Michal Hašek

Michal Hašek

Politik/Politička

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto politikovi/političce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 3953, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Michal Hašek nadhodil možnost obnovení koalice ANO, ČSSD a lidovců. Za jistých podmínek

9. 12. 2017 12:49 zobrazit článek
Bývalý jihomoravský hejtman a druhý muž ČSSD Michal Hašek, jenž je v současné době asistentem poslance Jiřího Běhounka, tvrdí, že funkce nechce. Jak však uvedl pro MF Dnes, svým nástupcům rád poradí.

Složte mandát poslance, vzkázala jihomoravská ČSSD Sobotkovi

25. 11. 2017 16:13 zobrazit článek
Jihomoravská ČSSD, za kterou jako jednička kandidoval ve volbách Bohuslav Sobotka, nyní dosluhujícího premiéra vyzvala, aby svůj mandát složil. Delegáti na krajské konferenci zároveň převolili krajské vedení strany. Posilují tak zastánci Michala Haška a Romana Onderky. Další články k tématu:

Hejtman Vysočiny Běhounek nevyloučil kandidaturu na předsedu ČSSD

19. 11. 2017 18:01 zobrazit článek
V Hradci Králové probíhá zasedání Ústředního výkonného výboru (ÚVV) sociální demokracie. Hejtman Vysočiny Jiří Běhounek na zasedání připustil, že by mohl kandidovat na předsedu ČSSD. Ale za podmínky, kdy se například do stranických funkcí vrátí Jiří Zimola, Jeroným Tejc či Michal Hašek.

Hejtman Vysočiny Běhounek nevyloučil kandidaturu na předsedu ČSSD

19. 11. 2017 18:01 zobrazit článek
V Hradci Králové probíhá zasedání Ústředního výkonného výboru (ÚVV) sociální demokracie. Hejtman Vysočiny Jiří Běhounek na zasedání připustil, že by mohl kandidovat na předsedu ČSSD. Ale za podmínek, kdy se například do stranických funkcí vrátí Jiří Zimola, Jeroným Tejc či Michal Hašek.

Hašek opět dostane klíč od Sněmovny. Bude asistovat poslanci Běhounkovi

22. 11. 2017 18:57 zobrazit článek
Bývalý poslanec a jihomoravský exhejtman Michal Hašek opět dostane vstupní kartu do Poslanecké sněmovny. Bude totiž za minimální odměnu dělat asistenta současnému poslanci a současnému hejtmanovi Vysočiny Jiřímu Běhounkovi. Další články k tématu:

Šimek řešil letiště i záchranku, první rok v čele kraje působí rozpačitě

16. 11. 2017 18:04 zobrazit článek
Je to přesně rok, kdy se Bohumil Šimek z hnutí ANO ujal vlády nad jižní Moravou. Hejtmanství převzal po sociálním demokratovi Michalu Haškovi, který se za osm let stal výraznou tváří kraje. Šimek se naopak – alespoň navenek – projevuje nenápadněji. Další články k tématu:

Michal Hašek před kamerou PL vytáhl obrovské téma, se kterým by měla ČSSD přijít v nové Sněmovně jako první

11. 11. 2017 0:02 zobrazit článek
Hostem pořadu Horké téma bude v sobotu bývalý jihomoravský hejtman Michal Hašek. Ten otevřeně komentuje současnou situaci ve své ČSSD a postup prezidenta Miloše Zemana.

Haškova 'neexistující' mluvčí ve sněmovně? Lobbistka Mrencová pomáhala s kampaní komunistům

27. 10. 2017 7:24 zobrazit článek
Žena stojící za soutěží Missis, záhadná tisková mluvčí Michala Haška (ČSSD), lobbistka souzená za pokus o podvod, úzce propojená s agenturami Profil. Ve všech těchto rolích je v uplynulých letech veřejnosti známá Jana Mrencová, která ještě vloni v srpnu tvrdila, že se o politiku nezajímá už čtyři roky. Jak zjistil server iROZHLAS.cz, při letošních parlamentních volbách jejích služeb využily krajské organizace KSČM.

Trestně stíhaná dáma, spojovaná s Michalem Haškem, se vrací. Dělala prý kampaň pro KSČM a teď ji vídají ve sněmovně

27. 10. 2017 13:36 zobrazit článek
Záhadná tisková mluvčí Michala Haška (ČSSD), lobbistka souzená za pokus o podvod, úzce propojená s agenturami Profil žena stojící za soutěží Missis. Ve všech těchto rolích je veřejnosti známá Jana Mrencová, která ještě vloni v srpnu tvrdila, že se o politiku nezajímá už čtyři roky. Při letošních parlamentních volbách jejích služeb využily krajské organizace KSČM.

Štěch (ČSSD): Michal Hašek si asi přečetl jen titulek

19. 11. 2017 19:12 zobrazit článek
Komentář na facebookovém profilu k diskusi o možném zdanění církevních restitucí

Prasárna! Proč to hájíš? Ostrý konflikt v ČSSD kvůli církevním restitucím

16. 11. 2017 9:02 zobrazit článek
Zdanění náhrad v rámci církevních restitucí, které minulý týden připustil šéf ANO Andrej Babiš, neumožňují související smlouvy mezi státem a církvemi. Uvedl to předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD). Poukázal na to, že na tom ztroskotaly snahy ČSSD zmírnit dopad restitucí na stát a že Babiš by to měl vědět. Zprávu přinesla ČTK. Někdejšího jihomoravského hejtmana Michala Haška prý Štěch svým vystoupením zklamal.

Škromachův velký návrat? Musíme hledat českého Fica. Rád pomůžu, říká pan selfie

25. 10. 2017 7:03 zobrazit článek
Bývalý hejtman Michal Hašek nazval porážku ČSSD ve volbách knock outem. Strana svolává po volební ztrátě 35 poslaneckých křesel mimořádný sjezd a hlásí se už i první zájemci, kteří jsou ochotní sociální demokraty vytáhnout z „bryndy“. Po bývalém jihočeském hejtmanovi Jiřím Zimolovi se nebrání ani bývalý oblíbený místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach, anebo končící poslanec Jeroným Tejc.

Proč tuto prasárnu dle médií hájí můj stranický kolega pochopit nedovedu

16. 11. 2017 9:04 zobrazit článek
"Žádná soukromoprávní smlouva není nad ústavou a zákonem,natož smlouva,kterou Nečasova vláda “vyloučila” do budoucna možnost zdanění církevních restitucí," píše na svém facebookové profilu bývalý hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek.

Otřesné! Právník nachytal redaktora ČT „se spuštěnýma kalhotama"

26. 10. 2017 12:04 zobrazit článek
Exhejtman Jihomoravského kraje a nyní právník Michal Hašek (ČSSD) se pozastavil nad neznalostí Ústavy, kterou dle jeho slov předváděl redaktor Vašek na ČT24. „Plete si svoji roli se zkoušejícím ústavního práva vůči Andreji Babišovi,“ podotkl s tím, že je to otřesné.

Hašek opět dostane klíč od Sněmovny. Bude asistovat poslanci Běhounkovi

22. 11. 2017 18:48 zobrazit článek
Bývalý poslanec a jihomoravský exhejtman Michal Hašek opět dostane vstupní kartu do Poslanecké sněmovny. Bude totiž za minimální odměnu dělat asistenta současnému poslanci a současnému hejtmanovi Vysočiny Jiřímu Běhounkovi. Další články k tématu:

Michal Hašek se vrací do sněmovny

22. 11. 2017 19:39 zobrazit článek
Bývalý místopředseda ČSSD a exhejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek bude jako asistent pomáhat poslanci Jiřímu Běhounkovi (za ČSSD), který je zároveň hejtmanem Vysočiny. Hašek to uvedl na svém facebookovém profilu, měsíčně bude pobírat 1 000 korun. Zprávu převzala ČTK.

Michal Hašek se vrací do sněmovny. Za 1000 korun měsíčně bude dělat asistenta poslanci Běhounkovi

22. 11. 2017 19:09 zobrazit článek
Bývalý místopředseda ČSSD a exhejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek bude jako asistent pomáhat poslanci Jiřímu Běhounkovi (za ČSSD), který je zároveň hejtmanem Vysočiny. Hašek to uvedl na svém facebookovém profilu, měsíčně bude pobírat 1000 korun.

Hašek bude ve Sněmovně dělat asistenta poslanci Běhounkovi. Za tisícovku měsíčně

22. 11. 2017 21:02 zobrazit článek
Bývalý místopředseda ČSSD a exhejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek bude jako asistent pomáhat poslanci Jiřímu Běhounkovi (za ČSSD), který je zároveň hejtmanem Vysočiny. Hašek to uvedl na svém facebookovém profilu, měsíčně bude pobírat 1000 korun. Běhounek je po nedělním setkání širšího vedení strany jedním z možných kandidátů na nového předsedu ČSSD. Kandidaturu však podmínil návratem Haška, bývalého poslance Jeronýma Tejce a jihočeského exhejtmana Jiřího Zimoly. Hašek a Tejc se však do vedení vracet nehodlají. Další články k tématu:

Bývalý místopředseda ČSSD Michal Hašek se vrací do sněmovny. Za 1000 korun bude dělat asistenta poslanci Běhounkovi

22. 11. 2017 19:25 zobrazit článek
Do poslanecké sněmovny se vrací exhejtman Jihomoravského kraje a bývalý místopředseda ČSSD Michal Hašek. Bude pracovat jako asistent poslance Jiřího Běhounka, který je jedním z možných kandidátů na nového předsedu čSSD. Mimo jiné i Haškovým návratem Běhounek podmiňuje svou kandidaturu do čela strany.

Michal Hašek se vrací do Sněmovny. Bude dělat asistenta poslanci za 1000 měsíčně

22. 11. 2017 18:59 zobrazit článek
Bývalý místopředseda ČSSD a exhejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek bude jako asistent pomáhat poslanci Jiřímu Běhounkovi (za ČSSD), který je zároveň hejtmanem Vysočiny. Hašek to uvedl na svém facebookovém profilu, měsíčně bude pobírat 1000 korun. Běhounek je po nedělním setkání širšího vedení strany jedním z možných kandidátů na nového předsedu ČSSD. Kandidaturu však podmínil návratem Haška, bývalého poslance Jeronýma Tejce a jihočeského exhejtmana Jiřího Zimoly. Hašek a Tejc se však do vedení vracet nehodlají.

Michal Hašek se vrací do sněmovny. Za tisícovku měsíčně bude asistovat poslanci Běhounkovi

22. 11. 2017 19:33 zobrazit článek
"Je to spíš konzultace na dálku s odměnou jeden tisíc korun a s možností vstupu do Poslanecké sněmovny," popsal svou práci Hašek.

Do vedení ČSSD se hlásí Onderka. Pád strany je šancí pro Haška i Tejce

21. 11. 2017 10:55 zobrazit článek
Favorit na post šéfa ČSSD Jiří Běhounek požaduje návrat Michala Haška a Jeronýma Tejce. Přidává se exprimátor Brna Roman Onderka, jenž jako první ohlásil zájem o funkci ve vedení. Jižní Morava tak může ve straně hrát opět velkou roli. Další články k tématu:

Já bych to vzal, naznačil Běhounek, pokud jde o předsedání ČSSD

19. 11. 2017 22:29 zobrazit článek
Hejtman Vysočiny Jiří Běhounek na zasedání ústředního výkonného výboru sociální demokracie v Hradci Králové připustil, že by mohl kandidovat na předsedu ČSSD. Ale jedině za podmínky, že se do stranických funkcí vrátí například Jiří Zimola, Jeroným Tejc či Michal Hašek.

ČSSD bude mít sjezd už v únoru. Kandidaturu na předsedu zvažuje hejtman Běhounek, ač není ve straně

19. 11. 2017 19:12 zobrazit článek
Jako jednu z podmínek kandidatury si ale Běhounek klade návrat výrazných tváří strany Jiřího Zimoly, Michala Haška a Jeronýma Tejce

Složte mandát poslance, vzkázala jihomoravská ČSSD Sobotkovi

25. 11. 2017 15:12 zobrazit článek
Jihomoravská ČSSD, za kterou jako jednička kandidoval ve volbách Bohuslav Sobotka, nyní dosluhujícího premiéra vyzvala, aby svůj mandát složil. Delegáti na krajské konferenci zároveň převolili krajské vedení strany. Posilují tak zastánci Michala Haška a Romana Onderky.

Hašek bude asistentem poslanci Běhounkovi. Za tisícovku měsíčně

23. 11. 2017 4:45 zobrazit článek
Bývalý místopředseda ČSSD a jihomoravský exhejtman Michal Hašek bude jako asistent pomáhat poslanci Jiřímu Běhounkovi (za ČSSD), který je zároveň hejtmanem Vysočiny. Hašek to uvedl na svém facebookovém profilu, měsíčně bude pobírat 1000 korun.

Prezident Zeman pro PL naznačil, kdo by měl vést ČSSD. A ozval se Michal Hašek s varováním

3. 12. 2017 21:03 zobrazit článek
Prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz naznačil, že by pro stranu ČSSD bylo možná dobře, kdyby se na jejím obrozeném vedení podíleli ti, kteří po volbách v roce 2013 schválili výzvu k odstoupení Bohuslava Sobotky z postu předsedy. Jedním z těchto lidí byl i bývalý hejtman a člen předsednictva sociální demokracie Michal Hašek, který svou reakci na tato Zemanova slova zveřejnil na svém Facebooku.

Hašek: Bojkovat setkání s prezidentem považuji za skandální

2. 12. 2017 12:04 zobrazit článek
"Neúčast řady tzv.uvolněných (tedy námi všemi placených na plný úvazek) členů Zastupitelstva Jihomoravského kraje na setkání s prezidentem považuji za skandální," vyjádřil pobouření na facebookovém profilu bývalý hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek.

Struktury v ČSSD jsou stejné jako v KSČ, straníci jako Michal Hašek by se měli vrátit, říká Běhounek

29. 11. 2017 6:41 zobrazit článek
ČSSD ve volbách poškodilo vymezení se vůči Andreji Babišovi, se kterým předtím čtyři roky vládla. Do strany bych vstoupil, kdybych cítil podporu členů

Hašek: Mám vážnou obavu, že s restartem ČSSD to dopadne blbě

26. 11. 2017 16:05 zobrazit článek
Michal Hašek na svém Facebooku okomentoval dění na krajské konferenci ČSSD v Břeclavi i následnou reakci Bohuslava Sobotky.

 Články 1-30 z celkových 3953, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.