Matěj Ruppert

Matěj Ruppert

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 229, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Jak to vypadá, když herecké hvězdy propůjčí hlasy zlodějům ponožek

28. 7. 2016 11:28 zobrazit článek
Kryštof Hádek, Táňa Vilhelmová, Marek Taclík, Matěj Ruppert, Josef Somr, Ondřej Trojan, Aleš Najbrt, David Novotný a další předvedli v ukázce ze zákulisí vzniku nového českého rodinného animovaného filmu LICHOŽROUTI, že dobrý herec hraje na plné pecky vždy a všude. Vzniklo tak video, které vám umožní nakouknout pod pokličku českého dabingu. (120 slov)

Pánové, proč nám to děláte? Po Slováčkovi se do elasťáků navlékl i polonahý Ruppert!

31. 5. 2016 18:08 zobrazit článek
Už jednou se dámám ježily chlupy hrůzou při pohledu na oplácaného Felixe Slováčka ml. (32), když se navlékl do bílého upnutého oblečku a hopsal na jevišti. Teď to po něm zopakoval Matěj Ruppert (38). A také to nebyla pěkná podívaná...

NAžIVO: Monkey Business protančili narozeninovou párty s nadšeným davem gratulantů

27. 5. 2016 12:49 zobrazit článek
"Ty mi nehýbeš pánvičkou!" Tak okřikl Matěj Ruppert fanouška v davu, který byl však asi jediným, kdo pánvičkou nehýbal. Česká funková parta na své tradiční oslavě ve Žlutých lázních po taneční stránce nikoho nešetřila a předvedla, že i po šestnácti letech to dokáže pěkně rozjet.

ANKETA: Palivec, Katz i Lukáš. Vyberte herce pro novou verzi Švejka

4. 6. 2016 11:04 zobrazit článek
Co mají společného Rudolf Hrušínský, Fritz Muliar, Matti Varjo a John Collin? Ti všichni - a ještě řada jiných - hráli v různých projektech a jazycích Josefa Švejka. Brzy přibudou další, chystá se film s Pavlem Liškou i seriál s Matějem Ruppertem. A svou volbu mohou zkusit i čtenáři iDNES.cz. Další články k tématu:

Matěj Ruppert, Roman Holý a DJ Pompeiy na Prague Beach

22. 8. 2015 1:08 zobrazit článek
V pátek 4. září 2015 ožije smíchovská Prague Beach hudebním mejdanem za účasti G-Point Hunters - unikátního projektu, za kterým stojí oceňovaná dvojice Roman Holý a Matěj Ruppert.

Matěj Ruppert má dceru Anežku. Musím to pořádně oslavit, říká

7. 7. 2015 13:26 zobrazit článek
Zpěvák Matěj Ruppert (37) nedorazil do Karlových Varů, kde měl být na tiskovce k filmu Padesátka. Před pracovními povinnostmi dal přednost rodině. Manželka Tereza mu totiž porodila holčičku. Další články k tématu:

Matěj Ruppert: Stahování hudby? V obchodě taky nekradete

10. 7. 2015 12:23 zobrazit článek
Rozhovor s Matějem Ruppertem z kapely Monkey Business o nové opeře Rudá Marie, anglických textech, hudebním průmyslu i ilegálním stahování.

Matěj Ruppert je otcem: Jejich holčička má krásné jméno!

7. 7. 2015 16:52 zobrazit článek
Na miminko se manželkou těšili a dnes ráno přišla jejich holčička konečně na svět. Matěj Ruppert (37) tedy mění plány a hodlá se svým holkám věnovat na plno.

Matěj Ruppert má dceru Anežku. Musím to pořádně oslavit, říká

7. 7. 2015 13:34 zobrazit článek
Zpěvák Matěj Ruppert (37) nedorazil do Karlových Varů, kde měl být na tiskovce k filmu Padesátka. Před pracovními povinnostmi dal přednost rodině. Manželka Tereza mu totiž porodila holčičku. Další články k tématu:

Za pár dní bude z Rupperta táta: Prozradil pohlaví miminka

7. 7. 2015 3:11 zobrazit článek
Manželka frontmana kapely Monkey Business Matěje Rupperta (37) Tereza je v devátém měsíci těhotenství a rodit by měla co nevidět. Pohlaví miminka až dosud tajili.

Matěj Ruppert je otec, práskli herci na tiskovce: Narodila se mu dcera Anežka!

7. 7. 2015 13:12 zobrazit článek
Zpěvákovi Matěji Ruppertovi (37) se narodila dcera! Jeho kolegové z filmu Padesátka, ve kterém Ruppert hraje, to oznámili začerstva přímo na tiskové konferenci. Té se zpěvák z pochopitelných důvodů nezúčastnil. Společně se manželkou Terezou pro holčičku vybrali jméno Anežka.

Ruppert z Monkey Bussines to rozjel v přilehavých gatích. Dámy šílely

30. 6. 2015 1:13 zobrazit článek
Matěj Ruppert je znám svými exravagantními kostýmy. Nejen že s nimi šokuje na svých koncertech, ale odváží se vniknout v upnutých kraťasech i na luxusní firemní večírky.

A je to venku! Matěj Ruppert je tátou!

10. 7. 2015 13:11 zobrazit článek
Zpěvák Matěj Ruppert potvrdil radostnou událost – jeho žena mu povila prvního potomka!

Ještě jeden Švejk. Šestadvacet dílů, v hlavní roli Matěj Ruppert

3. 6. 2016 10:16 zobrazit článek
Se Švejky se roztrhl pytel. Zatímco Bohdan Sláma chystá filmovou verzi s Pavlem Liškou v hlavní roli, v České televizi leží návrh seriálu Já jsem Švejk, na jehož titulní roli čeká Matěj Ruppert. „Z ČT mi napsali, že se líbí a je ve vývoji,“ potvrdila režisérka Jitka Němcová. Další články k tématu:

Moje neděle: Matěj Ruppert

6. 11. 2015 15:42 zobrazit článek
Matěj Ruppert, zpěvák skupiny Monkey Business a herec. Ve volných chvílích, jak říká, rád houbaří, rybaří a pletichaří. Můžete popsat svou nejhezčí.....

Ruppert jančil, Taclík byl sotva vzhůru: Veselí po StarDance bylo bujaré

1. 11. 2015 14:00 zobrazit článek
Dotancovalo se a byl čas na pořádnou oslavu! Ze sobotního StarDance vypadnul slavný boxer Rosťa Osička a všichni ostatní, kteří tancovali nebo taneční souboj jenom sledovali, vyrazili pařit a bavit se. Takový Matěj Ruppert slavil ostošest, zatímco Marka Taclíka oslavy značně znavily.

Eva Pilarová v Brně oslavila 55 let na scéně, hospitalizovaného Gotta v duetu nahradil Vojtěch Dyk

28. 10. 2015 18:12 zobrazit článek
Před zaplněným hledištěm Mahenova divadla v Brně vystoupila v úterý večer Eva Pilarová. Ta koncertem v rodném městě oslavila 55 let na scéně. Zazpívala hity od 60. let až po současnost a v několika písních se představila s Vojtěchem Dykem, Matějem Ruppertem nebo kapelou Wohnout.

Eva Pilarová bude slavit s Ruppertem, Dykem a Gottem!

24. 10. 2015 0:13 zobrazit článek
Legendární česká zpěvačka a královna swingu Eva Pilarová oslaví svých 55 let na scéně dvěma galakoncerty s hosty Matějem Ruppertem, Vojtou Dykem, kapelou Wohnout a Karlem Gottem . Koncerty se budou konat 27.10. v Mahenově divadle v Brně a 29.10.2015 v pražské Lucerně a představí průřez repertoáru Evy Pilarové od 60. let minulého století dodnes.

Z rebelů jsou tatínkové: Ruppert a Vladimir 518 venčili kočárky!

2. 10. 2015 6:23 zobrazit článek
Zpěvák Matěj Ruppert (37) se v červenci stal otcem dcery Anežky a od toho okamžiku se mu obrátil život naruby. Zvládá veškerou péči o miminko - přebalování, uspávání, ale nejraději jí vyváží v kočárku. Nedávno mu společnost dělal rapper Vladimir 518 (36), kterému se dcera Johanka narodila v únoru.

Hvězdy hrají pro dobrou věc, je tu Play Fair Taťány Kuchařové

11. 9. 2015 9:49 zobrazit článek
Na hradeckém letišti zahrají Chinaski, Mandrage, Matěj Ruppert nebo Ondřej Brzobohatý. Výtěžek půjde na seniory, aby mohli důstojněji žít. V sobotu začíná nultý ročník benefičního festivalu Play Fair. Další články k tématu:

Hvězdy hrají pro dobrou věc, je tu Play Fair Taťány Kuchařové

11. 9. 2015 9:16 zobrazit článek
Na hradeckém letišti zahrají Chinaski, Mandrage, Matěj Ruppert nebo Ondřej Brzobohatý. Výtěžek půjde na seniory, aby mohli důstojněji žít. V sobotu začíná nultý ročník benefičního festivalu Play Fair. Další články k tématu:

Novopečený tatínek Matěj Ruppert: Konečně ukázal malou dceru Anežku!

6. 9. 2015 20:56 zobrazit článek
Už dva měsíce je zpěvák Matěj Ruppert (37) šťastným tatínkem dcery Anežky. A i když se ji snaží tajit před médii, jejich společnou fotografii ukázal. Jaké to pro divokého zpěváka je být otcem?

Zákulisí natáčení filmu Lichožrouti: Slavní se ksichtili stejně jako animáci

26. 7. 2016 12:48 zobrazit článek
Jak vypadají Josef Somr (82), Táňa Vilhelmová (38) či Matěj Ruppert (38), když si myslí, že je nikdo nevidí? Blesk získal unikátní fotky z dabingového studia!

Ruppert coby Švejk, Krobot v roli Palivce. Jak film obsadili čtenáři

28. 6. 2016 8:01 zobrazit článek
Hra na „casting“ nové verze Švejka, do níž se zapojili čtenáři iDNES.cz, má své vítěze. V titulní roli porazil Matěj Ruppert s náskokem druhého Radka Holuba a třetího Davida Novotného. Podívejte se, kdo by podle ankety nahradil herce z klasické verze Švejka s Rudolfem Hrušínským. Další články k tématu:

Pavel Liška by měl do role Švejka přibrat, směje se Haškův pravnuk

20. 6. 2016 17:35 zobrazit článek
Dobrý voják Švejk je pro filmaře stále inspirující. V současné době se připravují nezávisle na sobě hned dvě verze románu Jaroslava Haška. Potomci slavného spisovatele z toho mají radost, těší je, že je jeho stále živé. A líbí se jim i výběr hlavních představitelů - Matěj Ruppert i Pavel Liška. Další články k tématu:

KOMENTÁŘ: Dva Švejci a jeden Švejnar. To je tradice našich švejkovin

8. 6. 2016 7:39 zobrazit článek
To jsme se zase nasmáli! Nejdříve se ohlásil nový Švejk filmový, kterého si zahraje Pavel Liška, pak Švejk seriálový, jehož má ztvárnit Matěj Ruppert, a navrch se vynořil další kandidát na prezidenta, ekonom Jan Švejnar. Další články k tématu:

KOMENTÁŘ: Dva Švejci a jeden Švejnar. To je tradice našich švejkovin

8. 6. 2016 6:34 zobrazit článek
To jsme se zase nasmáli! Nejdříve se ohlásil nový Švejk filmový, kterého si zahraje Pavel Liška, pak Švejk seriálový, jehož má ztvárnit Matěj Ruppert, a navrch se vynořil další kandidát na prezidenta, ekonom Jan Švejnar. Další články k tématu:

Pasáže a tišiny Petra Fischera: Češi zkazili Švejka a teď ho zkoušejí najít

7. 6. 2016 3:14 zobrazit článek
Režiséři Jitka Němcová a Bohdan Sláma chystají dva samostatné projekty, v nichž filmově ožije Švejk, oblíbená figura národní sebeidentifikace. Debata na téma, zda bude lepším Švejkem Matěj Ruppert (Němcová), či Pavel Liška (Sláma), zatím pomíjela otázku, zda byl dobrým Švejkem Rudolf Hrušínský. Ten slouží za východisko, vůči němuž se všichni vymezují. Je v tomto smyslu fixátorem národního mýtu, jestli něco takového ještě existuje...

Tak tohle musíte vidět: Zapomenutá, sto let stará exhibice Matěje Rupperta v Carusošou!

7. 6. 2016 13:58 zobrazit článek
Další články k tématu:

ANKETA: Palivec, Katz i Lukáš. Vyberte herce pro novou verzi Švejka

4. 6. 2016 12:22 zobrazit článek
Co mají společného Rudolf Hrušínský, Fritz Muliar, Matti Varjo a John Collin? Ti všichni - a ještě řada jiných - hráli v různých projektech a jazycích Josefa Švejka. Brzy přibudou další, chystá se film s Pavlem Liškou i seriál s Matějem Ruppertem. A svou volbu mohou zkusit i čtenáři iDNES.cz. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 229, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.