Michal Hrůza

Michal Hrůza

Zpěvák/Zpěvačka

Osobnost české hudební scény, na které se pohybuje již více než deset let. Zpěvák, skladatel a textař, zakládající člen a dlouholetý frontman skupiny Ready Kirken, pro kterou složil a napsal více než padesát písní a textů. V roce 2006 se vydal na sólovou dráhu a založil Kapelou Hrůzy, se kterou od té doby vydal již tři studiová alba. Biografie..

celý text o "Michal Hrůza"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 544, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Zmlácený Hrůza si v mládí prošel peklem: Ve škole ho brutálně šikanovali!

30. 9. 2014 15:44 zobrazit článek
Noční bitka na Stodolní ulici, po které Michal Hrůza (43) utrpěl zranění mozku a čtrnáct dní ležel v umělém spánku, není tou jedinou noční můrou, kterou si zpěvák po celý život ponese sebou. Na střední vojenské škole ho totiž šikanovali tak, že ho z toho dodnes mrazí.

Nick: sweet_strawberry -> Namaluj svítání

17. 8. 2014 11:39 zobrazit článek
...Tvé rty jsou rudý půlměsíc, petrolej v oceánu, už nemusíme nic, vstříc poslednímu ránu. Když zeptáš se, já odpovím. Jsi světlo mé a já tvůj stín, tvůj stín. Po nekonečném hledání, nevyslyšeném volání. Namaluj všechno o čem sním....Tvé rty jsou rudý půlměsíc, tvé vlasy voní deštěm. Můžeme klidně mnohem víc, když zkusíme to ještě. Když zeptáš se, já odpovím. Jsi světlo mé a já tvůj stín, tvůj stín. Po nekonečném hledání, nevyslyšeném volání. Namaluj všechno o čem sním. Namaluj temperami, tu noc, co je tu s námi. Tvé oči, hvězdy celé. Srdce nám bijí v těle. -----Michal Hrůza - Namaluj svítání----- Pohlaví: žena

Vyhověli stížnosti! Jednoho z útočníků na Hrůzu pustili

18. 8. 2014 22:30 zobrazit článek
Krajský soud v Ostravě vyhověl stížnosti, kterou si proti vzetí do vazby podal jeden z mladíků obviněných z útoku na zpěváka Michala Hrůzu. Devatenáctiletý obviněný tak vazbu opustí. potvrdil mluvčí soudu Dalibor Zecha. Druhý útočník stížnost podal také. Ještě před projednáním ji ale stáhl. Ve vazbě zatím zůstává.

Soud pustil z vazby staršího z podezřelých z útoku na zpěváka Hrůzu

18. 8. 2014 22:28 zobrazit článek
Devatenáctiletý mladík, který spolu se svým o rok mladším bratrancem letos 17. července podle policie v ostravské Stodolní ulici brutálně zbil zpěváka Michala Hrůzu, už je na svobodě. Soud rozhodl o jeho propuštění z vazby. Mladší z útočníků za mřížemi zůstává. Další články k tématu:

Soud pustil z vazby staršího z podezřelých z útoku na zpěváka Hrůzu

18. 8. 2014 22:26 zobrazit článek
Devatenáctiletý mladík, který spolu se svým o rok mladším bratrancem letos 17. července podle policie v ostravské Stodolní ulici brutálně zbil zpěváka Michala Hrůzu, už je na svobodě. Soud rozhodl o jeho propuštění z vazby. Mladší z útočníků za mřížemi zůstává. Další články k tématu:

ŠOK! Jeden z útočníků na Hrůzu půjde pravděpodobně na svobodu

18. 8. 2014 22:25 zobrazit článek
Krajský soud v Ostravě už v minulých dnech rozhodl o stížnosti na vazbu, kterou podal jeden z útočníků na zpěváka Michala Hrůzu. Podle informací ČTK bude z vazby propuštěn. Mluvčí soudu Dalibor Zecha tuto informaci zatím nepotvrdil.

Útočník na Hrůzu propuštěn, soud vyhověl jeho stížnostem

18. 8. 2014 22:27 zobrazit článek
Krajský soud v Ostravě vyhověl stížnosti, kterou si proti vzetí do vazby podal jeden z mladíků obviněných z útoku na zpěváka Michala Hrůzu. Devatenáctiletý obviněný tak vazbu opustí.

Soud propustil jednoho mladíka, který zaútočil na zpěváka Hrůzu

18. 8. 2014 22:25 zobrazit článek
Ostrava – Krajský soud v Ostravě propustil z vazby devatenáctiletého mladíka, který spolu se svým o rok mladším bratrancem napadl ve Stodolní ulici zpěváka Michala Hrůzu. Deníku to potvrdil mluvčí soudu Dalibor Zecha.

Jeden z útočníků, který zbil zpěváka Hrůzu, prý bude propuštěn

18. 8. 2014 22:23 zobrazit článek
Jeden z útočníků, který napadl zpěváka Michala Hrůzu, podal již v minulých dnech stížnost na vazbu ke Krajskému soudu v Ostravě. Soud údajně rozhodl v prospěch navrhovatele a muž se dostane na svobodu. Mluvčí soudu Dalibor Zecha tuto informaci zatím nepotvrdil.

Michal Hrůza - Den

18. 8. 2014 3:19 zobrazit článek
Zpěvák Michal Hrůza se stal před nedávnem terčem pozornosti většiny tuzemských médií. Když už se o jeho zdravotním stavu pobavila i nejposlednější prodavačka v supermarketu, přišel čas na diskuzi o stavu uměleckém. Přesněji o aktuálním albu Den.

Zmlátil Michala Hrůzu, ale je volný! Soud pustil na svobodu útočníka ze Stodolní

18. 8. 2014 22:29 zobrazit článek
Brutálně zmlátil zpěváka Michala Hrůzu, který po jeho útoku bojoval několik týdnů o holý život. Soud ho i s kumpánem vzal do vazby, ale on podal stížnost. A soud jí vyhověl.

Jednoho z útočníků na zpěváka Hrůzu propustil soud z vazby

18. 8. 2014 22:23 zobrazit článek
Krajský soud v Ostravě vyhověl stížnosti, kterou si proti vzetí do vazby podal jeden z mladíků obviněných z útoku na zpěváka Michala Hrůzu. Devatenáctiletý obviněný tak vazbu opustí. Potvrdil to mluvčí soudu Dalibor Zecha. Druhý útočník stížnost podal také. Ještě před projednáním ji ale stáhl. Ve vazbě zatím zůstává. Další články k tématu:

Zbil do bezvědomí Hrůzu a pak si zlost vybil na zaparkovaném autě

14. 8. 2014 15:16 zobrazit článek
Jeden ze studentů, kteří v polovině července napadli v Ostravě zpěváka Michala Hrůzu dostal u soudu v Ostravě podmínku. Krátce po zbití umělce totiž nedaleko Stodolní ulice poškodil zaparkované auto. Tento případ nijak nesouvisí s vyšetřováním útoku na umělce.

Mexické vlny a balonky nad hlavou. Kryštof byl v Plzni jak stadionová hvězda

5. 9. 2014 10:18 zobrazit článek
Rodinnou pohodu a pohodlí spolu s hromadným opékáním buřtů slibovala skupina Kryštof fanouškům, když zvala na svůj festivalový projekt Kryštof Kemp. Největší a závěrečná ze sedmi štací v Plzni ale nabídla spíš monstrózní koncert pod otevřeným nebem. A taky nenápadně dobrou zprávu – Michal Hrůza, který se od července léčí z následků zranění a na nějž se na koncertě vzpomínalo, prý „na zahradě vesele griluje“.

První fotky Hrůzy: Pomáhal s dcerou, držel pizzu

5. 9. 2014 10:14 zobrazit článek
Necelé dva měsíce po brutálním útoku, kdy skončil v nemocnici s poškozeným mozkem, byl Michal Hrůza (43) propuštěn do domácího léčení! Zpěvák se dokonce snaží pomáhat manželce s každodenními povinnostmi.

Lékaři o Michalu Hrůzovi: Možná už nikdy nezazpívá!

5. 9. 2014 10:14 zobrazit článek
Je možné, že Michal Hrůza (43), který po útoku dvou mladíků skončil v bezvědomí, už nikdy nebude moct zpívat! Lékaři tvrdí, že mu hrozí trvalé následky.

Kapela Hrůzy opět spolu: Kde se Michal Hrůza setkal se svými kamarády?!

25. 8. 2014 11:56 zobrazit článek
Kluci z Kapely Hrůzy se konečně dočkali a jsou zase všichni spolu! Nebylo to však na koncertě, ale u mnohem příjemnější aktivity. Plápolající oheň a dobré špekáčky, takhle hudebníci přivítali zpátky svého zpěváka Michala Hrůzu (43).

Zpěvák Hrůza se léčí a ti, co ho skoro zabili, slaví! Soud uvěřil slibu, že budou hodní...

23. 8. 2014 6:17 zobrazit článek
Zatímco Michal Hrůza (43) každý den usilovně pracuje na zlepšení svého zdraví v rehabilitačním zařízení, oba útočníci, kteří ho zbili do bezvědomí, si už zase užívají svobody!

Na svobodě je i druhý útočník, který zbil zpěváka Hrůzu

22. 8. 2014 12:40 zobrazit článek
Také druhý mladík, který v červenci těžce zranil v Ostravě zpěváka Michala Hrůzu, je na svobodě. Z vazby ho v pátek propustil Okresní soud v Ostravě. Na svobodu se tak dostali oba útočníci, toho prvního propustil Krajský soud v Ostravě před pár dny, když vyhověl jeho stížnosti proti uvalení vazby.

Z vazby propustili i mladšího z bratranců podezřelých z útoku na Hrůzu

22. 8. 2014 12:11 zobrazit článek
Okresní soud v Ostravě v pátek pustil na svobodu mladšího ze dvou bratranců, kteří podle policie 17. července ve Stodolní ulici v Ostravě brutálně napadli zpěváka Michala Hrůzu. Osmnáctiletý mladík požádal o propuštění z vazby poté, co soud 8. srpna pustil domů jeho o rok staršího příbuzného. Další články k tématu:

Z vazby propustili i mladšího z bratranců podezřelých z útoku na Hrůzu

22. 8. 2014 11:38 zobrazit článek
Okresní soud v Ostravě v pátek pustil na svobodu mladšího ze dvou bratranců, kteří podle policie 17. července ve Stodolní ulici v Ostravě brutálně napadli zpěváka Michala Hrůzu. Osmnáctiletý mladík požádal o propuštění z vazby poté, co soud 8. srpna pustil domů jeho o rok staršího příbuzného. Další články k tématu:

Grázlové, co přizabili Hrůzu: Už jsou OBA volní!

22. 8. 2014 13:27 zobrazit článek
Do bezvědomí zmlátili zpěváka Michala Hrůzu, který po jejich brutálním útoku několik týdnů bojoval v ostravské nemocnici o život. Přestože byli bratranci (18 a 19) oba ve vazbě, nyní jsou už oba volní.

Soud pustil druhého obviněného, který zmlátil Hrůzu

22. 8. 2014 15:55 zobrazit článek
Okresní soud v Ostravě propustil z vazby na svobodu druhého z mužů podezřelých z napadení zpěváka Michala Hrůzy. První útočník už byl propuštěn před několika dny. ČTK o tom informoval mluvčí soudu Lukáš Delong.

Kauza Hrůza: Soud z vazby propustil i druhého útočníka

22. 8. 2014 12:48 zobrazit článek
Ostrava - Okresní soud v Ostravě dnes propustil z vazby i druhého mladíka, který je obviněný z napadení známého zpěváka Michala Hrůzy. Podle mluvčího soudu Lukáše Delonga pominula obava z toho, že by mohl mladík ovlivňovat svědky.

Soud pustil z vazby druhého z mužů podezřelých z útoku na Hrůzu

22. 8. 2014 13:35 zobrazit článek
Ostrava - Okresní soud v Ostravě propustil z vazby na svobodu druhého z mužů podezřelých z napadení zpěváka Michala Hrůzy. První útočník už byl propuštěn před několika dny. ČTK...

Soud propustil i druhého z útočníků, kteří napadli zpěváka Hrůzu

22. 8. 2014 16:01 zobrazit článek
Oba útočníci na zpěváka Michala Hrůzu jsou na svobodě. Druhého z nich dnes z vazby propustil Okresní soud v Ostravě. Bratranci jsou podezřelí z toho, že v polovině července v ostravské Stodolní ulici známého zpěváka surově napadli, když se snažil uklidnit jejich vzájemný spor. Michal Hrůza po útoku skončil s vážným zraněním hlavy v nemocnici. Mladíci byli ve vazbě od 19. července.

Soud propustil i druhého z útočníků, kteří napadli zpěváka Hrůzu

22. 8. 2014 15:42 zobrazit článek
Oba útočníci na zpěváka Michala Hrůzu jsou na svobodě. Druhého z nich dnes z vazby propustil Okresní soud v Ostravě. Bratranci jsou podezřelí z toho, že v polovině července v ostravské Stodolní ulici známého zpěváka surově napadli, když se snažil uklidnit jejich vzájemný spor. Michal Hrůza po útoku skončil s vážným zraněním hlavy v nemocnici. Mladíci byli ve vazbě od 19. července.

Druhý útočník na Michala Hrůzu byl propuštěn! Vyhnou se oba trestu?

22. 8. 2014 13:40 zobrazit článek
Okresní soud v Ostravě propustil z vazby na svobodu druhého z mužů podezřelých z napadení zpěváka Michala Hrůzy. První útočník už byl propuštěn před několika dny.

Útočník, který brutálně zbil Michala Hrůzu, je na svobodě!

19. 8. 2014 17:17 zobrazit článek
Mladík, který se svým mladším bratrancem v červenci brutálně zbil v ostravské Stodolní ulici populárního českého zpěváka Michala Hrůzu, je již na svobodě. (140 slov)

Niet dôvod na väzenie? Jedného z útočníkov na rockera Hrůzu prepustili

19. 8. 2014 9:26 zobrazit článek
Jedného z bratrancov, ktorí minulý mesiac napadli českého hudobníka Michala Hrůzu, prepustili na slobodu.

 Články 1-30 z celkových 544, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!