Kevin Spacey

Kevin Spacey

Herec/Herečka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 128, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Blíží se čtvrtá série Domku z karet. Kope si Frank Underwood vlastní hrob?

28. 1. 2016 8:20 zobrazit článek
Nová ukázka k čtvrté sérii amerického seriálu Domek z karet (House of Cards) se jmenuje Dig (kopat), má půl minuty a příliš neprozrazuje. Začíná zlověstným záběrem na kopajícího Douga Stampera (Michael Kelly), který je věrným pomocníkem prezidenta Franka Underwooda (Kevin Spacey). Web Screenrant konstatuje, že seriál dostává s každou novou sérií méně ocenění a jeho kvalita klesá. Má však stále zajímavé elementy, dobré herce a je možné, že dokáže tematicky vytěžit něco ze současné politiky. Proto je důvod k optimismu, uzavírá článek. Nové díly odvysílá Netflix 4. března.

Máme takové vůdce, jaké si zasloužíme, říká Frank Underwood v traileru na novou řadu House of Cards

12. 1. 2016 3:55 zobrazit článek
Internetová televize Netflix, která od minulého týdne působí také v Česku, vydala trailer k chystané čtvrté řadě politického seriálu House of Cards. Ta bude mít premiéru 4. března. Video tvoří monolog prezidenta Franka Underwooda, jehož opět ztvární Kevin Spacey. Do jeho volebního projevu jsou prostříhány některé z Underwoodových prohřešků z předchozích řad. Seriál House of Cards patří z netflixové produkce v Česku k nejoblíbenějším, legální předplatitelé služby ale první tři řady na platformě nenajdou - práva na ně vlastní Česká televize. Zřejmě by ale na Netflixu mělo být možné legálně sledovat čtvrtou řadu.

Frank Underwood je prezident, kterého si Američané zaslouží, hlásá Kevin Spacey

12. 1. 2016 9:28 zobrazit článek
Trailer na čtvrtou sérii dramatu Domek z karet (House of Cards), ve kterém ztvárnil hlavní roli Kevin Spacey, byl odvysílán během vyhlašování Zlatých glóbů. V minutovém videu Spacey coby prezident USA sedící v Oválné pracovně říká: "Máme takové vůdce, které si zasloužíme." Sarkastický monolog pokračuje tím, že podle něj Amerika potřebuje prezidenta, který se nebojí lidem podívat do očí a říct jim, co si myslí. Promluva je doprovázena prostřihy na zločiny a prohřešky, kterých se v minulých sérií dopustil, aby získal vytouženou pozici. Trailer končí prohlášením, že USA si zaslouží Franka Underwooda coby vůdce a v hloubi duše víme, že je to pravda. Nové díly odvysílá Netflix 4. března.

Kevin Spacey si po House of Cards zahraje dalšího prezidenta. Ve filmu se setká s Elvisem

11. 1. 2016 5:40 zobrazit článek
O setkání zpěváka Elvise Presleyho s prezidentem Richardem Nixonem bude vyprávět chystaná americká filmová komedie Elvis & Nixon. Nixona v ní ztvárnil Kevin Spacey, v poslední době známý jako představitel prezidenta Franka Underwooda ze seriálu House of Cards. Presleyho, jenž do Bílého domu přichází s žádostí, aby byl jmenován šéfem Úřadu pro narkotika a nebezpečné drogy, zahraje Michael Shannon. Film režisérky Lizy Johnsonové přijde do amerických kin 15. dubna, českého distributora zatím nemá.

Príbeh slávnej fotografie Elvisa a Nixona sfilmovali. Kevin Spacey si zahrá prezidenta

10. 1. 2016 12:39 zobrazit článek
Ide o jednu z najbizarnejších fotografií v archívoch a najviac vyhľadávanú. Pozrite si najnovšie filmové a seriálové ukážky.

Oklamaná manželka. Kevin Spacey zarába za House of Cards viac

2. 6. 2017 18:02 zobrazit článek
Robin Wright dala producentom ultimátum.

Kevin Spacey: Náš scénář trumfnul Trumpa

30. 5. 2017 18:00 zobrazit článek
V úterý začíná na Netflixu nová řada seriálu House of Cards s Kevinem Spaceym v hlavní roli cynického zkorumpovaného prezidenta Franka Underwooda.

BIG EXPERT Trumpův dům z karet den po dni!

18. 5. 2017 16:55 zobrazit článek
Při nedělním výhledovém pohledu na makroekonomický kalendář se zdálo, že tento obchodní týden bude více méně nudný. Zprávy, které začaly přicházet počátkem týdne z USA, však akcelerujícím tempem začaly rozdmýchávat nervozitu na akciových trzích nejen v USA, ale i následně v Evropě a Asii. Investoři sledující velmi úspěšný seriál z prostředí amerického kongresu, v hlavní roli s Kevinem Spaceym, si nemohou […] Příspěvek pochází z

Trump nám ukradl nápady, posteskla si herečka z House of Cards

18. 5. 2017 16:35 zobrazit článek
House of Cards, jeden z nejlepších seriálů posledního desetiletí, pokračuje šestou sérií. Herečka Robin Wrightová, která ztvárnila Claire, chladnou vypočítavou manželku prezidenta (Kevin Spacey), se obává, že realita předčila scénáře.

MEDIA NEWS

3. 5. 2017 16:57 zobrazit článek
MEDIA NEWS Americká spoločnosť Netflix zverejnila trailer piatej sezóny seriálu Dom z kariet (2013). V novinke, ktorá trvá minútu a 38 sekúnd, je možné vidieť ukážky niekoľkých scén. Objavili sa v nich aj Kevin Spacey (ako Francis Underwood) či Robin Wright (ako Claire Underwood). "Američania nevedia, čo je pre nich najlepšie. Ja áno," povedal v traileri Francis Underwood. "Sú ako malé deti

Američané neví, co je pro ně dobré. Já ano, říká Frank Underwood v traileru na novou řadu seriálu House of Cards

2. 5. 2017 18:50 zobrazit článek
Zřejmě ne náhodou ve chvíli, kdy americký prezident Donald Trump slaví prvních sto dnů v úřadu, internetová společnost Netflix zveřejnila první trailer z chystané páté řady seriálu House of Cards. V ní bude americký prezident Frank Underwood, jehož hraje Kevin Spacey, s manželkou Claire v podání Robin Wrightové bojovat o politické přežití a další termín ve funkci. Američané jsou jako děti. Neví, co je pro ně dobré. Já ano, říká v traileru. Pátá řada House of Cards bude na Netflixu k vidění od 30. května.

Američané neví, co je pro ně dobré. Já ano, říká Frank Underwood v traileru na novou řadu seriálu House of Cards

2. 5. 2017 10:38 zobrazit článek
Zřejmě ne náhodou ve chvíli, kdy americký prezident Donald Trump slaví prvních sto dnů v úřadu, internetová společnost Netflix zveřejnila první trailer z chystané páté řady seriálu House of Cards. V ní bude americký prezident Frank Underwood, jehož hraje Kevin Spacey, s manželkou Claire v podání Robin Wrightové bojovat o politické přežití a další termín ve funkci. Američané jsou jako děti. Neví, co je pro ně dobré. Já ano, říká v traileru. Pátá řada House of Cards bude na Netflixu k vidění od 30. května.

Američania nevedia, čo je pre nich najlepšie. Kevin Spacey áno!

2. 5. 2017 18:04 zobrazit článek
Americká spoločnosť Netflix zverejnila trailer piatej sezóny seriálu Dom z kariet (2013).

VIDEO: Jdu s tebou, Baby! Akční komedie Baby Driver je plná hvězd

17. 3. 2017 19:55 zobrazit článek
Kevin Spacey a Jamie Foxx patří k hvězdám akční komedie Baby Driver, která do našich kin vtrhne 24. srpna. Titulní hrdina v podání Ansela Elgorta, mladičký řidič přezdívaný Baby, kterého gang využívá, jim vytře zrak nejen za volantem. Další články k tématu:

VIDEO: Jdu s tebou, Baby! Akční komedie Baby Driver je plná hvězd

17. 3. 2017 19:10 zobrazit článek
Kevin Spacey a Jamie Foxx patří k hvězdám akční komedie Baby Driver, která do našich kin vtrhne 24. srpna. Titulní hrdina v podání Ansela Elgorta, mladičký řidič přezdívaný Baby, kterého gang využívá, jim vytře zrak nejen za volantem. Další články k tématu:

Ansel Elgort z filmu Hvězdy nám nepřály v novém akčním thrilleru Baby Driver!

17. 3. 2017 16:58 zobrazit článek
V hlavních rolích filmu se objeví Ansel Elgort, Lily James, Kevin Spacey a Jamie Foxx. Režie Edgar Wright (Jednotka příliš rychlého nasazení). To zavání úspěchem! Další články k tématu:

V akčním filmu režiséra Wrighta se gangster pokusí skončit s kariérou, stojí proti němu Spacey či Foxx

13. 3. 2017 1:48 zobrazit článek
Anglický režisér Edgar Wright, autor snímku Scott Pilgrim proti zbytku světa či scénáře k Tintinovým dobrodružstvím, vydal trailer ze své očekávané novinky. V akčním filmu nazvaném Baby Driver herec Ansel Elgort ztvárnil mladého řidiče, který pracuje pro mafiány a při každé únikové jízdě poslouchá hlasitou hudbu. Když pozná dívku svých snů, rozhodne se s prací pro podsvětí skončit. Jeho nadřízený, gangster hraný Kevinem Spaceym, však dívce začne vyhrožovat. Ve snímku dále účinkují herci Jamie Foxx, Jon Hamm či hudebník Flea z kapely Red Hot Chili Peppers. Do českých kin film Baby Driver vstoupí 24. srpna.

Seriál Labyrint se vrací s druhou řadou. Drsná parta sklízí úspěchy i v zahraničí

12. 3. 2017 0:01 zobrazit článek
Druhou řadu seriálu Labyrint jsem viděl v předpremiéře a napadá mě jen jedna otázka. Budou v americké verzi seriálu hrát Kevin Spacey a Tom Hardy? Když v roce 2015 uvedla Česká televize první sérii Labyrintu, nebyla na scéně původních detektivních seriálů taková tlačenice jako teď. I proto bylo tehdejší rozhodnutí uvést seriál, který netvoří uzavřené příběhy, ale je vlastně jedním dlouhým příběhem rozděleným do sedmi hodinových částí, trochu rizikem. Které se ovšem bohatě vyplatilo – sledovanost kolem milionu diváků je atribut, který má silnou váhu. A který napovídá také o tom, že celý tým v čele s režisérem Jiřím Strachem odvedl sakra dobrou práci. Uběhly dva roky a máme tady Temný kraj, Svět pod hlavou, Mordpartu, Poldu, Rapla – a také druhou řadu Labyrintu.

Matka příroda

24. 2. 2017 22:32 zobrazit článek
Známé osobnosti Julia Roberts, Harrison Ford, Kevin Spacey, Edward Norton, Penélope Cruz a Robert Redford se spojili, aby byli hlasem přírody....

Toto gesto nikto nečakal: VIDEO Neuveríte, koho si uctil Kevin Spacey!

18. 6. 2016 17:35 zobrazit článek
LOS ANGLELES - Predtým, než sa Kevin Spacey stal TÝM Kevinom Spaceym, aj on chodil do školy, ako všetci ostatní. Nedávno navštívil svoju bývalú strednú školu Chatsworth High School a mal na to pádny dôvod. Navštívil svojho bývalého učiteľa herectva, ktorý to vôbec nečakal.

Outlet! Tričko za stovku, dres za pět. Jágrův klub se připravuje na velkou změnu

22. 5. 2016 12:28 zobrazit článek
Je libo dres s jmenovkou "JÁGR" na zádech, triško, kšiltovku, puk nebo třeba mikinu s Kevinem Spaceyem?

Jiní platí miliony. České lůžko si ‚zahrálo‘ v seriálu Dům z karet zdarma

21. 3. 2016 16:20 zobrazit článek
Za co jiní platí stovky tisíc dolarů, to se povedlo české firmě Linet s téměř nulovou investicí. Její lůžko se i s logem objevilo několikrát v populárním seriálu Dům z karet (House of Cards) a poležela si na něm i herecká hvězda Kevin Spacey. Další články k tématu:

Vypredanú halu na Floride rozparádil Kevin Spacey

21. 3. 2016 15:37 zobrazit článek
"Bolo skvelé vidieť ho na tribúne. Ľudia vďaka nemu šaleli a to bol coolový moment," poznamenal Dylan Larkin.

Jágra viděli Kvitová i Spacey. Přišla nejvyšší návštěva sezony

20. 3. 2016 10:29 zobrazit článek
Hned 20 817 diváků, tedy nejvyšší návštěva sezony, viděla na Floridě kolaps domácích Panthers, kteří vedli 3:1, ale s Detroitem nakonec prohráli 3:5. Štěstí partě Jaromíra Jágra nepřinesly ani známé tváře v hledišti. Tam se usadila například tenistka Petra Kvitová, nebo známý herec Kevin Spacey, jenž je v šatně domácího mužstva symbolem vítězství.

Americká muzea berou na milost televizní seriály, potřebují přilákat nové návštěvníky

8. 3. 2016 4:39 zobrazit článek
Ve washingtonské Národní portrétní galerii nově visí obraz Franka Underwooda. Postavu fiktivního prezidenta Spojených států v seriálu House of Cards ztvárňuje Kevin Spacey. Galerie se tak snaží brát televizní seriál jako součást vysoké kultury...

Ikona Netflixu, seriál House of Cards, je konečně v nabídce i pro české diváky

7. 3. 2016 14:14 zobrazit článek
Mezinárodní video on demand služba Netflix zařadila do své nabídky ikonický seriál House of Cards s hercem Kevinem Spaceym v hlavní roli. Intriky Franka Underwooda si konečně mohou legálně pustit i čeští diváci.

House of Cards v originále? Seriál lze nyní legálně sledovat i v Česku

7. 3. 2016 11:29 zobrazit článek
Populární seriál House of Cards o zákulisí americké politiky s Kevinem Spaceym v hlavní roli začal před víkendem svou čtvrtou řadu. Předplatitelé Netflixu jej mohou sledovat v původním znění. A streamovací služba uvolnila všechny čtyři série také pro české diváky. Další články k tématu:

Seriálová nálož: Nový Star Trek, vzkříšení Winony Ryderové a návrat Jesseho z Perníkového táty

3. 3. 2016 12:43 zobrazit článek
V pátek odstartuje na americkém Netflixu čtvrtá série seriálu Dům z karet – oblíbené politické vybíjené s Kevinem Spaceyem v hlavní roli, kterou u nás s jistým zpožděním vysílá Česká televize. Je to jen další hřeb do rakve volného času, kterých se na televizní a filmové diváky valí nepolevující tsunami. Jako asistenci ke zdatnému surfování po ní přinášíme přehled toho nejzajímavějšího, co se na poli americké televizní zábavy v současné chvíli za (netelevizním) oceánem chystá.

Jágr v bláznivé mikině! Nikdo neví, kde se Spacey vzal, ale nosí štěstí

21. 2. 2016 19:41 zobrazit článek
Největší hvězda sobotního večera na stadionu Floridy Panthers? Na tom se všichni shodli: Jaromír Jágr! Český veterán se zásluhou dvou gólů při vítězství 3:1 nad Winnipegem dostal v historické tabulce střelců NHL na třetí místo. Na řadě pozápasových snímků měl na sobě modrou mikinu s obrázkem obličeje hollywoodské hvězdy Kevina Spaceyho ve vesmíru. Trochu bláznivý kus oblečení nosí v této sezoně týmu štěstí.

Z kostky hecovala oscarová hvězda. Jágr a spol. koukali i přes zákaz

5. 2. 2016 15:10 zobrazit článek
Zvolna, tempem stovky ke stovce, ale roste. Návštěvnost na domácích zápasech Floridy v BB T Center má díky úžasným letošním výkonům Panthers stoupající tendenci. Šestigólové rozebrání Detroitu sledovalo 16 991 diváků, mezi nimi jeden hodně výjimečný. Americký herec a držitel Oscara Kevin Spacey.

 Články 1-30 z celkových 128, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.