Jiří Macháček

Jiří Macháček

Herec/Herečka   (Vratné lahve )

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 493, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Herečka s nejkrásnějším tělem: 5 fotek Vici Kerekes, kde je úplně nahá

14. 9. 2014 23:08 zobrazit článek
Herečka "Vica Kerekes":http://www.extra.cz/tema/vica-kerekes (33) se u nás proslavila hlavně rolí ve snímku Nestyda, kde Jirkovi Macháčkovi předvedla pořádně sexy scénu, při níž si svoje přírodní "dokonale tvarované čtyřky":http://www.extra.cz/vica-kerekes-se-nahoty-neboji-pripomenme-si-jeji-stedre-obdareny-hrudnik zdobila šlehačkou.

Herzigová, Macháček a Geislerová natočili klip k novému filmu Pohádkář

12. 9. 2014 11:40 zobrazit článek
Topmodelka Eva Herzigová, herec a zpěvák Jiří Macháček a herečka Aňa Geislerová natočili videoklip k filmu Pohádkář, který půjde do českých kin 6. listopadu. Písničku složil Roman Holý.

Jiří Macháček: Mig 21 startuje

22. 9. 2014 12:28 zobrazit článek
Jiří Macháček, sympaťák, který se kromě herectví věnuje i zpěvu a skládání písní ve své skupině MIG 21. Nyní právě vychází nové ALBUM této skupiny, jaké bude a jaká byla práce na desce se dozvíte v rozhovoru níže. (888 slov)

Nestyda Macháček: Do postele dostal sexy Herzigovou!

3. 7. 2014 23:30 zobrazit článek
Sen snad každého muže se splnil Jiřímu Macháčkovi (47). Dostal do postele topmodelku Evu Herzigovou (41). Erotické scény si ovšem neužíval jen on, ale i ona

VIDEO: Macháček uvězněný mezi ženami. Představuje se film Pohádkář

30. 8. 2014 11:40 zobrazit článek
Moderní filmová love story režiséra Vladimíra Michálka Pohádkář podle scénáře Marka Epsteina vznikla na motivy stejnojmenného bestselleru Barbary Nesvadbové. Do kin vstoupí 6. listopadu. V hlavních rolích se potkají Jiří Macháček, Anna Geislerová a Eva Herzigová. Další články k tématu:

VIDEO: Macháček uvězněný mezi ženami. Představuje se film Pohádkář

30. 8. 2014 11:26 zobrazit článek
Moderní filmová love story režiséra Vladimíra Michálka Pohádkář podle scénáře Marka Epsteina vznikla na motivy stejnojmenného bestselleru Barbary Nesvadbové. Do kin vstoupí 6. listopadu. V hlavních rolích se potkají Jiří Macháček, Anna Geislerová a Eva Herzigová. Další články k tématu:

Macháček a Herzigová v první ukázce z Pohádkáře

27. 8. 2014 5:43 zobrazit článek
Nový český film Pohádkář natočil režisér Vladimír Michálek s Jiřím Macháčkem, Evou Herzigovou a Annou Geislerovou v hlavních rolích. Moderní love story, která půjde do kin 6. listopadu, představuje první ukázku.

A co vlastně máte proti „potravinové propagandě“? (Jiří Hermánek)

16. 8. 2014 1:25 zobrazit článek
Čechům není nic dobrého a na všem hledají vši. A pan Macháček je hledá přímo lupou a nedá si pokoj, dokud nějakou nenalezne. A tentokrát se ta mrška veška jmenuje: nevytížený Putinův kamion = Putinův propagandistický kamion. Takže, moji milí mudrcové, víte, proč máme rozbité silnice? Protože po nich jezdí přetížené kamiony. A tušíte, moji milí kladenští jak moc lze kamion přetížit? Moc. Hodně moc ho lze přetížit. V tabulce ...

Exšéf Českých drah Žaluda koprodukoval film s topmodelkou Herzigovou a Macháčkem

11. 8. 2014 9:52 zobrazit článek
Petr Žaluda, který není už více než rok ředitelem Českých drah, se teď objevuje v nové pozici. Je jedním z koproducentů filmu Pohádkář, který režíroval Vladimír Michálek. V hlavních rolích se objeví světová topmodelka Eva Herzigová, Aňa Geislerová a Jiří Macháček, který se na filmové plátno vrací po třech letech.

Erotická Vica Kerkes presexovala kreslo, Bolek Polívka obeťou trapasu!

12. 7. 2014 13:22 zobrazit článek
PRAHA – Tak toto im (ne)vyšlo! Piatkový večer na Markíze patril českej komédii Muži v nádeji. Ako už pri natáčaní býva zvykom, aj pri tvorbe tohto filmu vzniklo mnoho nepodarených a úsmevných momentov. Dôkazom toho môžu byť dve zlámané kreslá pri sexe Vice Kerekes (33) a Jiřího Macháčka (48) či úsmevný trapas Bolka Polívku (64).

VIDEO: Šišková se obléká ve Varech sama, Macháček slaví levně

6. 7. 2014 13:39 zobrazit článek
Herečka Anna Šišková (54) si odskočila do filmových Varů za odpočinkem. Točí nyní velmi depresivní seriál a ventil byl už nutností. Ten ostatně povolil i Jiří Macháček (48), který spojil oslavu narozenin s koncertem. "Je to nejlevnější varianta," směje se. Další články k tématu:

Opuštěná Geislerová: Jednu dobu měla dva muže najednou, do Varů ji musel doprovodit Macháček!

5. 7. 2014 9:08 zobrazit článek
Sice krásná a načančaná, ale bez vlastního doprovodu. Přesně tak Aňa Geislerová (38) dorazila na letošní festival do Varů. Gardé ji nedělal ani její manžel Zdeněk Janáček ani bývalý milenc Martin Shenar, s nímž má dítě. Na červený koberec ji musel vyvést kolega Jiří Macháček (47).

Nakrúcanie v Bratislave: V hororovej komédii sa predstavia Kostelný, Kraus či Pauhofová

30. 8. 2014 17:57 zobrazit článek
BRATISLAVA - V piatok 29. augusta sa do bratislavských ulíc presunul česko-slovenský filmový štáb, aby tak pokračoval v nakrúcaní hororovej komédie s pracovným názvom Najhorší zločin vo Wilsonove. Režisérom je Tomáš Mašín. V hlavných úlohách uvidia diváci a diváčky Jiřího Macháčka, Vojtěcha Dyka, Jana Krausa a Táňu Pauhoufovú.

VIDEO Jiří Macháček žije mezi dvěma ženami. A splétá lži

27. 8. 2014 15:17 zobrazit článek
Podívejte se na ukázku z filmu Pohádkář. Jiří Macháček v něm má vášnivé vztahy s Evou Herzigovou a Aňou Geislerovou.

Kníže, Macháček, bezdomovci... 14 verzí hymny, co neznáte

28. 10. 2014 13:11 zobrazit článek
UVNITŘ VIDEO. "To je skvělá muzika... Tyve co to je za muziku?" ptá se Jiří Macháček coby zkouřený Jakub ve slavné scéně kultovního filmu Samotáři. "Jo jasně, státní hymna. Já jenom, že ji nehráli takhle dlouho instrumentálně." Televize tam z fotbalového stadionu přenáší obvyklou orchestrální verzi. Ale pravda je, že ne vždy musí být hymna k poznání. Falešným politikům či fotbalistům ani rádoby nápaditým kumštýřům nezabrání ani zákon o státních symbolech.

Eva Herzigová: Nejsem žádná modla, jen modelka

24. 10. 2014 12:46 zobrazit článek
Je jednou z největších hvězd svého oboru. Říká se jí Miss Wonderbra podle kampaně, která ji vynesla na vrchol modelingu, nebo také Marilyn Monroe východu. Přesto Eva Herzigová dlouho mířila také k herectví, a protože je talentovaná a cílevědomá, podařilo se jí i to. Po několika zahraničních zkušenostech teď dostala velkou příležitost v roli jedné ze dvou žen Jiřího Macháčka v novém filmu Pohádkář.

Anna Linhartová v Pohádkáři – rebelka na růžovo

23. 10. 2014 8:57 zobrazit článek
Hrála u Hřebejka, Vorla i v hollywoodském spektáklu s Clivem Owenem. Dvacetiletá herečka Anna Linhartová se vydala vstříc Pohádkáři, novému filmu Vladimíra Michálka, kde má roli dcery Jiřího Macháčka.

Historky z natáčení filmu Pohádkář: Geislerová kojila, režisér Michálek s herci nic nezkouší

21. 10. 2014 8:02 zobrazit článek
Do kin jde 6. listopadu nový český film Pohádkář. Režisér Vladimír Michálek jej natočil podle scénáře Marka Epsteina na motivy stejnojmenného bestselleru Barbary Nesvadbové. V hlavních rolích uvidíte Jiřího Macháčka, Annu Geislerovou a poprvé v českém filmu i světovou topmodelku Evu Herzigovou.

Jiří Macháček: Kvůli roli v Pohádkáři musel zhubnout patnáct kilo!

21. 10. 2014 12:08 zobrazit článek
Nová filmová love story Pohádkář přijde do kin již 6. listopadu. V roli muže vězněného a osvobozovaného vlastními sny a myšlenkami se po dvou letech představuje v hlavní úloze českého filmu Jiří Macháček. S myšlenkami na to, že ho náročná dvojrole čeká, žil téměř rok.

Macháček zhubnul 15 kilo! Víme proč

20. 10. 2014 10:32 zobrazit článek
Herec Jiří Macháček zhubnul patnáct kilogramů. A to kvůli jedinému cíli...

Macháček musel kvůli Pohádkáři zhubnout patnáct kilo

16. 10. 2014 10:50 zobrazit článek
Filmová love story Pohádkář přijde do kin již 6. listopadu. V roli muže vězněného a osvobozovaného vlastními sny a smyšlenkami se po dvou letech představuje v hlavní úloze českého filmu Jiří Macháček. S myšlenkami na to, že ho náročná dvojrole čeká, žil téměř rok.

Jiří Macháček kvůli roli musel zhubnout patnáct kilo!

16. 10. 2014 19:02 zobrazit článek
Nová filmová love story Pohádkář přijde do kin již 6. listopadu. V roli muže vězněného a osvobozovaného vlastními sny a smyšlenkami se po dvou letech představuje v hlavní úloze českého filmu Jiří Macháček. S myšlenkami na to, že ho náročná dvojrole čeká, žil téměř rok.

Psal jsem Kalhotky si sundej a myslel na boha, vzpomíná Jiří Macháček

16. 10. 2014 19:02 zobrazit článek
Přípravy nahrávky nazvané Album zabraly kapele Mig 21 deset let. Co se během nich dělo, objasňuje autorský tandem Jiří Macháček a Tomáš Polák. Další články k tématu:

Psal jsem Kalhotky si sundej a myslel na boha, vzpomíná Jiří Macháček

16. 10. 2014 18:11 zobrazit článek
Přípravy nahrávky nazvané Album zabraly kapele Mig 21 deset roků. Co se během nich dělo, objasňuje autorský tandem Jiří Macháček a Tomáš Polák. Další články k tématu:

Aňa Geislerová: S Jirkou Macháčkem v posteli hned první natáčecí den!

10. 10. 2014 13:11 zobrazit článek
Za necelý měsíc, už se dozvíme, co je fakt nebezpečné! Ve čtvrtek 6. listopadu totiž do kin přijde love story Pohádkář, v němž jedna z hrdinek položí svému protihráči otázku: Žil jste někdy se dvěma ženskýma najednou? Ne? Pak nevíte, co je fakt nebezpečný!

Aňa Geislerová o nové roli: Strašně jsem chtěla točit s Jirkou Macháčkem

9. 10. 2014 22:37 zobrazit článek
Herečka Aňa Geislerová promluvila o své roli ve filmu Pohádkář. Prý se strašně těšila, až si zase zahraje s kolegou Jirkou Macháčkem, se kterým se znají už léta.

Jiří Macháček o novém albu Mig 21: Chceme žít cirkusovým způsobem života

30. 9. 2014 12:49 zobrazit článek
„Na každý risk se musíte dívat prizmatem potenciálu zisku – pokud je malý, nebo hrozí ztrátou, tak musíte riskovat méně,“ vysvětluje Jiří Macháček, herec, zpěvák a frontman kapely Mig 21, se kterou vydává nové album. A také ho můžete vidět v novém filmu Pohádkář, který v listopadu míří do kin. O tom všem mluvil v rozhovoru s Lucií Výbornou.

Jiří Macháček hledal vztah ke třem ženám

24. 9. 2014 17:11 zobrazit článek
Nová česká filmová love story Pohádkář, která vstupuje do kin 6. listopadu, poodhaluje zákulisí svého vzniku. V krátkém filmu o filmu se můžete podívat, jak se točila filmová verze úspěšného románu Barbary Nesvadbové s Jiřím Macháčkem, Evou Herzigovou, Aňou Geislerovou a Matějem Hádkem v hlavních rolích. Režie se ujal Vladimír Michálek.

VIDEO: Jiří Macháček je Pohádkář, zapletený do svých lží a citů

27. 6. 2014 15:55 zobrazit článek
Moderní love story o muži uvězněném ve vlastních lžích a vztazích ke dvěma ženám. To je film režiséra Vladimíra Michálka Pohádkář, který představuje první ukázku. Do kin jde 6. listopadu. Další články k tématu:

VIDEO: Jiří Macháček je Pohádkář, zapletený do svých lží a citů

27. 6. 2014 15:21 zobrazit článek
Moderní love story o muži uvězněném ve vlastních lžích a vztazích ke dvěma ženám. To je film režiséra Vladimíra Michálka Pohádkář, který představuje první ukázku. Do kin jde 6. listopadu. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 493, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |