Liza Minnelli

Liza Minnelli

Herec/Herečka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-28 z celkových 28, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Chýlková o drsném dětství: Učitelka ji hnala k psychologovi!

30. 5. 2016 15:09 zobrazit článek
Mysleli si, že není normální. Ivana Chýlková (52), která zazářila v sobotním díle pořadu Tvoje tvář má známý hlas jako Liza Minnelli (70), si přála od dětství hrát. To se ale nelíbilo její učitelce na základní škole.

Liza Minnelli nastoupila v 69 letech na odvykačku. Opět...

20. 3. 2015 15:52 zobrazit článek
Herečka a zpěvačka Lisa Minnelli přestala zvládat svou závislost na návykových látkách a přihlásila se dobrovolně do léčebny. Devětašedesátiletá hvězda odjela na psychiatrickou kliniku anonymně, aby ji nemohli novináři vystopovat. Její matka Judy Garland zemřela na předávkování léky v roce 1969.

Znovu do toho spadla! Liza Minnelli sa lieči zo závislosti

20. 3. 2015 14:17 zobrazit článek
Americká herečka a speváčka Liza Minnelli sa v súčasnosti nachádza v istom centre pre liečbu závislostí v Malibu.

Liza Minnelliová, ikona americkej popkultúry, oslavuje sedemdesiatku

12. 3. 2016 9:11 zobrazit článek
V roku 1946 sa narodila americká herečka a speváčka LIZA MINNELLIOVÁ.

Liza Minnelliová odvyká drogám

19. 3. 2015 23:11 zobrazit článek
New York - Devětašedesátiletá americká herečka a zpěvačka Liza Minnelliová se kvůli závislosti na drogách odebrala na odvykací kliniku. Oznámil to její mluvčí, jehož citovala americká...

Provokatérka Liza Minnelli! Babička v koži vystrkuje prostredník

12. 8. 2011 12:14 zobrazit článek
Vzhľadom na vek by už mala odpočívať na dôchodku, ale podľa záberov z magazínu Love sa tam speváčka Liza Minnelli ešte stále nechystá.

To bolo rýchle! Liza Minnelli je po mesiaci vyliečená zo závislosti

21. 4. 2015 16:31 zobrazit článek
Herečka sa v nedeľu zastavila v reštaurácii Lisy Vanderpump. Mala vraj dobrú náladu a na požiadanie rozdávala autogramy.

Liza Minnelli obdrží Icon Award

11. 6. 2011 13:48 zobrazit článek
Pětašedesátiletá herečka a zpěvačka Liza Minnelli bude na letošních Silver Clef Awards, které jsou udělovány v Anglii, oceněna cenou Icon Award. Ocenění uděluje od roku 1976 ...

Na Jazz Fest Wien vystúpi Cyndi Lauper i Liza Minnelli

21. 4. 2011 20:44 zobrazit článek
Na 21. ročníku džezového podujatia Jazz Fest Wien, ktoré sa bude konať od 15. júna do 17. júla v rakúskej metropole Viedeň, vystúpia také hviezdy ako Al Di Meola, Bryan ...

Na Jazz Fest Wien vystúpi Cyndi Lauper i Liza Minnelli

21. 4. 2011 23:24 zobrazit článek
Liza Minnelli.Foto: SITA/APBRATISLAVA 21. apríla (WEBNOVINY) - Na 21. ročníku džezového podujatia Jazz Fest Wien, ktoré sa bude konať od 15. júna do 17. júla v rakúskej metropole Viedeň, vystúpia také hviezdy ako Al Di Meola, Bryan Ferry, Madeleine Peyroux, Omara Portuondo, Cyndi Lauper alebo Liza.....

Jazz Agency (booking, management)

26. 2. 2011 18:11 zobrazit článek
Hudební a produkční agentura Jazz Agency byla založena v roce 2010 na základě dlouholetých hudebních zkušeností. Exkluzivně zastupujeme známého českého jazzového hráče, saxofonistu Štěpána Markoviče a jeho hudební i hudebně - vzdělávací projekty. Produkčně zajistíme (nejen) jazzové koncerty a festivaly. Dramaturgii koncertů vytváří team Štěpána Markoviče, který své zkušenosti získal při koncertech s takovými hvězdami, jako Ray Charles, Liza Minnelli či dokonce prezident Bill Clinton... (Štěpán Markovič, Milan Cimfe, Doug Wimbish, Skip McDonald, George Hrubeš, Ondřej Štveráček, Tomáš Jochmann...) www.lachout.com

Štěpán Markovič Saxtet - Jazzový večer na Karlštejně

24. 5. 2011 20:55 zobrazit článek
Koncert předního jazzmana Štěpána Markoviče na Karlštejně (21.5.2011) a jeho hudebně-pedagogický projekt SAXTET (O. Štveráček, T. Jochmann, J. Fečo, M. Válek, M. Chalupa, P. Kalfus, I. Rajmicová, T. Baroš) || Jazzový saxofonista Markovič, který doprovázel vedle množství tuzemských i zahraničních hvězd dokonce i Ray Charlese, Lizu Minnelli či prezidenta Billa Clintona, působí od roku 1998 jako pedagog na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka v Praze a Casa del Jazz v Římě. Jeho projekt Saxtet, který je složen z nejnadanějších studentů, je znám nejen na domácí, ale i zahraniční hudební scéně. Mezi posluchače pedagogického hudebního projektu Saxtet patří i prezident České republiky profesor Václav Klaus, který byl současně i kmotrem jejich prvního alba Saxtet -- Jazz na Hradě.

Chýlková o drsném dětství: Učitelka ji hnala k psychologovi!

2. 6. 2016 15:17 zobrazit článek
Mysleli si, že není normální. Ivana Chýlková (52), která zazářila v sobotním díle pořadu Tvoje tvář má známý hlas jako Liza Minnelli (70), si přála od dětství hrát. To se ale nelíbilo její učitelce na základní škole.

Herečka Minnelli je kněžka a stala se důstojnicí

11. 7. 2011 18:16 zobrazit článek
Americká zpěvačka a herečka Liza Minnelli (65) v pondělí v Paříži převzala z rukou francouzského ministra kultury Frédérika Mitterranda Řád čestné legie v hodnosti důstojníka. Ministr ji přitom označil za kněžku music-hallu a moderní ztělesnění talentované mnohostrannosti po americku.

Z herečky důstojnicí: Liza Minnelliová dostala řád od Mitterranda

11. 7. 2011 23:45 zobrazit článek
Americká zpěvačka a herečka Liza Minnelliová v pondělí v Paříži převzala z rukou francouzského ministra kultury Frédérika Mitterranda Řád čestné legie v hodnosti důstojníka. Ministr ji přitom označil za "kněžku music-hallu a moderní ztělesnění talentované mnohostrannosti po americku".

Liza Minnelliová je důstojnicí Řádu čestné legie

11. 7. 2011 18:30 zobrazit článek
Paříž - Americká zpěvačka a herečka Liza Minnelliová dnes v Paříži převzala z rukou francouzského ministra kultury Frédérika Mitterranda Řád čestné legie v hodnosti důstojníka. Ministr ji přitom označil za "kněžku music-hallu a moderní ztělesnění talentované mnohostrannosti po americku".

Slavná herečka je po operaci zlomené páteře. Bude ještě někdy chodit?!

22. 9. 2014 12:52 zobrazit článek
Herečka a zpěvačka Liza Minnelli se zotavuje po operaci dolní části páteře. Během posledních pár let už podruhé, ale stejně jako v prvním případě i tentokrát lékaři nalomený obratel úspěšně spojili. Oscarem ověnčená hvězda se v péči kalifornských zdravotníků rychle zotavuje. Zatím je stále v nemocnici, brzy však bude propuštěna domů.

Slavná herečka si ZLOMILA PÁTEŘ: Při venčení psů!

11. 9. 2014 12:28 zobrazit článek
Herečka a zpěvačka Liza Minnelli si o víkendu vážně poranila páteř. Oscarová hvězda venčila své psy, kteří v bujaré náladě svou paničku povalili na zem. Pád to byl ale tak nešťastný, že si Liza zlomila páteř.

Horor na Oscarech 2014: „Travestitka“ Liza, punčochatá Whoopi a souboj baculek!

4. 3. 2014 10:47 zobrazit článek
Mezi zářícími celebritami se na letošních Oscarech našli i skuteční exoti, ze kterých se křížil zrak. Šokovali nejen svými módními úlety, ale také svým šíleným chováním. Moderátorka večera Ellen DeGeneres nazvala herečku Lizy Minnelli „travestitkou“, Whoopi Golberg natáhla pruhované podkolenky, rapper Pharrell Williams si naopak kalhoty ufikl a svedl se i módní souboj mezi baculkami.

Horor na Oscarech 2014: „Transvestitka“ Liza, punčochatá Whoopi a souboj baculek!

4. 3. 2014 7:08 zobrazit článek
Mezi zářícími celebritami se na letošních Oscarech našli i skuteční exoti, ze kterých se křížil zrak. Šokovali nejen svými módními úlety, ale také svým šíleným chováním. Moderátorka večera Ellen DeGeneres nazvala herečku Lizy Minnelli „transvestitkou“, Whoopi Golberg natáhla pruhované podkolenky, rapper Pharrell Williams si naopak kalhoty ufikl a svedl se i módní souboj mezi baculkami.

Liza Minnelli to přehnala s plastikami, není téměř poznat

12. 4. 2013 14:02 zobrazit článek
Americká zpěvačka a herečka Liza Minnelli má v 67 letech obličej téměř bez vrásek. Daní za to je, že si není téměř podobná. Podle toho je zřejmé, že za jejím vzhledem nejsou geny, ale práce plastického chirurga. Další články k tématu:

Čiperná Liza Minnelli: V 65 letech randí s několika muži najednou

15. 10. 2011 12:28 zobrazit článek
Stihla dokonce už i 4 manželství.

Liza Minnelliová randí s několika muži najednou

5. 10. 2011 10:12 zobrazit článek
Herečka Liza Minnelliová tradičním vztahům ve dvou nevěří. Ve svých pětašedesáti letech si prý užívá několik mužů najednou a velmi to vyhovuje jí i zainteresovaným jedincům.

Hvězdné Lize Minneliové se nevyhýbají úspěchy ani skandály

11. 3. 2016 4:30 zobrazit článek
Los Angeles/Praha - Sláva a aféry provázejí život americké zpěvačky, herečky a tanečnice Lizy Minnelliové už léta. Dcera slavné Judy Garlandové, která vyrostla ve světlech ramp, patří...

Americkou hvězdu zrušení letu nerozhodilo, na koncert jela přes 300 kilometrů taxíkem

9. 10. 2015 20:12 zobrazit článek
Nečekat na to, až se počasí umoudří a její letadlo bude moci vzlétnout, se rozhodla hollywoodská hvězda Liza Minnelliová. Minulý víkend směřovala z města Charlotte v Severní Karolíně do Wilingtonu, kde měla na druhý den koncertovat. Víc než 320 kilometrů dlouhou cestu urazila přes noc v taxíku, uvedl server BBC.

Herec Udo Kier: Mám roli pro Pamelu Anderson a doma Lizu Minnelli

11. 7. 2015 17:24 zobrazit článek
Hrál skoro ve všech filmech Larse von Triera. Znají se přes čtvrt století a jeho dceři Agnes dělá kmotra. V rozhovoru pro Reflex tak Udo Kier vysvětlil, že problémy nejsou se samotným dánským provokatérem, jako spíš s těmi, kdo to o něm říkají. A platí to prý i pro většinu dalších geniů, jež potkal - Fassbinderem počínaje, Warholem konče.

Aká matka, taká Katka: Dcéra predávkovanej herečky je na odvykačke!

19. 3. 2015 20:12 zobrazit článek
MALIBU - Americká herečka a speváčka Liza Minnelli sa v súčasnosti nachádza v istom centre pre liečbu závislostí v Malibu.

Liza Minnelli má znovu problémy se závislostí, je v léčebně

19. 3. 2015 11:18 zobrazit článek
Krátce poté, co herečka Liza Minnelli oslavila 69. narozeniny, prozradil její mluvčí, že je v léčebně. Opět má problémy se závislostí na alkoholu a prášcích. Další články k tématu:

 Články 1-28 z celkových 28, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.