Iveta Bartošová

Iveta Bartošová

Zpěvák/Zpěvačka

Ve své generaci patřila k nejúspěšnějším českým zpěvačkám osmdesátých a devadesátých let. Několikanásobná Zlatá slavice a vítězka televizní ankety Týtý. Svou kariéru skvěle zahájila s Petrem Sepéšim, krátce spolupracovala se skupinou Balet, poté s Kroky Františka Janečka. Velmi významně ji ovlivnila i dlouhodobá spolupráce s Orchestrem Ladislava ..

celý text o "Iveta Bartošová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 3427, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Exmilenec Bartošové (†48) vydělává balík: Za místo, kde hajala Džambulka, mu lidé platí!

20. 8. 2016 19:35 zobrazit článek
Vychutnat si pobyt na místech poznamenaných tragickým životem Ivety Bartošové (†48), za to se platí tisíce korun. Ty pak s chutí inkasuje exmilenec zpěvačky Domenico Martucci (40). Lidi hostí na svém zámku v Itálii, který Bartošová třikrát navštívila.

Iveta (†48) by na něj byla pyšná: Artur hudební geny po Bartošové nezapře!

3. 6. 2016 21:51 zobrazit článek
Hudební geny po své mamince nezapře! Artur Štaidl (19) to rozjel na pražském koncertu se svou skupinou Behind the Mirror a fanoušci jásali. Sice to není líbivý popík, který zpívala jeho tragicky zesnulá máma Iveta Bartošová (†48), ale jablko nepadlo daleko od stromu.

Slavný vizážista Gotta, Bartošové, Zagorové: Záhadná sebevražda v garáži!

25. 8. 2016 6:52 zobrazit článek
Zděšení a potoky slz! To způsobila zpráva o smrti vizážisty Ivety Bartošové (†48) a dalších hvězd Ivo Špese (†54). Milovali ho, a jeho přitom láska stála život! Z neopětovaných citů se měl otrávit výfukovými plyny v garáži. Smutná zpráva se od úterní noci nese celým showbyznysem jako lavina. To, čeho se všichni obávali, potvrdili ale záchranáři až včera.

Syn Bartošové (†48) Artur po dlouhé době promluvil: O rodičích a brutálním stylu

19. 8. 2016 12:40 zobrazit článek
Syn zpěvačky Ivety Bartošové Artur Štaidl (19) poprvé po smrti své matky Ivety promluvil před kamerou. Všechny tím šokoval! Artur zdědil po matce tvář anděla, ale s metalcorovou kapelou ze sebe vydává zvuky jako z hororu, a nakonec, když má čas, chová se jako dítě. Chytá totiž pokémony!

Naoko třpyt, uvnitř špína: Šokující foto ukazuje nechutnou kuchyni Bartošové (†48)

5. 6. 2016 19:05 zobrazit článek
Když 29. dubna 2014 z tohoto světa navždy odešla Iveta Bartošová (†48), snad nikdo tomu zpočátku nevěřil. Všichni její blízcí i fanoušci byli naprosto zděšeni z faktu, že skočila pod vlak. Jenže teď vychází najevo, že náznaky toho, jak moc to se zpěvačkou zlé, tu byly už dlouho předtím. Dokonce už čtyři roky před její sebevraždou.

Iveta Bartošová mohla se svým vysokým IQ z fleku do Menzy. Chyběl jí ale talent na život, říká Ladislav Štaidl

23. 3. 2016 16:45 zobrazit článek
V momentě, kdy Bartošová od Štaidla odešla, narazila na tvrdou realitu a pak i na desítku mužských parazitů... V rozhovoru s Františkem Ringo Čechem prozradil Štaidl leccos ze zákulisí života se slavnou zpěvačkou, ale i třeba o emigraci Karla Gotta.

Artur Štaidl (19): O soukromí i o mámě Ivetě (†48)!

18. 8. 2016 7:33 zobrazit článek
Poprvé po smrti své matky Ivety Bartošové (†48) promluvil před kamerou a šokoval! Artur Štaidl (19) má po matce tvář anděla, s metalcorovou skupinou ze sebe vydává zvuky jako z hororu, a když má čas, je jako dítě. Chytá pokémony!

Syn Bartošové (†48) Artur: Jen co natočil první desku, hned riskoval život na silnici

21. 7. 2016 19:31 zobrazit článek
Konečně se dočkal. Artur Štaidl (19) se svojí kapelou Behind the mirror (Za zrcadlem) vydal svoji první desku. Patří tedy mezi plnohodnotné hudebníky! Avšak jeho máma Iveta Bartošová (†48) se už z jeho úspěchu těšit nemůže...

Zpěvák Martin France (47): Prokopli mi hlavu kanadou!

15. 6. 2016 15:39 zobrazit článek
Říkalo se o něm, že chodí s Ivetou Bartošovou, se kterou trénoval zvedačky stejně jako Patrick Swayze v Hříšném tanci. Dvanáct let zářil v pražských muzikálech, avšak život zdaleka tak růžový neměl. Zažil tři velké katastrofy, při kterých málem zemřel. Málem uhořel ve vlastním bytě a život mu visel na vlásku, když mu hrozila amputace nohy. Aby to nebylo málo, potkala ho do třetice další rána – když se zastal kamaráda, kterého napadli feťáci, prokopli mu kanadou obličej. I přesto zpěvák Martin France (47) všechno překonal a vrátil se na koncertní pódia.

Obleky Gotta a Bartošové na retro výstavě: Kostýmy staré 40 let!

15. 6. 2016 17:44 zobrazit článek
Kostýmní archiváři zalovili ve skříních a vytáhli obleky staré 40 let. Ale ne ledajaké. Na retro vernisáži vystavili šaty zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48) a světlý kostým Karla Gotta (76).

Zpěvák Martin France (47): Prokopli mi hlavu kanadou!

12. 6. 2016 8:16 zobrazit článek
Říkalo se o něm, že chodí s Ivetou Bartošovou, se kterou trénoval zvedačky stejně jako Patrick Swayze v Hříšném tanci. Dvanáct let zářil v pražských muzikálech, avšak život zdaleka tak růžový neměl. Zažil tři velké katastrofy, při kterých málem zemřel. Málem uhořel ve vlastním bytě a život mu visel na vlásku, když mu hrozila amputace nohy. Aby to nebylo málo, potkala ho do třetice další rána – když se zastal kamaráda, kterého napadli feťáci, prokopli mu kanadou obličej. I přesto zpěvák Martin France (47) všechno překonal a vrátil se na koncertní pódia.

Záhadná smrt českého fotografa v Tanzanii: Macurovi pomáhal unést Bartošovou, tvrdí vdovec Rychtář

5. 6. 2016 16:41 zobrazit článek
Fotograf českých celebrit Jiří Blahoslav Bláha (†55), který minulý týden spáchal sebevraždu v Tanzanii, údajně z nešťastné lásky, se dřív živil mimo jiné také jako kapitán na lodi. Během plavení na jachtě Sun Celebrity se měl údajně spolčit se Zdeňkem Macurou (42) a Domenicem Martuccim a pomáhat jim v „únosu“ Ivety Bartošové (†48). Tedy alespoň podle slov vdovce Josefa Rychtáře (58).

