Jiří Lábus

Jiří Lábus

Herec/Herečka   (Obsluhoval jsem anglického krále)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 436, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Dáša Vokatá - písničkářka

29. 10. 2014 9:51 zobrazit článek
Do Tandemu Jana Rosáka přišla písničkářka Dáša Vokatá popovídat o svých vystoupeních, o svém životě s Ivanem 'Magorem' Jirousem a o svém novém koncertním turné s Jirkou Lábusem a Oldřichem Kaiserem, které protáhli dokonce až do Spojených států amerických.

Festival Jičín - město pohádky právě začíná a potrvá až do neděle!

10. 9. 2014 17:11 zobrazit článek
"Celý život se odvíjí od dětství. A pokud máte krásné, hezké dětství, tak nic nebrání tomu, abyste měli krásný a hezký život", říká Jiří Lábus, patron hlavního města pohádky.

„Možná dostaneme na Ostravsku přes držku,“ říká Kaiser o Ženě za pultem 2

17. 9. 2014 12:36 zobrazit článek
Jiří Lábus a Oldřich Kaiser se už příští úterý představí v Divadle Kalich v nové hře Žena za pultem 2: Pult osobnosti. "Legendární vševědoucí levicová prodavačka se vrací ve vizionářské komedii," hlásá oficiální text divadla. Další články k tématu:

CD-Himálajské pohádky [Miroslav Pošta (ed.) / Verzone]

30. 10. 2014 18:54 zobrazit článek
Pro všechny fanoušky Himálajských pohádek máme překvapení - audioknihu oblíbeného titulu. V režii Jana Jiráně příběhy ze zemí na střeše světa vypráví Nela Boudová, Bára Hrzánová, Vladimír Javorský a Jiří Lábus.

Pánská jízda na mejdanu Ženy za pultem 2: Kaiser s Lábusem přilákali jen slavné muže!

24. 9. 2014 22:29 zobrazit článek
Zdá se, že ženy, které v době největšího úspěchu komunistického seriálu Žena za pultem sledovaly každý díl, jsou tímto příběhem z lahůdkářství „přejedeny“. Na jeho pokračování v divadelní podobě totiž hlavní aktéři Jiří Lábus (64) a Oldřich Kaiser (59) přilákali převážně slavné muže. Na pozdním mejdanu si tak udělali pánskou jízdu.

V pražském Divadle Kalich má premiéru Žena za pultem 2, hrají Kaiser a Lábus

23. 9. 2014 8:02 zobrazit článek
Inscenaci s názvem Žena za pultem 2 dnes poprvé zhlédnou diváci v pražském Divadle Kalich. Autoři si pohrávají s myšlenkou, že známý český televizní seriál z osmdesátých let má pokračování a hlavní hrdinka žije v současné době. Na scéně Kalichu se objeví Oldřich Kaiser a Jiří Lábus.

Starý mládenec Jiří Lábus se nezdá: Za dva měsíce vystřídal tři ženy!

23. 9. 2014 5:44 zobrazit článek
Říká se o něm, že vede staromládenecký život. Na nezájem žen si však Jiří Lábus (64) rozhodně nemůže stěžovat. Střídají se po jeho boku jako na běžícím páse!

Tajemství Lábuse a Kaisera: Proč jim zakázali Kouzelníka

24. 9. 2014 20:22 zobrazit článek
I když teď hrají komedii na komunistickou Ženu za pultem a směle se smějí totalitnímu režimu do tváře, v jistý čas to tak nebylo. Kruté rány nesvobody si došláply i na populární herce Jiřího Lábuse (64) a Oldřicha Kaisera (59), kteří tak na vlastní kůži okusili krutost režimu, když jim zakázal hrát.

Divadlo na Šantovce zve na Dejdara s Lábusem, Duška i travesti show

22. 9. 2014 1:19 zobrazit článek
Olomouc – Stálice českého humoru Jiří Lábus a Martin Dejdar předvedou své improvizační mistrovství v komedii Pánská šatna, herečky Simona Postlerová a Jana Boušková zase prožijí bujarý večírek s překvapivým koncem a klid do duše vnesou například melodie písničkáře Karla Plíhala.

Kaiser otevřeně o vztahu s Vokatou: Jak to spolu máme?

26. 9. 2014 13:43 zobrazit článek
Nedají bez sebe ani ránu! Na premiéře divadelní komedie Žena za pultem 2, ve které excelují Oldřich Kaiser (59) a Jiří Lábus (64), nemohla chybět ani Oldova nová partnerka, písničkářka Dáša Vokatá (60).

Kult osobností Kaisera s Lábusem funguje i za pultem

26. 9. 2014 3:22 zobrazit článek
Silný dryák namíchali pro své publikum v pražském Divadle Kalich. Dali dohromady kultovní komediální dvojici Oldřich Kaiser - Jiří Lábus s režisérem.....

Šil oblečení v Číně, teď ve Varech uvádí vlastní film s Lábusem

11. 7. 2014 20:55 zobrazit článek
Ve filmu Zejtra napořád se mluví často o snech, jeho režisér Rudolf Havlík si jeden splnil. Ač samouk, uvedl premiéru své prvotiny Zejtra napořád rovnou na karlovarském festivalu. Včetně červeného koberce, po němž kráčeli i jeho herci Pavel Batěk, Klára Issová, Vica Kerekesová či Jiří Lábus. Další články k tématu:

Šil oblečení v Číně, teď ve Varech uvádí vlastní film s Lábusem

11. 7. 2014 20:15 zobrazit článek
Ve filmu Zejtra napořád se mluví často o snech, jeho režisér Rudolf Havlík si jeden splnil. Ač samouk, uvedl premiéru své prvotiny Zejtra napořád rovnou na karlovarském festivalu. Včetně červeného koberce, po němž kráčeli i jeho herci Pavel Batěk, Klára Issová, Vica Kerekesová či Jiří Lábus. Další články k tématu:

Zmenení Lábus a Kaiser po viac ako 20-tich rokoch: Takto vyzerajú dnes!

18. 9. 2014 14:10 zobrazit článek
BRATISLAVA - Sú to vôbec oni? Českých hercov a komikov Jiřího Lábusa (64) a Oldřicha Kaisera (59) pozná takmer každý. Napríklad aj z nezabudnuteľnej komédie Slunce, seno, erotika, kde si spolu zahrali. Dvojica sa po dlhej dobe opäť objaví na jednom pódiu. A tak sme si posvietili na to, ako sa humoristi po viac ako dvadsiatich rokoch zmenili.

Žena za pultem se vrací: Švorcovou si střihne Lábus!

18. 9. 2014 12:27 zobrazit článek
Legendární seriál Žena za pultem se čas od času vrací nejen na televizní obrazovky, ale od 23. září bude k vidění také na prknech Divadla Kalich. Zesnulou Jiřinu Švorcovou (†84) nahradí Jiří Lábus (64). O roli se dokonce popral se svým kolegou Oldřichem Kaiserem (59)!

Jiří Lábus (64) ve vlnách s milenkou a dítětem!

5. 9. 2014 10:34 zobrazit článek
Deník Aha! získal fotografii ze soukromé dovolené Jiřího Lábuse na Krétě. Známý komik a notorický starý mládenec si užíval prázdniny ve společnosti herečky Anny Kotlíkové (20), která hraje v primáckých seriálech Obchoďák a Svatby v Benátkách.

Jiří Lábus laškoval s blondýnkou: Starý mládenec si vyrazil s manželkou kamaráda!

15. 8. 2014 8:33 zobrazit článek
Herec, komik a dabér Jiří Lábus (64) zřejmě není sám! I když o svých přítelkyních úspěšně mlží po celý život, sem tam se objeví v doprovodu sličné slečny nebo paní. Tentokrát vyrazil s ženským doprovodem na premiéru Tři bratři. Šlo o jeho přítelkyni nebo jenom kamarádku?!

Lábus přebral Kaiserovi ženu za pultem: Jirkovi jdou ženy líp

17. 9. 2014 15:16 zobrazit článek
„Bitva“ o ženu se strhla mezi přáteli, herci Jiřím Lábusem (64) a Oldřichem Kaiserem (59). Jablkem pomyslného byť přátelského sváru se stala hlavní role v připravované komedii, o kterou měli oba herci velký zájem. Nešlo však o jen tak nějakou ženu, oba herci si udělali zálusk na tu za pultem.

Hvězdná jména ozdobí patnácté narozeniny Divadla Kalich

16. 9. 2014 17:08 zobrazit článek
Oldřich Kaiser a Jiří Lábus, Jana Paulová a Pavel Zedníček, Bára Hrzánová i Jiří Mádl ozdobí činoherní premiéry jubilejní sezóny pražského Divadla Kalich, které 1. listopadu 1999 otevřela premiéra muzikálu Janka Ledeckého Hamlet.

Jiří Lábus: Vzpomínám si, že hraji vlastně už od dětství...

14. 9. 2014 16:10 zobrazit článek
S populárním komikem Jiřím Lábusem jsme se podívali na jeho začátky v Naivním divadle v Liberci.

RECENZE: Nová Žena za pultem 2 víc baví, než mrazí

25. 9. 2014 13:42 zobrazit článek
Aktéři před premiérou Ženy za pultem 2 avizovali titul jako satiru, která má varovat před návratem starých pořádků. Jenže politická satira není a nikdy nebyla doménou dvojice Oldřich Kaiser a Jiří Lábus. A tak i Žena za pultem 2 má mnohem blíž k televizním skečům z kabaretu Možná přijde i kouzelník než k ostrému politickému kabaretu. A vzhledem k publiku, které přichází do Kalichu především za zábavou, to nelze brát jako chybu, spíš jako zmýlenou v žánru.

Lábus s Kaiserem si vyřizují Ženou za pultem účty s komunisty: Zakázali jim Kouzelníka!

25. 9. 2014 12:38 zobrazit článek
Pětadvacet let starý dluh s totalitním režimem si v nové divadelní komedii »Žena za pultem 2: Pult osobnosti« vyřizují Jiří Lábus (64) a Oldřich Kaiser (59). Krátce před sametovou revolucí totiž dostali od soudruhů stopku. Týkala se hlavně televizní estrády Možná přijde i kouzelník!

RECENZE: Kaiser a Lábus ve výprodeji. Žena za pultem zůstala nevyužita

25. 9. 2014 12:28 zobrazit článek
Divadelní pokračování Ženy za pultem připravené podle scénáře Petra Kolečka s Oldřichem Kaiserem a Jiřím Lábusem v hlavních rolích slibovalo trefnou společenskou satiru a kritiku nostalgických nálad. Velká jména ale přinesla zbytečná očekávání. Další články k tématu:

RECENZE: Kaiser a Lábus ve výprodeji. Žena za pultem zůstala nevyužita

25. 9. 2014 9:25 zobrazit článek
Divadelní pokračování Ženy za pultem připravené podle scénáře Petra Kolečka s Oldřichem Kaiserem a Jiřím Lábusem v hlavních rolích slibovalo trefnou společenskou satiru a kritiku nostalgických nálad. Velká jména ale přinesla zbytečná očekávání. Další články k tématu:

Recenze: Kult osobností Kaisera s Lábusem funguje i za pultem

26. 9. 2014 10:34 zobrazit článek
Obézní prodavačku, která se učí čínská slovíčka, a její vysportovanou kamarádku, jež holduje zdravé výživě, hrají v Divadle Kalich Jiří Lábus a Oldřich Kaiser. V představení nazvaném Žena za pultem navazují na stejnojmenný normalizační televizní seriál.

Vše pro Děti.cz - My jsme blog vše pro děti (4)

21. 11. 2014 20:09 zobrazit článek
My jsme blog vše pro děti (4) Ahoj , Byly jste v Letnanech na The Simpsons 25 Let ? Pokud ne tak je to škoda protože 8.11.2014 přišel MARTIN DEJDAR (BART) a 17.11.2014 JIŘÍ LÁBUS (MARGE)....

Jiří Lábus o komunistech, blbcích i Havlovi

13. 11. 2014 8:43 zobrazit článek
25 LET OD LISTOPADU '89 Populární herec Jiří Lábus kdysi na vlastní kůži okusil krutost komunistického režimu. Když totiž podepsal petici Několik vět, tak nejenže následně nesměl hrát, ale dokonce do trezoru šel i pořad Možná přijde i kouzelník, kde Lábus bavil národ spolu s Oldřichem Kaiserem. Lábus ale měl plán: Kvůli Kouzelníkovi zavolal na ÚV KSČ a chtěl se sejít s tehdejším premiérem Ladislavem Adamcem. Jak to dopadlo? To herec prozradil ParlamentnímListům.cz v rozhovoru k výročí 17. listopadu 1989.

Žena za pultem se vrací: Švorcovou si střihne Lábus!

19. 9. 2014 13:35 zobrazit článek
Legendární seriál Žena za pultem se čas od času vrací nejen na televizní obrazovky, ale od 23. září bude k vidění také na prknech Divadla Kalich. Zesnulou Jiřinu Švorcovou (†84) nahradí Jiří Lábus (64). O roli se dokonce popral se svým kolegou Oldřichem Kaiserem (59)!

Tajemství Lábuse a Kaisera: Komunisté jim zakázali legendárního „Kouzelníka“

24. 9. 2014 18:42 zobrazit článek
I když teď hrají komedii na komunistickou Ženu za pultem a směle se smějí totalitnímu režimu do tváře, v jistý čas to tak nebylo. Kruté rány nesvobody si došláply i na populární herce Jiřího Lábuse (64) a Oldřicha Kaisera (59), kteří tak na vlastní kůži okusili krutost režimu, když jim zakázal hrát.

V pražském Divadle Kalich má premiéru Žena za pultem 2, hrají Kaiser a Lábus

23. 9. 2014 8:13 zobrazit článek
Inscenaci s názvem Žena za pultem 2 dnes poprvé zhlédnou diváci v pražském Divadle Kalich. Autoři si pohrávají s myšlenkou, že známý český televizní seriál z osmdesátých let má pokračování a hlavní hrdinka žije v současné době. Na scéně Kalichu se objeví Oldřich Kaiser a Jiří Lábus.

 Články 1-30 z celkových 436, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

Související..

Pavel Nový Milan Lasica Martin Huba Julia Jentschová Ivan Barnev Marián Labuda Oldřich Kaiser Jaromír Dulava Josef Abrhám
120x600-1415920558.gif