Jiří Macháček

Jiří Macháček

Herec/Herečka   (Vratné lahve )

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 518, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Aňa v kině tentokrát sama: Geislerová, Herzigová a Macháček vyrazili na sexy Pohádkáře

5. 11. 2014 20:33 zobrazit článek
Aňa Geislerová, Jiří Macháček a Eva Herzigová se sešli v jednom filmu. Ve snímku režiséra Michálka Pohádkář, kde se kolem hlavní postavy točí hned dvě ženy. Podobnou situaci však zažívá i charismatická Aňa - ovšem v reálu!

Prix Bohemia Radio: Válek a Kofránková v síni slávy

24. 11. 2014 22:09 zobrazit článek
Mezinárodní festival Prix Bohemia Radio ocenil osobnosti rozhlasové tvorby: Cenu Karla Kyncla získala Klára Lukešová-Stejskalová, Cenu Jiřího Ješe pak obdržel Jan Macháček.

Česká herečka desí vzhľadom: Vyzerá ako živá mŕtvola!

14. 11. 2014 10:00 zobrazit článek
BRATISLAVA - Fúha, táto zmena jej príliš nepristane! Pred pár dňami mal u nás premiéru nový český film s názvom Rozprávkar. Okrem Jiřího Macháčka (48) a Ane Geislerovej (38) si v ňom zahrala aj mladá nádejná herečka Anna Linhartová (20). No tá na premiére poriadne šokovala svojím výzorom. Ryšavka sa totiž v Bratislave objavila s blond vlasmi. V spojení so svetlou pleťou a nevýrazným obočím pôsobila takmer ako živá mŕtvola.

Macháček o natáčení milostných scén. Seběhne se až 50 lidí!

12. 11. 2014 8:20 zobrazit článek
V Show Jana Krause se představí herec Jiří Macháček, spisovatelka Eva Urbaníková a hudební formace Salut Salon.

RECENZE: Jiří Macháček předstírá v Pohádkáři nadsamce uštvaného ženami

6. 11. 2014 8:09 zobrazit článek
Raději zbourat a budovat od základu než přestavovat stodolu na zámek; pořád z něj bude cítit sláma. Tak dopadl filmový přepis Vladimíra Michálka knihy Pohádkář, kterou napsala Barbara Nesvadbová. Další články k tématu:

Role v Pohádkáři pro mě byla krásným dárkem, říká topmodelka Eva Herzigová

11. 11. 2014 18:53 zobrazit článek
Moderní česká love story Pohádkář od režiséra Vladimíra Michálka se v kinech promítá již druhý týden a už si stihla získat stovky nadšených diváků. Hlavní role obsadily herecké osobnosti - Jiří Macháček, Matěj Hádek, pětinásobná držitelka Českého lva Anna Geislerová a také světová topmodelka Eva Herzigová, která poprvé ztvárnila v českém filmu jednu z hlavních rolí.

Jiří Macháček: Hrát v televizních podmínkách bych nechtěl

10. 11. 2014 8:12 zobrazit článek
Rozhovor s Jiřím Macháčkem o jeho novém filmu Pohádkář, hubnutí, lásce k práci i hraní v televizních seriálech.

Jiří Macháček: Bez lásky je všechno na houby

16. 11. 2014 13:30 zobrazit článek
Naživo má ještě větší charisma než ve filmech. Jeden z našich nejžádanějších herců chodí na schůzky včas, směje se očima, občas si ubalí cigaretu, přesně formuluje a odpoví na všechno. Za pár týdnů bude mít premiéru napjatě očekávaný snímek Pohádkář, kde ztělesnil hlavní roli (nejen) citově rozdvojeného muže v nesnázích.

Nestyda Jiří Macháček: Ľudia predávajú svoje sny, ale máme sa lepšie

20. 11. 2014 23:01 zobrazit článek
BRATISLAVA - Držiteľ Českého leva za najlepšiu mužskú vedľajšiu úlohu vo filme Samotáři (2000), spevák a textár skupiny Mig 21 Jiří Macháček predstavil minulý týždeň v Bratislave nový český film Rozprávkar.

Show Jana Krause: Česko-slovensko-německá umělecká show

12. 11. 2014 10:50 zobrazit článek
Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání herec Jiří Macháček, spisovatelka Eva Urbaníková a hudební formace Salut Salon. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 12. listopadu ve 21.35 na Primě.

Vladimír Michálek: Macháčkovi jsem nařídil zhubnout

5. 11. 2014 10:24 zobrazit článek
Eva Herzigová, Aňa Geislerová, Jiří Macháček a Matěj Hádek hrají hlavní role v moderní love story Pohádkář, kterou na námět Barbary Nesvadbové a podle scénáře Marka Epsteina natočil režisér Vladimír Michálek. Ten před slavnostní premiérou poskytl Právu rozhovor.

Kníže, Macháček, bezdomovci... 14 verzí hymny, co neznáte

28. 10. 2014 13:11 zobrazit článek
UVNITŘ VIDEO. "To je skvělá muzika... Tyve co to je za muziku?" ptá se Jiří Macháček coby zkouřený Jakub ve slavné scéně kultovního filmu Samotáři. "Jo jasně, státní hymna. Já jenom, že ji nehráli takhle dlouho instrumentálně." Televize tam z fotbalového stadionu přenáší obvyklou orchestrální verzi. Ale pravda je, že ne vždy musí být hymna k poznání. Falešným politikům či fotbalistům ani rádoby nápaditým kumštýřům nezabrání ani zákon o státních symbolech.

Eva Herzigová: Nejsem žádná modla, jen modelka

24. 10. 2014 12:46 zobrazit článek
Je jednou z největších hvězd svého oboru. Říká se jí Miss Wonderbra podle kampaně, která ji vynesla na vrchol modelingu, nebo také Marilyn Monroe východu. Přesto Eva Herzigová dlouho mířila také k herectví, a protože je talentovaná a cílevědomá, podařilo se jí i to. Po několika zahraničních zkušenostech teď dostala velkou příležitost v roli jedné ze dvou žen Jiřího Macháčka v novém filmu Pohádkář.

Anna Linhartová v Pohádkáři – rebelka na růžovo

23. 10. 2014 8:57 zobrazit článek
Hrála u Hřebejka, Vorla i v hollywoodském spektáklu s Clivem Owenem. Dvacetiletá herečka Anna Linhartová se vydala vstříc Pohádkáři, novému filmu Vladimíra Michálka, kde má roli dcery Jiřího Macháčka.

Historky z natáčení filmu Pohádkář: Geislerová kojila, režisér Michálek s herci nic nezkouší

21. 10. 2014 8:02 zobrazit článek
Do kin jde 6. listopadu nový český film Pohádkář. Režisér Vladimír Michálek jej natočil podle scénáře Marka Epsteina na motivy stejnojmenného bestselleru Barbary Nesvadbové. V hlavních rolích uvidíte Jiřího Macháčka, Annu Geislerovou a poprvé v českém filmu i světovou topmodelku Evu Herzigovou.

Jiří Macháček: Kvůli roli v Pohádkáři musel zhubnout patnáct kilo!

21. 10. 2014 12:08 zobrazit článek
Nová filmová love story Pohádkář přijde do kin již 6. listopadu. V roli muže vězněného a osvobozovaného vlastními sny a myšlenkami se po dvou letech představuje v hlavní úloze českého filmu Jiří Macháček. S myšlenkami na to, že ho náročná dvojrole čeká, žil téměř rok.

Smrt nikdy nebagatelizuji, říká režisér Pohádkáře Michálek

5. 11. 2014 15:49 zobrazit článek
Rozhovor s režisérem Vladimírem Michálkem o jeho novém filmu Pohádkář s Jiřím Macháčkem, Aňou Geislerovou a Evou Herzigovou v hlavních rolích.

J. MACHÁČEK: Spoločnosť je konzumná, veľa ľudí je ochotných predať sen

17. 11. 2014 13:12 zobrazit článek
Držiteľ Českého leva za najlepšiu mužskú vedľajšiu úlohu vo filme Samotáři (2000), spevák a textár skupiny Mig 21 Jiří Macháček predstavil minulý týždeň v ...

Pravidelné odkalování a odvzdušňování

21. 11. 2014 17:00 zobrazit článek
Oznamujme, že od 24. do 28. 11. bude probíhat pravidelné odkalování a odvzdušňování vodovodní sítě v ulicích: Jungmannova, Ke Spravedlnosti, Jiřího Wolkera, Františka Macháčka, U Studánky, Trstenická, Za Nemocnicí, Svatopluka Čecha, Boženy Němcové, Bezručova, Zárubova,.. (73 slov)

Film Pohádkář s Herzigovou kritici pohanili, diváci ale mají jiný názor, přišlo jich hodně

26. 11. 2014 9:29 zobrazit článek
Názor filmových expertů není někdy pro návštěvníky kin zjevně směrodatný. Například nový český film Pohádkář (režisér Vladimír Michálek) se dočkal spíše negativních recenzí, ale diváky to zjevně neodradilo. Naopak Pohádkář (hrají například Jiří Macháček, Anna Geislerová, Eva Herzigová) míří do první pětky nejnavštěvovanějších českých filmů letošního roku.

Mig 21 odehrají v Lucerna Music Baru tři koncerty během tří dnů

14. 11. 2014 13:42 zobrazit článek
Na začátku října letošního roku vydala skupina herce a zpěváka Jirky Macháčka Mig 21 po deseti letech novou desku nazvanou prostě "Album". Na ni navazující "Album Tour" započalo již 3. ...

Show Jana Krause 12.11 2014

12. 11. 2014 11:02 zobrazit článek
Oblíbená televizní Show Jana Krause s datem 12.11. 2014 bude opět plná zajímavých hostů. Herec Jiří Macháček, spisovatelka Eva Urbaníková a hudební formace Salut Salon se představí v Show Jana Krause

Eva Herzigová prozradila, jaké to je v posteli s Jirkou Macháčkem

7. 11. 2014 9:38 zobrazit článek
Eva Herzigová byla pro všechny velkým překvapením. Její přirozenost a světovost přinesla do filmu Pohádkář zcela nový rozměr. A to hlavně Jirkovi Macháčkovi...

RECENZE: Jiří Macháček předstírá v Pohádkáři nadsamce uštvaného ženami

6. 11. 2014 8:19 zobrazit článek
Raději zbourat a budovat od základu než přestavovat stodolu na zámek; pořád z něj bude cítit sláma. Tak dopadl filmový přepis Vladimíra Michálka knihy Pohádkář, kterou napsala Barbara Nesvadbová. Další články k tématu:

Show Jana Krause – 12. 11. 2014

10. 11. 2014 15:27 zobrazit článek
Herec Jiří Macháček, spisovatelka Eva Urbaníková a hudební formace Salut Salon se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 12. listopadu ve 21.35 na Primě.

Herzigová, Geislerová i Babišová přišly na Pohádkáře bez svých chlapů!

6. 11. 2014 7:37 zobrazit článek
Byly tak samy! Eva Herzigová (41) ani Aňa Geislerová (38) neměly na včerejší premiéře filmu Pohádkář žádný pánský doprovod. Manžele nechaly doma, situaci zachraňoval jen jejich herecký kolega Jiří Macháček. Bez partnera však do kina dorazila i Monika Babišová.

Filmové premiéry: Pohádkář, Boj sněžného pluhu s mafií, Frank a další

6. 11. 2014 7:34 zobrazit článek
Premiéru má nový film Vladimíra Michálka Pohádkář s Jiřím Macháčkem v titulní roli a s Evou Herzigovou a Aňou Geislerovou v rolích jeho osudových žen. Titulní postava filmu Frank byla inspirována zpěvákem Frankem Sidebottomem. Jeden příběh dvěma pohledy, to jsou filmy Zmizení Eleanor Rygbyové: On a Zmizení Eleanor Rygbyové: Ona. Pod hlavičkou Česká radost v českých kinech vstupuje do kin pět nových českých dokumentů, které měly premiéru na MFDF Jihlava.

Do kin přichází Michálkův Pohádkář. V hlavních rolích září Jiří Macháček a Anna Geislerová

6. 11. 2014 4:09 zobrazit článek
Do kin se dnes dostává Pohádkář. V hlavních rolích nového filmu Vladimíra Michálka se představí Jiří Macháček, Anna Geislerová a Eva Herzigová. Předlohou filmu se stala stejnojmenná kniha Barbory Nesvadbové.

Vladimír Michálek nejen o filmu Pohádkář: Lidé se motají ve vztazích, ale zůstávají sami

5. 11. 2014 14:50 zobrazit článek
Do kin míří nový český film Pohádkář, který režisér Vladimír Michálek natočil podle knižní předlohy Barbory Nesvadbové. V hlavních rolích uvidíte Jiřího Macháčka, Aňu Geislerovou a Evu Herzigovou.

Modelka Herzigová v Pohádkáři: Stížnosti na milostné scény!

5. 11. 2014 13:26 zobrazit článek
Světová mola dávno dobyla, teď se Eva Herzigová (41) chystá pokořit svět filmu. Topmodelka si zahrála po boku Jiřího Macháčka (48) ve snímku Pohádkář, který právě míří do kin. Jako novopečená matka měla během hraní co dělat s novorozeným synem.

 Články 1-30 z celkových 518, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif