Karel Gott

Karel Gott

Zpěvák/Zpěvačka   (Pop Megastar)

Karel Gott se narodil 14. července 1939 v Plzni. V mládí se toužil stát malířem a po ukončení školní docházky se v Praze neúspěšně pokoušel o studium výtvarného umění. Když nebyl přijat, odešel do učení (ČKD) v oboru elektromontér. Během učňovských let se věnoval své druhé velké lásce – hudbě a zpěvu. Aby se stal zpěvákem, šel na konzervatoř. V 5..

celý text o "Karel Gott"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 3772, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Švihák Karel Gott venku v dešti: V mokasínech a brýlích „lapá“ nápady na lavičce!

3. 4. 2017 21:03 zobrazit článek
Ani deštivé počasí neodradí Karla Gotta (77) od procházky na čerstvém vzduchu. S deštníkem v ruce, v mokasínech a dioptrických brýlích se vydal na své oblíbené místo lovit nové nápady.

Velká oslava osmdesátin Karla Štědrého: Gotta hlídala tchyně!

18. 4. 2017 12:56 zobrazit článek
V nové roli! Tchyně Karla Gotta (77) nemá na starost jen komunikaci s fanoušky svého zeťáka (Aha! včera informovalo), ale i jeho osobní ochranu! Blanka Krejčí (66) ho doprovodila na oslavu 80. narozenin Karla Štědrého.

Útoky na Gotta: Hanba! Zklamal jste! Styďte se!

5. 4. 2017 6:51 zobrazit článek
Tohle se ještě nikdy nestalo! Miláček národa Karel Gott (77) čelí od řady svých fanoušků drsné kritice za to, že se až se zpožděním vyjádřil ke smrti kolegyně Věry Špinarové (†65). A také proto, že nejel na pohřeb...

Po rozvodu s Herzem (82) si našla dalšího kmeta: Lásku ke Gottovu textaři tajila roky

18. 4. 2017 18:51 zobrazit článek
Autor hitů Karla Gotta (77) Rosťa Černý (†78) byl velký tajnůstkář. Podařilo se mu utajit dokonce i svou velkou lásku Terezu Herz Pokornou (56), se kterou po jejím rozvodu s Jurajem Herzem (82) randil. Rozdělila je až smrt.

Obecní rozhlas bez Karla Gotta. Ostravská radnice chce vyměnit slavné zpěváky za kostelní sbor

18. 4. 2017 15:53 zobrazit článek
Ostrava-Krásné Pole už nebude pouštět obecním rozhlasem Karla Gotta ani další zpěváky zastupované Ochranným svazem autorským. Radnice se kvůli zdražení poplatků rozhodla neprodloužit se svazem smlouvu

Tohle Gott ještě nikdy neudělal!

31. 3. 2017 15:02 zobrazit článek
Po sérii zdravotních potíží se Karel Gott (77) připravuje na oslavy 60 let své pěvecké kariéry! V rámci výročí proběhne v Praze velká výstava.

Gott bude mít výstavu o 60 letech kariéry. Vždy jsem to chtěl, říká

30. 3. 2017 18:52 zobrazit článek
Šedesát let hudební dráhy Karla Gotta představí letos v Praze velká výstava. Připravuje ji Richard Fuxa, jehož nadační fond uspořádal expozici Muchových plakátů ze sbírky Ivana Lendla či představil díla Bohuslava Reynka. Termín Gottovy výstavy ani místo jejího konání pořadatelé ještě neoznámili. Další články k tématu:

Oslava narozenin Vágnera: Udělali z Havlové babičku!

22. 3. 2017 10:35 zobrazit článek
Stovky přátel a rozvětvená rodina. Karel Vágner měl obří narozeninovou oslavu. Nechyběli na ní Hana Zagorová (70), Karel Gott (77) ani Dagmar Havlová (64). Ta seděla hned za Simonou Krainovou (44) a snažila se zabavit jejího syna Bruna (4), pro kterého byl koncert dlouhý.

Další rána pro rodinu Mistra: Infarkt matky Gottovy dcery!

22. 3. 2017 16:42 zobrazit článek
Nejstarší dcera Karla Gotta (77) Dominika (43) prožívá nelehké chvíle. Musí se bát o chatrné zdraví obou svých rodičů! Její maminku Antonii Zacpalovou (81) totiž nedávno postihl nebezpečný infarkt.

TRAPAS NA POHŘBU ŠPINAROVÉ: Karel Gott s Ivankou NEPOSLALI ANI VĚNEC!

2. 4. 2017 15:20 zobrazit článek
Na pohřbu Věry Špinarové se ukázaly skutečné charaktery mnoha lidí. Taková Marie Rottrová například přerušila dovolenou v Mexiku a letěla do Ostravy dát poslední sbohem pěvecké kolegyni. Někteří ale ani neposlali věnec. Třeba takový Karel Gott, který rychle přispěchal s podivným vysvětlením.

Nemocný Gottův parťák Richard Adam: Smrt dřív než soud?

29. 3. 2017 9:02 zobrazit článek
Ze soudní síně odcházel zklamaný. Těžce nemocný zpěvák Richard Adam (86), souputník Karla Gotta (77), se chce po 48 letech rozvést s manželkou Ájou Farkašovou (74). Bývalá tanečnice ale nesouhlasí. Soudce jednání odročil na konec května. „Snad se toho dožiju,“ hlesl Adam.

Babiš se pochlubil Gottem: Slavík zpíval úspěšnému podnikateli

20. 3. 2017 10:43 zobrazit článek
Opravdu mu otrnulo! Karel Gott (77) po nedávné operaci neprůchodných střev řádí jako za mlada. Minulý víkend byl v Miláně, ve čtvrtek na premiéře muzikálu Čas růží a v pátek zpíval na párty v Karlových Varech.

Karel Gott (77) o „svém“ muzikálu Času růží: Chválit to nebudu!

20. 3. 2017 21:02 zobrazit článek
Sice byl dojatý, přesto Karel Gott (77) nový muzikál Čas růží s jeho hity komentovat nechtěl. „Nemohu posuzovat, jak se mi to líbilo, či nelíbilo,“ prohlásil na jevišti karlínského divadla.

Celebrity na síti: Karel Gott s Ivanou v Itálii a Krainová se odhalila

18. 3. 2017 7:56 zobrazit článek
Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl. Co se za poslední dobu událo u celebrit? Nakoukněte do jejich soukromého života!

Bílá neposlala věnec! Petra Janů raději odjela na dovolenou! Kdo další se vykašlal na pohřeb Věry Špinarové?

3. 4. 2017 12:56 zobrazit článek
Karel Gott na pohřeb Věry Špinarové (†65) neposlal ani věnec. Stejně se zachovala Lucie Bílá. Petra Janů věnec poslala, ale odjela na dovolenou. Ukázalo se, že Ostrava je pro mnohé pražské celebrity prostě daleko.

Autor Času růží Sagvan Tofi po premiéře na koberečku u prezidenta: Co mu vytkl?

18. 3. 2017 6:00 zobrazit článek
Nejvzácnějšího hosta měl muzikál Čas růží vedle Karla Gotta (77) v prezidentovi Miloši Zemanovi, který s Gottem sdílel na premiéře lóži. Autor písničkové férie ale po skončení přiznal, že jej Zeman po představení zkritizoval!

Skutečně pijí operní pěvci syrová vejce? Pravdu prozrazuje Jana Šrejma Kačírková

18. 3. 2017 18:23 zobrazit článek
„Nevím o nikom, kdo by to dělal, vyjma Karla Gotta,“ směje se sopranistka Jana Šrejma Kačírková, když se jí ptám, co je pravdy na tom, že operní pěvci před představením pijí syrová vejce.

Gottovo tajemství: Létá soukromým tryskáčem!

20. 3. 2017 21:56 zobrazit článek
Viditelně pookřál a opět si naplno užívá života! Karel Gott (77) strávil minulé dny v italském Miláně, kam ho pozval jeho mecenáš. A Slavík se do ciziny opět vydal soukromým tryskáčem, kterým v minulých měsících cestoval i na Slovensko a Kanárské ostrovy.

Velká muzikálová premiéra je tady: Čas růží přilákal mnoho slavných tváří!

20. 3. 2017 21:56 zobrazit článek
V hudebním divadle Karlín má dnes premiéru muzikál Čas růží, který vznikl na motivy nejslavnějších písní Karla Gotta. Podívejte se v naší fotogalerii, kdo si tuto velkou společenskou událost nenechal ujít.

Babiš se chlubí Gottem!

20. 3. 2017 6:03 zobrazit článek
Opravdu mu otrnulo! Karel Gott (77) po nedávné operaci neprůchodných střev řádí jako za mlada. Minulý víkend byl v Miláně, ve čtvrtek na premiéře muzikálu Čas růží a v pátek zpíval na párty v Karlových Varech.

Gottův parťák Richard Adam: Nejdelší rozvod v showbyznysu!

27. 3. 2017 9:02 zobrazit článek
Chce už konečně volnost! Zpěvák Richard Adam (86), kamarád a letitý souputník Karla Gotta (77), který slavil úspěchy v Německu ještě dávno před Mistrem, si pěkně naběhl. Oženil se, manželství se ale záhy stalo nefunkčním a jeho choť se s ním ne a ne rozvést. „Má druhá žena napřed desítky let jezdila po světě, a teď žije 23 let v Itálii,“ postěžoval si zpěvák.

Smrt »Máničky« Štáchové (†72): Poslední dopis pro Gotta!

24. 3. 2017 6:01 zobrazit článek
Spojila je práce i nemoc! Karel Gott (77) dva dny po úmrtí ředitelky Divadla Spejbla a Hurvínka Heleny Štáchové (†72) odtajnil, že mu napsala. Dopis přišel v době, kdy Slavík bojoval s rakovinou. Stejný nález totiž měla i ona, rakovina lymfatických uzlin je spojila! „Dala mi naději,“ pravil Gott.

Tofi práskl, proč v noci nespí!

2. 4. 2017 15:42 zobrazit článek
Před lety by to do něj nikdo neřekl, Sagvan Tofi (52) se nicméně stal regulérním workoholikem. Kvůli novému muzikálu Čas růží, v němž zazní řada hitů Karla Gotta (77), má dokonce problémy se spaním.

Gott nedorazil na pohřeb Špinarové: Složil jí hold z domova!

2. 4. 2017 15:01 zobrazit článek
Květina, vzpomínka nebo i slzička. To vše věnovali Věře Špinarové (†65) po její smrti i na posledním rozloučení fanoušci i kolegové. Kdo nemohl, poslal věnec. Leckoho ale zarazilo ticho po pěšině kolem Karla Gotta (77)!

Fanoušci se pustili do Gotta kvůli Špinarové: Mistře, zklamal jste nás!

4. 4. 2017 12:04 zobrazit článek
Poslední rozloučení se zpěvačkou Věrou Špinarovou, která zemřela ve věku 65 let, proběhlo 1. dubna v ostravském krematoriu. S českou Janis Joplin se přišly rozloučit desetitisíce fanoušků, rodina a dlouhou cestu vážilo i několik celebrit. Právě malá účast osobností ze showbyznysu ale některé fanoušky pěkně namíchla. Za všechny hvězdy, které si nenašly čas, to nejvíc schytal Karel Gott...

Pohřeb režisérky Polákové: Loučila se Bohdalová i Dvořák! Poslední píseň zazpíval Gott

4. 4. 2017 16:00 zobrazit článek
Účast na pohřbu televizní režisérky Mileny Polákové (†75) byla hojná. Přišli všichni ti, co měli v 80. a 90. letech co dočinění se zábavnými pořady, které točila. Loučil se dokonce i Karel Gott. I když jen ze záznamu...

Na Gotta se valí kritika kvůli neúčasti na pohřbu Špinarové! Nemá z toho dobrý pocit...

4. 4. 2017 15:01 zobrazit článek
Karel Gott je veřejně lynčován za to, že se nezúčastnil posledního rozloučení se zpěvačkou Věrou Špinarovou, která zemřela ve věku 65 let. Neposlal ani smuteční věnec. Ovšem sám situaci vysvětlil, že na své přátele a kolegy vzpomíná po svém. Navíc teď ukázal snímek, kde nejvíce relaxuje a přichází jeho nejlepší nápady.

Karel Vágner oslavil 75. narozeniny ve velkém: Dorazila Havlová, Gott i bývalé manželky!

21. 3. 2017 0:14 zobrazit článek
Slavný hudebník a skladatel Karel Vágner oslavil v Lucerně pětasedmdesátiny. Vzdát mu čest a oslavit s ním narozeniny přišly ty největší české celebrity a hlavně jeho přátelé a kolegové z branže. A co víc? Nechyběly ani všechny jeho manželky.

Gott otevřel 13. komnatu Karla Vágnera: Vzpomínám, kdy byl nejvíc nešťastný

21. 3. 2017 15:58 zobrazit článek
Na oslavě 75. narozenin Karla Vágnera nakousl Karel Gott (77) téma, které je hitmakerovou 13. komnatou. Ze svého syna, dnes slavného rybáře Jakuba (35), chtěl mít totiž muzikanta, a byl velice nešťastný, když mu vzdoroval. "Jeho oči mě doslova prosily, vysvoboďte mě," popsal Gott atmosféru, jakou zažil u Vágnerů na návštěvě.

Velká výstava představí 60 let kariéry Karla Gotta

30. 3. 2017 12:57 zobrazit článek
Praha - Šedesát let hudební dráhy Karla Gotta představí v letošním roce v Praze velká výstava. Připravuje ji šéf společnosti Big Media Richard Fuxa, jehož nadační fond již uspořádal...

 Články 1-30 z celkových 3772, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Související..

Helena Vondráčková