Leona Machálková

Leona Machálková

Zpěvák/Zpěvačka

Pochází z Moravy, kde se narodila 24. 5. 1967 ve Zlíně, s rodiči žila v Přerově. Tam také chodila do základní školy a na gymnázium. Již od dětství ráda zpívala, hrála na housle a recitovala básničky. V letech 1985 - 1990 vystudovala FF UP v Olomouci obor český jazyk a dějepis. Zároveň také zpívala s kapelami Damiján a Znamení dechu. Vystupovala p..

celý text o "Leona Machálková"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 238, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Machálková 20 měsíců po smrti Bořka Šípka (†66): Tečka za dědictvím!

3. 10. 2017 6:56 zobrazit článek
Konečně si může oddechnout! Po dlouhých dvaceti měsících sporů a debat kolem majetku po zesnulém Bořku Šípkovi (†66) teď Leona Machálková (50) učinila poslední nezbytný krok.

Leona Machálková svým šarmem strčila do kapsy i Veroniku Boho

1. 10. 2017 0:03 zobrazit článek
Padesátiletá Leona Machálková jako Madonna? To byla jízda. Tahle dáma podala v show Tvoje tvář má známý hlas vynikající výkon. A hlavně z ní stříkala sexualita. Kam se hrabe šestadvacetiletá Berenika Kohoutová, i když ta nakonec celý večer ovládla a stala se vítězkou.

Leona Machálková slaví opožděně 50. narozeniny: Syn mi dal bodláky!

30. 9. 2017 16:39 zobrazit článek
Všechny starosti spadly z Leony Machálkové (50)! V červnu bylo konečně dořešeno dědictví po architektovi Bořku Šípkovi (†66) a všichni tři synové – Milan (33) a Dalibor (31) z prvního manželství a zpěvaččin Artur (14) – dostali stejným dílem. Leona už může v klidu oslavit s fanoušky své narozeniny.

Rozporuplné reakce na výkon Leony Machálkové v Tváři: Nadšení i obrovské zklamání!

28. 9. 2017 10:43 zobrazit článek
Buď diváci v Tváři někoho milují, nebo ho či ji kritizují po každé epizodě. Kdo ale rozdělil fanoušky Tváře, je zpěvačka Leona Machálková. Co na ní lidem tak vadí?

Méně Dlouhé bílé žhnoucí komety, více swingu. Machálková slavila návratem ke kořenům

27. 9. 2017 1:30 zobrazit článek
Leona Machálková (50) oslavila kulatiny sice o pár měsíců po skutečném jubileu, ale s o to větší pompou. Koncertem Happy Birthday v pražském divadle Hybenia. Zazpívala na něm řadu duetů z připravované desky a taky hodně vzpomínala. Na divadlo Semafor, na funkové začátky, na Draculu i Bídníky. Z její masovně nejznámější produkce, tedy z desek Film a muzikál toho v Hybernii zaznělo mimimum.

Herecký kouč Tváře a učitel svádění Dejdar: Martine, co ta ruka? Osahává Krejčíkovou i Machálkovou!

25. 9. 2017 12:01 zobrazit článek
Koučování si plete s harašením! Testosteronem přetékající Martin Dejdar (52) rád demonstruje své rady hvězdám Tváře přímo na jejich těle. Přesvědčila se o tom Aneta Krejčíková (26) i Leona Machálková (50).

Machálková: S Arturem jsme prožili silné chvíle i zkoušky, které bolely

12. 5. 2017 3:17 zobrazit článek
Koncertuje, zpívá v muzikálech a vychovává syna. Má to jedinou chybu – zpěvačka Leona Machálková je na to sama. Přesto své brzké padesátiny oslaví s úsměvem. V rozhovoru pro magazín Rodina DNES se rozpovídala také o synovi Arturovi. Další články k tématu:

Machálková: S Arturem jsme prožili silné chvíle i zkoušky, které bolely

12. 5. 2017 0:25 zobrazit článek
Koncertuje, zpívá v muzikálech a vychovává syna. Má to jedinou chybu – zpěvačka Leona Machálková je na to sama. Přesto své brzké padesátiny oslaví s úsměvem. V rozhovoru pro magazín Rodina DNES se rozpovídala také o synovi Arturovi. Další články k tématu:

Machálková promluvila o důvodu rozchodu s Šípkem (†66): Voněl jiným parfémem, bylo mi to podezřelé

22. 7. 2016 6:31 zobrazit článek
Zpěvačka Leona Machálková (49) byla partnerkou architekta a designéra Bořka Šípka (†66) deset let. Porodila mu syna Artura, ale po nějaké době se jim vztah rozpadl. Šípek si našel jinou ženu. Jak oblíbená zpěvačka zvládala tuto nepříjemnou životní situaci?

Leona Machálková slaví 50 a naříká: Chlapi došli!

12. 5. 2017 7:37 zobrazit článek
Mrkněte na ni. No řekli byste, že jí už za dva týdny bude padesát?! Ve velkém rozhovoru se Leona Machálková zpovídá ze ztráty exmanžela Bořka Šípka (†66) i toho, jak je těžké najít toho správného chlapa.

Zbabělý útok na malého Paklíče: Mimo kamery ho zmlátila Leona Machálková!

2. 3. 2017 9:01 zobrazit článek
Po zimní pauze se na televizní obrazovky opět vrací Pevnost Boyard a s ní i nový tým. V tom se mimo jiné objevila i zpěvačka Leona Machálková. Ta nebyla na Pevnosti poprvé, před 17 lety tu natáčela se slovenskou televizí. Možná proto se do všeho vrhla bouřlivěji než její spolusoutěžící a zranila jednu z hlavních postav - drobného Paklíče!

Machálková o nejstarších synech Bořka Šípka: Artura odstřihli!

18. 11. 2016 19:01 zobrazit článek
Zpěvačka Leona Machálková (49) si v uplynulém roce prožila těžké období. Kvůli rakovině slinivky přišla o bývalého partnera Bořka Šípka (†66), se kterým má syna Artura. Po jeho smrti se navíc mezi ní a jeho dvěma syny rozhořel nepříjemný svár, který vyústil v úplné omezení kontaktu.

Hvězdy muzikálů Mamma Mia! a Ať žijí duchové! jak je neznáte: Co na sebe prozradily s nožem v ruce?

12. 11. 2016 15:49 zobrazit článek
Hvězdy muzikálů Ať žijí duchové! a Mamma Mia! Petra Vraspírová, Leona Machálková, Ivana Korolová, Michaela Nosková, Veronika Zelníčková a Michael Foret předvedly své dovednosti. Tentokrát ale ne na prknech, která znamenají svět, ale za sporákem. Ve škole vaření se chopily vařeček a předvedly své kulinářské dovednosti.

Machálková na Fantomovi s chlapem! Expartnerka Bořka Šípka (†66) vysvětluje, kdo to je

17. 9. 2016 6:10 zobrazit článek
Po dlouhé době se zpěvačka Leona Machálková (49) objevila ve společnosti s mužským doprovodem. Ale nebyl to její syn Artur (13), ale pohledný kamarád a muzikálový fanoušek Martin Konečný.

Vysíláme právě teď: Finále soutěže Muž roku 2016 plné hvězd

26. 8. 2016 19:47 zobrazit článek
Finálový večer soutěže Muž roku 2016 v Náchodě už po šestnácté volí nejkrásnějšího muže Česka. Moderují Karel Voříšek a Sandra Parmová, učinkují Leona Machálková, Ilona Csáková, Felix Slováček jr. a mnoho dalších hvězd českého showbyznysu. A nebude chybět ani promenáda v plavkách!

3 podzimní novinky televize Prima: Pevnost Boyard, Jetelín a...

22. 7. 2016 22:23 zobrazit článek
Jedna bomba za druhou! Takové mají být tři podzimní novinky z dílny televize Prima. Největším tahákem by měl být ale Jiří Bartoška (69) a jeho Mordparta. O akční drama ale nebude nouze ani v případě dalšího primáckého trumfu, a to Pevnosti Boyard. Legendární dobrodružná soutěž, kde soutěží pětičlenné týmy celebrit, se v těchto dnech právě točí ve Francii. Moderuje ji Libor Bouček (35), otce Fourase představuje Jan Rosák (68) a na samé dno si sáhli např. Jakub Prachař (32), Leona Machálková (49) či Vendula Svobodová (44).

Odvážné padesátnice Machálková a Rajská: Naostro a v krajkách!

22. 9. 2017 15:42 zobrazit článek
Premiéru nového muzikálu z pera Janka Ledeckého (55) Iago si nenechala ujít zpěvačka Leona Machálková (50). A rozhodně nepodcenila outfit. Přišla v černých krajkových šatech, které si pořídila ve svém oblíbeném butiku.

Tvoje tvář má známý hlas: Matonoha největší šoumen soutěže. Sokol jako moderátor opět vyhořel

10. 9. 2017 1:50 zobrazit článek
Dnes večer odstartoval další díl show Tvoje tvář má známý hlas. Pěvecká jednička Leona Machálková zklamala. Britney Spears jí absolutně nesedla i přesto, že je Leona jinak naprosto fenomenální zpěvačka. Aneta Krejčíková naopak překvapila a Berenika Kohoutová? Ta předvedla naprosto dokonalé vystoupení a jako bonus ukázala perfektní dekolt. Největším šoumenem soutěže se stal opět Tomáš Matonoha a jediný, kdo pokulhával byl moderátor. A kdo to nakonec vyhrál?

Machálková dostala v Tváři na frak: Nepomohlo jí ani rudé peklo!

10. 9. 2017 6:14 zobrazit článek
Měla by je nechat daleko za sebou. Druhé kolo show Tvoje tvář má známý hlas ale zkušené zpěvačce Leoně Machálkové (50) vůbec nevyšlo. Mladí amatéři ji převálcovali. Skončila poslední.

Machálková a synové Bořka Šípka (†66): OBJEDNALI MU HROB V ČÍNĚ!

7. 8. 2017 9:04 zobrazit článek
Zdálo se to nemožné, ale smrt Bořka Šípka (†66) stmelila rodinu a podle Leony Machálkové (50) spolu vychází čím dál lépe! Dokonce společně řeší hrob, kde spočine jeho urna. Pracuje se na něm v Číně! Šípkovy ostatky jsou zatím na místě, kde to opravdu miloval.

Nová řada Tvojí tváře odhaluje první jména: Představí se zpívající modelka Jitka Boho a akční Machálková

26. 7. 2017 13:54 zobrazit článek
Nová řada televizní show Tvoje tvář má známý hlas se blíží. Předchozí řady nasadily laťku pořádně vysoko. Ta nová ale pozadu nezůstane. Zatím jsou jistá dvě jména, která se zúčastní. Půjde o modelku Jitku Boho (25) a zpěvačku Leonu Machálkovou (50).

Marná Machálková (50): Muži křešou, já nevzplanu!

27. 5. 2017 12:55 zobrazit článek
Leona Machálková oslavila před pár dny 50. narozeniny. Na svůj věk vypadá stále skvěle, tudíž nemá rozhodně nouzi o chlapy. Zpěvačka ale přiznala, že najít toho správného je opravdu těžké.

Oslavila kulaté narozeniny! Leona Machálková je právem nejkrásnější padesátnicí v Česku

26. 5. 2017 7:04 zobrazit článek
Takhle vypadat umí opravdu málokdo! Zpěvačka Leona Machálková včera oslavila 50. narozeniny a kdo jí viděl, musel mít pocit, že číslice udávající její věk s jejím vzhledem nemá naprosto nic společného. Leona totiž vypadá bezvadně! Klidně se o ní dá mluvit jako o nejvíc sexy padesátnici v Česku...

Tajemství jubilantky Machálkové (50): Sex v trojce se Svobodou a jeho ženou Vendulou

24. 5. 2017 21:02 zobrazit článek
Oblíbená zpěvačka Leona Machálková slaví 50. narozeniny. Tato umělkyně měla život plný krásných, ale i těžkých chvil a také na ni praskla tajemství, která možná měla být radši zapomenuta. O co šlo?

Rok pred päťdesiatkou! Machálková stavila na prirodzenosť, tu je výsledok

20. 5. 2017 1:19 zobrazit článek
Česká speváčka Leona Machálková patrí medzi ženy, ktorým pribúdajúce roky neubližujú.

Machálková oslavila narozeniny koncertem: Ukázala maminku a Artura s rovnátky

27. 9. 2017 22:35 zobrazit článek
Zpěvačka Leona Machálková (50) oslavila narozeniny speciálním koncertem. Podpořit ji přišla maminka a také syn Artur, který už je větší než máma. Podobá se zesnulému tátovi Bořku Šípkovi a má zbrusu nová rovnátka.

Machálková se divákům Tváře nelíbí! Nejhorší ze soutěžících, míní někteří

26. 9. 2017 12:03 zobrazit článek
Leona Machálková (50) si účast v oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas velmi užívá. Ovšem někteří diváci už její vystoupení zase tolik ne. Zejména po proměně v legendárního Bon Joviho se na zpěvačku na sociální síti sesypala lavina kritiky. „Kdykoliv paní Machálkovou vidím na obrazovce, modlím se, aby vypadl proud,“ napsal dokonce kdosi v diskuzi.

Tanečník se od jejího zadečku nemohl odlepit! Leona Machálková si to dala na jedničku

1. 10. 2017 0:03 zobrazit článek

OBRAZEM: Dalibor jako Helena, Leona jako Madonna a vítězná Berenika

1. 10. 2017 1:36 zobrazit článek
Dalibor Gondík jako Helena Vondráčková, Leona Machálková jako Madonna a Tomáš Matonoha jako Elvis Presley. Další díl soutěže Tvoje tvář má známý hlas přinesl spoustu nečekaných proměn. Podívejte se na další povedené masky. Další články k tématu:

OBRAZEM: Dalibor jako Helena, Leona jako Madonna a vítězná Berenika

1. 10. 2017 0:04 zobrazit článek
Dalibor Gondík jako Helena Vondráčková, Leona Machálková jako Madonna a Tomáš Matonoha jako Elvis Presley. Další díl soutěže Tvoje tvář má známý hlas přinesl spoustu nečekaných proměn. Podívejte se na další povedené masky. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 238, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.