Matěj Ruppert

Matěj Ruppert

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 240, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Módní policista Matěj Ruppert zhodnotil Maťův outfit

23. 11. 2016 3:04 zobrazit článek
V CZ&SK si Matěj Ruppert zahrál na módního policistu! Sleduj, jak zhodnotil, co má na sobě Martin Harich.

Ruppert z Monkey Business: Strach zahání chlastem!

15. 11. 2016 15:47 zobrazit článek
S úspěšnou kapelou koncertuje už 16 let, přesto se nikdy nezbavil trémy před vystoupením. Místo toho, aby svoje úzkosti řešil s odborníkem, nalije se Matěj Ruppert (38) před koncertem alkoholem.

Zákulisí natáčení filmu Lichožrouti: Slavní se ksichtili stejně jako animáci

26. 7. 2016 12:48 zobrazit článek
Jak vypadají Josef Somr (82), Táňa Vilhelmová (38) či Matěj Ruppert (38), když si myslí, že je nikdo nevidí? Blesk získal unikátní fotky z dabingového studia!

Pavel Liška by měl do role Švejka přibrat, směje se Haškův pravnuk

20. 6. 2016 17:35 zobrazit článek
Dobrý voják Švejk je pro filmaře stále inspirující. V současné době se připravují nezávisle na sobě hned dvě verze románu Jaroslava Haška. Potomci slavného spisovatele z toho mají radost, těší je, že je jeho stále živé. A líbí se jim i výběr hlavních představitelů - Matěj Ruppert i Pavel Liška. Další články k tématu:

KOMENTÁŘ: Dva Švejci a jeden Švejnar. To je tradice našich švejkovin

8. 6. 2016 7:39 zobrazit článek
To jsme se zase nasmáli! Nejdříve se ohlásil nový Švejk filmový, kterého si zahraje Pavel Liška, pak Švejk seriálový, jehož má ztvárnit Matěj Ruppert, a navrch se vynořil další kandidát na prezidenta, ekonom Jan Švejnar. Další články k tématu:

Tak tohle musíte vidět: Zapomenutá, sto let stará exhibice Matěje Rupperta v Carusošou!

7. 6. 2016 13:58 zobrazit článek
Další články k tématu:

ANKETA: Palivec, Katz i Lukáš. Vyberte herce pro novou verzi Švejka

4. 6. 2016 12:22 zobrazit článek
Co mají společného Rudolf Hrušínský, Fritz Muliar, Matti Varjo a John Collin? Ti všichni - a ještě řada jiných - hráli v různých projektech a jazycích Josefa Švejka. Brzy přibudou další, chystá se film s Pavlem Liškou i seriál s Matějem Ruppertem. A svou volbu mohou zkusit i čtenáři iDNES.cz. Další články k tématu:

ANKETA: Palivec, Katz i Lukáš. Vyberte herce pro novou verzi Švejka

4. 6. 2016 11:04 zobrazit článek
Co mají společného Rudolf Hrušínský, Fritz Muliar, Matti Varjo a John Collin? Ti všichni - a ještě řada jiných - hráli v různých projektech a jazycích Josefa Švejka. Brzy přibudou další, chystá se film s Pavlem Liškou i seriál s Matějem Ruppertem. A svou volbu mohou zkusit i čtenáři iDNES.cz. Další články k tématu:

Ještě jeden Švejk. Šestadvacet dílů, v hlavní roli Matěj Ruppert

3. 6. 2016 10:16 zobrazit článek
Se Švejky se roztrhl pytel. Zatímco Bohdan Sláma chystá filmovou verzi s Pavlem Liškou v hlavní roli, v České televizi leží návrh seriálu Já jsem Švejk, na jehož titulní roli čeká Matěj Ruppert. „Z ČT mi napsali, že se líbí a je ve vývoji,“ potvrdila režisérka Jitka Němcová. Další články k tématu:

Pánové, proč nám to děláte? Po Slováčkovi se do elasťáků navlékl i polonahý Ruppert!

31. 5. 2016 18:08 zobrazit článek
Už jednou se dámám ježily chlupy hrůzou při pohledu na oplácaného Felixe Slováčka ml. (32), když se navlékl do bílého upnutého oblečku a hopsal na jevišti. Teď to po něm zopakoval Matěj Ruppert (38). A také to nebyla pěkná podívaná...

NAžIVO: Monkey Business protančili narozeninovou párty s nadšeným davem gratulantů

27. 5. 2016 12:49 zobrazit článek
"Ty mi nehýbeš pánvičkou!" Tak okřikl Matěj Ruppert fanouška v davu, který byl však asi jediným, kdo pánvičkou nehýbal. Česká funková parta na své tradiční oslavě ve Žlutých lázních po taneční stránce nikoho nešetřila a předvedla, že i po šestnácti letech to dokáže pěkně rozjet.

Moje neděle: Matěj Ruppert

6. 11. 2015 15:42 zobrazit článek
Matěj Ruppert, zpěvák skupiny Monkey Business a herec. Ve volných chvílích, jak říká, rád houbaří, rybaří a pletichaří. Můžete popsat svou nejhezčí.....

Ruppert jančil, Taclík byl sotva vzhůru: Veselí po StarDance bylo bujaré

1. 11. 2015 14:00 zobrazit článek
Dotancovalo se a byl čas na pořádnou oslavu! Ze sobotního StarDance vypadnul slavný boxer Rosťa Osička a všichni ostatní, kteří tancovali nebo taneční souboj jenom sledovali, vyrazili pařit a bavit se. Takový Matěj Ruppert slavil ostošest, zatímco Marka Taclíka oslavy značně znavily.

Eva Pilarová v Brně oslavila 55 let na scéně, hospitalizovaného Gotta v duetu nahradil Vojtěch Dyk

28. 10. 2015 18:12 zobrazit článek
Před zaplněným hledištěm Mahenova divadla v Brně vystoupila v úterý večer Eva Pilarová. Ta koncertem v rodném městě oslavila 55 let na scéně. Zazpívala hity od 60. let až po současnost a v několika písních se představila s Vojtěchem Dykem, Matějem Ruppertem nebo kapelou Wohnout.

Eva Pilarová bude slavit s Ruppertem, Dykem a Gottem!

24. 10. 2015 0:13 zobrazit článek
Legendární česká zpěvačka a královna swingu Eva Pilarová oslaví svých 55 let na scéně dvěma galakoncerty s hosty Matějem Ruppertem, Vojtou Dykem, kapelou Wohnout a Karlem Gottem . Koncerty se budou konat 27.10. v Mahenově divadle v Brně a 29.10.2015 v pražské Lucerně a představí průřez repertoáru Evy Pilarové od 60. let minulého století dodnes.

Z rebelů jsou tatínkové: Ruppert a Vladimir 518 venčili kočárky!

2. 10. 2015 6:23 zobrazit článek
Zpěvák Matěj Ruppert (37) se v červenci stal otcem dcery Anežky a od toho okamžiku se mu obrátil život naruby. Zvládá veškerou péči o miminko - přebalování, uspávání, ale nejraději jí vyváží v kočárku. Nedávno mu společnost dělal rapper Vladimir 518 (36), kterému se dcera Johanka narodila v únoru.

Hvězdy hrají pro dobrou věc, je tu Play Fair Taťány Kuchařové

11. 9. 2015 9:49 zobrazit článek
Na hradeckém letišti zahrají Chinaski, Mandrage, Matěj Ruppert nebo Ondřej Brzobohatý. Výtěžek půjde na seniory, aby mohli důstojněji žít. V sobotu začíná nultý ročník benefičního festivalu Play Fair. Další články k tématu:

KOMENTÁŘ: Dva Švejci a jeden Švejnar. To je tradice našich švejkovin

8. 6. 2016 6:34 zobrazit článek
To jsme se zase nasmáli! Nejdříve se ohlásil nový Švejk filmový, kterého si zahraje Pavel Liška, pak Švejk seriálový, jehož má ztvárnit Matěj Ruppert, a navrch se vynořil další kandidát na prezidenta, ekonom Jan Švejnar. Další články k tématu:

Pasáže a tišiny Petra Fischera: Češi zkazili Švejka a teď ho zkoušejí najít

7. 6. 2016 3:14 zobrazit článek
Režiséři Jitka Němcová a Bohdan Sláma chystají dva samostatné projekty, v nichž filmově ožije Švejk, oblíbená figura národní sebeidentifikace. Debata na téma, zda bude lepším Švejkem Matěj Ruppert (Němcová), či Pavel Liška (Sláma), zatím pomíjela otázku, zda byl dobrým Švejkem Rudolf Hrušínský. Ten slouží za východisko, vůči němuž se všichni vymezují. Je v tomto smyslu fixátorem národního mýtu, jestli něco takového ještě existuje...

Ruppert coby Švejk, Krobot v roli Palivce. Jak film obsadili čtenáři

28. 6. 2016 8:01 zobrazit článek
Hra na „casting“ nové verze Švejka, do níž se zapojili čtenáři iDNES.cz, má své vítěze. V titulní roli porazil Matěj Ruppert s náskokem druhého Radka Holuba a třetího Davida Novotného. Podívejte se, kdo by podle ankety nahradil herce z klasické verze Švejka s Rudolfem Hrušínským. Další články k tématu:

Co dostanou české hvězdy pod stromeček? Svobodová si koupila záchod, Klus chce zase kozy!

15. 12. 2016 12:45 zobrazit článek
Lidé dávají čím dál více na charitu. Celebrity jdou příkladem. O Vánocích nakupují dárky, které pomůžou nejchudším po celém světě. Živé kozy nebo kudrnaté ovce letos nakoupí třeba Chinaski, Anna Geislerová, Matěj Ruppert, Bára Poláková nebo David Prachař. (527 slov)

Recenze: Michael Kocáb už předem ví, že ho kritika odsoudí. Jeho nová deska není skandál ani nářez

14. 12. 2016 13:47 zobrazit článek
Michael Kocáb vydal sólové album Abstract, na které pozval svoji dceru Natálii, rapera Vladimira 518 nebo zpěváka Matěje Rupperta.

Sleduj, jak Matěj Ruppert učil Martina Haricha tančit

28. 11. 2016 12:31 zobrazit článek
Maťo Harich se poprvé potkal s Matějem Ruppertem při rozhovoru v CZ&SK. A bylo veselo. Tančili, zhodnotili si oblečení a povídali samozřejmě i o muzice. Podívej se na celý rozhovor tady.

Dyk, Černochová a Ruppert slaví s B-Side Bandem

15. 11. 2016 18:04 zobrazit článek
Osmnáctičlenný nadžánrový B-Side Band slaví už 10. narozeniny. Sobě i fandům daruje speciální koncerty v Praze a Brně s Vojtěchem Dykem, Matějem Ruppertem a dalšími.

Ruppert z Monkey Business: Strach zahání chlastem!

11. 11. 2016 13:42 zobrazit článek
S úspěšnou kapelou koncertuje už 16 let, přesto se nikdy nezbavil trémy před vystoupením. Místo toho, aby svoje úzkosti řešil s odborníkem, nalije se Matěj Ruppert (38) před koncertem alkoholem.

Z bouřliváka tatínkem na plný úvazek! Zpěvák Matěj Ruppert si zplodil VLASTNÍ KLON!

19. 9. 2016 8:18 zobrazit článek
Kde jsou ty časy, kdy zpěvák Matěj Ruppert (38) dokázal prokalit celý týden a ještě mu to nestačilo? Ty doby jsou už hudbou minulosti, teď už jde na panáka jen sporadicky. Středobodem jeho vesmíru se totiž stala dcerka Anežka. Ta jakoby tátovi z oka vypadla.

Matěj Ruppert se pochlubil dcerou: Roste jako z vody!

10. 9. 2016 7:33 zobrazit článek
Roli tatínka si Matěj Ruppert (38) maximálně užívá. Není divu, že se dcerou Anežkou (1) rád chlubí.

Matěj Ruppert se pochlubil dcerkou: U táty řvala, u mamky se usmívala

9. 9. 2016 21:25 zobrazit článek
Prvorozené dcerce muzikanta Matěje Rupperta (38) Anežce je teprve čtrnáct měsíců, ale už teď umí dát najevo, co se jí líbí a co ne. U maminky a Matějovy manželky si hověla, ale jakmile ji vzal do náruče zpěvák, propukla v pláč.

Matěj Ruppert nazpíval na prázdninách v Provence "komunist rap". Je to čistá improvizace, říká

6. 9. 2016 11:41 zobrazit článek
Matěj Ruppert nazpíval francouzsky titulní píseň k novému filmu režiséra Vladimíra Michálka Prázdniny v Provence. Hudbu ke skladbě jako k celému snímku složil Roman Holý. „Je to náš příspěvek k sub-žánru francouzského rapu,“ říká zpěvák Matěj Ruppert. Píseň nazvaná Komunist rap vznikla jako čistá improvizace. „Bylo zbytečné se kvůli jedné písni zdlouhavě učit francouzsky, používali jsme mezinárodně srozumitelná slova. Libération, Zidane, Chirac nebo Mitterand dělají z „Komunist rap“ v podstatě mezinárodní píseň,“ dodal Ruppert. Film, ve kterém hrají Vojta Kotek, Jakub Prachař a Kryštof Hádek, má premiéru ve čtvrtek 15. září.

Jak to vypadá, když herecké hvězdy propůjčí hlasy zlodějům ponožek

28. 7. 2016 11:28 zobrazit článek
Kryštof Hádek, Táňa Vilhelmová, Marek Taclík, Matěj Ruppert, Josef Somr, Ondřej Trojan, Aleš Najbrt, David Novotný a další předvedli v ukázce ze zákulisí vzniku nového českého rodinného animovaného filmu LICHOŽROUTI, že dobrý herec hraje na plné pecky vždy a všude. Vzniklo tak video, které vám umožní nakouknout pod pokličku českého dabingu. (120 slov)

 Články 1-30 z celkových 240, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.