Martin Říman

Martin Říman

Politik/Politička

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto politikovi/političce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 89, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

I takto může skončit známý politik. Podívejte se, co dělá exministr Říman

4. 3. 2015 20:24 zobrazit článek
Bývalý ministr průmyslu a obchodu za ODS a poradce premiéra Petra Nečase Martin Říman je hoteliérem. Když skončil s vysokou politikou, zakotvil jako spolumajitel honosného hotelového komplexu v Beskydech.

Lidská krutost: Fotbalista prý ve vzteku napadl přítelkyni a vyhodil čivavu z okna

17. 8. 2017 13:07 zobrazit článek
Martina Římanová (44) zamířila k moři a prosila dceru, aby pohlídala její milovanou čivavu Lady. Šestiletá fenka nežije. Opilý přítel dcery a známý sportovec ji prý vyhodil oknem bytu ve 3. podlaží.

Martin Kavka: Evropu zničí sociální pomoc, sliby a solidarita

4. 2. 2017 22:37 zobrazit článek
V poslední dekádě mi Evropa, respektive Evropská unie, připomíná Římskou říši na vrcholu slávy. Lid chce chléb a hry, Římané nechtějí bojovat za Řím, ale chtějí si užívat svého blahobytu. Barbaři na hranicích jsou od Říma daleko.

Bude Škrtel Rimanom? Záujem má AS

19. 6. 2016 17:17 zobrazit článek
V súvislosti s klubovou budúcnosťou kapitána slovenskej futbalovej reprezentácie Martina Škrtela sa po Turecku začalo skloňovať aj Taliansko.

Kam se ztratil Topolánkův exministr? Říman podniká, comeback nechystá

20. 5. 2016 21:34 zobrazit článek
Někdejší ministr dopravy v Klausově vládě a ministr průmyslu a obchodu v Topolánkově vládě Martin Říman nedávno oslavil 55. narozeniny. Z vrcholné politiky se však stáhl do ústraní a návrat neplánuje. Blesk.cz na křtu nové knihy Mirka Topolánka (60) prozradil, co dnes dělá.

Patří Turecko do Evropy? (Martin Kavka)

18. 10. 2014 18:38 zobrazit článek
V posledních dny, vzhledem k rozšiřování takzvaného Islámského státu, je dost často zmiňováno Turecko. Země, která leží na pomezí Evropy a Asie a v mnoha ohledech je , byť islámská země, dědičkou Byzantské říše, přestože z celé "Byzance" převzala v minulosti správní uspořádání země , orientální despotismus a první sultán se pyšnil titulem "Vládce Římanů"

Rusi počas plynovej krízy pochopili, že sa Európa nenechá vydierať

5. 1. 2014 18:08 zobrazit článek
Český minister priemyslu a obchodu Martin Říman (vľavo), špeciálny vyslanec českého ministestva zahraničných vecí Václav Bartuška a generálny riaditeľ Generálneho direktoriátu pre dopravu a energetiku Európskej komisie Matthias ...

Chudák Okamura aneb my Římané (Martin Macháček)

5. 9. 2013 17:40 zobrazit článek
Od chvíle jejího vzniku se setkáváme s tendencí přirovnávat moderní demokracii k její pramáti, vyvinuté obyvateli tehdejší oikúméné za účelem spravedlivého a nejlepšího možného spravování městských států. Moderní politický systém má však mnohem blíže k tomu římskému – máme zastupitele a byrokracii, která může rozhodovat o státních věcech díky tomu, že je její aparát řízen lidmi povolanými k vládě ve volbách (nebo jinak: císařem, králem, knížetem, Zemanem )

Exministr ODS hovoří o tom, jak Schwarzenberg škodí. A chválí Zemana

13. 5. 2013 17:22 zobrazit článek
Martin Říman, bývalý ministr průmyslu a obchodu, je od počátku roku 2012 mimo politiku. V rozhovoru pro pravicový server Pravý břeh vysvětlil jeden z důvodů, proč odešel. S Bohuslavem Pečinkou hovořil o metternichovské diplomacii knížete Schwarzenberga nebo také o médiokracii.

Na slovo vzatí odborníci v ČEZ

18. 6. 2015 2:00 zobrazit článek
Když v roce 2010 zamířil šéfporadce tehdejšího premiéra Martin Říman do čela dozorčí rady ČEZ, manažer Vratislav Kulhánek ke složení dozorčích rad.....

Čunek prozradil, co ví o kauze CASA. Jde o Kalouska, tvrdí

15. 6. 2012 14:56 zobrazit článek
Jsem nevinná! Vzkazuje exministryně obrany Vlasta Parkanová (TOP 09) médiím k podle mnohých až dvojnásobně předraženému nákupu dopravních letounů CASA pro armádu. Ministr financí Miroslav Kalousek dodává: Rozhodovala celá vláda, ne jen Parkanová. To rozhodně odmítá někdejší člen vlády Mirka Topolánka Jiří Čunek. Parkanová nese zodpovědnost a s ní i tehdejší ministři Miroslav Kalousek a Martin Říman, řekl ParlamentnímListům.cz.

Čunek o kauze CASA: Odpovědnost má i Kalousek

15. 6. 2012 17:37 zobrazit článek
V kauze CASA nese zodpovědnost nejen Vlasta Parkanová, ale s ní i tehdejší ministři Miroslav Kalousek a Martin Říman.

Ropák 2006 Martin Říman – významný český antienvironmentalista

23. 4. 2012 9:03 zobrazit článek
V roce 2006 se Ropákem stal Martin Říman, jehož nepopiratelné zásluhy v boji proti životnímu prostředí připomíná sociolog Jan Keller.

Novým šéfem poradců Nečase se stane náměstek Vrbík

28. 2. 2012 14:11 zobrazit článek
Praha - Novým šéfem poradců premiéra Petra Nečase (ODS) se stane náměstek ministra životního prostředí a někdejší poslanec Tomáš Vrbík. Nahradit by měl Martina Římana, který pozici premiérova šéfporadce v minulých dnech opustil, uvedl dnes server E15.cz.

Říman prý nezvládá, tak bude nutné jej povýšit (Rudolf Mládek)

28. 2. 2012 6:31 zobrazit článek
Exministr Martin Říman končí v roli šéfa poradců premiéra Nečase a má tuto „misi“ opustit již koncem března. Podle zveřejněné spekulace, kterou Nečas popírá, údajně nemá dostatečné pracovní nasazení. Taková spekulace by se ale mohla přeložit i jinak. Třeba, že Říman nestíhá (špatně si plánuje svůj čas), nebo je líný (nechce se mu podávat výkony) nebo je přetížený (ale pak žádné výstupy k takovému faktu také nejsou) a nebo se znelíbil (což bývá nejčastější důvod, který se nějak slovně maskuje).

Římana ve funkci šéfa poradců nahradí náměstek ministra životního prostředí Tomáš Vrbík

28. 2. 2012 16:14 zobrazit článek
Odcházejícího šéfa poradců premiéra Petra Nečase (ODS) Martina Římana ve funkci nahradí dosavadní náměstek ministra životního prostředí a bývalý poslanec Tomáš Vrbík. Agentuře Mediafax to v úterý oznámil vedoucí tiskového oddělení Úřadu vlády Jakub Stadler.

Novým vedoucím poradců předsedy vlády bude náměstek Vrbík. Nahradí Římana

28. 2. 2012 17:57 zobrazit článek
Jakub Stadler z tiskového odobru Úřadu vlády potvrdil, že nástupcem Martina Římana a novým vedoucím poradců předsedy vlády se stane dosavadní náměstek ministra životního prostředí Tomáš Vrbík. Uvedla agentura ČTK.

Říman už má nástupce. Šéfem Nečasových poradců se stane bývalý poslanec Vrbík

28. 2. 2012 17:00 zobrazit článek
Tým poradců premiéra Nečase bude mít nového šéfa. Stane se jím Tomáš Vrbík, bývalý poslanec US-DEU a nyní člen ODS. Vrbík působil od roku 2010 na ministerstvu životního prostředí jako náměstek, v pozici premiérova šéfporadce nahradí Martina Římana.

Novým šéfem Nečasových poradců je náměstek Vrbík

28. 2. 2012 16:53 zobrazit článek
Nahradí tak Martina Římana, který na vlastní žádost pozici opustil

Exministr Říman končí v Nečasově týmu. Premiér mu za práci poděkoval

27. 2. 2012 19:24 zobrazit článek
Bývalý ministr průmyslu Martin Říman končí ve funkci šéfa poradců premiéra Petra Nečase, potvrdil v SMS serveru iDNES.cz. Předseda vlády mu poté za dosavadní práci poděkoval. Říman z funkce odchází na vlastní žádost, o jeho nástupci se rozhodne v příštích týdnech. Další články k tématu:

Oprášený Martin Říman? (Věnek Kulhánek)

16. 5. 2013 15:34 zobrazit článek
Po politických schodech do zlatých pater. Zlatá patra byla dosažena, schody se zametly – sliby nedodržely. Jenže po úplně stejných schodech a s velkým odstupem času, chce jedna a ta sama strana jít podruhé. Schodech soukromníků.

Exministr ODS o tom, jak Schwarzenberg škodí. A chválí Zemana

13. 5. 2013 23:11 zobrazit článek
Martin Říman, bývalý ministr průmyslu a obchodu, je od počátku roku 2012 mimo politiku. V rozhovoru pro pravicový server Pravý břeh vysvětlil jeden z důvodů, proč odešel. S Bohuslavem Pečinkou hovořil o metternichovské diplomacii knížete Schwarzenberga nebo také o médiokracii.

Totalitní režim si přejí politici nalevo i napravo

13. 5. 2013 23:21 zobrazit článek
Po delší době se v médiích objevil Martin Říman, někdejší ministr průmyslu a obchodu a do loňského roku šéfporadce premiéra Petra Nečase.

AS Řím se dohodl s Jacksonem Martínezem, odejde Destro?

16. 4. 2014 15:45 zobrazit článek
První velkou posilu do nového ročníku si zamluvil AS Řím. Celek z hlavního města Itálie se podle deníku Corriere dello Sport dohodl na podmínkách smlouvu s útočníkem Porta Jacskonem Martínezem. Zbývá už „jen“ dohoda mezi kluby. Portugalci by rádi za svůj ofenzivní klenot inkasovali 30 milionů eur, zatímco Římané jsou ochotni nabídnout 20 milionů.

Bavorský Augsburg. Od Luthera k Fuggerovcom (Tomáš Kubuš)

27. 3. 2014 10:16 zobrazit článek
Historický Augsburg ležiaci na západe Bavorska patrí po Mníchove k najznámejším bavorským mestám. Radí sa tiež medzi najstaršie mestá, pretože ho založili Rimania už v roku 15 pr.Kr. a odvtedy žije dodnes. Skrýva v sebe kopec príbehov vpísaných do kostolov, stien domov či hradieb a každému kto sa tu ocitne sa pomaličky, ale isto otvárajú pred očami. Augsburg preslávili mená ako Martin Luther či Fuggerovci, no nájdete tu o mnoho viac...

Plynová kríza bol unikátny prípad, keď Európa hovorila jedným hlasom

6. 1. 2014 15:32 zobrazit článek
Český minister priemyslu a obchodu Martin Říman (vľavo), špeciálny vyslanec českého ministestva zahraničných vecí Václav Bartuška a generálny riaditeľ Generálneho direktoriátu pre dopravu a energetiku Európskej komisie Matthias ...

Topolánek pokřtil svou třaskavou knihu. Kalousek mu k tomu recitoval

19. 5. 2016 18:01 zobrazit článek
Na křest knihy expremiéra Mirka Topolánka „Hlavně se neposrat“, která tepe mimo jiné do vicepremiéra Andreje Babiše a přináší řadu postřehů ze zákulisí vysoké politiky, vyrazili jako kmotři knihy i exministři z Topolánkovy vlády Miroslav Kalousek a Martin Říman. Topolánek vysvětloval, proč knihu, kterou si dal ke svým šedesátinám, napsal. A Kalousek si připravil i básničku, kterou „Topola“ královsky pobavil.

Imám Mahdí (Martin Pavlíček)

13. 12. 2014 21:48 zobrazit článek
Podle filosofa Descarta si nemůžeme být jisti, zda sníme či bdíme, neboť si dost dobře dokážeme představit, že nás klame nějaký démon, který nám vkládá mylné představy do mysli. Tímto démonem je v islámu satan (Iblís). Abychom nebyli klamání a vábeni satanem, musíme mít mentální stavy ve shodě s Koránem a sunnou. Pravý kalifát se bude vyznačovat tím, že se k němu připojí Imám Mahdí a pomůže muslimům k vítězné bitvě s Římany. Imám Mahdí se objeví tehdy, když budou malé znaky soudného dne u konce ...

Itálie mě pohltila, říká badatel podílející se na etruských vykopávkách

19. 11. 2017 9:50 zobrazit článek
Poblíž Říma zkoumá archeologický tým Martina Trefného, jinak ředitele roudnického muzea, lokalitu, kterou kdysi obývali tajemní Etruskové. „Byli učitelé Římanů. Právě Etruskové udělali z těchto polodivokých lidí civilizovaný národ, který začal sídlit v kamenných budovách,“ vysvětluje badatel. Další články k tématu:

Známý fotbalista prý napadl přítelkyni a vyhodil psa z okna: Čivava nepřežila

17. 8. 2017 13:36 zobrazit článek
Martina Římanová (44) zamířila k moři a prosila dceru, aby pohlídala její milovanou čivavu Lady. Šestiletá fenka nežije. Opilý přítel dcery a známý sportovec ji prý vyhodil oknem bytu ve 3. podlaží.

 Články 1-30 z celkových 89, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.