Kevin Spacey

Kevin Spacey

Herec/Herečka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 166, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

S kariérou je konec! Kevin Spacey dostal oficiální vyhazov od Netflixu

8. 11. 2017 13:46 zobrazit článek
Sexuální skandál bude Kevina Spaceyho stát více než pocuchanou pověst. Zaplatí za něj také ztrátou mnoha lukrativních smluv. Společnost Netflix teď oficiálně potvrdila, že britská hvězda si u ní už neškrtne. Rozvázala se Spaceym všechny smluvní vazby a ukončila jeho účast na projektu Dům z karet. Neobjeví se v jeho šesté řadě ani jiném pořadu, který americká mediální společnost tvoří. Netflix také zrušil uvedení filmu Gore, v němž Spacey hraje a který sám produkoval.

Zrušená premiéra, seriál i celý film. Pád Kevina Spaceyho pokračuje

7. 11. 2017 15:00 zobrazit článek
Snímek Všechny prachy světa nebude mít světovou premiéru na filmovém festivalu v Los Angeles. Oznámila to americká společnost Sony Pictures. Film produkce stáhla z programu kvůli herci Kevinu Spaceym, kterého několik kolegů obvinilo ze sexuálního obtěžování.

Ať Spaceyho roli v Domu z karet převezme Kevin James, žádá petice

8. 11. 2017 16:45 zobrazit článek
Sotva Kevin Spacey kvůli sexuálnímu obtěžování mladých mužů ztratil svou roli v seriálu Dům z karet, fanoušci si našli náhradu. Podepisují petici, která žádá, aby Spaceyho roli v příští řadě seriálu převzal komik Kevin James. Další články k tématu:

Alec Baldwin se omlouvá ženám raději dříve, než ho někdo obviní

7. 11. 2017 15:03 zobrazit článek
Po sexuálních skandálech Harveyho Weinsteina, Kevina Spaceyho, Dustina Hoffmana či Breta Ratnera se omluvil i herec Alec Baldwin. Jeho sice zatím žádná žena ze sexuálního obtěžování neobvinila veřejně, ale on se dle svých slov choval v minulosti nevhodně a rád by se za to omluvil s předstihem.

Kevina Spaceyho vyšetřuje policie. Orálně uspokojoval opilého herce

7. 11. 2017 22:54 zobrazit článek
Britský Scotland Yard vyšetřuje Kevina Spaceyho kvůli zneužití kolegy, jehož měl proti jeho vůli sexuálně uspokojovat před devíti roky. Hvězda, na niž teď útočí řada mužů, jimž se nelíbily její sexuálně motivované návrhy a pozornosti, se měla dopustit trestného činu pohlavního zneužití v roce 2008. Tehdy třiadvacetiletý začínající herec se prý probudil a Spacey měl jeho penis v ústech.

Hrozivé čísla pribúdajú: Spacey v divadle obťažoval najmenej 20 mužov

18. 11. 2017 1:42 zobrazit článek
Americký herec Kevin Spacey počas svojho pôsobenia v londýnskom divadle Old Vic obťažoval údajne minimálne dvadsať mužov.

Spacey údajně v divadle Old Vic sexuálně obtěžoval 20 mužů

16. 11. 2017 22:02 zobrazit článek
Londýn - Americký herec Kevin Spacey za svého působení v londýnském divadle Old Vic údajně sexuálně obtěžoval nejméně dvacet mužů. Oznámilo to vedení divadla na základě výsledků...

SVĚT: Vítejte v éře konformity

16. 11. 2017 0:47 zobrazit článek
Kevin Spacey nebude hrát ve filmu Všechny prachy světa. Tedy on už v něm hrál, ale snímek se těsně před premiérou, chystanou na 22. prosinec, přetáčí. Diváci místo Spaceyho spatří Christophera Plummera.

Londýnske divadlo Old Vic dostalo už 20 obvinení voči K. Spaceymu

16. 11. 2017 18:37 zobrazit článek
Kevin Spacey (vpravo).

Seriál House of Cards nelze točit bez Spaceyho, ve smlouvě je díra

15. 11. 2017 16:54 zobrazit článek
Společnost Netflix nemůže bez herce Kevina Spaceyho dotočit poslední řadu populárního seriálu House of Cards, tvrdí server Independent. Představitel klíčové role Spacey byl vyhozen kvůli obviněním z údajného sexuálního obtěžování.

Sexuální obtěžování u filmu. Hostem Rozstřelu bude režisér Jiří Adamec

14. 11. 2017 15:00 zobrazit článek
Hollywoodský producent Harvey Weinstein, herci Kevin Spacey, George Takei, Steven Seagal, Dustin Hoffman a další. To je jen krátký seznam hvězd, které po letech čelí nařčení ze sexuálního obtěžování. Stěžují si herečky i herci. Jak to je s harašením u filmu, odpoví ve středečním Rozstřelu režisér Jiří Adamec. Další články k tématu:

Sexuální obtěžování u filmu. Hostem Rozstřelu bude režisér Jiří Adamec

14. 11. 2017 12:04 zobrazit článek
Hollywoodský producent Harvey Weinstein, herci Kevin Spacey, George Takei, Steven Seagal, Dustin Hoffman a další. To je jen krátký seznam hvězd, které po letech čelí nařčení ze sexuálního obtěžování. Stěžují si herečky i herci. Jak to je s harašením u filmu, odpoví ve středečním Rozstřelu režisér Jiří Adamec. Další články k tématu:

Seriál Dům z karet nemůže pokračovat bez Kevina Spaceyho

14. 11. 2017 18:12 zobrazit článek
Jeden z nejpopulárnějších seriálů dnešní doby House of Cards bude zřejmě muset skončit bez dokončení děje. Dům z karet totiž z licenčních důvodů nemůže pokračovat bez své hlavní hvězdy Kevina Spaceyho.

Milióny dolarů v tahu. Vymazání Kevina Spaceyho z filmu se prodraží

13. 11. 2017 12:30 zobrazit článek
Řádově milióny dolarů bude stát nápad Ridleyho Scotta vymazat herce Kevina Spaceyho z hotového filmu All the Money in the World (Všechny prachy světa) a dosadit do něj Christophera Plummera. Snímek All the Money in the World je hotový včetně PR materiálů a trailerů, ale kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování musí Spacey zmizet.

Tereza Šefrnová: Proč musel Kevin Spacey zemřít?!

13. 11. 2017 18:05 zobrazit článek
Nečekaný šok snad nemůže nechat nikoho chladným. Zabili Kevina Spaceyho. Naprosto veřejně a dost sprostě. Má veřejnost šanci získat informace o tom, kdo za tím stojí?

Hynek Čermák aneb O hereckých ikonách

13. 11. 2017 12:21 zobrazit článek
– Tento článek je věnován Ivanu Trojanovi. „Tak mi sáhli na Kevina,“ řekla mi známá. A mínila Kevina Spacey, to jsem pochopil v sekundě. Kevin totiž prý kdysi kohosi obtěžoval.

Kevina Spaceyho vystříhají z filmu, který má v prosinci premiéru

12. 11. 2017 10:35 zobrazit článek
Producenti filmu Všechny prachy světa se rozhodli pro radikální řešení následků sexuálního skandálu Kevina Spaceyho. Herec byl jednou z hvězd zmíněného snímku, ale to se do premiéry plánované na prosinec změní. Režisér Ridley Scott všechny scény s ním přetočí a nahradí ho Christopherem Plummerem.

Další chlípník v Hollywoodu? Ze sexuálního obtěžování je obviněn Steven Seagal!

10. 11. 2017 18:34 zobrazit článek
Roman Polanski (84), Harvey Weinstein (65), Kevin Spacey (58). Na ty všechny si nyní ukazuje prstem celý svět. Všichni tři totiž čelí obvinění ze sexuálního obtěžování žen i mužů. A jak se zdá, seznam úchyláků z Hollywoodu se rozšiřuje. Na seznam teď herečky přidaly i svalovce Stevena Seagala (65).

Další skandál v Hollywoodu. Komik Louis C.K. se měl ukájet před kolegyněmi

10. 11. 2017 13:33 zobrazit článek
Filmový magnát Harvey Weinstein, herci Kevin Spacey, Steven Seagal a nyní i americký komik Louis C.K. Hollywoodem otřáslo další obvinění ze sexuálních obtěžování.

Obvineniam z obťažovanie čelia aj Mariah Carey či herec z Prison Breaku

9. 11. 2017 16:02 zobrazit článek
Americká speváčka Mariah Carey, herec Jeffrey Tambor a jeho kolegovia Ed Westwick alebo Robert Knepper sú ďalšími celebritami, ktoré čelia obvineniam zo sexuálneho obťažovania. Tie proti nim vzniesli v čase, keď svetovým zábavným priemyslom otriasajú početné sťažnosti voči viacerým osobnostiam vrátane producenta Harveyho Weinsteina, režiséra Jamesa Tobacka či herca Kevina Spaceyho.

Ridley Scott přetočí film těsně před premiérou, Spaceyho střídá Plummer

9. 11. 2017 13:56 zobrazit článek
Nezvyklý krok učinil Ridley Scott, režisér filmu Všechny peníze světa, jehož slavnostní premiéru vyřadil kvůli roli Kevina Spaceyho z programu festival Amerického filmového institutu. Scott snímek pár týdnů před plánovaným startem přetočí a herce nařčeného ze sexuálního obtěžování vymění za Christophera Plummera. Další články k tématu:

Ridley Scott přetočí film těsně před premiérou, Spaceyho střídá Plummer

9. 11. 2017 12:00 zobrazit článek
Nezvyklý krok učinil Ridley Scott, režisér filmu Všechny peníze světa, jehož slavnostní premiéru vyřadil kvůli roli Kevina Spaceyho z programu festival Amerického filmového institutu. Scott snímek pár týdnů před plánovaným startem přetočí a herce nařčeného ze sexuálního obtěžování vymění za Christophera Plummera. Další články k tématu:

Náš otec pozeral detské porno. Kevin má jeho zvrhlé gény, vraví Spaceyho brat

9. 11. 2017 19:38 zobrazit článek
Skvelého herca vystrihnú aj z posledného filmu, ktorý natočil.

Spaceyho pre sexuálny škandál vystrihnú z filmu, nahradí ho Plummer

9. 11. 2017 13:19 zobrazit článek
Amerického herca Kevina Spaceyho vystrihnú z dokončenej snímky Všetky prachy sveta v réžii Ridleyho Scotta.

Kevin Spacey se v novém filmu Ridleyho Scotta neobjeví. Scény, v nichž hraje, natočí režisér znovu

9. 11. 2017 13:18 zobrazit článek
Americký režisér Ridley Scott vystříhá ze svého dokončeného filmu Všechny prachy světa veškeré scény, ve kterých hrál Kevin Spacey, a natočí je znovu.

Ridley Scott vymaže Spaceyho ze svého nového filmu. Kvůli obviněním ze sexuálního obtěžování přetočí všechny jeho scény

9. 11. 2017 12:03 zobrazit článek
Režisér Ridley Scott vystříhá ze svého filmu Všechny prachy světa veškeré scény, ve kterých hrál Kevin Spacey, a natočí je znovu s hercem Christopherem Plummerem. Spacey v posledních týdnech čelí mnoha obviněním, že v minulosti sexuálně obtěžoval mladé herce a další lidi spojené s herectvím. Spolupráci se Spaceym ukončila už také společnost Netflix.

Kevina Spaceyho vymažou z hotového filmu kvůli obvinění z obtěžování

9. 11. 2017 12:58 zobrazit článek
Americký herec Kevin Spacey zmizí z filmu All the Money in the World. Přestože už byl dotočen, Spacey bude vymazán a nahrazen jiným hercem kvůli tvrzení několika lidí, že je sexuálně obtěžoval. Spacey obvinění nepotvrdil a nebyl za nic odsouzen.

Všechny prachy světa bez Kevina Spaceyho!

9. 11. 2017 9:50 zobrazit článek
Mít teď v šuplíku projekt s Kevinem Spaceym je dost o hubu a lidi by pravděpodobně do kina přišli spíš na romantickou komedii s Charlesem Mansonem než na něco, v čem hraje držitel dvou Oscarů, který j...

NÁHRADA ZA SPACEYHO: Tento herec bude hrať vo filme Ridleyho Scotta

9. 11. 2017 12:00 zobrazit článek
Americký herec Kevin Spacey.

Ať Spaceyho roli v Domu z karet převezme Kevin James, žádá petice

8. 11. 2017 15:41 zobrazit článek
Sotva Kevin Spacey kvůli sexuálnímu obtěžování mladých mužů ztratil svou roli v seriálu Dům z karet, fanoušci si našli náhradu. Podepisují petici, která žádá, aby Spaceyho roli v příští řadě seriálu převzal komik Kevin James. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 166, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.