Michal Hrůza

Michal Hrůza

Zpěvák/Zpěvačka

Osobnost české hudební scény, na které se pohybuje již více než deset let. Zpěvák, skladatel a textař, zakládající člen a dlouholetý frontman skupiny Ready Kirken, pro kterou složil a napsal více než padesát písní a textů. V roce 2006 se vydal na sólovou dráhu a založil Kapelou Hrůzy, se kterou od té doby vydal již tři studiová alba. Biografie..

celý text o "Michal Hrůza"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 730, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Zpěvák Hrůza je po roce zpátky v Ostravě. Stodolní se rozhodně vyhne

17. 7. 2015 0:21 zobrazit článek
Chce dokončit práci, kterou mu překazila dvojice agresivních výrostků. Když měl zpěvák Michal Hrůza loni koncertovat na festivalu Colours of Ostrava, ležel v nemocnici a nebylo jisté, zda těžké zranění mozku přežije. Povedlo se a dokonce opět koncertuje. A do Ostravy se po roce vrátil. Další články k tématu:

Michal Hrůza a Longital zahájí Colours of Ostrava. Po nich přijde Björk

15. 7. 2015 21:09 zobrazit článek
Ve čtvrtek v podvečer začne v Dolní oblasti Vítkovic multikulturní, především ale hudební festival Colours of Ostrava. Program na velkých pódiích zahájí v 18.30 koncerty Michala Hrůzy a slovenských Longital. Přesně ve 20 hodin začne na hlavním pódiu vystoupení islandské zpěvačky Björk.

Vrchní soud se bude zabývat napadením zpěváka Hrůzy: Bude se před ním zodpovídat dvacetiletý Patrik K.

24. 6. 2015 8:49 zobrazit článek
Olomoucký vrchní soud se dnes bude zabývat loňským napadením zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě. Před odvolacím soudem se kvůli němu bude zodpovídat dvacetiletý Patrik K., který zpěváka podle obžaloby uhodil pěstí. Hrůza utrpěl po incidentu vážné poranění hlavy. Krajský soud mladíka poslal na tři roky do vězení, všechny strany se odvolaly. V případě dalšího účastníka konfliktu, Nikolase Agoratsiose, už nabyl uložený podmíněný trest právní moci.

Vrchní soud se bude zabývat napadením zpěváka Hrůzy: Bude se před ním zodpovídat dvacetiletý Patrik Kaifáš

24. 6. 2015 7:54 zobrazit článek
Olomoucký vrchní soud se dnes bude zabývat loňským napadením zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě. Před odvolacím soudem se kvůli němu bude zodpovídat dvacetiletý Patrik Kaifáš, který zpěváka podle obžaloby uhodil pěstí. Hrůza utrpěl po incidentu vážné poranění hlavy. Krajský soud mladíka poslal na tři roky do vězení, všechny strany se odvolaly. V případě dalšího účastníka konfliktu, Kaifášova bratrance Nikolase Agoratsiose, už nabyl uložený podmíněný trest právní moci.

Vrchní soud bude řešit napadení zpěváka Hrůzy v ostravské Stodolní

24. 6. 2015 8:55 zobrazit článek
Olomoucký vrchní soud se bude zabývat loňským napadením zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě. Před odvolacím soudem se kvůli němu bude zodpovídat dvacetiletý Patrik Kaifáš, který zpěváka podle obžaloby uhodil pěstí. Hrůza utrpěl po incidentu vážné poranění hlavy. Další články k tématu:

Soud zkrátil Kaifášovi vězení za napadení zpěváka Hrůzy na 2,5 roku

24. 6. 2015 12:59 zobrazit článek
Olomoucký vrchní soud zmírnil 20letému Patriku Kaifášovi trest za loňské napadení zpěváka Michala Hrůzy ze tří let na 2,5 roku vězení. Vyhověl tak odvolání obžalovaného i jeho otce, kteří žádali nižší trest.

Tradiční festival Sázavafest ovládne první srpnový víkend

16. 6. 2015 2:21 zobrazit článek
Jubilejní 15.ročník oblíbeného festivalu proběhne na tradičním místě, v magickém prostředí zámeckého lesoparku ve Světlé nad Sázavou. Kromě osvědčených lákadel toho nejlepšího z české hudební scény, jakými jsou Tomáš Klus, Mig 21, Tata Bojs, Škwor, Michal Hrůza či Xindl X, přestaví i hvězdy světové úrovně.

Fotojízda z Colours: Jak vypadal první den na festivalu s Ostravě?

17. 7. 2015 11:31 zobrazit článek
Michal Hrůza po loňském napadení ve Stodolní ulici opět na pódiu v Ostravě, dále kapela Zrní nebo Bazookas. Tak vypadal první den festivalu Colours of Ostrava a vy si můžete prohlédnout první fotoreport od Martina Straky.

Ochranný svaz autorský udělil 10. Výroční ceny

12. 6. 2015 16:18 zobrazit článek
Ochranný svaz autorský (OSA) rozdal ocenění nejúspěšnějším hudebním skladatelům, textařům, nakladatelům a cenu za propagaci a šíření české hudby. Slavnostní večer 10. Výročních cen OSA se uskutečnil 11. června 2015 v divadle Hybernia. Ocenění za rok 2014 bylo předáno celkem ve 13 kategoriích. Ceny si odnesli Richard Krajčo, Petr Harazin, Pavel Šporcl, Lukáš Hurník, David Koller, Robert Kodym, Vadim Petrov, Martin Klusák, Vladimír Kočandrle, Jindřich Brabec, Petr Rada, Ivo Fischer a Antonín Matzner. V průběhu večera vystoupil Michal Hrůza s kapelou Hrůzy, Dan Bárta, jazz sextet Skety, klavírista Miroslav Sekera a další. Výročními cenami provázel hudebník Michal Prokop.

Soud zmírnil trest za napadení zpěváka Hrůzy ve Stodolní. Mladík si odsedí 2,5 roku

24. 6. 2015 12:49 zobrazit článek
Olomoucký vrchní soud zmírnil dvacetiletému Patriku Kaifášovi trest za loňské napadení zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě ze tří let na 2,5 roku vězení. Vyhověl tak odvolání obžalovaného i jeho otce, kteří žádali nižší trest. Další články k tématu:

Soud zmírnil trest za napadení zpěváka Hrůzy

24. 6. 2015 11:54 zobrazit článek
Olomouc – Olomoucký vrchní soud zmírnil dvacetiletému Patriku Kaifášovi trest za loňské napadení zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě ze tří let na 2,5 roku vězení. Vyhověl tak odvolání obžalovaného i jeho otce, kteří žádali nižší trest. Naopak návrh žalobkyně, která jej chtěla potrestat za vydírání, a uložit tak i přísnější trest, soud zamítl. Hrůza utrpěl při incidentu poranění hlavy. Kaifáš podle rozsudku musí navíc zaplatit zpěvákovi téměř půl milionu korun, uhradit také musí pojišťovně náklady léčby ve výši 380.000 korun.

Soud dnes zkrátil Kaifášovi vězení za napadení Hrůzy na 2,5 roku

24. 6. 2015 12:23 zobrazit článek
Olomouc - Olomoucký vrchní soud zmírnil dvacetiletému Patriku Kaifášovi trest za loňské napadení zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě ze tří let na 2,5 roku vězení. Vyhověl...

ROZHOVORY: Michal Hrůza - Těším se zpátky na lidi v Ostravě

22. 6. 2015 15:58 zobrazit článek
Michal Hrůza se rozhodl pro netradiční návrat na festivaly. Stal se učitelem ve vlastní recyklované kytarové škole na letních festivalech, zapojených do projektu Čistý festival. Při výuce se používají zpěvníky vyrobené z recyklovaných festivalových papírů a trsátka z recyklovaných festivalových plastů.

