Marek Daniel

Marek Daniel

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 647, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Česko má dalšího prezidentského kandidáta. Tonda Blaník slibuje maximální minimální mzdu a máslo

12. 10. 2017 15:18 zobrazit článek
"Z vlastní zkušenosti vím, že si rádi volíte za reprezentanty týhle země neotesance, hulváty a naprosto bezcharakterní prasata," říká ve svém předvolebním spotu lobbista Tonda Blaník představovaný hercem Markem Danielem. Domnělá kandidatura hrdiny ze satirického seriálu na Streamu přichází zhruba týden před volbami do poslanecké sněmovny. Štáb pořadu Kancelář Blaník při této příležitosti spustil také web s předvolebními sliby.

Novinky z arytmologie očima mladých kardiologů

2. 10. 2017 16:42 zobrazit článek
(rubrika: , autor: Jiří Plášek, Marek Šramko, Jiří Bonaventura, Tomáš Hnát, Daniel Rob, Markéta Mikulcová,, zdroj: MT)

Realisté Petra Robejška chtějí do kampaně vložit 90 milionů

2. 6. 2017 16:00 zobrazit článek
Strana Realisté vytvořená kolem politologa Petra Robejška hodlá v kampani pro volby do Sněmovny využít celý zákonný limit 90 milionů korun, pokud se jí podaří získat dostatek sponzorů. Při spuštění kampaně to dnes novinářům řekl volební manažer strany Daniel Bartek. Uskupení, které vzniklo loni na podzim, finančně podporuje ze soukromých zdrojů spolumajitel skupiny Penta Marek Dospiva, připomíná ČTK.

Neuron ocenil vědce do čtyřiceti let, i za počítačovou grafiku

25. 5. 2017 9:38 zobrazit článek
Praha - Za přínos světové vědě ve středu večer ocenil Nadační fond Neuron pět špičkových odborníků do 40 let, mezi nimi počítačového grafika Daniela Sýkoru a biologa Marka Eliáše. Speciální cenu obdržel také antropolog Martin Soukup. Neuron už poosmé vybral významné vědce v pěti oborech - společenských vědách, fyzice, biologii, matematice a počítačové vědě. Laureáti převzali ceny v pražském Divadle Archa.

Mladí vědci převzali za své projekty prestižní ceny Neuron - ceskatelevize.cz/ct24

25. 5. 2017 0:02 zobrazit článek
ceskatelevize.cz/ct24 Za přínos světové vědě ocenil ve středu Nadační fond Neuron pět špičkových odborníků, mezi nimi počítačového grafika Daniela Sýkoru a biologa Marka Eliáše. Speciální cena poputuje také antropologovi Martinu Soukupovi.

Neuron ocenil vědce do čtyřiceti let, i za počítačovou grafiku - Týden.cz

25. 5. 2017 0:02 zobrazit článek
Týden.cz Za přínos světové vědě ocenil Nadační fond Neuron pět špičkových odborníků do 40 let, mezi nimi počítačového grafika Daniela Sýkoru a biologa Marka Eliáše. Speciální cenu obdržel také antropolog Martin Soukup. Neuron už poosmé vybral významné ...

Neuron ocenil vědce do čtyřiceti let, i za počítačovou grafiku

25. 5. 2017 0:16 zobrazit článek
Praha - Za přínos světové vědě dnes večer ocenil Nadační fond Neuron pět špičkových odborníků do 40 let, mezi nimi počítačového grafika Daniela Sýkoru a biologa Marka Eliáše....

Neuron ocenil vědce do čtyřiceti let

25. 5. 2017 12:04 zobrazit článek
Za přínos světové vědě ocenil ve středu večer Nadační fond Neuron pět odborníků do 40 let, mimo jiné počítačového grafika Daniela Sýkoru a biologa Marka Eliáše. Neuron již poosmé vybral významné vědce v pěti oborech: společenských vědách, fyzice, biologii, matematice a počítačové vědě. Laureáti převzali ceny v pražském Divadle Archa.

Nadační fond Neuron ocení nejlepší české vědce - ceskatelevize.cz/ct24

24. 5. 2017 16:02 zobrazit článek
ceskatelevize.cz/ct24 Za přínos světové vědě ocení dnes Nadační fond Neuron pět špičkových odborníků, mezi nimi počítačového grafika Daniela Sýkoru a biologa Marka Eliáše. Speciální cena poputuje také antropologovi Martinu Soukupovi. Neuron už poosmé vybral významné ...

Neuron ocenil vědce do čtyřiceti let, i za počítačovou grafiku

24. 5. 2017 22:48 zobrazit článek
Za přínos světové vědě ve středu večer ocenil Nadační fond Neuron pět špičkových odborníků do 40 let, mezi nimi počítačového grafika Daniela Sýkoru a biologa Marka Eliáše. Speciální cenu obdržel také antropolog Martin Soukup. Neuron už poosmé vybral významné vědce v pěti oborech - společenských vědách, fyzice, biologii, matematice a počítačové vědě. Laureáti převzali ceny v pražském Divadle Archa.

