Leona Machálková

Leona Machálková

Zpěvák/Zpěvačka

Pochází z Moravy, kde se narodila 24. 5. 1967 ve Zlíně, s rodiči žila v Přerově. Tam také chodila do základní školy a na gymnázium. Již od dětství ráda zpívala, hrála na housle a recitovala básničky. V letech 1985 - 1990 vystudovala FF UP v Olomouci obor český jazyk a dějepis. Zároveň také zpívala s kapelami Damiján a Znamení dechu. Vystupovala p..

celý text o "Leona Machálková"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 248, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Rok pred päťdesiatkou! Machálková stavila na prirodzenosť, tu je výsledok

20. 5. 2017 1:19 zobrazit článek
Česká speváčka Leona Machálková patrí medzi ženy, ktorým pribúdajúce roky neubližujú.

Nová řada Tvojí tváře odhaluje první jména: Představí se zpívající modelka Jitka Boho a akční Machálková

26. 7. 2017 13:54 zobrazit článek
Nová řada televizní show Tvoje tvář má známý hlas se blíží. Předchozí řady nasadily laťku pořádně vysoko. Ta nová ale pozadu nezůstane. Zatím jsou jistá dvě jména, která se zúčastní. Půjde o modelku Jitku Boho (25) a zpěvačku Leonu Machálkovou (50).

Marná Machálková (50): Muži křešou, já nevzplanu!

27. 5. 2017 12:55 zobrazit článek
Leona Machálková oslavila před pár dny 50. narozeniny. Na svůj věk vypadá stále skvěle, tudíž nemá rozhodně nouzi o chlapy. Zpěvačka ale přiznala, že najít toho správného je opravdu těžké.

Oslavila kulaté narozeniny! Leona Machálková je právem nejkrásnější padesátnicí v Česku

26. 5. 2017 7:04 zobrazit článek
Takhle vypadat umí opravdu málokdo! Zpěvačka Leona Machálková včera oslavila 50. narozeniny a kdo jí viděl, musel mít pocit, že číslice udávající její věk s jejím vzhledem nemá naprosto nic společného. Leona totiž vypadá bezvadně! Klidně se o ní dá mluvit jako o nejvíc sexy padesátnici v Česku...

OBRAZEM: Tvář vyhrála Berenika Kohoutová, zpívali i vítězové z minulých řad

19. 11. 2017 1:19 zobrazit článek
Tvoje tvář má známý hlas zná svého vítěze. Čtvrtou a zároveň poslední řadu show tentokrát vyhrála zpívající herečka Berenika Kohoutová. Druhá skončila Jitka Boho, třetí je Jan Kopečný a čtvrté místo získala Aneta Krejčíková. Leona Machálková, Jan Maxián, Tomáš Matonoha a Dalibor Gondík, kteří se nedostali do finále, během finálového večera předvedli duety. Další články k tématu:

OBRAZEM: Tvář vyhrála Berenika Kohoutová, zpívali i vítězové z minulých řad

19. 11. 2017 1:06 zobrazit článek
Tvoje tvář má známý hlas zná svého vítěze. Čtvrtou a zároveň poslední řadu show tentokrát vyhrála zpívající herečka Berenika Kohoutová. Druhá skončila Jitka Boho, třetí je Jan Kopečný a čtvrté místo získala Aneta Krejčíková. Leona Machálková, Jan Maxián, Tomáš Matonoha a Dalibor Gondík, kteří se nedostali do finále, během finálového večera předvedli duety. Další články k tématu:

3 důvody, proč prostě nemohla uspět! Leona Machálková je z Tváře venku

14. 11. 2017 13:58 zobrazit článek
Šampaňské v českých domácnostech teklo proudem, když se v sobotu diváci dozvěděli, že finále čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas nakonec nebude mít jen dámskou účast. Leonu Machálkovou (50) o postup připravil Jan Kopečný. Toto rozhodnutí řada diváků přivítala s nadšením.

Leona Machálková v Tváři svým zpěvem znepokojuje televizní diváky! Internet si myslí své

8. 11. 2017 15:27 zobrazit článek
Víkendové vystoupení zpěvačky Leony Machálkové bylo pro mnohé značně kontroverzní. A opět rozdělilo diváky u obrazovek. Jedni ji chválí, že má styl a hlas jako zvon, druzí nejsou s jejím výkonem profesionální pěvkyně spokojeni. Jenže ve skutečnosti Leona předvedla velmi zkušený výkon a lidé na sociálních sítích se jí zastali...

Haló? Tady doktor Chocholoušek. Pane Karfík, už nás nezásobujte!

6. 11. 2017 10:02 zobrazit článek
Někdejší hit Svět je plnej bláznů, tlačený z hrdla zpěvačky Leony Machálkové, si pobrukovalo hodně lidí. Nejvíc ten chytlavý refrén pro uši, dalo by se říct.

OBRAZEM: Čecháková Loreen, Matonoha Cashem a Kopečný jako Pink

22. 10. 2017 0:46 zobrazit článek
Osmé kolo čtvrté řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas vyhrála herečka Berenika Čecháková, která se proměnila ve švédskou zpěvačku Loreen. Porotu i diváky zaujala hitem Euphoria. V talentové show zvítězila již podruhé. V pořadu se opět předvedlo osm známých umělců, z Tomáše Matonohy se stal Johnny Cash, z Leony Machálkové Jennifer Lopezová a z Jana Kopečného zpěvačka Pink.

V Tváři zazářila Leona Machálková jako odzbrojující MILFka: Pazderková s vizáží vyhublého pudla by se měla raději schovat

22. 10. 2017 0:01 zobrazit článek
Máme za sebou další díl nekonečné pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Nemůže být pochyb o tom, že tahle řada má mnohem méně diváků, než měly ty předchozí. V této sérii jsou na jedné straně tváře, které moc dobře známe, a na druhé jsou ty, o kterých pomalu nikdo neslyšel, a navíc jsou jejich vystoupení příšerně nudná. Celou show táhnou čtyři krásky a Tomáš Matonoha.

OBRAZEM: Čecháková Loreen, Matonoha Cashem a Kopečný jako Pink

22. 10. 2017 0:01 zobrazit článek
Osmé kolo čtvrté řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas vyhrála herečka Berenika Čecháková, která se proměnila ve švédskou zpěvačku Loreen. Porotu i diváky zaujala hitem Euphoria. V talentové show zvítězila již podruhé. V pořadu se opět předvedlo osm známých umělců, z Tomáše Matonohy se stal Johnny Cash, z Leony Machálkové Jennifer Lopezová a z Jana Kopečného zpěvačka Pink.

Leona Machálková: Nervy někdy nechávám odtéct

22. 10. 2017 12:40 zobrazit článek
Působí dojmem silné ženy, přiznává ale, že má i řadu slabostí. „Nestydím se pustit své trable ven, když je to třeba,“ tvrdí. Zpěvačka letos oslavila padesátiny a vrhla se do soutěže Tvoje tvář má známý hlas, kterou bere jako výzvu.

Tanečník se od jejího zadečku nemohl odlepit! Leona Machálková si to dala na jedničku

1. 10. 2017 0:03 zobrazit článek

Machálková se divákům Tváře nelíbí! Nejhorší ze soutěžících, míní někteří

26. 9. 2017 12:03 zobrazit článek
Leona Machálková (50) si účast v oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas velmi užívá. Ovšem někteří diváci už její vystoupení zase tolik ne. Zejména po proměně v legendárního Bon Joviho se na zpěvačku na sociální síti sesypala lavina kritiky. „Kdykoliv paní Machálkovou vidím na obrazovce, modlím se, aby vypadl proud,“ napsal dokonce kdosi v diskuzi.

Herecký kouč Tváře a učitel svádění Dejdar: Martine, co ta ruka? Osahává Krejčíkovou i Machálkovou!

25. 9. 2017 12:01 zobrazit článek
Koučování si plete s harašením! Testosteronem přetékající Martin Dejdar (52) rád demonstruje své rady hvězdám Tváře přímo na jejich těle. Přesvědčila se o tom Aneta Krejčíková (26) i Leona Machálková (50).

Tvoje tvář má známý hlas: Matonoha největší šoumen soutěže. Sokol jako moderátor opět vyhořel

10. 9. 2017 1:50 zobrazit článek
Dnes večer odstartoval další díl show Tvoje tvář má známý hlas. Pěvecká jednička Leona Machálková zklamala. Britney Spears jí absolutně nesedla i přesto, že je Leona jinak naprosto fenomenální zpěvačka. Aneta Krejčíková naopak překvapila a Berenika Kohoutová? Ta předvedla naprosto dokonalé vystoupení a jako bonus ukázala perfektní dekolt. Největším šoumenem soutěže se stal opět Tomáš Matonoha a jediný, kdo pokulhával byl moderátor. A kdo to nakonec vyhrál?

Machálková dostala v Tváři na frak: Nepomohlo jí ani rudé peklo!

10. 9. 2017 6:14 zobrazit článek
Měla by je nechat daleko za sebou. Druhé kolo show Tvoje tvář má známý hlas ale zkušené zpěvačce Leoně Machálkové (50) vůbec nevyšlo. Mladí amatéři ji převálcovali. Skončila poslední.

Machálková a synové Bořka Šípka (†66): OBJEDNALI MU HROB V ČÍNĚ!

7. 8. 2017 9:04 zobrazit článek
Zdálo se to nemožné, ale smrt Bořka Šípka (†66) stmelila rodinu a podle Leony Machálkové (50) spolu vychází čím dál lépe! Dokonce společně řeší hrob, kde spočine jeho urna. Pracuje se na něm v Číně! Šípkovy ostatky jsou zatím na místě, kde to opravdu miloval.

Odvážné padesátnice Machálková a Rajská: Naostro a v krajkách!

22. 9. 2017 15:42 zobrazit článek
Premiéru nového muzikálu z pera Janka Ledeckého (55) Iago si nenechala ujít zpěvačka Leona Machálková (50). A rozhodně nepodcenila outfit. Přišla v černých krajkových šatech, které si pořídila ve svém oblíbeném butiku.

Leona Machálková slaví opožděně 50. narozeniny: Syn mi dal bodláky!

30. 9. 2017 16:39 zobrazit článek
Všechny starosti spadly z Leony Machálkové (50)! V červnu bylo konečně dořešeno dědictví po architektovi Bořku Šípkovi (†66) a všichni tři synové – Milan (33) a Dalibor (31) z prvního manželství a zpěvaččin Artur (14) – dostali stejným dílem. Leona už může v klidu oslavit s fanoušky své narozeniny.

Rozporuplné reakce na výkon Leony Machálkové v Tváři: Nadšení i obrovské zklamání!

28. 9. 2017 10:43 zobrazit článek
Buď diváci v Tváři někoho milují, nebo ho či ji kritizují po každé epizodě. Kdo ale rozdělil fanoušky Tváře, je zpěvačka Leona Machálková. Co na ní lidem tak vadí?

Méně Dlouhé bílé žhnoucí komety, více swingu. Machálková slavila návratem ke kořenům

27. 9. 2017 1:30 zobrazit článek
Leona Machálková (50) oslavila kulatiny sice o pár měsíců po skutečném jubileu, ale s o to větší pompou. Koncertem Happy Birthday v pražském divadle Hybenia. Zazpívala na něm řadu duetů z připravované desky a taky hodně vzpomínala. Na divadlo Semafor, na funkové začátky, na Draculu i Bídníky. Z její masovně nejznámější produkce, tedy z desek Film a muzikál toho v Hybernii zaznělo mimimum.

Machálková oslavila narozeniny koncertem: Ukázala maminku a Artura s rovnátky

27. 9. 2017 22:35 zobrazit článek
Zpěvačka Leona Machálková (50) oslavila narozeniny speciálním koncertem. Podpořit ji přišla maminka a také syn Artur, který už je větší než máma. Podobá se zesnulému tátovi Bořku Šípkovi a má zbrusu nová rovnátka.

Machálková 20 měsíců po smrti Bořka Šípka (†66): Tečka za dědictvím!

3. 10. 2017 6:56 zobrazit článek
Konečně si může oddechnout! Po dlouhých dvaceti měsících sporů a debat kolem majetku po zesnulém Bořku Šípkovi (†66) teď Leona Machálková (50) učinila poslední nezbytný krok.

OBRAZEM: Dalibor jako Helena, Leona jako Madonna a vítězná Berenika

1. 10. 2017 1:36 zobrazit článek
Dalibor Gondík jako Helena Vondráčková, Leona Machálková jako Madonna a Tomáš Matonoha jako Elvis Presley. Další díl soutěže Tvoje tvář má známý hlas přinesl spoustu nečekaných proměn. Podívejte se na další povedené masky. Další články k tématu:

OBRAZEM: Dalibor jako Helena, Leona jako Madonna a vítězná Berenika

1. 10. 2017 0:04 zobrazit článek
Dalibor Gondík jako Helena Vondráčková, Leona Machálková jako Madonna a Tomáš Matonoha jako Elvis Presley. Další díl soutěže Tvoje tvář má známý hlas přinesl spoustu nečekaných proměn. Podívejte se na další povedené masky. Další články k tématu:

Leona Machálková svým šarmem strčila do kapsy i Veroniku Boho

1. 10. 2017 0:03 zobrazit článek
Padesátiletá Leona Machálková jako Madonna? To byla jízda. Tahle dáma podala v show Tvoje tvář má známý hlas vynikající výkon. A hlavně z ní stříkala sexualita. Kam se hrabe šestadvacetiletá Berenika Kohoutová, i když ta nakonec celý večer ovládla a stala se vítězkou.

Tajemství jubilantky Machálkové (50): Sex v trojce se Svobodou a jeho ženou Vendulou

24. 5. 2017 21:02 zobrazit článek
Oblíbená zpěvačka Leona Machálková slaví 50. narozeniny. Tato umělkyně měla život plný krásných, ale i těžkých chvil a také na ni praskla tajemství, která možná měla být radši zapomenuta. O co šlo?

Instagram Leony Machálkové: Pořád tancuje ve StarDance?

1. 12. 2017 3:13 zobrazit článek
Leona Machálková je dalším hostem v pořadu Ukaž káru. Jak je to s jejím instagramem? Spravuje si ho sama? Tato otázka jí velmi rozhodila, ale nakonec jsme pravdu zjistili.

 Články 1-30 z celkových 248, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.