Kevin Spacey

Kevin Spacey

Herec/Herečka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 104, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Máme takové vůdce, jaké si zasloužíme, říká Frank Underwood v traileru na novou řadu House of Cards

12. 1. 2016 3:55 zobrazit článek
Internetová televize Netflix, která od minulého týdne působí také v Česku, vydala trailer k chystané čtvrté řadě politického seriálu House of Cards. Ta bude mít premiéru 4. března. Video tvoří monolog prezidenta Franka Underwooda, jehož opět ztvární Kevin Spacey. Do jeho volebního projevu jsou prostříhány některé z Underwoodových prohřešků z předchozích řad. Seriál House of Cards patří z netflixové produkce v Česku k nejoblíbenějším, legální předplatitelé služby ale první tři řady na platformě nenajdou - práva na ně vlastní Česká televize. Zřejmě by ale na Netflixu mělo být možné legálně sledovat čtvrtou řadu.

Teprve začínáme, Ameriko. Frank Underwood oznámil novou řadu House of Cards

16. 12. 2015 12:44 zobrazit článek
Do debaty republikánských kandidátů na amerického prezidenta se v noci na čtvrtek zapojil i Frank Underwood. Ten hraje prezidenta USA v populárním seriálu House of Cards. V půlminutovém spotu, který paroduje reklamy skutečných kandidátů, Underwood neboli herec Kevin Spacey oznamuje, že čtvrtá řada House of Cards bude mít na platformě Netflix premiéru 4. března 2016.

Kevin Spacey je gay a dvě hodiny hnětl v parku penis borcovi

16. 12. 2014 22:09 zobrazit článek
GAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY!!!

Mladé posily pro X-Meny

23. 1. 2015 12:10 zobrazit článek
Bryan Singer měl vždycky nos na hledání dobrých mladých herců. Koneckonců právě on udělal hvězdu z Kevina Spaceyho a představil světu Hugha Jackmana. Teď měl ale za úkol najít hned tři neokoukané t...

Česká televize v Cannes získala práva na kultovní seriál House of Cards

9. 10. 2015 7:08 zobrazit článek
Česká televize veze z televizního veletrhu v Cannes práva na všechny série kultovního seriálu House of Cards, který se odehrává v prostředí nejvyšších pater americké politiky. V seriálu exceluje herec Kevin Spacey.

Kevin Spacey je prý na mladé chlapečky. Přesto chce být otcem

9. 3. 2015 13:11 zobrazit článek
Pětapadesátiletý americký herec Kevin Spacey si střeží soukromí. Všichni jeho blízcí a spolupracovníci moc dobře vědí, že má rád mladé chlapce, jenže on o tom odmítá veřejně mluvit a o svém privátním životě s novináři nikdy nehovoří. Teď ale udělal výjimku a prozradil, že sní o otcovství. A jednou si prý dítě pořídí.

Kevin Spacey alias Frank Underwood je stále napřed

27. 2. 2015 2:10 zobrazit článek
Kevin Spacey je nyní známý hlavně jako politik Frank Underwood ze seriálu House Of Cards. Jeho třetí řada má v pátek premiéru na americké internetové televizi Netflix. Spacey ale geniálně hraje nejen geniální padouchy.

Kevin Spacey je šťastný, ale nikdy ne spokojený

17. 2. 2015 11:08 zobrazit článek
Herec Kevin Spacey se prý nikdy nespokojí s tím, co má za sebou. Stále má na čem pracovat a co tvořit a smysl pro neustálé hledání prý bude vnímat do posledního dechu. Nemá rád moc slovo spokojený a nemá rád ani ty, co jsou se sebou spokojení. On je sice šťastný, ale spokojený nikdy.

Blíží se čtvrtá série Domku z karet. Kope si Frank Underwood vlastní hrob?

28. 1. 2016 8:20 zobrazit článek
Nová ukázka k čtvrté sérii amerického seriálu Domek z karet (House of Cards) se jmenuje Dig (kopat), má půl minuty a příliš neprozrazuje. Začíná zlověstným záběrem na kopajícího Douga Stampera (Michael Kelly), který je věrným pomocníkem prezidenta Franka Underwooda (Kevin Spacey). Web Screenrant konstatuje, že seriál dostává s každou novou sérií méně ocenění a jeho kvalita klesá. Má však stále zajímavé elementy, dobré herce a je možné, že dokáže tematicky vytěžit něco ze současné politiky. Proto je důvod k optimismu, uzavírá článek. Nové díly odvysílá Netflix 4. března.

Video: Podívejte se na počítačový model Kevina Spaceyho i Daniela Craiga

18. 6. 2015 15:21 zobrazit článek
Každý fanoušek kinematografie ví, jak vypadá Daniel Craig nebo třeba Kevin Spacey. Jenže co když se bude jednat pouze o dobře zmapovaný model skutečné osoby – loutku, za jejíž nitky bude tahat někdo úplně jiný? Co když do nejmenšího detailu zpracovanou tvář Dainela Craiga namapujete na mimiku ...

Van Morrison si vyslúžil rytiersky titul

13. 6. 2015 9:42 zobrazit článek
Alžbeta II. vyznamenala aj Kevina Spaceyho či Eddieho Redmayna.

Videopůjčovna My Prime nebude jediná, která u nás nabídne seriál House of Cards [aktualita]

29. 4. 2015 19:51 zobrazit článek
Seriál House of Cards se doposud dočkal tří řad, na příští rok už ale americká služba Netflix potvrdila nasazení čtvrté série. Hlavní role ztvárnili Kevin Spacey a Robin Wright.

Kevin Spacey robí reklamu na nový Renault

23. 4. 2015 11:10 zobrazit článek

Kevin Spacey po 12 letech končí: Kde a proč?!

22. 4. 2015 14:00 zobrazit článek
Herec Kevin Spacey po dvanácti letech skončil jako umělecký šéf londýnského divadla Old Vic. Když americký herec v roce 2003 odešel do britské metropole pracovat jako divadelní principál, jeho hollywoodští kolegové kroutili hlavou. Jeho působení na slavné londýnské scéně však bylo po letech přijato s uznáním a poctami.

Seriál House of Cards v třetí sezóně vykolejil

10. 3. 2015 20:10 zobrazit článek
Po zhlédnutí nedávno zveřejněné třetí sezóny politické série House of Cards na Netflix je nutné si přiznat jednu věc: politika ve fikčním světě prezidenta Underwooda (Kevin Spacey) nedává vůbec smysl. Není to velkou novinkou.

Spacey zmätie divákov

10. 3. 2015 16:59 zobrazit článek
Americký herec Kevin Spacey nahovorí komentár k dokumentom, ktoré CNN odvysiela k prezidentským voľbám v roku 2016.

Holky, vytáhněte kapesníky: Tenhle slavný herec má slabost pro mladé chlapce

9. 3. 2015 15:16 zobrazit článek
Je to takové veřejné tajemství. Kevin Spacey je gay, ale nikdy se k tomu nepřizná. O svém soukromí zásadně nemluví.

Frank Underwood je prezident, kterého si Američané zaslouží, hlásá Kevin Spacey

12. 1. 2016 9:28 zobrazit článek
Trailer na čtvrtou sérii dramatu Domek z karet (House of Cards), ve kterém ztvárnil hlavní roli Kevin Spacey, byl odvysílán během vyhlašování Zlatých glóbů. V minutovém videu Spacey coby prezident USA sedící v Oválné pracovně říká: "Máme takové vůdce, které si zasloužíme." Sarkastický monolog pokračuje tím, že podle něj Amerika potřebuje prezidenta, který se nebojí lidem podívat do očí a říct jim, co si myslí. Promluva je doprovázena prostřihy na zločiny a prohřešky, kterých se v minulých sérií dopustil, aby získal vytouženou pozici. Trailer končí prohlášením, že USA si zaslouží Franka Underwooda coby vůdce a v hloubi duše víme, že je to pravda. Nové díly odvysílá Netflix 4. března.

Kevin Spacey si po House of Cards zahraje dalšího prezidenta. Ve filmu se setká s Elvisem

11. 1. 2016 5:40 zobrazit článek
O setkání zpěváka Elvise Presleyho s prezidentem Richardem Nixonem bude vyprávět chystaná americká filmová komedie Elvis & Nixon. Nixona v ní ztvárnil Kevin Spacey, v poslední době známý jako představitel prezidenta Franka Underwooda ze seriálu House of Cards. Presleyho, jenž do Bílého domu přichází s žádostí, aby byl jmenován šéfem Úřadu pro narkotika a nebezpečné drogy, zahraje Michael Shannon. Film režisérky Lizy Johnsonové přijde do amerických kin 15. dubna, českého distributora zatím nemá.

Príbeh slávnej fotografie Elvisa a Nixona sfilmovali. Kevin Spacey si zahrá prezidenta

10. 1. 2016 12:39 zobrazit článek
Ide o jednu z najbizarnejších fotografií v archívoch a najviac vyhľadávanú. Pozrite si najnovšie filmové a seriálové ukážky.

Elvis chtěl k FBI. V nové komedii hraje prezidenta Nixona Kevin Spacey

5. 2. 2015 10:31 zobrazit článek
Komedii Elvis a Nixon v těchto dnech natáčí režisérka Liza Johnsonová. Kevin Spacey hraje bývalého prezidenta Nixona a Michael Shannon Elvise Presleyho.

Spanilá vánoční jízda

12. 12. 2014 4:09 zobrazit článek
A co budete pít o přestávce? Tak se zeptala barmanka v divadle Old Vic, jehož uměleckým ředitelem je můj oblíbený americký herec Kevin Spacey......

Recenze Call of Duty: Advanced Warfare – Střílečka s odérem hollywoodské akce

14. 11. 2014 20:46 zobrazit článek
Na trhu byste asi horko těžko hledali sérii, která je určena masám a příležitostným hráčům více než Call of Duty. Na konci každého roku se pravidelně dočkáváme nového dílu a letošek není výjimkou. Tentokrát tato videoherní továrna na peníze přináší díl z nepříliš vzdálené budoucnosti, v níž vojenská technika postoupila mílovými kroky a vojáci jsou vybaveni exoskeletony, které jim dodávají superschopnosti. A i když je celý titul předvídatelný, je vtahující a kampaň s Kevinem Spaceyem si nezadá s hollywoodskými trháky.

Hraný trailer na DLC CoD: Advanced Warfare - Havoc

26. 1. 2015 0:14 zobrazit článek
O hereckém obsazení kousku Call of Duty: Advanced Warfare se může zdát dokonce i velké části filmů z Hollywoodu. Překvapivě si vývojáři nevystačili s tím, že roli hlavního záporáka zastal Kevin Spacey, ale museli dojít ještě mnohem dále, když se pustili do vývoje DLC zahrnujícího zombie mód. V tom se objeví hvězdy John Malkovich, Bill Paxton, Rose McGowan a Jon ...

Kevin Spacey alias Frank Underwood je stále napřed

27. 2. 2015 3:26 zobrazit článek
Kevin Spacey je nyní známý hlavně jako politik Frank Underwood ze seriálu House Of Cards. Jeho třetí řada má v pátek premiéru na americké internetové televizi Netflix. Spacey ale geniálně hraje nejen geniální padouchy...

Kevin Spacey v Bílém domě. Panství Downton po americku?

24. 6. 2015 10:40 zobrazit článek
Kevin Spacey a Dana Brunettiová chystají pro společnosti Trigger Street, 20th Century Fox Television a Fox 21 Television Studios seriál The Resident, který bude zkoumat vztahy lidí pracujících v Bílém domě a prezidentských rodin.

Americká krás(k)a nestarne: Aj po rokoch ako sladká tínedžerka!

31. 12. 2015 0:37 zobrazit článek
LOS ANGELES - Roky pribudli, sexepíl ostal! Oscarový film Americká krása, v ktorom je Kevin Spacey (56) očarený chutnou tínedžerkou, je dobre známy ľuďom po celom svete. Sexi krásku v ňom stvárnila herečka Mena Suvari (36). Tá mala v čase nakrúcania sladkých 20 rokov, no niet pochýb, že by to bravúrne zvládla i dnes. Šarmantná blondínka totiž vôbec nestarne.

Z kostky hecovala oscarová hvězda. Jágr a spol. koukali i přes zákaz

5. 2. 2016 15:10 zobrazit článek
Zvolna, tempem stovky ke stovce, ale roste. Návštěvnost na domácích zápasech Floridy v BB T Center má díky úžasným letošním výkonům Panthers stoupající tendenci. Šestigólové rozebrání Detroitu sledovalo 16 991 diváků, mezi nimi jeden hodně výjimečný. Americký herec a držitel Oscara Kevin Spacey.

Česká televize nasadí na začátku příštího roku House of Cards [aktualita]

3. 12. 2015 10:13 zobrazit článek
„Dům z karet sbírá od počátku divácké i odborné televizní ceny, včetně dvou Zlatých glóbů pro hlavní představitele Kevina Spaceyho a Robin Wright,“ láká mluvčí ČT Alžběta Plívová.

Mobilní hit Monument Valley je ke stažení zdarma

2. 12. 2015 23:18 zobrazit článek
Hra Monument Valley se objevila například v seriálu Domek z karet, kde k dalším politickým intrikám inspirovala Kevina Spaceyho. Je to úspěšný logický titul, který využívá malebné grafiky a potrápí vám hlavu. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 104, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |