Matěj Ruppert

Matěj Ruppert

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 233, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

KOMENTÁŘ: Dva Švejci a jeden Švejnar. To je tradice našich švejkovin

8. 6. 2016 7:39 zobrazit článek
To jsme se zase nasmáli! Nejdříve se ohlásil nový Švejk filmový, kterého si zahraje Pavel Liška, pak Švejk seriálový, jehož má ztvárnit Matěj Ruppert, a navrch se vynořil další kandidát na prezidenta, ekonom Jan Švejnar. Další články k tématu:

Matěj Ruppert se pochlubil dcerou: Roste jako z vody!

10. 9. 2016 7:33 zobrazit článek
Roli tatínka si Matěj Ruppert (38) maximálně užívá. Není divu, že se dcerou Anežkou (1) rád chlubí.

Matěj Ruppert: Stahování hudby? V obchodě taky nekradete

10. 7. 2015 12:23 zobrazit článek
Rozhovor s Matějem Ruppertem z kapely Monkey Business o nové opeře Rudá Marie, anglických textech, hudebním průmyslu i ilegálním stahování.

Matěj Ruppert je otcem: Jejich holčička má krásné jméno!

7. 7. 2015 16:52 zobrazit článek
Na miminko se manželkou těšili a dnes ráno přišla jejich holčička konečně na svět. Matěj Ruppert (37) tedy mění plány a hodlá se svým holkám věnovat na plno.

Matěj Ruppert má dceru Anežku. Musím to pořádně oslavit, říká

7. 7. 2015 13:34 zobrazit článek
Zpěvák Matěj Ruppert (37) nedorazil do Karlových Varů, kde měl být na tiskovce k filmu Padesátka. Před pracovními povinnostmi dal přednost rodině. Manželka Tereza mu totiž porodila holčičku. Další články k tématu:

Z bouřliváka tatínkem na plný úvazek! Zpěvák Matěj Ruppert si zplodil VLASTNÍ KLON!

19. 9. 2016 8:18 zobrazit článek
Kde jsou ty časy, kdy zpěvák Matěj Ruppert (38) dokázal prokalit celý týden a ještě mu to nestačilo? Ty doby jsou už hudbou minulosti, teď už jde na panáka jen sporadicky. Středobodem jeho vesmíru se totiž stala dcerka Anežka. Ta jakoby tátovi z oka vypadla.

Matěj Ruppert se pochlubil dcerkou: U táty řvala, u mamky se usmívala

9. 9. 2016 21:25 zobrazit článek
Prvorozené dcerce muzikanta Matěje Rupperta (38) Anežce je teprve čtrnáct měsíců, ale už teď umí dát najevo, co se jí líbí a co ne. U maminky a Matějovy manželky si hověla, ale jakmile ji vzal do náruče zpěvák, propukla v pláč.

Matěj Ruppert nazpíval na prázdninách v Provence "komunist rap". Je to čistá improvizace, říká

6. 9. 2016 11:41 zobrazit článek
Matěj Ruppert nazpíval francouzsky titulní píseň k novému filmu režiséra Vladimíra Michálka Prázdniny v Provence. Hudbu ke skladbě jako k celému snímku složil Roman Holý. „Je to náš příspěvek k sub-žánru francouzského rapu,“ říká zpěvák Matěj Ruppert. Píseň nazvaná Komunist rap vznikla jako čistá improvizace. „Bylo zbytečné se kvůli jedné písni zdlouhavě učit francouzsky, používali jsme mezinárodně srozumitelná slova. Libération, Zidane, Chirac nebo Mitterand dělají z „Komunist rap“ v podstatě mezinárodní píseň,“ dodal Ruppert. Film, ve kterém hrají Vojta Kotek, Jakub Prachař a Kryštof Hádek, má premiéru ve čtvrtek 15. září.

Jak to vypadá, když herecké hvězdy propůjčí hlasy zlodějům ponožek

28. 7. 2016 11:28 zobrazit článek
Kryštof Hádek, Táňa Vilhelmová, Marek Taclík, Matěj Ruppert, Josef Somr, Ondřej Trojan, Aleš Najbrt, David Novotný a další předvedli v ukázce ze zákulisí vzniku nového českého rodinného animovaného filmu LICHOŽROUTI, že dobrý herec hraje na plné pecky vždy a všude. Vzniklo tak video, které vám umožní nakouknout pod pokličku českého dabingu. (120 slov)

Zákulisí natáčení filmu Lichožrouti: Slavní se ksichtili stejně jako animáci

26. 7. 2016 12:48 zobrazit článek
Jak vypadají Josef Somr (82), Táňa Vilhelmová (38) či Matěj Ruppert (38), když si myslí, že je nikdo nevidí? Blesk získal unikátní fotky z dabingového studia!

Ruppert coby Švejk, Krobot v roli Palivce. Jak film obsadili čtenáři

28. 6. 2016 8:01 zobrazit článek
Hra na „casting“ nové verze Švejka, do níž se zapojili čtenáři iDNES.cz, má své vítěze. V titulní roli porazil Matěj Ruppert s náskokem druhého Radka Holuba a třetího Davida Novotného. Podívejte se, kdo by podle ankety nahradil herce z klasické verze Švejka s Rudolfem Hrušínským. Další články k tématu:

Pavel Liška by měl do role Švejka přibrat, směje se Haškův pravnuk

20. 6. 2016 17:35 zobrazit článek
Dobrý voják Švejk je pro filmaře stále inspirující. V současné době se připravují nezávisle na sobě hned dvě verze románu Jaroslava Haška. Potomci slavného spisovatele z toho mají radost, těší je, že je jeho stále živé. A líbí se jim i výběr hlavních představitelů - Matěj Ruppert i Pavel Liška. Další články k tématu:

KOMENTÁŘ: Dva Švejci a jeden Švejnar. To je tradice našich švejkovin

8. 6. 2016 6:34 zobrazit článek
To jsme se zase nasmáli! Nejdříve se ohlásil nový Švejk filmový, kterého si zahraje Pavel Liška, pak Švejk seriálový, jehož má ztvárnit Matěj Ruppert, a navrch se vynořil další kandidát na prezidenta, ekonom Jan Švejnar. Další články k tématu:

Pasáže a tišiny Petra Fischera: Češi zkazili Švejka a teď ho zkoušejí najít

7. 6. 2016 3:14 zobrazit článek
Režiséři Jitka Němcová a Bohdan Sláma chystají dva samostatné projekty, v nichž filmově ožije Švejk, oblíbená figura národní sebeidentifikace. Debata na téma, zda bude lepším Švejkem Matěj Ruppert (Němcová), či Pavel Liška (Sláma), zatím pomíjela otázku, zda byl dobrým Švejkem Rudolf Hrušínský. Ten slouží za východisko, vůči němuž se všichni vymezují. Je v tomto smyslu fixátorem národního mýtu, jestli něco takového ještě existuje...

Tak tohle musíte vidět: Zapomenutá, sto let stará exhibice Matěje Rupperta v Carusošou!

7. 6. 2016 13:58 zobrazit článek
Další články k tématu:

ANKETA: Palivec, Katz i Lukáš. Vyberte herce pro novou verzi Švejka

4. 6. 2016 12:22 zobrazit článek
Co mají společného Rudolf Hrušínský, Fritz Muliar, Matti Varjo a John Collin? Ti všichni - a ještě řada jiných - hráli v různých projektech a jazycích Josefa Švejka. Brzy přibudou další, chystá se film s Pavlem Liškou i seriál s Matějem Ruppertem. A svou volbu mohou zkusit i čtenáři iDNES.cz. Další články k tématu:

ANKETA: Palivec, Katz i Lukáš. Vyberte herce pro novou verzi Švejka

4. 6. 2016 11:04 zobrazit článek
Co mají společného Rudolf Hrušínský, Fritz Muliar, Matti Varjo a John Collin? Ti všichni - a ještě řada jiných - hráli v různých projektech a jazycích Josefa Švejka. Brzy přibudou další, chystá se film s Pavlem Liškou i seriál s Matějem Ruppertem. A svou volbu mohou zkusit i čtenáři iDNES.cz. Další články k tématu:

Ještě jeden Švejk. Šestadvacet dílů, v hlavní roli Matěj Ruppert

3. 6. 2016 10:16 zobrazit článek
Se Švejky se roztrhl pytel. Zatímco Bohdan Sláma chystá filmovou verzi s Pavlem Liškou v hlavní roli, v České televizi leží návrh seriálu Já jsem Švejk, na jehož titulní roli čeká Matěj Ruppert. „Z ČT mi napsali, že se líbí a je ve vývoji,“ potvrdila režisérka Jitka Němcová. Další články k tématu:

Pánové, proč nám to děláte? Po Slováčkovi se do elasťáků navlékl i polonahý Ruppert!

31. 5. 2016 18:08 zobrazit článek
Už jednou se dámám ježily chlupy hrůzou při pohledu na oplácaného Felixe Slováčka ml. (32), když se navlékl do bílého upnutého oblečku a hopsal na jevišti. Teď to po něm zopakoval Matěj Ruppert (38). A také to nebyla pěkná podívaná...

NAžIVO: Monkey Business protančili narozeninovou párty s nadšeným davem gratulantů

27. 5. 2016 12:49 zobrazit článek
"Ty mi nehýbeš pánvičkou!" Tak okřikl Matěj Ruppert fanouška v davu, který byl však asi jediným, kdo pánvičkou nehýbal. Česká funková parta na své tradiční oslavě ve Žlutých lázních po taneční stránce nikoho nešetřila a předvedla, že i po šestnácti letech to dokáže pěkně rozjet.

Moje neděle: Matěj Ruppert

6. 11. 2015 15:42 zobrazit článek
Matěj Ruppert, zpěvák skupiny Monkey Business a herec. Ve volných chvílích, jak říká, rád houbaří, rybaří a pletichaří. Můžete popsat svou nejhezčí.....

Ruppert jančil, Taclík byl sotva vzhůru: Veselí po StarDance bylo bujaré

1. 11. 2015 14:00 zobrazit článek
Dotancovalo se a byl čas na pořádnou oslavu! Ze sobotního StarDance vypadnul slavný boxer Rosťa Osička a všichni ostatní, kteří tancovali nebo taneční souboj jenom sledovali, vyrazili pařit a bavit se. Takový Matěj Ruppert slavil ostošest, zatímco Marka Taclíka oslavy značně znavily.

Eva Pilarová v Brně oslavila 55 let na scéně, hospitalizovaného Gotta v duetu nahradil Vojtěch Dyk

28. 10. 2015 18:12 zobrazit článek
Před zaplněným hledištěm Mahenova divadla v Brně vystoupila v úterý večer Eva Pilarová. Ta koncertem v rodném městě oslavila 55 let na scéně. Zazpívala hity od 60. let až po současnost a v několika písních se představila s Vojtěchem Dykem, Matějem Ruppertem nebo kapelou Wohnout.

Eva Pilarová bude slavit s Ruppertem, Dykem a Gottem!

24. 10. 2015 0:13 zobrazit článek
Legendární česká zpěvačka a královna swingu Eva Pilarová oslaví svých 55 let na scéně dvěma galakoncerty s hosty Matějem Ruppertem, Vojtou Dykem, kapelou Wohnout a Karlem Gottem . Koncerty se budou konat 27.10. v Mahenově divadle v Brně a 29.10.2015 v pražské Lucerně a představí průřez repertoáru Evy Pilarové od 60. let minulého století dodnes.

Z rebelů jsou tatínkové: Ruppert a Vladimir 518 venčili kočárky!

2. 10. 2015 6:23 zobrazit článek
Zpěvák Matěj Ruppert (37) se v červenci stal otcem dcery Anežky a od toho okamžiku se mu obrátil život naruby. Zvládá veškerou péči o miminko - přebalování, uspávání, ale nejraději jí vyváží v kočárku. Nedávno mu společnost dělal rapper Vladimir 518 (36), kterému se dcera Johanka narodila v únoru.

Hvězdy hrají pro dobrou věc, je tu Play Fair Taťány Kuchařové

11. 9. 2015 9:49 zobrazit článek
Na hradeckém letišti zahrají Chinaski, Mandrage, Matěj Ruppert nebo Ondřej Brzobohatý. Výtěžek půjde na seniory, aby mohli důstojněji žít. V sobotu začíná nultý ročník benefičního festivalu Play Fair. Další články k tématu:

Hvězdy hrají pro dobrou věc, je tu Play Fair Taťány Kuchařové

11. 9. 2015 9:16 zobrazit článek
Na hradeckém letišti zahrají Chinaski, Mandrage, Matěj Ruppert nebo Ondřej Brzobohatý. Výtěžek půjde na seniory, aby mohli důstojněji žít. V sobotu začíná nultý ročník benefičního festivalu Play Fair. Další články k tématu:

Novopečený tatínek Matěj Ruppert: Konečně ukázal malou dceru Anežku!

6. 9. 2015 20:56 zobrazit článek
Už dva měsíce je zpěvák Matěj Ruppert (37) šťastným tatínkem dcery Anežky. A i když se ji snaží tajit před médii, jejich společnou fotografii ukázal. Jaké to pro divokého zpěváka je být otcem?

Matěj Ruppert, Roman Holý a DJ Pompeiy na Prague Beach

22. 8. 2015 1:08 zobrazit článek
V pátek 4. září 2015 ožije smíchovská Prague Beach hudebním mejdanem za účasti G-Point Hunters - unikátního projektu, za kterým stojí oceňovaná dvojice Roman Holý a Matěj Ruppert.

A je to venku! Matěj Ruppert je tátou!

10. 7. 2015 13:11 zobrazit článek
Zpěvák Matěj Ruppert potvrdil radostnou událost – jeho žena mu povila prvního potomka!

 Články 1-30 z celkových 233, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.