Iveta Bartošová

Iveta Bartošová

Zpěvák/Zpěvačka

Ve své generaci patřila k nejúspěšnějším českým zpěvačkám osmdesátých a devadesátých let. Několikanásobná Zlatá slavice a vítězka televizní ankety Týtý. Svou kariéru skvěle zahájila s Petrem Sepéšim, krátce spolupracovala se skupinou Balet, poté s Kroky Františka Janečka. Velmi významně ji ovlivnila i dlouhodobá spolupráce s Orchestrem Ladislava ..

celý text o "Iveta Bartošová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 5397, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Zesnulá Iveta Bartošová by se divila: Artur nesplní její přání

23. 5. 2015 6:51 zobrazit článek
Překvapení přichystal své rodině Artur Štaidl. Nejenom, že ho v těchto dnech čeká maturita, ale také začal laškovat s myšlenkou, že se přihlásí na vysokou školu. Jeho matka Iveta Bartošová (†48) z něj chtěla mít kuchaře. Dnes by se asi divila, že její syn má větší ambice.

Bylo mi líto Ivety Bartošové, vyznává Pavel Šafr. A velmi zajímavě do věci zapojuje Andreje Babiše

12. 5. 2015 12:44 zobrazit článek
Pavel Šafr, v minulosti šéfredaktor mnoha českých médií, se na svém aktuálním působišti, webu Svobodné forum, rozepsal na nečekané téma smrti zpěvačky Ivety Bartošové. Pojal ji jako ukázku zoufalství českého bulváru, který se raději zajímá o lidskou trosku, která kdysi byla slavnou zpěvačkou, než aby se věnoval důležitým věcem.

Josef Rychtář a soud kvůli bouračce ve Frenštátu: Trest ho zatím minul!

5. 6. 2015 8:54 zobrazit článek
Má víc štěstí než rozumu. Josef Rychtář (57) se opět vyhnul trestu. Autonehoda z března 2013, kdy jel s Ivetou Bartošovou z jejího koncertu ve Frenštátě pod Radhoštěm, stále není dořešena. Zranil při ní zpěvačku a další tři osoby.

Jak šel Macura do světa: Po nocích vydělá 50 tisíc, ve dne na černo prodává hračky. A jak bydlí?

2. 6. 2015 17:21 zobrazit článek
V Čechách se obdivovateli Ivety Bartošové (†48) Zdeňku Macurovi (41) kšefty s rajčaty moc nevedly, tak odjel makat do Londýna. Bez povolení na ulici prodává dřevěné české hračky a po nocích vybaluje zboží ve skladě. Vlastní bydlení nemá, zato si měsíčně přijde až na 50 tisíc korun.

Artur Štaidl má vlastní plány. Rozhodl se nesplnit přání své mámy Ivety Bartošové

23. 5. 2015 14:25 zobrazit článek
Rok po smrti Ivety Bartošové (†48) se rozhoduje o budoucnosti jejího jediného potomka. A bude vypadat úplně jinak, než zpěvačka plánovala.

Tramvajačka, která se hádala na pohřbu Bartošové, žaluje chirurgy: Přemluvili mě ke změně pohlaví!

9. 6. 2015 20:17 zobrazit článek
Sedmačtyřicetiletá Diana Polyaková žaluje několik lékařů kvůli změně svého pohlaví. Žádá 17 milionů korun za to, že jí, ještě když byla muž, lékaři změnu doporučili. Jenže když bylo vše nenávratně přeoperováno, Diana zjistila, že jako žena šťastná není! Blesk zaznamenal, jak o depresích mluvila už na pohřbu Ivety Bartošové.

Vdovec po Bartošové Rychtář (57): Stupňuje teror vůči exmanželce! Veřejně jí hrozí otravou jedem

10. 7. 2015 13:17 zobrazit článek
Válka Roseových po česku! Tak vypadá soužití Josefa Rychtáře (57) s Darinou Novou (57) pod jednou střechou v říčanské vile. Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) veřejně mluví o tom, jak by mohl exmanželku připravit o život! Může se jednat o trestný čin nebezpečné vyhrožování a podle právníka by se tím okamžitě měl někdo zabývat!

Exmanželka volala na Rychtáře policii: Udeřil mě do obličeje a vší silou do prsou!

6. 7. 2015 10:57 zobrazit článek
Josef Rychtář, vdovec po Ivetě Bartošové, se musel po smtri zpěvačky nastěhovat zpět do domu své bývalé manželky. A od začátku bylo zřejmé, že nepůjde o harmonickou domácnost...

Italský milenec Bartošové (†48) Martucci: Pronásleduje ho matka exmilenky!

6. 7. 2015 11:16 zobrazit článek
Peklo na zemi! To prý v posledních měsících zažil Domenico Martucci (38). Matka jeho české exmilenky, se kterou žil po rozchodu s Ivetou Bartošovou (†48), ho prý denně bombardovala urážkami a veřejně jej pomlouvala. Ital je z toho zoufalý!

Exmanželka Darina vymáhá předběžné opatření a vzkazuje Rychtářovi: Okamžitě se vystěhuj!

23. 7. 2015 18:21 zobrazit článek
Došla jí trpělivost! Exmanželka Josefa Rychtáře (57) žádá o předběžné opatření. Darina Nová (57) už s ním totiž nechce žít pod jednou střechou. Nehodlá prý skončit v černém pytli jako tragicky zesnulá zpěvačka Iveta Bartošová (†48).

Notorička Gábina: Džambulka z Výměny pila víno od rána! 10 dní byla v lihu

9. 6. 2015 20:17 zobrazit článek
Litry piva, vína, vodky a slivovice! To během 10 dnů vypije Gábina (36) z Výměny manželek. Náhradní muž jí proto udělí »slavnou« přezdívku Ivety Bartošové (†48): Džambulka!

Neviděl jste někdo mýho draka? - Když hrdinové odcházejí

2. 7. 2015 13:40 zobrazit článek
Hlavně, když Iveta Bartošová hupla pod vlak, bylo toho všude plno. Hlavně, že o emigrantech je každej chytrej, že to nestačím na fejbůku schovávat. Hlavně, že mají všichni všude duhu...

Šest ran do kyblíku připomíná v Litvínově diskotéku maskovanou soutěží

22. 5. 2015 18:23 zobrazit článek
V litvínovském kulturním domě se večer opět ozvou písně skupiny ABBA, Michala Davida, Ivety Bartošové a dalších hvězd 80. let. Nebude to ale jen obyčejná retrodiskotéka. Obnovená akce s názvem Šest ran do kyblíku připomíná dobu, kdy místní svazáci vymysleli fintu, jak lidem pouštět i „západní“ muziku.

Šest ran do kyblíku připomíná v Litvínově diskotéku maskovanou soutěží

22. 5. 2015 17:19 zobrazit článek
V litvínovském kulturním domě se večer opět ozvou písně skupiny ABBA, Michala Davida, Ivety Bartošové a dalších hvězd 80. let. Nebude to ale jen obyčejná retrodiskotéka. Obnovená akce s názvem Šest ran do kyblíku připomíná dobu, kdy místní svazáci vymysleli fintu, jak lidem pouštět i „západní“ muziku.

Tomu neuvěříte: Jiří Ovčáček má prý podobný osud jako Iveta Bartošová

15. 5. 2015 18:39 zobrazit článek
Student historie Filozofické fakulty Univerzity Karlovy se pěkně rozepsal o štvanici na mluvčího prezidenta Miloše Zemana Jiřího Ovčáčka. Odpůrci prezidenta se podle něj, navzdory okázale projevovanému dobrému vkusu a vzdělání, podobají davu, který doštval Ivetu Bartošovou pod vlak.

Samovrážd na koľajniciach pribúda...Čo sa ale deje potom???... (luciakvapilova1)

12. 5. 2015 7:38 zobrazit článek
29.4.2015 uplynul rok od tragickej smrti Ivety Bartošovej... Počas uplynulého víkendu podobne tragicky opustili tento svet dvaja muži z okresu Košice. Pribúda samovrážd na koľajniciach??? A čo sa potom vlastne deje???

Člen bývalé kapely Bartošové promluvil: Jak ji dostávali z depresí!

18. 5. 2015 8:16 zobrazit článek
Vzpomínáte na slavnou vokální skupinu Balet, která na konci osmdesátých let nazpívala megahit »Hej pane diskžokej«? Letos by oslavila třicet let! Z původní sestavy po smrti Petra Hejduka (†45) a Ivety Bartošové (†48) zbyl už pouze jediný člen Jindřich Malík, který na konci května oslaví šedesáté narozeniny.

Tohle si Bartošová (†48) nezasloužila: Rozkopali pomník Ivety! Jak v tom figuruje Rychtář?

24. 7. 2015 8:45 zobrazit článek
Ohromná bolest a vztek! To teď prožívá vdovec po Ivetě Bartošové (†48). Neznámí vandalové zničili a rozkopali pomník u železniční tratě, který Josef Rychtář (57) postavil vlastníma rukama jako vzpomínku na tragicky zesnulou zpěvačku.

Josef Rychtář a soud kvůli bouračce ve Frenštátě: Trest ho zatím minul!

5. 6. 2015 10:12 zobrazit článek
Má víc štěstí než rozumu. Josef Rychtář (57) se opět vyhnul trestu. Autonehoda z března 2013, kdy jel s Ivetou Bartošovou z jejího koncertu ve Frenštátě pod Radhoštěm, stále není dořešena. Zranil při ní zpěvačku a další tři osoby.

Vdovec po Ivetě Bartošové: Skončí jako bezdomovec?

23. 7. 2015 14:12 zobrazit článek
Vypudit exmanžela z domu není snadné. Bývalé manželce Josefa Rychtáře (57) nyní svitla naděje, jak se známého prchlivce a tyrana navždy zbavit. Darina Nová (57) totiž požádala o předběžné opatření z důvodu obav o svůj život.

Josef Rychtář nabádal synovce: Odtáhni tu krávu na koleje! A přidrž jí tam hlavu!

11. 7. 2015 7:36 zobrazit článek
Nedá si pokoj! Deník Aha! získal svědectví, podle kterého Josef Rychtář (57) nevyhrožuje exmanželce Darině Nové (57) jen otravou, ale také stejnou smrtí, jakou zemřela Iveta Bartošová (†48). „Chyť tu starou krávu, odtáhni ji na koleje a tam ji přidrž hlavu, než pojede vlak,“ měl v opilosti křičet na svého synovce. A to přímo před Darinou!

Bartošová nemá pokoj ani po smrti: Je nechutné, čo jej urobili!

24. 7. 2015 11:49 zobrazit článek
UHŘÍNĚVES - Toto prehnali! Krátko po tragickej smrti Ivety Bartošovej (†48) postavil jej manžel Josef Rychtář (57) pri železničnej trati pomník. Fanúšikovia tak legendárnej speváčke mohli zapáliť sviečku alebo priniesť kvety. Po uplynulom utorku však zo spomienkového miesta zostala len kopa ruín. Náhrobok s iniciálami známej Češky totiž poničili neznámi vandali. Speváčka tak nemá od neprajníkov pokoj ani rok po smrti.

Rychtářův pomníček pro Bartošovou zničili vandalové: Ukopli srdce, rozdupali Ivetiny andělíčky!

24. 7. 2015 14:58 zobrazit článek
Další rána pro Josefa Rychtáře (57)! Vandalové už podruhé poničili památku na Ivetu Bartošovou (†48). Pomník, který vdovec vlastnoručně postavil nedaleko kolejí, kde zpěvačka našla smrt, v úterý v podvečer napadli neznámí výtržníci. Zničili mramorové srdce a rozkopali porcelánové andělíčky. Kdo za útokem stojí, zatím není jasné.

Rychtář prý znovu zbil svou exmanželku: Je blázen, ona napadla mě! V domě zasahovala policie

5. 7. 2015 16:13 zobrazit článek
Nad Josef Rychtářem visí kriminál. U odsouzeného násilníka a jeho exmanželky v domě zasahovala policie. A opět v tom hrálo roli napadení. Vdovec po Ivetě Bartošové svou bývalou ženu údajně znovu surově zbil.

Policejní razie u Rychtáře kvůli domácímu násilí! Josef o Darině: »Je to debilní kráva« ...

7. 7. 2015 13:16 zobrazit článek
Říčanská mlátička opět v akci?! Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (57) měl v neděli opět surově napadnout exmanželku Darinu Novou (57) v domě, který společně obývají. Zasahovat na místě museli i muži zákona!

Životní zlom Artura Štaidla: Tlustá čára za přáním Ivety!

22. 5. 2015 5:50 zobrazit článek
Chtěla mít ze syna kuchaře, ale on míří výš. Ivetu Bartošovou (†48) by překvapilo, že syna Artíka (18) čeká v těchto dnech maturita. A možná půjde i na vysokou! Místo kuchtíka může být pak ředitel hotelu.

Rychtář šokuje: Artur nechce urnu s popelem své mámy!

21. 5. 2015 7:58 zobrazit článek
To je tedy podivné. Zatímco po smrti Ivety Bartošové (†48) se strhla doslova tahanice o urnu s jejím popelem, teď ji podle vdovce Josefa Rychtáře (57) osoba jí nejbližší – syn Artur, prostě nechce.

RECENZE: Ani "Nekonečná" není reprezentativním výběrem Ivety Bartošové

18. 5. 2015 19:44 zobrazit článek
V dubnu uplynul rok od sebevraždy Ivety Bartošové. Její pozice na české populární scéně byla především v osmdesátých a devadesátých letech velmi silná, v poslední době však s přibývajícími osobními problémy začala výrazně slábnout. Jak na její kariéru plnou vzletů a pádů pohlíží kompilace "Nekonečná"?

Dědictví po Ivetě Bartošové: Co odmítl Rychtář vydat Arturovi?!

18. 5. 2015 15:25 zobrazit článek
Manžel tragicky zemželé Ivety Bartošové Josef Rychtář se sešel s nevlastním bratrem Artura, právním zástupcem Jiřím Štaidlem, aby probrali dědictví po zpěvačce.

Rychtář přiznal chybu a smázl trestní oznámení: Už jich má »jen« 17!

15. 5. 2015 11:09 zobrazit článek
Přiznal chybu! Josef Rychtář (57), vdovec po Ivetě Bartošové (†48), se omluvil expřítelkyni svého úhlavního soka Zdeňka Macury (41) za to, že ji nazval šlápotou. Zbavil se tak jednoho z 18 trestních oznámení.

 Články 1-30 z celkových 5397, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |