Michal Dlouhý

Michal Dlouhý

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 1299, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Hrdlička promluvil o milionech snoubenky Plíškové: Co všechno doma platí on?

11. 10. 2017 21:38 zobrazit článek
Není to tak dlouho, co Karolína Plíšková (25) byla světovou tenisovou jedničkou – a i teď se drží na třetí příčce. Její příjmy jsou tedy astronomické, až se z nich točí hlava i samotnému snoubenci Michalu Hrdličkovi (28). Na její miliony ale nežárlí. Naopak, za tenistku se snaží platit on.

Oldřich Kaiser a Michal Dlouhý jako kapitán Exner: »Vykradli« Sováka a Valu!

25. 9. 2017 12:01 zobrazit článek
Stejné scény, postavy i jména! Nová primácká kriminálka Kapitán Exner kopíruje to, co bylo natočeno už v šedesátých letech. Michal Dlouhý (48) si »vypůjčil« oblek od Jiřího Valy (†76). A známý recesista Oldřich Kaiser (62) dokonce pyžamo Jiřího Sováka (†79)!

Herec Michal Dlouhý: Co říká na Vicu Kerekes?

23. 9. 2017 15:57 zobrazit článek
I když prý herectví pro něj není až tak podstatné, jde z role do role. Jeho poslední rolí je legendární kapitán Exner, který pro slabost pro krásné ženy, drahá auta a dobré jídlo. Co si Dlouhý myslí o krásce Vice Kerekes se kterou si zahrál? Má pro ni také slabost?

Špotáková je ve finále oštěpu, Kudlička, Balner i Maslák na MS končí

6. 8. 2017 22:41 zobrazit článek
Z pětice českých atletů, která v neděli na mistrovství světa v Londýně bojovala o postup do finále, uspěla jen oštěpařka Barbora Špotáková. Dvojnásobná olympijská vítězka překonala limit druhým hodem dlouhým 64,32 m. Čtvrtkař Pavel Maslák byl v semifinále o 14 setin pomalejší než v rozběhu a časem 45,24 skončil celkově sedmnáctý. Také finále soutěže tyčkařů bude bez české účasti. Jan Kudlička i Michal Balner překvapivě ztroskotali už na výšce 560 centimetrů. Druhá oštěpařka Nikola Ogrodníková zůstala při premiéře na MS centimetr pod šedesátimetrovou hranicí a to na postup nestačilo. V desetiboji skončila Eliška Klučinová desátá.

Jestli mě něco naplňuje optimismem, je to podpora armády v očích veřejnosti, říká Stropnický

16. 9. 2017 19:01 zobrazit článek
Tisíce lidí dnes zamířily na Dny NATO a Vzdušných sil Armády ČR na letiště do Mošnova nedaleko Ostravy. U letiště to zkomplikovalo dopravu a tvořily se tam kolony. Podle operátora speciální policejní linky Michala Tichého ale kolony nebyly tak dlouhé jako v minulých letech, neboť na letiště zřejmě kvůli špatnému počasí vyrazilo méně lidí. I tak jich ale byly desetitisíce, píše ČTK.

Schlegel se v královské etapě dlouho držel favoritů. Moc dobrý pocit, říká

24. 5. 2017 9:00 zobrazit článek
Ani jeho výkon v úterní královské etapě Gira by neměl zůstat opomenut. Tím spíš, že Michalu Schlegelovi je stále jen 21 let. Přesto jezdec stáje CCC opět ukázal, jaký talent v něm dříme. Další články k tématu:

Co vybuchlo v Manchesteru? Nemůžete to říct během deseti minut, vysvětluje šéf pyrotechniků

23. 5. 2017 15:03 zobrazit článek
Policisté po příjezdu musí vyklidit místo útoku a pomoci zraněným. Pak začíná práce pyrotechniků, která je velmi nebezpečná, popisuje postup ředitel českých policejních pyrotechniků Michal Dlouhý.

Bosse, Lisa, Lasse. Týden Astrid Lindgrenové připomene slavnou švédskou spisovatelku

20. 5. 2017 3:04 zobrazit článek
Dobré zprávy pro fanoušky Dětí z Bullerbynu nebo Pipi Dlouhé punčochy. Skandinávský dům chystá od 29. 5. do 8. 6. v Brně a Praze přehlídku, která připomene nejen nejznámější díla spisovatelky Astrid Lindgrenové, ale i méně známé okolnosti jejího života a tvorby. Lindgrenové by letos bylo 110 let. K dospělým návštěvníkům organizátoři směřují besedu u příležitosti vydání Válečných deníků, v nichž spisovatelka hovoří nejen o válce, ale i o ochraně zvířat. Vhled do jejího života nabídne dokument Astrid z roku 2015, jenž získal filmovou cenu Kristallen. Pražské kino Ponrepo pak bude promítat adaptaci knihy Emila z Lönnebergy s českým názvem Michal dělá pořádek. Na promítání naváže výtvarná dílna.

Klára Issová o Michalu Dlouhém: Bylo to krásný, milý zpestření!

10. 9. 2017 9:03 zobrazit článek
Záchvaty smíchu! V dalším díle primácké detektivky Kapitán Exner nabírá na obrátkách nový flirt. Tentokrát Michalu Dlouhému učaruje po Vice další žena. Seriálová profesorka francouzské literatury Marie Eichová v podání Kláry Issové.

Dcera Dlouhého (†52): Kdo se o ní postaral?

7. 8. 2017 9:04 zobrazit článek
Vladimír Dlouhý (†52) nebyl pouze otcem dnes jedenáctiletých dvojčat Jiřího a Jana, které měl s herečkou Petrou Jungmannovou (38). Z prvního manželství měl také dceru Danielu, na kterou po jeho odchodu dohlíží hercův bratr Michal Dlouhý (48).

Dovolená? Partnerka je nervózní, děti se perou, řidič je ve stresu, líčí dopravní psycholog

2. 7. 2017 6:34 zobrazit článek
Dopravní psycholog Michal Walter o nejhorších řidičích, lajdáckém parkování a o tom, v čem je cesta z prázdnin zrádnější než ta k moři. Dlouhá cesta před vámi, spalující horko, na dálnici nekonečné kolony a děti v autě brnkají na nervy... Každý rok je to stejné a každý rok souhra takových okolností zvyšuje pravděpodobnost, že dojde k dopravní nehodě. Další články k tématu:

Nadace Olgy Havlové dala poprvé Cenu veřejnosti

30. 5. 2017 0:04 zobrazit článek
Cenu Olgy Havlové letos získala předsedkyně ostravské společnosti Roska Naděžda Nováková. Odborná porota ocenila Novákovou za dlouholetou pomoc lidem s roztroušenou sklerózou. Letos poprvé Nadace Olgy Havlové udílela také Cenu veřejnosti. Na slavnostním vyhlášení v pražském Černínském paláci ji v pondělí převzal právník Michal Šimůnek, který pomáhá lidem s dědičnou neuropatií.

MICHAL HRŮZA NAVŠTÍVIL CZ&SK NA ÓČKU! PUSŤ SI CELÝ ROZHOVOR!

26. 5. 2017 10:46 zobrazit článek
Tereza Tobiášová přivítala v CZ&SK muzikanta Michala Hrůzu, který dorazil na ÓČKO po dlouhých dvou letech! V pátek vydal Michal nové album nazvané Sám se sebou a v rozhovoru prozradil, proč pro něj právě tahle deska znamená víc, než ty ostatní... Další články k tématu:

Schlegel se v královské etapě dlouho držel favoritů. Moc dobrý pocit, říká

24. 5. 2017 9:02 zobrazit článek
Ani jeho výkon v úterní královské etapě Gira by neměl zůstat opomenut. Tím spíš, že Michalu Schlegelovi je stále jen 21 let. Přesto jezdec stáje CCC opět ukázal, jaký talent v něm dříme. Další články k tématu:

Michal Dlouhý: Pověry a pověrčivost

22. 9. 2017 12:05 zobrazit článek
V noci došlo v Kamenici nad Lipou k vyloupení pokladny v místní továrně a odcizení více než 70.000 Kč. Pachatelé přijeli do Kamenice automobilem. Místní četnictvo zadrželo řidiče, který se hlídce zdál podezřelý tím, že čekal po půlnoci ve voze. Řidič se po delším zapírání přiznal, že přivezl do Kamenice tříčlennou tlupu lupičů pokladen za účelem vyloupení pokladny v místní továrně.

Dny NATO na letišti v Mošnově: i přes špatné počasí přišly tisíce lidí

16. 9. 2017 15:04 zobrazit článek
Tisíce lidí v sobotu zamířily na Dny NATO a Vzdušných sil Armády ČR na letiště do Mošnova nedaleko Ostravy. U letiště se tvoří kolony aut, nejsou ale tak dlouhé jako v minulých letech. Na letiště totiž zřejmě kvůli špatnému počasí jede méně lidí, domnívá se operátor speciální policejní linky Michal Tichý. Další články k tématu:

Sekuriťák Michal vyhrožoval matce svých dcer, že ji polije kyselinou a zabije ji. Kvůli rozchodu?

10. 10. 2017 21:03 zobrazit článek
Neunesl rozchod s bývalou přítelkyní? Sekuriťák Michal K. ze slovenského Lučence skončil již v sobotu v cele předběžného zadržení. V pondělí ráno ho soudce poslal do vazby. Podle policie měl dlouhodobě pronásledovat a vyhrožovat smrtí své bývalé přítelkyni a matce jejich dvou malých dcer Patrícii M. (28). Michal a jeho rodina to popírají a tvrdí, že si vše žena vymyslela.

Nemám rád detektivky, kde jsou krev a rvačky, přiznal Michal Dlouhý

10. 10. 2017 0:21 zobrazit článek
Herec Michal Dlouhý (48) si na nedostatek práce stěžovat nemusí. Natáčí filmy i seriály a momentálně v televizi běží jeho Kapitán Exner. „Škoda, že je v reálu velmi málo takových detektivů gentlemanů,“ prohlásil milovník detektivek a tenisu. Další články k tématu:

Nemám rád detektivky, kde jsou krev a rvačky, přiznal Michal Dlouhý

10. 10. 2017 3:06 zobrazit článek
Herec Michal Dlouhý (48) si na nedostatek práce stěžovat nemusí. Natáčí filmy i seriály a momentálně v televizi běží jeho Kapitán Exner. „Škoda, že je v reálu velmi málo takových detektivů gentlemanů,“ prohlásil milovník detektivek a tenisu. Další články k tématu:

Michal Šoltés: Konflikty na letišti, stávkující taxikáři. Jak regulovat taxi a Uber?

9. 10. 2017 12:42 zobrazit článek
Současný stav má daleko k optimálnímu a dlouhodobě udržitelnému systému. Je na politicích, aby přestali ignorovat nerovné prostředí na trhu taxi a Uber služeb. Vhodné nastavení regulace však nutně neznamená, že musí každý řidič – jak taxi, tak Uberu – jezdit za stejných podmínek.

Člověk nebyl stvořen k dlouhému sezení, říká odborník

7. 10. 2017 10:19 zobrazit článek
Průběh přetěžování těla bývá zrádný, po dlouhou dobu se nemusí projevit podstatné příznaky. A pak jsou lidé najednou zaskočeni, říká Michal Kusyn, primář rehabilitačního oddělení Vítkovické nemocnice v Ostravě. Další články k tématu:

Rozhádaná rodina Štikových opět pohromadě! Stmelila je Ornella

26. 9. 2017 21:36 zobrazit článek
Po dlouhé době se rodina Štikových objevila na veřejnosti v kompletní sestavě. Před několika týdny oznámila Monika Štiková (45) rouvod s manželem Michalem (48) a představila nového přítele Daniela (27).

S dráčkem do pravěku [Michal Vaněček / Maxdorf]

16. 10. 2017 0:12 zobrazit článek
Prázdniny skončily a Vojta se musel vrátit do města a začít chodit do školy. Nepřijel však sám, vzal s sebou svého nového kamaráda Bronťu. A protože Bronťa je dráček, další dobrodružství na sebe nenechá dlouho čekat.

Jan Vondráček z Exnera: Proč nemluví o manželce?

15. 10. 2017 13:47 zobrazit článek
Pro kapitána Exnera jsou ti dva vcelku zásadní. Vyšetřovatelé Vlček s Beránkem nejenže pomáhají případy vyřešit, legendární Exner takové kolegy potřebuje i z toho důvodu, aby na obrazovce nenudil a měl mu kdo nahrávat. Dialogy jsou svižnější a charaktery obou poručíků pobaví mnohdy víc než škrobený hlavní hrdina. Michal Dlouhý má v poslední adaptaci Erbenových detektivek skvělé kumpány. Neotesaného Beránka věříte Davidu Novotnému beze zbytku a erudovaného Vlčka skvěle vystihl Jan Vondráček (51)...

Norka žádá o azyl v Polsku, aby jí zbylo alespoň jedno dítě. A další hrůzostrašné příběhy z Barnevernetu

14. 10. 2017 21:56 zobrazit článek
Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) se na svém blogu na serveru iDnes.cz. rozepsal nad situací v Norsku a odebíráním dětí. Europoslanec se této problematice dlouhodobě věnuje – především kauze dětí Evy Michalákové.

Vrátil jsem se do Karviné ukončit kariéru, říká Brůna

14. 10. 2017 15:15 zobrazit článek
Někdejší reprezentační spojka Michal Brůna se v létě stal jednou z nejvýraznějších posil házenkářů Baníku Karviná. Do klubu, v němž s házenou začínal, se vrátil podruhé v kariéře. Poprvé to bylo v roce 2003 po sezoně ve francouzském Toulouse. Tentokrát je zpátky po dlouhých třinácti letech.

Vrátil jsem se do Karviné ukončit kariéru, říká Brůna

14. 10. 2017 13:49 zobrazit článek
Někdejší reprezentační spojka Michal Brůna se v létě stal jednou z nejvýraznějších posil házenkářů Baníku Karviná. Do klubu, v němž s házenou začínal, se vrátil podruhé v kariéře. Poprvé to bylo v roce 2003 po sezoně ve francouzském Toulouse. Tentokrát je zpátky po dlouhých třinácti letech.

Noc legend MMA: Vítězný návrat Hamršmída i smolné loučení v slzách

13. 10. 2017 10:00 zobrazit článek
Nadějní bojovníci, velké návraty i slzavé loučení s kariérou. Ve čtvrtek se na pražském Podvinném mlýně konal galavečer MMA Noc legend, který nabídl celou řadu zajímavých zápasů. Hlavním tahákem večera pak byl zápas hvězdného Michala Hamršmída s Petrem Maiem. „Návrat byl těžkej. Ale vítěznej, takže dobrej,“ smál se po utkání sedmatřicetiletý bojovník, který se do klece vrátil po dlouhých pěti letech a hned navázal tam, kde skončil.

Koupí Praha vršovický Ďolíček? Situaci komplikují papíry i žaloba

11. 10. 2017 18:20 zobrazit článek
Dlouho plánované odkoupení vršovického stadionu Ďolíček Prahou nabírá další zpoždění. Důvodem jsou problémy s přepisem části areálu do katastru nemovitostí a také žaloba, kterou v souvislosti s nákupem podal bývalý majitel klubu Bohemians Michal Vejsada.

Odkoupí Praha vršovický Ďolíček? Situaci komplikují papíry i žaloba

11. 10. 2017 18:12 zobrazit článek
Dlouho plánované odkoupení vršovického stadionu Ďolíček Prahou nabírá další zpoždění. Důvodem jsou problémy s přepisem části areálu do katastru nemovitostí a také žaloba, kterou v souvislosti s nákupem podal bývalý majitel klubu Bohemians Michal Vejsada.

 Články 1-30 z celkových 1299, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.