Mgr. Daniel Beránek

23. 5. 2017 13:59 zobrazit článek
copywriter --- Texty jakéhokoliv formátu, stylu a zaměření pro weby i tištěná média. Dále pomoc se správou webových stránek, facebookových profilů, SEO i online marketingem. Univerzitní vzdělání v žurnalistice a psychologii, více jak 10 let praxe a dobré reference.

Daniela Trojanová je novou marketingovou a PR manažerkou Copy General

16. 5. 2017 19:54 zobrazit článek
Novou marketingovou a PR manažerkou společnosti Copy General je Daniela Trojanová. Dříve pracovala pro PR agenturu Cook Communications jako PR Account Manager a pečovala zde o klienty jako Braun, Adidas, Columbia nebo Sorel.

Daniela Trojanová marketingovou a PR manažerkou Copy General

12. 5. 2017 9:02 zobrazit článek
Tiskařská společnost Copy General posílila o novou marketingovou a PR manažerku. Je jí Daniela Trojanová, která dříve pracovala pro PR agenturu Cook Communications, kde měla na starosti klienty jako Braun, BodyBody, adidas, Columbia nebo Sorel. V Copy General se bude podílet na tvorbě marketingových kampaní v oblasti retailu a pro B2B segment.

Ako naštartovať opozíciu (gabor)

29. 4. 2017 18:03 zobrazit článek
V diskusii k článku o fungovaní Veriteľa zaznel od Daniela Jankecha jeden marketingovo zaujímavý nápad, ktorý by možno pomohol konečne nakopnúť našu nešťastnú, chátrajúcu opozíciu, o ktorej nielen zo všetkých strán počujeme, že nemá témy, ale sa o tom aj osobne presviedčame.

Zámek a hrad Bečov přivítal miliontého návštěvníka

2. 4. 2017 16:47 zobrazit článek
Miliontý návštěvník prošel v neděli branami hradu a zámku Bečov. Netrpělivě očekávaným hostem se stal Marek z Karlových Varů, který si zakoupil rodinnou vstupenku s ženou Milenou a syny Lukášem a Danielem.

Muslimské bratrstvo v současnosti [Jaroslav Bureš, Marek Čejka, Jan Daniel / Academia]

29. 3. 2017 15:02 zobrazit článek
Autoři se zaměřují na panarabské hnutí Muslimské bratrstvo a s ním spřízněné politické strany a hnutí.

Čína má zájem na rozšíření spolupráce se Středočeským krajem

24. 3. 2017 15:01 zobrazit článek
Středočeská delegace ve složení hejtmanky kraje Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO 2011), jejího statutárního zástupce a náměstka pro oblast cestovního ruchu Víta Rakušana (STAN) a Daniela Marka (Nezávislí Středočeši), náměstka pro oblast kultury a památkové péče, zahájila v tomto týdnu svoji oficiální návštěvu Číny v provincii Sečuán.

Hejtmanka bude v Číně jednat o průmyslové zóně i o výstavách

21. 3. 2017 12:58 zobrazit článek
Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO) se vypravila do Číny. Bude tam jednat mimo jiné s vedením sečuánských aerolinek nebo čínskou firmou, která v Nymburce vyrábí televize. Spolu s hejtmankou odletěli do Číny i její náměstek pro cestovní ruch Vít Rakušan (STAN) a náměstek pro kulturu Daniel Marek (Nezávislí Středočeši).

Poslanci TOP 09 Laudát a Korte odejdou z velké politiky. Vrátí se ke svým povoláním

2. 3. 2017 12:42 zobrazit článek
TOP 09 se před sněmovními volbami, které proběhnou v říjnu, rozhodla vyměnit ostřílené politiky. Volby tak budou znamenat konec ve vysoké politice pro šéfa poslaneckého klubu Františka Laudáta a poslance Daniela Korteho. Na pražské kandidátce je nahradí místopředsedkyně TOP 09 a poslankyně Markéta Pekarová Adamová a poslanec Martin Plíšek. Lídrem pražské kandidátky zůstává Karel Schwarzenberg. Další články k tématu:

Věrní Kalouska s volbami zmizí. Končí „zpívající“ Korte i šéf poslanců Laudát

2. 3. 2017 9:56 zobrazit článek
Šéf poslaneckého klubu František Laudát a „zpívající“ poslanec Daniel Korte (oba TOP 09) skončí s podzimními volbami na svých postech. Na pražské kandidátce vystřídají „staré harcovníky“ neotřelejší tváře v podobě místopředsedkyně strany Markéty Pekarové Adamové a poslance Martina Plíška. O změně informoval ve čtvrtek deník Právo.

Ako naštartovať opozíciu (gabor)

22. 2. 2017 22:24 zobrazit článek
V diskusii k článku o fungovaní Veriteľa zaznel od Daniela Jankecha jeden marketingovo zaujímavý nápad, ktorý by možno pomohol konečne nakopnúť našu nešťastnú, chátrajúcu opozíciu, o ktorej nielen zo všetkých strán počujeme, že nemá témy, ale sa o tom aj osobne presviedčame.

Hodně vydělali, hodně prodělali. Byznysovým vítězem roku je Křetínský

1. 1. 2017 15:48 zobrazit článek
Rok 2016 byl v českém byznysu pestrý. Dařilo se energetickému magnátovi Danieli Křetínskému a slavit může i Marek Dospiva z Penty nebo Patrik Tkáč z banky J&T. Naopak impérium Zdeňka Bakaly přestalo vynášet a miliardář se tak z vítězů roku 2015 dostal mezi poražené. V roce 2016 se nedařilo ani ruským manažerům v Česku. Další články k tématu:

Hodně vydělali, hodně prodělali. Byznysovým vítězem roku je Křetínský

1. 1. 2017 15:33 zobrazit článek
Rok 2016 byl v českém byznysu pestrý. Dařilo se energetickému magnátovi Danieli Křetínskému a slavit může i Marek Dospiva z Penty nebo Patrik Tkáč z banky J&T. Naopak impérium Zdeňka Bakaly přestalo vynášet a miliardář se tak z vítězů roku 2015 dostal mezi poražené. V roce 2016 se nedařilo ani ruským manažerům v Česku. Další články k tématu:

Do súťaže Zem spieva sa hlásia aj jednotlivci a skupiny zo zahraničia

28. 9. 2017 12:55 zobrazit článek
Na archívnej snímke moderátori šou Zem spieva zľava Marek Koleno, Dominika Zeleníková a Daniel ´Sorizzo´ Kis z hudobného zoskupenia S hudbou vesmírnou.

Režisér Marek Najbrt dotočil pohádku Čertí brko

22. 9. 2017 12:22 zobrazit článek
Uplynulý víkend padla poslední klapka nová české pohádky Čertí brko, kterou natáčí režisér Marek Najbrt. V hlavních rolích se představí Judit Bárdos a Jan Cina, Lucifera hraje Ondřej Vetchý, v dalších rolích uvidíme třeba Jana Budaře, Marka Daniela, Janu Plodkovou, Tomáše Jeřábka nebo Václava Koptu.

Plzeň v přípravě popáté zvítězila, Slovácko dostalo šest gólů od Baníku

5. 7. 2017 22:49 zobrazit článek
Fotbalisté Plzně vyhráli i páté přípravné utkání na novou sezonu. Ve svém tréninkovém centru v Luční porazili druholigové České Budějovice 5:1. Dvěma góly se prosadil Daniel Kolář, trefili se i Michael Krmenčík, Marek Bakoš a Jan Suchan. Další články k tématu:

Plzeň v přípravě popáté zvítězila, Slovácko dostalo šest gólů od Baníku

5. 7. 2017 22:31 zobrazit článek
Fotbalisté Plzně vyhráli i páté přípravné utkání na novou sezonu. Ve svém tréninkovém centru v Luční porazili druholigové České Budějovice 5:1. Dvěma góly se prosadil Daniel Kolář, trefili se i Michael Krmenčík, Marek Bakoš a Jan Suchan. Další články k tématu:

Plzeň v přípravě popáté zvítězila, Slovácko dostalo šest gólů od Baníku

5. 7. 2017 21:56 zobrazit článek
Fotbalisté Plzně vyhráli i páté přípravné utkání na novou sezonu. Ve svém tréninkovém centru v Luční porazili druholigové České Budějovice 5:1. Dvěma góly se prosadil Daniel Kolář, trefili se i Michael Krmenčík, Marek Bakoš a Jan Suchan. Další články k tématu:

Plzeň - České Budějovice 5:1. K jasné výhře pomohl dvougólový Kolář

5. 7. 2017 19:42 zobrazit článek
Fotbalisté Plzně vyhráli i páté přípravné utkání na novou sezonu. Ve svém tréninkovém centru v Luční porazili druholigové České Budějovice 5:1. Dvěma góly se prosadil Daniel Kolář, trefili se i Michael Krmenčík, Marek Bakoš a Jan Suchan.

Plzeň v přípravě popáté vyhrála, Budějovicím dala pět gólů. Už to snese měřítko, říká Vrba

5. 7. 2017 21:31 zobrazit článek
Dvěma góly se prosadil Daniel Kolář, trefili se i Michael Krmenčík, Marek Bakoš a Jan Suchan.

 Články 1-30 z celkových 647, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.