Michal Horáček

Michal Horáček

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 803, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Zemanova únava, Drahošův Nuselák, Horáčkova snídaně. Co o své kondici říkají zájemci o Hrad?

30. 5. 2017 13:54 zobrazit článek
Jiří Drahoš a Michal Horáček o svém zdraví přesvědčují akrobatickými kousky nebo rozsáhlými lékařskými zprávami. Naopak Miloš Zeman, kterého trápí viditelná únava, ze svého tempa slevuje.

Receptem na vládní krizi zvítězil v Otázce pro prezidenta lékař Hilšer

26. 5. 2017 15:53 zobrazit článek
V prvním kole projektu Otázka pro prezidenta byl u čtenářů s postojem řešení vládní krize nejúspěšnější lékař a aktivista Marek Hilšer. S jeho postojem se ztotožnilo 81 % hlasujících, proti bylo 12 %. V poměrně těsném závěsu skončil bývalý šéf Akademie věd Jiří Drahoš, třetí Michal Horáček měl odstup výraznější. Další články k tématu:

Receptem na vládní krizi zvítězil v Otázce pro prezidenta lékař Hilšer

26. 5. 2017 15:01 zobrazit článek
V prvním kole projektu Otázka pro prezidenta byl u čtenářů s postojem řešení vládní krize nejúspěšnější lékař a aktivista Marek Hilšer. S jeho postojem se ztotožnilo 81 % hlasujících, proti bylo 12 %. V poměrně těsném závěsu skončil bývalý šéf Akademie věd Jiří Drahoš, třetí Michal Horáček měl odstup výraznější. Další články k tématu:

Zeman a Drahoš odvolí v Praze, Horáček v Roudnici

15. 10. 2017 16:34 zobrazit článek
Prezidentští kandidáti Michal Horáček a Jiří Drahoš plánují sledovat sčítání hlasů do sněmovny společně se svými volebními týmy. Současný prezident Miloš Zeman bude na výsledky čekat v Lánech. ČTK to sdělili mluvčí uchazečů o prezidentský post.

Zeman a Drahoš odvolí v Praze, Horáček v Roudnici

15. 10. 2017 16:06 zobrazit článek
Prezidentští kandidáti Michal Horáček a Jiří Drahoš plánují sledovat sčítání hlasů do Sněmovny společně se svými volebními týmy. Současný prezident Miloš Zeman bude na výsledky čekat v Lánech. ČTK to sdělili mluvčí uchazečů o prezidentský post.

I když má euro slabiny, měli bychom ho přijmout, míní prezidentský kandidát Horáček

13. 10. 2017 19:45 zobrazit článek
I když má projekt společné evropské měny v sobě velké slabiny, Česká republika by se k němu měla zejména z bezpečnostních důvodů připojit, je přesvědčen kandidát na prezidenta Michal Horáček. Členství v Evropské unii a NATO považuje za klíčové, Česko by ale mělo EU kritizovat a pokoušet se ji zlepšit. Jako prezident by vládu s komunisty nejmenoval, problém by měl i s vládou postavenou na tiché podpoře komunistů, napsala ČTK.

Michal Horáček: S trestně stíhaným premiérem bych měl problém

13. 10. 2017 16:23 zobrazit článek
I když má projekt společné evropské měny v sobě velké slabiny, Česká republika by se k němu měla zejména z bezpečnostních důvodů připojit, je přesvědčen kandidát na prezidenta Michal Horáček. Členství v Evropské unii a NATO považuje za klíčové, Česko by ale mělo EU kritizovat a pokoušet se ji zlepšit.

Náhoda? Zaměstnanec Horáčkovy kampaně pronásledoval Zemana, pak zveřejňoval jeho nedůstojné obrázky

11. 10. 2017 0:00 zobrazit článek
Fotograf prezidentského kandidáta Michala Horáčka možná dostal zvláštní úkol, a to snažit se „nehezky“ fotit současnou hlavu státu. Naznačilo to hned několik lidí z prostředí vrcholné politiky a byznysu. Z druhé strany nechceme nikomu křivdit, může to být klidně pouhá shoda okolností, že se Horáčkův fotograf poslední dobou vyskytoval na akcích, kde byl Miloš Zeman, fotil ho a následně snímky publikoval.

Zemana by volila až třetina lidí. Velká část stále váhá, ukázal průzkum

10. 10. 2017 18:41 zobrazit článek
Současného prezidenta Miloše Zemana by znovu volila až třetina lidí, kteří plánují přijít k přímé volbě hlavy státu. Za ním by se umístili bývalý předseda Akademie věd ČR Jiří Drahoš a podnikatel a textař Michal Horáček. Více než čtvrtina lidí stále neví, koho by volila, vyplynulo z průzkumu CVVM. Další články k tématu:

Zemana by volila až třetina lidí. Velká část stále váhá, ukázal průzkum

10. 10. 2017 18:30 zobrazit článek
Současného prezidenta Miloše Zemana by znovu volila až třetina lidí, kteří plánují přijít k přímé volbě hlavy státu. Za ním by se umístili bývalý předseda Akademie věd ČR Jiří Drahoš a podnikatel a textař Michal Horáček. Více než čtvrtina lidí stále neví, koho by volila, vyplynulo z průzkumu CVVM. Další články k tématu:

CVVM: Čtvrtina lidí ještě neví, koho chce za prezidenta. Nejvíce hlasů by dostal Zeman

10. 10. 2017 18:04 zobrazit článek
Na druhém místě je podle zářijového průzkumu CVVM Jiří Drahoš, třetí zůstává Michal Horáček.

Šance prezidentských kandidátů: Zeman v čele, kdesi v dáli Drahoš s Horáčkem

10. 10. 2017 19:02 zobrazit článek
Je tu nový průzkum, tentokrát k přímé volbě prezidenta. Nadále prý vede prezident Miloš Zeman, Centrum po výzkum Veřejného mínění (CVVM) k tomu vysvětlilo, mezi kterými voliči má Zeman nejvyšší podporu. Dodává také, jak jsou na tom Jiří Drahoš a Michal Horáček.

Nejvyšší podporu z prezidentských kandidátů má Zeman

10. 10. 2017 18:03 zobrazit článek
Nejvyšší voličské preference prezidentských kandidátů má podle zářijového šetření CVVM Miloš Zeman s podporou 31 procent. Druhý je Jiří Drahoš jehož podporuje 18 procent a třetí Michal Horáček s podporou 14 procent.

Diplomat Fischer chce na Hrad. Může ovlivnit souboj Zeman-Drahoš

6. 10. 2017 3:56 zobrazit článek
Boj o Hrad může ovlivnit nejnovější kandidát, bývalý diplomat Pavel Fischer. Mohl by vzít hlasy jiným kandidátům, hlavně Jiřímu Drahošovi a Michalu Horáčkovi. Fischer se hlásí k ideálům Václava Havla, s kterým několik let úzce spolupracoval.

Na prezidenta kandiduje i bývalý velvyslanec ve Francii a ředitel STEM Fischer. Už má potřebné podpisy senátorů

4. 10. 2017 18:01 zobrazit článek
Bývalý velvyslanec ve Francii a Monaku Pavel Fischer se chce ucházet o post českého prezidenta. V současnosti působí jako ředitel agentury STEM. Podpis dostal Fischer například od senátorského šéfa klubu KDU-ČSL Petra Šilara. Mezi nejvážnější kandidáty na prezidenta v tuto chvíli patří Miloš Zeman, Jiří Drahoš nebo Michal Horáček. Fischer svou kandidaturu oznámí na čtvrteční tiskové konferenci.

Voličské průkazy propagují Piráti, Horáček či webová aplikace

3. 10. 2017 12:05 zobrazit článek
Zvýšit účast v letošních volbách do Poslanecké sněmovny se prostřednictvím vyřizování voličských průkazů pokouší Pirátská strana, prezidentský kandidát Michal Horáček, ale například i iniciativa Hlídač státu. Volební průkaz umožňuje odevzdat hlas mimo místo trvalého pobytu v libovolné volební místnosti v Česku, případně na zastupitelských úřadech České republiky v zahraničí.

Horáček vzkazuje Nohavicovi: Jarku, rozmysli si metál od Zemana

26. 9. 2017 19:32 zobrazit článek
Veřejně vyzval písničkáře Jaromíra Nohavicu, aby zvážil, zda vyrazí na slavnostní ceremonii na Hradě a z rukou prezidenta Zemana přijme vyznamenání. Textař a prezidentský kandidát Michal Horáček tak učinil poté, co prý Nohavicu nejprve soukromně kontaktoval. Znají se 30 let, Horáček Nohavicu upozornil, že s metálem dle něj přejímá i souhlas s tím, kdo mu ho dává. Sám sklidil souhlasné, ale i kritické komentáře.

Prezidentský kandidát Michal Horáček vyzval písničkáře Nohavicu, aby se vzdal státního vyznamenání od Zemana

26. 9. 2017 21:53 zobrazit článek
Český prezident Miloš Zeman (72) oficiálně potvrdil dalšího významného člověka, kterému hodlá 28. října předat státní vyznamenání. Písničkáři Jarku Nohavicovi (64) je však neustále vyčítána spolupráce s StB. Vyjádřil se k tomu i kandidát na prezidenta Michal Horáček (65). Co vzkazuje známému hudebníkovi?

Odpuštění dluhů: Populistický nesmysl prezidentského kandidáta Horáčka

22. 9. 2017 12:08 zobrazit článek
Jeden z výraznějších prezidentských uchazečů, pan Michal Horáček, mj. navrhuje, aby stát občanům odpustil penále z dluhů vůči českému státu. Podle Horáčkovy představy by lidé nemuseli díky jednorázové amnestii platit penále z dluhů na daních a pojistném. Dodejme, že vlastní dluhy odpouštět kandidát Horáček (zatím) nechce.

POLITIKA: Horáček chce odpouštět penále z dluhů

16. 9. 2017 1:23 zobrazit článek
Michal Horáček se blýskl svým návrhem, aby stát odpustil dlužníkům penále z dluhů. Už o tom prý jedná i s politickými stranami.

Kontrolovala mě policie, čílí se prezidentoský kandidát Hilšer. Jeho příznivci v tom vidí podporu Zemana

10. 9. 2017 12:44 zobrazit článek
O lékaři Marku Hilšerovi sice není slyšet tolik jako o jeho protikandidátech v přímé volbě prezidenta, Miloši Zemanovi, Jiřím Drahošovi a Michalu Horáčkovi, ale mladý muž se nevzdává a dál sbírá podpisy pro svou kandidaturu. Jeho příznivci na sociální síti Facebook však upozorňují, že tuhle snahu kazí policie.

Všichni sledují Drahoše. Ale Michal Horáček má prý v rukávu ještě jedno eso

10. 9. 2017 9:02 zobrazit článek
Server E15.cz představil průzkum společnosti STEM, podle něhož se teď v přímé volbě prezidenta střetávají tři nejvýraznější kandidáti, Miloš Zeman, Jiří Drahoš a Michal Horáček. To není nijak překvapivá zpráva. Z průzkumu ovšem také vyplývá, že ve druhém kole by byl silnějším Zemanovým protikandidátem Michal Horáček. Má totiž v rukávu jeden trumf.

Dost podpisů má zatím jen Horáček

6. 8. 2017 6:01 zobrazit článek
Kandidaturu na Hrad má ze všech dosud ohlášených uchazečů o post prezidenta zajištěnou zatím jen textař a podnikatel Michal Horáček. Hlásí 70 tisíc shromážděných podpisů na peticích za jeho podporu. Bývalý šéf Akademie věd Jiří Drahoš jich má přes 35 tisíc. Kancelář za znovuzvolení Miloše Zemana počet podpisů nezná, pohybuje se však maximálně kolem 40 tisíc.

"Nechutné. Snad lidi nenaletí." Politici na festivalech některým hudebníkům vadí

6. 8. 2017 12:01 zobrazit článek
UVNITŘ ANKETA. Účinkující na hudebních festivalech většinou příliš nevítají návštěvy politiků, kteří využívají akcí s mnohatisícovou účastí zejména mladých lidí k předvolební agitaci. Návštěvníci poblíž areálů chodí kolem podpisových míst kandidátů na prezidenta Jiřího Drahoše a Michala Horáčka a přímo na festivalech se mohou setkat s politiky různých stran.

Nejde to, pane profesore. Dost podpisů pro kandidaturu na Hrad má zatím jen Horáček

6. 8. 2017 7:55 zobrazit článek
Sázkaři tvrdí, že mezi favority v boji o Pražský hrad patří Miloš Zeman, Jiří Drahoš a Michal Horáček. Má to ale háček. Pokud se někdo chce ucházet o Hrad jako občanský kandidát bez podpory politických stran, potřebuje získat alespoň padesát tisíc podpisů svých spoluobčanů. A podle deníku Právo tuhle podmínku zatím splňuje jen Michal Horáček, který má 70 tisíc podpisů. Drahoš a Zeman zůstávají hodně daleko za známým textařem.

Drahoš se může do funkce prezidenta "promlčet", míní politolog

2. 7. 2017 7:23 zobrazit článek
Prezidentský kandidát Jiří Drahoš v nedávném průzkumu společnosti Median předběhl stávající hlavu státu Miloše Zemana, jehož popularita klesá a pro čím dál víc lidí se stává nepřijatelným. Michala Horáčka by Zeman porazil se ziskem 56 procent.

Drahoš by byl podle Čechů lepší prezident než Zeman. Přesto by dostal méně hlasů

3. 6. 2017 16:51 zobrazit článek
Čtyřicet procent Čechů se podle průzkumu agentury Median domnívá, že by Jiří Drahoš byl dobrým prezidentem. Miloš Zeman si od dubna pohoršil o šest procentních bodů, totéž si o něm myslí 33 procent veřejnosti. S 28 procenty je na třetím místě Michal Horáček.

Horáček už má 50 tisíc podpisů, rychle přibývají i Zemanovi a Drahošovi

1. 6. 2017 16:20 zobrazit článek
Nejen v průzkumech mínění, ale i v efektivitě ve sběru podpisů pro kandidaturu krystalizují pro prezidentskou volbu tři favorité: obhájce mandátu Miloš Zeman, dále Jiří Drahoš a Michal Horáček. Zeman se pohybuje pod hranicí 18 tisíc podpisů, Drahoš má zhruba 20 tisíc. Horáček už dle svého odhadu 50 tisíc podpisů překročil.

Michal Horáček vyprávěl, jak v roce 1989 zachránil národ před krveprolitím. Jako prezident prý bude dělat to samé

31. 5. 2017 18:28 zobrazit článek
REPORTÁŽ Kandidát na prezidenta Michal Horáček navštívil Jindřichův Hradec. Prošel si některá místa a firmy a poté debatoval i s místními lidmi. Mluvilo se nejen o jeho kandidatuře, ale například i o dálnici, která stále chybí ve směru z Českých Budějovic na Prahu. Vyjádřil se i k protikuřáckému zákonu, který už dnes v České republice platí. „Naše svoboda by nikdy neměla jít přes hranice svobody jiných lidí. Proto já s tím souhlasím, že se v restauracích nemá kouřit,“ řekl Horáček, který přiznal, že sám mezi kuřáky patří. Prozradil také, jaký byl jeden z hlavních podnětů k tomu, že se rozhodl kandidovat. Byl to Zemanův proslov v Číně.

Podepište. Jak Zeman, Drahoš a Horáček sbírají příznivce k cestě na Hrad

30. 5. 2017 12:50 zobrazit článek
Příznivci Miloše Zemana, Michala Horáčka a Jiřího Drahoše sbírají ve Zlínském kraji podpisy pro jejich prezidentskou kandidaturu. MF DNES zmapovala místa, kde je mohou zájemci najít. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 803, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.