Iveta Bartošová

Iveta Bartošová

Zpěvák/Zpěvačka

Ve své generaci patřila k nejúspěšnějším českým zpěvačkám osmdesátých a devadesátých let. Několikanásobná Zlatá slavice a vítězka televizní ankety Týtý. Svou kariéru skvěle zahájila s Petrem Sepéšim, krátce spolupracovala se skupinou Balet, poté s Kroky Františka Janečka. Velmi významně ji ovlivnila i dlouhodobá spolupráce s Orchestrem Ladislava ..

celý text o "Iveta Bartošová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 3417, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Jak vypadala Táňa Kuchařová ve svatebním? První foto nevěsty se sexy rozparkem!

30. 6. 2016 15:18 zobrazit článek
Takové manévry tu nebyly od pohřbu Ivety Bartošové! Táňa Kuchařová a BrzoManžel Gregor mají svatbu ve Strahovském klášteře. Včera měli nácvik a dneska jedou naostro. Se vším dělají drahoty a nechávají dokonce čekat i svou rodinu! Situace před klášterem už připadá srandovní i číšníkům z cateringu. Nutno dodat, že Táničce to hodně sluší!

Neuvěřite, jak vulgárně se o Ivetě Bartošové vyjádřil její bývalý partner!

21. 3. 2016 14:52 zobrazit článek
Skladatel Ladislav Štaidl (71), který byl jedním z dlouholetých partnerů Ivety Bartošové (?48), se o ní vůbec poprvé veřejně rozpovídal. A padala z něj opravdu drsná slova...

Iveta Bartošová bude mít novinkovou desku!

22. 3. 2016 15:21 zobrazit článek
Osmý dubnový den tohoto roku by zpěvačka Iveta Bartošová oslavila kulaté narozeniny. K nedožitým padesátinám tak 1. dubna vyjde jedinečný soubor pojmenovaný "Krásná Neznámá". Půjde o kolekci nikdy nevydaných písní. Kompilace bude dále obsahovat skladby, které kdysi zazněly pouze z rádia či televize. Případně vyšly jen digitálně, nebo na nějakém zapomenutém projektu. V mnoha případech se tak bude jednat o opravdové rarity z archívů.

Iveta (†48) by na něj byla pyšná: Artur hudební geny po Bartošové nezapře!

3. 6. 2016 21:51 zobrazit článek
Hudební geny po své mamince nezapře! Artur Štaidl (19) to rozjel na pražském koncertu se svou skupinou Behind the Mirror a fanoušci jásali. Sice to není líbivý popík, který zpívala jeho tragicky zesnulá máma Iveta Bartošová (†48), ale jablko nepadlo daleko od stromu.

Iveta Bartošová (†48): Dosud nepublikované fotky! Z toho až mrazí...

31. 5. 2016 8:39 zobrazit článek
Přestože byla zpěvačka Iveta Bartošová (†48) ostře sledovaná, je její život tak trochu obestřen tajemstvím. My vám ho teď trochu poodhalíme na dosud nepublikovaných fotografiích.

Záhadná smrt českého fotografa v Tanzanii: Macurovi pomáhal unést Bartošovou, tvrdí vdovec Rychtář

5. 6. 2016 16:41 zobrazit článek
Fotograf českých celebrit Jiří Blahoslav Bláha (†55), který minulý týden spáchal sebevraždu v Tanzanii, údajně z nešťastné lásky, se dřív živil mimo jiné také jako kapitán na lodi. Během plavení na jachtě Sun Celebrity se měl údajně spolčit se Zdeňkem Macurou (42) a Domenicem Martuccim a pomáhat jim v „únosu“ Ivety Bartošové (†48). Tedy alespoň podle slov vdovce Josefa Rychtáře (58).

Naoko třpyt, uvnitř špína: Šokující foto ukazuje nechutnou kuchyni Bartošové (†48)

5. 6. 2016 19:05 zobrazit článek
Když 29. dubna 2014 z tohoto světa navždy odešla Iveta Bartošová (†48), snad nikdo tomu zpočátku nevěřil. Všichni její blízcí i fanoušci byli naprosto zděšeni z faktu, že skočila pod vlak. Jenže teď vychází najevo, že náznaky toho, jak moc to se zpěvačkou zlé, tu byly už dlouho předtím. Dokonce už čtyři roky před její sebevraždou.

Rychtář o mrtvém fotografovi celebrit: Smrt Macurova komplice!

3. 6. 2016 5:27 zobrazit článek
Oba si sáhli na život. Ivetu Bartošovou (†48) a Jiřího Blahoslava Bláhu (†55) ale spojuje mnohem víc! Fotograf českých celebrit a nahých krásek se podílel na únosu zpěvačky v Itálii. Byl komplicem Zdeňka Macury (42) a Domenica Martucciho (39).

Kuchařová a BrzoManžel Gregor jsou pro smích: Dělají si z nich srandu i číšníci!

30. 6. 2016 15:18 zobrazit článek
Takové manévry tu nebyly od pohřbu Ivety Bartošové! Táňa Kuchařová a BrzoManžel Gregor mají svatbu ve Strahovském klášteře. Včera měli nácvik a dneska jedou naostro. Se vším dělají drahoty a nechávají dokonce čekat i svou rodinu! Situace před klášterem už připadá srandovní i číšníkům z cateringu.

Syn Bartošové (†48) Artur: Jen co natočil první desku, hned riskoval život na silnici

21. 7. 2016 19:31 zobrazit článek
Konečně se dočkal. Artur Štaidl (19) se svojí kapelou Behind the mirror (Za zrcadlem) vydal svoji první desku. Patří tedy mezi plnohodnotné hudebníky! Avšak jeho máma Iveta Bartošová (†48) se už z jeho úspěchu těšit nemůže...

Zpěvák Martin France (47): Prokopli mi hlavu kanadou!

15. 6. 2016 15:39 zobrazit článek
Říkalo se o něm, že chodí s Ivetou Bartošovou, se kterou trénoval zvedačky stejně jako Patrick Swayze v Hříšném tanci. Dvanáct let zářil v pražských muzikálech, avšak život zdaleka tak růžový neměl. Zažil tři velké katastrofy, při kterých málem zemřel. Málem uhořel ve vlastním bytě a život mu visel na vlásku, když mu hrozila amputace nohy. Aby to nebylo málo, potkala ho do třetice další rána – když se zastal kamaráda, kterého napadli feťáci, prokopli mu kanadou obličej. I přesto zpěvák Martin France (47) všechno překonal a vrátil se na koncertní pódia.

Iveta si nechtěla nechat pomoct, řekl Štaidl o Bartošové

21. 3. 2016 16:52 zobrazit článek
Ladislav Štaidl (71) po dlouhé době promluvil o problémech, které trápily Ivetu Bartošovou. Zpěvačka, s níž má skladatel syna Artura (19), před dvěma lety spáchala sebevraždu. Dokud žili spolu, Iveta se prý alkoholu ani nedotkla. Další články k tématu:

Album Krásná neznámá je spomienkou na Ivetu Bartošovú

21. 3. 2016 22:46 zobrazit článek
Bratislava 21. marca (TASR) - O Ivete Bartošovej sa často hovorilo ako o princeznej českej popovej scény. Ivetina rozprávka sa bohužiaľ zmenila na nočnú moru s tragickým vyvrcholením. K nedožitým päťdesiatinám obľúbenej speváčky vychádza 1. apríla album Krásná neznámá. Jedná sa o jedinečný súbor.....

Obleky Gotta a Bartošové na retro výstavě: Kostýmy staré 40 let!

15. 6. 2016 17:44 zobrazit článek
Kostýmní archiváři zalovili ve skříních a vytáhli obleky staré 40 let. Ale ne ledajaké. Na retro vernisáži vystavili šaty zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48) a světlý kostým Karla Gotta (76).

Nešťastnice (†34) se nechala přejet vlakem na stejném místě jako Iveta Bartošová (†48)!

11. 7. 2016 11:09 zobrazit článek
Úmysl, nebo mrazivá shoda okolností?! Žena (†34) se včera po půlnoci postavila na koleje a počkala, až ji přejede vlak. A pro sebevraždu si vybrala úplně totožné místo jako před dvěma roky zpěvačka Iveta Bartošová (†48) – kousek od přejezdu v Praze-Uhříněvsi!

Dosud nezveřejněné fotky Ivety Bartošové pár dní před smrtí. Neuvěříte, co prozradily!

24. 3. 2016 22:13 zobrazit článek
Zpěvačka Iveta Bartošová i téměř dva roky po své tragické smrti poutá pozornost svých fanoušků. Teď se dokonce objevily dosud nezveřejněné fotografie, které zpěvačku zachycují jen pár dní před její smrtí.

BIZARNÍ AKCE: Macura přednášel o týrání na Výstavišti! Pozval si i plyšového psa

23. 4. 2016 10:09 zobrazit článek
Bývalý samozvaný sekuriťák Ivety Bartošové a v současné době ochránce týraných žen Zdeněk Macura (41) uspořádal už druhou přednášku. Nakonec ale přednášel jen pár fanouškům a plyšovému maskotovi.

Artur dostal peníze a na mámu zapomněl, řekl Rychtář o synovi Bartošové

5. 4. 2016 6:24 zobrazit článek
Ladislav Štaidl (71) se nedávno v rozhovoru pro Český rozhlas rozpovídal o zesnulé Ivetě Bartošové (†48). Jeho slova ale rozlítila vdovce Josefa Rychtáře (57), který se vzápětí na oplátku pustil do Štaidla. Teď se dokonce pořádně obul i do zpěvaččina syna Artura (19) a osočil ho, že prý z mámy jen tahal peníze.

2 roky po smrti popové princezny: Objevily se intimní fotografie Ivety Bartošové (†48)

31. 5. 2016 19:53 zobrazit článek
Život Ivety Bartošové (†48) byl plný zvratů. Kariérní úspěchy i neúspěchy, milostná dobrodružství, rozchody a krize, psychické problémy a alkohol ji nakonec dohnaly na koleje. Ne pořád byla ale zpěvačka na dně. Dosud nezveřejněné fotky z jejího soukromí z doby před deseti lety ukazují chvíle, kdy byla šťastná...

Ital, nevěry atd.: 5 věcí, které má Dáda Patrasová společné s Ivetou Bartošovou

30. 6. 2016 11:40 zobrazit článek
Obě měly slávu, krásné tělo, děti, rozjetou kariéru, muži jim leželi u nohou, přesto jim něco chybělo. I když se zdá, že tyhle dvě dámy nemají nic společného, tak přeci jen jsou věci, které je spojovaly. Bohužel už Iveta Bartošová není mezi námi, ale proč si nepřipomenout, co měla s Dádou Patrasovou společného.

Hledáme píseň Dalibora Jandy v textu písně Ivety Bartošové

30. 6. 2016 16:12 zobrazit článek
Jak se jmenuje píseň Dalibora Jandy obsažená v písni Ivety Bartošové v podání našeho mistra hudebních omáček, Petra Vondráčka? Podívejte se na video

Šokujúca spoveď Štaidla 2 roky po smrti Bartošovej: Toto ju dohnalo k alkoholu!

21. 3. 2016 13:29 zobrazit článek
PRAHA - Takto to celé bolo! Celé Česko a Slovensko v roku 2014 šokovala náhla smrť legendárnej speváčky Ivety Bartošovej (†48). Dva roky od tragédie sa rozhodol otvorene prehovoriť jej expartner, hudobný skladateľ Ladislav Štaidl (71), s ktorým blondínka prežila dlhých 13 rokov. Kde začali všetky jej problémy a čo ju dohnalo k alkoholu? To všetko prezradil v šokujúcej spovedi, v ktorej si servítku pred ústa rozhodne nekládol.

Ladislav Štaidl dva roky po smrti Bartošové: Otevřeně o Ivetě jako nikdy!

21. 3. 2016 6:33 zobrazit článek
Nebral si servítky! Hudební skladatel Ladislav Štaidl (71) konečně promluvil o své bývalé partnerce Ivetě Bartošové (†48). Podle něj všechny její problémy odstarovalo to, když ho i se synem Arturem (19) opustila.

Ladislav Štaidl o Ivetiných mužích: Než jsem Artura zachránil, měl 10 tatínků!

21. 3. 2016 21:36 zobrazit článek
Hudebník Ladislav Štaidl (71) se na Českém rozhlase Dvojce pořádně rozpovídal o Ivetě Bartošové (†48), která byla několik let jeho partnerkou a která mu porodila syna Artura. Co prozradil o zpěvaččiných nápadnících?

Vdovec po Bartošové (†48) se pustil do Štaidla: Musela mu dávat všechny peníze! Ať mluví Artur!

23. 3. 2016 7:11 zobrazit článek
Ladislav Štaidl (71) před pár dny velmi otevřeně mluvil o divokém životě Ivety Bartošové (†48). A jak se dalo čekat, z Říčan rychle přišla reakce. Josef Rychtář (57) vyletěl jako čertík a zasadil hudebnímu skladateli tvrdý protiúder.

Artur Štaidl (19): Velký vstup do showbyznysu!

21. 7. 2016 8:22 zobrazit článek
Vstupuje do světa showbyznysu! Artur Štaidl (19) se svou skupinou natočil první album. Konečně se něčím hmatatelným zapíše mezi opravdové hudebníky. Jeho tragicky zesnulá máma Iveta Bartošová (†48) by na něj byla hrdá.

Štaidl se rozpovídal a Rychtář vrací úder: Iveta mu musela odevzdávat všechny peníze!

22. 3. 2016 8:09 zobrazit článek
Dalo se to čekat! Vdovce po Ivetě Bartošové (†48) Josefa Rychtáře (57) vytočila kritická slova, která o víkendu o jeho zesnulé ženě pronesl její bývalý partner Ladislav Štaidl (71). Rychtář se Ivety zastal a přitom zapochyboval o hitmakerově zdravotním stavu.

Štaidl po letech promluvil o Bartošové (†48): 6 drsných výroků o tom, co způsobilo její pád na dno

22. 3. 2016 15:27 zobrazit článek
Silná slova o zesnulé zpěvačce Ivetě Bartošové (†48) pronesl její bývalý přítel Ladislav Štaidl (71)! V rozhovoru pro pořad Českého rozhlasu Dvojka Hvězdy vinylu de facto označil sám sebe za viníka jejího pádu na dno.

Zpěvák Martin France (47): Prokopli mi hlavu kanadou!

12. 6. 2016 8:16 zobrazit článek
Říkalo se o něm, že chodí s Ivetou Bartošovou, se kterou trénoval zvedačky stejně jako Patrick Swayze v Hříšném tanci. Dvanáct let zářil v pražských muzikálech, avšak život zdaleka tak růžový neměl. Zažil tři velké katastrofy, při kterých málem zemřel. Málem uhořel ve vlastním bytě a život mu visel na vlásku, když mu hrozila amputace nohy. Aby to nebylo málo, potkala ho do třetice další rána – když se zastal kamaráda, kterého napadli feťáci, prokopli mu kanadou obličej. I přesto zpěvák Martin France (47) všechno překonal a vrátil se na koncertní pódia.

Iveta Bartošová mohla se svým vysokým IQ z fleku do Menzy. Chyběl jí ale talent na život, říká Ladislav Štaidl

23. 3. 2016 16:45 zobrazit článek
V momentě, kdy Bartošová od Štaidla odešla, narazila na tvrdou realitu a pak i na desítku mužských parazitů... V rozhovoru s Františkem Ringo Čechem prozradil Štaidl leccos ze zákulisí života se slavnou zpěvačkou, ale i třeba o emigraci Karla Gotta.

 Články 1-30 z celkových 3417, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.