Marcela Škábová

Marcela Škábová

Moderátor/Moderátorka   (TV Barandov)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto moderátorovi/moderátorce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-13 z celkových 13, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Cvičte a hubněte s Práskem!: Tentokrát v kanclu

12. 6. 2015 7:32 zobrazit článek
Pokračujeme v našem seriálu Cvičte a hubněte s Práskem!. Marcela Škábová si pro vás spolu s trenérem Radkem Pajičem připravili trénink v kanceláři.

Zacvičte si s Práskem! v přírodě!

29. 5. 2015 0:38 zobrazit článek
Pokračujeme s naším seriálem cvičení a hubnutí. Marcela Škábová se nechala opět potrápit trenérem Radkem Pajičem.

Exkluzivní rozhovor s Jarkem Nohavicou: Prozradil, jak skládá písně

3. 2. 2015 13:08 zobrazit článek
Rozhovor s písničkářem Jarkem Nohavicou je něco opravdu vzácného. Umělec si chrání své soukromí, nechává za sebe mluvit spíše své písně. Reportérka Marcela Škábová ale měla to štěstí, že ho mohla pro TV Nova trochu vyzpovídat.

ON-LINE: Ptejte se na vše o královském porodu reportérky Marcely Škábové

26. 7. 2013 8:23 zobrazit článek
Reportérka TV Nova Marcela Škábová vás exkluzivně informovala z Londýna o narození královského potomka Goerge Alexandra, který se narodil Vévodkyni Kate. Na vše, co vás o porodu zajímá, se můžete Marcely Škábové zeptat v on-line rozhovoru na TN.cz od 9 hodin.

Nejobdařenější moderátorka televize Nova už není volná! Koho si Marcela Škábová vzala?

3. 6. 2017 21:33 zobrazit článek

Vnadná Škábová zmizí z obrazovky Novy! Nahradí ji Tomčíková!

4. 6. 2017 12:02 zobrazit článek
Na zámku ve Zbirohu se vdala populární moderátorka televize Nova Marcela Škábová, kterou diváci znají jak z televizního zpravodajství, tak ze společenského magazínu Prásk! Škábová, holka krev a mlíko, která se pyšní nejnadupanějším dekoltem na Nově, však teď z obrazovek zmizí!

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Arnold Schwarzenegger to pořádně rozjel na kolech s Marcelou Škábovou! To musíte vidět!

2. 10. 2015 17:30 zobrazit článek
Byl to jedinečný zážitek, který člověk okusí s velkým štěstím jen jednou za život. Reportérka Prásku!, Marcela Škábová, se setkala s filmovou hvězdou Arnoldem Schwarzeneggerem tváří v tvář. Ba co víc, vyrazila si s ním dokonce na kole!

Nejvnadnější reportérka Novy se vdává: Hvězda Prásku do toho práskla po 8 letech!

3. 6. 2017 18:40 zobrazit článek
Moderátorka televize Nova a průvodkyně společenským magazínem Prásk Marcela Škábová se dnes vdává! A to je rána pro všechny její fanoušky! Marcela totiž díky svému obřímu dekoltu patří k největším nováckým magnetům na pánskou část diváků!

TOTÁLNĚ VYPRSENO: Moderátorka TV Nova Marcela Škábová v Egyptě vystavila dokonalé poprsí

26. 7. 2016 11:10 zobrazit článek
Moderátorka a reportérka televize Nova si užívá léto v Egyptě a na Facebook dává jednu odvážnou fotku za druhou. Faktem je, že tahle holka se rozhodně nemá za co stydět. Na tohle poprsí by potřebovala zbroják!

Sexy Marcela Škábová boduje odhaleným tělem! Na tuhle moderátorku z Novy je nádherný pohled

25. 7. 2016 13:43 zobrazit článek
Kdo má nejhezčí televizní moderátorky v zemi? Určitě TV Nova! Vůbec jim nevadí, že se zbavili arogantní Emmy Smetany. Na Nově totiž mají i jinačí svůdné holky a dámy. Jednou z nich je určitě Marcela Škábová, která se odhalila v Egyptě.

Pelikán: Proč chce vláda zrušit útvar, který je klíčový pro boj s korupcí?

10. 6. 2016 10:34 zobrazit článek
Hostem pořadu Vaše téma byl ministr spravedlnosti Robert Pelikán. Moderátorka Marcela Škábová s ním probírala aktuální témata jako jsou reforma policie či uzavření výchovného ústavu v Chrastavě.

VIDEO: Hvězdný pár Kuchařová a Brzobohatý předvedli lásku, humor a zavtipkovali i o sexu!

17. 10. 2015 0:17 zobrazit článek
Je to láska jako z pohádky. I po takové době k sobě Tatána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý cítí neuvěřitelně intenzivní lásku a něhu. Co o sobě prozradili na italské přehlídce spodního prádla, kam se za nimi vydala reportérka Prásku! Marcela Škábová.

Pečeme s láskou - Epizoda: 17

3. 5. 2011 14:23 zobrazit článek
Přes den budete možná pilně a s nadějí hledat rozkvetlou třešeň, k večeru tudíž jistě přijde vhod pečení s láskou... A v něm kromě nových chutí i nové tváře. Ode dneška bude totiž láskyplné pečení probíhat jako bratrský nesoutěžní souboj výtečných cukrářů Vladimíra a Tomáše Kroftových. Otázky, které by doma napadaly zdatné vyznavače moučníků jim bude klást zvědavá Marcela Škábová. Těšte se tedy na cukrářský koncert i na dva vynikající moučníky, které příště určitě zvládnete i vy. Které konkrétně? Piňa colada dort a Pomerančovou pannacotu s marinovaným pomerančem.

 Články 1-13 z celkových 13, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.