Jiří Macháček

Jiří Macháček

Herec/Herečka   (Vratné lahve )

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 478, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Herečka s nejkrásnějším tělem: 5 fotek Vici Kerekes, kde je úplně nahá

14. 9. 2014 23:08 zobrazit článek
Herečka "Vica Kerekes":http://www.extra.cz/tema/vica-kerekes (33) se u nás proslavila hlavně rolí ve snímku Nestyda, kde Jirkovi Macháčkovi předvedla pořádně sexy scénu, při níž si svoje přírodní "dokonale tvarované čtyřky":http://www.extra.cz/vica-kerekes-se-nahoty-neboji-pripomenme-si-jeji-stedre-obdareny-hrudnik zdobila šlehačkou.

Eva Herzigová a Anna Geislerová ve filmu Pohádkář

25. 6. 2014 13:44 zobrazit článek
Režisér Vladimír Michálek natočil snímek Pohádkář s modelkou a herečkou Evou Herzigovou, Jiřím Macháčkem, Annou Geislerovou či Matějem Hádkem. Ve středu zveřejnil první trailer.

Česi dokončili Rozprávkara, zahrala si v ňom i Eva Herzigová

29. 5. 2014 19:41 zobrazit článek
Český režisér Vladimír Michálek dokončil nakrúcanie filmu Rozprávkar. V snímke nakrútenej na motívy knihy Barbary Nesvadbovej účinkujú Anna Geislerová, Jiří Macháček či Matěj Hádek. ...

Exšéf Českých drah Žaluda koprodukoval film s topmodelkou Herzigovou a Macháčkem

11. 8. 2014 9:52 zobrazit článek
Petr Žaluda, který není už více než rok ředitelem Českých drah, se teď objevuje v nové pozici. Je jedním z koproducentů filmu Pohádkář, který režíroval Vladimír Michálek. V hlavních rolích se objeví světová topmodelka Eva Herzigová, Aňa Geislerová a Jiří Macháček, který se na filmové plátno vrací po třech letech.

Macháček a Herzigová v první ukázce z Pohádkáře

27. 8. 2014 5:43 zobrazit článek
Nový český film Pohádkář natočil režisér Vladimír Michálek s Jiřím Macháčkem, Evou Herzigovou a Annou Geislerovou v hlavních rolích. Moderní love story, která půjde do kin 6. listopadu, představuje první ukázku.

Veslařský svaz povede Macháček, po 18 letech vystřídal Kejvala

28. 4. 2014 12:22 zobrazit článek
Praha - Po 18 letech opustil post předsedy Českého veslařského svazu Jiří Kejval a nedělní valná hromada zvolila novým šéfem dosavadního místopředsedu Dušana Macháčka. Stejně jako...

Majáles v Hradci měl bolesti. Náramky zlobily a po letech zase pršelo

27. 4. 2014 21:29 zobrazit článek
Hradec Králové /FOTO/ - Nová louka, nové náramky, které přinesly bezhotovostní platební styk Jenže také nečekané bolesti. I přes ně se však letošní Majáles vydařil. Zase přišly tisíce lidí, aby si užily superstars české muziky: romantického Tomáše Kluse, hravé Mig 21 s lídrem Jiřím Macháčkem či nadupané Chinaski.

VIDEO: Šišková se obléká ve Varech sama, Macháček slaví levně

6. 7. 2014 13:39 zobrazit článek
Herečka Anna Šišková (54) si odskočila do filmových Varů za odpočinkem. Točí nyní velmi depresivní seriál a ventil byl už nutností. Ten ostatně povolil i Jiří Macháček (48), který spojil oslavu narozenin s koncertem. "Je to nejlevnější varianta," směje se. Další články k tématu:

Jak nejlépe strávit Silvestra? Prospat ho, říká Jiří Macháček

30. 12. 2013 20:02 zobrazit článek
Pardubice - Rozhovor týdne s oblíbeným hercem a lídrem populární hudební letky MIG 21 Jiřím Macháčkem vedl šéfredaktor Pardubického deníku Tomáš Dvořák.

VIDEO: Podívejte se, jak Čtvrtníček s Lábusem kupují Hanušové nohu

11. 12. 2013 19:41 zobrazit článek
Petr Čtvrtníček, Jiří Lábus a Jiří Macháček natočili video, jak kupují na internetu nohu své kolegyni Jaroslavě Hanušové, která o ni kvůli cukrovce nedávno přišla. K tomu přidali na čtvrtek další benefiční představení, jehož výtěžek půjde na zakoupení nezbytných pomůcek pro jejich nemocnou kamarádku. Další články k tématu:

Pohádkář představuje první ukázku

26. 6. 2014 17:08 zobrazit článek
Nový český film Pohádkář natočil režisér Vladimír Michálek s Jiřím Macháčkem, Evou Herzigovou a Annou Geislerovou v hlavních rolích. Moderní love story o muži uvězněném ve vlastních lžích a vztazích ke dvěma ženám představuje nyní první ukázku.

Odkalování vodovodní sítě

2. 4. 2014 23:09 zobrazit článek
Vážení občané, v úterý 1. 4. 2014 bude probíhat pravidelné odkalování a odvzdušňování vodovodní sítě města Český Brod v ulicích: Jiřího Wolkera, Františka Macháčka, U Studánky, Lukavského, Za Nemocnicí, Trstenická, Ke Spravedlnosti, Boženy Němcové, Svatopluka Čecha,.. (58 slov)

Nestyda Macháček: Do postele dostal sexy Herzigovou!

3. 7. 2014 23:30 zobrazit článek
Sen snad každého muže se splnil Jiřímu Macháčkovi (47). Dostal do postele topmodelku Evu Herzigovou (41). Erotické scény si ovšem neužíval jen on, ale i ona

A co vlastně máte proti „potravinové propagandě“? (Jiří Hermánek)

16. 8. 2014 1:25 zobrazit článek
Čechům není nic dobrého a na všem hledají vši. A pan Macháček je hledá přímo lupou a nedá si pokoj, dokud nějakou nenalezne. A tentokrát se ta mrška veška jmenuje: nevytížený Putinův kamion = Putinův propagandistický kamion. Takže, moji milí mudrcové, víte, proč máme rozbité silnice? Protože po nich jezdí přetížené kamiony. A tušíte, moji milí kladenští jak moc lze kamion přetížit? Moc. Hodně moc ho lze přetížit. V tabulce ...

Erotická Vica Kerkes presexovala kreslo, Bolek Polívka obeťou trapasu!

12. 7. 2014 13:22 zobrazit článek
PRAHA – Tak toto im (ne)vyšlo! Piatkový večer na Markíze patril českej komédii Muži v nádeji. Ako už pri natáčaní býva zvykom, aj pri tvorbe tohto filmu vzniklo mnoho nepodarených a úsmevných momentov. Dôkazom toho môžu byť dve zlámané kreslá pri sexe Vice Kerekes (33) a Jiřího Macháčka (48) či úsmevný trapas Bolka Polívku (64).

Herzigová, Macháček a Geislerová natočili klip k novému filmu Pohádkář

12. 9. 2014 11:40 zobrazit článek
Topmodelka Eva Herzigová, herec a zpěvák Jiří Macháček a herečka Aňa Geislerová natočili videoklip k filmu Pohádkář, který půjde do českých kin 6. listopadu. Písničku složil Roman Holý.

VIDEO: Macháček uvězněný mezi ženami. Představuje se film Pohádkář

30. 8. 2014 11:40 zobrazit článek
Moderní filmová love story režiséra Vladimíra Michálka Pohádkář podle scénáře Marka Epsteina vznikla na motivy stejnojmenného bestselleru Barbary Nesvadbové. Do kin vstoupí 6. listopadu. V hlavních rolích se potkají Jiří Macháček, Anna Geislerová a Eva Herzigová. Další články k tématu:

VIDEO: Macháček uvězněný mezi ženami. Představuje se film Pohádkář

30. 8. 2014 11:26 zobrazit článek
Moderní filmová love story režiséra Vladimíra Michálka Pohádkář podle scénáře Marka Epsteina vznikla na motivy stejnojmenného bestselleru Barbary Nesvadbové. Do kin vstoupí 6. listopadu. V hlavních rolích se potkají Jiří Macháček, Anna Geislerová a Eva Herzigová. Další články k tématu:

Nakrúcanie v Bratislave: V hororovej komédii sa predstavia Kostelný, Kraus či Pauhofová

30. 8. 2014 17:57 zobrazit článek
BRATISLAVA - V piatok 29. augusta sa do bratislavských ulíc presunul česko-slovenský filmový štáb, aby tak pokračoval v nakrúcaní hororovej komédie s pracovným názvom Najhorší zločin vo Wilsonove. Režisérom je Tomáš Mašín. V hlavných úlohách uvidia diváci a diváčky Jiřího Macháčka, Vojtěcha Dyka, Jana Krausa a Táňu Pauhoufovú.

VIDEO Jiří Macháček žije mezi dvěma ženami. A splétá lži

27. 8. 2014 15:17 zobrazit článek
Podívejte se na ukázku z filmu Pohádkář. Jiří Macháček v něm má vášnivé vztahy s Evou Herzigovou a Aňou Geislerovou.

VIDEO: Jiří Macháček je Pohádkář, zapletený do svých lží a citů

27. 6. 2014 15:55 zobrazit článek
Moderní love story o muži uvězněném ve vlastních lžích a vztazích ke dvěma ženám. To je film režiséra Vladimíra Michálka Pohádkář, který představuje první ukázku. Do kin jde 6. listopadu. Další články k tématu:

VIDEO: Jiří Macháček je Pohádkář, zapletený do svých lží a citů

27. 6. 2014 15:21 zobrazit článek
Moderní love story o muži uvězněném ve vlastních lžích a vztazích ke dvěma ženám. To je film režiséra Vladimíra Michálka Pohádkář, který představuje první ukázku. Do kin jde 6. listopadu. Další články k tématu:

Eva Herzigová ve filmu: Podívejte se na její postelové scény

27. 6. 2014 14:13 zobrazit článek
Modelka Eva Herzigová si splnila sen a zahrála si ve filmu. Podívejte se na její postelové scény s Jiřím Macháčkem.

Host Studia Leonardo: archeolog Jiří Macháček

27. 1. 2014 12:00 zobrazit článek
Rozhovor s archeologem Jiřím Macháčkem o příčinách zániku Velké Moravy.

Pravidelné odkalování a odvzdušňování vodovodní sítě

29. 11. 2013 14:36 zobrazit článek
Dne 29.11. 2013 bude probíhat pravidelné odkalování a odvzdušňování vodovodní sítě města Český Brod v ulicích: Tuchorazská, Rokycanova, Roháčova, K Dolánkám, Na Bělidle, Františka Macháčka, U Studánky, Jiřího Wolkera, Za Nemocnicí, Trstenická, Ke Spravedlnosti, Mikoláše.. (75 slov)

Nestyda Vica Kerekes: Po Macháčkovi svádí Vetchého!

10. 10. 2013 22:38 zobrazit článek
Svedla Jirku Macháčka (47), provokovala Bolka Polívku (64) a teď poblouznila Ondřeje Vetchého (51). Slovenská sexy zrzka Vica Kerekes (32) ví, jak účinně využít svých ženských zbraní!

Samotář Macháček: Končí konečně s hulením?

1. 10. 2013 11:43 zobrazit článek
Frontman kapely MIG 21 Jiří Macháček se opět vrací k drogově laděnému tématu. Podívejte se, jak se rozhodl dát konečně sbohem kouření marihuany v nové písni!

Rozhovor s Jiřím Macháčkem u příležitosti podzimního turné MIG 21 s názvem „Šňůra Tour“

25. 9. 2013 2:17 zobrazit článek
MIG 21 vyráží na podzimní turné s názvem Šňůra Tour, což byla, jak jistě chápete, příležitost vyzpovídat frontmana tohoto hudebně zábavného uskupení MIG 21 a udělat s ním tento rozhovor...

VIDEO: Podívejte se, jak Čtvrtníček s Lábusem kupují Hanušové nohu

11. 12. 2013 21:33 zobrazit článek
Petr Čtvrtníček, Jiří Lábus a Jiří Macháček natočili video, jak kupují na internetu nohu své kolegyni Jaroslavě Hanušové, která o ni kvůli cukrovce nedávno přišla. K tomu přidali na čtvrtek další benefiční představení, jehož výtěžek půjde na zakoupení nezbytných pomůcek pro jejich nemocnou kamarádku. Další články k tématu:

Opuštěná Geislerová: Jednu dobu měla dva muže najednou, do Varů ji musel doprovodit Macháček!

5. 7. 2014 9:08 zobrazit článek
Sice krásná a načančaná, ale bez vlastního doprovodu. Přesně tak Aňa Geislerová (38) dorazila na letošní festival do Varů. Gardé ji nedělal ani její manžel Zdeněk Janáček ani bývalý milenc Martin Shenar, s nímž má dítě. Na červený koberec ji musel vyvést kolega Jiří Macháček (47).

 Články 1-30 z celkových 478, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!