Zvykl jsem si, že se lidé do mě budou navážet, říká Artur Štaidl

19. 8. 2016 18:32 zobrazit článek
Syn Ivety Bartošové a Ladislava Štaidla Artur (19) moc rozhovory neposkytuje. Výjimku udělal pro internetový pořad Rockcast klubovna, kde se rozpovídal mimo jiné o své metalcorové kapele Behind the Mirror. Další články k tématu:

Zvykl jsem si, že se lidé do mě budou navážet, říká Artur Štaidl

19. 8. 2016 17:11 zobrazit článek
Syn Ivety Bartošové a Ladislava Štaidla Artur (19) moc rozhovory neposkytuje. Výjimku udělal pro internetový pořad Rockcast klubovna, kde se rozpovídal mimo jiné o své metalcorové kapele Behind the Mirror. Další články k tématu:

Vizážista slavných (54) spáchal sebevraždu! Líčil Bartošovou nebo Svobodovou

24. 8. 2016 10:28 zobrazit článek
Český showbyznys obletěla smutná zpráva - vizážista slavných Ivo Špes (54) spáchal sebevraždu! Pod jeho rukama krásněly desítky hvězd. Líčil Ivetu Bartošovou, Vendulu Pizingerovou, Karla Gotta, Ivu Kubelkovou nebo účastníky StarDance.

Artur Štaidl (19): Velký vstup do showbyznysu!

21. 7. 2016 8:22 zobrazit článek
Vstupuje do světa showbyznysu! Artur Štaidl (19) se svou skupinou natočil první album. Konečně se něčím hmatatelným zapíše mezi opravdové hudebníky. Jeho tragicky zesnulá máma Iveta Bartošová (†48) by na něj byla hrdá.

Artur dostal peníze a na mámu zapomněl, řekl Rychtář o synovi Bartošové

5. 4. 2016 6:24 zobrazit článek
Ladislav Štaidl (71) se nedávno v rozhovoru pro Český rozhlas rozpovídal o zesnulé Ivetě Bartošové (†48). Jeho slova ale rozlítila vdovce Josefa Rychtáře (57), který se vzápětí na oplátku pustil do Štaidla. Teď se dokonce pořádně obul i do zpěvaččina syna Artura (19) a osočil ho, že prý z mámy jen tahal peníze.

Rychtář o mrtvém fotografovi celebrit: Smrt Macurova komplice!

3. 6. 2016 5:27 zobrazit článek
Oba si sáhli na život. Ivetu Bartošovou (†48) a Jiřího Blahoslava Bláhu (†55) ale spojuje mnohem víc! Fotograf českých celebrit a nahých krásek se podílel na únosu zpěvačky v Itálii. Byl komplicem Zdeňka Macury (42) a Domenica Martucciho (39).

Ital, nevěry atd.: 5 věcí, které má Dáda Patrasová společné s Ivetou Bartošovou

30. 6. 2016 11:40 zobrazit článek
Obě měly slávu, krásné tělo, děti, rozjetou kariéru, muži jim leželi u nohou, přesto jim něco chybělo. I když se zdá, že tyhle dvě dámy nemají nic společného, tak přeci jen jsou věci, které je spojovaly. Bohužel už Iveta Bartošová není mezi námi, ale proč si nepřipomenout, co měla s Dádou Patrasovou společného.

2 roky po smrti popové princezny: Objevily se intimní fotografie Ivety Bartošové (†48)

31. 5. 2016 19:53 zobrazit článek
Život Ivety Bartošové (†48) byl plný zvratů. Kariérní úspěchy i neúspěchy, milostná dobrodružství, rozchody a krize, psychické problémy a alkohol ji nakonec dohnaly na koleje. Ne pořád byla ale zpěvačka na dně. Dosud nezveřejněné fotky z jejího soukromí z doby před deseti lety ukazují chvíle, kdy byla šťastná...

Iveta Bartošová (†48): Dosud nepublikované fotky! Z toho až mrazí...

31. 5. 2016 8:39 zobrazit článek
Přestože byla zpěvačka Iveta Bartošová (†48) ostře sledovaná, je její život tak trochu obestřen tajemstvím. My vám ho teď trochu poodhalíme na dosud nepublikovaných fotografiích.

BIZARNÍ AKCE: Macura přednášel o týrání na Výstavišti! Pozval si i plyšového psa

23. 4. 2016 10:09 zobrazit článek
Bývalý samozvaný sekuriťák Ivety Bartošové a v současné době ochránce týraných žen Zdeněk Macura (41) uspořádal už druhou přednášku. Nakonec ale přednášel jen pár fanouškům a plyšovému maskotovi.

Dosud nezveřejněné fotky Ivety Bartošové pár dní před smrtí. Neuvěříte, co prozradily!

24. 3. 2016 22:13 zobrazit článek
Zpěvačka Iveta Bartošová i téměř dva roky po své tragické smrti poutá pozornost svých fanoušků. Teď se dokonce objevily dosud nezveřejněné fotografie, které zpěvačku zachycují jen pár dní před její smrtí.

Zesnulý vizážista hvězd Ivo Špes (†54): Bartošové radil, jak na Štaidla!

26. 8. 2016 16:30 zobrazit článek
Nestaral se jen o hezkou tvář Ivety Bartošové (†48), ale byl pro ni také tím, čemu se lidově říká »vrba«. Vizážista Ivo Špes (†54) se během let stal důvěrníkem celé řady českých celebrit, včetně popové princezny.

Sebevražda vizážisty Bartošové a Gotta: Jak Ivetě zasáhl do života!

26. 8. 2016 7:55 zobrazit článek
Byl nejen vizážistou Ivety Bartošové (†48), ale taky jejím důvěrným přítelem. Ivo Špes (†54), který v pondělí spáchal sebevraždu, zpěvačce radil, nejen co se její vizáže týkalo. Když se rozhodla koncem 90. let opustit Ladislava Štaidla (71), hodně ji od toho zrazoval.

Domenico Martucci: Vydělává na mrtvé Bartošové!

17. 8. 2016 6:59 zobrazit článek
Tisíce korun za pobyt na místech poznamenaných tragickým životem Ivety Bartošové (†48)! Ty inkasuje její exmilenec Domenico Martucci (40) na svém zámku v Itálii, který zpěvačka třikrát navštívila.

Jak vypadala Táňa Kuchařová ve svatebním? První foto nevěsty se sexy rozparkem!

30. 6. 2016 15:18 zobrazit článek
Takové manévry tu nebyly od pohřbu Ivety Bartošové! Táňa Kuchařová a BrzoManžel Gregor mají svatbu ve Strahovském klášteře. Včera měli nácvik a dneska jedou naostro. Se vším dělají drahoty a nechávají dokonce čekat i svou rodinu! Situace před klášterem už připadá srandovní i číšníkům z cateringu. Nutno dodat, že Táničce to hodně sluší!

Kuchařová a BrzoManžel Gregor jsou pro smích: Dělají si z nich srandu i číšníci!

30. 6. 2016 15:18 zobrazit článek
Takové manévry tu nebyly od pohřbu Ivety Bartošové! Táňa Kuchařová a BrzoManžel Gregor mají svatbu ve Strahovském klášteře. Včera měli nácvik a dneska jedou naostro. Se vším dělají drahoty a nechávají dokonce čekat i svou rodinu! Situace před klášterem už připadá srandovní i číšníkům z cateringu.

Nešťastnice (†34) se nechala přejet vlakem na stejném místě jako Iveta Bartošová (†48)!

11. 7. 2016 11:09 zobrazit článek
Úmysl, nebo mrazivá shoda okolností?! Žena (†34) se včera po půlnoci postavila na koleje a počkala, až ji přejede vlak. A pro sebevraždu si vybrala úplně totožné místo jako před dvěma roky zpěvačka Iveta Bartošová (†48) – kousek od přejezdu v Praze-Uhříněvsi!

Hledáme píseň Dalibora Jandy v textu písně Ivety Bartošové

30. 6. 2016 16:12 zobrazit článek
Jak se jmenuje píseň Dalibora Jandy obsažená v písni Ivety Bartošové v podání našeho mistra hudebních omáček, Petra Vondráčka? Podívejte se na video

 Články 1-30 z celkových 3427, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.