Iveta Bartošová

Iveta Bartošová

Zpěvák/Zpěvačka

Ve své generaci patřila k nejúspěšnějším českým zpěvačkám osmdesátých a devadesátých let. Několikanásobná Zlatá slavice a vítězka televizní ankety Týtý. Svou kariéru skvěle zahájila s Petrem Sepéšim, krátce spolupracovala se skupinou Balet, poté s Kroky Františka Janečka. Velmi významně ji ovlivnila i dlouhodobá spolupráce s Orchestrem Ladislava ..

celý text o "Iveta Bartošová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 5027, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Vdovec Rychtář a exmanželka Darina v jednom domě: Jak je vidí psychiatr Cimický?

29. 9. 2014 15:55 zobrazit článek
Zdroj neustálých konfliktů! Tak hodnotí soužití vdovce po Ivetě Bartošové (†48) Josefa Rychtáře (56) a exmanželky Dariny Nové (56) pod jednou střechou psychiatr a odborník na partnerské vztahy Jan Cimický (66).

Macurovi byznys s rajčaty vynáší: Pořídil si luxusní vozítko. Zvedám se ze dna, vzkazuje!

29. 9. 2014 17:44 zobrazit článek
S věčným čekáním na autobus a několika kilometrovou pěší chůzí už je konec. Obdivovatel Ivety Bartošové (†48) a samozvaný ochránce žen Zdeněk Macura (40) se rozšoupl. Našetřil pár tisíc, které mu nejspíš vynesla jeho bohatá úroda rajčat, a pořídil si automobil.

Rychtáře prásknul vlastní syn: Táta Ivetě zahýbal! Mám důkazy...

26. 9. 2014 13:31 zobrazit článek
S milenkami se roztrhl pytel! Po tragické smrti Ivety Bartošové (†48) se jich k sexu s Josefem Rychtářem (56) přiznalo hned několik. Vdovec je ale měl podle mladšího syna Josefa (27) i během manželství se zpěvačkou.

Rychtář se prohne a bude zametat: Dostal od soudu pokutu i veřejné práce!

29. 9. 2014 20:30 zobrazit článek
Dočkal se! Italský hrabě Domenico Martucci (38) se pochlubil rozsudkem italského soudu pro vdovce po Ivetě Bartošové (†48) Josefa Rychtáře (56). Za ulomenou kliku na jeho zámku bude platit a zametat!

Kvůli mně si řezala žíly! Podhůrský po 10 letech promluvil o životě s Ivetou

26. 9. 2014 13:43 zobrazit článek
Deset let v sobě skrýval pravdu o zpěvačce Ivetě Bartošové (†48), nyní však několik měsíců po její smrti konečně promluvil. Herec Zdeněk Podhůrský (55) s Ivetou chodil dva a půl roku, za tu dobu ji poznal jako málokdo a to byl i důvod, proč od ní odešel.

Nechutné divadlo před domem Ivety: Co šeptal Rychtář Arturovi?

19. 9. 2014 5:22 zobrazit článek
Ani po vystěhování Josefa Rychtáře (56) nezavládl v pražské Uhříněvsi pokoj. Opět tam musela zasahovat policie, někdo se vloupal do domu po Ivetě Bartošové (†48)! Kvůli tomu musel přijet i Artur Štaidl (17), čehož okamžitě využil vdovec a vrhl se na něj. Objal ho a cosi mu šeptal...

Rychtář útočí na Oscara: Sehrál scény, za které by se nestyděli ani v Hollywoodu!

20. 9. 2014 5:18 zobrazit článek
Kamera, klapka, akce! Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (56) se minul povoláním. Na povel sehraje jakoukoliv scénu, která od něj situace vyžaduje. Stačí jen navléct černý kostým, nasadit utrápený výraz, spustit moře slz, přizvat ke všemu své parťáky: zvukaře Standu a manažera Petra Veselého a zavolat televizní štáby. A srdceryvný doják je na světě...