Opilci v BMW smetli dva učně: "Kluci řvali bolestí!" líčí okamžiky hrůzy jejich zachránce

20. 6. 2015 15:31 zobrazit článek
Jeli si do Radotína pro výuční list, ale 400 metrů před cílem to do jejich mazdy napálil opilý Michal R. (34) se svým bavorákem. Jaroslavu P. (20) a Davidovi O. (19) šlo o život. „Byla to hrozná rána.

Michal Hrůza na Impulsu: Koncerty mě posilují a mám v hlavě novou píseň!

19. 6. 2015 10:27 zobrazit článek
Exkluzivním hostem u Impulsových byl poprvé od svého těžkého úrazu zpěvák, hudebník a skladatel Michal Hrůza. Přišel s dobrou náladou a mluvil otevřeně o všem. Zmínil, co pro něj znamenala v nemocnici podpora fanoušků, že by rád vydal album, jaká nová píseň se chystá nebo že musí na přezkoušení do autoškoly. Podívejte se na video a dozvíte se víc.

Do projektu „Daruj krev“ se už zapojilo 2500 lidí, Český rozhlas jim poděkuje koncertem

18. 6. 2015 12:56 zobrazit článek
Projekt „Daruj krev s Českým rozhlasem“ dosud přesvědčil 2500 lidí, aby se do něj zapojili. Zhruba pět set z nich již také přišlo skutečně krev darovat. Den před ukončením kampaně se bude v neděli 21. června konat koncert pro všechny dárce na pražském Staroměstském náměstí. Zahraje jim kapela Jelen a Michal Hrůza.

Soud zmírnil trest za napadení Hrůzy: Útočník přesto zaplatí téměř 900 tisíc

24. 6. 2015 12:29 zobrazit článek
Patrik Kaifáš, který loni napadl v Ostravě zpěváka Michala Hrůzu a způsobil mu vážná zranění, dostal mírnější trest. Olomoucký vrchní soud zmírnil trest z původních 3 let na 2,5 roku. Vyhověl tak odvolání obžalovaného i jeho otce. Kaifáš podle rozsudku musí také zaplatit zpěvákovi téměř půl milionu korun, uhradit také musí pojišťovně náklady léčby ve výši 380 tisíc korun.

Soud snížil trest útočníkovi, který dal pěstí zpěváku Hrůzovi

24. 6. 2015 13:21 zobrazit článek
Na dva a půl roku do věznice s dozorem poslal ve středu Vrchní soud (VS) v Olomouci Patrika Kaifáše (20) za to, že loni v červenci ve Stodolní ulici v Ostravě udeřil pěstí zpěváka Michala Hrůzu. O šest měsíců mu tak snížil trest, který mu letos v březnu uložil Krajský soud (KS) v Ostravě. Kaifáš také musí zpěvákovi zaplatit bolestné ve výši 496 tisíc korun a dalších 380 tisíc zdravotní pojišťovně za vynaložené náklady na léčení.

Michal Hrůza se po roce vrací na místo, kde ho málem zabili!

14. 7. 2015 5:26 zobrazit článek
Přesně před rokem se na ostravské Stodolní strhla rvačka, při níž zpěvák Michal Hrůza (43) utrpěl vážné poranění mozku. V umělém spánku ležel dva týdny a dodnes se potýká se ztrátou krátkodobé paměti a dalšími komplikacemi. Teď se po roce vrací zpět na místo činu.

Zpěvák Hrůza ve Varech zazpíval, ale pak... Dostal zákaz mluvit!

10. 7. 2015 12:23 zobrazit článek
Dům ČT, kde v úterý koncertoval Michal Hrůza (43) s kapelou, byl narvaný k prasknutí. Na zpěváka se přišly podívat desítky lidí. Hrůza po celou dobu vtipkoval, dostával záchvaty smíchu, potom roztleskal a roztančil publikum. A pak zasáhla manažerka. Odtáhla ho a zakázala mu s fanoušky mluvit.

Útočník na Michala Hrůzu opět u soudu. Byl zproštěn viny?

25. 6. 2015 11:47 zobrazit článek
Ve středu řešil Olomoucký vrchní soud loňské napadení zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě. Z toho se zpovídá dvacetiletý Patrik Kaifáš.

Do bezvědomí zbil zpěváka Hrůzu: Soud mu snížil trest!

25. 6. 2015 6:33 zobrazit článek
Za facku a ránu pěstí Michalu Hrůzovi (43) si útočník Patrik Kaifáš (20) odsedí o půl roku méně. Zpěvák skončil loni v červenci v kritickém stavu, krvácel do mozku a zachránila ho jen náročná operace.

Soud zmírnil trest za napadení Hrůzy. Mladík si odsedí dva a půl roku

24. 6. 2015 13:08 zobrazit článek
Olomoucký vrchní soud zmírnil dvacetiletému Patriku Kaifášovi trest za loňské napadení zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě. Místo tří let si má odsedět 2,5 roku. Soud tak vyhověl odvolání obžalovaného. Naopak návrh žalobkyně uložit navíc trest za vydírání zamítl. Další články k tématu:

Zpěvák Hrůza je po roce zpátky v Ostravě. Stodolní se rozhodně vyhne

17. 7. 2015 0:28 zobrazit článek
Chce dokončit práci, kterou mu překazila dvojice agresivních výrostků. Když měl zpěvák Michal Hrůza loni koncertovat na festivalu Colours of Ostrava, ležel v nemocnici a nebylo jisté, zda těžké zranění mozku přežije. Povedlo se a dokonce opět koncertuje. A do Ostravy se po roce vrátil. Další články k tématu:

Konečně přijede Björk. Islandská zpěvačka zahájí festival Colours

16. 7. 2015 17:23 zobrazit článek
Björk, Kasabian ze zahraničních interpretů, Bratři Ebenové, Tata Bojs či Michal Hrůza z domácích a k tomu řada filmů a dokumentů. To nabízí festival Colours of Ostrava, jenž právě začíná. Další články k tématu:

Konečně přijede Björk. Islandská zpěvačka zahájí festival Colours

16. 7. 2015 17:11 zobrazit článek
Björk, Kasabian ze zahraničních interpretů, Bratři Ebenové, Tata Bojs či Michal Hrůza z domácích a k tomu řada filmů a dokumentů. To nabízí festival Colours of Ostrava, jenž právě začíná. Další články k tématu:

Patří Björk na festival Colours of Ostrava? Koncert Michala Hrůzy před ní byl znamením

22. 7. 2015 6:16 zobrazit článek
Debata, zda Bjork patří na festival typu Colours, je absurdní. Právě tam je potřeba ze všeho nejvíc. Je důležité, aby se se z pestrosti hudby nestala jen lunaparková zábava...

Patří Björk na festival Colours of Ostrava? Koncert Michala Hrůzy před ní byl znamením

22. 7. 2015 5:31 zobrazit článek
Debata, zda Bjork patří na festival typu Colours, je absurdní. Právě tam je potřeba ze všeho nejvíc. Je důležité, aby se se z pestrosti hudby nestala jen lunaparková zábava.

Fotojízda z Colours: Jak vypadal první den na festivalu v Ostravě?

18. 7. 2015 11:29 zobrazit článek
Michal Hrůza po loňském napadení ve Stodolní ulici opět na pódiu v Ostravě, dále kapela Zrní nebo Bazookas. Tak vypadal první den festivalu Colours of Ostrava a vy si můžete prohlédnout první fotoreport od Martina Straky.

FOTOGALERIE: První den Colours 2015 v obrazech podruhé

17. 7. 2015 17:35 zobrazit článek
Michal Hrůza zahájil ve čtvrtek 16. července na hlavní scéně mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava. Rozkopané město přivítalo již počtrnácté návštěvníky, pro které je nachystaný historicky nejrozsáhlejší program. Na šestnácti scénách vystoupí přibližně patnáct set umělců z jednatřiceti zemí světa. Podívejte se na další fotky.

 Články 1-30 z celkových 730, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |