Luboš Xaver Veselý

Luboš Xaver Veselý

Celebrita   (Frekvence 1)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 291, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Zeman nic nezvládá! A ČT bych zrušil, vypálil na Frekvenci 1 Knížák

27. 5. 2017 19:26 zobrazit článek
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v sobotním Pressklubu na Frekvenci 1 profesora Milana Knížáka. Ten promluvil o propuštěném vězni Jiřím Kajínkovi a o politice. Pořádně naložil především prezidentovi Miloši Zemanovi a šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Nevynechal ani Českou televizi.

Neviditelné osoby, u kterých končí miliardy z OKD. Prezident Zeman na ně upozornil z rádia

10. 9. 2017 21:01 zobrazit článek
Prezident Miloš Zeman v neděli v podvečer hovořil s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým v pořadu Prezidentský pressklub.

Xaver letí do Las Vegas!

20. 10. 2017 15:36 zobrazit článek
Opět míří do města hazardu! Moderátor a spisovatel Luboš Xaver Veselý (48, na snímku) dnes odlétá do Las Vegas, kde bude pracovat na pokračování své knihy Moje Las Vegas 2.

Stane se z Německa islámský chalífát? Slovutný Alexandr Tomský radí, co proti tomu dělat

8. 10. 2017 12:37 zobrazit článek
Moderátor Luboš Xaver Veselý si do internetové televize XTV.cz pozval konzervativního filozofa a jednoho z lídrů Realistů, Alexandra Tomského, od něhož se dozvěděl, jak dopadnou volby a co je potřeba udělat pro to, aby se z Německa nestal islámský chalífát.

Babiš promlouvá o životě v politice: Zavedl jsem hazard. Šlo mi asi čtyřikrát o život

19. 10. 2017 0:21 zobrazit článek
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v internetové televizi XTV.cz předsedu hnutí ANO Andreje Babiše. Prozradil např., že je připraven ujmout se role premiéra. Tím ovšem zdaleka neskončil.

VIDEO Jen počkej, ty babo Drtinová! Ringo Čech řekl, jak se pomstí moderátorce. A také to, jakou má ona přezdívku

18. 10. 2017 9:59 zobrazit článek
František Ringo Čech, superlídr SPO, se v pořadu XTV.cz Luboše Xavera Veselého vyjádřil mimo jiné ke svému podpisu Anticharty.

Nevstoupí Kajínek do TOP 09? Luboš Xaver Veselý zpovídal Jiřího Pospíšila

2. 12. 2017 18:48 zobrazit článek
Luboš Xaver Veselý přivítal v sobotním Pressklubu na Frekvenci 1 nového předsedu TOP 09 a europoslance Jiřího Pospíšila. Došlo i na téma, které prý lze normálně probírat až po 22. hodině večerní. Odpovídal také na otázku, zda by se Jiří Kajínek neměl stát členem TOP 09.

Šéf KSČM Filip tvrdě odsoudil Alternativu pro Německo

1. 10. 2017 19:57 zobrazit článek
Šéf komunistů Vojtěch Filip usedl na Frekvenci 1 proti moderátorovi Luboši Xaverovi Veselému a vyložil mu svůj pohled na nadcházející parlamentní volby, varoval před hrozícím absolutním rozvratem, ale dotkl se také nedávných voleb v Německu. Tvrdě kritizoval především protiunijní a protiuprchlickou Alternativu pro Německo (AfD).

Chovanec ve vysílání: Chci tento svět opustit s lehkou duší. Tak se chovám i v politice

14. 10. 2017 13:47 zobrazit článek
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v internetové televizi XTV.cz ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD), který prozradil, co považuje pro Českou republiku za důležité. Vedle toho uvedl, že mnohokrát zalitoval svého nástupu do nejvyšších pater politiky. Jednoho dne si dokonce kladl otázku, zda je normální. Kdy a proč?

To bylo skandální! Michael Kocáb spustil kanonádu na Zemana a připomněl Havla

26. 5. 2017 21:00 zobrazit článek
Hudebník a bývalý poradce Václava Havla Michael Kocáb se rozhovořil s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým v pořadu Xtv.cz. Mluvilo se například o multikulturní společnosti, ale i o milosti pro odsouzeného dvojnásobného vraha Jiřího Kajínka.

Na čtvrtý pokus to vyšlo! Veselý táhl Fenerbahce k triumfu v Eurolize

22. 5. 2017 1:18 zobrazit článek
Jan Veselý jako třetí český basketbalista vyhrál Evropskou ligu. Fenerbahce Istanbul ve finále druhé nejprestižnější soutěže světa porazilo 80:64 trojnásobného šampiona Olympiakos Pireus a získalo premiérový titul, navíc i první pro turecký basketbal. Veselý, který k tomu pomohl osmi body a osmi doskoky, tak navázal na Jiřího Zídka (1999) a Luboše Bartoně (2010). Nejužitečnějším hráčem Final Four byl zvolen jeho spoluhráč Ekpe Udoh.

Basketbalista Veselý získal s Fenerbahce titul v Evropské lize

22. 5. 2017 1:16 zobrazit článek
Jan Veselý jako třetí český basketbalista vyhrál Evropskou ligu. Fenerbahce Istanbul ve finále druhé nejprestižnější soutěže světa porazilo 80:64 trojnásobného šampiona Olympiakos Pireus a získalo premiérový titul, navíc i první pro turecký basketbal. Veselý, který k tomu pomohl osmi body a osmi doskoky, tak navázal na Jiřího Zídka (1999) a Luboše Bartoně (2010). Nejužitečnějším hráčem Final Four byl zvolen jeho spoluhráč Ekpe Udoh.

Veselý se dočkal. S Fenerbahce Istanbul slaví titul z Euroligy

21. 5. 2017 22:02 zobrazit článek
Fenerbahce Istanbul získalo premiérový titul z Euroligy pro svůj klub i celý turecký basketbal, nad Olympiakosem Pireus ve finále dominovalo 80:64. Jan Veselý vítězům pomohl osmi body a osmi doskoky a po Jiřím Zídkovi a Luboši Bartoňovi je třetím českým hráčem, který pozvedl nejprestižnější evropskou trofej. Další články k tématu:

Ministr Pilný v rádiu ocenil Kalouska. Ministři financí podle něj mají smůlu na slabé premiéry

4. 6. 2017 21:01 zobrazit článek
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v nedělním Pressklubu na Frekvenci 1 současného ministra financí Ivana Pilného (ANO). Ten si posteskl, že když se stal ministrem, v podstatě vlezl do mixéru. V jistou chvíli také ocenil Miroslava Kalouska (TOP 09). Ekonomiku prý přiškrtil, ale nelze mu upřít, že byl silným ministrem. A bohužel k sobě neměl silného premiéra. A dnes je to prý stejné.

Deset úsměvných pohádek [Luboš Forejt / powerprint]

29. 5. 2017 18:46 zobrazit článek
Knihám s veselým obsahem, tedy takovým, které nezraňují dětskou duši. Žádný drak v nich nepozře princeznu, a nikdo mu ani neusekne hlavu. Čerti nesmaží nešťastníky v pekle, a i zlý čaroděj je potrestán relativně v duchu lidskosti!

Exhejtman Rath promluvil: Babiš je predátor. James Bond minulého režimu

29. 5. 2017 9:00 zobrazit článek
O ČSSD, svém věznění i o exministrovi financí Andreji Babišovi (ANO) pohovořil s Lubošem Xaverem Veselým v xTv.cz exhejtman Středočeského kraje David Rath.

Policie umí čachrovat s odposlechy, naznačil Luboš Xaver Veselý na Frekvenci 1. A toto se dozvěděl...

28. 5. 2017 18:01 zobrazit článek
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v nedělním Pressklubu na Frekvenci 1 předsedu Vrchního soudu v Praze Jaroslava Bureše. Věnoval se především odposlechům. Přiznal, že některé odposlechy byly soudy povoleny v rozporu se zákonem, což ani náhodou není správné.

Do internetové TV přišel muslim žijící v ČR a spustil: Alláh by byl rád, kdyby všichni lidé byli muslimové

27. 5. 2017 15:38 zobrazit článek
Mohamed El Mahmoudi je jedním z praktikujících muslimů žijících v České republice. Rozhodl se poskytnout rozhovor Luboši Xaveru Veselému v internetové televizi XTV.cz. Pan Mahmoudi je toho názoru, že muslim může žít v klidu v jakékoli zemi. Jelikož žije v České republice přes 30 let, ví o tom své. Rozhodně to prý není tak, že by Korán nabádal k útokům proti nevěřícím.

Žil život mrtvého bratra Josefa? Příběhy slavných: Jaroslav Marvan

26. 5. 2017 12:01 zobrazit článek
Účinkují Luboš Veselý a Bohdana Pavlíková.

Někdejší hvězda pěvecké soutěže se chce za Babiše stát ministrem zdravotnictví. Jsem připraven, ujistil

10. 10. 2017 19:02 zobrazit článek
Jednatřicetiletý právník Adam Vojtěch, jenž měl před pár lety našlápnuto ke kariéře úspěšného zpěváka, kandiduje za hnutí ANO do Poslanecké sněmovny za hnutí ANO. Když byl ministrem financí šéf hnutí ANO Andrej Babiš, Vojtěch mu dělal poradce pro oblast zdravotnictví. Moderátorovi Luboši Xaverovi Veselému v internetové televizi mimo jiné prozradil, že je připraven stát se českým ministrem zdravotnictví.

VIDEO Okamura o Veronice Žilkové, Věře Jourové a odvážném návrhu

19. 10. 2017 15:52 zobrazit článek
Moderátor Luboš Xaver Veselý si do internetové televize XTV.cz pozval předsedu SPD Tomia Okamuru. Ten se ve studiu rozpovídal o svém volebním programu. Co pro nás chystá? Třeba zákaz tzv. politických neziskových organizací, výrazný růst důchodů nebo odvolatelnost politiků. V pořadu jasně popsal, jak by toto odvolávání vypadalo.

Směšný Babiš. On by nejradši dirigoval celou zemi, žasne poslanec TOP 09

30. 9. 2017 10:34 zobrazit článek
Poslanec TOP 09 Martin Plíšek se v pořadu XTV.cz Luboše Xavera Veselého vyjádřil mimo jiné k šéfovi hnutí Andreji Babišovi (ANO). „Babiš by rád všechny dirigoval jako ve své firmě. Jeho výroky jsou směšné,“ podotkl.

Je nebezpečné podílet se na tom, aby se Babiš podílel na moci, udeřila Markéta Pekarová Adamová

23. 9. 2017 21:03 zobrazit článek
Hostem Luboše Xavera Veselého v pořadu Pressklub na Frekvenci 1 byla poslankyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, která se rozhodla svůj mandát obhájit i v nadcházejících sněmovních volbách.

Profesor Fiala se v rádiu nečekaně rozjel: Je třeba rozsekat tu právní džungli

8. 10. 2017 21:02 zobrazit článek
Hostem Luboše Xavera Veselého v Pressklubu na Frekvenci 1 byl předseda ODS Petr Fiala.

Víte, já mám třeba Honzu Hamáčka rád, ale... Jiří Paroubek promluvil o dnešní ČSSD

18. 11. 2017 21:00 zobrazit článek
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v sobotním Pressklubu na Frekvenci 1 Jiřího Paroubka. Ten způsobem sobě vlastním okomentoval povolební situaci, roli Andreje Babiše (ANO) i pozici sociální demokracie. Nelichotivé vysvědčení od Paroubka dostali končící premiér Bohuslav Sobotka a odcházející předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček. A kdyby poslouchal Mirek Topolánek, také by se o sobě něco dozvěděl.

Velká lumpárna, promluvil lékař Cimický o politikovi z Žít Brno, co rozhlašuje, že prezident umírá na rakovinu

12. 11. 2017 18:16 zobrazit článek
Moderátor Luboš Xaver Veselý v nedělním Pressklubu na Frekvenci 1 přivítal českého psychiatra a prozaika Jana Cimického. Ten se vyjádřil i k politice. Hned na úvod sepsul brněnského zastupitele Svatopluka Bartíka, který před pár dny napsal, že má Zeman rakovinu a umírá. A to byl teprve začátek rozhovoru...

„Proč? Proč by to nepřevzal?!“ Herec Vyskočil si došlápl na Horáčka za to, že naváděl Nohavicu k nepřevzetí vyznamenání

10. 11. 2017 16:51 zobrazit článek
Herec Ivan Vyskočil se na serveru XTV.cz rozpovídal s Lubošem Xaverem Veselým mimo jiné i o politice. „Možná by měl být zaveden trest za urážku hlavy státu,“ nechal se slyšet mimo jiné Vyskočil.

VIDEO Vyžerou dávky? Paroubek zatím nejostřeji o ČSSD

9. 11. 2017 13:32 zobrazit článek
Moderátor Luboš Xaver Veselý v internetové televizi XTV.cz přivítal někdejšího premiéra za ČSSD Jiřího Paroubka. Někdejší předseda vlády odpovídal třeba na otázky týkající se „předčasné ejakulace“ nebo „vyžírání dávek“.

Xaver letí do Las Vegas!

17. 10. 2017 15:04 zobrazit článek
Opět míří do města hazardu! Moderátor a spisovatel Luboš Xaver Veselý (48, na snímku) dnes odlétá do Las Vegas, kde bude pracovat na pokračování své knihy Moje Las Vegas 2.

Chovanec: Tahleta země je úžasná, je tady spousta úžasných lidí

16. 10. 2017 0:39 zobrazit článek
Moderátor Luboš Xaver Veselý v nedělním Pressklubu na Frekvenci 1 uvítal úřadujícího šéfa ČSSD a ministra vnitra Milana Chovance. Ten hned na úvod prozradil, že spor o lithium mezi ČSSD a hnutím ANO mu připomíná bouři ve sklenici vody. Šéf hnutí ANO Andrej Babiš prý lithium využívá jako podpásovku. Přitom dobře věděl, že se o průzkumu zásob lithia mluví celé měsíce. Vůbec nejde o blesk z čistého nebe.

 Články 1-30 z celkových 291, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.