Jiří Macháček

Jiří Macháček

Herec/Herečka   (Vratné lahve )

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 269, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

PRVNÍ DOJMY: Záhada. Macháček s Dykem ani nebaví, ani nestraší

15. 9. 2015 13:19 zobrazit článek
Zdánlivě nemůže selhat. Michal Hvorecký napsal ojedinělou knihu, Marek Epstein je scenárista nadaný vtipem, režisér Tomáš Mašín oslnil debutem 3 sezony v pekle a herecký tandem Jiří Macháček - Vojtěch Dyk je z říše snů. Přesto Wilsonov, který jde do kin 1. října, až záhadně nezabírá. Další články k tématu:

Wilsonov: Macháček mučil Zindulku

11. 9. 2015 12:58 zobrazit článek
Již příští týden se na prvních regionálních předpremiérách setkají diváci s novou českou detektivní komedií Wilsonov. Do široké distribuce film vstoupí 1. října. V hlavních rolích se představí Jiří Macháček, Vojtěch Dyk a Táňa Pauhofová. Ve snímku se objeví mnohé další herecké osobnosti, například Jan Kraus či Petr Čtvrtníček. Podobně jako hlavní hrdinové i tito herci si museli při natáčení projít náročnými scénami.

Jiří Macháček vyvedl své děti: Zatímco dcera je jeho kopií, synek se moc nepotatil

1. 10. 2015 23:10 zobrazit článek
Jako by tatínkovi z oka vypadla. Herec Jiří Macháček (49) vyvedl na premiéru filmu Wilsonov, kde hraje hlavní roli, celou svoji rodinu - dceru Bertu, syna Toníka a manželku Kristýnu. Berta je celý tatínek. Zato Toník ani ne. Ten zdědil rysy po své krásné mamince...

Čtvrteční filmové premiéry: Matt Damon nás zavede na Mars a Jiří Macháček vyšetří prapodivnou vraždu...

1. 10. 2015 23:10 zobrazit článek
Čtvrteční filmové premiéry jsou zase tady. Tento týden se podíváme na Mars, kde zůstal uvězněný astronaut v podání Matta Damona a na jeho strhující příběh, jak se dostat zpátky domů. Pobaví nás Jiří Macháček s Vojtou Dykem, kteří budou vyšetřovat vraždu a řešit prapodivné okolnosti.

Paródia na slovenský rap: Známi českí herci a speváci sa do toho parádne opreli!

24. 9. 2015 13:48 zobrazit článek
PRAHA - Toto ste ešte nevideli! Českí herci a speváci Jiří Macháček (49) a Vojtech Dyk (30) v poslednom období trávili veľa času na Slovensku. Natáčali tu totiž novú česko-slovenskú komédiu z prostredia Bratislavy. A zdá sa, že za ten čas sa náš ľubozvučný jazyk na túto dvojicu poriadne nalepil. Najnovšie totiž známi Česi nahrali paródiu na rap... V slovenčine!

Video: Lepší než Rytmus? Vojta Dyk a Jirka Macháček rapují o FBI!

23. 9. 2015 18:32 zobrazit článek
Vojta Dyk a kapela Mig 21 natočili společný videosingl Jako F.B.I., ve kterém jsou i upoutávky na nový film Tomáše Mašína nazvaný Wilsonov. Komedie, ve které hraje právě zpěvák kapely Mig 21 Jirka...

Wilsonov: Proč má Vojta Dyk předkus a odstáté uši?

27. 8. 2015 16:41 zobrazit článek
Nová česká detektivní komedie Wilsonov s Jiřím Macháčkem, Vojtěchem Dykem a Táňou Pauhofovou v hlavních rolích bude mít premiéru 1. října letošního roku.

Je to o lásce, říkají Dyk a Pauhofová o nové komedii Wilsonov

20. 8. 2015 18:40 zobrazit článek
Nová česká detektivní komedie Wilsonov s Jiřím Macháčkem, Vojtěchem Dykem a Táňou Pauhofovou v hlavních rolích bude mít premiéru 1. října letošního roku. Představuje už druhý trailer.

Zápisky protivného hosta: Festivalová Bokovka, báječná káva a nejbizarnější těstoviny

10. 7. 2015 13:09 zobrazit článek
Na zahradě vinárny Bokovka vedle karlovarského kina Husovka slaví Jiří Macháček každý rok narozeniny. Legendární místo funguje pouze během festivalu a provozuje ho řetězec Ambiente. Kde se na karlovarském festivalu slušně najíst? Gourmetguru ocenil kavárnu kina Čas v Masarykově ulici blízko Thermalu. V interiéru restaurace Open, do něhož majitel vložil mnoho tvůrčí invence i financí, vám snaživá a milá obsluha nosí naprosto nepoživatelné jídlo...

Festival pocení ve Varech? Hvězdy ukázaly »koláče« (nejen) v podpaží!

10. 7. 2015 12:23 zobrazit článek
Antiperspiranty pro muže jim nic neříkají! Nejen Jiří Macháček , Vojta Kotek či Jakub Prachař se ve Varech koupali ve vlastním potu. Přestože tropická vedra už pominula, měli by si všichni tři pořídit »protipotítka« do zásoby!

Felix Holzmann opět baví Litoměřice. V sobotu večer i v neděli ráno

7. 7. 2015 17:18 zobrazit článek
Při vší úctě k výtvarníkovi Alfredu Kubinovi, lyžařce Květě Jeriové nebo herci Jiřímu Macháčkovi je patrně nejznámější osobností, narozenou v Litoměřicích komik Felix Holzmann. Na tamním gotickém hradě je nyní k vidění výstava o jeho životě.

Felix Holzmann opět baví Litoměřice. V sobotu večer i v neděli ráno

7. 7. 2015 16:35 zobrazit článek
Při vší úctě k výtvarníkovi Alfredu Kubinovi, lyžařce Květě Jeriové nebo herci Jiřímu Macháčkovi je patrně nejznámější osobností, narozenou v Litoměřicích komik Felix Holzmann. Na tamním gotickém hradě je nyní k vidění výstava o jeho životě.

Filmové hvězdy i fanoušci ve Varech pomáhali pohybem:

7. 7. 2015 13:43 zobrazit článek
Zásadu Pomáhej pohybem vzali návštěvníci festivalu i filmové hvězdy doslova a spolu s Jiřím Bartoškou, Jiřím Macháčkem a dalšími vydělávali peníze na charitu šlapáním na speciálních rotopedech Nadace ČEZ.

Hudobníci z Mig21 sa vyhli trestnému stíhaniu, keď uhradili škody

24. 5. 2016 21:23 zobrazit článek
Praha 24. mája (TASR) - České úrady zastavili trestné stíhanie členov českej hudobnej formácie Mig21, ktorí sa koncom apríla v podnapitom stave vlámali do reštaurácie penziónu v severomoravskom Havířove, kde bývali, a začali sa v nej sami obsluhovať. Jiří Macháček a jeho kolegovia zo skupiny uhradili.....

Členové kapely Mig21 k soudu nepůjdou, jejich stíhání bylo zastaveno

24. 5. 2016 18:19 zobrazit článek
Havířovská pobočka Okresního státního zastupitelství v Karviné zastavila trestní řízení proti členům hudební kapely Mig21, kteří se před nedávnem v opilosti vloupali do restaurace penzionu, kde bydleli, a začali se zde sami obsluhovat. Jiří Macháček a další jeho spoluhráči uhradili škodu, a jejich prohřešek tak podle názoru státní zástupkyně není nutné řešit před soudem a trestat.

Macháček a MIG 21 vyváznou bez trestu: Za vloupání do baru jim hrozily dva roky

24. 5. 2016 19:04 zobrazit článek
V noci se vloupali do zavřeného baru v Havířově a sami se obsloužili. Přesto herec Jiří Macháček (49) a jeho parťáci z kapely MIG 21 vyváznou bez trestu. Trestní stíhání s nimi bylo totiž odloženo díky tomu, že majiteli restaurace už uhradili způsobenou škodu.

Hudobníci z Mig21 sa vyhli trestnému stíhaniu, keď uhradili škody

24. 5. 2016 20:31 zobrazit článek
Jiří Macháček, herec a líder skupiny Mig21, na archívnej fotografii.

Recenze: Divadlo Sklep se zapomnělo v devadesátých letech. A už to není sranda

21. 5. 2016 9:28 zobrazit článek
Divadlo Sklep oslavilo své pětačtyřicáté narozeniny mimo jiné i trojdílnou televizní sérií scének Böhmen und Mähren. Pod režií Ondřeje Trojana se tu připomněli nejznámější sklepáci jako Tomáš Hanák, Milan Šteindler a Jiří Macháček.

Nová DVD: Wilsonov, Sinister 2, Dvanáct rozhněvaných mužů a Hříšný tanec

23. 2. 2016 9:15 zobrazit článek
Jiří Macháček a Vojtěch Dyk hrají hlavní role v komedii Wilsonov. Dvojkou se vrací Horor Sinister a s ním i zlo, zosobněné děsivým pohanským démonem. Henryho Fondu i Jiřího Voskovce si mohou diváci připomenout v klasice detektivního žánru Dvanáct rozhněvaných mužů. Patricka Swayzeyho a Jennifer Greyovou zase v klasice jiného druhu, v Hříšném tanci.

„Stydíme se za dceru. Nepracuje, ale žije si na vysoké noze!“ svěřuje se Milada

11. 2. 2016 3:36 zobrazit článek
Snadné je žít, zpívá v jedné ze svých písniček Jiří Macháček a někteří lidé si mohou klidně notovat s ním. Třeba dcera paní Milady (45). Nikdy nepracovala a ani s tím nemíní začínat. Přesto si žije jako královna. Rodiče se za ni ale čím dál víc stydí. (542 slov)

Do Špindlu se sjíždí smetánka: Doleželová to zase zkouší, bavil ji upocený Macháček

29. 12. 2015 12:36 zobrazit článek
Konec roku se blíží, zimní sezóna ve Špindlerově Mlýně, kam se každoročně sjíždí česká smetánka, se naopak rozjíždí. Ani letos pochopitelně nechybí lovkyně boháčů Jana Doleželová (34). Ta mezi obyčejnými lidmi z davu pařila na hity upoceného a rozjuchaného Jiřího Macháčka (49).

Jiří Macháček: Stav štěstí nemá nic společného s tím, co hmotně máme

28. 10. 2015 18:21 zobrazit článek
Je jednou z největších hvězd současného českého filmu a hudební scény. A jako všechny hvězdy hodné toho označení působí docela obyčejně. Jiří Macháček má na minuty rozdělené dny, ale když si udělá čas, oznámí předem přesně, kolik ho má, a pak nespěchá. Mluví zvolna, klidně, zamyslí se i usměje, když je to na místě.

Drtinová Veselovský TV 7. 10. 2015: Témata dne

7. 10. 2015 19:15 zobrazit článek
Ministr pro lidská práva Dienstbier o řešení uprchlické krize a postoji Německa; herec Jiří Macháček o kritice jeho posledního filmu; blogeři z 100 věcí, co mě serou o tom, co je motivuje k psaní

DVTV 7. 10. 2015: Řešení uprchlické krize, Macháček proti kritice, negativistický blog

7. 10. 2015 22:39 zobrazit článek
Ministr pro lidská práva Dienstbier o řešení uprchlické krize a postoji Německa; herec Jiří Macháček o kritice jeho posledního filmu; blogeři z 100 věcí, co mě serou o tom, co je motivuje k psaní

Macháček: Kritika Wilsonova? Tak přísnou jsem nezažil, pohřbili to se záští, štěstí mi ale nevezmou

7. 10. 2015 6:10 zobrazit článek
Film Wilsonov jsem si vybral podle scénáře a podle role, kterou hraji, stojím si za ním, říká herec Jiří Macháček. Z kritiků filmu cítí osobní zášť a žlučovitost, navíc prý nejsou inspirativní.

Proměna herce a zpěváka Jiřího Macháčka (49): Proč se už nezpíjí do němoty jako dřív?

7. 10. 2015 14:46 zobrazit článek
S kapelou Mig 21 vyráží Jiří Macháček (49) tento měsíc na turné Štěstí hejbe planetou. V rozhovoru pro Frekvenci 1 se svěřil, co je u nich nového.

Jiří Macháček o filmu Wilsonov: Konečně hraji postavu, která není v milostném trojúhelníku

6. 10. 2015 12:21 zobrazit článek
Známý herec a zpěvák Jiří Macháček má prý to štěstí, že si může vybírat typy rolí, v nichž zatím neměl šanci se objevit. Ta nejnovější se váže k novému komediálnímu filmu Wilsonov.

Hvězda filmu Samotáři stárne hrozně rychle: Poznali byste dnes sexy Vesnu?

6. 10. 2015 21:39 zobrazit článek
Pokud milujete kultovní Samotáře, tak vás jistě zajímá dívka, která si tak labužnicky vychutnávala jointa s Jirkou Macháčkem. Co dělá Vesna dnes? A jak vypadá?

Proměna herce a zpěváka Jiřího Macháčka (49): Proč se už nezpíjí do němoty jako dřív?

6. 10. 2015 6:49 zobrazit článek
S kapelou Mig 21 vyráží Jiří Macháček (49) tento měsíc na turné Štěstí hejbe planetou. V rozhovoru pro Frekvenci 1 se svěřil, co je u nich nového.

Toto sa Čechom a Slovákom podarilo. V kinách je Wilsonov

5. 10. 2015 1:19 zobrazit článek
Detektívna komédia s Jirkom Macháčkom vznikla podľa knihy Michala Hvoreckého. Okrem nej na dnes odporúčame francúzsky film Medzi stenami a rozhlasovú ...

 Články 1-30 z celkových 269, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.