Michal Hrůza

Michal Hrůza

Zpěvák/Zpěvačka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 374, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

S teroristy se nevyjednává! Alláhu akbar! (Michal Mašata)

28. 6. 2013 23:19 zobrazit článek
Náš prezident si dovolil zavtipkovat a všichni ti "politicky korektní" politici, ale i novináři společně se zástupci muslimských komunit se nyní pohoršeně vyjadřují o tom, jak tento vtípek je "nešťastný", náboženství zesměšňující, a že to ti muslimové budou vnímat jako urážku. Kdyby prezident řekl: "Pochválen buď Ježíš Kristus!" se stejným "vlčáckým" úsměvem ve tváři nestalo by se nic. Ale z muslimů jsme podělaní hrůzou až to pěkné není. Pročpak to? Copak si neuvědomují politici a novináři, že "strašení ...

Jak jsem hledal klid (Michal Ulman)

18. 5. 2013 17:56 zobrazit článek
V dnešní uspěchané době je mnoho věcí, které člověka stresují a vytáčí. K takovým patří např.: otravná práce, nejapní sousedé, blbci, televizní seriály povětšinou z jižní Ameriky, ale některé i naší provenience, jejichž jediným cílem je dokonalé zmatení diváků hrůzostrašným počtem postav, lidé, kteří nám z médií říkají, co a jak musíme dělat, abychom byli jako oni, přičemž oni nikdy nic takového nedělali. Sportovní výkony sportovců, o kterých přeci víme, že my bychom to zvládli přece mnohem lépe.

Program Žatecké Dočesné 2013

27. 8. 2013 1:22 zobrazit článek
S některými tipy na zajímavé účinkující na letošním ročníku Dočesné v Žatci - třeba Československou Supergroup či narozeninových koncertem Václava Neckáře - už jsme vás seznámili. Teď pro vás máme kompletní program na pátek 6. a sobotu 7. září . vybírat budete moci ze dvou hudebních podií i dalšího programu. Čeká vás František Nedvěd, Michal Hrůza, Dalibor Janda, Dana Fuchs, k tomu 33 pivovarů, historická tržnice, tanec s korbelem piva na hlavě...

Michal Hrůza - G2 Acoustic Stage

20. 1. 2014 20:24 zobrazit článek
Dalším z řady domácích interpretů, kteří se zúčastnili akustického projektu G2 Acoustic Stage pod hlavičkou hudební televize Óčko a Universalu, je Michal Hrůza. Populární zpěvák a úspěšný skladatel pojal svůj první živý počin jako průřez celou kariérou.

Kapela Kryštof v létě rozbije kempy a s fanoušky si večer zazpívá

12. 12. 2013 9:50 zobrazit článek
Kapela Kryštof chystá na léto projekt Kryštof Kemp. Představí na něm program na celé odpoledne a pro celou rodinu. Začínat se bude ve dvanáct hodin a akusticky laděné koncerty zahrají i Mňága a Žďorp, Michal Hrůza, Nebe nebo zpěvačka Lenny. Další články k tématu:

Plzeň má pech! Ďuriš skončil v nemocnici, nestihne start sezony

7. 7. 2013 16:32 zobrazit článek
Byl to hrůzostrašný střet. A následky tomu také odpovídají. Plzeňský záložník Michal Ďuriš vyvázl ze srážky s brankářem Krasnodaru v sobotní přípravě (2:2) se zlomeným žebrem. Start sezony v dresu úřadujících českých mistrů tak může odpískat, mimo hru bude asi měsíc.

Fotky - Praha pro Kyjev @ Náměstí Republiky, Praha, 23.2.

26. 2. 2014 0:28 zobrazit článek
V neděli odpoledne se na pražském náměstí Republiky uskutečnil koncert na podporu demonstrantů na Majdanu v Kyjevě, který spolupořádaly společnosti Opona, Člověk v tísni, United Islands a Magistrát hlavního města Prahy. Zahrálo asi 25 kapel, fotoreport přinášíme z večera, kdy zahráli Michal Hrůza a KAPELA HRŮZY, Nylon Jail, Voila!,Portless a The Prostitutes.

Fotoreport: Irglová, Langerová či Klus zpívali Krylovy písničky

9. 4. 2014 14:59 zobrazit článek
Ve vyprodané pražské Lucerně se včera zpívaly písničky Karla Kryla, jenž by 12. dubna oslavil 70. narozeniny. Krylových klasik Jeřabiny, Bratříčku, zavírej vrátka, Salome, Nevidomá dívka nebo Karavana mraků se ujali Xindl X, Tomáš Klus, Aneta Langerová, Michal Hrůza nebo sestry Irglovy. Večer v režii Českého rozhlasu se natáčel, rozhlas ho do programu zařadí 15. dubna od 20:00. Česká televize 12. dubna Kryla připomene mimo jiné odvysíláním Koncertu pro všechny slušný lidi z prosince 1989.

Michal Hrůza - hudebník

15. 11. 2013 16:00 zobrazit článek
Autor hitů Zejtra mám a Voda živá a hudby k velkofilmu Lidice

Michal Hrůza vydává živé CD a DVD "G2 Acoustic Stage" a pokračuje v turné

14. 11. 2013 19:19 zobrazit článek
Michal Hrůza vydá své první živé CD a DVD s názvem "G2 Acoustic Stage". Pod svá křídla si ho vzala společnost Universal, která už vydala obdobnou nahrávku kapel Vypsaná fiXa a Wohnout. ...

Michal Hrůza naplánoval tři výjimečné koncerty s sebou veze Dusilovou, Vytiskovou i smyčcové kvarteto

2. 11. 2013 3:09 zobrazit článek
2013-11-02

Nastal čas na živou desku, řekl si Michal Hrůza a naplnil to skutkem

30. 10. 2013 21:16 zobrazit článek
Zpěvák a skladatel Michal Hrůza rekapituluje. Na nadcházející tři listopadové koncerty veze několik hostů a repertoár složený převážně z největších hitů. Na jednom z nich také pokřtí své první DVD a živé album G2 Acoustic Stage. Další články k tématu:

Michal Hrůza - zpěvák a hudebník

2. 9. 2013 11:09 zobrazit článek
Pozvání do talk show Tandem Jana Rosáka přijal zpěvák a hudebník Michal Hrůza. Ten například prozradil, v kolika letech začal hrát na kytaru, v jakém oboru pracoval v devadesátých letech vedle hraní s kapelou a dozvěděli jste se také, kdo všecho se podílel na písničce Bílá velryba.

Vražda hrdiny Velíška (†32) v »Případech«: Psychopat Lubina (40) ho popravil za bílého dne!!

2. 4. 2014 23:15 zobrazit článek
Smrt sáhla do jejich řad! Novácká reportérská esa zažila před devíti lety jen stěží představitelnou hrůzu. Chladnokrevný zabiják za bílého dne poslal na smrt jejich kolegu, který byl právě na procházce v parku s roční dcerkou v kočárku. Vražda střihače TV Nova Michala Velíška inspirovala i tvůrce Případů 1. oddělení.

Za brutální vraždu patnáctileté dívky padly vysoké tresty

5. 3. 2014 18:37 zobrazit článek
Za jihlavskou vraždu patnáctileté Petry padly u Krajského soudu v Brně dva výjimečné tresty. Hlavní aktér hrůzného činu, Michal Kisiov, dostal 25 let, jeho kumpán Tomáš Zavřel 22 roků ve věznici s ostrahou. Jakub Doležal, který pomáhal s odklizením těla, byl odsouzen na dva roky. O tom je dnešní rozhovor Rádia Impuls s šéfem policejních psychologů Vladimírem Voskou, který natočil Alan Hejma.

Mladíci dostali za brutální vraždu patnáctileté Petry 25, 22 a 2 roky

5. 3. 2014 15:37 zobrazit článek
Za jihlavskou vraždu patnáctileté Petry padly u Krajského soudu v Brně dva výjimečné tresty. Hlavní aktér hrůzného činu Michal Kisiov si odsedí 25 a jeho kumpán Tomáš Zavřel 22 let ve věznici s ostrahou. Jakub Doležal, který napomáhal s odklízením těla, byl odsouzen na dva roky. Další články k tématu:

Radiožurnál v Lucerně uspořádá koncert na památku Karla Kryla

26. 2. 2014 10:37 zobrazit článek
Český rozhlas Radiožurnál uspořádá koncert k nedožitým 70. narozeninám Karla Kryla. V pražské Lucerně 8. dubna zaznějí písničky v podání Tomáše Kluse, Anety Langerové, Markéty Irglové, Michala Hrůzy, Xindla X, skupiny Divokej Bill nebo Projektu Salome ve spolupráci s Epoque Quartetem a Petrem Maláskem. Karel Kryl by kulaté výročí oslavil 12. dubna.

Ukrajina: Molotov je hrůzný projev zoufalství! (Michal Kotyk)

20. 2. 2014 12:25 zobrazit článek
Házet po někom zápalné bomby je v podstatě projev barbarství. V mých očích něco neomluvitelného a ani v nejmenším součást boje za svobodu. Vyjma toho, že se jedná o otevřený ozbrojený konflikt. Ale i v tom případě je na pováženou, zda je možné něco takového omluvit.

Michal Hrůza tušil, že po melancholické Noci přijde optimistický Den

7. 2. 2014 17:57 zobrazit článek
Po temné minulé nahrávce Noc se popový svět Michala Hrůzy na nové desce Den projasní. Při dokončování nadšeně hovoří o nejlepším albu kariéry. Další články k tématu:

Michal Hrůza tušil, že po melancholické Noci přijde optimistický Den

7. 2. 2014 17:35 zobrazit článek
Po temné minulé nahrávce Noc se popový svět Michala Hrůzy na nové desce Den projasní. Při dokončování nadšeně hovoří o nejlepším albu kariéry. Další články k tématu:

Video: Michal Hrůza - Světozor

3. 2. 2014 13:20 zobrazit článek
Michal Hrůza s kapelou ve svém novém klipu oživili starou pražskou legendu o první mechanické bytosti - Violetě.

Michal Hrůza - Světozor

29. 1. 2014 19:42 zobrazit článek
Předloňská deska "Noc" Michala Hrůzy se letos konečně dočká svého dlouho dopředu avizovaného pokračování. Novinka by pod názvem "Den" měla vyjít v průběhu jara a kromě dvou již ...

Michal Hrůza představuje videoklip k písničce Světozor

27. 1. 2014 11:16 zobrazit článek
Zpěvák a skladatel Michal Hrůza plní, co slíbil. Když před dvěma lety vydal album Noc, řekl, že chystá i jeho druhou část, která vyjde pod názvem Den. Jeho realizace je nyní v konečné fázi a Hrůza představuje první videoklip z ní. Je k písničce Světozor a premiéru má v pondělí na službě Mixer.cz

Louny čeká v květnu velký hudební festival

23. 1. 2014 1:18 zobrazit článek
V květnu letošního roku čeká na obyvatele Loun a širokého okolí velký poprockový festival s názvem Jarní Zloun Fest . Ze sportovní haly, kde se konal podzimní Zlounfest, se jarní část přestěhuje do prostoru Cyklistického stadionu v ulici K Velodromu. 9. a 10. května budou na dvou velkých podiích účinkovat třeba Věra Špinarová, Aneta Langerová, Michal Hrůza, Mandrage, Wohnout, Vypsaná Fixa...

Kapela Kryštof v létě rozbije kempy a s fanoušky si večer zazpívá

12. 12. 2013 9:43 zobrazit článek
Kapela Kryštof chystá na léto projekt Kryštof Kemp. Představí na něm program na celé odpoledne a pro celou rodinu. Začínat se bude ve dvanáct hodin a akusticky laděné koncerty zahrají i Mňága a Žďorp, Michal Hrůza, Nebe nebo zpěvačka Lenny. Další články k tématu:

Petrouš z boje neutíká. Byl rád, že po debaklu dojel domů zdravý

20. 8. 2013 11:21 zobrazit článek
"Vyházet všechny! Neváží si dresu, ve kterém hráli! Chce se mi zvracet..." Komentáře slávistických fanoušků po pondělní ostudné prohře s Teplicemi 0:7 často nepostrádaly ani vulgární výrazy. "Obrovská ostuda, hrůza, děs. Nedovedu si vysvětlit, proč k tomu došlo," sypal si po utkání popel na hlavu slávistický trenér Michal Petrouš.

Ostuda, hrůza, děs. Trenér Petrouš těžko hledal slova...

20. 8. 2013 0:54 zobrazit článek
Redakce - EDEN/SYNOT TIP ARENA - 0:7. Při děkovačce po zápase Ligy mistrů proti Arsenalu na Emirates Stadium v Londýně si fanoušci Slavie jistě nepomysleli, že takový debakl budou ještě kdy skousávat. Navíc doma v Edenu, navíc v lize a navíc proti Teplicím. „Je to obrovská ostuda, hrůza, děs. Nedovedu si vysvětlit, proč k tomu došlo," řekl po zápase trenér Slavie Michal Petrouš.

Ďuriš ztratil vědomí. Nemohli jsme ho nahodit, tvrdí Plzeňští

10. 7. 2013 18:23 zobrazit článek
PŘÍMO Z RAKOUSKA | Seděl na lavičce, smutně sledoval, jak se spoluhráči prohánějí po trávníku. Záložník Michal Ďuriš ví, že přijde o úvodu sezony. Kvůli zlomenému žebru, ke kterému přišel v hrůzostrašné srážce s brankářem Krasnodaru v sobotní přípravě v Rakousku. „Je to k vzteku. Ale mohl jsem dopadnout hůř,“ podotkl Ďuriš, který v sobotu prožíval nejhorší okamžiky života.

Detaily z domu hrůzy: Policie prozradila, jaká muka musely vězněné ženy snášet

8. 5. 2013 22:00 zobrazit článek
Američtí policisté, kteří vyšetřují únos Amandy, Giny a Michalle, již důkladně prohledali dům, ve kterém byly deset lez vězněny. To, co vyšetřovatelé objevili, byla doslova noční můra.

Martin Harich vydal svoj druhý album

6. 5. 2013 19:39 zobrazit článek
BRATISLAVA 6. mája (WEBNOVINY) - SuperStarista Martin Harich dnes vydal svoj druhý album s názvom Nech. Mladý hudobník nahrával od júna minulého roka v Prahe pod taktovkou Aleša Zenkla, ktorý je dvorným producentom Michala Hrůzu a Mira Žbirku. „Našli sme sa a sadli sme si ako muzikanti aj ako.....

 Články 1-30 z celkových 374, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Filtry na vodu

Nápojové automaty a filtry na vodu do firem na fontana.cz.

 

Změkčování vody

Odželeznění,filtrace vody a úprava vody je jedna z činností fy Gservis

 

Trampolíny Hawaj.cz

Trampolíny s ochrannou sítí v akci za nejlepší ceny

 

Pobyt v Mariánkách!ZDE!

Vyberte si ze 3 hotelů ten NEJ pro Váš pobyt v Mariánských Lázních

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!