Matěj Ruppert

Matěj Ruppert

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 354, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

VIDEO: Matěj Ruppert se převtělil do Švejka. Fuj, říká o americkém pivu

20. 5. 2015 21:01 zobrazit článek
Monkey Business předznamenávají singlem Be A Man nové album Sex and Sport? Never! Na video, které zachycuje putování Švejka po Spojených státech, se můžete na iDNES.cz podívat v premiéře. Další články k tématu:

Vánoční koncert Michala Prokopa, Framus Five spěje do finále

18. 12. 2014 2:33 zobrazit článek
Michal Prokop, Framus Five, Matěj Ruppert s Romanem Holým, Vojtěch Dyk, a Sára Vondrášková. Jedinečné spojení hudebníků na jednom pódiu vyvrcholí již tuto sobotu 20.12. ve Foru Karlín během oslavy 30. výročí alba Kolej Yesterday

Bárta, Polívková a Ruppert jdou příkladem - třídí použité baterie

3. 10. 2014 13:08 zobrazit článek
Co mají společného zpěváci Matěj Ruppert, Dan Bárta a herečka Anna Polívková? Tyto tři populární osobnosti českého showbyznysu spojily síly pro dobrou věc a dokazují, že jim není lhostejné prostředí, ve kterém všichni společně žijeme. Pro neziskovou organizaci ECOBAT totiž každý z nich navrhl vlastní unikátní design limitované edice sběrných nádob ECOCHEESE, které slouží k ukládání použitých ba ...

TGM: Talkshow Geni a Míši 21.9. 2014

21. 9. 2014 3:53 zobrazit článek
Do dalšího dílu talkshow TGM přijali pozvání muzikant Matěj Ruppert, stylista Martin Gruntorád a herec a kouzelník Roman Štabrňák. Premiéru dalšího dílu TGM uvidíte v neděli 21. září ve 21.30 na Primě

FTV Prima: Talkshow Geni a Míši - jazykově nadaný hudebník, styl a kouzla

19. 9. 2014 0:08 zobrazit článek
Do dalšího dílu talkshow TGM přijali pozvání muzikant Matěj Ruppert, stylista Martin Gruntorád a herec a kouzelník Roman Štabrňák. Premiéru dalšího dílu TGM uvidíte v neděli 21. září ve 21.30 na Primě.

Monkey Business s Matějem Ruppertem proměnili podhradí v horkou tančírnu

29. 7. 2014 19:19 zobrazit článek
Těžko opakovatelná atmosféra zavládla o víkendu pod hradem Kunětická hora. Přes deset tisíc lidí mávalo na oblíbené interprety a tančilo do rytmu osvědčených hitů. Vrchol akce, tak trochu podle očekávání, přišel s koncertem Monkey Business. Kreace zpěváka Matěje Rupperta dav nadchly. Další články k tématu:

»Skokan roku« Matěj Ruppert: Zlomil si nohu! Když skákal do diváků...

18. 12. 2014 7:58 zobrazit článek
Na předávání letošních cen Slavíků kategorie Skokan roku sice nebyla, ale deník Aha! našel jejího »vítěze«. Matěj Ruppert (36) skočil na koncertě z pódia mezi fanynky. Ty se ho však lekly, ustoupily a zpěvák skončil na podlaze!

Ruppert má nohu v sádře: Skočil do davu lidí a ti mu uhnuli!

17. 12. 2014 10:36 zobrazit článek
Na nedávném koncertě se frontman kapely Monkey Business Matěj Ruppert (36) rozdováděl tak, že z pódia několikrát skočil do davu lidí. Poslední let se mu ale nevyplatil. Skočil totiž mezi fanynky, které se ho lekly a ustoupily. Ruppert tak dopadl na zem a zlomil si nohu.

Vánoční koncert Michala Prokopa s Dykem, Ruppertem i Vondráškovou

12. 12. 2014 18:32 zobrazit článek
Slavnostní Vánoční koncert Michala Prokopa se koná v sobotu 20. 12. od 20:00 ve Foru Karlín. Vystoupí tam také hosté Vojtěch Dyk, Matěj Ruppert a Sára Vondrášková, aby společně oslavili 30. výročí alba Kolej Yesterday.

Game Ovar, vzkázali J.A.R. prezidentovi v Lucerně

18. 11. 2014 16:39 zobrazit článek
Kdo si zkusil odmyslet tragický zvuk, ten si včera večer spolu s J.A.R. musel oslavy 25. narozenin kapely náležitě užít. Večírek to byl jako bonboniéra - kapela odhalovala sladkost po sladkosti v podobě hitovek Zlejch starejch dědků je plnej svět, Megamastítka s hostujícím Matějem Ruppertem, Markétou Foukalovou a Terezou Černochovou nebo Studny. Ve skvělé funkrockové formě se představil Dan Bárta, Roman Holý za svou syntezátorovou hradbou zase vysílal do sálu morseovku. A hostující Xavier Baumaxa vzkázal prezidentu Zemananovi přes ceduli, že konec je jeho ovarům. Koukněte na fotoreport z akce.

Michal Prokop oslaví na pódiu třicátiny s ojedinělými hosty

11. 11. 2014 17:36 zobrazit článek
Michal Prokop, Framus Five, Vojtěch Dyk, Matěj Ruppert a Sára Vondrášková se potkají 20. prosince na jednom pódiu v novém pražském koncertním sálu Forum Karlín. Vánočním koncertem s podtitulem Kolej Today oslaví společně 30 let od vydání kultovního alba Kolej Yesterday.

VIDEO: Seriálová "Holka" Vladivojna La Chia zpívá Matějovi Ruppertovi "Chci tebe"

15. 10. 2014 21:29 zobrazit článek
Vladivojna La Chia čím dál víc překvapuje svou všestranností. Po nádherném albu "Tajemství (s)prostěradel" nahrála písničku pro nový Hřebejkův seriál "Až po uši", natočený pro ...

Ruppert z Monkey Bussines to rozjel v přilehavých gatích. Dámy šílely

30. 6. 2015 1:13 zobrazit článek
Matěj Ruppert je znám svými exravagantními kostýmy. Nejen že s nimi šokuje na svých koncertech, ale odváží se vniknout v upnutých kraťasech i na luxusní firemní večírky.

Matěj Ruppert o dítěti: Hodně jsem to chtěl a dlouho jsme na to čekali

20. 6. 2015 1:23 zobrazit článek
Zpěvák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert (37) se brzy stane otcem. Na novou roli dlouho čekal a taky se na ni velmi těší. V rozhovoru pro týdeník 5plus2 ale přiznal, že má i trochu strach. Další články k tématu:

Matěj Ruppert o dítěti: Hodně jsem to chtěl a dlouho jsme na to čekali

20. 6. 2015 0:32 zobrazit článek
Zpěvák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert (37) se brzy stane otcem. Na novou roli dlouho čekal a taky se na ni velmi těší. V rozhovoru pro týdeník 5plus2 ale přiznal, že má i trochu strach. Další články k tématu:

Zábava pro všechny napříč generacemi!

13. 6. 2015 2:48 zobrazit článek
CHINASKI, ONDŘEJ BRZOBOHATÝ, MANDRAGE, LAKE MALAWI, WOHNOUT, MATĚJ RUPPERT, ONDŘEJ RUML, TONYA GRAVES, JANA KOUBKOVÁ, PRAGO UNION, MARPO TROUBLEGANG, PSH, LISTOVÁNÍ LUKÁŠE HEJLÍKA, DIVADLO DRAK, dokumentární monodrama SAMA … to je jen malý výčet toho, na co se mohou těšit návštěvníci benefičního festivalu PLAY FAIR

Monkey Business na Špilberku oslaví 15 let, popřejí jim Ohm Square či Iva Bittová

26. 5. 2015 13:43 zobrazit článek
V pátek 29. května obklíčí nádvoří hradu Špilberk kapela Monkey Business. Skupina pod velením Matěje Rupperta a Tonyi Graves oslaví v areálu brněnské středověké tvrze patnáct let existence a přitom ještě pokřtí Sex and Sport? Never!, jejich nové album.

Skupina Monkey Business: Naše písničky jsou hořkosladké

21. 5. 2015 11:38 zobrazit článek
Nové album české funkypopové kapely Monkey Business se jmenuje Sex And Sport? Never! Vyjde v pátek, ale už ve čtvrtek 21. května odehraje formace velký koncert k patnáctému výročí existence v pražských Žlutých lázních. 29. května pak absolvuje výroční vystoupení v Brně. Na nové desce se zpívá anglicky, česky, slovensky a maďarsky. Splněným přáním kapely je účast slavného amerického jazzového kytaristy Mikea Sterna. Na otázky Práva odpověděli klávesista a zpěvák Roman Holý a zpěváci Tonya Graves a Matěj Ruppert.

Nový multižánrový festival PLAY FAIR na podporu projektů pro seniory Nadace Taťány Kuchařové

21. 5. 2015 9:42 zobrazit článek
Chinaski, Ondřej Brzobohatý, Mandrage, Lake Malawi, Wohnout, Matěj Ruppert, Ondřej Ruml, Tonya Graves, Jana Koubková, Prago Union, Marpo&Troublegang, PSH, Listování Lukáše Hejlíka a Divadlo Drak, dokumentární monodrama SAMA to je jen malý výčet toho na co se mohou těšit návštěvníci benefičního festivalu PLAY FAIR, který proběhne 12.9. 2015 ve FESTIVALPARKU V HRADCI KRÁLOVÉ a jehož výtěžek je určen na projekty pro seniory. (322 slov)

VIDEO: Matěj Ruppert se převtělil do Švejka. Fuj, říká o americkém pivu

20. 5. 2015 19:16 zobrazit článek
Monkey Business předznamenávají singlem Be A Man nové album Sex and Sport? Never! Na video, které zachycuje putování Švejka po Spojených státech, se můžete na iDNES.cz podívat v premiéře. Další články k tématu:

Matěj Ruppert: Sex a sport? Nikdy! Už nejsme nejmladší

17. 5. 2015 13:15 zobrazit článek
Zpěvák skupiny Monkey Business dorazil do pražského Music baru U buldoka, objednal si teplou vodu s citronem, s manželkou Terezou po telefonu pořešil venčení jejich bulteriéra Bulánka a nadšeně začal vyprávět o novém albu. „Je to už zase naše nejlepší deska, nevím, jak to děláme,“ smál se.

Matěj Ruppert se brzy stane otcem: Jsem připravený na nevyspání

15. 5. 2015 0:21 zobrazit článek
Monkey Business jsou na hudební scéně už 15 let - nebo jak název jejich koncertu říká - "15 let na stezce kamarádství". Co se za tu dobu změnilo?

Monkey Business oslaví na Špilberku 15 let existence

13. 5. 2015 3:09 zobrazit článek
V pátek 29. května obklíčí nádvoří hradu Špilberk kapela Monkey Business spolu s početnou posilou těch nejlepších českých hudebníků. Pop funková formace pod velením Matěje Rupperta a Tonyi Graves oslaví v areálu středověké tvrze patnáct let existence kapely a zároveň pokřtí nové album Sex and Sport? Never!

Matěj Ruppert má první roli v opeře a čeká ho i role otcovská

30. 4. 2015 4:51 zobrazit článek
Zpěvák Matěj Ruppert (37) má dvě novinky. Poprvé zúročí své studium operního zpěvu a v létě se stane poprvé otcem. Navštívili jsme ho s kamerou na zkoušce opery Rudá Marie, kterou na motivy populárního seriálu od Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse Tlučhořovi zkomponoval Jan Kučera. Další články k tématu:

Matěj Ruppert má první roli v opeře a čeká ho i role otcovská

30. 4. 2015 4:09 zobrazit článek
Zpěvák Matěj Ruppert (37) má dvě novinky. Poprvé zúročí své studium operního zpěvu a v létě se stane poprvé otcem. Navštívili jsme ho s kamerou na zkoušce opery Rudá Marie, kterou na motivy populárního seriálu od Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse Tlučhořovi zkomponoval Jan Kučera. Další články k tématu:

Kaiser a Lábus uvidí svou Tlučhořovic rodinku zpívat v divadle

26. 4. 2015 18:29 zobrazit článek
Z rozhlasového seriálu na první scénu, to se hned tak nevidí. Populární Tlučhořovi, které Oldřich Kaiser a Jiří Lábus stvořili zprvu pod názvem Rodinka aneb Byli jsme a budem, se stanou hrdiny představení Rudá Marie, ve kterém si zazpívá i Matěj Ruppert. Další články k tématu:

Kaiser a Lábus uvidí svou Tlučhořovic rodinku zpívat v divadle

26. 4. 2015 18:08 zobrazit článek
Z rozhlasového seriálu na první scénu, to se hned tak nevidí. Populární Tlučhořovi, které Oldřich Kaiser a Jiří Lábus stvořili zprvu pod názvem Rodinka aneb Byli jsme a budem, se stanou hrdiny představení Rudá Marie, ve kterém si zazpívá i Matěj Ruppert. Další články k tématu:

Monkey Business: Nahí už vystupovať nemôžeme

20. 4. 2015 19:18 zobrazit článek
Populárna česká funková kapela Monkey Business v máji vydá nový album Sex and Sport? Never! Sebavedomia má kapela dosť, spevák Matěj Ruppert si dokonca ...

Jolana umí hula hop! Nohy do X a lokny do čela, Voldánová trsala s Ruppertem

19. 3. 2015 18:19 zobrazit článek
Vystoupení Matěje Rupperta pěkně rozdivočilo bývalou zprávařku Jolanu Voldánovou (46). Za zpěvákem dokonce vylezla na pódium a slušně to tam s ním rozbalila. Co se ve StarDance naučíš, na mejdanu jako když najdeš.

Poslechněte si nový zvukový obal pražského rádia Expres FM

5. 3. 2015 14:16 zobrazit článek
Pražské alternativně laděné rádio Expres FM provedlo refresh svých znělek a jinglů. Nový zvukový obal vznikl i tentokrát in-house z dílny mistra zvuku Pepy Ramse. Staničními hlasy zůstávají Misha a Matěj Ruppert.

 Články 1-30 z celkových 354, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |