Jiří Lábus

Jiří Lábus

Herec/Herečka   (Obsluhoval jsem anglického krále)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 264, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Operní adaptace Tlučhořových Kaisera s Lábusem získává vážnost známou z grotesek

18. 5. 2015 4:32 zobrazit článek
Novinka Opery Národního divadla v Praze má kuriózní předlohu: rozhlasový cyklus Tlučhořovi herců Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse. Hudba Jana Kučery si hraje s "operními standardy". Travestuje je do jakési komické operety, v níž se komika proměňuje v grotesknost...

Herecká dvojice Kaiser a Lábus v ohrožení: Společná firma v likvidaci!

12. 12. 2015 13:43 zobrazit článek
Ne každý věděl o tom, že Oldřich Kaiser (60) a Jiř Lábus (65) jsou nejen uměleckou dvojicí, ale také obchodními partnery. V roce 2009 si společně založili firmu, která je nyní v likvidaci. Co stojí za ukončením obchodního partnerství? Rozejdou se herci také jako přátelé a kolegové?

Jan Czech st., Oldřich Kaiser, Jiří Lábus: Hovory o ničem (1/4)

6. 11. 2015 15:41 zobrazit článek
On-line do čtvrtka 12. listopadu 2015.

J. LÁBUS: Variácia na Višňový sad v podaní Astorky je oslava divadla

5. 11. 2015 19:29 zobrazit článek
Jiří Lábus na archívnej snímke

Noční žranice slavných: Bydžovská s chipsy, Lábus s bagetou a Kretschmerová s bufáčem v autě!

8. 1. 2016 15:11 zobrazit článek
Mlsná a vlčí hlad se nevyhýbá ani slavným osobnostem. A když to na ně přijde, je jedno, zda je den či noc. Zuzanu Bydžovskou (54) přepadla v noci chuť na brambůrky, Jiří Lábus (65) by naopak neusnul bez pořádně rozpečené bagety.

Jů a Hele už vychovali několik generací! Tak proč končit? shodují se Jiří Lábus a Ota Jirák

4. 1. 2016 11:59 zobrazit článek
Kamarádi, máme vás rádi! Tak takhle se už 35 let loučí legendární Jůheláci s dětmi na obrazovkách České televize. Oblíbeným plyšovým postavičkám své hlasy propůjčili herci a dabéři Jiří Lábus a Ota Jirák. Jak vzpomínají na zrod Jů a Hele?

Tlučhořovic rodinka, Jan Kašpar, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus

28. 12. 2015 18:38 zobrazit článek
Tlučhořovic rodinka, Jan Kašpar, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus / Jen pro otrlé / XYZ, Praha / 2008

VIP pupíčky: Důchodci Lábus s Hrušínským se svlékli do plavek a pochlubili figurami!

12. 10. 2015 17:09 zobrazit článek
Místo hory svalů krásně kulaťoučké pivní mozoly. Ani ty ale neodradily herce Rudolfa Hrušínského (69) a Jiřího Lábuse (65) od toho, aby se svlékli do plavek a skočili do bazénu za přítomnosti fotografa a kameramana. A nebýt dalších kolegů Pavla Kříže (54) a Lukáše Vaculíka (53), Hrušínský by se prý utopil.

VIDEO: Souboj čipmanků. Jedni pištivě zpívají, druzí mají Lábuse

25. 9. 2015 20:45 zobrazit článek
V kinech se schyluje k zajímavé bitvě čipmanků. Jednak se objeví v novém dílu hollywodské série Alvin a Chipmunkové, který má podtitul Čiperná jízda, jednak v „hlodavčím westernu“, jak se říká snímku Pidiobři 3D s dabingem Jiřího Lábuse. Další články k tématu:

Jiří Lábus (65): Svobodný mládenec jen z pouhé pohodlnosti?

18. 8. 2015 10:11 zobrazit článek
Osobní život Jiřího Lábuse je záhadou pro veřejnost, ne však ale pro herce samotného. Nikdy se neoženil a svobodným mládencem nejspíš zůstane nadosmrti!

Toho už asi nepozvou: Mlsný Lábus vyjedl charitativní akci!

25. 6. 2015 13:41 zobrazit článek
Jako u snědeného krámu. Tak to vypadalo na charitativní akci, na které Jiří Lábus (65) prodával kolemjdoucím sladké pečivo. Mlsný Rumburak ale neodolal a skoro všechno snědl sám!

Jiří Lábus: Seriály vás hrát nenaučí a jsou leda pro peníze

23. 5. 2015 1:47 zobrazit článek
Humor dvojice Kaiser-Lábus pronikl díky Tlučhořovic rodince i do opery. Zatímco operu má Jiří Lábus (65) rád už od dětství, obloukem se vyhýbá nekonečným seriálům. „Lidi je většinou dělají jen pro peníze. Pro co jiného taky,“ říká Lábus v rozhovoru pro týdeník 5plus2. Další články k tématu:

Víkend plný smíchu prožijete v Příbrami. Pobaví vás Suchý, Lábus i Háma

30. 6. 2015 1:08 zobrazit článek
Chcete si zvednout na začátku prázdnin náladu a prožít víkend s humorem? Vydejte se do Příbrami, která od 3. do 5. července hostí Humorfest. Čekají vás známí umělci i současní komici, těšit se můžete na Jiřího Suchého s Jitkou Molavcovou, Aleše Hámu, Jiřího Lábuse i tváře známé z show Na stojáka.

Jiří Lábus: Seriály vás hrát nenaučí a jsou leda pro peníze

23. 5. 2015 4:08 zobrazit článek
Humor dvojice Kaiser-Lábus pronikl díky Tlučhořovic rodince i do opery. Zatímco operu má Jiří Lábus (65) rád už od dětství, obloukem se vyhýbá nekonečným seriálům. „Lidi je většinou dělají jen pro peníze. Pro co jiného taky,“ říká Lábus v rozhovoru pro týdeník 5plus2. Další články k tématu:

Oldřichu Kaiserovi je 60 let. Uznání sklízí jako komik i jako rozhlasový interpret

16. 5. 2015 5:23 zobrazit článek
Šedesáté narozeniny slaví právě dnes známý český herec Oldřich Kaiser. Popularitu mu vynesly filmové, televizní a divadelní role, ale zejména asi pořady, kde vystupoval se svým hereckým partnerem Jiřím Lábusem. Oldřich Kaiser se však také věnuje hudbě a za sebou má i zajímavé rozhlasové projekty.

Kaiser o své hře: Tahle pí**vina už je v Národním, teď už můžu jedině na Hrad

8. 5. 2015 14:12 zobrazit článek
Národní divadlo uvedlo premiéru hry Oldřicha Kaisera (60) a Jiřího Lábuse (65) Rudá Marie. Zatímco jiní autoři by to považovali za velký úspěch, svérázný Kaiser hru nazývá pí**vinou. Zároveň to ale bere jako završení své umělecké kariéry. Teď už chce jen „vyhostit“ Zemana z Hradu.

Jan Czech st., Oldřich Kaiser, Jiří Lábus: Hovory o ničem (3/4)

20. 11. 2015 12:27 zobrazit článek
On-line do čtvrtka 26. listopadu 2015.

Jiří Lábus (65): Svobodný mládenec jen z pouhé pohodlnosti?

18. 8. 2015 17:48 zobrazit článek
Osobní život Jiřího Lábuse je záhadou pro veřejnost, ne však ale pro herce samotného. Nikdy se neoženil a svobodným mládencem nejspíš zůstane nadosmrti!

Oldřich Kaiser a Jiří Lábus budú online v utorok o 15:00!

30. 10. 2015 16:51 zobrazit článek
Hodina dějepisu, Vozembouch, Ještěrka, Referent Kubrt to je len malý výber z mnohých nezabudnuteľných scénok, ktoré populárna herecká dvojica Oldřich Kaiser a Jiří Lábus vytvorila za celých 40 rokov spolupráce. Toto jubileum oslávi piatimi exkluzívnymi predstaveniami na Slovensku, kde si môžete pripomenúť kultové scénky a dialógy tejto hereckej a autorskej dvojice z programu Možná přijde i kouzelník, Ruská ruleta alebo Zeměkoule, tešiť sa môžete aj na improvizáciu a ich nezameniteľný humor.

PŘIPRAVUJEME: Jiří Lábus a Ota Jirák, herci a dabéři

4. 1. 2016 8:38 zobrazit článek
Hosty Radiožurnálu budou v pondělí dopoledne herci a dabéři Jiří Lábus a Ota Jirák, kteří své hlasy propůjčili postavičkám Jů a Hele. Legendární Jůheláci provází už několikátou generaci dětí nedělním dopolednem na obrazovkách České televize a právě 4. ledna slaví své už 35. narozeniny. Co všechno obnáší oživovat tyto originální loutky a jak si jejich dialogy hlídala někdejší komunistická cenzura? Nejen na to se moderátorka Patricie Strouhalová zeptá v pondělí dopoledne mezi 10. a 11. hodinou. Ptát se můžete i vy.

Jan Czech st., Oldřich Kaiser, Jiří Lábus: Hovory o ničem (4/4)

27. 11. 2015 13:33 zobrazit článek
On-line do čtvrtka 3. prosince 2015.

Myslbek v kampani tvrdí, že už má na Vánoce zabaleno

26. 11. 2015 12:16 zobrazit článek
Myslbek představuje vánoční kampaň s podtitulem My už máme na Vánoce zabaleno. A Vy? . V hlavní roli učinkují zpěvačka Lucie Bílá, herec Jiří Lábus a výtvarnice Iva Hüttnerová...

Štart Festivalu českého divadla v Štúdiu L+S sprevádzali standing ovations!

4. 11. 2015 13:25 zobrazit článek
Vypredané Štúdio L+S, burácavý smiech a standing ovations! Taká bola atmosféra na otváracom predstavení Festivalu českého divadla v Štúdiu L+S. „Švestka“ Divadla Járy Cimrmana návštevníkov očarila a pobavila. Reakcie publika očividne potešili Zdeňka Svěráka a jeho kolegov, ktorí si hranie v Bratislave evidentne užívali a fanúšikom ďakovali za výborné prijatie. Do 16. novembra čakajú na divákov v Štúdiu L+S aj ďalšie lahôdky. Nenechajte si ujsť sarkastický humor najlepších českých divadiel, niekedy dokonca okorenený trochou erotiky! Privítajte herecké hviezdy Jiřího Lábusa, Martina Dejdara, Marthu Issovú, či Annu Polívkovú v akcii!

Na Festivale Českého divadla v Štúdiu L+S sa predstavia hviezdy Zdeněk Svěrák, Jiří Lábus a Martin Dejdar!

28. 10. 2015 18:57 zobrazit článek
Fanúšikovia českého divadla pozor! Máte jedinú tohtoročnú príležitosť vidieť skvelých českých hercov na Slovensku! Už na budúci týždeň sa v Štúdiu L+S začína legendárny „Festival českého divadla“. Návštevníci uvidia naživo herecké hviezdy Jiřího Lábusa, Martina Dejdara, Zdeňka Svěráka, Marthu Issovú či Annu Polívkovú.

Volám si s Gottem, Robbiem i Lábusem, říká zpěvák Pirate Swing Bandu

13. 10. 2015 9:11 zobrazit článek
Charita by měla být podle pardubického zpěváka Jiřího Ševčíka přirozená součást života. I proto se v pondělí 5. října představil na benefičním koncertu, jehož výtěžek je určen dětem s nemocí motýlích křídel.

VIDEO: Souboj čipmanků. Jedni pištivě zpívají, druzí mají Lábuse

25. 9. 2015 20:29 zobrazit článek
V kinech se schyluje k zajímavé bitvě čipmanků. Jednak se objeví v novém dílu hollywodské série Alvin a Chipmunkové, který má podtitul Čiperná jízda, jednak v „hlodavčím westernu“, jak se říká snímku Pidiobři 3D s dabingem Jiřího Lábuse. Další články k tématu:

Antikomunismus po třiceti letech už nefunguje a v krušnohorských lesích se prý lehce ztratíte

11. 7. 2015 7:24 zobrazit článek
Relativně slušný byl černobílý snímek Pavla Göbla Odborný dohled nad východem slunce (2014), jenže téma, i když dobře napsané i natočené, bylo takové stereotypně „české“, jinými slovy pořád stejné. Tři bývalí vězni komunistického režimu z osmdesátých let, mezi nimi saxofonista Vratislav Brabenec, si koupí zanedbaný dům na vesnici, protože v ní vede hospodu bývalý estébák (hraje ho Jiří Lábus), který je v osmdesátých letech při výsleších mučil, a oni se jaksi rozhodnou se mu nějak pomstít. ...

RECENZE: Rodinka Tlučhořů byla a bude. Dokonce i pod operním patosem

8. 5. 2015 12:40 zobrazit článek
Nové opery se píší na různé náměty, ale rozhlasový seriál asi ještě zhudebněn nebyl. Tlučhořovic rodinka v podání Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse natolik okouzlila dirigenta a skladatele Jana Kučeru, že o ní složil operu Rudá Marie. Národní divadlo uvedlo premiéru ve čtvrtek na Nové scéně. Další články k tématu:

Toho už asi nepozvou: Mlsný Lábus vyjedl charitativní akci!

23. 6. 2015 14:53 zobrazit článek
Jako u snědeného krámu. Tak to vypadalo na charitativní akci, na které Jiří Lábus (65) prodával kolemjdoucím sladké pečivo. Mlsný Rumburak ale neodolal a skoro všechno snědl sám!

Komunisté v operním sklepě

18. 5. 2015 0:45 zobrazit článek
Novinka Opery Národního divadla v Praze má kuriózní předlohu: rozhlasový cyklus Tlučhořovi herců Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse. Hudba Jana Kučery si hraje s "operními standardy" a travestuje je do jakési komické operety, v níž se komika proměňuje v grotesknost. Vrcholem pročišťování smíchem je árie, v níž se stará komunistka ptá ostatních soudruhů: "Co je to porno?"..

 Články 1-30 z celkových 264, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

Související..

Martin Huba Julia Jentschová Ivan Barnev Milan Lasica Marián Labuda Pavel Nový Oldřich Kaiser Jaromír Dulava Josef Abrhám