Marek Vašut

Marek Vašut

Herec/Herečka   (Svatba na bitevním poli)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 145, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

V herectví je štěstí naprosto rozhodující faktor, říká Marek Vašut

22. 3. 2017 18:03 zobrazit článek
V dětství zaujal přirozeným vystupováním před kamerou, v dospělosti civilním herectvím. Marka Vašuta v divadle nenajdete, jelikož se věnuje zejména filmům. Jak přistupuje k profesi herce a jaké to je být na volné noze, popsal Janu Rosákovi.

Smutek v rodině Marka Vašuta: Zemřel hercův tatínek!

3. 3. 2017 18:00 zobrazit článek
Po dlouhé nemoci zemřel taneční dramaturg, kritik a publicista, ale především otec herce Marka Vašuta (56) Vladimír Vašut (†85). Za tři týdny by oslavil 86. narozeniny.

Rozhovor s Markem Vašutem: Už jezdím jako Hrušínský ve Vesničce

4. 9. 2016 15:25 zobrazit článek
Ostré rysy, hluboký, pevný hlas a zdravě sebevědomé chování. K tomu umění vyprávět a mnoho zajímavých zážitků v záloze. Charisma Marka Vašuta jede na plný plyn a dělat s ním rozhovor nad půllitrem piva je opravdu dobře strávený čas.

Podzim na TV Barrandov: Doktorka Kellerová, Můžu dál? i Vtip za stovku

22. 8. 2016 19:23 zobrazit článek
Od 26. srpna budou páteční večery na TV Barrandov patřit novému kriminálnímu seriálu Doktorka Kellerová v hlavní rolích s Kateřinou Brožovou, Janem Šťastným, Miroslavem Etzlerem a Markem Vašutem. Doktorka Kellerová odhalí příběhy, které chcete vidět, ale nechtěli byste je zažít.

A JE TO VENKU! Zrzka Katka prozradila, jak to dopadlo po Milionáři s jejím lesbickým vztahem

17. 5. 2016 7:46 zobrazit článek
V oblíbeném pořadu Chcete být milionářem? se objevila soutěžící Katka, která zaskočila Marka Vašuta svou sexuální orientací. Jak dopadl vztah s její přítelkyní?

Nova opět stahuje „milionáře“, nahradí ho vyměněné manželky [aktualita]

17. 9. 2016 6:54 zobrazit článek
Nové díly známé soutěže Chcete být Milionářem?, kterou uvádí herec a moderátor Marek Vašut, zatím ve zveřejněném televizním programu nejsou. Marek Vašut se na Nově ohřál jenom jednu středu a je opět stažen z vysílání. Tentokrát ho v jeho novém čase nahradí kuchaři v soutěži MasterChef Česko, která bude o více než hodinu posunuta. Do nováckého prime-timu pak nastoupí premiérové díly reality show Výměna manželek.

Česká reklama s Markem Vašutem na Mafii 3

4. 10. 2016 17:23 zobrazit článek
Rodina se neopouští... I hlas Tommyho Angela ví, že pokud jste jednou "součást rodiny", jste jí navždy.

Sbohem, Milionáři! Marek Vašut na Nově končí, diváky nebavil

21. 9. 2016 18:06 zobrazit článek
Pořad Chcete být milionářem? je pro TV Nova velkým oříškem. Sledovanost neláme rekordy, a tak, po několika přesunech vysílacího času, se vedení televize rozhodlo ho stáhnout a nahradilo ho oblíbenou reality show Výměna manželek.

VIDEO: Midi Lidi se vracejí. V tělech Marka Vašuta, Romana Holého a Pavla Fajta!

2. 5. 2016 16:06 zobrazit článek
Udělej si čas na život, takové je hlavní motto čtvrtého alba kapely Midi Lidi, které pod názvem Give Masterpiece A Chance! vyjde v polovině června. Z něj je i první videoklip ke skladbě Lux, který iDNES.cz uvádí v preméře. Další články k tématu:

Vašut se 30 let od Pěstí ve tmě jako patron MEB vrátil do ringu

30. 3. 2016 17:08 zobrazit článek
Praha - Marek Vašut se 30 let od vzniku filmu Pěstí ve tmě, kde ztvárnil boxera Vildu Jakše, vrátil do ringu. Fanouškem boxu zůstal po celou dobu. Čas od času moderuje profesionální i...

VIDEO: Marek Vašut o Vladimíru Čechovi. Co řekl o svém předchůdci?

25. 3. 2016 12:15 zobrazit článek
Charismatický herec Marek Vašut se objevil jako moderátor legendární show Chcete být milionářem? A je znát, že o své nové roli hodně přemýšlí.

Jak si vedl první díl obnovené soutěže Chcete být milionářem s Markem Vašutem?

