Mahulena Bočanová

Mahulena Bočanová

Herec/Herečka   (Star danceTV Prima)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 523, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Mahulena Bočanová promluvila: O starostech s nemocnou dcerou Márinkou

26. 5. 2014 12:21 zobrazit článek
Herečka a bývalá moderátorka VIP zpráv Mahulena Bočanová (47) přiznala, že přizpůsobit se Márince (12) trpící lehkou mozkovou dysfunkcí není jednoduché. S čím zatím měla největší problém? O čem říká, že je pro ni peklo?

Bočanová skončila o berlích: To nevypadá dobře!

11. 6. 2014 14:36 zobrazit článek
Při vzpomínce na bývalého partnera zažívá Mahulena Bočanová (47) bolest. I když se s exotickým tanečníkem Jonesem Santosem Santanou (24) rozešli, má teď kvůli němu nohu v ortéze a musí pajdat o berlích.

Víme první: Exmanžel Bočanové Viktor Mráz je těhotný! S kým to má?

30. 9. 2014 15:24 zobrazit článek
Podnikatel a producent "Viktor Mráz":http://www.extra.cz/tema/viktor-mraz, exmanžel "mistryně ČR ve smůle na chlapy":http://www.extra.cz/skoro-padesatka-bocanova-skoncila-ve-vipkach-nahradi-ji-asi-veresova-to-zas-budou-cesi-nadavat "Mahuleny Bočanové":http://www.extra.cz/tema/mahulena-bocanova (47), je podle informací eXtra v očekávání.

Exmilenec Bočanové má za Mahulenu náhradu: Líbá ho mladá blondýnka!

3. 8. 2014 1:16 zobrazit článek
Romantická večeře, vášnivé rande, prosluněná dovolená, tak takové společné chvíle už asi plánuje exmilenec Mahuleny Bočanové (47) někde jinde. Po tmavovlasé dračici sáhnul po křehké blondýnce!

Sněhové královny Patrasová a Bočanová: Poznáte, která je která?

5. 9. 2014 10:14 zobrazit článek
To je proměna! Protagonistky muzikálu Sněhová královna Dagmar Patrasová (58) a Mahulena Bočanová (47) díky dokonalým kostýmům a práci maskérů omládly o několik let a jsou od sebe takřka k nerozeznání.

Mahulena Bočanová o bydlení s nemocnou Márinkou: Jak se musela dceři přizpůsobit?

29. 8. 2014 13:48 zobrazit článek
Už dva roky bydlí moderátorka a herečka Mahulena Bočanová ve vysněném domě s dcerkou Márinkou (13). Ta má lehkou mozkovou disfunkci, a proto bylo nutné zařídit, aby se v novém domově cítila co nejbezpečněji.

Patrasová a Bočanová se budou střídat v muzikálu jako Sněhová královna

25. 4. 2014 11:00 zobrazit článek
Pražské divadlo Hybernia chystá muzikál na motivy známé Andersenovy pohádky Sněhová královna. V titulní roli se objeví Dagmar Patrasová a Mahulena Bočanová. Premiéra se chystá na 20. září. Další články k tématu:

Mahulena Bočanová dostala »náplast« za vyhazov z VIP zpráv: Víme, co to je!

17. 4. 2014 18:14 zobrazit článek
Televize Prima se rozhodla oživit své VIP zprávy novými tvářemi, proto bylo jenom otázkou času, která z tria stálic Gottová, Něrgešová a Bočanová půjde z kola ven. Černého Petra si na konec vytáhla Mahulena Bočanová (47). Diváci ji ve „vipkách“ uvidí již jenom párkrát. Paniku mezi moderátorkami vystřídal klid a Ivanu Gottovou a Laďku Něrgešovou nově posílí Daniela Šinkorová, Petr Vágner a Mirek Šimůnek.

Mahu se loučí: Naposledy pozdravila diváky VIP zpráv!

24. 4. 2014 21:13 zobrazit článek
Kariéra Mahuleny Bočanové (47) coby moderátorky primáckých VIP zpráv skončila. Osudným se jí stal příchod nových tváří, a tak dnes večer provedla diváky světem celebrit naposledy! Jak se s ní ostatní rozloučili?

Patrasová a Bočanová se budou střídat v muzikálu jako Ledová královna

24. 4. 2014 17:14 zobrazit článek
Pražské divadlo Hybernia chystá muzikál na motivy známé Andersenovy pohádky Ledová královna. V titulní roli se objeví Dagmar Patrasová a Mahulena Bočanová. Premiéra se chystá na 20. září. Další články k tématu:

Další čistka ve VIP zprávách: Kdo vyletí po Bočanové? Jedno jméno je skoro jisté...

15. 4. 2014 12:56 zobrazit článek
Těch moderátorů je nějak moc! Všimli si toho všichni diváci primáckých VIP zpráv. Momentálně jich je šest, po odchodu Mahuleny Bočanové (47), o kterém informoval deník Aha! včera, zůstane pět. I to je ale pořád dost. Z kola ven tak podle našich informací půjde ještě jeden!

Bouračka Mahuleny Bočanové: Na předním sedadle vezla psa, který přestal chodit!

26. 8. 2014 15:15 zobrazit článek
Mahulena Bočanová (47) vlastní mladého pitbula Umberta, který se přirozeně stal členem rodiny a pokud se něco děje, vyráží s moderátorkou autem. Bohužel byl také účastníkem její nehody a seděl na kritickém místě spolujezdce

Bouračka Mahuleny Bočanové: Na předním sedadle vezla psa, který přestal chodit!

26. 8. 2014 7:34 zobrazit článek
Mahulena Bočanová (47) vlastní mladého pitbula Umberta, který se přirozeně stal členem rodiny a pokud se něco děje, vyráží s moderátorkou autem. Bohužel byl také účastníkem její nehody a seděl na kritickém místě spolujezdce

Zoufalá Bočanová a její zdrcující přiznání: Jsem idiot, ano!

30. 7. 2014 15:26 zobrazit článek
Dovolená za všechny prachy! Herečka Mahulena Bočanová (47) přišla v Chorvatsku o drahý telefon, který skončil v moři.

Mahulena Bočanová po 40 letech. Poznáte, v jakém seriálu si jako dítě zahrála?

13. 7. 2014 9:47 zobrazit článek
Herečka Mahulena Bočanová (47) se představila v dětské roli již v roce 1974. Poznáte seriál, v němž si zahrála?

Jak probíhala škatulata s Verešovou na Primě a proč nebude moderovat VIP zprávy? Víme to!

3. 7. 2014 14:42 zobrazit článek
Když dostala "Mahulena Bočanová":http://www.extra.cz/tema/mahulena-bocanova (47) padáka z VIP zpráv televize Prima, vypadalo to, "že ji má nahradit":http://www.extra.cz/skoro-padesatka-bocanova-skoncila-ve-vipkach-nahradi-ji-asi-veresova-to-zas-budou-cesi-nadavat "Andrea Verešová":http://www.extra.cz/tema/andrea-veresova (34). Kráska pravidelně navštěvovala kurzy rétoriky, jenže nakonec se rozhodlo, že se ve společenské sekci zpravodajské hodinky na naší komerční dvojce neobjeví.

Verešové dala Prima roli v seriálu, producenti ji hned svlékli do podvazků

28. 6. 2014 17:59 zobrazit článek
Když zhruba před třemi měsíci "Mahulenu Bočanovou":http://www.extra.cz/tema/mahulena-bocanova (47) "vyhodili z VIP zpráv":http://www.extra.cz/skoro-padesatka-bocanova-skoncila-ve-vipkach-nahradi-ji-asi-veresova-to-zas-budou-cesi-nadavat (oficiálně to bylo kvůli tomu, že má hodně nabídek a prostě nestíhá a Prima jí alespoň nabídla účinkování v jednom ze svých připravovaných seriálů), spekulovalo se o tom, že ji nahradí "Andrea Verešová":http://www.extra.cz/tema/andrea-veresova (34).

Populární česká herečka a moderátorka paní Mahulena Bočanová je již rozhodnuta.

7. 10. 2014 10:42 zobrazit článek
Herečka paní Mahulena Bočanová se rozhodla pro výstavbu rekreačního rodinného objektu v horské oblasti. Dům by měl zejména sloužit jakožto víkendové sídlo k uspokojení zimních sportovních aktivit, které má herečka tak ráda.

To je ale novinka! Dcera Mahuleny Bočanové (47) prý bude mít sourozence

30. 9. 2014 17:24 zobrazit článek
Márinka, třináctiletá dcera Mahuleny Bočanové, se prý brzy dočká sourozence. Přítelkyně jejího otce Viktora Mráze je totiž podle všeho v očekávání.

Dcera Mahuleny Bočanové Márinka bude mít sourozence!

30. 9. 2014 15:44 zobrazit článek
A je to venku! Bývalý manžel Mahuleny Bočanové (47) producent Viktor Mráz (47) bude podruhé otcem. A tak jejich dcera Márinka (13) se už za pár měsíců dočká bratříčka nebo sestřičky.

Mahulena Bočanová promluvila: O pekle s nemocnou dcerou Márinkou

26. 5. 2014 5:15 zobrazit článek
Herečka a bývalá moderátorka VIP zpráv Mahulena Bočanová (47) přiznala, že přizpůsobit se Márince (12) trpící lehkou mozkovou dysfunkcí není jednoduché. S čím zatím měla největší problém?

Poslední den Bočanové na Primě: Proč Márinka odcházela s pláčem?

26. 4. 2014 14:47 zobrazit článek
Vyhazov z Top Star magazínu nesla Mahulena Bočanová (47) velmi těžce. Teď se loučí s moderováním VIP zpráv. Tentokrát ale s úsměvem a na vlastní žádost. Odchodem paradoxně nejvíce trpí dcera Márinka (12).

Mahulena Bočanová: Trápí jí dluh! Jde o miliony!

25. 4. 2014 5:43 zobrazit článek
Zdá se to zvláštní, ale je to tak! Charismatická Mahulena Bočanová (47) odchází v těchto dnech z VIP zpráv z finančních důvodů. Pravidelné večerní moderování ji totiž připravuje o další kšefty. A ona je přitom tolik potřebuje!

Mahulena Bočanová: Střídavá péče s exotickým exmilencem!

9. 6. 2014 9:29 zobrazit článek
Stará láska nerezaví. O tom ví své i herečka Mahulena Bočanová (47). Po rozchodu s přítelem tanečníkem Jonesem Santosem Santanou (24) se s ním bude muset dělit o psa. Kvůli práci, nebo kvůli novému příteli?

Rozvášněná Mahulena Bočanová se zranila s exotickým NADSAMCEM!

18. 6. 2014 20:24 zobrazit článek
Českou Salmu Hayek Mahulenu Bočanovou (47) nesužovala v posledních dnech jenom tropická vedra, ale trápí ji omezující zranění. Vyvrtla si totiž kotník, což jí hodně komplikuje život, neboť se neobejde bez berlí. Zranění si způsobila při tanci s exotickým tanečníkem a bývalým přítelem Jonesem Santosem Santanou během moderování mezinárodního tanečního festivalu. „Nedávno spolu vystupovali a Mahu si při vášnivé salse ošklivě zvrtla kotník,“ potvrdila hereččina dobrá kamarádka.

Podívejte se, které celebrity vyšly do ulic Prahy: Pochodovaly proti rakovině!

14. 6. 2014 19:09 zobrazit článek
Tisíce lidí v růžovém a s růžovými balonky nad hlavami vyšly v poledne ze Staroměstského náměstí na tradiční pětikilometrový pochod proti rakovině prsu pod heslem Před rakovinou se neschováš. Nechyběly samozřejmě ani celebrity. Jiřina Bohdalová, Mahulena Bočanová, Monika Absolonová, Ivana Gottová a další...

Bočanová otevřeně o dceři Márince (13): Má duši 7letého dítěte

25. 8. 2014 12:19 zobrazit článek
O svém soukromí obvykle mlčí. Teď herečka a moderátorka Mahulena Bočanová (47) udělala výjimku a rozhovořila se pro Blesk i o tom, jak je krásné a přitom náročné žít s dcerou Márinkou (13), která má duši sedmiletého dítěte, protože od narození trpí lehkou mozkovou disfunkcí.

Herečka a moderátorka Mahulena Bočanová otevřeně o dceři (13): Už se dívá po klucích!

25. 8. 2014 7:56 zobrazit článek
O svém soukromí obvykle mlčí. Teď herečka a moderátorka Mahulena Bočanová (47) udělala výjimku a rozhovořila se pro Blesk i o tom, jak je krásné a přitom náročné žít s dcerou Márinkou (13), která má duši sedmiletého dítěte, protože od narození trpí lehkou mozkovou disfunkcí.

Patrasová a Bočanová se budou střídat v muzikálu jako Ledová královna

24. 4. 2014 18:39 zobrazit článek
Pražské divadlo Hybernia chystá muzikál na motivy známé Andersenovy pohádky Ledová královna. V titulní roli se objeví Dagmar Patrasová a Mahulena Bočanová. Premiéra se chystá na 20. září. Další články k tématu:

Další čistka ve VIP zprávách: Kdo vyletí po Bočanové? Jedno jméno je skoro jisté...

16. 4. 2014 12:16 zobrazit článek
Těch moderátorů je nějak moc! Všimli si toho všichni diváci primáckých VIP zpráv. Momentálně jich je šest, po odchodu Mahuleny Bočanové (47), o kterém informoval deník Aha! včera, zůstane pět. I to je ale pořád dost. Z kola ven tak podle našich informací půjde ještě jeden!

 Články 1-30 z celkových 523, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI