Iveta Bartošová

Iveta Bartošová

Zpěvák/Zpěvačka

Ve své generaci patřila k nejúspěšnějším českým zpěvačkám osmdesátých a devadesátých let. Několikanásobná Zlatá slavice a vítězka televizní ankety Týtý. Svou kariéru skvěle zahájila s Petrem Sepéšim, krátce spolupracovala se skupinou Balet, poté s Kroky Františka Janečka. Velmi významně ji ovlivnila i dlouhodobá spolupráce s Orchestrem Ladislava ..

celý text o "Iveta Bartošová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 5389, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Tajná schůzka Rychtáře se Štaidlem rok a týden po sebevraždě Ivety: Dostal podíl z dědictví

7. 5. 2015 5:11 zobrazit článek
Drží slovo! Ladislav Štaidl (70) splnil dohodu, kvůli které se po smrti Ivety Bartošové (†48) vzdal Josef Rychtář (57) veškerých nároků na dědictví ve prospěch zpěvaččina syna Artura (18).

Neviděl jste někdo mýho draka? - Když hrdinové odcházejí

2. 7. 2015 13:40 zobrazit článek
Hlavně, když Iveta Bartošová hupla pod vlak, bylo toho všude plno. Hlavně, že o emigrantech je každej chytrej, že to nestačím na fejbůku schovávat. Hlavně, že mají všichni všude duhu...

Tomu neuvěříte: Jiří Ovčáček má prý podobný osud jako Iveta Bartošová

15. 5. 2015 18:39 zobrazit článek
Student historie Filozofické fakulty Univerzity Karlovy se pěkně rozepsal o štvanici na mluvčího prezidenta Miloše Zemana Jiřího Ovčáčka. Odpůrci prezidenta se podle něj, navzdory okázale projevovanému dobrému vkusu a vzdělání, podobají davu, který doštval Ivetu Bartošovou pod vlak.

Rychtář přiznal chybu a smázl trestní oznámení: Už jich má »jen« 17!

15. 5. 2015 11:09 zobrazit článek
Přiznal chybu! Josef Rychtář (57), vdovec po Ivetě Bartošové (†48), se omluvil expřítelkyni svého úhlavního soka Zdeňka Macury (41) za to, že ji nazval šlápotou. Zbavil se tak jednoho z 18 trestních oznámení.

Životní zlom Artura Štaidla: Tlustá čára za přáním Ivety!

22. 5. 2015 5:50 zobrazit článek
Chtěla mít ze syna kuchaře, ale on míří výš. Ivetu Bartošovou (†48) by překvapilo, že syna Artíka (18) čeká v těchto dnech maturita. A možná půjde i na vysokou! Místo kuchtíka může být pak ředitel hotelu.

Notorička Gábina: Džambulka z Výměny pila víno od rána! 10 dní byla v lihu

9. 6. 2015 20:17 zobrazit článek
Litry piva, vína, vodky a slivovice! To během 10 dnů vypije Gábina (36) z Výměny manželek. Náhradní muž jí proto udělí »slavnou« přezdívku Ivety Bartošové (†48): Džambulka!

Člen bývalé kapely Bartošové promluvil: Jak ji dostávali z depresí!

18. 5. 2015 8:16 zobrazit článek
Vzpomínáte na slavnou vokální skupinu Balet, která na konci osmdesátých let nazpívala megahit »Hej pane diskžokej«? Letos by oslavila třicet let! Z původní sestavy po smrti Petra Hejduka (†45) a Ivety Bartošové (†48) zbyl už pouze jediný člen Jindřich Malík, který na konci května oslaví šedesáté narozeniny.

Šest ran do kyblíku připomíná v Litvínově diskotéku maskovanou soutěží

22. 5. 2015 17:19 zobrazit článek
V litvínovském kulturním domě se večer opět ozvou písně skupiny ABBA, Michala Davida, Ivety Bartošové a dalších hvězd 80. let. Nebude to ale jen obyčejná retrodiskotéka. Obnovená akce s názvem Šest ran do kyblíku připomíná dobu, kdy místní svazáci vymysleli fintu, jak lidem pouštět i „západní“ muziku.

Svědek soužití Rychtáře a Bartošové (†48) šokuje: Josef vyndával Ivetě stehy a vystavoval zfalšované recepty na léky!

6. 5. 2015 14:25 zobrazit článek
Panický strach z lékařů! Ten zřejmě stojí za tím, že se z manžela Ivety Bartošové (†48) Josefa Rychtáře (57) stal samozvaný doktor. Jeho bývalý kamarád Standa Lysý (48), který trávil ve vile v Uhříněvsi spoustu času, tvrdí, že vdovec na falešné recepty předepisoval manželce prášky, a dokonce jí vytahoval stehy.

Uniklo z policejních záznamů: Bartošová v den smrti nepila, ale v krvi našli stopy jistých léků

7. 5. 2015 5:36 zobrazit článek
Více než rok po sebevraždě Ivety Bartošové (†48) vyplouvají na povrch fakta, která místo toho, aby na nezodpovězené otázky odpovídala, dávají prostor vzniku dalším otazníkům. Podle toxikologické zprávy sice Iveta neměla v krvi v době smrti zásadní množství alkoholu ani drog, úplně »čistá« ale také nebyla.

Rychtář dělal Ivetě doktora: Z hlavy ji vyndal stehy a zalil je vodkou

6. 5. 2015 21:08 zobrazit článek
Zpěvačka Iveta Bartošová (†48), zřejmě trpěla panickou hrůzou z lékařů. Proto se Josef Rychtář (57) stal jejím soukromým doktorem. Předepisoval manželce na falešné recepty prášky a dokonce se nebál vyndávat jí stehy ze zašité hlavy. To prozradil deníku Aha! Standa Lysý (48), který ve vile trávil mnoho času.

Pomeje si libuje, že nemusí pracovat: Jirkovi se daří jako nikdy a zase honí ženské!

11. 5. 2015 12:14 zobrazit článek
Jeden čas byl vděčným cílem různých společenských medií. Jeho bouřlivé manželství s Ivetou Bartošovou (†48), následné zmrtvýchvstání a na určitou dobu se z něj stala opět hvězda. Jeho pořad na F1 byl masově poslouchaný, ve VIPkách Primy také válel, ale jeho nešťastná povaha ho dokázala rozhádat se všemi šéfy a nakonec opět skončil na dlažbě. Když se na něj vykašlal i producent Kameňáku a poslal ho do háje, musel začít Jiří Pomeje (50) od nuly...

20 let od kruté smrti bicmana Olympicu Petra Hejduka (†45): Nenávist s Jandou!

10. 5. 2015 5:53 zobrazit článek
Před týdnem jsme si připomněli smutné výročí, uplynul rok, kdy skokem pod vlak ukončila svůj život zpěvačka Iveta Bartošová (†48). Dnes je to na den přesně dvacet let, co v pouhých pětačtyřiceti letech zemřel hudebník Petr Hejduk. Dlouholetý bubeník skupiny Olympic, který se ve zlém rozešel s Petrem Jandou (73) a následně založil úspěšnou kapelu Balet, ve které zpívala právě i Iveta Bartošová.

Samovrážd na koľajniciach pribúda...Čo sa ale deje potom???... (luciakvapilova1)

12. 5. 2015 7:38 zobrazit článek
29.4.2015 uplynul rok od tragickej smrti Ivety Bartošovej... Počas uplynulého víkendu podobne tragicky opustili tento svet dvaja muži z okresu Košice. Pribúda samovrážd na koľajniciach??? A čo sa potom vlastne deje???

Josef Rychtář a soud kvůli bouračce ve Frenštátě: Trest ho zatím minul!

5. 6. 2015 10:12 zobrazit článek
Má víc štěstí než rozumu. Josef Rychtář (57) se opět vyhnul trestu. Autonehoda z března 2013, kdy jel s Ivetou Bartošovou z jejího koncertu ve Frenštátě pod Radhoštěm, stále není dořešena. Zranil při ní zpěvačku a další tři osoby.

Josef Rychtář a soud kvůli bouračce ve Frenštátu: Trest ho zatím minul!

5. 6. 2015 8:54 zobrazit článek
Má víc štěstí než rozumu. Josef Rychtář (57) se opět vyhnul trestu. Autonehoda z března 2013, kdy jel s Ivetou Bartošovou z jejího koncertu ve Frenštátě pod Radhoštěm, stále není dořešena. Zranil při ní zpěvačku a další tři osoby.

Jak šel Macura do světa: Po nocích vydělá 50 tisíc, ve dne na černo prodává hračky. A jak bydlí?

2. 6. 2015 17:21 zobrazit článek
V Čechách se obdivovateli Ivety Bartošové (†48) Zdeňku Macurovi (41) kšefty s rajčaty moc nevedly, tak odjel makat do Londýna. Bez povolení na ulici prodává dřevěné české hračky a po nocích vybaluje zboží ve skladě. Vlastní bydlení nemá, zato si měsíčně přijde až na 50 tisíc korun.

Zesnulá Iveta Bartošová by se divila: Artur nesplní její přání

23. 5. 2015 6:51 zobrazit článek
Překvapení přichystal své rodině Artur Štaidl. Nejenom, že ho v těchto dnech čeká maturita, ale také začal laškovat s myšlenkou, že se přihlásí na vysokou školu. Jeho matka Iveta Bartošová (†48) z něj chtěla mít kuchaře. Dnes by se asi divila, že její syn má větší ambice.

Artur Štaidl má vlastní plány. Rozhodl se nesplnit přání své mámy Ivety Bartošové

23. 5. 2015 14:25 zobrazit článek
Rok po smrti Ivety Bartošové (†48) se rozhoduje o budoucnosti jejího jediného potomka. A bude vypadat úplně jinak, než zpěvačka plánovala.

