Jan Kraus

Jan Kraus

Moderátor/Moderátorka   (KrausoviFrekvence 1)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto moderátorovi/moderátorce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 1769, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Sedmnáct tisíc tun zla. Příběh autora Stalinova pomníku ve filmu Monstrum.

17. 5. 2017 15:01 zobrazit článek
Postavil největší Stalinův pomník v Evropě. Jeho slavnostního odhalení se ale nedožil. Film Monstrum vypráví příběh sochaře Otakara Švece, který vyhrál politicky ostře hlídanou soutěž, jež ho nakonec zničila. Stavba Stalinova pomníku ho stála nejen velké pracovní vypětí, ale i ztrátu uznání přátel a kolegů, život jeho ženy a nakonec i ztrátu života vlastního. Jan Novotný, Zuzana Stivínová a Martin Kraus jako ústřední trojice nového filmu Viktora Polesného, který ČT1 uvede v neděli 28. května ve 20.15.

Show Jana Krause: finalistka Miss Slovensko i zakladatelé festivalu virtuální reality

17. 5. 2017 16:34 zobrazit článek
Herec Petr Štěpánek, finalistka soutěže Miss Slovensko Dominika Dávidová a Martin Kotek a Karel Hulec, zakladatelé festivalu virtuální reality, se představí v Show Jana Krause dnes večer od 21.35 na Primě.

Ulice na milion nedosáhla, pokles ale zasáhl všechny

1. 6. 2017 9:59 zobrazit článek
[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Mírný pokles sledovanosti tak postihl Modrý kód, Výměnu manželek i Holky pod zámkem. Sledovanost šla dolů napříč kanály i druhy pořadů. Nad milionem se tak drží jen Televizní noviny a Sportovní noviny. Z nezpravodajských pořadů je v čele TOP 10 za všechny kanály podvečerní Ulice s 922 tisíci diváky (minulý týden 1,078 mil.) a podílem na mladším publiku, 15–54, 43,71 %. S odstupem následuje Modrý kód s 803 tisíci (841 tisíc) a Výměna manželek, kterou včera sledovalo 707 tisíc fanoušků. Holky pod zámkem 2 nalákaly 641 tisíc (685 tisíc) a do žebříčku nejsledovanějších se dostává i Show Jana Krause s 557 tisíci diváky. Nova má v TOP 10 pět pořadů, Prima tři a ČT1 dva.

Přijde člověk v politice o zdravý rozum? Pirát Bartoš byl nervózní z otázek Jana Budaře

8. 11. 2017 21:43 zobrazit článek
Show Jana Krause dnes představí Bartoše a Budaře. O zábavu bude postaráno

Bolest Bokové i láska Solaříkové: V kalendáři se známé tváře spojily pro dobrou věc

19. 10. 2017 15:08 zobrazit článek
Nejenom, že jsou slavní, ale také mají srdce na pravém místě. Herci David Prachař (58), David Kraus (37) nebo Stanislav Majer (39) a herečky Jana Plodková (36) nebo Patricie Solaříková (28) se staly tvářemi projektu na pomoc nadačnímu fondu ALSA, který pacientům s amyotrofickou laterální sklerózou (ALS) nabízí komplexní péči během celého průběhu nemoci.

Jan Kraus se vrátil na Frekvenci 1 v obnovené rubrice Kraus a blondýna

3. 10. 2017 4:59 zobrazit článek
Frekvence 1 nasadila od minulého týdne do vysílání nový zábavný prvek s moderátorem Janem Krausem. Během čtyřhodinového proudového vysílání je nově zařazena i rubrika Kraus a blondýna. Partnerkou v rubrice je Miluše Bittnerová.

Fantom televize [Ivan Kraus, Jan Kraus / Popron music]

9. 3. 2017 13:44 zobrazit článek
„Nenávidím televizi zrovna tak jako oříšky, ale nejsem schopen oříšky přestat jíst." pravil kdysi Orson Welles.Na CD Fantom televize se bratři Krausové pokusí tento nesnadný oříšek rozlousknout.

Liška, Kraus, Hrzánová, Bartoška nebo Janžurová pod stromečkem

20. 12. 2016 15:30 zobrazit článek
I na poslední chvíli lze pořídit hodnotný dárek. Když na to přijde, klidně ho můžete zakoupit přímo na Štědrý den. Řeč je o vánočních dárkových poukazech na inscenace pražského Divadla Kalich. Ze žánrově pestrého repertoáru této prestižní scény si vybere opravdu každý.

Uvolněte se prosím, Jan Kraus

7. 3. 2017 18:02 zobrazit článek
Uvolněte se prosím, Jan Kraus / Nakladatelství XYZ, Praha

PRVNÍ DOJMY: Sestřih, záznam, výběr. Televizní silvestr z konzervy

1. 1. 2017 3:01 zobrazit článek
Karel Gott? Jistě. Karel Šíp? Ovšemže. Michal David? Jak jinak. Jan Kraus? Nemůže chybět. A všichni takříkajíc z konzervy. Silvestrovské televize vesměs zabalily navoněnou bídu do sloganu „to nejlepší z uplynulého roku“, počínaje Všechnopárty a konče cyklem Tvoje tvář má známý hlas. Další články k tématu:

PRVNÍ DOJMY: Sestřih, záznam, výběr. Televizní silvestr z konzervy

1. 1. 2017 0:23 zobrazit článek
Karel Gott? Jistě. Karel Šíp? Ovšemže. Michal David? Jak jinak. Jan Kraus? Nemůže chybět. A všichni takříkajíc z konzervy. Silvestrovské televize vesměs zabalily navoněnou bídu do sloganu „to nejlepší z uplynulého roku“, počínaje Všechnopárty a konče cyklem Tvoje tvář má známý hlas. Další články k tématu:

Adam Ondra v Show Jana Krause

8. 12. 2016 12:12 zobrazit článek
Podívejte se na záznam pořadu Show Jana Krause s Adamem Ondrou o Dawn Wall a top sportovním a bigwallovém lezení. Video, které šlo včera večer na TV Prima, má necelých 14 ...

Vědci, vynálezci a podnikatelé v Českých zemích [Jan Králík, Ivo Kraus, Stanislav Servus / Jonathan Livingston]

22. 3. 2017 19:13 zobrazit článek
Tomáš Baťa, Václav Klement, Emil Kolben, František Křižík, Emil Škoda. Všichni jsme ta jména někdy slyšeli. S plody práce těchto významných vynálezců, podnikatelů, průmyslníků se setkáváme v každodenním životě.

Ubohá Týnuš Třešničková se drsně opřela do vtipné Sejrošky: Absolutně nepochopíte, co jí vzkázala

17. 11. 2017 21:52 zobrazit článek
GLOSA: Mladičká youtuberka Týnuš Třešničková, která si libuje v plastických operacích, si opět nevidí do své vlastní pusy. Tentokrát se dost drsně opřela do své kolegyně, youtuberky Sejrošky, která byla nedávno hostem v show Jana Krause. Nutno podotknout, že Sejroška u Krause vážně zaválela a byla ohromně vtipná. Sám Kraus před ní smekl s tím, že je opravdu zábavná. Ale humor pro inteligentní lidi nejspíše nafrněné Týnušce nevoní a Sejrošce poslala vzkaz, který je úplně mimo.

Tomáš Klus promluví o svém živém albu u Jana Krause

23. 5. 2017 12:36 zobrazit článek
Profesor Jan Pirk, zpěvák Tomáš Klus a herečka Anna Schmidtmajerová se představí v nejnovější Show Jana Krause, kterou televize Prima odvysílá ve středu 24. května ve 21:35.

Proč Janu Krausovi vadí Topolánkova erekce?

9. 11. 2017 12:28 zobrazit článek
Jan Kraus si vypláchl ústa Reflexem ve svém středečním televizním pořadu. Jak už to ale u ataků náhlé zlosti bývá, prozradil o sobě mnohem více, než by byl ochoten veřejnosti přiznat. Mezi řádky řekl něco tak legračního a průhledně motivovaného, že mám vážné pochybnosti o tom, zda dosud má Jan Kraus alespoň někdy erekci.

Ocenění pro student architektury GoRo získala studentka z Mexika

2. 6. 2017 15:44 zobrazit článek
Ve středu proběhlo na radnici Prahy 7 vyhlášení cen GoRo pro nejlepší studenty architektury a architektonické studio. Porota ve složení Adam Gebrian, Michaela Janečková a David Kraus ocenila studentku Mariu Luu Orozco z Mexika a architektonické studio vedené Michalem Palaščákem a Barborou Šimonovou. Cena GoRo je pojmenována po zesnulém architektovi Martinu Roubíkovi, výrazné postavě evropské architektonické scény.

Sedmnáct tisíc tun zla. Příběh autora Stalinova pomníku ve filmu Monstrum

21. 5. 2017 18:51 zobrazit článek
Postavil největší Stalinův pomník v Evropě. Jeho slavnostního odhalení se ale nedožil. Film Monstrum vypráví příběh sochaře Otakara Švece, který vyhrál politicky ostře hlídanou soutěž, jež ho nakonec zničila. Stavba Stalinova pomníku ho stála nejen velké pracovní vypětí, ale i ztrátu uznání přátel a kolegů, život jeho ženy a nakonec i ztrátu života vlastního. Jan Novotný, Zuzana Stivínová a Martin Kraus jako ústřední trojice nového filmu Viktora Polesného, který ČT1 uvede v neděli 28. května ve 20.15.

Věra Špinarová byla vždy plná humoru. V Show Jana Krause vtipkovala o své váze a jídle

27. 3. 2017 19:44 zobrazit článek
Jeden z posledních rozhovorů se zpěvačkou Věrou Špinarovou vedl na podzim roku 2015 i moderátor Jan Kraus.

VIDEO Úvodník Jana Krause: Politici by měli hned po nástupu dostávat školení, kterým médiím věřit a kterým ne

24. 3. 2017 10:56 zobrazit článek
Bavič Jan Kraus má za to, že by politici měli víc přemýšlet nad tím, co čtou. A pokud už odmítají namáhat své mozkové závity, tak by alespoň měli dostat školení o tom, jaké zdroje informací lze brát vážně a které jsou tu jen pro smích.

Ohnivý kuře spadlo pod milion, Výměna manželek pod 800 tisíc

23. 3. 2017 10:03 zobrazit článek
[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nad hranicí jsou tak jen dva zpravodajské pořady televize Nova a tradičně také Ulice. Ohnivý kuře, které se minulý týden o 33 tisíc diváků udrželo nad milionovou hranicí tentokráte vykázalo 995 tisíc a poklesl i podíl na publiku, a to z 26,04 % na 24,27 %. Podobně dopadla i Výměna manželek, která z 808 tisíc a 20,56 % spadla na 777 tisíc a 19,1 %. Jedničkou středy je tak podvečerní Ulice, kterou sledovalo 1,176 mil. diváků, do TOP 10 za všechny kanály se ještě dostalo Prostřeno! s 699 tisíci. Zbytek žebříčku už představuje zpravodajství a Show Jana Krause z něj opět vypadla. Nova má v TOP 10 čtyři pořady, ČT1 a Prima po třech.

Jan Kraus se posmíval erekci Mirka Topolánka. Přišla mu ostrá odpověď ohledně jeho vlastního mužství

9. 11. 2017 21:19 zobrazit článek
Ve svém středečním televizním pořadu na sebe díky své kritice směřované prezidentskému kandidátu Topolánkovi Jan Kraus prozradil mnohem více, než by byl asi ochoten dobrovolně přiznat, a bylo to opravdu velmi legrační.

Jan Kraus a vnadná blondýna: Co má s Bittnerovou?

2. 10. 2017 9:00 zobrazit článek
Po několikaleté pauze se Jan Kraus (64) vrací za rozhlasový mikrofon! Rádio Frekvence 1 od října vrátilo do vysílání jeho pořad Co vy na to, pane Kraus?

Režisér Šimon Caban a youtuberka Shopaholic Nicol v Show Jana Krause

10. 10. 2017 19:43 zobrazit článek
Herečka Andrea Kerestešová, režisér Šimon Caban a youtuberka Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol se představí v Show Jana Krause. Prima uvede nejbližší díl ve středu 11. října ve 21.35.

Jindřich Beránek: Mezi skonem Jana Třísky a jeho pohřbem

7. 10. 2017 19:13 zobrazit článek
V pátek dopoledne byl v Národním divadle pohřeb herce Jana Třísky. Svého času to byl nejmladší člen jeho činohry. Angažmá mu tam nabídl její někdejší šéf Otomar Krejča ihned poté, co absolvoval DAMU. Tříska byl nejmladší z osobnosti, které vytvořily vrchol českého divadla 60. let; bylo mu 23 let, když vystoupil ve hře jen o rok staršího dramatika a básníka Josefa Topola Jejich den. Na pětici doplnili Krejču, Třísku a Topola herečka Marie Tomášová a dramaturg Karel Kraus.

Jan Kraus a vnadná blondýna: Co má s Bittnerovou?

6. 10. 2017 18:01 zobrazit článek
Po několikaleté pauze se Jan Kraus (64) vrací za rozhlasový mikrofon! Rádio Frekvence 1 od října vrátilo do vysílání jeho pořad Co vy na to, pane Kraus?

Jan Kraus rozesmál diváky návrhem pro Zemana

8. 12. 2016 12:51 zobrazit článek
K nejnovějšímu dění kolem Hradu se vyjádřil moderátor Jan Kraus. K hradnímu osazenstvu má několik kritických výtek.

Bavič Kraus s tím seknul: Výhra, nebo prohra?

17. 12. 2016 12:37 zobrazit článek
Jan Kraus (63) šel do sebe. Začal hubnout a dokonce skončil i s cigaretami.

Rada zamítla stížnosti na Krausovu talkshow

13. 12. 2016 10:51 zobrazit článek
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) zamítla všech sedmnáct stížností, které přišly na říjnovou zábavnou talkshow Jana Krause vysílanou v televizi Prima. Své rozhodnutí zveřejnila v pondělí.

Výměna manželek oslabila, Ohnivý kuře se těsně drží nad milionem

8. 12. 2016 10:00 zobrazit článek
[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V žebříčku nejlepších najdete ještě obvyklou Ulici, Show Jana Krause a také Ztracenou bránu. Výměna manželek, která minulý týden v obecné divácké skupině 15+ vykázala 771 tisíc diváků, klesla na 694 tisíc a klesl i podíl na publiku. Jedničkou v TOP 10 za všechny kanály je stále Ulice, kterou včera sledovalo 1,146 mil. diváků při podílu 34,25 %. Ohnivý kuře se udrželo nad milionem a vidělo ho 1,041 mil. Do žebříčku se ještě dostala Show Jana Krause, kterou na Primě sledovalo 736 tisíc diváků a také druhé pokračování minisérie Ztracená brána. Tu si nenechalo ujít 703 tisíc diváků.

 Články 1-30 z celkových 1769, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.