Iveta Bartošová

Iveta Bartošová

Zpěvák/Zpěvačka

Ve své generaci patřila k nejúspěšnějším českým zpěvačkám osmdesátých a devadesátých let. Několikanásobná Zlatá slavice a vítězka televizní ankety Týtý. Svou kariéru skvěle zahájila s Petrem Sepéšim, krátce spolupracovala se skupinou Balet, poté s Kroky Františka Janečka. Velmi významně ji ovlivnila i dlouhodobá spolupráce s Orchestrem Ladislava ..

celý text o "Iveta Bartošová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 5254, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Akta X hadr: Rychtář řešil s šéfem saniťáků záhadu zmlácené nebožky Ivety! Po výslechu mluvil o hadech!

26. 1. 2015 16:49 zobrazit článek
Záhada, se kterou by měli co dělat i Fox Mulder a Dana Scullyová s Horacio Cainem a jeho týmem za zadkem. Tak vypadá veselohra s mrtvou Ivetou, hodně živým Rychtářem a zdravotnickou problematikou, ve které stále není známa odpověď s mysteriózním potenciálem na otázku, jak Bartošová předloni v srpnu "přišla cestou do blázince k modřinám, které před cestou neměla":http://www.extra.cz/bohnice-celi-skandalu-kvuli-bartosove-vime-proc-spachaly-tuhle-justicni-sebevrazdu-maslo-na-hlave-ma-tajemna-lumpenposadka-sanitky.

Tajný milenec Ivety Bartošové: Nemůže na ni zapomenout!

27. 1. 2015 8:36 zobrazit článek
Vitalij Kozlovskij (29), slavný ukrajinský zpěvák a milenec Ivety Bartošové (†48), se kterým prožívala okamžiky plné lásky a štěstí promluvil, o její sebevraždě a společném symbolu jejich lásky.

Provozovatel Ivetiny zlosanitky promluvil: Asi se zmlátila sama! Džambulku si přehazují jako horký brambor!

23. 1. 2015 12:57 zobrazit článek
Tak to vypadá, že si Iveta Bartošová, na které vám všem tak strašně záleželo, udělala předloni v létě ty boule na těle sama, někde "na dvou metrech mezi výstupem ze sanitky a vstupem do blázince":http://www.extra.cz/bohnice-celi-skandalu-kvuli-bartosove-vime-proc-spachaly-tuhle-justicni-sebevrazdu-maslo-na-hlave-ma-tajemna-lumpenposadka-sanitky.

Rychtář ukázal soudní dokumenty: Jak zavřeli Ivetu do blázince...

20. 1. 2015 19:24 zobrazit článek
Chce znát viníka! Vdovec Josef Rychtář (56) se na vlastní pěst pustil do vyšetřování toho, kdo způsobil Ivetě Bartošové (†48) při převozu do Bohnic modřiny.

Smrt na trati, kde umřela Bartošová! Vlak u Říčan srazil člověka

27. 1. 2015 13:14 zobrazit článek
Stejná trať, jen nedaleko od místa, kde svůj život pod koly vlaku před devíti měsíci ukončila zpěvačka Iveta Bartošová (†48). Mezi Říčany a Uhříněvsí vyhasl další život.

To je konec. Rychtář se vzdal vily po Bartošové, teď zuří. Artur ji nechce!

9. 1. 2015 9:14 zobrazit článek
Vdovec po Ivetě Bartošové, šedovlasý uzurpátor Josef Rychtář zuří, že nový majitel vily, kde společně se zpěvačkou žili, o ní nestojí. Ivetin syn Artur Štaidl prý plánuje, že dům prodá.

Lidské dno? Rychtář raboval ve vile Ivety Bartošové!

8. 1. 2015 13:08 zobrazit článek
Jak hluboko pod úroveň kanalizace je možné klesnout? Své o tom podle všeho ví vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (56). Ten totiž, přestože slíbil Arturovi Štaidlovi (18), že po svém odchodu z uhříněvské vily odnese jen své osobní věci a garderobu zpěvačky, udělal pravý opak a celý dům kompletně vyraboval po vzoru loupežníka Babinského.

Sebevražda Ivety Bartošové a volby aneb Rok 2014 na českém internetu

31. 12. 2014 16:44 zobrazit článek
Letošní rok se nesl ve znamení voleb, lidé volili své zástupce do Senátu, Evropského parlamentu i obecních zastupitelstev. To se samozřejmě promítlo i do zájmů uživatelů internetu. Kromě politiky se na celosvětové počítačové síti hledaly také informace o úmrtích známých osobností. Vyplývá to z informací společnosti Seznam.cz.

Odporná hádka nad hrobem Bartošové: Rychtář nechtěl dát milence peníze na potrat!

9. 1. 2015 14:22 zobrazit článek
Je to stále stejná písnička, jen jak čas postupuje, vyplouvají na povrch tak neuvěřitelné informace, že člověk jen kroutí hlavou, v horším případě překonává nutkání ke zvracení. Od té doby, co vdovec Josef Rychtář přišel o svého nejlepšího kamaráda a nohsleda Standu Lysého, získal v něm o to horšího nepřítele. Nyní bývalý zvukař Ivety Bartošové vylíčil opravdu šílenou historku.

Tahle žena přímo miluje osvěžovače vzduchu! Ale úplně jinak, než byste čekali...

24. 1. 2015 13:37 zobrazit článek
Taky máte někdo chuť si trochu šlehnout osvěžovače vzduchu? Ne? Tak by vám Evelyn hodně záviděla! Ta "jich totiž vypije týdně":http://www.extra.cz/komentar-z-bludneho-kruhu-zavislosti-uz-nevysli-silnejsi-jedinci-nez-byla-iveta-bartosova i dvacet!

Tragicky zesnulá zpěvačka a »malířka« Iveta Bartošová: To jsou její malované dárky!

17. 1. 2015 9:24 zobrazit článek
Citlivá umělecká duše! Taková byla zpěvačka Iveta Bartošová, která se na sklonku života čím dál víc uzavírala před světem a své pocity vkládala na malířské plátno. Svá díla pak dávala manželovi Josefu Rychtářovi.

Osobní strážce celebrit v Prásku!: Jak vzpomínal na pohřeb Bartošové?

16. 1. 2015 15:20 zobrazit článek
Nejznámější český osobní strážce hvězd Zdeněk Zahradník, který chránil Michaela Jacksona i Ivetu Bartošovou, byl hostem v pořadu Prásk!. Co prozradil na slavné osobnosti?

Osobní strážce Michaela Jacksona večer v Prásku!: Posílejte mu dotazy už teď!

15. 1. 2015 15:17 zobrazit článek
Nejznámější český osobní strážce hvězd Zdeněk Zahradník, který chránil Michaela Jacksona i Ivetu Bartošovou, bude večer hostem v pořadu Prásk!. Posílejte dotazy, které mu má moderátor Pavel Novotný položit!

Vdovec Rychtář ukázal posmrtný oltář: Co všechno si nechal po Ivetě?

15. 1. 2015 15:11 zobrazit článek
Ivetin obraz s černou páskou, který byl vystaven u Ivetiny rakve v den jejího pohřbu, dominuje celé místnosti. Josef Rychtář (56) nechal nahlédnout, kde teď žije po odchodu z domu Ivety Bartošové (†48) v pražské Uhříněvsi a návratu k exmanželce Darině Nové (56) do Říčan.

Vdovec Josef Rychtář: Dobrovolně šel do blázince!

20. 1. 2015 13:48 zobrazit článek
Má snad psychické problémy, které už sám nezvládá? Ne. Josef Rychtář se vydal do areálu psychiatrické léčebny v Bohnicích proto, aby získal důkazy o tom, kdo způsobil Ivetě Bartošové obří modřiny, které pak v léčebně našel na jejím těle.

Nečekaný odkaz Ivety Bartošové: 960 000 Kč ze záhrobí pro Artura!

10. 1. 2015 6:13 zobrazit článek
To je panečku balík! Deník Aha! zjistil, kolik loni vydělala Iveta Bartošová (†48) už po své tragické smrti. Bez čtyřiceti tisíc je to rovný milion korun! Ten připadne synovi zpěvačky Arturu Štaidlovi (18).

Nejteplejší den tohoto roku? Hvězda pohřbu Džambulky chystá gay svatbu a bude to masakr!

15. 1. 2015 15:38 zobrazit článek
Pražští gayové už oprašují duhovou vlajku. "Jan Bendig":http://www.extra.cz/tema/jan-bendig (20) ze SuperStar se totiž "bude ženit":http://www.extra.cz/bendig-ze-superstar-se-bude-vdavat-za-svuj-doprovod-na-pohreb-ivety-bartosove-uhnal-ho-zbesily-gay-zlatokop a podle nových informací to bude gay svatba roku.

Nové svědectví o chování Rychtáře po smrti Bartošové (†48): Co před policií schoval a co zničil?

22. 1. 2015 8:08 zobrazit článek
Iveta Bartošová, kterou trápily nejrůznější zdravotní problémy a také závislosti, za svůj relativně krátký život stihla spořádat obrovskou dávku léků. Kde je brala a zda byly všechny na předpis, bylo dodnes záhadou. Teď se však objevilo nové svědectví.

Opustili nás v roce 2014

31. 12. 2014 2:16 zobrazit článek
Největším šokem byla určitě tragická smrt populární zpěvačky Ivety Bartošové (†48), která na jaře ukončila svůj život skokem pod vlak. Ale nebyla jediná, kdo odešel z našeho světa v roce 2014. (317 slov)

Zomreli v roku 2014: Williams, Cocker, Eusébio, Márquez, Bartošová či Hapka

31. 12. 2014 6:19 zobrazit článek
Aj roku 2014 prišiel svet o množstvo známych osobností. Robin Williams a Iveta Bartošová spáchali samovraždu, Philip S. Hoffman sa predávkoval, ďalší podľahli vážnym chorobám.

Výrazy roku: "Dukanova dieta", "jak zhubnout" nebo "kdo je gejmr"

1. 1. 2015 22:08 zobrazit článek
Ze známých osobností letos české uživatele internetu nejvíce zajímala zesnulá zpěvačka Iveta Bartošová a snowboardistka Eva Samková. Mezi nejvyhledávanější televizní pořady v tomto roce patřily seriály Simpsonovi, Prostřeno a Ulice...

Navždy poznamenaný Artur: Rychtář mu způsobil těžký otřes!

31. 12. 2014 14:31 zobrazit článek
To, jaký je ve skutečnosti vztah Artura Štaidla (18) a vdovce po jeho mamince Josefa Rychtáře (56), se ukázalo během rafinovaně zinscenovaného setkání koncem září. V rámci údajného pokusu o vloupání do uhříněvské vily Ivety Bartošové (†48) se Rychtář před kamerami a fotografy rozplakal a dojemně začal objímat Artura, jenž se otřásal odporem a pokoušel se z objetí říčanského démona vymanit. A k antipatiím k bývalému strýčkovi má totiž opravdu důvod...

Rychtář vytáhl tvrdě proti Arturovi: Chce se obrátit na právníky kvůli nesplněnému přání!

7. 1. 2015 6:12 zobrazit článek
Dům po zpěvačce Ivetě Bartošové (†48) je vyklizený, má odpojený plynoměr a podle všeho ho čeká prodej. A právě kvůli tomu teď šílí vdovec Josef Rychtář (56). A to i přesto, že dříve říkal, že na dům má Artur jednoznačně nárok. Teď však zásadně otočil.

Rychtář: Artur chce prodat dům po Bartošové, odpojil prý už plyn!

8. 1. 2015 19:18 zobrazit článek
Josef Rychtář, vdovec po zesnulé Ivetě Bartošové se cítí mizerně. Má totiž podezření, že Artur chce dům po mámě prodat. Už ho prý vystěhoval a odpojil plynoměr. S informací přišel deník AHA!

Rychtář se obul do Artura: Ničí vilu po mámě! Chce ji prodat!

8. 1. 2015 12:59 zobrazit článek
Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (56) je vzteky bez sebe. Má totiž podezření, že Ivetin syn Artur Štaidl (18) se chystá dům po své matce prodat. Nejen že nedávno vyklidil věci, které ve vile zůstaly, teď zjistil, že už je odebraný i plynoměr.

Rychtářův vztek na Artura: Ničí Ivetin milovaný dům!

8. 1. 2015 6:09 zobrazit článek
Dům po zpěvačce Ivetě Bartošové (†48) je vyklizený, má odpojený plynoměr a podle všeho ho čeká prodej. A právě kvůli tomu teď šílí vdovec Josef Rychtář (56). A to i přesto, že dříve říkal, že na dům má Artur jednoznačně nárok. Teď však zásadně otočil.

Navždy poznamenaný Artur: Rychtář mu způsobil těžký otřes!

30. 12. 2014 12:25 zobrazit článek
To, jaký je ve skutečnosti vztah Artura Štaidla (18) a vdovce po jeho mamince Josefa Rychtáře (56), se ukázalo během rafinovaně zinscenovaného setkání koncem září. V rámci údajného pokusu o vloupání do uhříněvské vily Ivety Bartošové (†48) se Rychtář před kamerami a fotografy rozplakal a dojemně začal objímat Artura, jenž se otřásal odporem a pokoušel se z objetí říčanského démona vymanit. A k antipatiím k bývalému strýčkovi má totiž opravdu důvod...

Rychtář podal stížnost na lékařku: Poslala Ivetu do blázince!

21. 1. 2015 6:20 zobrazit článek
Nedá si pokoj! Vdovec Josef Rychtář chce podat stížnost na lékařku, která v červenci 2013 rozhodla přemístit operovanou Ivetu Bartošovou na psychiatrii! Avšak má to háček...

Macura není tak hloupý, jak vypadá: Vynalezl aplikace chránící týrané ženy

21. 1. 2015 12:21 zobrazit článek
Zdeněk Macura, nejznámější fanoušek zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové, vyrazil do boje proti agresorům. Inspiroval ho k tomu manžel Ivety Josef Rychtář, který podle Macury Bartošovou psychicky i fyzicky týral.

Ostuda Josefa Rychtáře: Neuhlídal šperky za milion!

10. 1. 2015 13:42 zobrazit článek
Vdovec po Ivetě Bartošové řeší další nepříjemnost! Neznámý lupič totiž na konci loňského roku vykradl zlatnictví, které je podle serveru super.cz napojené na bezpečnostní službu Josefa Rychtáře (56).

 Články 1-30 z celkových 5254, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif