Iveta Bartošová

Iveta Bartošová

Zpěvák/Zpěvačka

Ve své generaci patřila k nejúspěšnějším českým zpěvačkám osmdesátých a devadesátých let. Několikanásobná Zlatá slavice a vítězka televizní ankety Týtý. Svou kariéru skvěle zahájila s Petrem Sepéšim, krátce spolupracovala se skupinou Balet, poté s Kroky Františka Janečka. Velmi významně ji ovlivnila i dlouhodobá spolupráce s Orchestrem Ladislava ..

celý text o "Iveta Bartošová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 4931, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Partyšová drsně vzpomíná na koncert Bartošové: Bylo to šílené, nejradši bych tam nebyla!

19. 8. 2014 6:13 zobrazit článek
Moderátorka Gábina Partyšová (36) čtyři měsíce po smrti zpěvačky Ivety Bartošové promluvila o nejhorším zážitku, který má s touto pěnicí spojený. Trapná situace se udála na jedné z akcí moderovaných bývalou hvězdou z TOP Staru.

Víme první! Rychtář obdržel oficiální výsledky pitvy Ivety (†48)! To jste nečekali!

20. 8. 2014 17:40 zobrazit článek
O tom, jaké látky měla "Iveta Bartošová":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (†48) v době své smrti 29. dubna v těle, se už "spekulovalo mnohokrát":http://www.extra.cz/pitva-bartosove-versus-nocni-stolek-rychtar-nam-ukazal-co-vsechno-iveta-brala. Podle některých informací prý měla v těle stopy alkoholu a některých prášků.

4 měsíce po smrti Bartošové bude další "pohřeb"! Matka dala svolení

18. 8. 2014 22:29 zobrazit článek
Konečně! Tragicky zesnulá zpěvačka Iveta Bartošové (†48) se dočká oficiální pocty. Hold jí složí řada jejích kolegů z branže. A čtenáři Blesku mohou vybrat písně, které na akcí zazní.

Martucci si vystřelil z Josefa Rychtáře. Stane se tahle póza stejně slavnou jako Džambulking?

17. 8. 2014 8:56 zobrazit článek
Kdyby teď viděla "Iveta Bartošová (†48)":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova, co se v jejím domě děje, asi by se začala otáčet v hrobě. "Josef Rychtář":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar se spřáhnul se svým bývalým největším nepřítelem a tím nemyslíme Macuru.

Dva týdny po uzavření vyšetřování sebevraždy Ivety Bartošové (†48): Boj o její věci!

16. 8. 2014 13:57 zobrazit článek
Případ vyšetřování tragické smrti Ivety Bartošové (†48) policie ukončila. Přesto vdovec Josef Rychtář (56) stále čeká, až ho policie zavolá a bude si moci vyzvednout věci, které byly předmětem vyšetřování.

Bude další pohřeb Bartošové! Uvede ho Michal David

18. 8. 2014 22:27 zobrazit článek
Tragicky zesnulá zpěvačka Iveta Bartošová (I48) se konečně dočká oficiální pocty. Její maminka svolila k pohřbu, na kterém jí řada kolegů z branže vzdá hold.

Podivná hra osudů Bartošové a Petra K.: Fotili se u stejného mola!

8. 8. 2014 7:11 zobrazit článek
Osudová křižovatka spojuje životní příběhy tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48) a Petra K. (36), obviněného z vraždy manželky Moniky (†36) a dcery Klárky (†8).

Toto si Bartošová nezaslúžila: Dôstojná rozlúčka až pol roka po smrti!

18. 8. 2014 22:27 zobrazit článek
PRAHA - Konečne si uctia jej pamiatku! Iveta Bartošová (†48) spáchala samovraždu koncom apríla. Po jej smrti vdovec Josef Rychtář (56) začal predvádzať také divadlo, že na blondínkin pohreb nakoniec neprišli žiadni jej kolegovia. Ako najnovšie vysvitlo, rozlúčku a spomienku plánuje umelecký svet na október. Túto oficiálnu poctu schválila aj matka zosnulej umelkyne Svatava Bartošová (74).

Zpěvačka Barbara pod palbou kritiky: Dopadneš jako Bartošová!

19. 8. 2014 23:18 zobrazit článek
Slovenská zpěvačka Barbara (34) se opět pokouší dostat na výsluní. Jenže její comeback už teď skepticky komentují její kolegové. Přirovnávají ji dokonce ke zpěvačce Ivetě Bartošové, která se také marně snažila dohnat ujíždějící vlak.

Haščáková sa rúti do záhuby: Skončí ako Bartošová, tvrdia kolegovia

18. 8. 2014 22:27 zobrazit článek
BRATISLAVA - Boja sa o ňu! Barbaru Haščákovú (34) zaviali po rokoch pracovné príležitosti opäť na Slovensko. Okrem pozitívnych reakcií na nový klip s Mirom Jarošom (36) k piesni Nepozerám sme však natrafili aj na nie príliš potešujúce vyjadrenia od jej kolegov z hudobnej brandže. Tí tmavovlásku prirovnávajú k nedávno zosnulej Ivete Bartošovej (†48), ktorá sa dlhodobo zmietala v depresiách.

Královny popu vzdají hold legendám, Michal David Ivetě Bartošové

18. 8. 2014 22:29 zobrazit článek
Tradiční koncert Královny popu bude zasvěcen osobnostem popmusic od šedesátých let do současnosti. V pražském Hudebním divadle Karlín vystoupí 14. října Helena Vondráčková či Debbi. Zazpívá však i Michal David, který uvede směs písní Ivety Bartošové. Další články k tématu:

Josef Rychtář se předávkoval: Po koktejlu z alkoholu a prášků ho nemohli probudit

15. 8. 2014 12:51 zobrazit článek
To, co se v posledních dnech a měsících děje ve vile v Uhříněvsi, začíná být opravdu děsivé. V domě, který zažil několik pokusů o sebevraždu Ivety Bartošové (†48) se teď měl předávkovat léky i její manžel Josef Rychtář (56).

Zdeněk Macura dal vale paletovým budkám: Co je jeho další »projekt«? Budete se hodně smát...

16. 8. 2014 6:46 zobrazit článek
Neuvěříte, čemu zase přišel na kloub věčný ctitel tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (48) Zdeněk Macura (40)?! Poté, co stloukával domky z dřevěných palet, které měly být útočištěm týraných žen, teď začal stavět domečky pro slepice!

Bartošovej duch straší Rychtářa: Neuveríte, čo sa deje v speváčkinej vile!

8. 8. 2014 13:46 zobrazit článek
PRAHA – Od samovraždy Ivety Bartošovej (†48) ubehli už zhruba štyri mesiace, no vila po zosnulej speváčke je stále v centre pozornosti. Zásluhu má na tom vdovec Josef Rychtář (56), ktorý si k sebe nasťahoval skupinku podivných kamarátov. Tí najnovšie šokujú vyhláseniami, že sa im v dome zjavuje blondínkin duch.

Milenci podle Bartošové: Macurova bývalka Vlaďka se zabydlela u hraběte Martucciho!

13. 8. 2014 5:56 zobrazit článek
Zdá se, že bývalá modelka Vlaďka Šuleková, jež randila s ochráncem žen Zdeňkem Macurou (40), má stejný vkus na muže jako zesnulá zpěvačka Iveta Bartošová (†48). Šuleková dala před dvěma měsíci Macurovi kopačky a teď už tráví volné chvíle s Ivetiným exmilencem Domenicem Martuccim (38) na jeho zámku v Itálii.

Marek Adam: Bělásek Ivety Bartošové

8. 8. 2014 10:40 zobrazit článek
Marek Adam se vrací k životu zpěvačky Ivety Bartošové. Ta podle něho představuje jedinečný sociologický fenomén. Její osoba se stala „veřejným majetkem“, její život figuroval coby „veřejné drama“ a její poetika byla „veřejnou útěchou“.

Rychtář je v šoku: Ivetu mu chtějí znovu "pohřbít", pokolikáté už? A kdo to dovolil?

18. 8. 2014 22:37 zobrazit článek
Když si "Iveta Bartošová":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (†48) "vzala letos 29. dubna život":http://www.extra.cz/iveta-bartosova-je-mrtva-zemrela-na-kolejich-v-uhrinevsi-jak-se-to-stalo, spousta lidí z branže byla v šoku. Na "oficiální pohřeb":http://www.extra.cz/online-pavla-novotneho-z-pohrbu-dzambulky-media-okupuji-strasnice-proradny-jagr-neprisel-co-se-deje-na-miste ale nikdo z nich nepřišel a teď, téměř čtyři měsíce po její smrti, jí najednou chtějí složit poctu.

Rychtář sprostě napadl Partyšovou! Proč ji tituloval vulgárním výrazem pro dámské přirození?

20. 8. 2014 14:09 zobrazit článek
Sedí zavřený ve vile v Uhříněvsi a utápí se v žalu. Nejen proto, že přišel o ženu Ivetu Bartošovou (†48), ale i o slávu, který mu život s ní přinesl. Není divu, že Josef Rychtář (56) ztrácí nervy. Kromě každotýdenního vyhrožování sebevraždou teď přidal i útoky na jiné.

Josef Rychtář se předávkoval: Po koktejlu z alkoholu a prášků ho nemohli probudit

14. 8. 2014 8:03 zobrazit článek
To, co se v posledních dnech a měsících děje ve vile v Uhříněvsi, začíná být opravdu děsivé. V domě, který zažil několik pokusů o sebevraždu Ivety Bartošové (†48) se teď měl předávkovat léky i její manžel Josef Rychtář (56).

Josef Rychtář se předávkoval! Požil alkohol a několik prášků na spaní

14. 8. 2014 14:08 zobrazit článek
Vdovec po zesnulé zpěvačce Ivetě Bartošové (†48), Josef Rychtář (56), se údajně předávkoval léky. Jeho kamarád a "spolubydlící" Petr Veselý ho po několika pokusech naštěstí probudil.

VILIAM BUCHERT: Co udělá pitomec roku, Josef Rychtář, teď? Policie vyvrátila spekulace kolem smrti zpěvačky Bartošové

7. 8. 2014 11:36 zobrazit článek
V pátek policie oznámila výsledky vyšetřování dubnové sebevraždy zpěvačky Ivety Bartošové. Co zjistila? Nikdo se na její smrti nepodílel, nikdo jí k sebevraždě nepomohl. Bartošová neměla v sobě v době smrti alkohol a pitva neodhalila ani poranění staršího data. Všechny spekulace byly vyvráceny. Co si vymyslí teď pitomec roku, Josef Rychtář, poslední manžel zpěvačky?

Válka o dědictví po Bartošové začala: Kdo co dostane?

7. 8. 2014 12:40 zobrazit článek
Před svou smrtí zpěvačka Iveta Bartošová (†48) sice sepsala tři závěti, ovšem jen jedna je platná. Tu sepsala těsně před svatbou společně s manželem Josefem Rychtářem, který přiznal, že Iveta odkázala veškerý majetek jejímu synovi Arturovi (17). Nyní už se začíná pomalu řešit, kdo a kdy co dostane...

Rychtářův samozvaný »ochrance« Veselý šokuje: Mohl jsem Josefa rozsekat sekáčkem jako hovězí!

6. 8. 2014 14:29 zobrazit článek
Poté, co policie odložila vyšetřování sebevraždy Ivety Bartošové (†48) s tím, že neexistuje nikdo, kdo by s tím měl co dočinění, zavládl ve vile v Uhříněvsi klid. Petrovi Veselému, který se k Rychtářovi nakvartýroval za podivných okolností a nejspíš kvůli touze po slávě, ale nejspíš mediální ticho nehraje do karet

Rychtář se předávkoval léky! Chtěl se vdovec po Bartošové zabít?

14. 8. 2014 13:08 zobrazit článek
Uhříněveská kauza kolem sebevraždy Ivety Bartošové má další pokračování. Podle svědků se totiž Josef Rychtář málem předávkoval léky.

Týraná žena od Macury Vlaďka Šuleková: Rozvaluje se v posteli po Bartošové!

13. 8. 2014 7:18 zobrazit článek
Obráží všechny poslední muže Ivety Bartošové (†48). U zpěvaččina ctitele Zdeňka Macury (40) jí pšenka nekvetla, vdovec Josef Rychtář (56) ji odmítl, a tak »týraná žena« Vlaďka Šuleková (44) odjela za italským hrabětem Domenicem Martuccim (38).

Vdovec po Bartošovej sa chcel zabiť: Predávkovaný!

14. 8. 2014 11:35 zobrazit článek
UHŘÍNĚVES - Je toto vôbec možné?! Zdá sa, že vdovec po Ivete Bartošovej (†48) ide v stopách svojej zosnulej manželky. Josef Rychtář (56) totiž podľa svojho kamaráta skombinoval alkohol s rôznymi liekmi a upadol do spánku, z ktorého sa už takmer neprebudil. Museli ho kriesiť.

Rychtář se schválně předávkoval léky, tvrdí fanoušek Veselý! Přeje mu snad smrt?

14. 8. 2014 11:23 zobrazit článek
Není to poprvé, co fanoušek Josefa Rychtáře (56) Petr Veselý, vykřičel zprávu do světa o tom, že chce vdovec po Ivetě Bartošové (†48) spáchat sebevraždu. Už jednou tvrdil, že chtěl Rychtář skočit pod vlak, nyní přišel s verzí, že se Josef předávkoval léky. Jen díky němu vdovec přežil.

Zdeněk Macura dal vale paletovým budkám: Co je jeho další »projekt«? Budete se hodně smát...

16. 8. 2014 13:57 zobrazit článek
Neuvěříte, čemu zase přišel na kloub věčný ctitel tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (48) Zdeněk Macura (40)?! Poté, co stloukával domky z dřevěných palet, které měly být útočištěm týraných žen, teď začal stavět domečky pro slepice!

Na návštěvě u Heidi Janků: Hajduleny se děti bály!

17. 8. 2014 8:30 zobrazit článek
Když se řekne Uhříněves, většině lidí se vybaví Iveta Bartošová. Okrajová městská čtvrť je přitom už dvanáct let bydlištěm jiné zpěvačky –Heidi Janků.

Rychtář se pečlivě připravuje na odchod ze života: U mojí sebevraždy nikdo z vás nebude, vyhrožuje!

18. 8. 2014 22:25 zobrazit článek
Dle mnohých duševně chorý vdovec Josef Rychtář (56), který se podle závěrů vyšetřování PČR nepodílel na smrti zpěvačky Ivety Bartošové (†48), cítí zřejmě jen přeci jistou vinu, a připravuje se na dobrovolný odchod ze života.

 Články 1-30 z celkových 4931, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!