Michal Hrůza

Michal Hrůza

Zpěvák/Zpěvačka

Osobnost české hudební scény, na které se pohybuje již více než deset let. Zpěvák, skladatel a textař, zakládající člen a dlouholetý frontman skupiny Ready Kirken, pro kterou složil a napsal více než padesát písní a textů. V roce 2006 se vydal na sólovou dráhu a založil Kapelou Hrůzy, se kterou od té doby vydal již tři studiová alba. Biografie..

celý text o "Michal Hrůza"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 696, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

„Občanka kraje “ potěšila hejtmany i Michala Hrůzu

16. 5. 2015 12:38 zobrazit článek
Pardubice - Oslavy patnácti let od vzniku krajů se v pátek odpoledne přesunuly z Komenského náměstí a od krajského úřadu v Pardubicích na třídu Míru. Pódium na nově vzniklém náměstí před bývalou Veselkou nabízelo pestrou paletu kulturních vystoupení zejména těch souborů, které pravidelně Pardubický kraj podporuje svými dotacemi a granty. Vrcholem večera byl koncert zpěváka, který v Pardubicích dlouho žil a začínal tu svou uměleckou kariéru – Michala Hrůzy. Michal společně s historicky prvním hejtmanem Pardubického kraje Romanem Línkem a současným hejtmanem Martinem Netolickým dostali od moderátorů na památku k 15 letům kraje symbolickou „občanku Pardubického kraje“ se svým portrétem. Na závěrečný koncert oslav přišlo na třídu Míru odhadem na dva tisíce lidí.

Majálesy jsou tady. Zahraje na nich Michal Hrůza i Kontrafakt

21. 4. 2015 18:08 zobrazit článek
V pátek 24. začne první ze tří velkých majálesových oslav: ta v Hradci Králové. Následovat bude Praha a potom Brno. Součástí studentských oslav jsou i hudební festivaly, tady je jejich program. V Praze se bude streamovat hokejový zápas, v Brně zahraje Kontrafakt a my máme radost, že na Majálesech pokračuje úspěšná comebacková účast Michala Hrůzy, který se zotavil po vážném zranění hlavy.

Michalovi Hrůzovi nevadí, že se musí znovu učit vlastní písničky. Líbí se mu. Chystá se taky na Jizerskou padesátku

30. 4. 2015 16:44 zobrazit článek
Je čerstvým držitelem hudební ceny Anděl jako zpěvák roku. Satisfakce za necelý rok, kdy po vážném úrazu nemohl zpívat. Teď se vrací v plné síle a má za sebou úspěšné turné Den a noc.

FOTOGALERIE: Michal Hrůza se vrátil silný a přesvědčivý

24. 3. 2015 20:23 zobrazit článek
Návrat Michala Hrůzy mohl dopadnout jakkoli a fanoušci by jej přivítali s nadšením a úlevou z dobrého konce. Události, které provázely jeho loňský úraz, se dotkly snad každého. Emoce, které se mu však podařilo vnést do srdcí karlínského publika, byly tím silnější, že odehrál sebevědomý a bezchybný koncert.

NAžIVO: Michal Hrůza v Praze předložil 1 + bezpočet dalších důkazů, že je zpět

24. 3. 2015 20:23 zobrazit článek
Všechno zlé je pro něco dobré, říká se. Kolik dobrého osud přinesl Michalu Hrůzovi poté, co jej v Ostravě tak krutě vytrestal, dokáže posoudit jen on sám. Publikum rozlehlého Fora Karlín však může konstatovat, že záplatou na tragickou událost a hudební odmlku s nejistým koncem byl jeho comebackový koncert.

Muži, kteří napadli Hrůzu: Jeden jde sedět, druhý dostal jen podmínku

24. 3. 2015 13:25 zobrazit článek
Za loňské napadení zpěváka Michala Hrůzy padly konečně tresty. Devatenáctiletý mladík, který dal Hrůzovi pěstí a způsobil mu těžký úraz hlavy, půjde na tři roky do vězení.

Norská sociálka: Nesmím za vnučkou, policie mě hlídá i na wc! řekla babička

15. 5. 2015 11:14 zobrazit článek
Matka ohluchla, 2,5měsíční holčička s ní nemá dostatečný oční kontakt, a navíc dostala žloutenku. To vše stačilo norské mašinérii Barnevernu, která má být sociální službou, aby slovensko-norskému páru sebrala dcerku Maxine. Šokující událost až nápadně připomíná případ Češky Evy Michalákové, které v Norsku také sebrali syny. Blesk.cz exkluzivně vyzpovídal babičku Maxine Janu, která popsala hrůzy, které musela prožít poté, co jí násilím odebrali milovanou vnučku.

Zpěvák Michal Hrůza si vyslechl hrůznou prognózu lékařů: Jak dlouho bude bez paměti?

7. 5. 2015 11:42 zobrazit článek
Po potyčce v ostravské Stodolní ulici, kdy utrpěl poranění mozku, ho neustále trápí špatná krátkodobá paměť. Na uzdravení si Michal Hrůza (43) ještě rok a půl počká.

Hrůza, pivko a fesťáček: Zpěvák vyvedl manželku a pobíhal jako kamzík

4. 5. 2015 12:10 zobrazit článek
Po úrazu ani stopy. Zpěvák Michal Hrůza (43) je na tom čím dál lépe. Deset měsíců po rvačce, po níž skončil s poškozením mozku na dva týdny v komatu, už zase běhá jako kamzík. Na festivalu Májales hýřil vtipem, pobíhal a popíjel pivo. Dohlížela na něj manželka.

Fotoreport z pražského Majálesu: Déšť, zima a český pop ve velkém

3. 5. 2015 0:01 zobrazit článek
Letošní pražský Majáles skrápěl déšť, zima a konfety. Na třech pódiích se v letňanském letištním a trohu nehostinném areálu (zlatá komorní Stromovka se zelení kolem) představila v podstatě komplet tuzemská popfestivalová scéna. Občas se událo i něco nečekaného: bubeník UDG Jugi si před zraky fanoušků oblékl tanga, která mu na požádání přiletěla z publika, rapper Marpo skočil se svou kapelou mezi fanoušky. Tomáš Klus opět zaloboval za Tibet a s Michalem Hrůzou, jenž se vrací po úrazu hlavy, zazpívala Klára Vytisková. Králem Majálesu se stal Davídos Technický z ČVUT, jehož plánem je například zavést welcome drink v menzách. Podívejte se na letošní ročník ve fotoreportu Davida Růžičky.

Hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní 2015!

29. 5. 2015 3:18 zobrazit článek
Již 48. ročník hudebního festivalu Vizovické Trnkobraní se bude konat 21. a 22. srpna ve Vizovicích nedaleko Zlína. Roztančí jej hudební hvězdy, které uspěly v letošní hudební anketě Žebřík, jako jsou například Chinaski, Tomáš Klus, Divokej Bill, Michal Hrůza, Ewa Farna nebo Vypsaná Fixa a další kapely a interpreti.

Hýbněte kostrou a zúčastněte se už tuto neděli Běhu pro Paraple v pražských Letenských sadech.

27. 5. 2015 15:21 zobrazit článek
Holdujete sportu a ráda pomáháte druhým lidem? Máme pro vás skvělý víkendový tip! Už tuto sobotu se v pražských Letenských sadech uskuteční tradiční benefiční akce Běh pro Paraple, kterou zakončí svým koncertem Michal Hrůza (189 slov)

Michal Hrůza hledá žáky do své recyklované kytarové školy

25. 5. 2015 2:15 zobrazit článek
Škola v létě, to zní jako špatný vtip. Ovšem pouze do okamžiku, kdy je vyučujícím zpěvák Michal Hrůza, místem konání jsou letní festivaly a jedná se o kytarovou školu. Toto ...

Nález mrtvoly v Záběhlicích: Zinscenoval vrah svou sebevraždu?!

23. 5. 2015 6:51 zobrazit článek
Hrůzné pokračování vraždy v pražských Záběhlicích?! Poblíž domu, kde Lukáš Borovan zastřelil Michala P., našli ve čtvrtek mrtvolu. Spáchal vrah sebevraždu, či stále běhá na svobodě?!

Ceny Anděl 2014: Langerová si odnesla čtyři sošky, Zagorová vstoupila do Síně slávy

20. 4. 2015 19:19 zobrazit článek
Čtyři Ceny Akademie populární hudby Anděl za rok 2014 získala zpěvačka Aneta Langerová. Sošku s andělskými křídly dnes v Hudebním divadle Karlín v Praze převzala v kategorii Zpěvačka roku, další ocenění si odnesla za album Na Radosti a skladbu a videoklip roku Tráva. Zpěvákem roku se stal Michal Hrůza, který uspěl s nahrávkou Den. Mezi skupinami zvítězila kapela Chinaski.

Hrůza, nic nevidím! Osvícený zpěvák roku na předávání Andělů

20. 4. 2015 19:08 zobrazit článek
Michal Hrůza oslavil návrat na českou hudební scénu po zotavení z brutálního napadení více než velkolepě! Při předávání hudebních cen Anděl získal sošku v kategorii zpěvák roku! Z ceny měl velkou radost, ze světel reflektorů a blesků fotoaparátů už méně.

Muzikant Hrůza je kvůli zranění téměř hluchý: Na jedno ucho slyší jen na 20 %

26. 3. 2015 18:16 zobrazit článek
Kvůli noční rvačce na ostravské Stodolní, po níž Michal Hrůza (43) ležel čtrnáct dní v kómatu s poškozeným mozkem, přišel o to nejcennější, co jako muzikant má. Přišel o sluch.

Tresty za napadení zpěváka Michala Hrůzy: Tři roky basy a zákaz pití!

25. 3. 2015 9:09 zobrazit článek
Za facku podmínka, za ránu pěstí tři roky vězení. Soud včera potrestal Nikolase Agoratsiose (18) a Patrika Kaifáše (19) za útok na zpěváka Michala Hrůzu (43).

Tresty za napadení zpěváka Michala Hrůzy: Tři roky basy a zákaz pití!

25. 3. 2015 1:28 zobrazit článek
Za facku podmínka, za ránu pěstí tři roky vězení. Soud včera potrestal Nikolase Agoratsiose (18) a Patrika Kaifáše (19) za útok na zpěváka Michala Hrůzu (43).

Za vážné zranění zpěváka Hrůzy dostali bratranci tři roky a podmínku

24. 3. 2015 13:45 zobrazit článek
Krajský soud v Ostravě potrestal loňské těžké zranění zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici. Devatenáctiletý Patrik Kaifáš, který Hrůzovi dal pěstí, má jít na tři roky za mříže. Jeho o rok starší bratranec Nikos Agoratsios, jenž zpěvákovi jako první vlepil facku, dostal podmínku. Další články k tématu:

Za vážné zranění zpěváka Hrůzy dostali bratranci tři roky a podmínku

24. 3. 2015 12:38 zobrazit článek
Krajský soud v Ostravě potrestal loňské těžké zranění zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici. Devatenáctiletý Patrik Kaifáš, který Hrůzovi dal pěstí, má jít na tři roky za mříže. Jeho o rok starší bratranec Nikos Agoratsios, jenž zpěvákovi jako první vlepil facku, dostal podmínku. Další články k tématu:

Odsúdili mladíkov, ktorí napadli speváka Michala Hrůzu

24. 3. 2015 19:08 zobrazit článek
Devätnásťročný Patrik Kaifáš, ktorý speváka udrel päsťou do tváre, dostal trojročný trest odňatia slobody. Jeho o rok starší bratranec Nikos Agoratsios, ktorý Hrůzovi dal facku ako prvý, vyviazol s podmienkou.BRATISLAVA 24. ...

Anděl a hyena. Jedna dívka Hrůzu zachraňovala, druhá ho okrádala

23. 3. 2015 10:53 zobrazit článek
Na jedné straně lidská hyena, která se neštítila zraněného v bezvědomí okrást, na straně druhé anděl, který mu zachránil život. Napadení zpěváka Michala Hrůzy na ostravské Stodolní ulici má krom útočníků ještě další dvě aktérky.

Dvě dívky. První Hrůzu zachraňovala, druhá zpěváka v bezvědomí okradla

23. 3. 2015 9:00 zobrazit článek
Jsou přibližně stejně mladé. Dívky, které se loni 17. července časně ráno ve Stodolní ulici v Ostravě staly svědkyněmi těžkého zranění zpěváka Michala Hrůzy. Ale zatímco jedna se zachovala tak, jak se očekává, druhá provedla pravý opak. Zpěvákovi v bezvědomí ukradla mobil. Další články k tématu:

Padly tresty v kauze zpěváka Michala Hrůzy!

24. 3. 2015 15:11 zobrazit článek
Dnes padly tresty za loňskou potyčku ve Stodolní ulici v Ostravě, kde byl vážně zraněn zpěvák Michal Hrůza. Ze svých zranění se zotavuje dodnes, ale je opravdu pozitivní zprávou, že se vrátil ke koncertování a už pár týdnů je možné jej vidět znovu na pódiu. (218 slov)

Případ napadení Michala Hrůzy spěje do finále. U soudu dnes zazní rozsudky

24. 3. 2015 10:28 zobrazit článek
Rozdsudky pro oba mladíky, kteří podle obžaloby napadli zpěváka Michala Hrůzu, v úterý dopoledne vynese krajský soud v Ostravě.

Bratranci dostali za útok na Hrůzu tři roky vězení a podmínku

24. 3. 2015 13:12 zobrazit článek
Ostrava - Ostravský krajský soud dnes poslal Patrika Kaifáše, který v létě uhodil pěstí zpěváka Michala Hrůzu, na tři roky do vězení. Hrůzovi, jenž byl po incidetu několik dní v...

Bratranci dostali za útok na Hrůzu tři roky vězení a podmínku

24. 3. 2015 12:40 zobrazit článek
Ostrava - Ostravský krajský soud dnes poslal Patrika Kaifáše, který v létě uhodil pěstí zpěváka Michala Hrůzu, na tři roky do vězení. Hrůzovi, jenž byl po incidetu několik dní v...

Nový život Michala Hrůzy: jezdí s ním léčitel

23. 4. 2015 1:10 zobrazit článek
Dojedl v nemocnici jídlo a řekl: Platím. Mluvil do holícího strojku. Myslel, že je to mobil. Tak popisují jeho první dny po probuzení z bezvědomí kolegové z kapely. Michal Hrůza o loňském napadení příliš nemluví. Pro čtvrteční Magazín DNES udělal výjimku. Další články k tématu:

Nový život Michala Hrůzy: jezdí s ním léčitel

23. 4. 2015 0:58 zobrazit článek
Dojedl v nemocnici jídlo a řekl: Platím. Mluvil do holícího strojku. Myslel, že je to mobil. Tak popisují jeho první dny po probuzení z bezvědomí kolegové z kapely. Michal Hrůza o loňském napadení příliš nemluví. Pro čtvrteční Magazín DNES udělal výjimku. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 696, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |