Marek Wollner

Marek Wollner

Moderátor/Moderátorka   (ČT)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto moderátorovi/moderátorce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 97, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Byla tam? Ano. Vlastně neví. Pořad Marka Wollnera rýpal v nepříjemném místě Andreje Babiše

16. 5. 2017 9:02 zobrazit článek
Pořad Reportéři ČT týmu Marka Wollnera zapátral po tom, jak se současný ministr financí Andrej Babiš dostal k firmě Agrofert. On sám k tomu říká, že koupil akcie firmy za cenu, za kterou je byli ochotní prodat jejich předchozí vlastníci. Ale co tomuto nákupu akcií předcházelo?

Wollner: Babiš nazývá demokracii korupčním systémem, chce mít vliv na ČT, jeho média o něm nepíšou

22. 3. 2017 13:01 zobrazit článek
Připomíná mi to dobu, kdy na nás útočil Marek Dalík, atmosféra ve společnosti je více vyhrocená, jde o podstatu demokracie, tvdí Marek Wollner

Babiše bychom měli žalovat. Ztráta důvěryhodnosti by byl konec nezávislosti ČT, říká Wollner

26. 2. 2017 19:07 zobrazit článek
Andrej Babiš podobně jako Miloš Zeman útočí na Českou televizi. Posledně její redaktory nazval "zkorumpovanou pakáží". Šéf týmu Reportéři ČT Marek Wollner v rozhovoru pro týdeník Respekt má strach, že by jednou mohla přijít doba, kdy Česká televize ztratí nezávislost. Tím by podle něj skončila i část svobod českých občanů.

Měli bychom Babiše žalovat

26. 2. 2017 13:55 zobrazit článek
S Markem Wollnerem o útocích vicepremiéra na Českou televizi, podpoře diváků a rozpadu každé iluze

Blog Marka Wollnera: Když si radní pletou dluhopisy s akciemi aneb RRTV ve službách politika

13. 3. 2017 21:00 zobrazit článek
Dozorčí orgán, který má dbát na nestrannost, sám vychází z jednostranného, subjektivního a zavádějícího stanoviska stěžovatele, píše Marek Wollner.

Tak Marek Wollner má "podávat vysvětlení" kvůli Babišovi? Bohumilu Doležalovi to připomnělo komunismus

12. 3. 2017 21:45 zobrazit článek
Politolog Bohumil Doležal se hlasitě zastal Marka Wollnera a pořadu Reportéři ČT. Když vidí, jak si počíná šéf hnutí ANO Andrej Babiš, připomíná to Doležalovi řádění komunistické Státní bezpečnosti, která si své rejdy užívala především mezi šestou a sedmou hodinou ranní.

Pan Babiš jim to vysvětlil... Televizní rada začala prošetřovat reportáž o dluhopisech, Marek Wollner okamžitě zareagoval

9. 3. 2017 21:01 zobrazit článek
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) vyzvala Českou televizi, aby vysvětlila způsob zpracování tří reportáží o nákupu dluhopisů ministrem financí Andrejem Babišem (ANO). Babiš si stěžoval na to, že vyznění reportáží mohlo vyvolat pochybnosti o jejich nestrannosti a objektivitě. Ke kauze už se vyjádřili hradní mluvčí Jiří Ovčáček a šéfredaktor reportážní publicistiky ČT Marek Wollner.

VIDEO Marek Wollner promlouvá o Babišových médiích. Dávno se prý vědělo, jak to tam chodí

13. 5. 2017 15:01 zobrazit článek
Moderátor České televize Marek Wollner z pořadu Reportéři ČT nepotřeboval ani slyšet nahrávky ministra financí Andreje Babiše (ANO) a redaktora MF Dnes Marka Přibila, neboť věděl, že Babiš svá média ovlivňuje. Rozhovor s Wollnerem přinesl server Forum24.cz.

Česká Wčela - Zkorumpovaná pakáž

24. 10. 2017 10:32 zobrazit článek
Zkorumpovaná pakáž. Přichází čas ohrožení veřejnoprávních médií . Šéfredaktor reportážní publicistiky České televize a dramaturg pořadu Reportéři ČT Marek Wollner. ...

Marek Wollner: Jeden protokolář jel v perníku, druhý s bavorákem skončil v rybníku

31. 5. 2017 18:28 zobrazit článek
Reportér České televize Marek Wollner si na svém facebookovém profilu rýpl do týmu kolem prezidenta Miloše Zemana, konkrétně do bývalého vedoucího protokolu Jindřicha Forejta a do současného protokolisty Vladimíra Kruliše.

Zase ta samá redaktorka, zase naštvaný Babiš. V pořadu Marka Wollnera padly nové informace

28. 3. 2017 9:45 zobrazit článek
Reportéři ČT se prostřednictvím redaktorky Jany Neumannové již poněkolikáté zaměřili ve svém pořadu na kauzu ministra financí Andreje Babiše (ANO) a jeho financí. Podle nich totiž po zveřejnění auditu jeho příjmů otázek ještě přibylo. Není totiž stále zřejmé, kde Babiš vzal peníze na nákup akcií svého podniku Agrofert.

Marek Wollner promluvil o České televizi a Babišovi se Zemanem. A alternativní servery podle něj dopadnu takto

27. 2. 2017 7:29 zobrazit článek
Reportér Marek Wollner se v rozhovoru pro časopis Respekt vyjádřil mimo jiné k útokům vicepremiéra Andreje Babiše na tvůrce pořadu Reportéři ČT. Babiš je totiž označil za zkorumpovanou pakáž.

Zeman zmrskaný z ruské ambasády. Marek Wollner vyprávěl studentům, jak to dnes poctiví novináři mají těžké

16. 8. 2016 16:53 zobrazit článek
REPORTÁŽ Na Letní žurnalistické škole v Havlíčkově Brodě její účastníci na téma „Jak lidé věří serverům (zpravodajským a ‚zpravodajským‘)“ diskutovali s šéfredaktorem reportážní publicistiky České televize Markem Wollnerem a novinářem a politologem Michaelem Romancovem. V debatě byla řeč o roli médií v současném světě a kritika padla i na hlavu Miloše Zemana, který „opakuje lži ruské propagandy“.

Petr Uhl: Bezplatnou lékařskou péči tu zaručuje ústavní zákon

8. 6. 2016 10:47 zobrazit článek
Léčba dosud smrtelné amyotrofické laterální sklerózy má mnoho stránek - zdravotnickou, mediální, trestněprávní, morální, politickou a také ústavněprávní. Pokusím se o celkový pohled na současnou aféru propagátorky této léčby Evy Sykové. Marek Wollner a jeho redakční kolegové z České televize ukázali v pořadu Reportéři ČT české veřejnosti před týdnem, vlastně už podruhé, jak renomovaní vědečtí pracovníci a neurologové profesorka (a navíc…

Ovládají lobbisté českou politiku? Jak si stojí Plzeň? Roadshow DVTV a Tondy Blaníka na západě Čech!

26. 3. 2016 13:14 zobrazit článek
Dělali jsme plzeňská práva, v tom byla Plzeň světová, ale moc podobných kauz město nemá, říká šéf pořadu Reportéři ČT Marek Wollner.

Mediální analytik se chtěl bránit dezinformaci Marka Wollnera. Prostor k odpovědi nedostal

29. 5. 2016 22:02 zobrazit článek
Server Svobodné fórum zveřejnil text šéfredaktora reportážní publicistiky České televize Marka Wollnera, nazvaný „V čem neříkají Parlamentní listy pravdu o ‚Wollnerově partě‘ a Reportérech ČT“. Mediální analytik a bývalý ředitel Slovenské televize Radim Hreha zaslal vydavateli Svobodného fóra žádost o zveřejnění odpovědi podle tiskového zákona. Odpovědi se mu však nedostalo.

Děsí mě, že se Kancelář Blaník politikům líbí, říká scenárista seriálu

29. 3. 2016 12:39 zobrazit článek
Scenárista seriálu Kancelář Blaník Tomáš Hodan a šéf pořadu Reportéři ČT Marek Wollner o klientelismu a lobbingu v české politice.

Wollner z ČT šel po vlastníkovi údajně proruského webu. A toto se mu pak stalo

6. 7. 2016 17:53 zobrazit článek
Marek Wollner vyslal svůj tým z pořadu Reportéři ČT po stopách Marka Pešla, tajemného vlastníka konspiračního webu Aeronet. Toho se jim najít nepodařilo, zjistili však, že s ním nic není, jak se zdá, a jeho poslední stopy vedou na Slovensko. Zřejmě se však vydali správným směrem, jelikož samotný Wollner se dostal pod palbu kritiky ze strany čtenářů webu.

Do války kolem Šlachty promluvil významný muž z ČT: Víte, pan Babiš...

11. 6. 2016 23:04 zobrazit článek
Nositel ceny Ferdinanda Peroutky za rok 2015 a šéfredaktor sekce reportážní žurnalistiky České televize Marek Wollner se vyjádřil k případu Roberta Šlachty, kterého se ze všech sil zastává majitel Agrofertu, šéf hnutí ANO a jeho spolustraníci. Wollner v této souvislosti zmínil i jméno prezidenta Miloše Zemana. Ani jednomu ze zmíněných politiků se jeho slova líbit nebudou.

Vyberte si ty správné zdroje. Šídlo, Slonková a Wollner učili mladé, jak rozumět médiím

23. 5. 2017 13:31 zobrazit článek
V pražské Knihovně Václava Havla se v pondělí dopoledne sešli známí novináři, aby s přítomnými středoškoláky debatovali o mediálních dezinformacích. Besedu, které se zúčastnili Sabina Slonková (Neovlivni.cz.), Veronika Sedláčková (Český rozhlas), Silvie Lauder (Respekt), Marek Wollner (ČT) a Robert Břešťan (HlidaciPes.org), moderoval Jindřich Šídlo, šéfreportér zpravodajského webu Seznam.cz. Seznam.cz vysílal diskuzi živě.

Kmotři, staré kauzy, vyhrožování. A riziko Andrej Babiš. Marek Wollner odkryl pokličku pořadu Reportéři ČT

2. 12. 2017 6:33 zobrazit článek
„Bez svobodné žurnalistiky nemůže demokracie přežít,“ tvrdí šéf reportážní publicistiky České televize Marek Wollner. Během vzpomínání na historii pořadu Reportéři ČT řekl, že doba kmotrů sice skončila, ale podezřelé operace nikoliv. Jev korupce ve státní správě a politice už není tak rozšířený, ale objevila se nová rizika spojená s extremismem a střetem zájmů, která je masivní právě u Andreje Babiše. V rozhovoru pro server Česká média řekl, že ho politici upřímně nesnášeli. S každým premiérem a mnoha ministry měl ostrý střet. Zdůraznil však, že nikdy nedělali žurnalistiku, která jen něco předstírá a zároveň si nemohou žádné kauzy vymýšlet.

Dohra show Marka Wollnera na téma Nečas a Nagyová-Nečasová: Vše je prý trochu jinak. Vážné pochybnosti

28. 11. 2017 16:35 zobrazit článek
Prezident, soudci, exekutoři, myslivci, rybáři a Nagyová. Jak to bylo se zneužitím pravomoci.

Co se to děje v ČT? Po odvysílání včerejšího dokumentu o dětech v Norsku se stalo něco nevídaného. A nebylo to poprvé

22. 11. 2017 12:42 zobrazit článek
V tradičním cyklu České televize Český žurnál se toto pondělí objevil dokument Děti státu. Ten pojednával o norské sociálce Barnevernet a jejím často šokujícím přístupu k dětem a jejich rodinám. Mediálně známá dokumentaristka Monika Le Fay v něm ovšem vidí záškodnický čin hybridní proruské propagandy, záměrně dehonestující demokratické instituce. Není to prý poprvé, co Česká televize slouží ruské propagandě, kterou vidí i redaktor Marek Wollner, který kvůli tomu už obesílá nadřízené stížnostmi. Přečtěte si zevrubný popis, co se v dokumentu objevilo, a posuďte sami.

Marek Wollner: Kusturica je blb a buran. Zastaňte se Emmy Smetany, je to hezká holka!

4. 4. 2017 12:04 zobrazit článek
Reportér České televize Marek Wollner se na svém facebookovém profilu zastal moderátorky Emmy Smetany, která byla pranýřována za svůj rozhovor se srbským režisérem Emirem Kusturicou v pořadu DVTV.cz.

DVTV 22. 3. 2017 František Skála a Marek Wollner

22. 3. 2017 21:00 zobrazit článek
František Skála o své kandidatuře na prezidenta i výstavě ve valdštejnské jízdárně a Marek Wollner ke sporu ČT s Babišem

Jaromír Jágr! Kvůli Andreji Babišovi se z něj stalo horké téma, zapojil se i Marek Wollner

16. 3. 2017 12:02 zobrazit článek
Senátor Libor Michálek se vyjádřil ke dluhopisové aféře ministra financí Andreje Babiše. Člen horní komory parlamentu, jenž se označuje za bojovníka proti korupci, se šéfa hnutí ANO zastal. Pokud ukazujeme prstem na Babiše, měli bychom podle Michálka ukázat prstem také na sportovce typu Jaromíra Jágra. Marka Wollnera z České televize tato argumentace rozčílila. Pánové se do sebe s vervou pustili.

Marek Wollner promluvil o České televizi a Babišovi se Zemanem. A alternativní servery podle něj dopadnou takto

27. 2. 2017 12:01 zobrazit článek
Reportér Marek Wollner se v rozhovoru pro časopis Respekt vyjádřil mimo jiné k útokům vicepremiéra Andreje Babiše na tvůrce pořadu Reportéři ČT. Babiš je totiž označil za zkorumpovanou pakáž.

Je nutné stavět zátarasy, budovat hranice a opevňovat se... Známá tvář z ČT dala najevo silné znechucení nad slovy politiků

23. 12. 2016 10:52 zobrazit článek
Nad reakcemi českých politiků na útok na vánoční trh v Berlíně se na svém facebookovém profilu zamyslel redaktor České televize Marek Wollner.

Rozvoral (SPD): Ubohost České televize v podání Marka Wollnera!

29. 11. 2016 10:28 zobrazit článek
Žijeme ve svobodné zemi a každý má právo na svůj názor, ale když už na demonstraci veřejně vystoupí zaměstnanec České televize, jak se to stalo letos 17. listopadu, tak je určitě něco v nepořádku.

Známá tvář z ČT zaútočila na Zemana s Klausem: Paušální odpor k neziskovkám, k uprchlíkům, k homosexuálům, k USA

29. 9. 2016 16:55 zobrazit článek
Investigativní novinář Marek Wollner se opřel do prezidenta Miloše Zemana a exprezidenta Václava Klause, jejichž vztah přirovnal k Vladimiru Putinovi a Dmitriji Medveděvovi. Vše začalo opoziční smlouvou a skončilo jejich střídáním stráží na Pražském hradě. A tudíž není proč se divit, že se společně zúčastní i konference na Rhodosu.

 Články 1-30 z celkových 97, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.