Michal Hrůza

Michal Hrůza

Zpěvák/Zpěvačka

Osobnost české hudební scény, na které se pohybuje již více než deset let. Zpěvák, skladatel a textař, zakládající člen a dlouholetý frontman skupiny Ready Kirken, pro kterou složil a napsal více než padesát písní a textů. V roce 2006 se vydal na sólovou dráhu a založil Kapelou Hrůzy, se kterou od té doby vydal již tři studiová alba. Biografie..

celý text o "Michal Hrůza"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 718, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Do bezvědomí zbil zpěváka Hrůzu: Soud mu snížil trest!

25. 6. 2015 6:33 zobrazit článek
Za facku a ránu pěstí Michalu Hrůzovi (43) si útočník Patrik Kaifáš (20) odsedí o půl roku méně. Zpěvák skončil loni v červenci v kritickém stavu, krvácel do mozku a zachránila ho jen náročná operace.

Soud zmírnil trest za napadení Hrůzy. Mladík si odsedí dva a půl roku

24. 6. 2015 13:08 zobrazit článek
Olomoucký vrchní soud zmírnil dvacetiletému Patriku Kaifášovi trest za loňské napadení zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě. Místo tří let si má odsedět 2,5 roku. Soud tak vyhověl odvolání obžalovaného. Naopak návrh žalobkyně uložit navíc trest za vydírání zamítl. Další články k tématu:

Soud zkrátil Kaifášovi vězení za napadení zpěváka Hrůzy na 2,5 roku

24. 6. 2015 12:59 zobrazit článek
Olomoucký vrchní soud zmírnil 20letému Patriku Kaifášovi trest za loňské napadení zpěváka Michala Hrůzy ze tří let na 2,5 roku vězení. Vyhověl tak odvolání obžalovaného i jeho otce, kteří žádali nižší trest.

Soud zmírnil trest za napadení zpěváka Hrůzy ve Stodolní. Mladík si odsedí 2,5 roku

24. 6. 2015 12:49 zobrazit článek
Olomoucký vrchní soud zmírnil dvacetiletému Patriku Kaifášovi trest za loňské napadení zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě ze tří let na 2,5 roku vězení. Vyhověl tak odvolání obžalovaného i jeho otce, kteří žádali nižší trest. Další články k tématu:

Soud zmírnil trest za napadení zpěváka Hrůzy

24. 6. 2015 11:54 zobrazit článek
Olomouc – Olomoucký vrchní soud zmírnil dvacetiletému Patriku Kaifášovi trest za loňské napadení zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě ze tří let na 2,5 roku vězení. Vyhověl tak odvolání obžalovaného i jeho otce, kteří žádali nižší trest. Naopak návrh žalobkyně, která jej chtěla potrestat za vydírání, a uložit tak i přísnější trest, soud zamítl. Hrůza utrpěl při incidentu poranění hlavy. Kaifáš podle rozsudku musí navíc zaplatit zpěvákovi téměř půl milionu korun, uhradit také musí pojišťovně náklady léčby ve výši 380.000 korun.

Vrchní soud se bude zabývat napadením zpěváka Hrůzy: Bude se před ním zodpovídat dvacetiletý Patrik K.

24. 6. 2015 8:49 zobrazit článek
Olomoucký vrchní soud se dnes bude zabývat loňským napadením zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě. Před odvolacím soudem se kvůli němu bude zodpovídat dvacetiletý Patrik K., který zpěváka podle obžaloby uhodil pěstí. Hrůza utrpěl po incidentu vážné poranění hlavy. Krajský soud mladíka poslal na tři roky do vězení, všechny strany se odvolaly. V případě dalšího účastníka konfliktu, Nikolase Agoratsiose, už nabyl uložený podmíněný trest právní moci.

Vrchní soud se bude zabývat napadením zpěváka Hrůzy: Bude se před ním zodpovídat dvacetiletý Patrik Kaifáš

24. 6. 2015 7:54 zobrazit článek
Olomoucký vrchní soud se dnes bude zabývat loňským napadením zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě. Před odvolacím soudem se kvůli němu bude zodpovídat dvacetiletý Patrik Kaifáš, který zpěváka podle obžaloby uhodil pěstí. Hrůza utrpěl po incidentu vážné poranění hlavy. Krajský soud mladíka poslal na tři roky do vězení, všechny strany se odvolaly. V případě dalšího účastníka konfliktu, Kaifášova bratrance Nikolase Agoratsiose, už nabyl uložený podmíněný trest právní moci.

Soud zmírnil trest za napadení Hrůzy: Útočník přesto zaplatí téměř 900 tisíc

24. 6. 2015 12:29 zobrazit článek
Patrik Kaifáš, který loni napadl v Ostravě zpěváka Michala Hrůzu a způsobil mu vážná zranění, dostal mírnější trest. Olomoucký vrchní soud zmírnil trest z původních 3 let na 2,5 roku. Vyhověl tak odvolání obžalovaného i jeho otce. Kaifáš podle rozsudku musí také zaplatit zpěvákovi téměř půl milionu korun, uhradit také musí pojišťovně náklady léčby ve výši 380 tisíc korun.

Soud snížil trest útočníkovi, který dal pěstí zpěváku Hrůzovi

24. 6. 2015 13:21 zobrazit článek
Na dva a půl roku do věznice s dozorem poslal ve středu Vrchní soud (VS) v Olomouci Patrika Kaifáše (20) za to, že loni v červenci ve Stodolní ulici v Ostravě udeřil pěstí zpěváka Michala Hrůzu. O šest měsíců mu tak snížil trest, který mu letos v březnu uložil Krajský soud (KS) v Ostravě. Kaifáš také musí zpěvákovi zaplatit bolestné ve výši 496 tisíc korun a dalších 380 tisíc zdravotní pojišťovně za vynaložené náklady na léčení.

Vrchní soud bude řešit napadení zpěváka Hrůzy v ostravské Stodolní

24. 6. 2015 8:55 zobrazit článek
Olomoucký vrchní soud se bude zabývat loňským napadením zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě. Před odvolacím soudem se kvůli němu bude zodpovídat dvacetiletý Patrik Kaifáš, který zpěváka podle obžaloby uhodil pěstí. Hrůza utrpěl po incidentu vážné poranění hlavy. Další články k tématu:

Soud dnes zkrátil Kaifášovi vězení za napadení Hrůzy na 2,5 roku

24. 6. 2015 12:23 zobrazit článek
Olomouc - Olomoucký vrchní soud zmírnil dvacetiletému Patriku Kaifášovi trest za loňské napadení zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě ze tří let na 2,5 roku vězení. Vyhověl...

ROZHOVORY: Michal Hrůza - Těším se zpátky na lidi v Ostravě

22. 6. 2015 15:58 zobrazit článek
Michal Hrůza se rozhodl pro netradiční návrat na festivaly. Stal se učitelem ve vlastní recyklované kytarové škole na letních festivalech, zapojených do projektu Čistý festival. Při výuce se používají zpěvníky vyrobené z recyklovaných festivalových papírů a trsátka z recyklovaných festivalových plastů.

Opilci v BMW smetli dva učně: "Kluci řvali bolestí!" líčí okamžiky hrůzy jejich zachránce

20. 6. 2015 15:31 zobrazit článek
Jeli si do Radotína pro výuční list, ale 400 metrů před cílem to do jejich mazdy napálil opilý Michal R. (34) se svým bavorákem. Jaroslavu P. (20) a Davidovi O. (19) šlo o život. „Byla to hrozná rána.

Michal Hrůza na Impulsu: Koncerty mě posilují a mám v hlavě novou píseň!

19. 6. 2015 10:27 zobrazit článek
Exkluzivním hostem u Impulsových byl poprvé od svého těžkého úrazu zpěvák, hudebník a skladatel Michal Hrůza. Přišel s dobrou náladou a mluvil otevřeně o všem. Zmínil, co pro něj znamenala v nemocnici podpora fanoušků, že by rád vydal album, jaká nová píseň se chystá nebo že musí na přezkoušení do autoškoly. Podívejte se na video a dozvíte se víc.

Do projektu „Daruj krev“ se už zapojilo 2500 lidí, Český rozhlas jim poděkuje koncertem

18. 6. 2015 12:56 zobrazit článek
Projekt „Daruj krev s Českým rozhlasem“ dosud přesvědčil 2500 lidí, aby se do něj zapojili. Zhruba pět set z nich již také přišlo skutečně krev darovat. Den před ukončením kampaně se bude v neděli 21. června konat koncert pro všechny dárce na pražském Staroměstském náměstí. Zahraje jim kapela Jelen a Michal Hrůza.

Tradiční festival Sázavafest ovládne první srpnový víkend

16. 6. 2015 2:21 zobrazit článek
Jubilejní 15.ročník oblíbeného festivalu proběhne na tradičním místě, v magickém prostředí zámeckého lesoparku ve Světlé nad Sázavou. Kromě osvědčených lákadel toho nejlepšího z české hudební scény, jakými jsou Tomáš Klus, Mig 21, Tata Bojs, Škwor, Michal Hrůza či Xindl X, přestaví i hvězdy světové úrovně.

Ochranný svaz autorský udělil 10. Výroční ceny

12. 6. 2015 16:18 zobrazit článek
Ochranný svaz autorský (OSA) rozdal ocenění nejúspěšnějším hudebním skladatelům, textařům, nakladatelům a cenu za propagaci a šíření české hudby. Slavnostní večer 10. Výročních cen OSA se uskutečnil 11. června 2015 v divadle Hybernia. Ocenění za rok 2014 bylo předáno celkem ve 13 kategoriích. Ceny si odnesli Richard Krajčo, Petr Harazin, Pavel Šporcl, Lukáš Hurník, David Koller, Robert Kodym, Vadim Petrov, Martin Klusák, Vladimír Kočandrle, Jindřich Brabec, Petr Rada, Ivo Fischer a Antonín Matzner. V průběhu večera vystoupil Michal Hrůza s kapelou Hrůzy, Dan Bárta, jazz sextet Skety, klavírista Miroslav Sekera a další. Výročními cenami provázel hudebník Michal Prokop.

Michal Hrůza se uzdravuje po operaci mozku: Už dokonce běhá!

8. 6. 2015 19:13 zobrazit článek
Po brutálním napadení a poranění mozku má konečně dovoleno vrátit se k oblíbenému sportu z dětství. Michal Hrůza (43) běh miluje a jako starší žák se stal dokonce mistrem Československa.

Benátská! Open air festival v Čechách, kde vůbec poprvé naživo zazní hit Y.M.C.A.

2. 6. 2015 19:01 zobrazit článek
Festival Benátská!, který je naplánovaný od 23. do 26. července, letos láká na rockové legendy Helloween a jména české domácí špičky včetně Davida Kollera, Chinaski, Mekyho Žbirky, Anety Langerové, Michala Hrůzy, Vladimíra Mišíka, No Name, Lenny či Václava Neckáře. Jako další zahraniční headliner vystoupí v pátek na hlavním festivalovém pódiu americká popová klasika Village People. Vůbec poprvé tak v Čechách naživo zazní hit Y.M.C.A. Třiadvacátý ročník jednoho z největších českých open airů Benátská! Si letos opět vychutnáte ve sportovním areálu v libereckém Vesci.

Michal Hrůza hlásí netradiční návrat na festivaly: bude učit v recyklované kytarové škole

2. 6. 2015 8:40 zobrazit článek
Michal Hrůza se rozhodl pro netradiční návrat na festivaly. Stane se učitelem ve vlastní recyklované kytarové škole na letních festivalech, zapojených do projektu Čistý festival.

Michal Hrůza v roli učitele: Bude učit hrát na kytaru!

2. 6. 2015 11:39 zobrazit článek
Zpěvák Michal Hrůza (43) připravuje netradiční návrat na letní festivaly. V roli učitele!

Hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní 2015!

29. 5. 2015 3:18 zobrazit článek
Již 48. ročník hudebního festivalu Vizovické Trnkobraní se bude konat 21. a 22. srpna ve Vizovicích nedaleko Zlína. Roztančí jej hudební hvězdy, které uspěly v letošní hudební anketě Žebřík, jako jsou například Chinaski, Tomáš Klus, Divokej Bill, Michal Hrůza, Ewa Farna nebo Vypsaná Fixa a další kapely a interpreti.

Hýbněte kostrou a zúčastněte se už tuto neděli Běhu pro Paraple v pražských Letenských sadech.

27. 5. 2015 15:21 zobrazit článek
Holdujete sportu a ráda pomáháte druhým lidem? Máme pro vás skvělý víkendový tip! Už tuto sobotu se v pražských Letenských sadech uskuteční tradiční benefiční akce Běh pro Paraple, kterou zakončí svým koncertem Michal Hrůza (189 slov)

Michal Hrůza hledá žáky do své recyklované kytarové školy

25. 5. 2015 2:15 zobrazit článek
Škola v létě, to zní jako špatný vtip. Ovšem pouze do okamžiku, kdy je vyučujícím zpěvák Michal Hrůza, místem konání jsou letní festivaly a jedná se o kytarovou školu. Toto ...

Nález mrtvoly v Záběhlicích: Zinscenoval vrah svou sebevraždu?!

23. 5. 2015 6:51 zobrazit článek
Hrůzné pokračování vraždy v pražských Záběhlicích?! Poblíž domu, kde Lukáš Borovan zastřelil Michala P., našli ve čtvrtek mrtvolu. Spáchal vrah sebevraždu, či stále běhá na svobodě?!

„Občanka kraje “ potěšila hejtmany i Michala Hrůzu

16. 5. 2015 12:38 zobrazit článek
Pardubice - Oslavy patnácti let od vzniku krajů se v pátek odpoledne přesunuly z Komenského náměstí a od krajského úřadu v Pardubicích na třídu Míru. Pódium na nově vzniklém náměstí před bývalou Veselkou nabízelo pestrou paletu kulturních vystoupení zejména těch souborů, které pravidelně Pardubický kraj podporuje svými dotacemi a granty. Vrcholem večera byl koncert zpěváka, který v Pardubicích dlouho žil a začínal tu svou uměleckou kariéru – Michala Hrůzy. Michal společně s historicky prvním hejtmanem Pardubického kraje Romanem Línkem a současným hejtmanem Martinem Netolickým dostali od moderátorů na památku k 15 letům kraje symbolickou „občanku Pardubického kraje“ se svým portrétem. Na závěrečný koncert oslav přišlo na třídu Míru odhadem na dva tisíce lidí.

Norská sociálka: Nesmím za vnučkou, policie mě hlídá i na wc! řekla babička

15. 5. 2015 11:14 zobrazit článek
Matka ohluchla, 2,5měsíční holčička s ní nemá dostatečný oční kontakt, a navíc dostala žloutenku. To vše stačilo norské mašinérii Barnevernu, která má být sociální službou, aby slovensko-norskému páru sebrala dcerku Maxine. Šokující událost až nápadně připomíná případ Češky Evy Michalákové, které v Norsku také sebrali syny. Blesk.cz exkluzivně vyzpovídal babičku Maxine Janu, která popsala hrůzy, které musela prožít poté, co jí násilím odebrali milovanou vnučku.

Zpěvák Michal Hrůza si vyslechl hrůznou prognózu lékařů: Jak dlouho bude bez paměti?

7. 5. 2015 11:42 zobrazit článek
Po potyčce v ostravské Stodolní ulici, kdy utrpěl poranění mozku, ho neustále trápí špatná krátkodobá paměť. Na uzdravení si Michal Hrůza (43) ještě rok a půl počká.

Hrůza, pivko a fesťáček: Zpěvák vyvedl manželku a pobíhal jako kamzík

4. 5. 2015 12:10 zobrazit článek
Po úrazu ani stopy. Zpěvák Michal Hrůza (43) je na tom čím dál lépe. Deset měsíců po rvačce, po níž skončil s poškozením mozku na dva týdny v komatu, už zase běhá jako kamzík. Na festivalu Májales hýřil vtipem, pobíhal a popíjel pivo. Dohlížela na něj manželka.

Útočník na Michala Hrůzu opět u soudu. Byl zproštěn viny?

25. 6. 2015 11:47 zobrazit článek
Ve středu řešil Olomoucký vrchní soud loňské napadení zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě. Z toho se zpovídá dvacetiletý Patrik Kaifáš.

 Články 1-30 z celkových 718, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |