Michal Hrůza

Michal Hrůza

Zpěvák/Zpěvačka

Osobnost české hudební scény, na které se pohybuje již více než deset let. Zpěvák, skladatel a textař, zakládající člen a dlouholetý frontman skupiny Ready Kirken, pro kterou složil a napsal více než padesát písní a textů. V roce 2006 se vydal na sólovou dráhu a založil Kapelou Hrůzy, se kterou od té doby vydal již tři studiová alba. Biografie..

celý text o "Michal Hrůza"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 584, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Michal Berg: Česká návštěva v Sýrii je výsměch hrůzám v Aleppu

13. 12. 2016 21:00 zobrazit článek
Čtyři čeští poslanci se za souhlasu sněmovny vypravili do Sýrie zjišťovat, co že se to tam děje. Partička humanitárních a bezpečnostních kutilů však nejspíš sehraje jen roli užitečných idotů Assadova režimu.

Agresor (21), který přizabil zpěváka Hrůzu, opět před soudem!

15. 10. 2016 13:43 zobrazit článek
Jako uhlazený švihák vypadá Nikolas Agoratsios (21). Jde o mladého muže, který v červenci 2014 napadl společně s bratrancem v ostravské Stodolní ulici zpěváka Michala Hrůzu (45), jenž se po útoku léčil devět měsíců. Odsouzen byl k podmínce. V té ale měl opět zaútočit. Skopat muže...

Pohádky pro Emu: Poslechněte si ústřední píseň filmu od Michala Hrůzy

14. 10. 2016 15:52 zobrazit článek
Jeden z nejúspěšnějších domácích autorů, Michal Hrůza, přichází s novým singlem a videoklipem Pro Emu, který se stal ústřední písní filmu Pohádky pro Emu.

pozvánka: svatováclavské slavnosti 2016

21. 9. 2016 0:09 zobrazit článek
blíží se svátek svatého václava a s ním už tradičně také ostravské svatováclavské slavnosti piva - slavnosti dobrého piva a muziky. letos s aktivní účasti limetalu, echt!, michala hrůzy, davida stypky a dalších.

Mladík v podmínce za atak na zpěváka Hrůzu jde opět k soudu. Znovu útočil

30. 8. 2016 12:59 zobrazit článek
Jeden z útočníků, který napadl zpěváka Michala Hrůzu a dostal za to podmíněný trest, se v říjnu znovu postaví před soud. Zaútočil totiž na dalšího muže. Další články k tématu:

Mladík, který na napadl zpěváka Hrůzu, je po odpykání třetiny trestu na svobodě

23. 8. 2016 19:47 zobrazit článek
Za útok na zpěváka Michala Hrůzu dostal Patrik Kaifáš dvou a půl roční trest. Po odpykání asi třetiny trestu byl však propuštěn a nyní je již několik dní na svobodě. Pro propuštění se čtyřletou zkušební lhůtou podle Okresního soudu v Ostravě Kaifáš podmínky splnil. Další články k tématu:

Mladík, který napadl zpěváka Hrůzu, je na svobodě

23. 8. 2016 16:50 zobrazit článek
Dvacetiletý Patrik Kaifáš, který byl odsouzen na dva a půl roku do vězení za napadení zpěváka Michala Hrůzy, je na svobodě. Okresní soud v Ostravě už v polovině července rozhodl o jeho podmíněném propuštění s tím, že mu stanovil čtyřletou zkušební dobu. Během ní se Kaifáš nesmí dopustit žádného trestného činu ani přestupku, jinak by si musel zbytek trestu odpykat, sdělil mluvčí soudu Lukáš Delong.

Zpěvačka Hana Zagorová: Láska je všeobjímající bytost

22. 9. 2016 9:15 zobrazit článek
Minulé úterý oslavila zpěvačka Hana Zagorová sedmdesáté narozeniny. Učinila tak nejlepším možným způsobem – koncertovala ve vyprodaném Velkém sále pražské Lucerny a přitom pokřtila své zbrusu nové album O Lásce. Písničky pro něj jí napsali různí autoři. S některými už spolupracovala (Jiří Zmožek, Petr Malásek, Jiří Březík, Václav Kopta), s jinými to bylo poprvé (Radůza, Ondřej Brzobohatý, Jiří Hradil, Michal Hrůza, Márdi). Výsledkem je velmi příjemná nahrávka.

Hrůzův útočník ve vězení neskončí: Další napadení si odsedí jeho strýc

14. 10. 2016 12:09 zobrazit článek
Jeden průšvih za druhým, vždycky z toho ale Okresní soud v Ostravě zprostil jednadvacetiletého Nikolase A. obžaloby. Mladíkovi hrozilo vězení i proto, že je stále v podmínce za napadení zpěváka Michala Hrůzy. Soud ale potrestal pouze jeho strýce Miroslava K., uložil mu rok vězení.

Nikolas Agoratsios (21): Napadl jen zpěváka Hrůzu?

15. 10. 2016 6:50 zobrazit článek
Nikolas Agoratsios (21) se včera před soudem třásl hrůzou. Je v podmínce za zbití zpěváka Michala Hrůzy (45) v ostravské Stodolní ulici, a nyní byl zase obviněn za násilí. Měl opět napadnout člověka.

Soud osvobodil mladíka potrestaného za napadení zpěváka Hrůzy

14. 10. 2016 9:51 zobrazit článek
Oddychnout si může Nikolas Agoratsios (21 let) z Ostravy – mladík pravomocně odsouzený k ročnímu podmíněnému trestu za napadení zpěváka Michala Hrůzy z července 2014. Okresní soud v Ostravě ho v pátek zprostil žaloby týkající se incidentu z října 2015.

Petra Janů má panickou hrůzu z Vánoc v Česku! Pomoc hledá u sousedů

4. 12. 2016 13:42 zobrazit článek
Letos budou pro zpěvačku Petru Janů (64) Vánoce úplně jiné. Po pěti letech totiž bude svátky trávit v České republice. Po smrti milovaného manžela Michala Zelenky (†63) jezdívala k moři. Letos to ale nestihne. A už teď je z toho vystresovaná

Josef Provazník: Tuhle hrůzu si platí politik, kterého nemůžete ani vystát

12. 12. 2016 22:37 zobrazit článek
Dostalo se mi té pochybné cti, že můj text o Michalu Horáčkovi zařadili bezejmenní pohůnci Andreje Babiše ze serveru Mediahub.cz do své „legrační“ rubriky „Top 10 fake news“ za měsíc listopad. Já i celý ePortál.cz jsme se tak ocitli ve „vybrané společnosti“ serverů typu OrgoNet, AC24, Lajkit.cz atd. Jediným cílem redakce Mediahub bylo mě osobně i mnou vedený server poškodit. Na moji výzvu, aby mi byl poskytnut prostor pro vyjádření, jakýsi pan Leoš Kyša reagoval tím, že prý mohu reagovat v komentáři pod článkem.

Anna Geislerová, Ondřej Vetchý, předvánoční Praha a hudba Michala Hrůzy. To jsou hlavní pilíře filmu Pohádky pro Emu

24. 2. 2017 13:59 zobrazit článek
Jeden telefonát a osudy lidí se od základů mění. To je hlavní zápletka loňského filmu Pohádky pro Emu. V romantickém příběhu z předvánoční Prahy sehráli hlavní role Aňa Geislerová, Ondřej Vetchý a Ema Švábenská. Výroční ceny České filmové a televizní akademie Český lev bude znát své vítěze v sobotu 4. března večer.

Hrůza na místě činu!

24. 2. 2017 10:07 zobrazit článek
Po třech letech se Michal Hrůza (45) vrátí do Ostravy, kde ho v létě roku 2014 brutálně zmlátili ve Stodolní ulici.

Utajená nehoda zpěváka Michala Hrůzy: Záchvat za volantem! 3 životy v ohrožení

24. 2. 2017 6:51 zobrazit článek
Riskoval nejen svůj život! Jen 16 měsíců po potyčce ve Stodolní, při které utrpěl úraz mozku, Michal Hrůza (45) usedl za volant a boural! „Měl pěnu kolem pusy,“ popsal Blesku očitý svědek.

Hazardér Hrůza: Málem zabil sebe i kámoše!

24. 2. 2017 13:34 zobrazit článek
Jako by nestačilo, že zpěváka Michala Hrůzu (45) před časem zbili v ostravské Stodolní ulici, potyčka měla ještě nepříjemnou dohru. Hrůza prodělal poúrazový epileptický záchvat a to zrovna ve chvíli, kdy seděl za volantem svého vozu!

Justice na Colours of Ostrava 2017, Michal Hrůza s Janáčkovou filharmóniou Ostrava

23. 2. 2017 13:29 zobrazit článek
Francúzska dvojica Justice, jedna z najúspešnejších elektronických formácii, sa stáva popri Jamiroquai, Imagine Dragons, Norah Jones, alt-J, Birdy, Midnight Oil, Moderat alebo LP ďalšou veľkou hviezdou tohtoročného festivalu Colours of Ostrava.

Moravec zažil závod hrůzy! Útok na elitu, pak pád a malorážka napadrť

17. 12. 2016 18:02 zobrazit článek
První střelbu zvládl na jedničku, na chvíli se dokonce vyhoupl na fantastickou šestou příčku, pak však přišel smolný moment, při kterém Ondřej Moravec zničil svoji malorážku a přišel o veškeré naděje na přední umístění. Stíhací závod na 12,5 kilometru dokončil na padesátém místě. Nejlepší z Čechů dojel Michal Krčmář na desáté příčce, z vítězství se radoval Martin Fourcade.

Mladíka, který napadl zpěváka Hrůzu, soud v případu dalšího útoku osvobodil

14. 10. 2016 9:52 zobrazit článek
S úsměvem odešel v pátek ráno od Okresního soudu v Ostravě jednadvacetiletý Nikolas Agoratsios, který byl před časem pravomocně odsouzen za napadení zpěváka Michala Hrůzy na ostravské Stodolní ulici. Spolu se svým strýcem Miroslavem Konečným byl obžalován z výtržnictví, protože měli napadnout kolemjdoucího. Soudkyně Miluše Hadamčíková ale zprostila Agoratsiose viny, neboť se nepodařilo prokázat, že by muže napadl, a odsoudila pouze Konečného.

Mladík, který napadl zpěváka Hrůzu: Soudí ho kvůli dalšímu útoku

29. 8. 2016 17:11 zobrazit článek
Za napadení, které zpěvák Michal Hrůza málem nepřežil, dostal Nikolas A. sice podmínku, na jeho chování ale zřejmě žádný odstrašující vliv neměla. Mladík totiž podle obžaloby před několika měsíci zaútočil znovu a čeká ho proto soud.

Soud pustil mladíka, který napadl zpěváka Hrůzu. Odpykal si třetinu trestu

23. 8. 2016 16:14 zobrazit článek
Zhruba po třetině trestu byl za dobré chování propuštěn na svobodu Patrik Kaifáš, který za útok na zpěváka Michala Hrůzu dostal dvou a půl roční trest. Další články k tématu:

Soud pustil mladíka, který napadl zpěváka Hrůzu. Odpykal třetinu trestu

23. 8. 2016 15:03 zobrazit článek
Zhruba po třetině trestu byl za dobré chování propuštěn na svobodu Patrik Kaifáš, který za útok na zpěváka Michala Hrůzu dostal dvou a půl roční trest. Další články k tématu:

Mladík v podmínce za atak na zpěváka Hrůzu jde opět k soudu. Znovu útočil

30. 8. 2016 11:39 zobrazit článek
Jeden z útočníků, který napadl zpěváka Michala Hrůzu a dostal za to podmíněný trest, se v říjnu znovu postaví před soud. Zaútočil totiž na dalšího muže. Další články k tématu:

Michal Hrůza 2 roky po brutálním napadení: I druhý útočník půjde sedět!

30. 8. 2016 8:29 zobrazit článek
Za brutální napadení Michala Hrůzy (44), během něhož zpěvák utrpěl zranění mozku, skončil ve vězení pouze jeden z útočníků. Spravedlnost ale nyní dostihla i druhého agresora!

Nový song Karla Gotta: Vyzpíval se z hrůz! Celý text jen v Aha!

5. 9. 2016 8:11 zobrazit článek
Konečně! Comebacková píseň Karla Gotta (77) je nasazena v rádiích. Jmenuje se Země vstává a Gott, který bojoval rakovinou, se díky ní vrací téměř po roce opět na scénu. Hudbu složil Michal David (56), o text se postaral Lou Fanánek Hagen (50) a v songu zní opět gottovská kantiléna.

Soud zprostil útočníka na zpěváka Hrůzu obžaloby z dalšího napadení

14. 10. 2016 10:43 zobrazit článek
Okresní soud v Ostravě v pátek zprostil jednadvacetiletého Nikolase Agoratsiose obžaloby z napadení dalšího muže. Agoratsiosovi hrozilo vězení i proto, že je stále v podmínce za napadení zpěváka Michala Hrůzy. Soud nyní potrestal pouze Agoratsiosova strýce Miroslava Konečného, uložil mu rok vězení. Další články k tématu:

VIDEO: Vetchý nachází ztracenou dceru, hraje jim k tomu Hrůza

14. 10. 2016 11:43 zobrazit článek
Michal Hrůza natočil videoklip ke snímku Pohádky pro Emu s Ondřejem Vetchým a Aňou Geislerovou. Romantická komedie vstoupí do českých kin 3. listopadu. Klip k Hrůzově písni se záběry z filmu uvádíme na iDNES.cz v premiéře. Další články k tématu:

Soud zprostil útočníka na zpěváka Hrůzu obžaloby z dalšího napadení

14. 10. 2016 12:19 zobrazit článek
Okresní soud v Ostravě v pátek zprostil jednadvacetiletého Nikolase Agoratsiose obžaloby z napadení dalšího muže. Agoratsiosovi hrozilo vězení i proto, že je stále v podmínce za napadení zpěváka Michala Hrůzy. Soud nyní potrestal pouze Agoratsiosova strýce Miroslava Konečného, uložil mu rok vězení. Další články k tématu:

Průšvih zprávařky Písařovicové: Nebyla jsem korektní!

18. 11. 2016 12:56 zobrazit článek
Koledovala si o průšvih! Moderátorka Událostí Daniela Písařovicová (37) totiž předem nikomu z vedení České televize neřekla, že si zazpívá na koncertu s Michalem Hrůzou (45).

 Články 1-30 z celkových 584, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.