Michal Horáček

Michal Horáček

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 907, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Na GIBS nesmí dohlížet komunista, který v roce 1989 rozháněl demonstranty, apeluje na Babiše Horáček

4. 12. 2017 12:01 zobrazit článek
Zasahoval v lednu 1989, zabraňte jeho jmenování, vyzývá Michal Horáček šéfa ANO Andreje Babiše.

Babiš vyslyšel Horáčka. Požádá komunisty, aby neposílali do čela komise pro GIBS Ondráčka

4. 12. 2017 12:25 zobrazit článek
Hnutí ANO chce požádat komunisty, aby zvážili, jestli chtějí mít v čele sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) Zdeňka Ondráčka. Kandidát na prezidenta Michal Horáček napsal v pondělí šéfovi ANO Andreji Babišovi dopis, ve kterém ho žádá, ať jmenování Ondráčka nedopustí. Vadí mu Ondráčkova minulost.

Babiš vyslyšel Horáčka. Ať se zamyslí nad svojí minulostí! soptí šéf komunistů

4. 12. 2017 16:13 zobrazit článek
Hnutí ANO požádá komunisty, aby do čela sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) zvážili nominaci někoho jiného než Zdeňka Ondráčka. Šéf hnutí Andrej Babiš to sdělil v pondělí. Jeho nominaci považuje za problematickou. Reagoval na výzvu prezidentského kandidáta Michala Horáčka.

GIBS má kontrolovat „esenbák“? Babiš: Požádám KSČM, aby vybrali jiného kandidáta

4. 12. 2017 15:03 zobrazit článek
Hnutí ANO požádá komunisty, aby do čela sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) zvážili nominaci někoho jiného než Zdeňka Ondráčka. Uvedl to šéf hnutí Andrej Babiš. Jeho nominaci považuje za problematickou. Reagoval na výzvu prezidentského kandidáta Michala Horáčka.

Babišovi vadí komunista Ondráček v čele komise. Požádá o změnu

4. 12. 2017 13:52 zobrazit článek
ANO požádá komunisty, aby do čela sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) zvážili nominaci někoho jiného než Zdeňka Ondráčka. Informoval o tom šéf hnutí Andrej Babiš, který jeho nominaci považuje za problematickou. Reagoval tak na výzvu prezidentského kandidáta Michala Horáčka.

GIBS má kontrolovat bývalý „esenbák“? Babiš: Požádáme KSČM, aby Ondráčka nenominovala

4. 12. 2017 13:23 zobrazit článek
Hnutí ANO požádá komunisty, aby do čela sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) zvážili nominaci někoho jiného než Zdeňka Ondráčka. Uvedl to šéf hnutí Andrej Babiš. Jeho nominaci považuje za problematickou. Reagoval na výzvu prezidentského kandidáta Michala Horáčka.

Uchazeči o Hrad komunistu Ondráčka v čele komise nechtějí, Horáčka ale nepodpoří

4. 12. 2017 18:02 zobrazit článek
Prezidentští kandidáti vesměs odmítají, aby byl do čela sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů zvolen komunista Zdeněk Ondráček. Vadí jim, že se v roce 1989 zúčastnil jako příslušník Veřejné bezpečnosti zásahům proti demonstrantům. K podpoře svého protikandidáta Michala Horáčka, který požádal o pomoc předsedu hnutí ANO Andreje Babiše, se ale nechystají. Další články k tématu:

Babiš tlačí na komunisty, aby v čele kontroly GIBS nebyl Ondráček. Horáček ho k tomu vyzval dopisem

4. 12. 2017 13:42 zobrazit článek
Hnutí ANO požádá komunisty, aby do čela sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) zvážili nominaci někoho jiného než Zdeňka Ondráčka. Šéf hnutí Andrej Babiš to sdělil v pondělí dopoledne. Ondráčkovu nominaci považuje za problematickou. Reagoval tak na výzvu prezidentského kandidáta Michala Horáčka. Tomu vadí, že Ondráček zasahoval proti demonstrantům během Palachova týdne v roce 1989.

Drsná odpověď Michalu Horáčkovi: Zamyslete se, co jste dělal před rokem 1989...

4. 12. 2017 15:33 zobrazit článek
Andrej Babiš ČTK sdělil, že požádá KSČM, aby zvážila nominaci někoho jiného než Zdeňka Ondráčka do čela sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů. Babiš tak reagoval na výzvu prezidentského kandidáta Michala Horáčka. ParlamentníListy.cz získaly odpověď předsedy komunistů Vojtěcha Filipa, podle něhož je Horáčkova výzva „součástí jeho prezidentské kampaně“ a „snahou o vlastní zviditelnění“. O možné výměně Ondráčka hodlají komunisté jednat zítra během setkání svého poslaneckého klubu.

Zeman mluví sprostě schválně, Babiš přirozeně, říká jazykovědec

3. 12. 2017 3:04 zobrazit článek
Miloš Zeman ani Mirek Topolánek nemají na rozdíl od většiny prezidentských kandidátů slušné vychování, míní přední jazykovědec Karel Oliva. Vulgarismy nešetří ani Andrej Babiš, který si však podle lingvisty nemůže pomoci. Naopak vyjadřování Michala Horáčka a Jiřího Drahoše je bezvadné, říká Oliva v rozhovoru pro MF DNES. Další články k tématu:

Zeman mluví sprostě schválně, Babiš přirozeně, říká jazykovědec

3. 12. 2017 1:01 zobrazit článek
Miloš Zeman ani Mirek Topolánek nemají na rozdíl od většiny prezidentských kandidátů slušné vychování, míní přední jazykovědec Karel Oliva. Vulgarismy nešetří ani Andrej Babiš, který si však podle lingvisty nemůže pomoci. Naopak vyjadřování Michala Horáčka a Jiřího Drahoše je bezvadné, říká Oliva v rozhovoru pro MF DNES. Další články k tématu:

Slavný jazykovědec bez obalu: Zemanovi s Topolánkem chybí slušné vychování

3. 12. 2017 9:50 zobrazit článek
Český jazykovědec Karel Oliva v rozhovoru pro server iDNES.cz prozradil, co vypovídá o Miloši Zemanovi, Mirku Topolánkovi, Bohuslavu Sobotkovi, Jiřím Drahošovi či Michalu Horáčkovi jejich mluva. Nahlédněte.

S Hapkou jste měli druhý den pocit, že se znáte padesát let, Polívka je můj poddaný, říká zpěvák Segrado

2. 12. 2017 6:55 zobrazit článek
"Radůza mi napsala můj příběh zrození, ale protože jsem zrovna vypadal na umření, napsala i písničku o tom umření," líčí zpěvák František Segrado. Radůza je jednou z autorek textů na nové desce valašského barda. Do povědomí široké veřejnosti se Segrado dostal díky spolupráci s Michalem Horáčkem a Petrem Hapkou. Šanson je zvláštní věc, je jako tanec na žiletce, když vám ho lidé nevěří, je to kýč, tvrdí.

„Mám k vám sympatie, na druhé straně vás nesnáším.“ Horáček se na vlastní akci utkal s divákem. A pak drsně potupil Drahoše

2. 12. 2017 21:59 zobrazit článek
REPORTÁŽ Kritikou Miloše Zemana, „chemika“ profesora Drahoše i Mirka Topolánka nešetřil na předvolebním setkání v Berouně Michal Horáček. Hlava státu chce být podle něj pražským kavárníkem, ale inteligenčně na to nemá. Žmoulá čepici před čínským komunistou a vedle své kanceláře má největší bezpečnostní riziko – Martina Nejedlého. Současný prezident by si měl také vzít příklad ze svého slovenského protějšku Andreje Kisky. Mladí i starší, muži i ženy – do kulturního domu dorazilo několik desítek lidí.

Horáčkova žena Michaela: O hazardu, penězích, závisti a strachu o rodinu

2. 12. 2017 6:24 zobrazit článek
Kvůli penězům jsem se nevdávala, cítila bych se nedůstojně, říká Michaela Hořejší Horáčková, manželka prezidentského kandidáta Michala Horáčka. V pořadu Blesk.cz „Káva s první dámou“ promluvila o své profesi kostýmní výtvarnice a scénografky, ale také o rodině, v níž s manželem vychovávají dceru Julii, která chodí do první třídy.

Boj o Hrad: Horáček spojí besedy s koncerty, podobu debat kritizuje

2. 12. 2017 19:42 zobrazit článek
/ANKETA/ Prezidentský kandidát Michal Horáček v závěru předvolební kampaně pořádá 11 koncertů napříč republikou, na kterých budou návštěvníci kromě hudby mít možnost s Horáčkem besedovat. Horáček to řekl při pátečním setkání s novináři v Praze.

‚Čelíme hybridnímu konfliktu.‘ Riziko ovlivňování voleb připustili i Horáček a Topolánek

1. 12. 2017 16:29 zobrazit článek
Riziko záměrného ovlivňování voleb v Česku dezinformacemi připustili také prezidentští kandidáti Michal Horáček a Mirek Topolánek. Vratislav Kulhánek a Jiří Hynek věří, že čeští voliči budou k volbám přistupovat se zdravým rozumem. Pavla Fischera zaujal čínský zájem o český mediální trh. Uvedli to ve čtvrtek v reakci na obavy dalšího z prezidentských adeptů Jiřího Drahoše. Podle něho volby v ČR ovlivňují zahraniční tajné služby. Další články k tématu:

Ovlivňování voleb se obávají i další kandidáti. Horáček: Je to na místě

1. 12. 2017 21:03 zobrazit článek
Riziko záměrného ovlivňování voleb v Česku dezinformacemi připustili také prezidentští kandidáti Michal Horáček a Mirek Topolánek. Vratislav Kulhánek a Jiří Hynek věří, že čeští voliči budou k volbám přistupovat se zdravým rozumem.

Drahoš na sebe chce upozornit konspiracemi, tvrdí Zeman. Dezinformací se ale bojí i další kandidáti

1. 12. 2017 16:44 zobrazit článek
Obavy z ovlivnění voleb vyjádřili i Michal Horáček a Mirek Topolánek.

Horáčkovi se příliš nelíbí prezidentské debaty. Plánuje něco nového

1. 12. 2017 13:02 zobrazit článek
Prezidentský kandidát Michal Horáček v závěru předvolební kampaně pořádá 11 koncertů napříč republikou, na kterých budou návštěvníci kromě hudby mít možnost s Horáčkem besedovat. Horáček to řekl při dnešním setkání s novináři v Praze. Série „adventních“ koncertů začíná v sobotu v Litvínově a skončí dva dny před volbami 10. ledna v Ostravě. Horáčka těší zájem o dosavadní prezidentské debaty, i když je značně kritický k jejich formátu i obsahu. Zprávu přinesla ČTK.

Zemanův volič neexistuje! míní Horáček, vadí mu obsah debat

1. 12. 2017 15:29 zobrazit článek
Prezidentský kandidát Michal Horáček v závěru předvolební kampaně pořádá jedenáct koncertů napříč republikou, na kterých budou návštěvníci kromě hudby mít možnost s Horáčkem besedovat. Horáček to řekl při dnešním setkání s novináři v Praze.

Spor o eutanazii. Hospic ji odmítá, kandidát na Hrad Horáček podporuje

29. 11. 2017 12:44 zobrazit článek
Pokud by se stal prezidentem, dobrovolné ukončení života by podporoval. Tak se Michal Horáček vyjádřil v debatě kandidátů na hlavu státu, kterou Deník pořádal minulý týden ve vlaku na trase Praha - Ústí. Reakce jeho poradkyně, ředitelky litoměřického Hospice sv. Štěpána Moniky Markové, na sebe nenechala dlouho čekat.

Sledujte živě: Debata prezidentských kandidátů, tentokrát v Plzni. Mezi diskutujícími chybí jen Zeman

28. 11. 2017 18:00 zobrazit článek
Filozofická fakulta Západočeské univerzity v Plzni hostí debatu kandidátů na prezidenta. Účastní se Jiří Drahoš, Pavel Fischer, Petr Hannig, Marek Hilšer, Michal Horáček, Jiří Hynek, Vratislav Kulhánek, Mirek Topolánek. Chybět bude jen současný prezident Miloš Zeman.

Za stopku pro Horáčka nemůžeme, brání se nadace. Financovala Drahoše i oslavy 17. listopadu

28. 11. 2017 10:16 zobrazit článek
Nadace, od které dostal Jiří Drahoš na kampaň 1,5 milionu korun a která se finančně podílela zároveň také na oslavách 17. listopadu, odmítá, že by participovala na stopce pro Michala Horáčka. Tomu nebylo umožněno vystoupit na pódiu během hlavního koncertu na Václavském náměstí. Na rozdíl právě od Jiřího Drahoše nebo třeba Marka Hilšera nebo Pavla Fischera. Pro Blesk.cz událost okomentovala ředitelka Nadace Blížksobě.

Za stopku pro Horáčka nemůžeme, brání se nadace. Financovala Drahoše i oslavy 17. listopadu

28. 11. 2017 6:15 zobrazit článek
Nadace, od které dostal Jiří Drahoš na kampaň 1,5 milionu korun a která se finančně podílela zároveň také na oslavách 17. listopadu, odmítá, že by participovala na stopce pro Michala Horáčka. Tomu nebylo umožněno vystoupit na pódiu během hlavního koncertu na Václavském náměstí. Na rozdíl právě od Jiřího Drahoše nebo třeba Marka Hilšera nebo Pavla Fischera. Pro Blesk.cz událost okomentovala ředitelka Nadace Blížksobě.

O Hrad zabojují samí Pražané. Výjimkou je Horáček

27. 11. 2017 19:44 zobrazit článek
Nestraníky je pět z devíti registrovaných kandidátů na prezidenta. Pouze jediný z nich, spisovatel, textař a sociální antropolog Michal Horáček, nebydlí v Praze nebo v jejím okolí, ale v Roudnici nad Labem na Litoměřicku. Vyplývá to z informací, které o kandidátech zveřejnil Český statistický úřad na volebním webu.

Michal Horáček hledá zvukaře, narušujícího Zemanův mítink: Ozvěte se, já za vás tu pokutu zaplatím

26. 11. 2017 12:02 zobrazit článek
Prezidentský kandidát Michal Horáček zanechal na svém facebookovém profilu vzkaz pro zvukaře Jaroslava Hensla, jemuž hrozí za puštění písně Marty Kubišové na mítinku Miloše Zemana v Lipníku nad Bečvou pokuta až 15 tisíc korun.

Drahoš je horší než Topolánek, říká Horáček

26. 11. 2017 22:44 zobrazit článek
UVNITŘ ANKETA. Obviněného Andreje Babiše by premiérem jmenoval, ale komunisté a okamurovci ve vládě by mu neprošili, říká v rozhovoru pro nové vydání časopisu TÝDEN kandidát na prezidenta Michal Horáček.

Nejhorší je Drahoš, říká Horáček, který táhne na Hrad

26. 11. 2017 21:41 zobrazit článek
UVNITŘ ANKETA. Obviněného Andreje Babiše by premiérem jmenoval, ale komunisté a okamurovci ve vládě by mu neprošili, říká v rozhovoru pro nové vydání časopisu TÝDEN kandidát na prezidenta Michal Horáček.

O kreslo českého prezidenta zabojuje deväť kandidátov, Zeman mal najviac chýb pri podpisoch

25. 11. 2017 15:49 zobrazit článek
PRAHA 24. novembra (WebNoviny.sk) - O funkciu českého prezidenta bude z pôvodne dvadsiatich kandidátov definitívne bojovať deväť mužov. V piatok to oznámilo české ministerstvo vnútra. Medzi potvrdenými kandidátmi sú terajší prezident Miloš Zeman, producent Michal Horáček, bývalý šéf Akadémie.....

 Články 1-30 z celkových 907, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.