Rychtář objal syna Ivety Bartošové: Bylo to upřímné? Arturovy oči říkají ne!

18. 9. 2014 20:00 zobrazit článek
Josef Rychtář nemá soudnost! Divadlo, jaké předvedl s Arturem Štaidlem (17), synem své zesnulé manželky Ivety Bartošové (†48), hraničí s obtěžováním! Chlapce, který s ním nemá nic společného a nikdy s ním nebydlel, objímal, osahával ve tváři a plakal mu na ramenou. Chudák kluk! Vůbec se mu Rychtářova fraška nelíbila.

Rychtáře prásknul vlastní syn: Táta Ivetě zahýbal! Mám důkazy...

25. 9. 2014 5:12 zobrazit článek
S milenkami se roztrhl pytel! Po tragické smrti Ivety Bartošové (†48) se jich k sexu s Josefem Rychtářem (56) přiznalo hned několik. Vdovec je ale měl podle mladšího syna Josefa (27) i během manželství se zpěvačkou.

Vdovec Rychtář a exmanželka Darina v jednom domě: Jak je vidí psychiatr Cimický?

30. 9. 2014 10:52 zobrazit článek
Zdroj neustálých konfliktů! Tak hodnotí soužití vdovce po Ivetě Bartošové (†48) Josefa Rychtáře (56) a exmanželky Dariny Nové (56) pod jednou střechou psychiatr a odborník na partnerské vztahy Jan Cimický (66).

Rychtář dostal »facku«! To, co mu vzkázal Artur, ho bude zatraceně mrzet!

18. 9. 2014 12:27 zobrazit článek
Uhodnete, jak se říká člověku zoufale toužícím po mediálním zájmu? Nápověda: ve středověku se tak označovala osoba, které dnes říkáme starosta. Ano, je to RYCHTÁŘ! Tenhle chlapík, který se zviditelnil díky tragicky zesnulé Ivety Bartošové (†48), na svou posedlost podle všeho brzy doplatí. Když totiž osočil Jiřího Pomeje, že Ivetu okradl, oháněl se svědkem Arturem Štaidlem. Jenže

Rychtář sehrál nebetyčnou frašku: Vylákal Artura k domu Ivety, tam se na něj s pláčem vrhl

18. 9. 2014 16:39 zobrazit článek
Co se Josef Rychtář odstěhoval z uhříněvské vily své zesnulé manželky Ivety Bartošové, byl v ulici klid. Jen co se tam však vdovec vrátí a rozjede své divadlo, má policie co dělat! Rychtář tam ve čtvrtek dopoledne zburcoval nejen muže zákona, ale dokonce i Artura, kterého vytáhl ze školní lavice! Když tam přijel, vrhl se na něj a začal ho afektovaně objímat. A tomu se Artur pochopitelně bránil

Přece Rychtáře neshodí do příkopu! Štaidl o prvním setkání vdovce s Arturem

20. 9. 2014 6:46 zobrazit článek
Ruce pryč! Tímhle gestem dal Artur Štaidl (17) jasně najevo, že mu první setkání s Josefem Rychtářem (56) po smrti Ivety Bartošové (†48) nebylo příjemné.

Masivní kříž pro Ivetu: Rychtář už ví, kde bude stát!

17. 9. 2014 7:33 zobrazit článek
Konečně se dočkal! Přes čtyři a půl měsíce trvalo, než Josef Rychtář (46) dostal povolení k uctění památky své zesnulé ženy Ivety Bartošové (†48).

Rozlícený Pomeje po schůzce s elitním právníkem: Rychtář má už jen týden...

20. 9. 2014 7:53 zobrazit článek
Zahájil boj proti Josefu Rychtářovi (56). Jiří Pomeje (49) se včera sešel s právníkem Josefem Lžičařem, aby mohl očistit své jméno. Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) totiž na TV Barrandov nařkl Pomeje, že zpěvačce ukradl 750 tisíc korun. „Budu a chci se bránit,” řekl deníku Aha! Pomeje.

Rychtářova exmanželka promluvila: Každý den se u něj střídají "děvenky"

21. 9. 2014 14:50 zobrazit článek
O klidném životě si Darina Nová může nechat zřejmě jen zdát. Když se k ní po smrti Ivety Bartošové nastěhoval zpátky Josef Rychtář, začalo jí peklo na zemi. Profesionální komediant prý denně pije, pod její střechu vodí pochybné ženy a nerespektuje žádná stanovená pravidla. Darině s ním už došla trpělivost a rozhodla se, že konečně prolomí mlčení.

Rychtář Ivetu podváděl, mám důkaz! Tvrdí jeho starší syn...

24. 9. 2014 11:13 zobrazit článek
Stačí jen zmínka o zesnulé Ivetě Bartošové (†48) a vdovci Josefu Rychtáři (56) se jako na povel kutálejí slzy po tváři. Mluví o ní jako o ženě, kterou nadevše miloval a nikdy nepřestane. Přitom podle jeho staršího syna Josefa ml. Rychtář zpěvačku podváděl. A dokonce má na to i důkazy.

Exmilenec Bartošové poprvé promluvil: Vyhrožování, pokus o sebevraždu i chvilky štěstí!

26. 9. 2014 13:31 zobrazit článek
Nikdy se o Ivetě Bartošové (†48) nezmínil ani slovem. Až teď, po deseti letech, Zdeněk Podhůrský (55) poprvé promluvil. „Moc jsem ji miloval, byla naprosto úžasná. Měla pro mě ale tolik negativních vlastností, že jsem s ní nemohl žít,“ řekl deníku Aha! herec a moderátor.

Rychtář se usvědčil z další špinavosti! Jde samozřejmě o pochybné ženské...

25. 9. 2014 12:38 zobrazit článek
Vdovec, prvotřídní herec a říčanská persona non grata je podle všeho jen zoufalá postavička bez špetky cti. Kdyby se jeho manýry nepodepisovaly tak výrazně na životech druhých, mávnul by nad ním člověk rukou, jako nad obecním bláznem. Jenže tento člověk, který se podle příznivců zpěvačky Ivety Bartošové (†48) nepřímo podílel na její sebevraždě, je pro bezprostřední okolí reálnou hrozbou. A nyní znovu dokázal, co ve skutečnosti znamenají jeho sliby.

Josef Rychtář zase u soudu: Dostal 18 měsíců vězení! Za zbití Dariny...

23. 9. 2014 8:10 zobrazit článek
Už jednou byl vdovec po tragicky zesnulé Ivetě Bartošové (†48) odsouzen za zmlácení exmanželky Dariny Nové (56). Jenže se odvolal, a tak soud musel projednat celou záležitost znovu. Přestože se nedostavil ani on, ani ona, soudkyně v jejich nepřítomnosti vynesla rozsudek: Josef Rychtář (56) je vinen!

Bendig ze SuperStar se bude vdávat za svůj doprovod na pohřeb Ivety Bartošové: Uhnal ho zběsilý gay zlatokop!

22. 9. 2014 11:24 zobrazit článek
Honza Bendig ze SuperStar, největší hvězda pohřbu Ivety Bartošové, se bude na prahu dospělosti ženit.

Rychtář naložil Pomejemu: Ukradl jsi Ivetě skoro mega, začni si konečně poctivě vydělávat!

16. 9. 2014 17:33 zobrazit článek
"Josef Rychtář":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56) opět rozvířil hladinu českého šoubyznysu, když v pořadu Týden v ringu televize Barrandov prozradil, že "bývalý manžel":http://www.extra.cz/bartosova-vydirala-pomejeho-potratem-co-rekla-svemu-exmanzelovi-kdyz-byla-namol-opila "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (48) "Jiří Pomeje":http://www.extra.cz/tema/jiri-pomeje (49) jeho zesnulé ženě ukradl dost vysoký obnos peněz!

Jiří Pomeje se pořádně naštval: Rychtáře chce ztrestat! A to není všechno...

16. 9. 2014 6:32 zobrazit článek
Už se rozhodl! Jiří Pomeje (49) zažaluje Josefa Rychtáře (56) na ochranu osobnosti. A nebude požadovat pouze finanční satisfakci, ale i omluvu za prohlášení, že Ivetě Bartošové (†48) ukradl 750 tisíc korun.

Bučková je druhá Iveta: Podívejte se na megakýčovité video, ve kterém zpívá jako Bartošová!

19. 9. 2014 12:51 zobrazit článek
Protože je u modelek známé, že mají pocit, že jen chození po mole je neuspokojí a potřebují si do svého životopisu ještě dodat další umělecké položky, vrhají se do filmového průmyslu nebo zkoušejí zpívat.

Rychtáře s pomníkem vypekli, i když ho povolili! Co se stalo?

17. 9. 2014 12:26 zobrazit článek
Sebevraždu Ivety Bartošové (†48) bude připomínat dřevěný kříž. Josef Rychtář (56) konečně dostal povolení k jeho vztyčení. Nebude stát na kolejích, kde zpěvačka letos 29. dubna ukončila svůj život, ale o 100 metrů dál, aby se nikomu dalšímu nic nestalo.

Rychtáře s pomníkem vypekli, i když ho povolili! Co se stalo?

17. 9. 2014 8:28 zobrazit článek
Sebevraždu Ivety Bartošové (†48) bude připomínat dřevěný kříž. Josef Rychtář (56) konečně dostal povolení k jeho vztyčení. Nebude stát na kolejích, kde zpěvačka letos 29. dubna ukončila svůj život, ale o 100 metrů dál, aby se nikomu dalšímu nic nestalo.

U Rychtáře se denně střídají "děvenky", říká jeho exmanželka Darina

21. 9. 2014 18:48 zobrazit článek
O klidném životě si Darina Nová může nechat zřejmě jen zdát. Když se k ní po smrti Ivety Bartošové nastěhoval zpátky Josef Rychtář, začalo jí peklo na zemi. Profesionální komediant prý denně pije, pod její střechu vodí pochybné ženy a nerespektuje žádná stanovená pravidla. Darině s ním už došla trpělivost a rozhodla se, že konečně prolomí mlčení.

Josef Rychtář zase u soudu: Dostal 18 měsíců vězení! Za zbití Dariny...

23. 9. 2014 14:42 zobrazit článek
Už jednou byl vdovec po tragicky zesnulé Ivetě Bartošové (†48) odsouzen za zmlácení exmanželky Dariny Nové (56). Jenže se odvolal, a tak soud musel projednat celou záležitost znovu. Přestože se nedostavil ani on, ani ona, soudkyně v jejich nepřítomnosti vynesla rozsudek: Josef Rychtář (56) je vinen!

Pomeje po schůzce s právníkem: Rychtář má už jen týden...

20. 9. 2014 14:21 zobrazit článek
Zahájil boj proti Josefu Rychtářovi (56). Jiří Pomeje (49) se včera sešel s právníkem Josefem Lžičařem, aby mohl očistit své jméno. Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) totiž na TV Barrandov nařkl Pomeje, že zpěvačce ukradl 750 tisíc korun. „Budu a chci se bránit,” řekl deníku Aha! Pomeje.

Rychtář se usvědčil z další špinavosti! Jde samozřejmě o pochybné ženské...

24. 9. 2014 13:48 zobrazit článek
Vdovec, prvotřídní herec a říčanská persona non grata je podle všeho jen zoufalá postavička bez špetky cti. Kdyby se jeho manýry nepodepisovaly tak výrazně na životech druhých, mávnul by nad ním člověk rukou, jako nad obecním bláznem. Jenže tento člověk, který se podle příznivců zpěvačky Ivety Bartošové (†48) nepřímo podílel na její sebevraždě, je pro bezprostřední okolí reálnou hrozbou. A nyní znovu dokázal, co ve skutečnosti znamenají jeho sliby.

 Články 1-30 z celkových 5027, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!