Martina Menšíková

Martina Menšíková

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-10 z celkových 10, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Intimnosti ve třech: Menšíkova dcera s Annou K. a jedním známým chlapem v jedné posteli!

5. 11. 2014 6:12 zobrazit článek
Ze Sagvana Tofiho (50) se nestal proslulý záletník a lamač dívčích srdcí ze dne na noc. Potřeboval si své »balící« schopnosti na někom natrénovat a k tomu si vybral Menšíkovu dceru Martinu a zpěvačku Annu K.

Menšíkova dcera randí s disidentem: Co by na to řekl táta komunista!

14. 5. 2013 6:21 zobrazit článek
Dcera oblíbeného herce Vladimíra Menšíka (†58) Martina (48) by svého tatínka, zarytého komunistu, nejspíš příliš nepotěšila. Našla si totiž nového partnera - písničkáře a bývalého disidenta Vlastimila Třešňáka (63).

Dcera a vdova po Menšíkovi (†58): Po dlouhé době na veřejnosti! Co se stalo?

16. 3. 2017 9:00 zobrazit článek
Jako by se po ní slehla zem. Martina Menšíková (52), dcera Vladimíra Menšíka (†58), se naposledy objevila ve filmu Fotograf před dvěma roky a od té doby o ní nebylo vidu ani slechu. Až nyní za svého otce převzala pamětní medaili. Po dlouhé době se na veřejnosti objevila také její maminka a vdova po legendárním herci Olga.

VIDEO: Táta by měl radost, děkovala za poctu dcera Vladimíra Menšíka

15. 3. 2017 18:03 zobrazit článek
Ač Febiofest začíná až 23. března, první symbolickou cenu in memoriam už udělil. Pamětní medaili Vladimíra Menšíka, který se stal vítězem ankety, převzaly od pořadatelů festivalu a zástupců České mincovny hercova manželka Olga a dcera Martina Menšíkovy. Další články k tématu:

Manželka Vladimíra Menšíka (†58), která se vyhýbá veřejnosti: Co ji vylákalo z ulity?

15. 3. 2017 15:03 zobrazit článek
Pamětní minci rodině legendárního Vladimíra Menšíka (†58) předali dnes zástupci filmového festivalu Febiofest, který už příští týden začne v Praze, v čele s jeho ředitelem Kamilem Spáčilem a zakladatelem Fero Feničem. Minci převzala hercova dcera Martina Menšíková (52), dorazila ale i Menšíkova manželka Olga, která se jinak veřejnosti vyhýbá!

Alo Trio Band - Eponym

26. 3. 2015 13:38 zobrazit článek
Eponym se jmenuje koktejl, umíchaný principálem a hudebníkem Vlastimilem Třešňákem. Smíchal tři netradiční ženské hlasy (Martina Menšíková, Natálie Řehořová a Pavla Stránská), přimixoval extrakt prvotřídních, ...

CD-Eponym [Galén]

2. 3. 2015 17:49 zobrazit článek
Eponym se jmenuje koktejl, umíchaný principálem a hudebníkem Vlastimilem Třešňákem. Smíchal tři netradiční ženské hlasy (Martina Menšíková, Natálie Řehořová a Pavla Stránská) a přimixoval extrakt prvotřídních, převážně jazzových muzikantů.

Martina Menšíková: Letos na Velikonoce budu vyhlížet jaro

29. 3. 2013 1:46 zobrazit článek
Účinkovala na divadelních prknech slavného divadla Semafor i oblíbeného pražského Činoherního klubu. V současnosti ji můžeme vidět v Divadle Na Jezerce, anebo slyšet v hudebním triu Alo Trio band. Cizí jí není ani film, televize či dabing. Všestranně nadaná Martina Menšíková. (1798 slov)

Martina Menšíková: Chytrá, vtipná hra Takový žertík by se na Jezerce líbila i tátovi

1. 3. 2013 13:44 zobrazit článek
S velkou chutí si vždycky zahraje v komedii Takový žertík v Divadle Na Jezerce Martina Menšíková, dcera legendárního herce Vladimíra Menšíka, která v únoru oslavila své 48. narozeniny. (232 slov)

Po zesnulém Menšíkovi (†58) nezbylo nic: Rodina se zbavila jeho dědictví!

8. 1. 2014 6:20 zobrazit článek
Majetek, který po sobě nezapomenutelný herec a bavič Vladimír Menšík (†58), po smrti zanechal je pryč. Jeho manželka Olga s dcerou Martinou (48) ho během uplynulých let postupně rozprodaly. Teď se mu za to po pětadvaceti letech omlouvají.

 Články 1-10 z celkových 10, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.