Martin Horák

Martin Horák

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 138, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Pražský podnikatel roku vlastní Albatros, středočeský platební firmu

18. 2. 2015 19:53 zobrazit článek
Podnikatelem roku 2014 hlavního města Prahy se stal majitel společnosti Albatros Media Jaroslav Horák. Ve Středočeském kraji stejný titul dostal Martin Vohánka, majitel W.A.G. payment solutions. Další články k tématu:

Pančochová ve finále Snowjamu nebude: Ve Špindlu je to zakletý!

14. 3. 2015 13:21 zobrazit článek
Snowboardistka Šárka Pančochová ve finálovém závodě Světového poháru ve slopestylu skončila v semifinále. Na Snowjamu ve Špindlerově Mlýně v obou semifinálových jízdách upadla, skončila celkem devátá a do finále neprošla. Ve finále od 13.30 (PP ČT Sport) budou startovat Daniel Porkert a Petr Horák, který postoupil ze semifinále. Martinu Mikyskovi finále těsně uniklo.

Bódiš mi řekl, že muže jen uspal, vypověděl v případu dávné vraždy svědek

27. 8. 2015 15:44 zobrazit článek
Martin Bódiš, obžalovaný z deset let staré vraždy otrokovického podnikatele Pavla Nevařila, připravoval podle jednoho ze svědků zfalšované přiznání. Chtěl jím podle něj usvědčit z vraždy Nevařilova společníka Dušana Horáka. Tvrzení zaznělo při čtvrtečním projednávání případu u soudu ve Zlíně, Bódiš jej odmítl. Další články k tématu:

Kolonisté, kvóty, Sobotka: Čeká nás asi horké léto (martinkonvicka)

26. 6. 2015 14:16 zobrazit článek
Odskočil jsem si z terénu, od motýlů, a rychle absorbuji nejnovější zprávy. Premiér v Bruselu odmítl kvóty, jen aby po vzoru chytré horákyně dodal, že požadovaný počet zájemců přijmeme dobrovolně . Prý si je vybereme -

Šperky za 700 tisíc? Nagyové jsem dal jen šampaňské, hájí se údajný dárce

16. 6. 2015 12:31 zobrazit článek
Policejní dokumenty mluví jasně: bývalý ekonomický ředitel pražského dopravního podniku Martin Horák údajně daroval Janě Nečasové (dříve Nagyové) šperky značky Cartier za necelých 700 tisíc. Detektivové se však podle něj mýlí. „To není vůbec pravda. Dával jsem jí šampaňské,“ brání se v rozhovoru se serverem Lidovky.cz. Další články k tématu:

Majitel W.A.G. PS Martin Vohánka získal titul EY Podnikatel 2014

18. 2. 2015 16:36 zobrazit článek
Majitel společnosti W.A.G. payment solutions Martin Vohánka získal titul EY Podnikatel roku 2014 Středočeského kraje. Podnikatelem roku 2014 hlavního města Prahy se stal majitel společnosti Albatros Media Jaroslav Horák. ČTK to dnes sdělili pořadatelé soutěže.

Pražský podnikatel roku vlastní Albatros, středočeský platební firmu

18. 2. 2015 21:08 zobrazit článek
Podnikatelem roku 2014 hlavního města Prahy se stal majitel společnosti Albatros Media Jaroslav Horák. Ve Středočeském kraji stejný titul dostal Martin Vohánka, majitel W.A.G. payment solutions. Další články k tématu:

Pražský podnikatel roku vlastní Albatros, středočeský platební firmu

18. 2. 2015 20:36 zobrazit článek
Podnikatelem roku 2014 hlavního města Prahy se stal majitel společnosti Albatros Media Jaroslav Horák. Ve Středočeském kraji stejný titul dostal Martin Vohánka, majitel W.A.G. payment solutions. Další články k tématu:

Podnikateli roku 2014 v Praze a Středočeském kraji jsou Horák a Vohánka

18. 2. 2015 21:28 zobrazit článek
Majitel společnosti W.A.G. payment solutions Martin Vohánka získal titul EY Podnikatel roku 2014 Středočeského kraje. Podnikatelem roku 2014 hlavního města Prahy se stal majitel společnosti Albatros Media Jaroslav Horák.

Horák vyhrál na univerziádě v Granadě slopestyle ve snowboardingu

13. 2. 2015 20:09 zobrazit článek
Český snowboardista Martin Horák ovládl na zimní univerziádě ve Španělsku disciplínu slopestyle. Třiadvacetiletý freestylista potvrdil roli jednoho z favoritů a vyhrál obě jízdy. Úspěch české výpravy podtrhl bronzem Martin Mikyska.

Horák vyhrál na univerziádě v Granadě slopestyle ve snowboardingu

13. 2. 2015 19:49 zobrazit článek
Český snowboardista Martin Horák ovládl na zimní univerziádě ve Španělsku disciplínu slopestyle. Třiadvacetiletý freestylista potvrdil roli jednoho z favoritů a vyhrál obě jízdy. Úspěch české výpravy podtrhl bronzem Martin Mikyska.

Rusko má neviditelné tanky – senzační silvestrovské odhalení (Martin Horák)

31. 12. 2014 10:18 zobrazit článek
V poslední době se toho hodně píše o ruské agresi a militarizaci. Přitom nejpřevratnější zbrojní novinka zůstala světové veřejnosti až doposud utajena. Nyní jste svědky senzačního objevu!

Antiruská vláda jedná rusky, konečně něco legračního na Ukrajině! (Martin Horák)

22. 12. 2014 21:27 zobrazit článek
Minulý týden jsem se dočetl, že Jaceňuk vede jednání vlády v ruštině. Už jsem toho za poslední rok přečetl o Ukrajině hodně, ale tohle je snad první případ, kdy jsem se od srdce zasmál.

Co mají společného vraždy a státní úředníci? (Martin Horák)

29. 11. 2014 12:28 zobrazit článek
2) Která společnost jako první v dějinách zažila stálý technologický pokrok? 3) Jak spolu tyto otázky souvisejí?

Třikrát větší (Martin Horák)

23. 11. 2014 18:21 zobrazit článek
je průměrný plat v Rusku než na Ukrajině. Zvláštní je, že tento fakt je tak málo zmiňován nejen v tendenčních médiích, ale i proputinovskými diskutéry. Jako by separatisti či Putinovi příznivci museli mít jen ideální motivy.

OBRAZEM: Velká pardubická zakončila dostihovou sezónu

13. 10. 2014 10:46 zobrazit článek
Pardubice – Sezóna na dostihovém závodišti v Pardubicích včera vyvrcholila již 124. ročníkem nejnáročnějšího dostihu starého kontinentu. Ještě před Velkou Pardubickou se běžela Cena hejtmana Pardubického kraje na 4500 metrů. Vítězem se stal jeden ze spolufavoritů dostihu Zugor v sedle s Martinem Liškou pod vedením trenérky Lenky Horákové. Na slavnostním ceremoniálu vítězné stáji poblahopřál i hejtman Martin Netolický, eurokomisařka Věra Jourová a předseda Prešovského samosprávného kraje Peter Chudík.

Znamení nové doby – (neo)marxisté nenávidějící Rusko (Martin Horák)

27. 9. 2014 13:22 zobrazit článek
Rád bych přiměl pravicové antiputinisty, aby zapřemýšleli hlavou, proč se asi ve svém „antikomunistickém“ zanícení proti současnému Rusku tak výborně sejdou s Obamou, Hollandem, Barossem, Kocábem, Bursíkem, Halíkem...

[aktualita] Etnetera slaví dvacáté narozeniny a míří ke čtvrtmiliardovému obratu

18. 5. 2017 10:38 zobrazit článek
Vytvořili úspěšný off-line blog, zaplatili herce, aby jako mimozemšťan hledal smysl bytí a bavil tím řidiče v zácpě na pražské ulici Milady Horákové, a teď se pustili do podpory Science Café. TIP: Martin Palička (Etnetera): Něco takového tu minimálně dva roky nebylo EtNetera se předloni přestěhovala z pražské Letné do Holešovic a loňský rok přinesl firmě se 150 zaměstnanci 213 milionové tržby spojené s o osm procent vyšším provozním ziskem 35 milionů. Firma teď kromě stávajících

Materia pharmaceutica, M. Lehký, O. Horáková a kol.

9. 5. 2017 16:26 zobrazit článek
Materia pharmaceutica, M. Lehký, O. Horáková a kol. / Štúdium, terapia, progres 4 / Osveta, Martin / 1983

Dražební vyhláška - inná : Martina Horáková

5. 5. 2017 12:30 zobrazit článek

Rychleji, výš... Mladí skateboardisté vyvíjí virtuálního kouče, který změří rychlost jízdy a pomůže naučit se triky

3. 3. 2017 18:01 zobrazit článek
Dvaadvacetiletý Martin Horák se svým týmem vymyslel zařízení, které po připnutí na skateboard změří rychlost jízdy, výšku skoku nebo porovná triky. Díky propojení přístroje s internetem skateboardisté mohou vzájemně soutěžit - i na dálku. S projektem Fosh tým vyhrál startupovou soutěž a získal prostředky k vývoji i možnost pracovat v moderním coworkingu.

Raněný cit pro spravedlnost je soudu málo? Advokát se pohoršuje nad zamítnutou žalobou proti „stalinistce“ Semelové

2. 12. 2016 16:42 zobrazit článek
Advokát Aleš Rozehnal se vrátil k žalobě na komunistickou poslankyni „stalinistku“ Martu Semelovou, kterou podal brněnský právník Martin Kincl kvůli jejím výrokům o prospěšnosti komunistické Státní bezpečnosti, o přiznané vině Milady Horákové i o sovětské okupaci Československa jakožto internacionální pomoci. Jeho glosu přináší server HlídacíPes.org.

Student se pokouší oživit opuštěný zámek ve Ptení

23. 7. 2016 15:32 zobrazit článek
Když student brněnské právnické fakulty Martin Horák otevře doma ve Ptení na Prostějovsku okno, vidí zdejší zámek. „Už dlouho přemýšlím o tom, že by se s ním mělo něco dělat. Zámek je jako pěst na oko. Ze všech stran, když člověk do Ptení přijíždí, je vidět,“ popisuje Horák.

Aleš Březina, hudební skladatel, muzikolog a ředitel Institutu Bohuslava Martinů

13. 7. 2016 11:47 zobrazit článek
Tentokrát se pořad zaměří na Březinovu skladatelskou činnost. Je spolu s libretistou a režisérem Jiřím Nekvasilem autorem opery Zítra se bude o procesu s Dr. Miladou Horákovou, která získala Cenu Alfréda Radoka za nejlepší hudbu v roce 2008.

Horáková, Scholl, Gabčík, Kubiš...a tí ďalší (martinasulova)

27. 6. 2016 21:43 zobrazit článek
Ono teoreticky platí, že je niekedy lepšie, ak človek, ako sa nespisovne hovorí, drží hubu a krok ....našťastie prax býva občas aj iná...

Chocová, Moravčíková a Závadová postoupily na ME do semifinále

21. 5. 2016 12:36 zobrazit článek
Petra Chocová a Martina Moravčíková postoupily na plaveckém mistrovství Evropy do večerních semifinále na prsařské padesátce. Totéž se povedlo Barboře Závadové na trati 200 metrů motýlek. V dopoledních rozplavbách naopak vypadly Monika Štěpánová, Tereza Horáková a Anna Kolářová.

Chocová, Moravčíková a Závadová postoupily na ME do semifinále

21. 5. 2016 12:23 zobrazit článek
Petra Chocová a Martina Moravčíková postoupily na plaveckém mistrovství Evropy do večerních semifinále na prsařské padesátce. Totéž se povedlo Barboře Závadové na trati 200 metrů motýlek. V dopoledních rozplavbách naopak vypadly Monika Štěpánová, Tereza Horáková a Anna Kolářová.

Martina Horáková obklopená dětmi

10. 3. 2016 13:43 zobrazit článek

Bódiš mi řekl, že muže jen uspal, vypověděl v případu dávné vraždy svědek

27. 8. 2015 16:08 zobrazit článek
Martin Bódiš, obžalovaný z deset let staré vraždy otrokovického podnikatele Pavla Nevařila, připravoval podle jednoho ze svědků zfalšované přiznání. Chtěl jím podle něj usvědčit z vraždy Nevařilova společníka Dušana Horáka. Tvrzení zaznělo při čtvrtečním projednávání případu u soudu ve Zlíně, Bódiš jej odmítl. Další články k tématu:

Bódiš mi řekl, že muže jen uspal, vypověděl v případu dávné vraždy svědek

27. 8. 2015 15:52 zobrazit článek
Martin Bódiš, obžalovaný z deset let staré vraždy otrokovického podnikatele Pavla Nevařila, připravoval podle jednoho ze svědků zfalšované přiznání. Chtěl jím podle něj usvědčit z vraždy Nevařilova společníka Dušana Horáka. Tvrzení zaznělo při čtvrtečním projednávání případu u soudu ve Zlíně, Bódiš jej odmítl. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 138, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.