Luboš Xaver Veselý

Luboš Xaver Veselý

Celebrita   (Frekvence 1)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 282, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Někdejší hvězda pěvecké soutěže se chce za Babiše stát ministrem zdravotnictví. Jsem připraven, ujistil

10. 10. 2017 19:02 zobrazit článek
Jednatřicetiletý právník Adam Vojtěch, jenž měl před pár lety našlápnuto ke kariéře úspěšného zpěváka, kandiduje za hnutí ANO do Poslanecké sněmovny za hnutí ANO. Když byl ministrem financí šéf hnutí ANO Andrej Babiš, Vojtěch mu dělal poradce pro oblast zdravotnictví. Moderátorovi Luboši Xaverovi Veselému v internetové televizi mimo jiné prozradil, že je připraven stát se českým ministrem zdravotnictví.

Šéf KSČM Filip tvrdě odsoudil Alternativu pro Německo

1. 10. 2017 19:57 zobrazit článek
Šéf komunistů Vojtěch Filip usedl na Frekvenci 1 proti moderátorovi Luboši Xaverovi Veselému a vyložil mu svůj pohled na nadcházející parlamentní volby, varoval před hrozícím absolutním rozvratem, ale dotkl se také nedávných voleb v Německu. Tvrdě kritizoval především protiunijní a protiuprchlickou Alternativu pro Německo (AfD).

Směšný Babiš. On by nejradši dirigoval celou zemi, žasne poslanec TOP 09

30. 9. 2017 10:34 zobrazit článek
Poslanec TOP 09 Martin Plíšek se v pořadu XTV.cz Luboše Xavera Veselého vyjádřil mimo jiné k šéfovi hnutí Andreji Babišovi (ANO). „Babiš by rád všechny dirigoval jako ve své firmě. Jeho výroky jsou směšné,“ podotkl.

Do internetové TV přišel muslim žijící v ČR a spustil: Alláh by byl rád, kdyby všichni lidé byli muslimové

27. 5. 2017 15:38 zobrazit článek
Mohamed El Mahmoudi je jedním z praktikujících muslimů žijících v České republice. Rozhodl se poskytnout rozhovor Luboši Xaveru Veselému v internetové televizi XTV.cz. Pan Mahmoudi je toho názoru, že muslim může žít v klidu v jakékoli zemi. Jelikož žije v České republice přes 30 let, ví o tom své. Rozhodně to prý není tak, že by Korán nabádal k útokům proti nevěřícím.

Na čtvrtý pokus to vyšlo! Veselý táhl Fenerbahce k triumfu v Eurolize

22. 5. 2017 1:18 zobrazit článek
Jan Veselý jako třetí český basketbalista vyhrál Evropskou ligu. Fenerbahce Istanbul ve finále druhé nejprestižnější soutěže světa porazilo 80:64 trojnásobného šampiona Olympiakos Pireus a získalo premiérový titul, navíc i první pro turecký basketbal. Veselý, který k tomu pomohl osmi body a osmi doskoky, tak navázal na Jiřího Zídka (1999) a Luboše Bartoně (2010). Nejužitečnějším hráčem Final Four byl zvolen jeho spoluhráč Ekpe Udoh.

Klára Samková se rozjela v rádiu, když mluvila o Kajínkovi: Přestávám věřit soudům. Byla jsem svědkem...

21. 5. 2017 18:51 zobrazit článek
Hostem Luboše Xavera Veselého byla v Pressklubu na Frekvenci 1 advokátka a občanská aktivistka Klára Samková. Velká část rozhovoru se točila kolem Jiřího Kajínka, odsouzeného nájemného vraha, jenž dostane milost od prezidenta republiky Miloše Zemana.

Deset úsměvných pohádek [Luboš Forejt / powerprint]

29. 5. 2017 18:46 zobrazit článek
Knihám s veselým obsahem, tedy takovým, které nezraňují dětskou duši. Žádný drak v nich nepozře princeznu, a nikdo mu ani neusekne hlavu. Čerti nesmaží nešťastníky v pekle, a i zlý čaroděj je potrestán relativně v duchu lidskosti!

Exhejtman Rath promluvil: Babiš je predátor. James Bond minulého režimu

29. 5. 2017 9:00 zobrazit článek
O ČSSD, svém věznění i o exministrovi financí Andreji Babišovi (ANO) pohovořil s Lubošem Xaverem Veselým v xTv.cz exhejtman Středočeského kraje David Rath.

Policie umí čachrovat s odposlechy, naznačil Luboš Xaver Veselý na Frekvenci 1. A toto se dozvěděl...

28. 5. 2017 18:01 zobrazit článek
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v nedělním Pressklubu na Frekvenci 1 předsedu Vrchního soudu v Praze Jaroslava Bureše. Věnoval se především odposlechům. Přiznal, že některé odposlechy byly soudy povoleny v rozporu se zákonem, což ani náhodou není správné.

Zaorálek na Frekvenci 1 prozradil, co zachrání svět

20. 5. 2017 19:24 zobrazit článek
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v sobotním Pressklubu na Frekvenci 1 ministra zahraničí a místopředsedu ČSSD Lubomíra Zaorálka. Bavili se spolu především o vládní krizi a o Andreji Babišovi (ANO). Došlo však i na Stanislava Grosse, OKD a záchranu světa.

Veselý a vysněná trofej. V cestě je Real, nejlepší tým historie i sezony

19. 5. 2017 12:02 zobrazit článek
Jen dva čeští basketbalisté dokázali vyhrát Euroligu, druhou nejprestižnější soutěž po zámořské NBA. O víkendu se na Jiřího Zídka a Luboše Bartoně pokusí navázat Jan Veselý. Sedmadvacetiletý pivot se na závěrečném turnaji představí již počtvrté. Další články k tématu:

Veselý a vysněná trofej. V cestě je Real, nejlepší tým historie i sezony

19. 5. 2017 12:00 zobrazit článek
Jen dva čeští basketbalisté dokázali vyhrát Euroligu, druhou nejprestižnější soutěž po zámořské NBA. O víkendu se na Jiřího Zídka a Luboše Bartoně pokusí navázat Jan Veselý. Sedmadvacetiletý pivot se na závěrečném turnaji představí již počtvrté. Další články k tématu:

Volím Babiše. Je dobrej, proto ho nemůžou mezi sebou snést. Co ostatní strany předvádějí, to normální člověk nemůže skousnout

14. 5. 2017 15:00 zobrazit článek
Herec Ivan Vyskočil si popovídal s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým. V rozhovoru pro internetovou televizi XTV mimo jiné prozradil, že bude volit šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. Zdá se mu totiž podezřelé, jak jsou ostatní politické strany sešikovány v jednom táboře proti tomuto politikovi. Navíc ho prý „příšerně rozčiluje pseudodemokracie“.

Dostanou lidi pod úplnou kontrolu! Kubera zmrazil moderátora informací, co prý brzy zavede Brusel

14. 5. 2017 22:40 zobrazit článek
Senátor Jaroslav Kubera (ODS) usedl v internetové televizi XTV.cz proti moderátorovi Luboši Xaveru Veselému a rozjel svůj tradiční koncert. Mimo jiné se důrazně zastal umělců.

Kalousek udeřil v rádiu: Nový ministr financí by měl být jmenován ještě před odletem Zemana do Číny

7. 5. 2017 22:54 zobrazit článek
Hostem Pressklubu Luboše Xavera Veselého na Frekvenci 1 byl předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. A tématem byli samozřejmě ministr financí Andrej Babiš (ANO) i současná vládní krize.

Horáček v rádiu prozradil, co mu na jeho cestách říkají Zemanovi voliči. A takto by prý jednal se Sobotkou on

6. 5. 2017 18:01 zobrazit článek
Luboš Xaver Veselý přivítal v sobotním Pressklubu na Frekvenci 1 podnikatele, antropologa a kandidáta na prezidenta Michala Horáčka, který posluchačům předestřel svůj pohled na vládní krizi. Kdyby byl prezidentem on, prý by tlačil politiky do předčasných voleb.

Basketbalista Veselý získal s Fenerbahce titul v Evropské lize

22. 5. 2017 1:16 zobrazit článek
Jan Veselý jako třetí český basketbalista vyhrál Evropskou ligu. Fenerbahce Istanbul ve finále druhé nejprestižnější soutěže světa porazilo 80:64 trojnásobného šampiona Olympiakos Pireus a získalo premiérový titul, navíc i první pro turecký basketbal. Veselý, který k tomu pomohl osmi body a osmi doskoky, tak navázal na Jiřího Zídka (1999) a Luboše Bartoně (2010). Nejužitečnějším hráčem Final Four byl zvolen jeho spoluhráč Ekpe Udoh.

Veselý se dočkal. S Fenerbahce Istanbul slaví titul z Euroligy

21. 5. 2017 22:02 zobrazit článek
Fenerbahce Istanbul získalo premiérový titul z Euroligy pro svůj klub i celý turecký basketbal, nad Olympiakosem Pireus ve finále dominovalo 80:64. Jan Veselý vítězům pomohl osmi body a osmi doskoky a po Jiřím Zídkovi a Luboši Bartoňovi je třetím českým hráčem, který pozvedl nejprestižnější evropskou trofej. Další články k tématu:

Basketbalista Veselý získal jako třetí Čech v historii titul v Evropské lize

21. 5. 2017 22:58 zobrazit článek
Jan Veselý jako třetí český basketbalista vyhrál Evropskou ligu. Fenerbahce Istanbul ve finále druhé nejprestižnější soutěže světa porazilo 80:64 trojnásobného šampiona Olympiakos Pireus a získalo premiérový titul, navíc i první pro turecký basketbal. Veselý, který k tomu pomohl osmi body a osmi doskoky, tak navázal na Jiřího Zídka (1999) a Luboše Bartoně (2010). Další články k tématu:

Zeman nic nezvládá! A ČT bych zrušil, vypálil na Frekvenci 1 Knížák

27. 5. 2017 19:26 zobrazit článek
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v sobotním Pressklubu na Frekvenci 1 profesora Milana Knížáka. Ten promluvil o propuštěném vězni Jiřím Kajínkovi a o politice. Pořádně naložil především prezidentovi Miloši Zemanovi a šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Nevynechal ani Českou televizi.

Žil život mrtvého bratra Josefa? Příběhy slavných: Jaroslav Marvan

26. 5. 2017 12:01 zobrazit článek
Účinkují Luboš Veselý a Bohdana Pavlíková.

To bylo skandální! Michael Kocáb spustil kanonádu na Zemana a připomněl Havla

26. 5. 2017 21:00 zobrazit článek
Hudebník a bývalý poradce Václava Havla Michael Kocáb se rozhovořil s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým v pořadu Xtv.cz. Mluvilo se například o multikulturní společnosti, ale i o milosti pro odsouzeného dvojnásobného vraha Jiřího Kajínka.

Je nebezpečné podílet se na tom, aby se Babiš podílel na moci, udeřila Markéta Pekarová Adamová

23. 9. 2017 21:03 zobrazit článek
Hostem Luboše Xavera Veselého v pořadu Pressklub na Frekvenci 1 byla poslankyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, která se rozhodla svůj mandát obhájit i v nadcházejících sněmovních volbách.

Neviditelné osoby, u kterých končí miliardy z OKD. Prezident Zeman na ně upozornil z rádia

10. 9. 2017 21:01 zobrazit článek
Prezident Miloš Zeman v neděli v podvečer hovořil s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým v pořadu Prezidentský pressklub.

Ministr Pilný v rádiu ocenil Kalouska. Ministři financí podle něj mají smůlu na slabé premiéry

4. 6. 2017 21:01 zobrazit článek
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v nedělním Pressklubu na Frekvenci 1 současného ministra financí Ivana Pilného (ANO). Ten si posteskl, že když se stal ministrem, v podstatě vlezl do mixéru. V jistou chvíli také ocenil Miroslava Kalouska (TOP 09). Ekonomiku prý přiškrtil, ale nelze mu upřít, že byl silným ministrem. A bohužel k sobě neměl silného premiéra. A dnes je to prý stejné.

Stane se z Německa islámský chalífát? Slovutný Alexandr Tomský radí, co proti tomu dělat

8. 10. 2017 12:37 zobrazit článek
Moderátor Luboš Xaver Veselý si do internetové televize XTV.cz pozval konzervativního filozofa a jednoho z lídrů Realistů, Alexandra Tomského, od něhož se dozvěděl, jak dopadnou volby a co je potřeba udělat pro to, aby se z Německa nestal islámský chalífát.

Profesor Fiala se v rádiu nečekaně rozjel: Je třeba rozsekat tu právní džungli

8. 10. 2017 21:02 zobrazit článek
Hostem Luboše Xavera Veselého v Pressklubu na Frekvenci 1 byl předseda ODS Petr Fiala.

Xaver letí do Las Vegas!

17. 10. 2017 15:04 zobrazit článek
Opět míří do města hazardu! Moderátor a spisovatel Luboš Xaver Veselý (48, na snímku) dnes odlétá do Las Vegas, kde bude pracovat na pokračování své knihy Moje Las Vegas 2.

Chovanec: Tahleta země je úžasná, je tady spousta úžasných lidí

16. 10. 2017 0:39 zobrazit článek
Moderátor Luboš Xaver Veselý v nedělním Pressklubu na Frekvenci 1 uvítal úřadujícího šéfa ČSSD a ministra vnitra Milana Chovance. Ten hned na úvod prozradil, že spor o lithium mezi ČSSD a hnutím ANO mu připomíná bouři ve sklenici vody. Šéf hnutí ANO Andrej Babiš prý lithium využívá jako podpásovku. Přitom dobře věděl, že se o průzkumu zásob lithia mluví celé měsíce. Vůbec nejde o blesk z čistého nebe.

Chovanec ve vysílání: Chci tento svět opustit s lehkou duší. Tak se chovám i v politice

14. 10. 2017 13:47 zobrazit článek
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v internetové televizi XTV.cz ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD), který prozradil, co považuje pro Českou republiku za důležité. Vedle toho uvedl, že mnohokrát zalitoval svého nástupu do nejvyšších pater politiky. Jednoho dne si dokonce kladl otázku, zda je normální. Kdy a proč?

 Články 1-30 z celkových 282, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.