Martin Kocián

Martin Kocián

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 117, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Zpěvák kapely Lunetic Kocián propadl automatům: V herně nechal i svůj pas a hodinky!

24. 5. 2017 6:00 zobrazit článek
Po eskapádách s drogami a alkoholem je z bývalého zpěváka skupiny Lunetic Martina Kociána (40) nejspíš gambler. V pravé poledne prý v centru Mostu naházel do automatu pět tisíc korun! Nebyly přitom jeho...

Do obchodů s normálním oblečením téměř nechodím, říká Martina Kociánová

3. 12. 2015 14:16 zobrazit článek
Zpěvačka Martina Kociánová (44) není milovnicí běžných obchodních řetězců s oblečením. Nákupy jsou pro ni za trest. Už léta si nechává oblečení šít a na běžné nákupy chodí z nutnosti nebo kvůli synovi Danielovi. Další články k tématu:

Dana Bočková: Otevřený dopis proti zrušení pořadu Kupředu do minulosti

12. 12. 2016 10:55 zobrazit článek
S příchodem nového generálního ředitele Českého rozhlasu se ruší pořad Martiny Kociánové Kupředu do minulosti. Tento pořad byl vždy zajímavý nejen výběrem hostů, kde dostávali prostor mj. hosté jako pan Cílek, Kuras, Frýbort, Tomský a další, které mnoho nevídáme, ale též citlivým moderováním paní Kociánové.

Rozhlas ruší kritizovaný pořad Kupředu do minulosti

12. 12. 2016 19:40 zobrazit článek
Pořad Martiny Kociánové končí po dvou letech, nespokojení posluchači stvořili petici.

Moderátorce Kociánové zrušili pořad v rozhlase! Syn jí napsal drsný vzkaz

9. 12. 2016 13:55 zobrazit článek
Moderátorka Martina Kociánová (45) přišla o svůj pořad Kupředu do minulosti v Českém rozhlase. Její syn Daniel, kterého před osmi lety s manželem adoptovali, jí napsal velmi dojemný vzkaz.

Vánoční koncert Martiny Kociánové a Českého komorního tria

14. 11. 2016 13:31 zobrazit článek
Komorní soubor složený z vynikajících sólistů působí od roku 2008. S úspěchem absolvoval řadu koncertů a spolupracuje s významnými osobnostmi např. s Martinou Kociánovou, Marií Retkovou nebo s Lubomírem Brabcem. Jako jeden z mála souborů nabízí celovečerní programy, v nichž se spojuje hudba s mluveným slovem.

Martin Šolc bude prezidentem Mezinárodní advokátní komory

23. 9. 2016 17:19 zobrazit článek
Praha - Advokát Martin Šolc byl jako první Středoevropan zvolen prezidentem Mezinárodní advokátní komory (IBA), která je největší světovou organizací v oboru advokacie. Ve čtvrtek o tom rozhodla Rada IBA na výroční konferenci ve Washingtonu. Ve funkci 1. ledna 2017 nahradí amerického advokáta Davida Rivkina, kterého už v roce 2015 vystřídal na pozici viceprezidentam,dnes o tom informovala advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík, kde je Šolc zakládající partner.

Martin Šolc se stal prezidentem Mezinárodní advokátní komory

23. 9. 2016 12:42 zobrazit článek
Zakládající partner české advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík Martin Šolc byl zvolen prezidentem Mezinárodní advokátní komory.

Vánoční koncert Martina Kociánová a České komorní trio

21. 9. 2016 17:01 zobrazit článek

Zajděte si na výstavy v Uherském Hradišti a Uherském Brodu

20. 5. 2016 13:50 zobrazit článek
V Galerii Slováckého muzea v Uherském Hradišti můžete navštívit kolektivní výstavu k poctě Jindřicha Pruchy Strom II a expozici plastik Quida Kociána. Q galerie v Uherském Brodu vystavuje fotografie Martina Vybírala.

Ministr Stropnický: Zmenšení újezdu proběhlo úspěšně a neslyšel jsem žádné katastrofické zprávy

20. 5. 2016 8:53 zobrazit článek
Martin Stropnický a zástupce náčelníka Generálního štábu AČR generálmajor Jaroslav Kocián jednali ve čtvrtek 19. května v Karlových Varech s hejtmanem Martinem Havlem a poté v ubytovacím zařízení Dlouhá se starosty obcí z okolí vojenského újezdu Hradiště.

Ministr Stropnický: Armáda bude vždy taková, jací budou její vojáci

24. 2. 2016 20:28 zobrazit článek
Ministr obrany Martin Stropnický, předseda Vojenského fondu solidarity generálmajor Jaroslav Kocián a rektor-velitel Univerzity obrany brigádní generál Bohuslav Přikryl převzali od zástupců hokejového klubu Kometa Brno šek ve výši 215 tisíc korun z výtěžku aukce dresů, v nichž nastoupili brněnští hráči během jednoho ze zápasů lednových Hokejových her pod širým nebem. Slavnostní ceremoniál se odehrál před začátkem úterního extraligového zápasu, v němž změřili síly hráči Komety a Třince.

Pět set vedoucích politiků Evropské unie zrazuje Evropu. Jan Petránek se rozjel v Českém rozhlase

24. 1. 2016 19:55 zobrazit článek
Legendární novinář Jan Petránek si povídal v uplynulém týdnu v Českém rozhlase s redaktorkou Martinou Kociánovou, kde řešil nejen aktuální otázky současného dění ve světě, přičemž odpovídal především na dotazy posluchačů Českého rozhlasu. „Myslím, že je to, jako když plavete na loďce a začínají peřeje. Vždycky to tak bylo, záleží na tom, jaká je zrovna loďka, na které sedíte, a jak velké jsou ty peřeje,“ řekl Petránek na otázku, co se stalo se světem. A pořádně se rozčílil nad Evropskou unií.

Přímý přenos Tříkrálového koncertu na ČT1

6. 1. 2016 15:39 zobrazit článek
Poděkováním koledníkům, dárcům i partnerům Tříkrálové sbírky Charity Česká republika je koncert, který už tradičně živě vysílá Česká televize. Letošní přímý přenos z Městského divadla v Brně nabídne ČT1 v neděli 10. ledna 2016 od 18 hodin. Moderují Martina Kociánová a Jan Čenský. Režie Adam Rezek.

„Co je světu po nějakym Daňkovi.“ Zemřel Wabi Daněk. Jeho poslední vystoupení na Dvojce

16. 11. 2017 22:16 zobrazit článek
Po dlouhé nemoci ve čtvrtek 16. listopadu 2017 ve věku 70 let zemřel Wabi Daněk. Rodina další informace sdělovat nechce. Při rozhovoru s Martinou Kociánovou v roce 2016 písničkář evidentně vážil každé slovo. Úplně naposledy na Dvojce ale vystoupil těsně před svými 70. narozeninami.

Bývalá hvězda Novy Kociánová v průhledné halence. Páni, ta má postavičku!

25. 10. 2017 16:25 zobrazit článek
Dříve ji diváci Novy vídali na obrazovkách v Televizních novinách denně, dnes se Martina Kociánová (46) ukáže mezi lidmi jen velmi zřídka. A když už, tak na sebe umí upozornit.

Zpěvák Luneticu zbil expartnerku!

21. 10. 2017 6:09 zobrazit článek
Surově zbil bývalou přítelkyni K. (32). Zpěvákovi bývalé chlapecké kapely Lunetic Martinu Kociánovi (41) za to včera uložil Obvodní soud pro Prahu 8 roční podmínku se zkušební dobou na tři roky.

Zpěvák kapely Lunetic Kocián dostal za zmlácení přítelkyně podmínku

20. 10. 2017 13:53 zobrazit článek
Zpěvák kdysi slavné chlapecké kapely Lunetic Martin Kocián (41) nezvládl letos na jaře své emoce po rozchodu s dlouholetou přítelkyní K. (32) a v okamžiku, kdy si měl od ní odvézt kufr se svými věcmi, bývalou partnerku v návalu vzteku zmlátil. Od Obvodního soudu pro Prahu 8 za to v pátek odešel s roční podmínkou s tříletou zkušební dobou. S tímto trestem stejně jako státní zástupkyně souhlasil, tudíž se stal rozsudek okamžitě pravomocným.

Dal loket své přítelkyni, kopal do ní a tahal ji po zemi za vlasy! Kocián z Luneticu dostal dost nízký trest

20. 10. 2017 19:27 zobrazit článek
Bývalý člen skupiny Lunetic Martin Kocián odešel od obvodního soudu Prahy 8 s roční podmínkou s tříletou zkušební dobou za zmlácení své bývalé přítelkyně. Kocián je známý bouřlivák, který je podle odborníků závislý na pervitinu a občas holt nezvládá své emoce. Proti svému trestu nijak neprotestoval a přijal ho.

Martin Kocián z Lunetiku před soudem! Trest za zmlácení holky

20. 10. 2017 16:32 zobrazit článek
Stejně jako celý vztah, byl bouřlivý i rozchod Martina Kociána (41), bývalého člena skupiny Lunetic. Na dlouholetou přítelkyní K. (32) v návalu vzteku zaútočil a zmlátil ji. Za svůj čin dostal roční podmínku s tříletou zkušební dobou.

ExLunetic Martin Kocián: Bývalce jsem zlomil žebra! Čeká mě soud

17. 7. 2017 15:29 zobrazit článek
ExLunetic Martin Kocián (40) jde z průšvihu do ještě většího... S máločím si dělá hlavu. Od drog k automatům a dluhům. Mnoho svých věcí také zastavil. Čeká ho soud za ublížení na zdraví. Bývalé přítelkyni totiž zlomil žebra. Přesto hledá partnerku. Chce ještě syna Olivera. A cvičit svůj hlas bude v kostelním sboru!

Martin Kocián z legendárního Luneticu ukázal svého "myšáka": Víme, jaké má plány do budoucna!

17. 7. 2017 21:04 zobrazit článek
V devadesátkách si užíval slávy tisícovek fanynek a znala ho snad každá puberťačka v republice. Lunetici byli na vrcholu slávy a užívali si pozici nejslavnějšího českého boybandu. Jenomže pak se na ně začalo zapomínat a kapela se rozpadla. Od té doby bylo nejvíce slyšet o Martinu Kociánovi, a to ne zrovna v dobrém. Jak se má bývalý zpěvák teď?

Svědectví servírky z Prahy: Kocián z Luneticu si půjčil 25 tisíc na automaty, prohrál a zmizel!

26. 5. 2017 21:28 zobrazit článek
Záliba bývalého zpěváka Luneticu Martina Kociána (40) v »bednách« už zřejmě trvá dlouho! Blesku se ozvala další napálená servírka Magda (51), tentokrát z Prahy. Před dvěma lety z ní a kolegy vylákal celkem 25 tisíc!

Bývalá hvězda kapely Lunetic Martin Kocián opět šokuje! Na bednách prohrál pas i hodinky!

24. 5. 2017 18:00 zobrazit článek
Bývalý feťák a alkoholik Martin Kocián je opět na rozcestí... Tentokrát si nevybral drogy, ale jinou závislost. Jakou?

Do obchodů s normálním oblečením téměř nechodím, říká Martina Kociánová

3. 12. 2015 18:03 zobrazit článek
Zpěvačka Martina Kociánová (44) není milovnicí běžných obchodních řetězců s oblečením. Nákupy jsou pro ni za trest. Už léta si nechává oblečení šít a na běžné nákupy chodí z nutnosti nebo kvůli synovi Danielovi. Další články k tématu:

Ministr obrany ocenil odborné zkušenosti hranických vojáků

1. 12. 2015 15:43 zobrazit článek
Ministr obrany Martin Stropnický dnes zavítal do Hranic na Moravě, kde sídlí velitelství 7. mechanizované brigády. Ministra doprovázel zástupce náčelníka Generálního štábu – inspektor AČR generálmajor Jaroslav Kocián.

Kocián z Luneticu: Strašná ostuda v Mostě!

23. 5. 2017 13:27 zobrazit článek
Po aférkách s drogami a alkoholem, přichází gamblerství. Gamblerem se stal asi zpěvák ze skupiny Lunetic Martin Kocián (40). Do automatu v mostecká herně prý naházel pět tisíc korun, které nebyly jeho!

Mladí houstlisté zahráli v Ústí nad Orlicí, letos už po devětapadesáté

14. 5. 2017 22:40 zobrazit článek
Více než půl století se mladí houslisté sjíždějí do Ústí nad Orlicí, aby předvedli své umění a soutěžili se svými vrstevníky. Pravidelně se zde totiž koná Kocianova houslová soutěž. Tato prestižní mezinárodní akce je spojená se jménem ústeckého rodáka Mistra Jaroslava Kociana a je určena houslistům do 16 let. Nad letošním 59. ročníkem převzal záštitu hejtman Pardubického kraje Martin Netolický.

Mladí houstlisté zahráli v Ústí nad Orlicí, letos už po devětapadesáté

11. 5. 2017 15:01 zobrazit článek
Ústí nad Orlicí – Více než půl století se mladí houslisté sjíždějí do Ústí nad Orlicí, aby předvedli své umění a soutěžili se svými vrstevníky. Pravidelně se zde totiž koná Kocianova houslová soutěž. Tato prestižní mezinárodní akce je spojená se jménem ústeckého rodáka Mistra Jaroslava Kociana a je určena houslistům do 16 let. Nad letošním 59. ročníkem převzal záštitu hejtman Pardubického kraje Martin Netolický.

Vyhazov. Pád na dlažbu. Známé moderátorce zrušili v Českém rozhlase pořad. Posluchači se bouří a mluví o cenzuře

12. 12. 2016 15:03 zobrazit článek
Jakoby nestačilo, že ředitel Českého rozhlasu Zavoral utrácí stovky tisíc za kampaň Zelené vlny, u níž neznáme výsledek. Přistoupil dokonce ke zrušení renomovaného pořadu Kupředu do minulosti, jehož moderátorkou byla Martina Kociánová. V té souvislosti získaly ParlamentníListy.cz petici, která proti nevratnému kroku protestuje.

 Články 1-30 z celkových 117, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.