Matěj Stropnický

Matěj Stropnický

Herec/Herečka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 881, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Matěj Stropnický přiznal vztah s hercem Danielem Krejčíkem

19. 10. 2017 15:03 zobrazit článek
Šéf Strany zelených Matěj Stopnický (34) potvrdil, že je gay. Už dva měsíce chodí s hercem Danielem Krejčíkem (23). „Jo, jsem na kluky. Dan je skvělý kluk,“ prohlásil politik. Stropnický prý na to, že ho přitahují muži, přišel koncem puberty kolem osmnáctého, devatenáctého roku. Další články k tématu:

Jsem gay, přiznal Stropnický. Načasování je podezřelé, voliče to ale neovlivní, říká politolog

19. 10. 2017 15:25 zobrazit článek
Předseda zelených Matěj Stropnický na oficiálních stránkách strany potvrdil, že je gay.

Matěj Stropnický: S otcom sa o Babišovi nerozprávam, nechceme si kaziť večery

18. 10. 2017 21:04 zobrazit článek
Babiš zo systému najviac pije, neprišiel ho zmeniť, hovorí líder Strany zelených a syn ministra obrany za Babišovu stranu ANO Matěj Stropnický.

Jsem gay, sdělil den před volbami lídr zelených Stropnický

19. 10. 2017 16:38 zobrazit článek
Šéf Zelených Matěj Stropnický ve čtvrtek provedl coming out a potvrdil svou homosexuální orientaci. V rozhovoru, který strana zveřejnila na svých webových stránkách, připustil, že „nechtěl být za sraba”, a věří, že voliči jeho otevřenost ocení.

Gay Stropnický: Je nás v politice víc!

19. 10. 2017 15:35 zobrazit článek
Poté, co herec Daniel Krejčík (23) prozradil, že je milenec Matěje Stropnického (34), šéf Strany zelených, na to nechtěl vůbec reagovat a věnovat se pouze politice. S odstupem času, ale mladý politik změnil názor a promluvil.

Matěj Stropnický po neúspěchu Zelených okamžitě rezignoval

21. 10. 2017 18:03 zobrazit článek
Matěj Stropnický oznámil, že okamžitě odstupuje z čela Strany zelených. Strana si nové vedení zvolí v lednu, kdy uspořádá sjezd. Po sečtení většiny hlasů je pravděpodobné, že Zelení nepřekročí ani 1,5 % hlasů. Další články k tématu:

První oběť voleb. 'Okamžitě odstupuji', oznámil šéf Zelených Stropnický

21. 10. 2017 19:14 zobrazit článek
Předseda Strany Zelených Matěj Stropnický oznámil, že okamžitě odstupuje z čela strany. Nové vedení si partaj zvolí v lednu, kdy uspořádá sjezd. Zelení dosud nezískali ani 1,5 procenta nutných, aby strana získala státní příspěvek.

Matěj Stropnický po neúspěchu odešel z čela Strany zelených

21. 10. 2017 18:24 zobrazit článek
Matěj Stropnický oznámil, že okamžitě odstupuje z čela Zelených. Strana si nové vedení zvolí v lednu, kdy uspořádá sjezd. Zelení ve sněmovních volbách podle dosavadních výsledků nezískali ani 1,5 procenta hlasů.

Matěj Stropnický rezignoval na post předsedy Strany zelených

21. 10. 2017 18:00 zobrazit článek
Matěj Stropnický v sobotu ještě před sečtením všech hlasů ve sněmovních volbách 2017 oznámil okamžitý odchod z čela Strany zelených. Učinil to v jejím volebním štábu v Divadel Komedie.

První oběť voleb. Předseda Zelených Stropnický odstoupil, strana ztratila polovinu hlasů

21. 10. 2017 18:24 zobrazit článek
Předseda strany Zelených Matěj Stropnický po sobotním neúspěchu v parlamentních volbách odstoupil ze své funkce. „Výsledky Zelených nejsou dobré. Odstupuji z funkce, a to okamžitě,“ řekl novinářům. Po sečtení 95 procent všech okrsků dostala strana pouhých 1,41 procenta. Další články k tématu:

‚Naše kampaň nudila i mě.‘ Matěj Stropnický jako předseda Zelených skončil

21. 10. 2017 21:00 zobrazit článek
Strana zelených dopadla ve volbách s tristním výsledkem pod 1,5 procenta. Její předseda Matěj Stropnický ještě před sečtením všech hlasů rezignoval. Neváhal jsem ani chvíli, řekl v rozhovoru pro LN. Další články k tématu:

Matěj Stropnický po neúspěchu Zelených okamžitě rezignoval

21. 10. 2017 18:58 zobrazit článek
Matěj Stropnický oznámil, že okamžitě odstupuje z čela Strany zelených. Strana si nové vedení zvolí v lednu, kdy uspořádá sjezd. Po sečtení většiny hlasů je pravděpodobné, že Zelení nepřekročí ani 1,5 % hlasů. Další články k tématu:

DVTV 10. 11. 2017: Matěj Stropnický, Šírin Nafariehová

10. 11. 2017 22:03 zobrazit článek
Odstupující předseda Zelených Matěj Stropnický o důvodech neúspěchu strany ve volbách; studentka Šírin Nafariehová o svém filmu upozorňujícím na antimigrantské nálady

Zelení si vyhodnotili, proč prohráli. Nahlédněte

26. 10. 2017 19:12 zobrazit článek
Vedení pražských Zelených by mělo zůstat, příčinami neúspěchu ve volbách do sněmovny byly obava lidí z propadlého hlasu a nedůvěryhodnost předsedy strany Matěje Stropnického. Vyplývá to z ankety, ve které ČTK oslovila pražské členy Strany zelených. Podobně nízký počet hlasů jako letos získali Zelení v Praze naposledy ve volbách do Poslanecké sněmovny v roce 2002. Pražskou krajskou organizaci Zelených vedou spolupředsedové Tatiana Konrádová a Ondřej Mirovský.

Po marxistovi Stropnickém by měli po volbách odstoupit i šéfové ČSSD a také Bělobrádek, Filip a Kalousek

23. 10. 2017 7:12 zobrazit článek
Volby do Poslanecké sněmovny přinesly jednoznačné vítěze, ale i mnoho těžce poražených stran i lídrů. Uspěl miliardář Andrej Babiš, pirát Ivan Bartoš, mluvka Tomio Okamura a superkonzervativec Petr Fiala. Jiní předsedové politických stran jsou ale na odstřel. Pokud se to nestane, může pokračovat agonie jejich subjektů. Z čela neúspěšných stran už odešel předseda Zelených, neomarxista Matěj Stropnický, ale ten nehrál na české politickém nebi významnější roli.

Pod nejedním politikem se houpe židle. Stropnický skončil. Kdo bude další?

23. 10. 2017 15:50 zobrazit článek
Politické strany, které neuspěly ve sněmovních volbách, diskutují o případných změnách ve svých vedeních. Již v sobotu rezignoval předseda Zelených Matěj Stropnický. O potřebě nových stranických šéfů se nahlas hovoří i u TOP 09 a lidovců.

Nejdřív guláš, potom láska... Herec Daniel Krejčík promluvil pro eXtra.cz o vášnivém vztahu s Matějem Stropnickým!

19. 10. 2017 16:47 zobrazit článek
Talentovaný herec Daniel Krejčík (23), který si zahrál v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, poskytl redakci eXtra.cz rozhovor o vztahu s politikem Matějem Stropnickým (34). Oba se milují, prožívají skutečnou lásku... Už spolu bydlí a jaké bylo jejich první rande? Nejen to redakci eXtra.cz přiblížil.

Matěj Stropnický přiznal vztah s hercem Danielem Krejčíkem

19. 10. 2017 10:44 zobrazit článek
Šéf Strany zelených Matěj Stopnický (34) potvrdil, že je gay. Už dva měsíce chodí s hercem Danielem Krejčíkem (23). Stropnický prý přišel na to, že ho přitahují muži, koncem puberty, kolem osmnáctého devatenáctého roku. Další články k tématu:

Magdaléna Šipka: Odvaha sluší víc než strategické ustupování

20. 10. 2017 13:39 zobrazit článek
Veřejný coming out Matěje Stropnického je velkou výhrou pro LGBT+ komunitu. Česká politika se stává transparentnější a otevřenější.

Mladý Stropnický věří, že se jeho Zelení vrátí do Sněmovny

20. 10. 2017 18:45 zobrazit článek
Šéf Strany zelených Matěj Stropnický očekává, že jeho strana překročí pětiprocentní hranici a vrátí se do Poslanecké sněmovny. Novinářům to řekl dnes poté, co v základní škole na pražském Žižkově odevzdal svůj hlas, napsala ČTK.

František Kostlán: KOHO VOLIT - Zelení, Piráti

19. 10. 2017 12:47 zobrazit článek
„Matěje Stropnického nemůžu překousnout,“ říkají mí přátelé a známí, když odůvodňují, proč nemohou volit Zelené. Zajímavé je, že ti samí lidé mohou „překousnout“ Babiše, Chovance, Černochovou a Klause ml. či Kalouska, přitom politika jejich stran přivedla tuto zemi k současnému mravnímu relativismu a systémovému krachu. Politická slepota a z ní plynoucí neprozíravost voličů nic zlepšit nemůže. O to je jasnější, že se blížíme k…

Jsem gay, prohlásil den před volbami šéf zelených Matěj Stropnický

19. 10. 2017 21:24 zobrazit článek
Předseda Zelených Matěj Stropnický dnes oznámil, že je homosexuál. Vyjádřil se tak ke spekulacím bulvárních médií. O svém soukromí mluvit neplánoval, voliči by ale podle něj tuto informaci vědět měli.

Jsme zamilovaní, konečně můžeme chodit ruku v ruce! Přítel Matěje Stropnického promluvil o jejich vztahu

19. 10. 2017 10:27 zobrazit článek
Jen nedávno se dostalo na veřejnost, že mladý herec Daniel Krejčík a politik Matěj Stropnický tvoří pár. Podívejte se na rozhovor s mladým hercem, kterého mimo jiné můžete znát i z televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě. Prozradil, jak je to s jejích láskou a jak dlouho tvoří pár.

Matěj Stropnický exkluzivně Blesku potvrdil: Ano, jsem na kluky!

19. 10. 2017 9:54 zobrazit článek
Když herec Daniel Krejčík (23) exkluzivně Blesku řekl, že je milenec Matěje Stropnického (34), mladý politik, šéf Strany zelených, na to nechtěl reagovat. S odstupem jednoho dne ale změnil názor a Šel s barvou ven!

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

23. 10. 2017 12:30 zobrazit článek
/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Zelení ve volbách propadli, Matěj Stropnický rezignoval na post předsedy strany

23. 10. 2017 9:35 zobrazit článek
Stranu zelených volilo v parlamentních volbách 74 335 lidí, což je v přepočtu 1,46 %. Výsledek nestačí ani na to, aby strana dosáhla na státní podporu ve výši 7 milionů korun. V sobotu, po vyhlášení konečných výsledků, rezignoval na svůj post předseda strany Matej Stropnický. Ve straně dále zůstane.

Neúspěch Zelených způsobil Stropnický a obavy

26. 10. 2017 21:03 zobrazit článek
Vedení pražských Zelených by mělo zůstat, příčinou neúspěchu ve volbách do Sněmovny byla obava lidí z propadnutého hlasu a nedůvěryhodnost předsedy strany Matěje Stropnického. Vyplývá to z ankety, ve které byli osloveni pražští členové strany Zelených.

Do sněmovny se nedostali, politiku ale nevzdávají, tak jako Matěj Stropnický

25. 10. 2017 12:12 zobrazit článek
/INFOGRAFIKA/ V Praze v uplynulých volbách kandidovalo 855 kandidátů z 29 politických stran a hnutí. Jen 24 z nich od voličů obdrželo takový počet hlasů, který jim nakonec stačil na získání poslaneckého mandátu. Ostatní, včetně Matěje Stropnického, se do sněmovny nedostali. Většina z výrazných politických tváří a osobností, které v metropoli neuspěly, však rozhodně s politikou nekončí. Pracovat v ní chtějí nadále na komunální úrovni.

První oběť voleb. Matěj Stropnický učinil zásadní prohlášení

21. 10. 2017 21:05 zobrazit článek
Letošní sněmovní volby si vybraly první politickou oběť. Strana zelených zůstala výrazně za očekáváním a ještě v sobotu odpoledne oznámil okamžitou rezignaci její předseda Matěj Stropnický.

Stropnický věří, že se jeho Zelení vrátí do Sněmovny

20. 10. 2017 16:50 zobrazit článek
Šéf Strany zelených Matěj Stropnický očekává, že jeho strana překročí pětiprocentní hranici a vrátí se do Poslanecké sněmovny. Novinářům to řekl dnes poté, co v základní škole na pražském Žižkově odevzdal svůj hlas. Očekává spíše vyšší účast u voleb, bude však podle něj záležet i na tom, jak se jemu a dalším politikům podařilo přesvědčit občany, že jít k volbám je potřeba.

 Články 1-30 z celkových 881, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.