Iveta Bartošová

Iveta Bartošová

Zpěvák/Zpěvačka

Ve své generaci patří k nejúspěšnějším českým zpěvačkám osmdesátých a devadesátých let, ale i současnosti. Několikanásobná Zlatá slavice a vítězka televizní ankety Týtý. Svou kariéru skvěle zahájila s Petrem Sepéšim, krátce spolupracovala se skupinou Balet, poté s Kroky Františka Janečka. Velmi významně ji ovlivnila i dlouhodobá spolupráce s Orch..

celý text o "Iveta Bartošová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 4234, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Josef Rychtář vše objasnil: Proč má Ivety fleky na obličeji a proč ruší koncerty?

16. 4. 2014 17:12 zobrazit článek
Iveta Bartošová nedávno oslavila 48. narozeniny, ale nevypadá vůbec dobře. Tmavé fleky na obličeji, hlava v dlaních, rušení koncertů... Je nemocná? Josef Rychtář prozradil Prásku!, jak to skutečně se zpěvačkou je.

Šokující odhalení o zavražděném taxikáři (†25) v Uhříněvsi: Byl příbuzným Bartošové!

16. 4. 2014 12:16 zobrazit článek
Zděšení zavládlo v rodině Ivety Bartošové (48). Taxikář Daniel C. (†25), který byl minulý čtvrtek brutálně zavražděn ve svém služebním voze a nalezen v pražské Uhříněvsi, byl zpěvaččiným vzdáleným příbuzným!

Martucci a Rychtář rozjeli válku esemesek: Vyhrál Pepa smečí o svatební cestě, neuhodnete kam!

15. 4. 2014 19:45 zobrazit článek
Poslední minikrize v Uhříněvsi díky bohu nakopla letitou SMS bitvu mezi Jeho Excelencí hrabětem "Domenikem Martuccim":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci (37) a bijcem a manželem "Ivety Džambulky Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (48), kteří mobilní komunikaci nadevše milují.

Bartošová rozhodně není zdravá: Mluvčí Rychtář nešikovně zametá stopy!

14. 4. 2014 12:21 zobrazit článek
Jak se říká, na každém šprochu, pravdy trochu. A když máte fotodokumentaci, z drbu se stává ověřitelná informace. Po dalších podezřelých eskapádách Ivety Bartošové (47) v posledních dnech, přichází její manžel, a podle mnohých agresor a manipulátor, s novými výmysly, které mají odvést pozornost novinářů od reálného stavu zpěvačky. Rozehrává Josef Rychtář (55) hru, na jejímž konci bude tragédie, nebo jsou manželé obětí mediální štvanice?

Rychtářovo zametání stop: Kam uklízí Džambulku, když je ve vzduchu průšvih?

17. 4. 2014 13:02 zobrazit článek
Tajný trik prozrazen! Jakmile se začne mluvit o tom, že je Iveta Bartošová (48) na dně, Josef Rychtář (55) zveřejní fotky od prostřeného stolu. Náhoda, nebo osvědčená finta?

S Bartošovou je zle, potřebuje pomoc! Varuje Ivetin šaman Saavedra!

11. 4. 2014 11:58 zobrazit článek
Manévry kolem Ivety Bartošové (48) pokračují! Zpěvačka dál nezvedá telefony, Blesku se ji ale podařilo včera k večeru vyfotografovat při příjezdu domů do vily v Uhříněvsi. Tam se po ní už odpoledne vyptávala policie!

Zoufalé SMS a strach z Rychtáře: Co si myslí o Ivetě psycholog?

12. 4. 2014 18:01 zobrazit článek
Zoufalé textové zprávy, tajná hesla, strach, že se Rychtář vrátí, a následné zapírání. To je Iveta Bartošová posledních dní. Podle Bleskem osloveného psychologa je její chování značně znepokojivé...

Bartošová rozesílá zoufalé SMS na všechny strany: Co napsala Martuccimu?

13. 4. 2014 6:31 zobrazit článek
Další člověk z okolí Ivety Bartošové (48) je přesvědčený, že je na tom zpěvačka bídně! Zoufalé sms zpávy, které posílala svému kamarádovi (Blesk informoval) nejsou jediné. Džambulka zkontaktovala i Domenica Martucciho (37).

Iveta Bartošová prosí bývalé přátele o pomoc. Jde jí o život?

14. 4. 2014 8:10 zobrazit článek
Skandalistka, bulvární ikona a tak trochu i zpěvačka Iveta Bartošová (48) má opět problémy. Deník Blesk má k dispozici její zoufalé sms, v nichž volá o pomoc.

Bartošová konečně promluvila o posledních dnech: Šikana médií a mořské plody! Slova, která nikdo nečekal

13. 4. 2014 17:36 zobrazit článek
"Džambulky":http://www.extra.cz/tema/dzambulka jsou zase od pondělka plné noviny, které pojaly její narozeniny ve velkém stylu. Od úterý to vypadá, že Ivetu někdo drží v hladomorně, volat může jen Pepovi a každým dnem zemře.

Bartošová si oblékla krizovou bundu, v níž zažila potrat i strach o život! Navíc čeká vnuka...

12. 4. 2014 5:25 zobrazit článek
Zoufalství a slzy... Iveta Bartošová (48) zřejmě zase klesá ke dnu a její »kámoška« v nejtěžších chvílích je opět s ní. Vlastně na ní... Když je zpěvačce nejhůř, vyndá totiž ze skříně - motorkářskou bundu!

Bartošová posílala kamarádovi zoufalé SMS: Tajné heslo kvůli Rychtářovi!

12. 4. 2014 5:27 zobrazit článek
Poslal Ivetě pozvánku na svou akci, místo odpovědi mu přišlo: „Já bych potřebovala, abys přišel ke mně domů. PROSÍM!“ A psali si dál... Blesku ovšem Ivetin kamarád, jenž nechce být jmenován, poskytl celou jejich konverzaci až poté, co si přečetl, jak idylické časy mají podle jejího muže zažívat. „Mám o ni strach,“ řekl.

Potvrzeno! Bartošová není zdravá: Zrušila další koncert!

15. 4. 2014 6:44 zobrazit článek
Přestože se Josef Rychtář (55) snaží všemožně přesvědčit, že Iveta Bartošová (48) je v pořádku a opačná tvrzení jsou jen zlými pomluvami, ona ruší jeden koncert za druhým a volá o pomoc. Proč?

Iveta se odřízla od rodiny: S nikým nekomunikuje, tvrdí Martucci

14. 4. 2014 6:35 zobrazit článek
Exmilence Ivety Bartošové (37) sžírají ty nejčernější obavy! Domenico Martucci (37) se domnívá, stejně jako další lidé v okolí Džambulky, že není v pořádku. V jeho přesvědčení ho utvrzuje to, že zpěvačka v poslední době zpřetrhala kontakty s rodinou.

Bartošová si oblékla krizovou bundu, v níž zažila potrat i strach o život! Navíc čeká vnuka...

13. 4. 2014 3:30 zobrazit článek
Zoufalství a slzy... Iveta Bartošová (48) zřejmě zase klesá ke dnu a její »kámoška« v nejtěžších chvílích je opět s ní. Vlastně na ní... Když je zpěvačce nejhůř, vyndá totiž ze skříně - motorkářskou bundu!

Macura připravil útěkový balíček pro Bartošovou: Proč jsou v něm plenky?!

17. 4. 2014 20:26 zobrazit článek
Když utíkat z domu, tak připravená! Heslo, které prosazuje samozvaný ochránce žen Zdeněk Macura (39). Proto přišel s propracovaným útěkovým balíčkem, který je jako stvořený pro Ivetu Bartošovou (48). Soupis má jen jednu vadu! Chybí v něm zásadní věc, bez které se Džambulka neobejde – čucík neboli Jägermeister!

Macura připravil útěkový balíček pro Bartošovou: Proč jsou v něm plenky?!

17. 4. 2014 13:02 zobrazit článek
Když utíkat z domu, tak připravená! Heslo, které prosazuje samozvaný ochránce žen Zdeněk Macura (39). Proto přišel s propracovaným útěkovým balíčkem, který je jako stvořený pro Ivetu Bartošovou (48). Soupis má jen jednu vadu! Chybí v něm zásadní věc, bez které se Džambulka neobejde – čucík neboli Jägermeister!

Dara Rolins zúri kvôli špinavej sexafére: Bola som len dievčatko a on nechutný dôchodca!

11. 4. 2014 10:08 zobrazit článek
BRATISLAVA - Brrr, už len tá predstava je dosť nechutná! Takto reagovala Dara Rolins (41) na informáciu o údajnej sexafére z minulosti. Podstatne starší expartner Ivety Bartošovej (48), Ladislav Štaidl (69) sa už dlhé roky chváli tým, že sa mu podarilo zviesť slovenskú speváčku v čase, keď ešte nebola plnoletá. V týchto dňoch uzrela stará historka opäť svetlo sveta. Blondínka sa preto rozhodla prehovoriť. A toto si český záletník tak ľahko za klobúk nestrčí.

Bartošová bude už brzy vozit kočárek: Vynahradí jí nový potomek v rodině ztracený čas s Arturem?

11. 4. 2014 20:37 zobrazit článek
Byly doby, kdy se Iveta Bartošová (48) nedokázala postarat o svého vlastního syna Artura (17), který je nyní v péči svého otce Ladislava Štaidla (69). Život ale Ivetě přinesl druhou šanci v podobě miminka, které má každou chvíli porodit přítelkyně Rychtářova syna Jana. Vynahradí miminko Bartošové ztracený čas s Arturem?

Bartošová se objevila s modřinami a Rychtář se ohání dovolenou: Itálie za facky?

11. 4. 2014 3:48 zobrazit článek
V Uhříněvsi byl dlouho klid, ale když se Iveta Bartošová (48) dostane ven, nastane velké tóčo! Tentokrát to bylo u příležitosti jejich narozenin.

Manžel Ivety Bartošové byl odsouzen. Josef Rychtář dostal pět měsíců

15. 4. 2014 16:33 zobrazit článek
Josef Rychtář doplatil na svou prudkou povahu. Soud ho dnes odsoudil za urážky a vyhrožování advokátce Věře Sedloňové. Dostal pětiměsíčni podmíněný trest vězení.

Spadla klec: Rychtáři, ještě jedna urážka a jdeš sedět!

15. 4. 2014 22:08 zobrazit článek
Josef Rychtář (55) se dneska mohl přestat usmívat! Dnešní verdikt soudu byl totiž nekompromisní. Stačí jeden jediný přestupek a manžel Ivety Bartošové půjde za mříže! Co konkrétně provedl? A jak dlouho by se bez něj Iveta musela obejít?

Češi mají vůči mně předsudky, říká bývalý spolupracovník Bartošové Šimek

17. 4. 2014 16:47 zobrazit článek
Zpěvák, textař a skladatel Jarek Šimek (40) je kontroverzní osoba českého showbyznysu. Jeho snaha dostat se na vrchol je patrná, dlouhá a neúspěšná. Tedy aspoň u nás. Bývalý spolupracovník Ivety Bartošové a autor jejího vysmívaného songu Heja Heja to přisuzuje předsudkům, které vůči němu Češi mají. Další články k tématu:

Dvojitá vražda za domem Bartošové! Muž a chlapec z příkopu zemřeli násilnou smrtí!

11. 4. 2014 14:45 zobrazit článek
Nejdříve to vypadalo jako tragická nehoda, od které viník ujel. Po několika hodinách šetření je vše jinak! Muž a chlapec, nalezení v Praze Uhříněvsi jen pár set metrů od bydliště Ivety Bartošové, zemřeli násilnou smrtí. Případ řeší už kriminálka v čele s detektivem Josefem Marešem, který v minulosti řešil například vraždu Aničky Janatkové.

Bartošová žije, v pořádku však není! Léčitel Saavedra: Je to tu zase!

11. 4. 2014 11:18 zobrazit článek
Manévry kolem Ivety Bartošové (48) pokračují! Zpěvačka dál nezvedá telefony, Blesku se ji ale podařilo včera k večeru vyfotografovat při příjezdu domů do vily v Uhříněvsi. Tam se po ní už odpoledne vyptávala policie!

U Bartošové zasahovala policie! Zavolal ji její »ochránce« Macura!

11. 4. 2014 0:44 zobrazit článek
Zásah policie ve vile Ivety Bartošové (48)! Poté, co ochránce týraných žen Zdeněk Macura (39) zjistil, že zpěvačka a manželka Josefa Rychtáře (55) opět volá S.O.S., neváhal ani minutu a okamžitě žhavil linku 158.

Poslední slova Bartošové: Přijeď, mám strach, něco se stalo! Přežila Iveta své narozeniny?!

11. 4. 2014 0:44 zobrazit článek
Tady se stalo něco, co překračuje běžný rámec excesů výstřední dvojice Iveta Bartošová (48?) a Josef Rychtář (55). Džambulka zmizela ze světa za dosud neobjasněných okolností a obavy trochu trhlého Zdeňka Macury (39), jakoby se začaly do písmene naplňovat! Rychtář totiž není schopen uspokojivě vysvětlit, kde Bartošová je, případně plácá scestné bludy. Pomátl se již docela?

Neuvěřitelné »držkopády« Ivety Bartošové: Je zázrak, že se dožila 48 let!

11. 4. 2014 13:19 zobrazit článek
První dáma českého bulváru Iveta Bartošová oslavila 8. dubna své 48. narozeniny. Po loňském tripu se samozvaným ochráncem Zdeňkem Macurou, kdy v alkoholovém rauši prchali z Uhříněvsi přes rakouské nemocnice na italské pláže, stíháni Pepou Rychtářem, se bývalá popová princezna opět úžasně zvedla.

Macura podává už asi sté trestní oznámení na Rychtáře! Ostře napadl jeho týranou schovanku Vlaďku a vulgaritami nešetřil!

11. 4. 2014 11:11 zobrazit článek
Český paletový král "Zdeněk Macura":http://www.extra.cz/tema/zdenek-macura má opět další šťavnatý důvod k mediální exhibici před soudy. Vadí mu totiž, že při poslední soudní intervenci s jeho sokem v lásce - "Josefem Rychtářem":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (55), známým bijcem a manželem "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (48), nazval Rychtář jeho týranou blondýnu Vlaďku štětkou. "A tu jsi splašil kde, někde na E55?" zavolal manžel "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova přes chodbu na našeho neoficiálního krále.

Češi mají vůči mně předsudky, říká bývalý spolupracovník Bartošové Šimek

17. 4. 2014 17:45 zobrazit článek
Zpěvák, textař a skladatel Jarek Šimek (40) je kontroverzní osoba českého showbyznysu. Jeho snaha dostat se na vrchol je patrná, dlouhá a neúspěšná. Tedy aspoň u nás. Bývalý spolupracovník Ivety Bartošové a autor jejího vysmívaného songu Heja Heja to přisuzuje předsudkům, které vůči němu Češi mají. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 4234, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Filtry na vodu

Nápojové automaty a filtry na vodu do firem na fontana.cz.

 

Změkčování vody

Odželeznění,filtrace vody a úprava vody je jedna z činností fy Gservis

 

Trampolíny Hawaj.cz

Trampolíny s ochrannou sítí v akci za nejlepší ceny

 

Pobyt v Mariánkách!ZDE!

Vyberte si ze 3 hotelů ten NEJ pro Váš pobyt v Mariánských Lázních

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!