Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková

Zpěvák/Zpěvačka   (Malvína)

Lucie Plekancová Vondráčková je česká zpěvačka, herečka a dabérka. Osobní život Pochází z muzikantské rodiny, její otec Jiří Vondráček je známý herec, zpěvák, baskytarista a klavírista, matka Hana Sorrosová je textařka a překladatelka, teta Helena Vondráčková patří již mnoho desítek let do nejužší špičky české pop music. Vystudovala hudebně-d..

celý text o "Lucie Vondráčková"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 893, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Vondráčková, Farna i Eben se kvůli charitě ocitli v pohádkovém světě

7. 10. 2017 15:25 zobrazit článek
Známé tváře se rozhodly podpořit dobrou věc a nafotily kalendář na pomoc čtyřnohým miláčkům. Na fotkách, které jakoby zobrazovaly snový, pohádkový svět elfů, pózují se psy. Kromě Lucie Vondráčkové se do akce zapojilo dalších 11 osobností. Další články k tématu:

Lucie Vondráčková je v jednom kole: Rodinu nestíhá!

3. 8. 2017 7:02 zobrazit článek
Přestože Lucie Vondráčková (37) přijela do Česka na rodinnou dovolenou, zatím to moc nestíhá. Pracovních povinností má až nad hlavu.

Lucie Vondráčková se rozpovídala o botoxu a plastikách!

20. 8. 2017 12:24 zobrazit článek
Lucka Vondráčková patří mezi přirozené a spíše sportovní typy. V kabelce má prý jen pár šminek, jinak zkrášlování neřeší. Kosmetika je jedna věc, ale co takové to vylepšení jako botox či zvětšení prsou? Lucka má jasno

Utrpení Lucie Vondráčkové: Kvůli Plekancovi to nevzdala!

16. 8. 2017 15:48 zobrazit článek
Lucie Vondráčková je hrdou maminkou dvou synů, která má s hokejistou Tomášem Plekancem. Jenže mateřství nepřináší do života jenom radosti

Jindy upjatá a nudná Lucie Vondráčková to na Slavících pořádně rozjela: Na párty řádila jako ďas

27. 11. 2017 18:43 zobrazit článek
Lucie Vondráčková si odskočila ze zahraničí a přijela do Česka, kde se zúčastnila předávání cen Český Slavík. Pro některé diváky bylo překvapením, že se vůbec umístila, protože v Česku prakticky už nežije a nic nového doposud nevydala. Zpěvačka měla z výhry velkou radost a taky to na after párty řádně rozjela.

Farna s Vondráčkovou ukázaly Slavíka: Strhla se obří bouře, která měla být první!

27. 11. 2017 18:43 zobrazit článek
Zlatou Českou slavicí se podvacáté stala Lucie Bílá (51). Jenže zaznívají hlasy, že na prvenství si měla sáhnout Ewa Farna (24) nebo Lucka Vondráčková (37). Podle lidí se tak mělo stát, na druhou stranu si za to mnohem mladší kolegyně Bílé mohou samy. A co dělají špatně, že se strhla kritika a nedokázaly přeskočit Bílou?

Za co utrácí Lucie Vondráčková?

11. 11. 2017 15:01 zobrazit článek
Se svým manželem Tomášem Plekancem (34) žije Lucie Vondráčková (37) už sedm let v Kanadě. Získala tam hlavní roli ve filmu a taky za to dostala pořádně zaplaceno! Kam se poděly všechny peníze?

Vondráčková, Farna i Eben se kvůli charitě ocitli v pohádkovém světě

7. 10. 2017 15:25 zobrazit článek
Známé tváře se rozhodly podpořit dobrou věc a nafotily kalendář na pomoc čtyřnohým miláčkům. Na fotkách, které jakoby zobrazovaly snový, pohádkový svět elfů, pózují se psy. Kromě Lucie Vondráčkové se do akce zapojilo dalších 11 osobností. Další články k tématu:

Český slavík bez překvapení: 42. slavík pro Gotta, 20. pro Bílou. Ortel skončil na druhém místě

26. 11. 2017 0:34 zobrazit článek
Českého slavíka v kategorii zpěváků získal po dvaačtyřicáté Karel Gott, druhý skončil Michal David. Na třetím místě je Tomáš Ortel. Cenu pro zpěvačku už podvacáté získala Lucie Bílá, která se s 41 302 hlasy stala i Absolutním slavíkem. Za ní se mezi zpěvačkami umístila Ewa Farna a Lucie Vondráčková. Nejoblíbenější kapelou se pak podvanácté stala skupina Kabát. Druhé místo obsadila kontroverzní skupina Ortel a třetí místo Chinaski.

Český slavík 2017: Kdo obsadil první příčky?

26. 11. 2017 9:01 zobrazit článek
V kategorii ženských zpěvaček zazářila česká hudební stálice Lucie Bíla. Nejenom, že po dvacáté získala zlatého slavíka, ale stala se i vítězkou toho Absolutního. Na paty jí šlape Ewa Farná se zaslouženým stříbrem a na třetím místě se umístila Lucie Vondráčková. Na prvním místě se (nečekaně) umístil Karel Gott. Získal tak už svou čtyřicátou druhou […]

Lucka Vondráčková zpátky v Česku: Prozradila, co jí Tomáš nikdy nedopřeje!

31. 7. 2017 19:39 zobrazit článek
Ani letos Lucie Vondráčková (37) neodbyla letní dovolenou v Čechách, s jediným rozdílem, že tentokrát s ní přiletěl i její manžel Tomáš Plekanec (34). Co na svého hokejistu hned po příletu práskla?

Lucie Vondráčková o smrti v obrovských bolestech: Zabraňte masakru malých srn!

19. 7. 2017 15:56 zobrazit článek
Ani zpoza oceánu, kde žije s manželem Tomášem Plekancem a dětmi, nezapomíná Lucie Vondráčková (37) na ochranu přírody a zvířat v rodné zemi! Na svém Facebooku apeluje na české zemědělce, aby zabránili zbytečné smrti desítek tisíc malých srnčat!

Lucka Vondráčková riskovala zdraví: Kvůli prachům!

2. 10. 2017 9:00 zobrazit článek
Teploty okolo nuly, ale scénář předepisuje příjemné klima, ne-li horko. To znají snad všichni herci. Zdraví riskovala při práci na seriálu Kapitán Exner taky představitelka archeoložky Lucie Vondráčková (37).

Rodiče Lucie Vondráčkové přiznali: Z vnoučat jsme nešťastní!

22. 9. 2017 12:05 zobrazit článek
Lucie Vondráčková (37) už sedm let žije s manželem Tomášem Plekancem a dvěma syny v Kanadě. Na léto vždy létají do Česka, ale přesto si její rodiče Jiří Vondráček (66) a Hana Sorrosová (58) stěžují, že své vnuky málo vidí.

Lucie Vondráčková přitvrdila!

15. 8. 2017 9:00 zobrazit článek
Běda mužům, kterým žena vládne! Lucie Vondráčková (37) se během pobytu v Kanadě proměnila z křehké princezny v divoženku.

Lucka Vondráčková v Česku: Vášnivě se objímala s bývalým milencem!

3. 8. 2017 19:23 zobrazit článek
On byl její první láskou a chtěl s ní založit rodinu. Ona dala přednost kariéře. Teď se po delší době milenci Lucie Vondráčková (37) s Michalem Dlouhým (48) setkali. A sotva se viděli, padli si do náruče.

Lucka Vondráčková zpátky v Česku: Víme, co má v plánu!

3. 8. 2017 15:24 zobrazit článek
Letní dovolenou si Lucie Vondráčková (37) rozhodla užít s rodinou. Z Kanady přiletěla do Česka s celou rodinou i s manželem, hokejistou Montrealu Tomášem Plekancem (34), a dětmi.

Zlatou Slavicí se stala sice Lucie Bílá, ale mladá Vondráčková předvedla vražedný výstřih a zastínila ji

26. 11. 2017 1:21 zobrazit článek
Letošní Slavíci jsou ve znamení odvážných výstřihů. Zlatou sošku sice opět po několikáté obhájila Lucie Bílá, ale co týče modelu, tak jí absolutně zastínila zpěvačka Lucie Vondráčková, která skončila třetí. Lucie přišla na předávání cen téměř ve svatebním a moc hezky se na ni koukalo. Lucii Bílou svým outfitem naprosto zastínila.

Válka před Slavíky: Ornella Koktová se opřela do Lucie Vondráčkové!

25. 11. 2017 6:04 zobrazit článek
Nedávno do sebe na sociálních sítích začaly vzájemně šít Linda Finková (49) s Ornellou Koktovou (24). Druhá z jmenovaných dam se nyní opřela i do další zpěvačky. „Tak, jako ona, může zazpívat každá druhá Katka na ulici,“ řekla drsně na adresu Lucie Vondráčkové (37).

Slavíky obhájili Bílá i Kabát, Ortel si pro "stříbro" a "bronz" nepřišel

25. 11. 2017 22:29 zobrazit článek
UVNITŘ FOTOGALERIE. Českého slavíka v kategorii zpěvaček už po dvacáté získala Lucie Bílá. Na druhém místě se na základě hlasování fanoušků umístila Ewa Farna a na bronzovém stupni skončila Lucie Vondráčková.

Slavíka obhájili Bílá i Kabát, Ortel si pro "stříbro" nepřišel

25. 11. 2017 22:25 zobrazit článek
UVNITŘ FOTOGALERIE. Českého slavíka v kategorii zpěvaček už po dvacáté získala Lucie Bílá. Na druhém místě se na základě hlasování fanoušků umístila Ewa Farna a na bronzovém stupni skončila Lucie Vondráčková.

Lucie Vondráčková se ve Slavíkovi propadla: Je to povrchní soutěž!

25. 11. 2017 22:20 zobrazit článek
Po deseti letech, kdy se pravidelně umisťovala na druhém místě jako stříbrná slavice po vždy vítězné Lucii Bílé (51), se Lucie Vondráčková (37) "propadla" na třetí místo! Bronzová byla totiž naposledy v roce 2007. Jako by to tušila, už před předáváním se o tradiční anketě vyjádřila poněkud přezíravě...

Ornella se brání: Tohle jsem o Vondráčkové NIKDY neřekla!

23. 11. 2017 15:47 zobrazit článek
Jak Ornella Koktová (24) hodnotí úroveň našich zpěvaček v souvislosti se sobotním vyhlašováním Českého slavíka? Podle ní jsou v zemi daleko lepší hlasy, než-li má například Lucie Vondráčková (37). „Přijde mi jako průměrná umělkyně,“ prohlašuje doslova, ovšem nařčení z hodnocení zpěvačky coby průměrného člověka, se Ornella vehementně brání.

Za co utrácí Lucie Vondráčková?

15. 11. 2017 16:52 zobrazit článek
Se svým manželem Tomášem Plekancem (34) žije Lucie Vondráčková (37) už sedm let v Kanadě. Získala tam hlavní roli ve filmu a taky za to dostala pořádně zaplaceno! Kam se poděly všechny peníze?

Lucka Vondráčková sekla s prací: Ponocuje s kámoši

30. 11. 2017 13:48 zobrazit článek
Na Českém slavíkovi vypadala úžasně! Měla totiž jedny z nejkrásnějších šatů, ve kterých vypadala jako princezna. Jako v pohádce se ale u nás zpěvačka Lucie Vondráčková neměla, protože měla program nabitý až k prasknutí a tak se ani moc nevyspala.

Ale vždyť Lucka Vondráčková měla kampaň jako Ortel! Odpověď pořadatele Českého slavíka zní...

29. 11. 2017 15:14 zobrazit článek
Napětí kolem ankety Český slavík přetrvává. Organizátoři trvají na tom, že skupina Ortel získala hlasy nečestným způsobem a zůstává jí druhé místo. Vítězná skupina Kabát však na protest ceny vrátila. Lucie Bílá prohlásila, že slavíka vracet nebude, ale čeká na další vysvětlení. Agentura Musica Bohemica tvrdí, že čísla zveřejňovat nebude, ale se skupinou Kabát je ochotna jednat.

Ornella se brání: Tohle jsem o Vondráčkové NIKDY neřekla!

27. 11. 2017 15:00 zobrazit článek
Jak Ornella Koktová (24) hodnotí úroveň našich zpěvaček v souvislosti se sobotním vyhlašováním Českého slavíka? Podle ní jsou v zemi daleko lepší hlasy, než-li má například Lucie Vondráčková (37). „Přijde mi jako průměrná umělkyně,“ prohlašuje doslova, ovšem nařčení z hodnocení zpěvačky coby průměrného člověka, se Ornella vehementně brání.

Vondráčková na Slávikoch ohúrila dekoltom! A potom... sa radšej zahalila

27. 11. 2017 3:03 zobrazit článek
Speváčka Lucie Vondráčková nechýbala cez víkend na vyhlásení hudobných cien Český slávik. Prekvapila.

Očima Františky: Český slavík? Panoptikum, na němž národ lpí

26. 11. 2017 6:00 zobrazit článek
Každým rokem bodující Lucie Bílá zazáří v setu šperků za desítky milionů, Karel Gott dá nový song, kapela Ortel označila Českého slavíka za páku pomatenců a bývalá bulvární hvězdička Ornella zpochybnila umělecké kvality v první trojce léta bizarně figurující Lucie Vondráčkové. A taky je tu móda, dress code, modely, jež by měly stvrdit iluzi světel ramp

Výsledky se roky nemění, dekolty naštěstí ano! 4 výstřihy, které nás na Slavících bavily!

26. 11. 2017 19:59 zobrazit článek
Na letošním předávání Slavíků se to hemžilo dmoucími se dekolty. Nejvíce zaujala Lucie Vondráčková, která do Česka přijela na otočku. Haně Mašlíkové celkový dojem kazila nepřirozená vyhublost. Stálice sexy výstřihu Ewa Farna a Eva Perkausová to zvládly na jedničku.

 Články 1-30 z celkových 893, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Související..

Josef Somr Jaroslava Obermaierová Oliver Cox Pavel Kříž