Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto sportovci/sportovkyni na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

Chci dostávat
na můj email

Novinky

Články 1-30 z celkových 9224, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Řekl, že je to strašný, odporný a že se mu to nelíbí! Za co Jaromír Jágr sepsul neteř?

30. 11. 2017 18:51 zobrazit článek
Na nedávné akci se objevila neteř Jaromíra Jágra (45) Pavlína Jágrová (27), která prozradila, že jí její národem milovaný strejda uštědřil drsná slova! Nesouhlasí s její zálibou v tetování a jinak to není ani s babičkou, kterou zná celé Česko jako Mama Jagr.

Kladno hlásí posilu z KHL! Mistra světa, který hrál v Omsku i s Jágrem

4. 12. 2017 15:42 zobrazit článek
Kladenští Rytíři stíhají na třetím místě WSM Ligy hokejisty Karlových Varů a Českých Budějovic a do druhé poloviny základní části hlásí zvučnou posilu! Do středočeského klubu přichází čtyřiatřicetiletý útočník Anton Kurjanov. Mistr světa z roku 2009 strávil většinu kariéry v KHL, kde poslední dvě sezony odehrál za Chanty-Mansijsk. Předtím působil odchovanec Omsku právě v Avangardu, kde se potkal v jednom týmu i s kladenským majitelem Jaromírem Jágrem. Z Litvínova se do Kladna vrací také útočník Miloslav Hořava.

Faksa gólem a nahrávkou pomohl Dallasu k výhře, Jágr s Plekancem asistovali

1. 12. 2017 7:41 zobrazit článek
Útočník Radek Faksa potvrdil dobrou formu a navázal na hattrick z minulého utkání NHL dalším vydařeným představením. Tentokrát dvěma body pomohl svému Dallasu k výhře nad Chicagem 4:3 v prodloužení. Asistence si v dalších zápasech zámořské NHL připsali i Jaromír Jágr a Tomáš Plekanec.

Faksa opět zářil za Dallas, Plekanec s Jágrem sbírali asistence

1. 12. 2017 10:40 zobrazit článek
Po premiérovém hattricku se hokejový útočník Radek Faksa prosadil i v dalším zápase NHL na ledě Chicaga, kde Dallasu pomohl k výhře 4:3 po prodloužení gólem z trestného střílení a jednou asistencí. Už čtvrtou výhru v řadě urval probuzený Montreal. Naposledy slavil výsledek 6:3 z Detroitu i díky dvěma asistencím Tomáše Plekance. Bod za přihrávku bral i uzdravený Jaromír Jágr, jehož Calgary si poradilo 3:0 s Arizonou.

1. 12. 2017 9:02 zobrazit článek

1. 12. 2017 7:16 zobrazit článek

Jágr se vrátil do sestavy Flames a přihrál na vítězný gól

1. 12. 2017 6:56 zobrazit článek
Calgary porazilo v noci na pátek 3:0, Jaromír Jágr si připsal asistenci. Skvělou formu si drží Radek Faksa, jenž zaznamenal gól a přihrávku.

NHL: Faksa potvrdil formu dvěma body. Jágrova řada rozhodla

1. 12. 2017 9:03 zobrazit článek
Hokejový útočník Radek Faksa navázal na hattrick z minulého utkání NHL dalším vydařeným zápasem a ve čtvrtek gólem a přihrávkou pomohl Dallasu k výhře 4:3 v prodloužení v Chicagu. Jaromír Jágr se po jednozápasové absenci vrátil do sestavy Calgary a asistencí přispěl k vítězství 3:0 nad Arizonou. Tomáš Plekanec přihrál na dvě branky a Montreal porazil Detroit 6:3. Další články k tématu:

Jágrova řada rozhodla, Faksa potvrdil formu dvěma body

1. 12. 2017 7:48 zobrazit článek
Hokejový útočník Radek Faksa navázal na hattrick z minulého utkání NHL dalším vydařeným zápasem, ve kterém gólem a přihrávkou pomohl Dallasu k výhře 4:3 v prodloužení v Chicagu. Jaromír Jágr se po jednozápasové absenci vrátil ve čtvrtečním programu do sestavy Calgary a asistencí přispěl k výhře 3:0 nad Arizonou. Tomáš Plekanec přihrál na dvě branky Montrealu, který uspěl v Detroitu 6:3.

Faksa opět řádil. Jágrova formace rozhodla, on sám vymyslel krásný gól

1. 12. 2017 9:47 zobrazit článek
SOUHRN | Radek Faksa navázal na hattrick z minulého utkání NHL dalším vydařeným zápasem. Gólem a přihrávkou pomohl Dallasu k výhře 4:3 v prodloužení v Chicagu. Dařilo se i Jaromíru Jágrovi, který po jednozápasové absenci přihrál na první gól Marku Jankowskimu, který akci zakončil elegantně střelou mezi svýma nohama. Calgary vyhrálo nad Arizonou 3:0. Tomáš Plekanec přihrál na dvě branky Montrealu, který uspěl v Detroitu 6:3.

"Jágr mi to skvěle dal." Mladík Jankowski parádou připomněl Malíka, třetí lajna Calgary kralovala

1. 12. 2017 13:18 zobrazit článek
Mark Jankowski vstřelil po nahrávce Jaromíra Jágra krásný gól. Českým fanouškům musela v hlavě problesknout vzpomínka na Marka Malíka.

Famózní Faksa hattrickem zničil Vegas, Polák gólem načal Calgary

29. 11. 2017 9:15 zobrazit článek
SOUHRN | Nejlepší večer kariéry má za sebou útočník Radek Faksa z Dallasu. Na ledě silného nováčka z Las Vegas dokázal v rozmezí 33.-40. minuty vstřelit tři góly a dosáhl na první hattrick v NHL. Díky němu tak Stars vyhráli jasně 3:0. První branku sezony vstřelil obránce Roman Polák z Toronta a otevřel skóre v Calgary, které hrálo bez Jaromíra Jágra. Maple Leafs vyhráli 4:1.

Faksa hattrickem vystřílel Dallasu výhru, Jágra opět vyřadilo zranění

29. 11. 2017 9:53 zobrazit článek
Svým premiérovým hattrickem kariéry v NHL se v úterý blýskl centr Radek Faksa, jenž zařídil Dallasu výhru 3:0 na ledě Vegas. Gólem se zviditelnil i navrátilec do sestavy Toronta obránce Roman Polák, jenž přispěl k vítězství 4:1 na ledě Calgary bez zraněného Jaromíra Jágra. Po jedné asistenci si dále připsali Ondřej Palát, Jan Rutta a Jakub Voráček, jehož Philadelphia však padla už podeváté v řadě. Další články k tématu:

29. 11. 2017 9:00 zobrazit článek

Faksa porazil Las Vegas, hattrick zkompletoval za necelých sedm minut. Jágr je znovu zraněný

29. 11. 2017 7:55 zobrazit článek
Radek Faksa dal svůj první hattrick v NHL. Útočník Dallasu Stars třemi góly ve druhé třetině zařídil vítězství v Las Vegas. Jaromír Jágr nenastoupil do utkání Calgary s Torontem. Hosté vyhráli i díky brance Romana Poláka.

Klobouk dolů, Faksa nasázel v NHL čistý hattrick. Jágr kvůli zranění nenastoupil

29. 11. 2017 9:01 zobrazit článek
Radek Faksa zaznamenal v nočním utkání proti Vegas čistý hattrick, Jaromír Jágr za Calgary kvůli zranění v dolní polovině těla nenastoupil.

Brankář Rittich po startu za Calgary: Jágr mě chválil už při rozcvičce

27. 11. 2017 15:22 zobrazit článek
Bez draftu a bez jediného startu v reprezentačních barvách se v roce 2016 vydal do zámoří z extraligové Mladé Boleslavi brankář David Rittich. Chtěl se přiblížít snu jménem NHL. V prvním ročníku ji okusil na dvacet minut, v sobotu už na celý zápas. Navíc je v jedné kabině s Jaromírem Jágrem. „Je skvělé se učit od takového hráče, ale moc mi pomáhá hlavně brankář Mike Smith," řekl pětadvacetiletý gólman v rozhovoru pro agenturu Sport Invest, která hráče zastupuje.

Po výhře v NHL ho chválil i Jágr. Rittich říká: Jdu po správné cestě

27. 11. 2017 13:08 zobrazit článek
Byl a je pro něj hokejovou ikonou, stejně jako pro řadu jeho vrstevníků. Kdyby mu před deseti lety někdo řekl, že si s Jaromírem Jágrem nakonec zatrénuje i zahraje v jednom mužstvu, prý by si rozhodně klepal na čelo a skoro pro dotyčného volal doktora Chocholouška. A přece se tak stalo. Brankáře Davida Ritticha minulý týden povolalo Calgary z farmy do prvního týmu. Další články k tématu:

27. 11. 2017 12:03 zobrazit článek

Kopřivová od Jágra drsně vyjela po tenistce Plíškové! Opřela se do její inteligence

27. 11. 2017 10:24 zobrazit článek
Přítelkyně hokejové legendy Jaromíra Jágra (45) si rozhodně nenechá nic líbit. Veronika Kopřivová (26) se opřela do inteligence tenistky Kristýny Plíškové (25). Co se přesně stalo?

27. 11. 2017 12:02 zobrazit článek

Objímačka s Jágrem a slova chvály. Rittich a jeho výkon nadchl

26. 11. 2017 12:46 zobrazit článek
Vychytal výhru a v zámoří se mu klaní. Gólman David Rittich na svou šanci čekal dlouho, když ji dostal, uchopil ji za pačesy. V zápase proti Coloradu v brankovišti zářil a i když za svá záda pustil dva góly, velkou měrou přispěl k výhře svého Calgary. Na druhou hvězdu duelu se hned snesla spousta chvály. Věhlasný spoluhráč Jaromír Jágr ho po závěrečné siréně dokonce objal.

Kde je láska a zázemí, tam je domov, říká přítelkyně Jágra Kopřivová

25. 11. 2017 16:13 zobrazit článek
Finalistka České Miss 2012 a přítelkyně Jaromíra Jágra (45) Veronika Kopřivová (26) si na nezájem okolí rozhodně stěžovat nemusí. Kam přijde, je středem pozornosti. Pokud zrovna není s partnerem v zahraničí, jezdí do Čech za prací. Nedávno tu nafotila kampaň na vlastní drink. Další články k tématu:

25. 11. 2017 16:00 zobrazit článek

Pět střel a nic. Jágr proti Dallasu nebodoval. Voráček má další dvě asistence

25. 11. 2017 7:58 zobrazit článek
Ani pět střeleckých pokusů nestačilo k tomu, aby Jaromír Jágr v dalším utkání NHL proti Dallasu skóroval.

Divoká 90. léta: Jaromír Jágr zajistil nesmrtelnost sedmdesátkové 'dece'

24. 11. 2017 12:09 zobrazit článek
Kdy poprvé se v českém prostředí objevil účes zvaný „koberec“, „deka“, „vpředu byznys, vzadu párty“ nebo anglicky „mullet“, dnes už zjistíme jen těžko. Jisté ale je, že v devadesátých letech mu zajistil nesmrtelnost hokejista Jaromír Jágr.

Vrána dvěma brankami srazil Ottawu. Palát načal obrat, Calgary prohrálo

23. 11. 2017 9:00 zobrazit článek
SOUHRN | Jakub Vrána dvěma brankami pomohl k výhře Washingtonu nad Ottawou 5:2 a byl vyhlášen první hvězdou utkání. Jednadvacetiletý forvard zažil první dvougólový večer v NHL. Ondřej Palát gólem přispěl k vítězství Tampy Bay nad Chicagem 3:2 v prodloužení. Za hosty zaznamenal asistenci obránce Jan Rutta. David Pastrňák díky nahrávce bodoval poprvé po pěti zápasech a Boston uspěl v New Jersey 3:2 po nájezdech. V dresu Montrealu si odbyl premiéru zadák Jakub Jeřábek, Canadiens ale prohráli v Nashvillu 2:3 po nájezdech. Brankář Petr Mrázek vystřídal Jimmyho Howarda, dvakrát inkasoval a Detroit prohrál s Edmontonem 2:6. Jaromír Jágr nebodoval, Calgary podlehlo Columbusu 0:1 v prodloužení.

Jágr se v Calgary učí: na trpělivost není čas, vystřel a nazdar!

23. 11. 2017 15:00 zobrazit článek
Dlouhé roky k němu hokejový svět vzhlížel. Obdivoval jeho přehled, techniku nebo originální nápady. Nyní se sám Jaromír Jágr stává v Calgary učněm a musí měnit svůj styl. „Těžko bych řekl, že v pětačtyřiceti budu všechno měnit, ale jinak to nejde,“ pokrčí rameny legendární útočník. Další články k tématu: