Martin Kavan

Martin Kavan

Herec/Herečka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-12 z celkových 12, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Čas řešit stíhačky. F-22 Raptor nebo nic. (Martin Viola)

22. 1. 2012 12:53 zobrazit článek
Pronájem Gripenů se chýlí ke konci, a je na čase řešit, volit-li náhradu, jakou, a jestli to má vůbec smysl. K předchozímu tendru, (na 24-36 strojů), finálně vypsanému v roce 2000, byly v nabídce stroje F-18 Hornet (Boeing), F-16 (Lockheed) za USA, a Mirage, Eurofighter a JAS-39 Gripen za EU. Všichni účastníci se vzdali z důvodu nepokrytého protěžování Saabu a jeho Gripenu. Dnes je to historie, viděli jsme časem hovořit pana Kavana, tajně natočeného švédskou televizí o způsobech nákupů. Jenže kvůli ...

Pošťácká pohádka: Jak herec Martin Kavan plní přání po celý rok

24. 12. 2011 6:57 zobrazit článek
Vánoce patří splněným příní. Pošťák Ondra měl možnoct dlouhá léta plnit přání průběžně. Procestoval celou Českou a valnou část Slovenské republiky. Herec Martin Kavan alias pošťák Ondra teď navíc moderuje nedělní Návraty Pošty pro tebe.

Blázinec v 1. poschodí - divadlo s J. Obermaierovou, O. Navrátilem aj.

25. 2. 2011 2:21 zobrazit článek
Divadlo - BLÁZINEC V 1. POSCHODÍ pátek 25.2.2011 v 19:30 h. Kino Hostinné Vstupné: děti, studenti, důchodci 260 Kč, dospělí 290 Kč, balkon 200 Kč Vstupenky je možné zarezervovat v Informačním centru Hostinné! Jedna z nejúspěšnějších komedií F. F. Šamberka. Režie: M. Schejbal Hrají: Jaroslava Obermaierová, Martina Hudečková, Julie Jurištová, Oldřich Navrátil, Rudolf Kubík, Libor Jeník, Jiří Hána/Martin Kavan Hrdina příběhu Josef, člen divadelního spolku, se tajně rozhodne léčit si pocuchané nervy. Proto nastoupí jako sluha do zdánlivě poklidné domácnosti doktora Jaroslava a jeho ženy Kláry, velké milovnice divadla. Jenže nic není takové, jak na první pohled vypadá. V domácnosti nastane opravdový blázinec.Veselohra na způsob vídeňské frašky je jednou z nejúspěšnějších bláznivých komedií proslulého českého dramatika. Více informací na 25. 02. 2011 19.30 (Kino Hostinné, Hostinné)

Vyznamenání pro Sáblíkovou a Vlka? Poslanci možná navrhnou Zemanovi i Kavana

24. 5. 2017 16:03 zobrazit článek
Sněmovna by mohla navrhnout prezidentu Miloši Zemanovi na státní vyznamenání kardinála Miloslava Vlka in memoriam, rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou a folklorní zpěvačku Jarmilu Šulákovou in memoriam. Na předběžném seznamu, jenž čítá celkem 39 jmen a který dnes projednal organizační výbor, figurují také historik Petr Čornej, psychiatr Cyril Höschl nebo bývalý hokejový brankář Jiří Holeček. Sněmovna by měla o kandidátech hlasovat v červnu.

Martin Schulz je téměř všeho schopný politik, hodnotil v ČT Kavan

16. 3. 2017 22:00 zobrazit článek
Moderátorka Zuzana Tvarůžková ve čtvrtečním Interview ČT24 přivítala exministra zahraničí Jana Kavana (ČSSD). Zhodnotil volby v Nizozemsku a předpověděl, jak by mohly dopadnout prezidentské volby ve Francii a parlamentní volby v Německu. Lidé prý už jsou unaveni Angelou Merkelovou. Velmi tvrdě se vyjádřil k dění v Turecku a k absolutně nepřijatelným výrokům prezidenta země půlměsíce Recepa Erdogana.

3. 12. 2015: Panelová diskuse „Podnikám, protože chci změnit SVĚT“ (Oikos Praha)

2. 12. 2015 0:42 zobrazit článek
Chcete si vyzkoušet podnikání na vlastní kůži? Zajímá vás okolí a chcete něco skutečně změnit? Sociální problémy vám nejsou lhostejné? Jestli jste kladně odpověděli alespoň na jednu otázku, tato akce je právě pro vás! Na diskuzi přijdou: Hana Kavánková (SOCIAL IMPACT AWARD), Martin JUZA (IRONING LADIES), Tereza Jurečková (PRAGULIC), Dita Přikrylová (CZECHITAS) a Petr Hanzel (BEZOBALU.CZ)...

Sympatický pošťák Ondra po vyhazovu z Pošty pro tebe: Čím se teď živí? Asi vás to překvapí

15. 8. 2014 5:38 zobrazit článek
Téměř jako antický posel bohů Hermés se pošťák Ondra alias Martin Kavan (34) prodíral těmi nejmenšími vesničkami, aby našel správného adresáta a včas doručil dopis. Namísto okřídlených zlatých sandálů byl vybaven červenou kšiltovkou a nebojácně se vydával do všech zákoutí republiky. Co dělá teď?

Kavan prokoukl Stropnického výrok o možné válce v Evropě. A přidává varování

31. 5. 2014 8:35 zobrazit článek
ROZHOVOR Jan Kavan, někdejší ministr zahraničí, senátor za ČSSD a také bývalý předseda Valného shromáždění OSN v rozhovoru ParlamentníchListů.cz poodkryl svůj názor na ukrajinskou krizi a vysvětlil, proč vůbec Rusko, Bělorusko a Kazachstán uzavřely pakt o hospodářské unii. Také uvedl, zda má obdobný názor jako ministr obrany Martin Stropnický (ANO) ohledně reálné možnosti vojenského konfliktu v Evropě.

Miloš Zeman, (Aleš Dohnal)

25. 1. 2013 17:45 zobrazit článek
Lubomír Štrougal, Adam B. Bartoš, Vladimír Dryml, Miroslav Štěpán, Helena Vondráčková, Michal Semín, Václav Klaus, Tomáš Vandas, Miroslav Šlouf, Vojtěch Filip, Václav Klaus ml., Roman Onderka, Jan Fischer, Karel Srba, František Ringo Čech, Stanislav Gross, Jan Kavan, Karel Březina, Jaroslav Palas, Jaroslav Doubrava, Boris Šťastný, Ivo Svoboda, Jaroslav Zavadil, Martin Nejedlý, Vladimír Mynář, Zdeněk Zbytek, Vladimír Železný, Jaroslav Foldyna, Jiří Paroubek...

Pošťak Ondra má za sebou divokou minulost: Co provedl?

16. 9. 2012 18:51 zobrazit článek
To je ale přiznání! Pošťák Ondra, vlastním jménem Martin Kavan (32), byl v minulosti pěkné kvítko. Na střední škole podle jeho slov nedělal průšvihy, ale přímo prů*ery! Co provedl?

Pošťák Ondra se stal tátou! Dceři dal jméno Mia

16. 7. 2012 12:33 zobrazit článek
Herec Martin Kavan (32), kterého do povědomí dostala role pošťáka Ondry v oblíbeném pořadu Pošta pro tebe, se stal otcem. Jeho manželka Tereza (33) před několika dny přivedla na svět zdravou dceru Miu.

Z privilegovaného doktora Ratha – PERSONA NON GRATA? (Martin Winkelbauer)

18. 5. 2012 14:35 zobrazit článek
V jednom starším českém filmu (Zralé víno) byl pro získávání peněz na úplatky - vytvořen seznam fiktivních zaměstnanců na výplatní listině. Mělo tak naoko docházet k vyplácení mzdy smyšlenému triu Kavánek, Šavrda, Zlobil, ale peníze putovaly (byly odkloněny) na konto „X." V současnosti tedy v reálném čase můžou občané sledovat reálný příběh, který dosvědčuje úzkou spojitost mezi stavební firmou, ředitelkou nemocnice a hejtmanem. Vypůjčím si tedy schéma povedeného tria a to bude v následujícím složení: ...

 Články 1-12 z celkových 12, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.