Jiří Macháček

Jiří Macháček

Herec/Herečka   (Vratné lahve )

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 492, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Jiří Macháček: Kvůli roli v Pohádkáři musel zhubnout patnáct kilo!

21. 10. 2014 12:08 zobrazit článek
Nová filmová love story Pohádkář přijde do kin již 6. listopadu. V roli muže vězněného a osvobozovaného vlastními sny a myšlenkami se po dvou letech představuje v hlavní úloze českého filmu Jiří Macháček. S myšlenkami na to, že ho náročná dvojrole čeká, žil téměř rok.

Eva Herzigová: Nejsem žádná modla, jen modelka

24. 10. 2014 12:46 zobrazit článek
Je jednou z největších hvězd svého oboru. Říká se jí Miss Wonderbra podle kampaně, která ji vynesla na vrchol modelingu, nebo také Marilyn Monroe východu. Přesto Eva Herzigová dlouho mířila také k herectví, a protože je talentovaná a cílevědomá, podařilo se jí i to. Po několika zahraničních zkušenostech teď dostala velkou příležitost v roli jedné ze dvou žen Jiřího Macháčka v novém filmu Pohádkář.

Anna Linhartová v Pohádkáři – rebelka na růžovo

23. 10. 2014 8:57 zobrazit článek
Hrála u Hřebejka, Vorla i v hollywoodském spektáklu s Clivem Owenem. Dvacetiletá herečka Anna Linhartová se vydala vstříc Pohádkáři, novému filmu Vladimíra Michálka, kde má roli dcery Jiřího Macháčka.

Historky z natáčení filmu Pohádkář: Geislerová kojila, režisér Michálek s herci nic nezkouší

21. 10. 2014 8:02 zobrazit článek
Do kin jde 6. listopadu nový český film Pohádkář. Režisér Vladimír Michálek jej natočil podle scénáře Marka Epsteina na motivy stejnojmenného bestselleru Barbary Nesvadbové. V hlavních rolích uvidíte Jiřího Macháčka, Annu Geislerovou a poprvé v českém filmu i světovou topmodelku Evu Herzigovou.

Macháček musel kvůli Pohádkáři zhubnout patnáct kilo

16. 10. 2014 10:50 zobrazit článek
Filmová love story Pohádkář přijde do kin již 6. listopadu. V roli muže vězněného a osvobozovaného vlastními sny a smyšlenkami se po dvou letech představuje v hlavní úloze českého filmu Jiří Macháček. S myšlenkami na to, že ho náročná dvojrole čeká, žil téměř rok.

Aňa Geislerová o nové roli: Strašně jsem chtěla točit s Jirkou Macháčkem

9. 10. 2014 22:37 zobrazit článek
Herečka Aňa Geislerová promluvila o své roli ve filmu Pohádkář. Prý se strašně těšila, až si zase zahraje s kolegou Jirkou Macháčkem, se kterým se znají už léta.

Herečka s nejkrásnějším tělem: 5 fotek Vici Kerekes, kde je úplně nahá

14. 9. 2014 23:08 zobrazit článek
Herečka "Vica Kerekes":http://www.extra.cz/tema/vica-kerekes (33) se u nás proslavila hlavně rolí ve snímku Nestyda, kde Jirkovi Macháčkovi předvedla pořádně sexy scénu, při níž si svoje přírodní "dokonale tvarované čtyřky":http://www.extra.cz/vica-kerekes-se-nahoty-neboji-pripomenme-si-jeji-stedre-obdareny-hrudnik zdobila šlehačkou.

VIDEO: Macháček uvězněný mezi ženami. Představuje se film Pohádkář

30. 8. 2014 11:40 zobrazit článek
Moderní filmová love story režiséra Vladimíra Michálka Pohádkář podle scénáře Marka Epsteina vznikla na motivy stejnojmenného bestselleru Barbary Nesvadbové. Do kin vstoupí 6. listopadu. V hlavních rolích se potkají Jiří Macháček, Anna Geislerová a Eva Herzigová. Další články k tématu:

A co vlastně máte proti „potravinové propagandě“? (Jiří Hermánek)

16. 8. 2014 1:25 zobrazit článek
Čechům není nic dobrého a na všem hledají vši. A pan Macháček je hledá přímo lupou a nedá si pokoj, dokud nějakou nenalezne. A tentokrát se ta mrška veška jmenuje: nevytížený Putinův kamion = Putinův propagandistický kamion. Takže, moji milí mudrcové, víte, proč máme rozbité silnice? Protože po nich jezdí přetížené kamiony. A tušíte, moji milí kladenští jak moc lze kamion přetížit? Moc. Hodně moc ho lze přetížit. V tabulce ...

Nakrúcanie v Bratislave: V hororovej komédii sa predstavia Kostelný, Kraus či Pauhofová

30. 8. 2014 17:57 zobrazit článek
BRATISLAVA - V piatok 29. augusta sa do bratislavských ulíc presunul česko-slovenský filmový štáb, aby tak pokračoval v nakrúcaní hororovej komédie s pracovným názvom Najhorší zločin vo Wilsonove. Režisérom je Tomáš Mašín. V hlavných úlohách uvidia diváci a diváčky Jiřího Macháčka, Vojtěcha Dyka, Jana Krausa a Táňu Pauhoufovú.

VIDEO Jiří Macháček žije mezi dvěma ženami. A splétá lži

27. 8. 2014 15:17 zobrazit článek
Podívejte se na ukázku z filmu Pohádkář. Jiří Macháček v něm má vášnivé vztahy s Evou Herzigovou a Aňou Geislerovou.

Eva Herzigová ve filmu: Podívejte se na její postelové scény

27. 6. 2014 14:13 zobrazit článek
Modelka Eva Herzigová si splnila sen a zahrála si ve filmu. Podívejte se na její postelové scény s Jiřím Macháčkem.

Macháček a Herzigová v první ukázce z Pohádkáře

27. 8. 2014 5:43 zobrazit článek
Nový český film Pohádkář natočil režisér Vladimír Michálek s Jiřím Macháčkem, Evou Herzigovou a Annou Geislerovou v hlavních rolích. Moderní love story, která půjde do kin 6. listopadu, představuje první ukázku.

Exšéf Českých drah Žaluda koprodukoval film s topmodelkou Herzigovou a Macháčkem

11. 8. 2014 9:52 zobrazit článek
Petr Žaluda, který není už více než rok ředitelem Českých drah, se teď objevuje v nové pozici. Je jedním z koproducentů filmu Pohádkář, který režíroval Vladimír Michálek. V hlavních rolích se objeví světová topmodelka Eva Herzigová, Aňa Geislerová a Jiří Macháček, který se na filmové plátno vrací po třech letech.

Erotická Vica Kerkes presexovala kreslo, Bolek Polívka obeťou trapasu!

12. 7. 2014 13:22 zobrazit článek
PRAHA – Tak toto im (ne)vyšlo! Piatkový večer na Markíze patril českej komédii Muži v nádeji. Ako už pri natáčaní býva zvykom, aj pri tvorbe tohto filmu vzniklo mnoho nepodarených a úsmevných momentov. Dôkazom toho môžu byť dve zlámané kreslá pri sexe Vice Kerekes (33) a Jiřího Macháčka (48) či úsmevný trapas Bolka Polívku (64).

VIDEO: Šišková se obléká ve Varech sama, Macháček slaví levně

6. 7. 2014 13:39 zobrazit článek
Herečka Anna Šišková (54) si odskočila do filmových Varů za odpočinkem. Točí nyní velmi depresivní seriál a ventil byl už nutností. Ten ostatně povolil i Jiří Macháček (48), který spojil oslavu narozenin s koncertem. "Je to nejlevnější varianta," směje se. Další články k tématu:

Opuštěná Geislerová: Jednu dobu měla dva muže najednou, do Varů ji musel doprovodit Macháček!

5. 7. 2014 9:08 zobrazit článek
Sice krásná a načančaná, ale bez vlastního doprovodu. Přesně tak Aňa Geislerová (38) dorazila na letošní festival do Varů. Gardé ji nedělal ani její manžel Zdeněk Janáček ani bývalý milenc Martin Shenar, s nímž má dítě. Na červený koberec ji musel vyvést kolega Jiří Macháček (47).

Nestyda Macháček: Do postele dostal sexy Herzigovou!

3. 7. 2014 23:30 zobrazit článek
Sen snad každého muže se splnil Jiřímu Macháčkovi (47). Dostal do postele topmodelku Evu Herzigovou (41). Erotické scény si ovšem neužíval jen on, ale i ona

VIDEO: Jiří Macháček je Pohádkář, zapletený do svých lží a citů

27. 6. 2014 15:55 zobrazit článek
Moderní love story o muži uvězněném ve vlastních lžích a vztazích ke dvěma ženám. To je film režiséra Vladimíra Michálka Pohádkář, který představuje první ukázku. Do kin jde 6. listopadu. Další články k tématu:

VIDEO: Jiří Macháček je Pohádkář, zapletený do svých lží a citů

27. 6. 2014 15:21 zobrazit článek
Moderní love story o muži uvězněném ve vlastních lžích a vztazích ke dvěma ženám. To je film režiséra Vladimíra Michálka Pohádkář, který představuje první ukázku. Do kin jde 6. listopadu. Další články k tématu:

VIDEO: Macháček uvězněný mezi ženami. Představuje se film Pohádkář

30. 8. 2014 11:26 zobrazit článek
Moderní filmová love story režiséra Vladimíra Michálka Pohádkář podle scénáře Marka Epsteina vznikla na motivy stejnojmenného bestselleru Barbary Nesvadbové. Do kin vstoupí 6. listopadu. V hlavních rolích se potkají Jiří Macháček, Anna Geislerová a Eva Herzigová. Další články k tématu:

Herzigová, Macháček a Geislerová natočili klip k novému filmu Pohádkář

12. 9. 2014 11:40 zobrazit článek
Topmodelka Eva Herzigová, herec a zpěvák Jiří Macháček a herečka Aňa Geislerová natočili videoklip k filmu Pohádkář, který půjde do českých kin 6. listopadu. Písničku složil Roman Holý.

Jiří Macháček o novém albu Mig 21: Chceme žít cirkusovým způsobem života

30. 9. 2014 12:49 zobrazit článek
„Na každý risk se musíte dívat prizmatem potenciálu zisku – pokud je malý, nebo hrozí ztrátou, tak musíte riskovat méně,“ vysvětluje Jiří Macháček, herec, zpěvák a frontman kapely Mig 21, se kterou vydává nové album. A také ho můžete vidět v novém filmu Pohádkář, který v listopadu míří do kin. O tom všem mluvil v rozhovoru s Lucií Výbornou.

Jiří Macháček hledal vztah ke třem ženám

24. 9. 2014 17:11 zobrazit článek
Nová česká filmová love story Pohádkář, která vstupuje do kin 6. listopadu, poodhaluje zákulisí svého vzniku. V krátkém filmu o filmu se můžete podívat, jak se točila filmová verze úspěšného románu Barbary Nesvadbové s Jiřím Macháčkem, Evou Herzigovou, Aňou Geislerovou a Matějem Hádkem v hlavních rolích. Režie se ujal Vladimír Michálek.

Jiří Macháček: Mig 21 startuje

22. 9. 2014 12:28 zobrazit článek
Jiří Macháček, sympaťák, který se kromě herectví věnuje i zpěvu a skládání písní ve své skupině MIG 21. Nyní právě vychází nové ALBUM této skupiny, jaké bude a jaká byla práce na desce se dozvíte v rozhovoru níže. (888 slov)

Jiří Macháček kvůli roli musel zhubnout patnáct kilo!

16. 10. 2014 19:02 zobrazit článek
Nová filmová love story Pohádkář přijde do kin již 6. listopadu. V roli muže vězněného a osvobozovaného vlastními sny a smyšlenkami se po dvou letech představuje v hlavní úloze českého filmu Jiří Macháček. S myšlenkami na to, že ho náročná dvojrole čeká, žil téměř rok.

Psal jsem Kalhotky si sundej a myslel na boha, vzpomíná Jiří Macháček

16. 10. 2014 19:02 zobrazit článek
Přípravy nahrávky nazvané Album zabraly kapele Mig 21 deset let. Co se během nich dělo, objasňuje autorský tandem Jiří Macháček a Tomáš Polák. Další články k tématu:

Psal jsem Kalhotky si sundej a myslel na boha, vzpomíná Jiří Macháček

16. 10. 2014 18:11 zobrazit článek
Přípravy nahrávky nazvané Album zabraly kapele Mig 21 deset roků. Co se během nich dělo, objasňuje autorský tandem Jiří Macháček a Tomáš Polák. Další články k tématu:

Aňa Geislerová: S Jirkou Macháčkem v posteli hned první natáčecí den!

10. 10. 2014 13:11 zobrazit článek
Za necelý měsíc, už se dozvíme, co je fakt nebezpečné! Ve čtvrtek 6. listopadu totiž do kin přijde love story Pohádkář, v němž jedna z hrdinek položí svému protihráči otázku: Žil jste někdy se dvěma ženskýma najednou? Ne? Pak nevíte, co je fakt nebezpečný!

Macháček zhubnul 15 kilo! Víme proč

20. 10. 2014 10:32 zobrazit článek
Herec Jiří Macháček zhubnul patnáct kilogramů. A to kvůli jedinému cíli...

 Články 1-30 z celkových 492, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI