Michal Hašek

Michal Hašek

Politik/Politička

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto politikovi/političce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 3917, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Michal Hašek po Sobotkově rezignaci: Politika je tvrdé řemeslo. Já bych o tom mohl vyprávět...

15. 6. 2017 0:06 zobrazit článek
Ve středu večer usedli před kamery Petr Dolínek (ČSSD), bývalý hejtmani Jihomoravského a Jihočeského kraje Michal Hašek (ČSSD) a Jiří Zimola (ČSSD) a doyen poslanců strany Zdeněk Jičínský (ČSSD). Dolínek konstatoval, že Sobotka je premiérem už tři a půl roku a podepisuje se to na něm. Hašek dodal, že politika je tvrdé řemeslo. Sám by prý o tom mohl leccos vyprávět.

Žádám, ať EU začne fungovat! Michal Hašek se pěkně naštval: Včera Barcelona, dnes Finsko, zítra...

18. 8. 2017 21:13 zobrazit článek
Bývalý jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD) se vyjádřil k teroristickým zvěrstvům, které se v uplynulých měsících staly. Vyjádřil se i aktuálně k útoku nožem ve Finsku, jenž se stal dnes odpoledne, či k včerejšímu činu v Barceloně. A pustil se v té souvislosti do Evropské unie.

Šéf Senátu Štěch vs. živnostníci: Udej si svého souseda!

23. 6. 2017 9:17 zobrazit článek
Mokrý hadr na hlavu! To radí sociálně demokratickému předsedovi Senátu Milanu Štěchovi (63) jeho stranický kolega, exhejtman Michal Hašek (41). Štěchovi totiž leží v žaludku živnostníci, a teď by je nechal udávat sousedy!

PŘIPRAVUJEME: Jana Vildumetzová z hnutí ANO

12. 12. 2016 13:12 zobrazit článek
Asociace krajů má nové vedení. Může tato organizace fungovat zcela apoliticky? Čeho chce ve své funkci dosáhnout nová předsedkyně? V čemu bude postupovat jinak než její předchůdce Michal Hašek z ČSSD? Na to se ve Dvaceti minutách Radiožurnálu zeptá Karolína Koubová nově zvolené předsedkyně Asociace krajů - karlovarské hejtmanky Jany Vildumetzové z hnutí ANO.

Hašek (ČSSD): Po Másle máme v ČR nové předvolební horké téma - Lithium

7. 10. 2017 15:28 zobrazit článek
Komentář Michala Haška na facebookovém profilu ke kauze lithium

Vedení ČSSD se ujal „pučista“ z Lán. Co na Chovance v čele říkají jeho druzi?

15. 6. 2017 16:13 zobrazit článek
Chystá se návrat rebelů? Donedávna platili za opozici uvnitř ČSSD, kterou se podařilo odstoupivšímu šéfovi Sobotkovi umlčet, teď se někteří z nich hlásí o slovo. Hlavní Sobotkův sok Michal Hašek volá po mobilizaci všech členů bez ohledu na názorové rozdíly, Jiří Zimola zase čeká na schůzku s novým vedením. Všichni oslovení jsou ale na slovo skoupí a nechtějí situaci příliš komentovat.

TOP 7 objevů ligy: Hromada, Panák a Hašek, ale i africká síla z Nigérie

8. 6. 2017 21:26 zobrazit článek
Česká ePojisteni.cz liga má za sebou další ročník a na závěrečném galavečeru oceňovala nejlepší hráče. Objevem sezony se pak stal sparťan Michal Sáček, ale iSport.cz sestavil svůj výběr sedmi objevů uplynulého ročníku. Do něho zařadil pouze hráče, kteří neměli před uplynulou sezonou v české nejvyšší soutěži ani jeden start a jsou mladší 21 let. Kdo se do sedmičky vměstnal?

Hašek pracuje pro Číňany, napsal novinář, který za pronásledování exhejtmana dostal Sorosovu cenu. Má absťák, přišla odpověď

16. 5. 2017 19:27 zobrazit článek
Exhejtman Michal Hašek (ČSSD) podle dnešního vydání MF Dnes pomáhá Číňanům. Například s nákupem hotelu ve Vídni. Sám bývalý šéf Asociace krajů ČR pak k článku vydal na Facebooku své prohlášení.

Hašek našel práci jako čínská spojka. Exhejtman radí s obchody Tvrdíkovi

16. 5. 2017 10:07 zobrazit článek
Jaroslav Tvrdík, Petr Nečas a teď i exhejtman Michal Hašek. Kdysi slavná jména české politiky pomáhají Číňanům s byznysem v Česku. Dlouholetý hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD) tak po odchodu s nejvyšší politiky neskončil jen jako řadový koncipient u Miroslava Jansty. Podle úterní Mladé fronty Dnes ho angažoval Jaroslav Tvrdík jako poradce pro obchody s Čínou. Tvrdík je šéfem CEFC pro Evropu.

Exhejtman Hašek radí Tvrdíkovi, Číňanům pomáhá s další evropskou expanzí

16. 5. 2017 9:03 zobrazit článek
Bývalý jihomoravský hejtman Michal Hašek kromě práce advokátního koncipienta v kanceláři Miroslava Jansty působí i jako poradce Jaroslava Tvrdíka, šéfa čínské firmy CEFC pro Evropu. Z několika zdrojů to zjistila MF DNES. Hašek využívá kontakty z působení v čele kraje. Projekty, které Jihomoravský kraj během jeho éry s čínskými firmami sjednal, však váznou. Další články k tématu:

Teplice udolaly Bohemians 1:0 a dál bojují o poháry. To mužstvo kouče Haška tlačí sestupové starosti

14. 5. 2017 22:33 zobrazit článek
Fotbalisté Teplic ve 28. kole první ligy doma porazili Bohemians 1905 1:0 gólem Michala Jeřábka ze 41. minuty.

Čínské investice zůstaly na papíře. O posun se pokusí další delegace

10. 5. 2017 15:37 zobrazit článek
Po roce jsou velké plány na čínské investice na jižní Moravě stále na papíře. Dohody, které podepsal bývalý hejtman Michal Hašek (ČSSD), buď nové vedení kraje nevzalo za své, nebo stále vyjednává. Do Číny se tak ve čtvrtek znovu chystají dva náměstci hejtmana. Tentokrát už jen kvůli dlouho plánovaným lázním v Pasohlávkách. Další články k tématu:

Jihomoravskou ČSSD do voleb nejspíš povede Sobotka, Hašek na kandidátce chybí

3. 4. 2017 21:02 zobrazit článek
Jihomoravští sociální demokraté v pondělí odpoledne rozhodli o návrhu kandidátky do podzimních voleb do poslanecké sněmovny. „Stranu na jihu Moravy do voleb povede premiér Bohuslav Sobotka," řekl krajský tajemník Michal Škerle. Bývalý hejtman Michal Hašek na kandidátce sociálních demokratů chybí. Kandidátku ještě musí potvrdit stranické volby na konci května.

Michal Hašek je zděšen. Toto vyšlo z brněnského magistrátu za veřejné peníze

3. 4. 2017 16:28 zobrazit článek
Z nového průvodce pro turisty TO JE BRNO je v šoku exhejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD). Alespoň to uvedl na svém facebookovém profilu. V průvodci se totiž například o Kuřimi hovoří jako o specifické variaci pracovního tábora, v Blansku pak na vás prý dýchne nicota, prázdnota a deprese. A to není vše.

V lidovém kroji se nefotí, víno nerozlévá. "Úřednický" hejtman Šimek je protiklad Michala Haška

3. 4. 2017 21:38 zobrazit článek
Za dobu, kdy je Šimek ve funkci, musela koalice řešit platy řidičů autobusů, kteří už několik týdnů hrozí stávkou, nebo schválení krajského rozpočtu.

Svazáku ze Suché Loze, směju se ti. Petr Gazdík schytal přímou ránu. A ošklivou předpověď, jak dopadne s KDU

27. 3. 2017 19:03 zobrazit článek
Exhejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD) se na svém facebookovém profilu smál počínání podle jeho slov „novodobého svazáka ze Suché Loze“ Petra Gazdíka (STAN). A pustil se i do lidovců. KDU-ČSL a STAN mají v úmyslu jít na podzim společně do sněmovních voleb.

Michal Hašek v postavení mimo hru. Politika je už pro něj prý jen koníčkem

23. 3. 2017 1:08 zobrazit článek
Bývalý "multifunkční" jihomoravský hejtman chce do tří let chce složit advokátní zkoušku a politiku mít jen jako koníčka. Stal jsem se největším blbcem české politiky, vzpomíná na své někdejší lhaní ohledně lánské povolební schůzky s prezidentem Zemanem. Pachatel hejtamanova loňského údajného vydírání v kauze Mrencová byl prý už dopaden.

I se mnou se kdysi setkal Andrej Babiš! přišel se svou troškou do mlýna Michal Hašek. A popsal dávnou schůzku

23. 3. 2017 9:04 zobrazit článek
Na to, jak se před lety setkal s Andrejem Babišem, vzpomínal na svém facebookovém profilu bývalý jihomoravský hejtman Michal Hašek.

Do Číny vyrazila první zásilka vína. Teď vinaři čekají, jak zachutná

21. 3. 2017 15:51 zobrazit článek
Víno vyvezené do Číny z Česka se zatím dalo počítat v desítkách tisíc lahví. S čísly ovšem může výrazně zahýbat dohoda, kterou před více než rokem uzavřel jihomoravský exhejtman Michal Hašek (ČSSD) s čínským importérem potravin a vína Beijing Ershang Group. Na východ už dorazila první zásilka moravského a českého vína. Další články k tématu:

Do Číny vyrazila první zásilka vína. Teď vinaři čekají, jak zachutná

21. 3. 2017 13:42 zobrazit článek
Víno vyvezené do Číny z Česka se zatím dalo počítat v desítkách tisíc lahví. S čísly ovšem může výrazně zahýbat dohoda, kterou před více než rokem uzavřel jihomoravský exhejtman Michal Hašek (ČSSD) s čínským importérem potravin a vína Beijing Ershang Group. Na východ už dorazila první zásilka moravského a českého vína. Další články k tématu:

Hašek: Najdeme odvahu a nabídneme podanou ruku prezidentovi ČR?

15. 3. 2017 9:01 zobrazit článek
Bývalý hejman Jihomoravského kraje Michal Hašek se zúčastnil coby delegát sjezdu ČSSD, který se konal na konci druhého březnového týdne zrovna v Brně. "Na 39. sjezdu ČSSD jsem vystoupil s následujícími tezemi," pochlubil se Hašek na facebooku.

Kdo za Holoubka? Nabízí se Vrba, Hašek, Horňák nebo Látal

13. 3. 2017 16:58 zobrazit článek
Potřetí během jediného ročníku hledá fotbalová Sparta nového trenéra. Kdo nahradí odvolaného Davida Holoubka? Vysněné řešení klubu je Pavel Vrba, ale nabízí se i Václav Kotal nebo Michal Horňák. A co další možnosti? Další články k tématu:

Michal Hašek: Pět tezí jak pozvednout ČSSD

13. 3. 2017 13:35 zobrazit článek
Na brněnském sjezdu ČSSD vystoupil Michal Hašek, bývalý hejtman Jihomoravského kraje a předseda Asociace krajů ČR, s tezemi jak pozvednout ČSSD.

Sobotka nemá soupeře, ale ČSSD už bude bojovat i o jeho možného nástupce

9. 3. 2017 15:01 zobrazit článek
Na „místo činu“, na brněnské výstaviště, kde před šesti lety těsně porazil Michala Haška a stal se předsedou ČSSD, se v pátek vrátí premiér Bohuslav Sobotka. Jeho role je na první pohled snazší, tentokrát nemá soupeře. Boj bude ale o místo za ním, což by již na podzim mohl být nový lídr strany. Porvou se o to Milan Chovanec a Jeroným Tejc. Další články k tématu:

Pražské ANO chce svolat koaliční jednání. Důvod? Kauza Polčák

6. 3. 2017 22:08 zobrazit článek
Pražské ANO by se rádo sešlo s ČSSD a Trojkoalicí (SZ, STAN a KDU-ČSL). Sdělil to dnes zastupitel Michal Hašek (ANO). Na výzvě se shodl zastupitelský klub ANO. Důvodem je kauza europoslance a místopředsedy STAN Stanislava Polčáka, který měl konzultovat výběr zástupců do městských firem se zlínským podnikatelem Michalem Redlem figurujícím v kauzách Radovana Krejčíře. Kvůli kauze chce opozice svolat mimořádné jednání pražského zastupitelstva.

Pražské ANO chce svolat koaliční jednání s ČSSD a Trojkoalicí

6. 3. 2017 21:46 zobrazit článek
Pražské ANO chce svolat koaliční jednání s ČSSD a Trojkoalicí (SZ, STAN a KDU-ČSL). ČTK to dnes sdělil zastupitel Michal Hašek (ANO). Na výzvě se shodl zastupitelský klub ANO. Důvodem je kauza europoslance a místopředsedy STAN Stanislava Polčáka, který měl konzultovat výběr zástupců do městských firem se zlínským podnikatelem Michalem Redlem figurujícím v kauzách Radovana Krejčíře. Kvůli kauze chce opozice svolat mimořádné jednání pražského zastupitelstva.

Hašek (ČSSD): Noví představitelé převzali kraj v dobrém stavu a také to veřejně říkají

25. 2. 2017 0:00 zobrazit článek
Pomyslných 100 dnů ve funkci bude nové vedení Jihomoravského kraje v čele s mým nástupcem panem Bohumilem Šimkem. Odpověděl jsem při té příležitosti na dotazy deníku Rovnost, zde jsou kompletní otázky redaktora Michala Rapca a moje odpovědi.

Hledání „antizemana" začíná být posedlost, říká politolog Lubomír Kopeček

1. 1. 2017 13:37 zobrazit článek
Brno /ROZHOVOR/ - První nevolební rok čeká Českou republiku s největší pravděpodobností až v roce 2027. Ačkoliv se politické strany pomalu začínají chystat na nadcházející parlamentní volby, na jižní Moravě stále doznívá ozvěna podzimních krajských voleb, kdy po osmi letech opustil hejtmanský post sociální demokrat Michal Hašek a vystřídal jej za hnutí ANO Bohumil Šimek. „Nepropadal bych dojmu, že se na jižní Moravě stalo něco výjimečně velkého. Máme třináct krajů, kde se volilo, v každém vypadá situace jinak, ale všude se složení krajských koalic více či méně změnilo," hodnotí politolog Masarykovy univerzity Lubomír Kopeček uplynulý rok.

Ostropalba Michala Haška: Merkelová přivedla do Evropy stovky, možná tisíce hajzlů. Potulují se i kolem našich hranic

25. 12. 2016 7:25 zobrazit článek
Italská policie zastřelila Tunisana Amriho, muže, jenž s vysokou pravděpodobností spáchal teroristický útok na vánočních trzích v Berlíně. Někdejší hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD) vysoce ocenil práci italských policistů; postavil ji do protikladu německé kancléřky Angely Merkelové, „díky“ které se do Evropy dostaly stovky až tisíce „hajzlů“.

POLITIKA: Centrum versus periferie

14. 12. 2016 3:24 zobrazit článek
Dokonáno bylo minulý týden, kdy se po Evženu Tošenovském a Michalu Haškovi historicky třetí předsedkyní Asociace krajů stala karlovarská hejtmanka Jana Vildumetzová.

 Články 1-30 z celkových 3917, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.