Šest ran do kyblíku připomíná v Litvínově diskotéku maskovanou soutěží

22. 5. 2015 18:23 zobrazit článek
V litvínovském kulturním domě se večer opět ozvou písně skupiny ABBA, Michala Davida, Ivety Bartošové a dalších hvězd 80. let. Nebude to ale jen obyčejná retrodiskotéka. Obnovená akce s názvem Šest ran do kyblíku připomíná dobu, kdy místní svazáci vymysleli fintu, jak lidem pouštět i „západní“ muziku.

Tramvajačka, která se hádala na pohřbu Bartošové, žaluje chirurgy: Přemluvili mě ke změně pohlaví!

9. 6. 2015 20:17 zobrazit článek
Sedmačtyřicetiletá Diana Polyaková žaluje několik lékařů kvůli změně svého pohlaví. Žádá 17 milionů korun za to, že jí, ještě když byla muž, lékaři změnu doporučili. Jenže když bylo vše nenávratně přeoperováno, Diana zjistila, že jako žena šťastná není! Blesk zaznamenal, jak o depresích mluvila už na pohřbu Ivety Bartošové.

RECENZE: Ani "Nekonečná" není reprezentativním výběrem Ivety Bartošové

18. 5. 2015 19:44 zobrazit článek
V dubnu uplynul rok od sebevraždy Ivety Bartošové. Její pozice na české populární scéně byla především v osmdesátých a devadesátých letech velmi silná, v poslední době však s přibývajícími osobními problémy začala výrazně slábnout. Jak na její kariéru plnou vzletů a pádů pohlíží kompilace "Nekonečná"?

Dědictví po Ivetě Bartošové: Co odmítl Rychtář vydat Arturovi?!

18. 5. 2015 15:25 zobrazit článek
Manžel tragicky zemželé Ivety Bartošové Josef Rychtář se sešel s nevlastním bratrem Artura, právním zástupcem Jiřím Štaidlem, aby probrali dědictví po zpěvačce.

Hruškův nástupce Nyklas: Bojoval se Sepéšim o Bartošovou!

10. 5. 2015 5:53 zobrazit článek
Na Nově dnes vaří levně a chutně, ale reportér František Nyklas (49) mohl tvořit duo s Ivetou Bartošovou (†48). O vstupenku mezi pěveckou elitu soupeřil s Petrem Sepéšim (†25). Jenže prohrál.

Tajná schůzka s odkazem Ivety Bartošové: Rychtář dostal prsteny a Štaidlovi to podepsal

8. 5. 2015 14:55 zobrazit článek
Vdovec po zpěvačce Ivetě Bartošové (†48) se rok po její smrti sešel s otcem jejího syna, s Ladislavem Štaidlem (70). Na čem se dohodli?

Rychtář šokuje: Artur nechce urnu s popelem své mámy!

21. 5. 2015 7:58 zobrazit článek
To je tedy podivné. Zatímco po smrti Ivety Bartošové (†48) se strhla doslova tahanice o urnu s jejím popelem, teď ji podle vdovce Josefa Rychtáře (57) osoba jí nejbližší – syn Artur, prostě nechce.

Bylo mi líto Ivety Bartošové, vyznává Pavel Šafr. A velmi zajímavě do věci zapojuje Andreje Babiše

12. 5. 2015 12:44 zobrazit článek
Pavel Šafr, v minulosti šéfredaktor mnoha českých médií, se na svém aktuálním působišti, webu Svobodné forum, rozepsal na nečekané téma smrti zpěvačky Ivety Bartošové. Pojal ji jako ukázku zoufalství českého bulváru, který se raději zajímá o lidskou trosku, která kdysi byla slavnou zpěvačkou, než aby se věnoval důležitým věcem.

Exmanželka volala na Rychtáře policii: Udeřil mě do obličeje a vší silou do prsou!

6. 7. 2015 10:57 zobrazit článek
Josef Rychtář, vdovec po Ivetě Bartošové, se musel po smtri zpěvačky nastěhovat zpět do domu své bývalé manželky. A od začátku bylo zřejmé, že nepůjde o harmonickou domácnost...

Italský milenec Bartošové (†48) Martucci: Pronásleduje ho matka exmilenky!

6. 7. 2015 11:16 zobrazit článek
Peklo na zemi! To prý v posledních měsících zažil Domenico Martucci (38). Matka jeho české exmilenky, se kterou žil po rozchodu s Ivetou Bartošovou (†48), ho prý denně bombardovala urážkami a veřejně jej pomlouvala. Ital je z toho zoufalý!

Rychtář prý znovu zbil svou exmanželku: Je blázen, ona napadla mě! V domě zasahovala policie

5. 7. 2015 16:13 zobrazit článek
Nad Josef Rychtářem visí kriminál. U odsouzeného násilníka a jeho exmanželky v domě zasahovala policie. A opět v tom hrálo roli napadení. Vdovec po Ivetě Bartošové svou bývalou ženu údajně znovu surově zbil.

 Články 1-30 z celkových 5389, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |