Mahulena Bočanová

Mahulena Bočanová

Herec/Herečka   (Star danceTV Prima)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 513, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Exmilenec Bočanové má za Mahulenu náhradu: Líbá ho mladá blondýnka!

3. 8. 2014 1:16 zobrazit článek
Romantická večeře, vášnivé rande, prosluněná dovolená, tak takové společné chvíle už asi plánuje exmilenec Mahuleny Bočanové (47) někde jinde. Po tmavovlasé dračici sáhnul po křehké blondýnce!

Další čistka ve VIP zprávách: Kdo vyletí po Bočanové? Jedno jméno je skoro jisté...

15. 4. 2014 12:56 zobrazit článek
Těch moderátorů je nějak moc! Všimli si toho všichni diváci primáckých VIP zpráv. Momentálně jich je šest, po odchodu Mahuleny Bočanové (47), o kterém informoval deník Aha! včera, zůstane pět. I to je ale pořád dost. Z kola ven tak podle našich informací půjde ještě jeden!

Čtyřicátnice Mahulena Bočanová přistižena na liposukci! Co dalšího má vylepšeného?!

10. 3. 2014 16:32 zobrazit článek
Když má žena štěstí a i po čtyřicítce vypadá jako Mahulena Bočanová, může si hlasitě zatleskat. Krásné, pevné a husté vlasy, obličej téměř bez vrásek a jiných nerovností či vad. O postavě ani nemluvě. Z velké části za to mohou geny, ale i těm je třeba pomoci a nenechat veškerou práci a důvěru na nich. Než pak hledat plastického chirurga, je lepší se o sebe starat preventivně.

Mahulena Bočanová: Drsný vyhazov z televize! Čtěte, jak reagovala!

14. 4. 2014 5:18 zobrazit článek
Dny Mahuleny Bočanové (47) ve VIP zprávách jsou sečteny! Diváci ji uvidí na televizní obrazovce už jen párkrát. Poté, co se v pořadu začali střídat moderátoři jako na běžícím pásu, zavládla kvůli novým tvářím – Daniele Šinkorové (41), Petru Vágnerovi (36) a Mirkovi Šimůnkovi (36) – panika. Bylo jasné, že někdo musí z kola ven. Odskákala to Bočanová.

Mahulena Bočanová: Chlapa do domu už nechci!

11. 3. 2014 12:53 zobrazit článek
Společné bydlení? Nikdy! Moderátorka VIP zpráv Mahulena Bočanová (46) v tom má jasno. Když chlapa, tak oddělené domácnosti.

Proč dala Bočanová milenci kopačky? Jones ji mučil svou žárlivostí!

9. 3. 2014 21:08 zobrazit článek
Na začátku února se Mahulena Bočanová (46) rozešla se svým přítelem Jonesem Santosem Santanou (24). Vše oznámila těšně před začátkem Plesu v Opeře, kam už nakráčela s jiným doprovodem. Důvodem rozchodu prý byly neshody ohledně společné budoucnosti. Moderátorčino okolí ale tvrdí něco jiného

Proč dala Bočanová milenci kopačky? Jones ji mučil svou žárlivostí!

9. 3. 2014 6:52 zobrazit článek
Na začátku února se Mahulena Bočanová (46) rozešla se svým přítelem Jonesem Santosem Santanou (24). Vše oznámila těšně před začátkem Plesu v Opeře, kam už nakráčela s jiným doprovodem. Důvodem rozchodu prý byly neshody ohledně společné budoucnosti. Moderátorčino okolí ale tvrdí něco jiného

VIDEO: Perverzní Karkulka Kristelová a bosorka Finková slavily masopust

4. 3. 2014 14:29 zobrazit článek
Známé maminky vyrazily se svými dětmi na masopustní veselí v Praze. Linda Finková, Kateřina Kristelová, Mahulena Bočanová, Tereza Mátlová a Štepánka Duchková nezapomněly ani na masky, v nichž na karneval dorazily. Další články k tématu:

VIDEO: Perverzní Karkulka Kristelová a bosorka Finková slavily masopust

4. 3. 2014 11:41 zobrazit článek
Známé maminky vyrazily se svými dětmi na masopustní veselí v Praze. Linda Finková, Kateřina Kristelová, Mahulena Bočanová, Tereza Mátlová a Štepánka Duchková nezapomněly ani na masky, v nichž na karneval dorazily. Další články k tématu:

Černého Petra ve VIP zprávách si vytáhla Mahulena Bočanová

15. 4. 2014 12:48 zobrazit článek
Sympatická herečka a moderátorka Mahulena Bočanová končí ve VIP zprávách. Stala se první moderátorkou, která po nástupu Daniely Šinkorové, Petra Vágnera a Mirka Šimůnka tento pořad opouští. (148 slov)

Skoro padesátka Bočanová skončila ve VIPkách, nahradí ji asi Verešová. To zas budou Češi nadávat!

14. 4. 2014 15:08 zobrazit článek
Moderátorka "Mahulena Bočanová":http://www.extra.cz/tema/mahulena-bocanova (47) už podruhé okusila, jaké to je dostat padáka z významného pořadu, díky kterému si posilujete image a tím i cenu na poli šoubyznysu. Bočanovou kdysi vyhodili z Top Staru, kde ji nahradila nudná a opotřebená "Gábina Partyšová":http://www.extra.cz/tema/gabina-partysova (35), aby po jejím vyhazovu nastoupila leklá ryba "Iva Kubelková":http://www.extra.cz/tema/iva-kubelkova (36). Bočanová dostala jako bolestné moderování "VIP zpráv":http://www.extra.cz/tema/vip-zpravy, ale co si budeme namlouvat, Top Star sice začal po odchodu Mahuleny upadat, ale odhozená moderátorka v pořadu, kde se střídá s dalšími kolegyněmi, už nemá šanci zazářit tak jako v sólo projektu.

Mahu, máš padáka! Bočanová končí ve VIP zprávách

14. 4. 2014 22:12 zobrazit článek
TV Prima v posledních týdnech obohatila vysílání VIP zpráv o nové tváře. To sice pomohlo moderátorce Ivaně Gottové, zato její kolegyni Mahuleně Bočanové (47) nové posily uškodily. Ve studiu se jich hemžilo tolik, že někdo musel z kola ven. A řada padla právě na Bočanovou.

Zoufalá Bočanová a její zdrcující přiznání: Jsem idiot, ano!

30. 7. 2014 15:26 zobrazit článek
Dovolená za všechny prachy! Herečka Mahulena Bočanová (47) přišla v Chorvatsku o drahý telefon, který skončil v moři.

Mahulena Bočanová po 40 letech. Poznáte, v jakém seriálu si jako dítě zahrála?

13. 7. 2014 9:47 zobrazit článek
Herečka Mahulena Bočanová (47) se představila v dětské roli již v roce 1974. Poznáte seriál, v němž si zahrála?

Jak probíhala škatulata s Verešovou na Primě a proč nebude moderovat VIP zprávy? Víme to!

3. 7. 2014 14:42 zobrazit článek
Když dostala "Mahulena Bočanová":http://www.extra.cz/tema/mahulena-bocanova (47) padáka z VIP zpráv televize Prima, vypadalo to, "že ji má nahradit":http://www.extra.cz/skoro-padesatka-bocanova-skoncila-ve-vipkach-nahradi-ji-asi-veresova-to-zas-budou-cesi-nadavat "Andrea Verešová":http://www.extra.cz/tema/andrea-veresova (34). Kráska pravidelně navštěvovala kurzy rétoriky, jenže nakonec se rozhodlo, že se ve společenské sekci zpravodajské hodinky na naší komerční dvojce neobjeví.

Verešové dala Prima roli v seriálu, producenti ji hned svlékli do podvazků

28. 6. 2014 17:59 zobrazit článek
Když zhruba před třemi měsíci "Mahulenu Bočanovou":http://www.extra.cz/tema/mahulena-bocanova (47) "vyhodili z VIP zpráv":http://www.extra.cz/skoro-padesatka-bocanova-skoncila-ve-vipkach-nahradi-ji-asi-veresova-to-zas-budou-cesi-nadavat (oficiálně to bylo kvůli tomu, že má hodně nabídek a prostě nestíhá a Prima jí alespoň nabídla účinkování v jednom ze svých připravovaných seriálů), spekulovalo se o tom, že ji nahradí "Andrea Verešová":http://www.extra.cz/tema/andrea-veresova (34).

Rozvášněná Mahulena Bočanová se zranila s exotickým NADSAMCEM!

18. 6. 2014 20:24 zobrazit článek
Českou Salmu Hayek Mahulenu Bočanovou (47) nesužovala v posledních dnech jenom tropická vedra, ale trápí ji omezující zranění. Vyvrtla si totiž kotník, což jí hodně komplikuje život, neboť se neobejde bez berlí. Zranění si způsobila při tanci s exotickým tanečníkem a bývalým přítelem Jonesem Santosem Santanou během moderování mezinárodního tanečního festivalu. „Nedávno spolu vystupovali a Mahu si při vášnivé salse ošklivě zvrtla kotník,“ potvrdila hereččina dobrá kamarádka.

Podívejte se, které celebrity vyšly do ulic Prahy: Pochodovaly proti rakovině!

14. 6. 2014 19:09 zobrazit článek
Tisíce lidí v růžovém a s růžovými balonky nad hlavami vyšly v poledne ze Staroměstského náměstí na tradiční pětikilometrový pochod proti rakovině prsu pod heslem Před rakovinou se neschováš. Nechyběly samozřejmě ani celebrity. Jiřina Bohdalová, Mahulena Bočanová, Monika Absolonová, Ivana Gottová a další...

Bočanová skončila o berlích: To nevypadá dobře!

11. 6. 2014 14:36 zobrazit článek
Při vzpomínce na bývalého partnera zažívá Mahulena Bočanová (47) bolest. I když se s exotickým tanečníkem Jonesem Santosem Santanou (24) rozešli, má teď kvůli němu nohu v ortéze a musí pajdat o berlích.

Mahulena Bočanová: Střídavá péče s exotickým exmilencem!

9. 6. 2014 9:29 zobrazit článek
Stará láska nerezaví. O tom ví své i herečka Mahulena Bočanová (47). Po rozchodu s přítelem tanečníkem Jonesem Santosem Santanou (24) se s ním bude muset dělit o psa. Kvůli práci, nebo kvůli novému příteli?

Mahulena Bočanová promluvila: O starostech s nemocnou dcerou Márinkou

26. 5. 2014 12:21 zobrazit článek
Herečka a bývalá moderátorka VIP zpráv Mahulena Bočanová (47) přiznala, že přizpůsobit se Márince (12) trpící lehkou mozkovou dysfunkcí není jednoduché. S čím zatím měla největší problém? O čem říká, že je pro ni peklo?

Mahulena Bočanová promluvila: O pekle s nemocnou dcerou Márinkou

26. 5. 2014 5:15 zobrazit článek
Herečka a bývalá moderátorka VIP zpráv Mahulena Bočanová (47) přiznala, že přizpůsobit se Márince (12) trpící lehkou mozkovou dysfunkcí není jednoduché. S čím zatím měla největší problém?

Poslední den Bočanové na Primě: Proč Márinka odcházela s pláčem?

26. 4. 2014 14:47 zobrazit článek
Vyhazov z Top Star magazínu nesla Mahulena Bočanová (47) velmi těžce. Teď se loučí s moderováním VIP zpráv. Tentokrát ale s úsměvem a na vlastní žádost. Odchodem paradoxně nejvíce trpí dcera Márinka (12).

Mahulena Bočanová: Trápí jí dluh! Jde o miliony!

25. 4. 2014 5:43 zobrazit článek
Zdá se to zvláštní, ale je to tak! Charismatická Mahulena Bočanová (47) odchází v těchto dnech z VIP zpráv z finančních důvodů. Pravidelné večerní moderování ji totiž připravuje o další kšefty. A ona je přitom tolik potřebuje!

Patrasová a Bočanová se budou střídat v muzikálu jako Sněhová královna

25. 4. 2014 11:00 zobrazit článek
Pražské divadlo Hybernia chystá muzikál na motivy známé Andersenovy pohádky Sněhová královna. V titulní roli se objeví Dagmar Patrasová a Mahulena Bočanová. Premiéra se chystá na 20. září. Další články k tématu:

Mahu se loučí: Naposledy pozdravila diváky VIP zpráv!

24. 4. 2014 21:13 zobrazit článek
Kariéra Mahuleny Bočanové (47) coby moderátorky primáckých VIP zpráv skončila. Osudným se jí stal příchod nových tváří, a tak dnes večer provedla diváky světem celebrit naposledy! Jak se s ní ostatní rozloučili?

Patrasová a Bočanová se budou střídat v muzikálu jako Ledová královna

24. 4. 2014 18:39 zobrazit článek
Pražské divadlo Hybernia chystá muzikál na motivy známé Andersenovy pohádky Ledová královna. V titulní roli se objeví Dagmar Patrasová a Mahulena Bočanová. Premiéra se chystá na 20. září. Další články k tématu:

Patrasová a Bočanová se budou střídat v muzikálu jako Ledová královna

24. 4. 2014 17:14 zobrazit článek
Pražské divadlo Hybernia chystá muzikál na motivy známé Andersenovy pohádky Ledová královna. V titulní roli se objeví Dagmar Patrasová a Mahulena Bočanová. Premiéra se chystá na 20. září. Další články k tématu:

Mahulena Bočanová dostala »náplast« za vyhazov z VIP zpráv: Víme, co to je!

17. 4. 2014 18:14 zobrazit článek
Televize Prima se rozhodla oživit své VIP zprávy novými tvářemi, proto bylo jenom otázkou času, která z tria stálic Gottová, Něrgešová a Bočanová půjde z kola ven. Černého Petra si na konec vytáhla Mahulena Bočanová (47). Diváci ji ve „vipkách“ uvidí již jenom párkrát. Paniku mezi moderátorkami vystřídal klid a Ivanu Gottovou a Laďku Něrgešovou nově posílí Daniela Šinkorová, Petr Vágner a Mirek Šimůnek.

Další čistka ve VIP zprávách: Kdo vyletí po Bočanové? Jedno jméno je skoro jisté...

16. 4. 2014 12:16 zobrazit článek
Těch moderátorů je nějak moc! Všimli si toho všichni diváci primáckých VIP zpráv. Momentálně jich je šest, po odchodu Mahuleny Bočanové (47), o kterém informoval deník Aha! včera, zůstane pět. I to je ale pořád dost. Z kola ven tak podle našich informací půjde ještě jeden!

 Články 1-30 z celkových 513, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!