25. 3. 2016 1:24 zobrazit článek
První díl nové řady soutěže Chcete být milionářem, kterou uvádí Marek Vašut, měl sice méně diváků než seriál Ohnivý kuře, ale zvítězil alespoň v podílu na trhu u cílové skupiny diváků 15-54 let.

Praha bude malým Hollywoodem. Staví se nová studia

26. 10. 2017 16:24 zobrazit článek
Zájem o natáčení filmů v ČR je tak velký, že se vyplatí stavět nové velké ateliéry. Herec Marek Vašut je ve čtvrtek představil se zástupci firmy Prague Studios v Letňanech na okraji metropole.

Čech, Hejma nebo třeba Vašut? "Milionář" měl celou řadu moderátorů. Který se nejvíc líbil vám?

24. 3. 2016 22:00 zobrazit článek
Moderátor se zvučným hlasem Vladimír Čech (†61), který za všech okolností dokázal vytvořit tak napínavou atmosféru, že lidé ve studiu i u televizních obrazovek tajili dech. Pak ho vystřídalo hned několik nástupců, naposledy Marek Vašut (55). Kdo se vám z nich líbil nejvíc?

Ohnivý kuře porazilo milionáře, soutěž sledovalo méně než milion diváků

24. 3. 2016 12:27 zobrazit článek
[Prémiový obsah] UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Premiéra nově uváděné soutěže Chcete být milionářem s moderátorem Markem Vašutem přilákala k obrazovkám 984 tisíc diváků. Kdeže třímilionové publikum původního Milionáře je Poněkud uspěchaný nástup nové soutěžní série přitáhl k obrazovkám jen necelou čtvrtinu diváků starších patnácti let, kteří v tu dobu sledovali televizi. O šedesát tisíc diváků více zasedlo k pokračování seriálu Ohnivý kuře, nejsledovanějším nezpravodajským pořadem se jako tradičně stala nekonečná podvečerní Ulice na Nově. Prima se pak tradičně umístila s podvečerním Prostřeno!

Nova po nátlaku diváků přiznala: Českého »Milionáře« natáčejí v Německu!

25. 3. 2016 20:14 zobrazit článek
Dívali jste se na Chcete být milionářem s moderátorem Markem Vašutem? Televize Nova přiznala, že se pořad nenatáčí v České republice, ale v Německu a české publikum do špičkového německého studia vozí.

Srovnání s Vladimírem Čechem jsem se nebál, dělám to jinak, říká nový Milionář Marek Vašut

28. 4. 2016 9:55 zobrazit článek
Herec a moderátor Marek Vašut se koncem března stal moderátorem televizní soutěže Chcete být milionářem. Ten televize Nova nasadila jako konkurenci úspěšnému seriálu Ohnivé kuře. Nabídka moderovat pořad byla pro herce výzva, pořad zároveň považuje za kvalitní televizní obsah. Vašut se musel v nové pozici hned vypořádat s tím, že bude chtě nechtě vždy srovnáván s Vladimírem Čechem, který pořad uváděl dříve. "Určitě jsem se toho nebál, člověk na to srovnání musí být připraven. Jeho naturel je úplně jiný než můj," řekl v rozhovoru pro Aktuálně.cz.

Sledujte Chcete být milionářem? Můžete vyhrát 25 tisíc korun!

5. 4. 2016 17:41 zobrazit článek
Sledujte každou středu večer premiérové díly legendární soutěže Chcete být milionářem? s moderátorem Markem Vašutem a vyhrajte krásných 25 000 Kč!

Marek Vašut u diváků pohořel! Jeho Milionář propadl. Kdo ho v televizi nyní vystřídá?

18. 9. 2016 17:31 zobrazit článek
Měl to být velkolepý návrat na televizní obrazovky, ale zdá se, že to celé spíš skončilo fiaskem. Televize Nova spoléhala na skvělou sledovanost znovuobnoveného pořadu Chcete být milionářem, jenže ani s novým moderátorem Markem Vašutem (56) to nenavázalo na úspěch z minulosti. Mohl snad za to sám herec?

Skylink představil ostrou verzi své IPTV služby, Cinemax druhý kanál a sportovní fanoušky čeká řada novinek

17. 9. 2016 0:03 zobrazit článek
TÝDENNÍ REVIZE – Náš recenzent si posvítil na novou IPTV službu od Skylinku, Nova přesunula Milionáře s Markem Vašutem na pozdější čas a Cinemax rozšiřuje pokrytí svého druhého kanálu. Kulatý stůl serveru DigiZone věnovaný vysílání v Ultra HD rozlišenní proběhne ve čtvrtek 22. září od 13 do 18 hodin v karlínské restauraci Danubio. Celá diskuse se bude skládat ze tří diskusních bloků, kompletní seznam řečníků, jejich profilů a diskusních témat najdete na webu konference. Součástí každé panelové diskuse bude samozřejmě i prostor na otázky účastníků, návštěvníků a hostů konference.

VIDEO: Rodina se neopouští. Marek Vašut hraje v reklamě na Mafii 3

4. 10. 2016 20:20 zobrazit článek
V pátek vychází očekávaná akce Mafia 3, v níž prožijeme příběh Lincolna Claye, který se vrátil z války ve Vietnamu. V české reklamě hraje Marek Vašut a vytvořil ji herní obchod Xzone. Podívejte se. Další články k tématu:

Bolest Marka Vašuta: Smrt v rodině

3. 3. 2017 16:51 zobrazit článek
Smrt nejbližších je ta nejbolestivější ztráta ze všech. A právě tyhle těžké chvíle zažívá herec Marek Vašut (56), kterému včera zemřel tatínek Vladimír ve věku 85 let.

Marek Vašut: Pes, to je partner

1. 1. 2017 12:01 zobrazit článek
Zdá se, že šestapadesátiletý herec a moderátor Marek Vašut konečně našel přírodní lék na své letité deprese. Optimismus do žil mu nalévá představa stáří stráveného po boku nejlepšího přítele člověka.

FOTO: Helena Vondráčková roztančí v Chart Show i Marka Vašuta!

6. 3. 2017 13:52 zobrazit článek
Filmy a hudba jdou ruku v ruce. Ty nejznámější, nejoblíbenější, zkrátka nejlepší filmové hity si můžete poslechnout v dalším díle zábavného pořadu Chart Show.

„Chcete být milionářem?“ Marek Vašut se bude nově ptát ve středu. A začne už dnes

14. 9. 2016 0:39 zobrazit článek
UVNITŘ GALERIE – Televize Nova přesouvá nové díly pořadu z pátku na středu. Do svého původního času se také přesouvá Prásk. Nové díly pořadu Chcete být Milionářem? s Markem Vašutem v roli moderátora se budou vysílat ve středu po show MasterChef Česko ve 21:40. Souběžně se pořad vysílá také na stanici Nova International, která je určena pouze pro slovenské diváky. Naopak starší díly soutěže s Martinem Preissem můžete najít od pondělí do čtvrtka od 20:00 na stanici Telka, a to rovnou po dvou.

Milionáře nahrazují Piráti z Karibiku, v repríze pak dva díly Comebacku [aktualita]

7. 9. 2016 11:33 zobrazit článek
Nova odmítá komentovat důvody přesunu soutěžního formátu, v pátek se ale místo Marka vašuta objeví Piráti z Karibiku. Programovou změnu pro pátek potvrdila pro server DigiZone i koordinátorka korporátního PR Jana Ondrejechová: Pořad Chcete být milionářem aktuálně nahrazujeme filmem Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Zda se na přesunu pořadu podepsala nesplněná očekávání už Ondrejechová neupřesnila. Poslední díl Milionáře sledovalo v pátek 2. září 456 tisíc diváků starších patnácti let.

Doktorka Kellerová: Příběhy, které chcete vidět, ale nechtěli byste je zažít

25. 8. 2016 1:00 zobrazit článek
V pátek 26. srpna odstartuje ve 20:20 na TV Barrandov nový seriál z kriminálního prostředí v hlavních rolích s Kateřinou Brožovou, Janem Šťastným, Miroslavem Etzlerem a Markem Vašutem. Každý díl

VIDEO: Midi Lidi se vracejí. V tělech Marka Vašuta, Romana Holého a Pavla Fajta!

2. 5. 2016 18:17 zobrazit článek
Udělej si čas na život, takové je hlavní motto čtvrtého alba kapely Midi Lidi, které pod názvem Give Masterpiece A Chance! vyjde v polovině června. Z něj je i první videoklip ke skladbě Lux, který iDNES.cz uvádí v preméře. Další články k tématu:

OBRAZEM: Miluji tě modře. Přichází romantika s Vašutem a Kratinou

11. 7. 2016 10:21 zobrazit článek
Už brzy se do českých kin vydá nová komedie režiséra Miloslava Šmídmajera Miluji tě modře, jejíž poslední klapka padla v nedávných dnech. Ve filmu podle scénáře Jaroslava Papouška se představí Taťjana Medvecká, Vladimír Kratina, Václav Jílek či Marek Vašut. Do kin film zamíří příští rok v únoru. Další články k tématu:

Václav Souček: Co umí bulvár

7. 7. 2016 10:25 zobrazit článek
Na otázku, co všechno umí bulvár, už existují sborníky odpovědí, rozsáhlejší než Leninovy spisy. Stoický klid vyžadují zejména poťouchlé skandalizace populárních herců a hereček; v té souvislosti člověk rád držel palec třeba Marku Vašutovi, který si to líbit nenechal, zažaloval, a vysoudil citelné odškodnění.

 Články 1-30 z celkových 145, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Související..

Monika Hilmerová Miroslav Šimůnek Josef Somr Bolek Polívka Taťjana Medvecká Jitka Čvančarová Jan Budař Zlata Adamovská