Matěj Ruppert

Matěj Ruppert

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 350, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Poslechněte si nový zvukový obal pražského rádia Expres FM

5. 3. 2015 14:16 zobrazit článek
Pražské alternativně laděné rádio Expres FM provedlo refresh svých znělek a jinglů. Nový zvukový obal vznikl i tentokrát in-house z dílny mistra zvuku Pepy Ramse. Staničními hlasy zůstávají Misha a Matěj Ruppert.

Vánoční koncert Michala Prokopa, Framus Five spěje do finále

18. 12. 2014 2:33 zobrazit článek
Michal Prokop, Framus Five, Matěj Ruppert s Romanem Holým, Vojtěch Dyk, a Sára Vondrášková. Jedinečné spojení hudebníků na jednom pódiu vyvrcholí již tuto sobotu 20.12. ve Foru Karlín během oslavy 30. výročí alba Kolej Yesterday

Matěj Ruppert má první roli v opeře a čeká ho i role otcovská

30. 4. 2015 4:51 zobrazit článek
Zpěvák Matěj Ruppert (37) má dvě novinky. Poprvé zúročí své studium operního zpěvu a v létě se stane poprvé otcem. Navštívili jsme ho s kamerou na zkoušce opery Rudá Marie, kterou na motivy populárního seriálu od Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse Tlučhořovi zkomponoval Jan Kučera. Další články k tématu:

Nový díl Manéže Bolka Polívky 7. června na ČT1

9. 6. 2014 9:27 zobrazit článek
?Monkey Business s Tonyou Graves a Matějem Ruppertem, Anna Polívková s tanečníkem Michalem Kurtišem nebo španělský žonglér Pablo Picaso bavili diváky při natáčení 53. Manéže Bolka Polívky. Na večer plný skvělých hereckých, tanečních a hudebních výkonů se teď mohou těšit televizní diváci. Populární Manéž vysílá ČT1 v sobotu 7.června od 20 hodin.

Jolana umí hula hop! Nohy do X a lokny do čela, Voldánová trsala s Ruppertem

19. 3. 2015 18:19 zobrazit článek
Vystoupení Matěje Rupperta pěkně rozdivočilo bývalou zprávařku Jolanu Voldánovou (46). Za zpěvákem dokonce vylezla na pódium a slušně to tam s ním rozbalila. Co se ve StarDance naučíš, na mejdanu jako když najdeš.

Narozeniny Epoque Quartetu

22. 4. 2014 11:32 zobrazit článek
22. DUBNA Koncert multižánrového hudebního tělesa Epoque Quartet coby oslava 15 let působení na hudební scéně se koná v pondělí v pražském Divadle Hybernia a nabídne hosty různých žánrů. V průběhu večera se na pódiu vystřídají Dan Bárta, Matěj Ruppert, Ondřej Brousek, Robert Balzar, Tonya Gravesová, ale i zástupci klasické hudby Radek Baborák, Irvin Venyš či soubor Clarinet Factory. Večerem provede Petr Čtvrtníček.

Matěj Ruppert má první roli v opeře a čeká ho i role otcovská

30. 4. 2015 4:09 zobrazit článek
Zpěvák Matěj Ruppert (37) má dvě novinky. Poprvé zúročí své studium operního zpěvu a v létě se stane poprvé otcem. Navštívili jsme ho s kamerou na zkoušce opery Rudá Marie, kterou na motivy populárního seriálu od Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse Tlučhořovi zkomponoval Jan Kučera. Další články k tématu:

Kaiser a Lábus uvidí svou Tlučhořovic rodinku zpívat v divadle

26. 4. 2015 18:29 zobrazit článek
Z rozhlasového seriálu na první scénu, to se hned tak nevidí. Populární Tlučhořovi, které Oldřich Kaiser a Jiří Lábus stvořili zprvu pod názvem Rodinka aneb Byli jsme a budem, se stanou hrdiny představení Rudá Marie, ve kterém si zazpívá i Matěj Ruppert. Další články k tématu:

Kaiser a Lábus uvidí svou Tlučhořovic rodinku zpívat v divadle

26. 4. 2015 18:08 zobrazit článek
Z rozhlasového seriálu na první scénu, to se hned tak nevidí. Populární Tlučhořovi, které Oldřich Kaiser a Jiří Lábus stvořili zprvu pod názvem Rodinka aneb Byli jsme a budem, se stanou hrdiny představení Rudá Marie, ve kterém si zazpívá i Matěj Ruppert. Další články k tématu:

Monkey Business: Nahí už vystupovať nemôžeme

20. 4. 2015 19:18 zobrazit článek
Populárna česká funková kapela Monkey Business v máji vydá nový album Sex and Sport? Never! Sebavedomia má kapela dosť, spevák Matěj Ruppert si dokonca ...

»Skokan roku« Matěj Ruppert: Zlomil si nohu! Když skákal do diváků...

18. 12. 2014 7:58 zobrazit článek
Na předávání letošních cen Slavíků kategorie Skokan roku sice nebyla, ale deník Aha! našel jejího »vítěze«. Matěj Ruppert (36) skočil na koncertě z pódia mezi fanynky. Ty se ho však lekly, ustoupily a zpěvák skončil na podlaze!

Ruppert má nohu v sádře: Skočil do davu lidí a ti mu uhnuli!

17. 12. 2014 10:36 zobrazit článek
Na nedávném koncertě se frontman kapely Monkey Business Matěj Ruppert (36) rozdováděl tak, že z pódia několikrát skočil do davu lidí. Poslední let se mu ale nevyplatil. Skočil totiž mezi fanynky, které se ho lekly a ustoupily. Ruppert tak dopadl na zem a zlomil si nohu.

Vánoční koncert Michala Prokopa s Dykem, Ruppertem i Vondráškovou

12. 12. 2014 18:32 zobrazit článek
Slavnostní Vánoční koncert Michala Prokopa se koná v sobotu 20. 12. od 20:00 ve Foru Karlín. Vystoupí tam také hosté Vojtěch Dyk, Matěj Ruppert a Sára Vondrášková, aby společně oslavili 30. výročí alba Kolej Yesterday.

Game Ovar, vzkázali J.A.R. prezidentovi v Lucerně

18. 11. 2014 16:39 zobrazit článek
Kdo si zkusil odmyslet tragický zvuk, ten si včera večer spolu s J.A.R. musel oslavy 25. narozenin kapely náležitě užít. Večírek to byl jako bonboniéra - kapela odhalovala sladkost po sladkosti v podobě hitovek Zlejch starejch dědků je plnej svět, Megamastítka s hostujícím Matějem Ruppertem, Markétou Foukalovou a Terezou Černochovou nebo Studny. Ve skvělé funkrockové formě se představil Dan Bárta, Roman Holý za svou syntezátorovou hradbou zase vysílal do sálu morseovku. A hostující Xavier Baumaxa vzkázal prezidentu Zemananovi přes ceduli, že konec je jeho ovarům. Koukněte na fotoreport z akce.

Michal Prokop oslaví na pódiu třicátiny s ojedinělými hosty

11. 11. 2014 17:36 zobrazit článek
Michal Prokop, Framus Five, Vojtěch Dyk, Matěj Ruppert a Sára Vondrášková se potkají 20. prosince na jednom pódiu v novém pražském koncertním sálu Forum Karlín. Vánočním koncertem s podtitulem Kolej Today oslaví společně 30 let od vydání kultovního alba Kolej Yesterday.

VIDEO: Seriálová "Holka" Vladivojna La Chia zpívá Matějovi Ruppertovi "Chci tebe"

15. 10. 2014 21:29 zobrazit článek
Vladivojna La Chia čím dál víc překvapuje svou všestranností. Po nádherném albu "Tajemství (s)prostěradel" nahrála písničku pro nový Hřebejkův seriál "Až po uši", natočený pro ...

Bárta, Polívková a Ruppert jdou příkladem - třídí použité baterie

3. 10. 2014 13:08 zobrazit článek
Co mají společného zpěváci Matěj Ruppert, Dan Bárta a herečka Anna Polívková? Tyto tři populární osobnosti českého showbyznysu spojily síly pro dobrou věc a dokazují, že jim není lhostejné prostředí, ve kterém všichni společně žijeme. Pro neziskovou organizaci ECOBAT totiž každý z nich navrhl vlastní unikátní design limitované edice sběrných nádob ECOCHEESE, které slouží k ukládání použitých ba ...

TGM: Talkshow Geni a Míši 21.9. 2014

21. 9. 2014 3:53 zobrazit článek
Do dalšího dílu talkshow TGM přijali pozvání muzikant Matěj Ruppert, stylista Martin Gruntorád a herec a kouzelník Roman Štabrňák. Premiéru dalšího dílu TGM uvidíte v neděli 21. září ve 21.30 na Primě

FTV Prima: Talkshow Geni a Míši - jazykově nadaný hudebník, styl a kouzla

19. 9. 2014 0:08 zobrazit článek
Do dalšího dílu talkshow TGM přijali pozvání muzikant Matěj Ruppert, stylista Martin Gruntorád a herec a kouzelník Roman Štabrňák. Premiéru dalšího dílu TGM uvidíte v neděli 21. září ve 21.30 na Primě.

Monkey Business s Matějem Ruppertem proměnili podhradí v horkou tančírnu

29. 7. 2014 19:19 zobrazit článek
Těžko opakovatelná atmosféra zavládla o víkendu pod hradem Kunětická hora. Přes deset tisíc lidí mávalo na oblíbené interprety a tančilo do rytmu osvědčených hitů. Vrchol akce, tak trochu podle očekávání, přišel s koncertem Monkey Business. Kreace zpěváka Matěje Rupperta dav nadchly. Další články k tématu:

Matěj Ruppert se chce rozmnožovat: Vyměnil brunetu za blondýnu a jde na to!

11. 6. 2014 14:36 zobrazit článek
Na podzim se vzali a teď se Matěj Ruppert (36) a jeho manželka Tereza pokoušejí o miminko. „Je to tak,“ potvrdil Aha! zpěvák.

Začíná sezona party na lodi! Matěj Ruppert prozradil, že pracuje na miminku

10. 6. 2014 21:31 zobrazit článek
Konečně k nám dorazilo léto a sezona party na lodích pod širým nebem je v plném proudu. V Praze se slavilo na počest nového DVD Vlk z Wall street. Moderoval ji Matěj Ruppert (35) a nezapomněl se pochlubit novinkou. S manželkou pracují na miminku!

Monkey Business na Špilberku oslaví 15 let, popřejí jim Ohm Square či Iva Bittová

26. 5. 2015 13:43 zobrazit článek
V pátek 29. května obklíčí nádvoří hradu Špilberk kapela Monkey Business. Skupina pod velením Matěje Rupperta a Tonyi Graves oslaví v areálu brněnské středověké tvrze patnáct let existence a přitom ještě pokřtí Sex and Sport? Never!, jejich nové album.

Skupina Monkey Business: Naše písničky jsou hořkosladké

21. 5. 2015 11:38 zobrazit článek
Nové album české funkypopové kapely Monkey Business se jmenuje Sex And Sport? Never! Vyjde v pátek, ale už ve čtvrtek 21. května odehraje formace velký koncert k patnáctému výročí existence v pražských Žlutých lázních. 29. května pak absolvuje výroční vystoupení v Brně. Na nové desce se zpívá anglicky, česky, slovensky a maďarsky. Splněným přáním kapely je účast slavného amerického jazzového kytaristy Mikea Sterna. Na otázky Práva odpověděli klávesista a zpěvák Roman Holý a zpěváci Tonya Graves a Matěj Ruppert.

Nový multižánrový festival PLAY FAIR na podporu projektů pro seniory Nadace Taťány Kuchařové

21. 5. 2015 9:42 zobrazit článek
Chinaski, Ondřej Brzobohatý, Mandrage, Lake Malawi, Wohnout, Matěj Ruppert, Ondřej Ruml, Tonya Graves, Jana Koubková, Prago Union, Marpo&Troublegang, PSH, Listování Lukáše Hejlíka a Divadlo Drak, dokumentární monodrama SAMA to je jen malý výčet toho na co se mohou těšit návštěvníci benefičního festivalu PLAY FAIR, který proběhne 12.9. 2015 ve FESTIVALPARKU V HRADCI KRÁLOVÉ a jehož výtěžek je určen na projekty pro seniory. (322 slov)

VIDEO: Matěj Ruppert se převtělil do Švejka. Fuj, říká o americkém pivu

20. 5. 2015 21:01 zobrazit článek
Monkey Business předznamenávají singlem Be A Man nové album Sex and Sport? Never! Na video, které zachycuje putování Švejka po Spojených státech, se můžete na iDNES.cz podívat v premiéře. Další články k tématu:

VIDEO: Matěj Ruppert se převtělil do Švejka. Fuj, říká o americkém pivu

20. 5. 2015 19:16 zobrazit článek
Monkey Business předznamenávají singlem Be A Man nové album Sex and Sport? Never! Na video, které zachycuje putování Švejka po Spojených státech, se můžete na iDNES.cz podívat v premiéře. Další články k tématu:

Matěj Ruppert: Sex a sport? Nikdy! Už nejsme nejmladší

17. 5. 2015 13:15 zobrazit článek
Zpěvák skupiny Monkey Business dorazil do pražského Music baru U buldoka, objednal si teplou vodu s citronem, s manželkou Terezou po telefonu pořešil venčení jejich bulteriéra Bulánka a nadšeně začal vyprávět o novém albu. „Je to už zase naše nejlepší deska, nevím, jak to děláme,“ smál se.

Matěj Ruppert se brzy stane otcem: Jsem připravený na nevyspání

15. 5. 2015 0:21 zobrazit článek
Monkey Business jsou na hudební scéně už 15 let - nebo jak název jejich koncertu říká - "15 let na stezce kamarádství". Co se za tu dobu změnilo?

Monkey Business oslaví na Špilberku 15 let existence

13. 5. 2015 3:09 zobrazit článek
V pátek 29. května obklíčí nádvoří hradu Špilberk kapela Monkey Business spolu s početnou posilou těch nejlepších českých hudebníků. Pop funková formace pod velením Matěje Rupperta a Tonyi Graves oslaví v areálu středověké tvrze patnáct let existence kapely a zároveň pokřtí nové album Sex and Sport? Never!

 Články 1-30 z celkových 350, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |