Matěj Ruppert

Matěj Ruppert

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 331, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Máme rádi Česko 15.2. 2014

15. 2. 2014 2:23 zobrazit článek
Již dnes 15.2. 2014 ve 20.15 vysílá televize Prima další díl soutěžní show Máme rádi Česko. V týmu Jakuba Prachaře nastoupí modelka a moderátorka Diana Kobzanová, zpěvák Matěj Ruppert a sexuolog

Mejdan na Žebříku je vždy velkolepý, těší se do Plzně Matěj Ruppert

13. 3. 2014 14:37 zobrazit článek
Sedmadvacet cen v devíti kategoriích si v sobotu rozdělí nejúspěšnější hudebníci ankety Žebřík 2013 Bacardi Music Awards, jejíž vyhlášení se uskuteční v prostorách Fakulty umění a designu ZČU v Plzni. Na slavnostní večer je k mání ještě přes 500 vstupenek. Další články k tématu:

StarDance VI - semifinálový sedmý večer (Petr Fabera)

16. 12. 2013 14:36 zobrazit článek
V šestém večeru se rozloučili se zábavnou soutěžní taneční show StarDance Matěj Ruppert a Alice Stodůlková.

Matěj Ruppert shodil svoji blond patku: Chci teď být jako Beckham!

7. 1. 2014 7:57 zobrazit článek
Patka na hlavě Matěje Rupperta byla vytvořena hlavně jako součást kostýmů na koncertech, které se nesly ve znamení apokaliptického sci-fi filmu Mad Max.

Divačka Prásku! se sešla s Matějem Ruppertem. Dostala z něho všechno!

14. 2. 2014 0:50 zobrazit článek
Naše rubrika pod názvem Staňte se reportérem pokračuje. Tentokrát nám napsala divačka Veronika, že by chtěla dát dárek k dvacátým narozeninám své kamarádce Blance.

Bárta, Polívková a Ruppert jdou příkladem - třídí použité baterie

3. 10. 2014 13:08 zobrazit článek
Co mají společného zpěváci Matěj Ruppert, Dan Bárta a herečka Anna Polívková? Tyto tři populární osobnosti českého showbyznysu spojily síly pro dobrou věc a dokazují, že jim není lhostejné prostředí, ve kterém všichni společně žijeme. Pro neziskovou organizaci ECOBAT totiž každý z nich navrhl vlastní unikátní design limitované edice sběrných nádob ECOCHEESE, které slouží k ukládání použitých ba ...

Matěj Ruppert se chce rozmnožovat: Vyměnil brunetu za blondýnu a jde na to!

11. 6. 2014 14:36 zobrazit článek
Na podzim se vzali a teď se Matěj Ruppert (36) a jeho manželka Tereza pokoušejí o miminko. „Je to tak,“ potvrdil Aha! zpěvák.

Sobotní udílení cen Žebřík doprovodí naživo Klus, Žbirka, UDG či Vladimir 518

14. 3. 2014 11:46 zobrazit článek
Sobotního udílení cen Žebřík 2013 se zúčastní elita české hudební scény. Slavnostní večer budou moderovat Tomáš Hanák a Bára Poláková, hudební doprovod zajistí exkluzivní vystoupení Mekyho Žbirky, Tomáše Kluse, Vladimira 518 & Idiot live bandu s Matějem Ruppertem a Romanem Holým i koncerty skupin UDG a A Banquet.

Monkey Business jako "Vyznavači dobrých mrvů" vyrážejí na turné ve znamení recyklace

7. 3. 2014 14:22 zobrazit článek
Monkey Business letos oslaví již čtrnácté narozeniny. Přestože v kapele hraje sedm členů (Roman Holý, Matěj Ruppert, Tonya Graves, Ondřej Brousek, Pavel Mrázek, Martin Housek a Olda Krejčoves), jejich uskupení se za ta léta zásadně nezměnilo.

Monkey Business jako "Vyznavači dobrých mrvů" vyrážejí na turné ve znamení recyklace

7. 3. 2014 14:10 zobrazit článek
Monkey Business letos oslaví již čtrnácté narozeniny. Přestože v kapele hraje sedm členů (Roman Holý, Matěj Ruppert, Tonya Graves, Ondřej Brousek, Pavel Mrázek, Martin Housek a Olda ...

Dva měsíce po StarDance je Ruppert zase buřtík!

18. 2. 2014 13:22 zobrazit článek
Tančil jako ďábel a kila šla zázračně dolů. Zpěvák Matěj Ruppert (36) během loňské StarDance mizel díky náročným tréninkům před očima. Ale dva měsíce po skončení soutěže má zpěvák těžce shozená kila zpět!

Dva měsíce po StarDance je Ruppert zase buřtík!

17. 2. 2014 8:16 zobrazit článek
Tančil jako ďábel a kila šla zázračně dolů. Zpěvák Matěj Ruppert (36) během loňské StarDance mizel díky náročným tréninkům před očima. Ale dva měsíce po skončení soutěže má zpěvák těžce shozená kila zpět!

Předávání cen Žebřík 2013 již tuto sobotu

14. 3. 2014 0:02 zobrazit článek
Už 15. března se v Plzni sejde naše hudební elita na předávání cen Žebřík 2013 Bacardi Music Awards. Show moderovaná Tomášem Hanákem a Bárou Polákovou nabídne exkluzivní vystoupení Mekyho Žbirky, Tomáše Kluse, Vladimira 518 Idiot live bandu s Matějem Ruppertem a Romanem Holým, i koncerty skupin UDG a A Banquet.

Game Ovar, vzkázali J.A.R. prezidentovi v Lucerně

18. 11. 2014 16:39 zobrazit článek
Kdo si zkusil odmyslet tragický zvuk, ten si včera večer spolu s J.A.R. musel oslavy 25. narozenin kapely náležitě užít. Večírek to byl jako bonboniéra - kapela odhalovala sladkost po sladkosti v podobě hitovek Zlejch starejch dědků je plnej svět, Megamastítka s hostujícím Matějem Ruppertem, Markétou Foukalovou a Terezou Černochovou nebo Studny. Ve skvělé funkrockové formě se představil Dan Bárta, Roman Holý za svou syntezátorovou hradbou zase vysílal do sálu morseovku. A hostující Xavier Baumaxa vzkázal prezidentu Zemananovi přes ceduli, že konec je jeho ovarům. Koukněte na fotoreport z akce.

Michal Prokop oslaví na pódiu třicátiny s ojedinělými hosty

11. 11. 2014 17:36 zobrazit článek
Michal Prokop, Framus Five, Vojtěch Dyk, Matěj Ruppert a Sára Vondrášková se potkají 20. prosince na jednom pódiu v novém pražském koncertním sálu Forum Karlín. Vánočním koncertem s podtitulem Kolej Today oslaví společně 30 let od vydání kultovního alba Kolej Yesterday.

VIDEO: Seriálová "Holka" Vladivojna La Chia zpívá Matějovi Ruppertovi "Chci tebe"

15. 10. 2014 21:29 zobrazit článek
Vladivojna La Chia čím dál víc překvapuje svou všestranností. Po nádherném albu "Tajemství (s)prostěradel" nahrála písničku pro nový Hřebejkův seriál "Až po uši", natočený pro ...

Začíná sezona party na lodi! Matěj Ruppert prozradil, že pracuje na miminku

10. 6. 2014 21:31 zobrazit článek
Konečně k nám dorazilo léto a sezona party na lodích pod širým nebem je v plném proudu. V Praze se slavilo na počest nového DVD Vlk z Wall street. Moderoval ji Matěj Ruppert (35) a nezapomněl se pochlubit novinkou. S manželkou pracují na miminku!

Nový díl Manéže Bolka Polívky 7. června na ČT1

9. 6. 2014 9:27 zobrazit článek
?Monkey Business s Tonyou Graves a Matějem Ruppertem, Anna Polívková s tanečníkem Michalem Kurtišem nebo španělský žonglér Pablo Picaso bavili diváky při natáčení 53. Manéže Bolka Polívky. Na večer plný skvělých hereckých, tanečních a hudebních výkonů se teď mohou těšit televizní diváci. Populární Manéž vysílá ČT1 v sobotu 7.června od 20 hodin.

Narozeniny Epoque Quartetu

22. 4. 2014 11:32 zobrazit článek
22. DUBNA Koncert multižánrového hudebního tělesa Epoque Quartet coby oslava 15 let působení na hudební scéně se koná v pondělí v pražském Divadle Hybernia a nabídne hosty různých žánrů. V průběhu večera se na pódiu vystřídají Dan Bárta, Matěj Ruppert, Ondřej Brousek, Robert Balzar, Tonya Gravesová, ale i zástupci klasické hudby Radek Baborák, Irvin Venyš či soubor Clarinet Factory. Večerem provede Petr Čtvrtníček.

Matěj Ruppert: Prožívám skvělej život

10. 4. 2014 14:18 zobrazit článek
Se skupinou Monkey Business zpívá už 15 let. Opičky předváděl i ve StarDance. V televizi teď ale až k opici stopuje svoje předky. Vším se prý baví. A proč ne? Když máte v rodokmenu Švejka...

Monkey Business jako Vyznavači dobrých mrvů vyrážejí na turné ve znamení

16. 3. 2014 22:26 zobrazit článek
Monkey Business letos oslaví již čtrnácté narozeniny. Přestože v kapele hraje sedm členů (Roman Holý, Matěj Ruppert, Tonya Graves, Ondřej Brousek, Pavel Mrázek, Martin Housek a Olda Krejčoves), jejich uskupení se za ta léta zásadně nezměnilo. O tom, že se nejspíš ubírají správnou cestou, může svědčit celkem čtrnáct cen Akademie populární hudby Anděl a neutuchající zájem věrného publik ...

TGM: Talkshow Geni a Míši 21.9. 2014

21. 9. 2014 3:53 zobrazit článek
Do dalšího dílu talkshow TGM přijali pozvání muzikant Matěj Ruppert, stylista Martin Gruntorád a herec a kouzelník Roman Štabrňák. Premiéru dalšího dílu TGM uvidíte v neděli 21. září ve 21.30 na Primě

FTV Prima: Talkshow Geni a Míši - jazykově nadaný hudebník, styl a kouzla

19. 9. 2014 0:08 zobrazit článek
Do dalšího dílu talkshow TGM přijali pozvání muzikant Matěj Ruppert, stylista Martin Gruntorád a herec a kouzelník Roman Štabrňák. Premiéru dalšího dílu TGM uvidíte v neděli 21. září ve 21.30 na Primě.

Monkey Business s Matějem Ruppertem proměnili podhradí v horkou tančírnu

29. 7. 2014 19:19 zobrazit článek
Těžko opakovatelná atmosféra zavládla o víkendu pod hradem Kunětická hora. Přes deset tisíc lidí mávalo na oblíbené interprety a tančilo do rytmu osvědčených hitů. Vrchol akce, tak trochu podle očekávání, přišel s koncertem Monkey Business. Kreace zpěváka Matěje Rupperta dav nadchly. Další články k tématu:

Video: Polemic - Moře

20. 1. 2014 10:43 zobrazit článek
Kapela Polemic vydala další video z alba HEY! BA-BA-RE-BOP. Jedná se o píseň Moře, ve které hostovali Lenka Dusilová, Zdenka Predná, Matěj Ruppert a Pavol Habera.

Vystřídá Lucii Bílou v X Factoru Matěj Ruppert? (video)

17. 1. 2014 20:55 zobrazit článek
Dnes si bulvár nějak začal zase všímat možných porotců v chystaném X Factoru. Díky němu už víme, proč Leoš Mareš dal přednost Hlasu před X Factorem a nově taky, že Lucie Bílá se nakonec v porotě X Factoru neobjeví a vystřídá ji s největší pravděpodobností Matěj Ruppert (zpěvák např. Monkey Business). Touto informací nás obdaroval […]

Vánoce s nadějí v Motole

16. 12. 2013 8:43 zobrazit článek
NF KAPKA NADĚJE Stejně jako vloni i letos Nadační fond Kapka naděje zpříjemnil vánoční čas dětem v motolské nemocnici. O hudební zábavu se 5. 12. postarali interpreti z muzikálu Kapka medu pro Verunku a muzikant Matěj Ruppert s tanečnicí Alicí Stodůlkovou. Došlo i na předčasnou návštěvu Ježíška v podobě drobných dárků pro děti, maminky i sestřičky od společností Wrigley, Haribo, Lego, Botanicus, Coty, Douwe Egberts a Danone. Nadílku korunovaly čtyři čističky vzduchu pro Kliniku dětské hematologie a onkologie v celkové hodnotě 75 tisíc korun, které byly zakoupeny z daru společnosti Norbert Schaller.

Mejdan na Žebříku je vždy velkolepý, těší se do Plzně Matěj Ruppert

13. 3. 2014 13:29 zobrazit článek
Sedmadvacet cen v devíti kategoriích si v sobotu rozdělí nejúspěšnější hudebníci ankety Žebřík 2013 Bacardi Music Awards, jejíž vyhlášení se uskuteční v prostorách Fakulty umění a designu ZČU v Plzni. Na slavnostní večer je k mání ještě přes 500 vstupenek. Další články k tématu:

Žebřík už tuto sobotu s koncerty Tomáše Kluse, Miro Žbirky, UDG i Vladimira 518

11. 3. 2014 16:50 zobrazit článek
Už 15. března se v Plzni sejde naše hudební elita na předávání cen Žebřík 2013 Bacardi Music Awards. Show moderovaná Tomášem Hanákem a Bárou Polákovou nabídne exkluzivní vystoupení Mekyho Žbirky, Tomáše Kluse, Vladimira 518 & Idiot live bandu s Matějem Ruppertem a Romanem Holým, i koncerty skupin UDG a A Banquet.

Polemic má klip k písničce More. Jsou v něm Ruppert, Habera i Dusilová

14. 12. 2013 9:37 zobrazit článek
Slovenská skupina Polemic natočila videoklip ke své písničce More. Sešla se v něm se slavnými kolegy - Lenkou Dusilovou, Zdenkou Prednou, Matějem Ruppertem a Pavolem Haberou.

 Články 1-30 z celkových 331, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif