Jiří Macháček

Jiří Macháček

Herec/Herečka   (Vratné lahve )

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 288, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Na Chodrockfestu poprvé zahrají MIG 21, na pódium se vrátí Jelen

9. 8. 2016 8:53 zobrazit článek
Špička tuzemské hudební scény pobaví návštěvníky šestého domažlického Chodrockfestu, který se uskuteční 12. a 13. srpna v areálu TJ Start. Velkým tahákem budou MIG 21 s frontmanem Jiřím Macháčkem, kteří na festivalu zahrají poprvé. Další články k tématu:

Trapasy z Varů: Ruka šmátralka, roztržené kalhoty i koupání v řece

28. 6. 2016 12:43 zobrazit článek
Celebrity si během karlovarského filmového festivalu užívají a většinou neřeší, že je někdo vyfotí. Památnou se stala oslava narozenin Jiřího Macháčka, který s přáteli skončil v řece Teplé, nebo ruka šmátralka režiséra Jiřího Menzela. Ta během rozhovoru skončila pod šaty moderátorky Gábiny Partyšové. Další články k tématu:

Taky jste si zamilovali Vesnu ze Samotářů? Takhle vypadá herečka dnes!

18. 9. 2016 10:22 zobrazit článek
Pokud milujete kultovní Samotáře, tak vás jistě zajímá dívka, která si tak labužnicky vychutnávala jointa s Jirkou Macháčkem. Co dělá Vesna dnes? A jak vypadá?

Jirka Macháček na koncertech očichává spoďáry svých fanynek

10. 8. 2016 17:27 zobrazit článek
Eeeee....proč ne?

Občasník babky Jarky - Oslavenci

6. 7. 2016 15:00 zobrazit článek
Dnes oslavuje 50. narozeniny český herec, zpěvák, písňový textař a moderátor Jiří Macháček . Narodil se 6. července 1966 v Litoměřicích. Všechno nejlepší! ...

Herec a spevák Jiří Macháček vstupuje medzi päťdesiatnikov

6. 7. 2016 7:45 zobrazit článek
Na archívnej snímke Jiří Macháček.

Slavíme nejen jubilea, ale i novou českou muziku!

4. 7. 2016 14:30 zobrazit článek
Kromě toho, že nám dnes Petr Vondráček připomněl narozeniny Pavla Sedláčka a Jiřího Macháčka, představil také nový hit skupiny Mandrage. Jaký je? Dozvíte se ze zvukového záznamu.

Ťukněte si s celebritou! Herec Jiří Macháček dnes slaví 50!

6. 7. 2016 13:22 zobrazit článek
50. narozeniny dnes slaví herec Jiří Macháček! Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky a samozřejmě to zdravíčko!

Úchylné správanie milenca Vici Kerekes: V ruke nohavičky a... Sodoma Gomora!

9. 8. 2016 14:31 zobrazit článek
KARLOVY VARY - Ten to vie ale roztočiť! Herec a spevák Jiří Macháček (50), ktorý vo filme Muži v nádeji stvárnil milenca Vici Kerekes (35), je u našich západných susedov známe číslo - keď sa totiž ide zabaviť, tak to skutočne stojí za to. Dokázal to už nespočetne veľakrát. Naposledy na koncerte svojej skupiny MIG 21. Po celý čas pôsobil ako pod vplyvom alkoholu, navyše v ruke držal dámske nohavičky a... Fúha, tak to je úchylné!

Trapasy z Varů: Ruka šmátralka, roztržené kalhoty i koupání v řece

28. 6. 2016 9:47 zobrazit článek
Celebrity si během karlovarského filmového festivalu užívají a většinou neřeší, že je někdo vyfotí. Památnou se stala oslava narozenin Jiřího Macháčka, který s přáteli skončil v řece Teplé, nebo ruka šmátralka režiséra Jiřího Menzla. Ta během rozhovoru skončila pod šaty moderátorky Gábiny Partyšové. Další články k tématu:

Hudobníci z Mig21 sa vyhli trestnému stíhaniu, keď uhradili škody

24. 5. 2016 21:23 zobrazit článek
Praha 24. mája (TASR) - České úrady zastavili trestné stíhanie členov českej hudobnej formácie Mig21, ktorí sa koncom apríla v podnapitom stave vlámali do reštaurácie penziónu v severomoravskom Havířove, kde bývali, a začali sa v nej sami obsluhovať. Jiří Macháček a jeho kolegovia zo skupiny uhradili.....

Členové kapely Mig21 k soudu nepůjdou, jejich stíhání bylo zastaveno

24. 5. 2016 18:19 zobrazit článek
Havířovská pobočka Okresního státního zastupitelství v Karviné zastavila trestní řízení proti členům hudební kapely Mig21, kteří se před nedávnem v opilosti vloupali do restaurace penzionu, kde bydleli, a začali se zde sami obsluhovat. Jiří Macháček a další jeho spoluhráči uhradili škodu, a jejich prohřešek tak podle názoru státní zástupkyně není nutné řešit před soudem a trestat.

Macháček a MIG 21 vyváznou bez trestu: Za vloupání do baru jim hrozily dva roky

24. 5. 2016 19:04 zobrazit článek
V noci se vloupali do zavřeného baru v Havířově a sami se obsloužili. Přesto herec Jiří Macháček (49) a jeho parťáci z kapely MIG 21 vyváznou bez trestu. Trestní stíhání s nimi bylo totiž odloženo díky tomu, že majiteli restaurace už uhradili způsobenou škodu.

Hudobníci z Mig21 sa vyhli trestnému stíhaniu, keď uhradili škody

24. 5. 2016 20:31 zobrazit článek
Jiří Macháček, herec a líder skupiny Mig21, na archívnej fotografii.

Recenze: Divadlo Sklep se zapomnělo v devadesátých letech. A už to není sranda

21. 5. 2016 9:28 zobrazit článek
Divadlo Sklep oslavilo své pětačtyřicáté narozeniny mimo jiné i trojdílnou televizní sérií scének Böhmen und Mähren. Pod režií Ondřeje Trojana se tu připomněli nejznámější sklepáci jako Tomáš Hanák, Milan Šteindler a Jiří Macháček.

Nová DVD: Wilsonov, Sinister 2, Dvanáct rozhněvaných mužů a Hříšný tanec

23. 2. 2016 9:15 zobrazit článek
Jiří Macháček a Vojtěch Dyk hrají hlavní role v komedii Wilsonov. Dvojkou se vrací Horor Sinister a s ním i zlo, zosobněné děsivým pohanským démonem. Henryho Fondu i Jiřího Voskovce si mohou diváci připomenout v klasice detektivního žánru Dvanáct rozhněvaných mužů. Patricka Swayzeyho a Jennifer Greyovou zase v klasice jiného druhu, v Hříšném tanci.

„Stydíme se za dceru. Nepracuje, ale žije si na vysoké noze!“ svěřuje se Milada

11. 2. 2016 3:36 zobrazit článek
Snadné je žít, zpívá v jedné ze svých písniček Jiří Macháček a někteří lidé si mohou klidně notovat s ním. Třeba dcera paní Milady (45). Nikdy nepracovala a ani s tím nemíní začínat. Přesto si žije jako královna. Rodiče se za ni ale čím dál víc stydí. (542 slov)

Do Špindlu se sjíždí smetánka: Doleželová to zase zkouší, bavil ji upocený Macháček

29. 12. 2015 12:36 zobrazit článek
Konec roku se blíží, zimní sezóna ve Špindlerově Mlýně, kam se každoročně sjíždí česká smetánka, se naopak rozjíždí. Ani letos pochopitelně nechybí lovkyně boháčů Jana Doleželová (34). Ta mezi obyčejnými lidmi z davu pařila na hity upoceného a rozjuchaného Jiřího Macháčka (49).

Jiří Macháček: Stav štěstí nemá nic společného s tím, co hmotně máme

28. 10. 2015 18:21 zobrazit článek
Je jednou z největších hvězd současného českého filmu a hudební scény. A jako všechny hvězdy hodné toho označení působí docela obyčejně. Jiří Macháček má na minuty rozdělené dny, ale když si udělá čas, oznámí předem přesně, kolik ho má, a pak nespěchá. Mluví zvolna, klidně, zamyslí se i usměje, když je to na místě.

Drtinová Veselovský TV 7. 10. 2015: Témata dne

7. 10. 2015 19:15 zobrazit článek
Ministr pro lidská práva Dienstbier o řešení uprchlické krize a postoji Německa; herec Jiří Macháček o kritice jeho posledního filmu; blogeři z 100 věcí, co mě serou o tom, co je motivuje k psaní

DVTV 7. 10. 2015: Řešení uprchlické krize, Macháček proti kritice, negativistický blog

7. 10. 2015 22:39 zobrazit článek
Ministr pro lidská práva Dienstbier o řešení uprchlické krize a postoji Německa; herec Jiří Macháček o kritice jeho posledního filmu; blogeři z 100 věcí, co mě serou o tom, co je motivuje k psaní

Upocený Macháček řádil na pódiu: Čichal ke kalhotkám a olizoval kytaru

9. 8. 2016 18:37 zobrazit článek
Nic mu není cizí. Na nedávném koncertě v Karlových Varech frontman kapely Mig 21 Jiří Macháček (50) řádil jako utržený ze řetězu. Od fanynek chytal podprsenky a kalhotky, ke kterým slastně čichal.

Hvězda filmu Učitelka Zuzana Mauréry: Před 20 lety skotačila ve Cvičme v rytme! Bylo to soft porno

25. 7. 2016 22:31 zobrazit článek
Ve filmech Jana Hřebejka se z pravidla objevují pořád ty samé tváře, Aňa Geislerová, Jiří Macháček nebo Ivan Trojan. V posledním snímku Učitelka ale režisér vsadil na slovenskou herečku Zuzana Mauréry (47) a udělal dobře. Porota karlovarského festivalu ji ocenila Křišťálovým glóbem za nejlepší ženský výkon v hlavní roli.

Tady někdo asi moc hulí! Pokud jste milovali Vesnu ze Samotářů, tak se na její novou fotku NEDÍVEJTE!

8. 7. 2016 1:54 zobrazit článek
Tuhle herečku si určitě pamatujete, jako Vesnu z filmu Samotáři. Tam tehdy s Jirkou Macháčkem řešili, že v Česku se tak málo hulí. Labina Mitevska se objevila také na festivalu v Karlových Varech. Jestli čekáte sexy holku, tak se na fotky raději nedívejte.

ANKETA: Vrací se malíř Horác a detektiv Vašátko. Kdo je hrál nejlépe?

11. 5. 2017 12:59 zobrazit článek
Po Václavu Voskovi s Miroslavem Macháčkem, Rudolfu Hrušínském s Jiřím Bartoškou a Radovanu Lukavském s Josefem Kemrem se rolí detektiva Vašátka a malíře Horáce v nejnovějších verzích ujali Viktor Preiss a David Matásek. Právě točí nový příběh, Případ dvou sester. Další články k tématu:

ANKETA: Vrací se malíř Horác a detektiv Vašátko. Kdo je hrál nejlépe?

11. 5. 2017 13:50 zobrazit článek
Po Václavu Voskovi s Miroslavem Macháčkem, Rudolfu Hrušínském s Jiřím Bartoškou a Radovanu Lukavském s Josefem Kemrem se rolí detektiva Vašátka a malíře Horáce v nejnovějších verzích ujali Viktor Preiss a David Matásek. Právě točí nový příběh, Případ dvou sester. Další články k tématu:

Blata Blatino Scooter Small Kit za 8000 Kč - novinka

30. 3. 2017 0:02 zobrazit článek
Objem: 25 ccm. Výkon: 1.0 kW. Prodám motorovou koloběžku Blata Blatino small kit. Nejdná se o žádnou čínu, ale o kvalitní spolehlivý Český výrobek - kdo zná Blatu, tak ví. Homologováno jako kolo s pomocným motorem, takže není potřeba řidičák ani helma, může všude kde kolo - na sinlnici, na cyklostezku. Obsah 27ccm, maximální rychlost 37km/h (papírově 25km/h). Dá se složit a lehce přenášet, dát do kufru auta apod. Přidám originál tašku na přenášení. Je to ten model, na kterém jezdil Jiří Macháček ve filmu Nestyda. Po tom, co jsem jí koupil, prošla částečnou GO - výměna brzdových desek, kotoučů, ložisek kol, snad všech šroubů (i ty objednávany originál z Blaty), přetěsněn komplet karburátor včetně sání, nové membrány karburátoru, seřízen karburátor, řetězová sada OK... Jediná vada, která ale namá vliv na funkčnost, je roztržené sedlo - nové originál stojí cca 200kč. Od té doby najeto cca 160 km. Důvodem prodeje je nevyužitost - začalo mě bavit víc kolo. Chrudim, Pardubický kraj

Pád Velké Moravy [Jiří Macháček (ed.), Martin Wihoda (ed.) / NLN - Nakladatelství Lidové noviny]

7. 12. 2016 15:23 zobrazit článek
Dialog archeologie a historie nad koncem Velké Moravy.

Jiří Macháček hraje šéfa zahraniční rozvědky, komunistu Zdeňka Tomana

28. 11. 2016 21:02 zobrazit článek
Režisér a producent Ondřej Trojan se sedm let po Občanském průkazu vrací opět s historickou látkou. Jeho chystaný film Zdeněk Toman vypráví o šéfovi zahraniční rozvědky, který se podepsal na komunistickém puči v roce 1948. Hraje ho Jiří Macháček. Další články k tématu:

Jiří Macháček hraje šéfa zahraniční rozvědky, komunistu Zdeňka Tomana

28. 11. 2016 19:10 zobrazit článek
Režisér a producent Ondřej Trojan se sedm let po Občanském průkazu vrací opět s historickou látkou. Jeho chystaný film Zdeněk Toman vypráví o šéfovi zahraniční rozvědky, který se podepsal na komunistickém puči v roce 1948. Hraje ho Jiří Macháček. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 288, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.