Zpěvák/Zpěvačka

Ve své generaci patřila k nejúspěšnějším českým zpěvačkám osmdesátých a devadesátých let. Několikanásobná Zlatá slavice a vítězka televizní ankety Týtý. Svou kariéru skvěle zahájila s Petrem Sepéšim, krátce spolupracovala se skupinou Balet, poté s Kroky Františka Janečka. Velmi významně ji ovlivnila i dlouhodobá spolupráce s Orchestrem Ladislava ..

celý text o "Iveta Bartošová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 5083, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Bartošová napsala dopis, než si šla lehnout na koleje: Z jejích slov mrazí, Artur tohle bude číst poprvé!

29. 10. 2014 10:38 zobrazit článek
Přesně šest měsíců ode dne, kdy "Iveta Bartošová":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (†48) "spáchala sebevraždu":http://www.extra.cz/vime-prvni-rychtar-obdrzel-oficialni-vysledky-pitvy-ivety-48-to-jste-necekali, se objevilo plné znění jejího dopisu na rozloučenou. Co v něm bylo?

Tajemství videa s Ivetou! Kdo ji natáčel a proč vše zveřejnil až teď?

27. 10. 2014 7:44 zobrazit článek
Ani po smrti nemá klid! Ve středu uplyne půl roku od tragického úmrtí Ivety Bartošové (†48) a na veřejnost se najednou dostávají dosud utajená videa z jejího soukromí! Chce jen někdo ukázat jejím fanouškům, jak zpěvačka docela obyčejně žila, nebo se hodlá pouze přiživit na jejím jméně? Kdo za nimi stojí?

Vzpomínka na Ivetu Bartošovou: Dosud neviděné záběry z jejího soukromí!

26. 10. 2014 7:41 zobrazit článek
Už půl roku uplynulo od její sebevraždy, přesto se teď na povrch dostávají nové záběry z běžného života Ivety Bartošové (†48)! Málokdo ji znal tak, jak žila za zdmi svého domu v Uhříněvsi.

Sestra Bartošové poprvé po pohřbu Ivety (†48) na veřejnosti. Poznali byste ji po 6 letech?

18. 10. 2014 21:31 zobrazit článek
O Ivaně Bartošové se u nás vždy mluvilo jako o sestře slavnější "Ivety":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (†48), která stála v pozadí. I ve chvílích, kdy už na tom Iveta nebyla dobře, se se svou sestrou nevídala.

Doteraz utajovaný list na rozlúčku Ivety Bartošovej

29. 10. 2014 16:44 zobrazit článek
Doteraz utajovaný list na rozlúčku Ivety Bartošovej († 48): Toto napísala len pár minút pred smrťou..

Tajemství videa s Ivetou! Kdo ji natáčel a proč vše zveřejnil až teď?

28. 10. 2014 11:42 zobrazit článek
Ani po smrti nemá klid! Ve středu uplyne půl roku od tragického úmrtí Ivety Bartošové (†48) a na veřejnost se najednou dostávají dosud utajená videa z jejího soukromí! Chce jen někdo ukázat jejím fanouškům, jak zpěvačka docela obyčejně žila, nebo se hodlá pouze přiživit na jejím jméně? Kdo za nimi stojí?

Půl roku od smrti Bartošové: Rychtář na kolejích, policie a tyjátr u hrobu

29. 10. 2014 14:38 zobrazit článek
Oblečen ve smutečním obleku vyrazil vdovec Josef Rychtář (56) dopoledne v doprovodu své neteře na koleje, kde přesně před půl rokem spáchala jeho žena Iveta Bartošová (†48) sebevraždu. Z kolejiště ho doprovázela policie. Jeho další kroky vedly k Ivetinýmu hrobu, kde položil květinu a rozplakal se.

Rodina Bartošové si po všech Rychtářových špinavostech oddychla: Co řekly matka a sestra?

26. 10. 2014 6:08 zobrazit článek
Bude to půl roku, co pod koly vlaku dobrovolně ukončila život zpěvačka Iveta Bartošová (†48). Její rodina od té doby zažila peklo především kvůli nechutným excesům v režii vdovce Josefa Rychtáře (56). Nebylo jim totiž ani dopřáno se důstojně s dcerou a sourozencem rozloučit. Samotný pohřeb nejbližší z pochopitelných důvodů bojkotovali, a tak se poprvé zástupci rodiny objevili na oficiální akci až na akci Královny popu s podtitulem Pocta legendám, kde byla část večera věnovaná také Ivetě.

Přiživí se na slávě sestry? Budou koncerty Ivany Bartošové?

24. 10. 2014 7:46 zobrazit článek
Proč sestra Ivety Bartošové (†48) Ivana (48) nikdy nedosáhla takového úspěchu, jako její dvojče? Podle lidí z branže měla víc talentu a lepší hlas. Pokusí se snad o návrat do světa šoubyznysu dnes?

Sestra Ivety Bartošové: Není koza z benzinky, jak tvrdí Rychtář. Víme, kde pracuje

20. 10. 2014 9:08 zobrazit článek
Odhalili jsme pravý život dvojčete Ivety ve Švýcarsku! Je to dvacet let, co se dvojče Ivety Bartošové (†48) rozhodlo vystoupit z jejího stínu a najít štěstí ve světě. Když Josef Rychtář (56) zaútočil na Ivanu Bartošovou (48), že je koza a pracuje u benzinové pumpy, pořádně se sekl!

Blesk získal Ivetin dopis na rozloučenou. Poslední slova patřila Arturovi!

29. 10. 2014 6:42 zobrazit článek
Dnes je to přesně půl roku, co se Iveta Bartošová rozhodla ukončit svůj život pod koly vlaku. Blesk získal dopis na rozloučenou, který napsala jen pár minut před smrtí.

Rychtář opět na trati: Zasahovala policie!

22. 10. 2014 6:34 zobrazit článek
Po půl roce obíhání úřadů mohl Josef Rychtář (56) u železničního přejezdu v pražské Uhříněvsi vlastnoručně vztyčit kříž, který má připomínat tragickou smrt Ivety Bartošové (†48). Na místě však zasahovala policie!

Dům Bartošové chátrá: Půl roku od její smrti se z vily stává ruina!

29. 10. 2014 18:37 zobrazit článek
Kolem domu jsou hromady listí a po stěnách domu se plazí popínavá rostlina „psí víno“. Dům zesnulé Ivety Bartošové (†48), která zemřela před půl rokem, pomalu zarůstá a chátrá. Od té doby, co se vdovec Rychtář (56) z vily odstěhoval, v domě nezbyly po zpěvačce, kromě tří svíček, žádné památky.

6 měsíců od sebevraždy Bartošové: Její dům se mění v ruinu!

29. 10. 2014 9:09 zobrazit článek
Její život vyhasl na kolejích, a stopy, které Iveta Bartošová (†48) zanechala při svém odchodu 29. dubna, zapadaly listím. Vila v pražské Uhřiněvsi je půl roku po její tragické smrti opuštěná a chátrá. Zpěvačku připomínají jen tři svíčky před plotem.

Odhalenie pol roka po smrti Bartošovej: Posledné slová pred samovraždou!

29. 10. 2014 10:28 zobrazit článek
PRAHA - Bývalá popová princezná Iveta Bartošová (†48) koncom apríla spáchala samovraždu. O jej úmysle skoncovať so životom svedčili aj listy na rozlúčku. Vdovec Josef Rychtář (56) po tragickej udalosti zverejnil jeden, ktorý bol adresovaný speváčkinmu synovi Arturovi (18). Existuje však aj ďalší venovaný ostatným blízkym. Práve posledné slová z neho sa teraz dostali na verejnosť.

Iveta Bartošová neodešla beze slova. Její dopis na rozloučenou zveřejnili až dnes!

29. 10. 2014 17:09 zobrazit článek
Je to půl roku, co spáchala sebavraždu jedna z nejslavnějších českých zpěvaček Iveta Bartošová. Ale až dnes se objevil na veřejnosti její dopis na rozloučenou.

Vdovec Rychtář konečně postavil Ivětě kříž: Asistovala mu policie!

21. 10. 2014 19:59 zobrazit článek
Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (56) konečně došel do svého cíle. Několikrát se zcela marně snažil uctít památku mrtvé zpěvačky výstavbou mohutného kříže u trati, kde Iveta zemřela. Vždy mu v tom však bránila nepřízeň osudu.

Rychtář ví, jak vydělat: Chce napsat knihu o Ivetě!

25. 10. 2014 6:47 zobrazit článek
Český knižní trh se možná brzy otřese v základech! Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) chce totiž napsat knihu o jejich společném životě. Pokud Josef Rychtář (56) skutečně popadne pero a vrhne se do díla, může mu to vynést balík peněz.

Od sebevraždy Bartošové uběhlo přesně půl roku: Co všechno za tu dobu stačil „spáchat“ vdovec Rychtář?

29. 10. 2014 6:42 zobrazit článek
Od smrti zpěvačky Ivety Bartošové (†48) uběhlo přesně půl roku. Před šesti měsíci ukončila svůj život skokem pod jedoucí vlak. Od té doby její manžel Josef Rychtář (56) předvedl nespočet výstupů, nad kterými mnozí kroutili hlavami. Chystá něco i na dnešní smutné výročí?

Je Ivana Bartošová »koza z benzinové pumpy«? Rychtáři, jsi vedle!

20. 10. 2014 7:29 zobrazit článek
Odhalili jsme pravý život dvojčete Ivety ve Švýcarsku! Je to dvacet let, co se dvojče Ivety Bartošové (†48) rozhodlo vystoupit z jejího stínu a najít štěstí ve světě. Když Josef Rychtář (56) zaútočil na Ivanu Bartošovou (48), že je koza a pracuje u benzinové pumpy, pořádně se sekl!

Rodina Bartošové se zúčastnila koncertu na její památku: Pivko na počest Ivety!

16. 10. 2014 6:24 zobrazit článek
Byl to náročný den! Příbuzní Ivety Bartošové (†48) – maminka Svatava (75), bratr Lumír (50) a sestra - dvojče Ivana (48) – se poprvé od její smrti ukázali na veřejnosti. Ale stihli toho mnohem víc než koncert k uctění její památky.

Ladislav Štaidl o Královnách popu a vzpomínce na Ivetu Bartošovou (†48): Je to k zblití!

16. 10. 2014 12:46 zobrazit článek
Rozpálený do běla! Koncert Královny popu, kde se vzpomínalo na Ivetu Bartošovou (†48) hnul Ladislavu Štaidlovi (69) žlučí. Organizátor tvrdil, že spolu s ním přijde i zpěvaččin syn Artur Štaidl (18). Ale jak se ukázalo, byl to jen klam.

Maminka a bratr Ivety Bartošové: Tajná schůzka s Arturem!

16. 10. 2014 12:46 zobrazit článek
Štaidlovi na Královny popu nedorazili, zato Bartošovi ano! Ivetina maminka Svatava (75) a bratr Lumír (50) s rodinou se před koncertem dokonce setkali se synem zesnulé Bartošové Arturem (18).

Život a paralelní světy sester Bartošových: Proč se nemohly vystát?

20. 10. 2014 8:20 zobrazit článek
Přijela vůbec poprvé veřejně uctít památku sestry Ivety (†48), svého dvojčete. Kdysi rovněž zpěvačka Ivana Bartošová (48) na pražský koncert Královen popu dorazila ze Švýcarska, kde už dvacet let žije. Přijela s maminkou, bratrem Lumírem a manželem Stephanem. „Ano, toto je moje jediná veřejná pieta Ivetě,“ prohlásila. Iveta Bartošová spáchala na konci dubna sebevraždu skokem pod vlak.

Rychtář o sestře Ivety Bartošové: Je to koza od benzínky!

16. 10. 2014 16:44 zobrazit článek
Z Josefa Rychtáře může být jednou dobrý herec, pokud soudy rozhodnou, tak třeba i slušný vězeň. Už nikdy ale podle všeho nebude gentlemanem vůči ženám. Naposledy si velmi drsně podal dvojče jeho tragicky zesnulé manželky Ivety Bartošové (†48).

Bartošová sepsala dopis na rozloučenou! TEĎ HO ZVEŘEJNILI!

29. 10. 2014 10:46 zobrazit článek
Budu se na vás shora dívat. I to napsala tragicky zesnulá zpěvačka Iveta Bartošová v dopise na rozloučenou. List sepsala jen pár chvil před tím, než odešla spáchat sebevraždu.

Život a paralelní světy sester Bartošových: Proč se nemohly vystát?

21. 10. 2014 12:55 zobrazit článek
Přijela vůbec poprvé veřejně uctít památku sestry Ivety (†48), svého dvojčete. Kdysi rovněž zpěvačka Ivana Bartošová (48) na pražský koncert Královen popu dorazila ze Švýcarska, kde už dvacet let žije. Přijela s maminkou, bratrem Lumírem a manželem Stephanem. „Ano, toto je moje jediná veřejná pieta Ivetě,“ prohlásila. Iveta Bartošová spáchala na konci dubna sebevraždu skokem pod vlak.

Ladislav Štaidl o vzpomínce na Bartošovou (†48): Je to k zblití!

17. 10. 2014 11:08 zobrazit článek
Rozpálený do běla! Koncert Královny popu, kde se vzpomínalo na Ivetu Bartošovou (†48) hnul Ladislavu Štaidlovi (69) žlučí. Organizátor tvrdil, že spolu s ním přijde i zpěvaččin syn Artur Štaidl (18). Ale jak se ukázalo, byl to jen klam.

Vdovec Rychtář nevybíravě urazil sestru své ženy: Je to koza od benzínky!

16. 10. 2014 19:24 zobrazit článek
Nevidí si do pusy! Josef Rychtář (56) si vzal na mušku Ivanu Bartošovou (48), dvojče své zesnulé ženy Ivety (†48), ale jediným nevycválaným výrokem sestřelil obě!

Maminka a bratr Ivety Bartošové: Tajná schůzka s Arturem!

16. 10. 2014 5:50 zobrazit článek
Štaidlovi na Královny popu nedorazili, zato Bartošovi ano! Ivetina maminka Svatava (75) a bratr Lumír (50) s rodinou se před koncertem dokonce setkali se synem zesnulé Bartošové Arturem (18).

 Články 1-30 z celkových 5083, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |