Mahulena Bočanová

Mahulena Bočanová

Herec/Herečka   (Star danceTV Prima)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 528, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Mahulena Bočanová o bydlení s nemocnou Márinkou: Jak se musela dceři přizpůsobit?

29. 8. 2014 13:48 zobrazit článek
Už dva roky bydlí moderátorka a herečka Mahulena Bočanová ve vysněném domě s dcerkou Márinkou (13). Ta má lehkou mozkovou disfunkci, a proto bylo nutné zařídit, aby se v novém domově cítila co nejbezpečněji.

Bouračka Mahuleny Bočanové: Na předním sedadle vezla psa, který přestal chodit!

26. 8. 2014 7:34 zobrazit článek
Mahulena Bočanová (47) vlastní mladého pitbula Umberta, který se přirozeně stal členem rodiny a pokud se něco děje, vyráží s moderátorkou autem. Bohužel byl také účastníkem její nehody a seděl na kritickém místě spolujezdce

Exmilenec Bočanové má za Mahulenu náhradu: Líbá ho mladá blondýnka!

3. 8. 2014 1:16 zobrazit článek
Romantická večeře, vášnivé rande, prosluněná dovolená, tak takové společné chvíle už asi plánuje exmilenec Mahuleny Bočanové (47) někde jinde. Po tmavovlasé dračici sáhnul po křehké blondýnce!

Mahulena Bočanová: Potkalo mě všechno, čeho jsem se nejvíc bála

10. 11. 2014 19:39 zobrazit článek
Prosím, prosím, pane Bože, ať už někdo přistoupí na rozhovor, kde bude opravdu mluvit za sebe a ze sebe. Ať někdo nechá svoje myšlenky a názory volně plynout a nepřepíše je v „autor

České i světové hvězdy slavnostně znovuotevřely brněnské multikino

31. 10. 2014 16:55 zobrazit článek
Mahulena Bočanová, Jitka Asterová, Tereza Fajksová, George Clooney či Aňa Geislerová – tyto hvězdy přijely znovuotevřít multikino Cinema City ve Velkém Špalíčku, i když poslední dva jmenovaní pouze ve svém voskovém provedení. Multiplex prošel od stropů až po podlahy kompletní rekonstrukcí, díky které se nyní řadí mezi TOP 5 nejmodernějších kin v České republice.

Stylistka Zuzana Straková: Úpornost Češek „být in“ je tristní

30. 10. 2014 1:53 zobrazit článek
Zuzana Straková je stylistka, kostýmní výtvarnice a nejlepší kamarádka české herečky a moderátorky Mahuleny Bočanové. A jak zasahuje do vzhledu této sexy brunety a jak jsou na tom Češky se stylingem? Čtěte dál v rozhovoru, který známá stylistka poskytla našemu magazínu Žena-in.cz. (1938 slov)

Dcera Mahuleny Bočanové Márinka bude mít sourozence!

30. 9. 2014 15:44 zobrazit článek
A je to venku! Bývalý manžel Mahuleny Bočanové (47) producent Viktor Mráz (47) bude podruhé otcem. A tak jejich dcera Márinka (13) se už za pár měsíců dočká bratříčka nebo sestřičky.

Zoufalá Bočanová a její zdrcující přiznání: Jsem idiot, ano!

30. 7. 2014 15:26 zobrazit článek
Dovolená za všechny prachy! Herečka Mahulena Bočanová (47) přišla v Chorvatsku o drahý telefon, který skončil v moři.

Mahulena Bočanová po 40 letech. Poznáte, v jakém seriálu si jako dítě zahrála?

13. 7. 2014 9:47 zobrazit článek
Herečka Mahulena Bočanová (47) se představila v dětské roli již v roce 1974. Poznáte seriál, v němž si zahrála?

Jak probíhala škatulata s Verešovou na Primě a proč nebude moderovat VIP zprávy? Víme to!

3. 7. 2014 14:42 zobrazit článek
Když dostala "Mahulena Bočanová":http://www.extra.cz/tema/mahulena-bocanova (47) padáka z VIP zpráv televize Prima, vypadalo to, "že ji má nahradit":http://www.extra.cz/skoro-padesatka-bocanova-skoncila-ve-vipkach-nahradi-ji-asi-veresova-to-zas-budou-cesi-nadavat "Andrea Verešová":http://www.extra.cz/tema/andrea-veresova (34). Kráska pravidelně navštěvovala kurzy rétoriky, jenže nakonec se rozhodlo, že se ve společenské sekci zpravodajské hodinky na naší komerční dvojce neobjeví.

Rozvášněná Mahulena Bočanová se zranila s exotickým NADSAMCEM!

18. 6. 2014 20:24 zobrazit článek
Českou Salmu Hayek Mahulenu Bočanovou (47) nesužovala v posledních dnech jenom tropická vedra, ale trápí ji omezující zranění. Vyvrtla si totiž kotník, což jí hodně komplikuje život, neboť se neobejde bez berlí. Zranění si způsobila při tanci s exotickým tanečníkem a bývalým přítelem Jonesem Santosem Santanou během moderování mezinárodního tanečního festivalu. „Nedávno spolu vystupovali a Mahu si při vášnivé salse ošklivě zvrtla kotník,“ potvrdila hereččina dobrá kamarádka.

Mahulena Bočanová: Střídavá péče s exotickým exmilencem!

9. 6. 2014 9:29 zobrazit článek
Stará láska nerezaví. O tom ví své i herečka Mahulena Bočanová (47). Po rozchodu s přítelem tanečníkem Jonesem Santosem Santanou (24) se s ním bude muset dělit o psa. Kvůli práci, nebo kvůli novému příteli?

Mahulena Bočanová promluvila: O pekle s nemocnou dcerou Márinkou

26. 5. 2014 5:15 zobrazit článek
Herečka a bývalá moderátorka VIP zpráv Mahulena Bočanová (47) přiznala, že přizpůsobit se Márince (12) trpící lehkou mozkovou dysfunkcí není jednoduché. S čím zatím měla největší problém?

Poslední den Bočanové na Primě: Proč Márinka odcházela s pláčem?

26. 4. 2014 14:47 zobrazit článek
Vyhazov z Top Star magazínu nesla Mahulena Bočanová (47) velmi těžce. Teď se loučí s moderováním VIP zpráv. Tentokrát ale s úsměvem a na vlastní žádost. Odchodem paradoxně nejvíce trpí dcera Márinka (12).

Mahulena Bočanová: Trápí jí dluh! Jde o miliony!

25. 4. 2014 5:43 zobrazit článek
Zdá se to zvláštní, ale je to tak! Charismatická Mahulena Bočanová (47) odchází v těchto dnech z VIP zpráv z finančních důvodů. Pravidelné večerní moderování ji totiž připravuje o další kšefty. A ona je přitom tolik potřebuje!

Patrasová a Bočanová se budou střídat v muzikálu jako Sněhová královna

25. 4. 2014 11:00 zobrazit článek
Pražské divadlo Hybernia chystá muzikál na motivy známé Andersenovy pohádky Sněhová královna. V titulní roli se objeví Dagmar Patrasová a Mahulena Bočanová. Premiéra se chystá na 20. září. Další články k tématu:

Mahu se loučí: Naposledy pozdravila diváky VIP zpráv!

24. 4. 2014 21:13 zobrazit článek
Kariéra Mahuleny Bočanové (47) coby moderátorky primáckých VIP zpráv skončila. Osudným se jí stal příchod nových tváří, a tak dnes večer provedla diváky světem celebrit naposledy! Jak se s ní ostatní rozloučili?

Mahulena Bočanová promluvila: O starostech s nemocnou dcerou Márinkou

26. 5. 2014 12:21 zobrazit článek
Herečka a bývalá moderátorka VIP zpráv Mahulena Bočanová (47) přiznala, že přizpůsobit se Márince (12) trpící lehkou mozkovou dysfunkcí není jednoduché. S čím zatím měla největší problém? O čem říká, že je pro ni peklo?

Podívejte se, které celebrity vyšly do ulic Prahy: Pochodovaly proti rakovině!

14. 6. 2014 19:09 zobrazit článek
Tisíce lidí v růžovém a s růžovými balonky nad hlavami vyšly v poledne ze Staroměstského náměstí na tradiční pětikilometrový pochod proti rakovině prsu pod heslem Před rakovinou se neschováš. Nechyběly samozřejmě ani celebrity. Jiřina Bohdalová, Mahulena Bočanová, Monika Absolonová, Ivana Gottová a další...

Bočanová skončila o berlích: To nevypadá dobře!

11. 6. 2014 14:36 zobrazit článek
Při vzpomínce na bývalého partnera zažívá Mahulena Bočanová (47) bolest. I když se s exotickým tanečníkem Jonesem Santosem Santanou (24) rozešli, má teď kvůli němu nohu v ortéze a musí pajdat o berlích.

Verešové dala Prima roli v seriálu, producenti ji hned svlékli do podvazků

28. 6. 2014 17:59 zobrazit článek
Když zhruba před třemi měsíci "Mahulenu Bočanovou":http://www.extra.cz/tema/mahulena-bocanova (47) "vyhodili z VIP zpráv":http://www.extra.cz/skoro-padesatka-bocanova-skoncila-ve-vipkach-nahradi-ji-asi-veresova-to-zas-budou-cesi-nadavat (oficiálně to bylo kvůli tomu, že má hodně nabídek a prostě nestíhá a Prima jí alespoň nabídla účinkování v jednom ze svých připravovaných seriálů), spekulovalo se o tom, že ji nahradí "Andrea Verešová":http://www.extra.cz/tema/andrea-veresova (34).

Bočanová otevřeně o dceři Márince (13): Má duši 7letého dítěte

25. 8. 2014 12:19 zobrazit článek
O svém soukromí obvykle mlčí. Teď herečka a moderátorka Mahulena Bočanová (47) udělala výjimku a rozhovořila se pro Blesk i o tom, jak je krásné a přitom náročné žít s dcerou Márinkou (13), která má duši sedmiletého dítěte, protože od narození trpí lehkou mozkovou disfunkcí.

Herečka a moderátorka Mahulena Bočanová otevřeně o dceři (13): Už se dívá po klucích!

25. 8. 2014 7:56 zobrazit článek
O svém soukromí obvykle mlčí. Teď herečka a moderátorka Mahulena Bočanová (47) udělala výjimku a rozhovořila se pro Blesk i o tom, jak je krásné a přitom náročné žít s dcerou Márinkou (13), která má duši sedmiletého dítěte, protože od narození trpí lehkou mozkovou disfunkcí.

Bouračka Mahuleny Bočanové: Na předním sedadle vezla psa, který přestal chodit!

26. 8. 2014 15:15 zobrazit článek
Mahulena Bočanová (47) vlastní mladého pitbula Umberta, který se přirozeně stal členem rodiny a pokud se něco děje, vyráží s moderátorkou autem. Bohužel byl také účastníkem její nehody a seděl na kritickém místě spolujezdce

Víme první: Exmanžel Bočanové Viktor Mráz je těhotný! S kým to má?

30. 9. 2014 15:24 zobrazit článek
Podnikatel a producent "Viktor Mráz":http://www.extra.cz/tema/viktor-mraz, exmanžel "mistryně ČR ve smůle na chlapy":http://www.extra.cz/skoro-padesatka-bocanova-skoncila-ve-vipkach-nahradi-ji-asi-veresova-to-zas-budou-cesi-nadavat "Mahuleny Bočanové":http://www.extra.cz/tema/mahulena-bocanova (47), je podle informací eXtra v očekávání.

Sněhové královny Patrasová a Bočanová: Poznáte, která je která?

5. 9. 2014 10:14 zobrazit článek
To je proměna! Protagonistky muzikálu Sněhová královna Dagmar Patrasová (58) a Mahulena Bočanová (47) díky dokonalým kostýmům a práci maskérů omládly o několik let a jsou od sebe takřka k nerozeznání.

RECENZE: Sněhová královna má hezkou scénu, Patrasová toho moc nepředvede

26. 11. 2014 12:15 zobrazit článek
V Hybernii hrají pohádkový muzikál na motivy klasického příběhu Hanse Christiana Andersena. Titulní role se zhostila Dagmar Patrasová v alternaci s Mahulenou Bočanovou. Další články k tématu:

RECENZE: Sněhová královna má hezkou scénu, Patrasová toho moc nepředvede

26. 11. 2014 10:56 zobrazit článek
V Hybernii hrají pohádkový muzikál na motivy klasického příběhu Hanse Christiana Andersena. Titulní role se zhostila Dagmar Patrasová v alternaci s Mahulenou Bočanovou. Další články k tématu:

Populární česká herečka a moderátorka paní Mahulena Bočanová je již rozhodnuta.

7. 10. 2014 10:42 zobrazit článek
Herečka paní Mahulena Bočanová se rozhodla pro výstavbu rekreačního rodinného objektu v horské oblasti. Dům by měl zejména sloužit jakožto víkendové sídlo k uspokojení zimních sportovních aktivit, které má herečka tak ráda.

To je ale novinka! Dcera Mahuleny Bočanové (47) prý bude mít sourozence

30. 9. 2014 17:24 zobrazit článek
Márinka, třináctiletá dcera Mahuleny Bočanové, se prý brzy dočká sourozence. Přítelkyně jejího otce Viktora Mráze je totiž podle všeho v očekávání.

 Články 1-30 z celkových 528, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif