Michal Hrůza

Michal Hrůza

Zpěvák/Zpěvačka

Osobnost české hudební scény, na které se pohybuje již více než deset let. Zpěvák, skladatel a textař, zakládající člen a dlouholetý frontman skupiny Ready Kirken, pro kterou složil a napsal více než padesát písní a textů. V roce 2006 se vydal na sólovou dráhu a založil Kapelou Hrůzy, se kterou od té doby vydal již tři studiová alba. Biografie..

celý text o "Michal Hrůza"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 734, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Vizovické Trnkobraní láká na Chinaski, Hrůzu i končícího Kluse

18. 8. 2015 17:48 zobrazit článek
Už 48. ročník hudebního festivalu Vizovické Trnkobraní se koná 21. a 22. srpna v areálu likérky ve Vizovicích. Představí se na něm Chinaski, Tomáš Klus, Michal Hrůza nebo Divokej Bill. Chybět nebude pro Trnkobraní typická soutěž v pojídání švestkových knedlíků a bohatý doprovodný program. Další články k tématu:

Soud zmírnil trest za napadení Hrůzy. Mladík si odsedí dva a půl roku

24. 6. 2015 13:08 zobrazit článek
Olomoucký vrchní soud zmírnil dvacetiletému Patriku Kaifášovi trest za loňské napadení zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě. Místo tří let si má odsedět 2,5 roku. Soud tak vyhověl odvolání obžalovaného. Naopak návrh žalobkyně uložit navíc trest za vydírání zamítl. Další články k tématu:

Vrchní soud se bude zabývat napadením zpěváka Hrůzy: Bude se před ním zodpovídat dvacetiletý Patrik K.

24. 6. 2015 8:49 zobrazit článek
Olomoucký vrchní soud se dnes bude zabývat loňským napadením zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě. Před odvolacím soudem se kvůli němu bude zodpovídat dvacetiletý Patrik K., který zpěváka podle obžaloby uhodil pěstí. Hrůza utrpěl po incidentu vážné poranění hlavy. Krajský soud mladíka poslal na tři roky do vězení, všechny strany se odvolaly. V případě dalšího účastníka konfliktu, Nikolase Agoratsiose, už nabyl uložený podmíněný trest právní moci.

Soud dnes zkrátil Kaifášovi vězení za napadení Hrůzy na 2,5 roku

24. 6. 2015 12:23 zobrazit článek
Olomouc - Olomoucký vrchní soud zmírnil dvacetiletému Patriku Kaifášovi trest za loňské napadení zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě ze tří let na 2,5 roku vězení. Vyhověl...

ROZHOVORY: Michal Hrůza - Těším se zpátky na lidi v Ostravě

22. 6. 2015 15:58 zobrazit článek
Michal Hrůza se rozhodl pro netradiční návrat na festivaly. Stal se učitelem ve vlastní recyklované kytarové škole na letních festivalech, zapojených do projektu Čistý festival. Při výuce se používají zpěvníky vyrobené z recyklovaných festivalových papírů a trsátka z recyklovaných festivalových plastů.

Opilci v BMW smetli dva učně: "Kluci řvali bolestí!" líčí okamžiky hrůzy jejich zachránce

20. 6. 2015 15:31 zobrazit článek
Jeli si do Radotína pro výuční list, ale 400 metrů před cílem to do jejich mazdy napálil opilý Michal R. (34) se svým bavorákem. Jaroslavu P. (20) a Davidovi O. (19) šlo o život. „Byla to hrozná rána.

Hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní po osmačtyřicáté

20. 8. 2015 1:37 zobrazit článek
Tomáš Klus, Chinaski, Mandrage, Divokej Bill, Michal Hrůza a další kapely a interpreti 21. a 22. srpna, areál likérky ve Vizovicích

Kuchařky v Polsku solily a pepřily. Jídelně hrozil bankrot, zachránil ji soud

18. 8. 2015 10:14 zobrazit článek
Varšava - Kuchařky solily, pepřily a dokonce přidávaly slaninu do míchaných vajíček – po takovém odhalení hrozil jídelně ve městě Slupsk na severu Polska bankrot. Použitím pepře, soli a špeku se totiž míchaly nedotované potraviny s dotovanými a kvůli takové hrůze se úřady domáhaly, aby podnik vrátil státní dotaci na laciná jídla. Více než milion zlotých (asi 6,5 milionu korun). A to by znamenalo konec.

Vrchní soud se bude zabývat napadením zpěváka Hrůzy: Bude se před ním zodpovídat dvacetiletý Patrik Kaifáš

24. 6. 2015 7:54 zobrazit článek
Olomoucký vrchní soud se dnes bude zabývat loňským napadením zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě. Před odvolacím soudem se kvůli němu bude zodpovídat dvacetiletý Patrik Kaifáš, který zpěváka podle obžaloby uhodil pěstí. Hrůza utrpěl po incidentu vážné poranění hlavy. Krajský soud mladíka poslal na tři roky do vězení, všechny strany se odvolaly. V případě dalšího účastníka konfliktu, Kaifášova bratrance Nikolase Agoratsiose, už nabyl uložený podmíněný trest právní moci.

Soud zmírnil trest za napadení Hrůzy: Útočník přesto zaplatí téměř 900 tisíc

24. 6. 2015 12:29 zobrazit článek
Patrik Kaifáš, který loni napadl v Ostravě zpěváka Michala Hrůzu a způsobil mu vážná zranění, dostal mírnější trest. Olomoucký vrchní soud zmírnil trest z původních 3 let na 2,5 roku. Vyhověl tak odvolání obžalovaného i jeho otce. Kaifáš podle rozsudku musí také zaplatit zpěvákovi téměř půl milionu korun, uhradit také musí pojišťovně náklady léčby ve výši 380 tisíc korun.

Soud snížil trest útočníkovi, který dal pěstí zpěváku Hrůzovi

24. 6. 2015 13:21 zobrazit článek
Na dva a půl roku do věznice s dozorem poslal ve středu Vrchní soud (VS) v Olomouci Patrika Kaifáše (20) za to, že loni v červenci ve Stodolní ulici v Ostravě udeřil pěstí zpěváka Michala Hrůzu. O šest měsíců mu tak snížil trest, který mu letos v březnu uložil Krajský soud (KS) v Ostravě. Kaifáš také musí zpěvákovi zaplatit bolestné ve výši 496 tisíc korun a dalších 380 tisíc zdravotní pojišťovně za vynaložené náklady na léčení.

Vrchní soud bude řešit napadení zpěváka Hrůzy v ostravské Stodolní

24. 6. 2015 8:55 zobrazit článek
Olomoucký vrchní soud se bude zabývat loňským napadením zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě. Před odvolacím soudem se kvůli němu bude zodpovídat dvacetiletý Patrik Kaifáš, který zpěváka podle obžaloby uhodil pěstí. Hrůza utrpěl po incidentu vážné poranění hlavy. Další články k tématu:

Soud zkrátil Kaifášovi vězení za napadení zpěváka Hrůzy na 2,5 roku

24. 6. 2015 12:59 zobrazit článek
Olomoucký vrchní soud zmírnil 20letému Patriku Kaifášovi trest za loňské napadení zpěváka Michala Hrůzy ze tří let na 2,5 roku vězení. Vyhověl tak odvolání obžalovaného i jeho otce, kteří žádali nižší trest.

Soud zmírnil trest za napadení zpěváka Hrůzy ve Stodolní. Mladík si odsedí 2,5 roku

24. 6. 2015 12:49 zobrazit článek
Olomoucký vrchní soud zmírnil dvacetiletému Patriku Kaifášovi trest za loňské napadení zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě ze tří let na 2,5 roku vězení. Vyhověl tak odvolání obžalovaného i jeho otce, kteří žádali nižší trest. Další články k tématu:

Soud zmírnil trest za napadení zpěváka Hrůzy

24. 6. 2015 11:54 zobrazit článek
Olomouc – Olomoucký vrchní soud zmírnil dvacetiletému Patriku Kaifášovi trest za loňské napadení zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě ze tří let na 2,5 roku vězení. Vyhověl tak odvolání obžalovaného i jeho otce, kteří žádali nižší trest. Naopak návrh žalobkyně, která jej chtěla potrestat za vydírání, a uložit tak i přísnější trest, soud zamítl. Hrůza utrpěl při incidentu poranění hlavy. Kaifáš podle rozsudku musí navíc zaplatit zpěvákovi téměř půl milionu korun, uhradit také musí pojišťovně náklady léčby ve výši 380.000 korun.

Vizovické Trnkobraní láká na Chinaski, Hrůzu i končícího Kluse

18. 8. 2015 17:16 zobrazit článek
Už 48. ročník hudebního festivalu Vizovické Trnkobraní se koná 21. a 22. srpna v areálu likérky ve Vizovicích. Představí se na něm Chinaski, Tomáš Klus, Michal Hrůza nebo Divokej Bill. Chybět nebude pro Trnkobraní typická soutěž v pojídání švestkových knedlíků a bohatý doprovodný program. Další články k tématu:

Patří Björk na festival Colours of Ostrava? Koncert Michala Hrůzy před ní byl znamením

22. 7. 2015 6:16 zobrazit článek
Debata, zda Bjork patří na festival typu Colours, je absurdní. Právě tam je potřeba ze všeho nejvíc. Je důležité, aby se se z pestrosti hudby nestala jen lunaparková zábava...

Patří Björk na festival Colours of Ostrava? Koncert Michala Hrůzy před ní byl znamením

22. 7. 2015 5:31 zobrazit článek
Debata, zda Bjork patří na festival typu Colours, je absurdní. Právě tam je potřeba ze všeho nejvíc. Je důležité, aby se se z pestrosti hudby nestala jen lunaparková zábava.

Fotojízda z Colours: Jak vypadal první den na festivalu v Ostravě?

18. 7. 2015 11:29 zobrazit článek
Michal Hrůza po loňském napadení ve Stodolní ulici opět na pódiu v Ostravě, dále kapela Zrní nebo Bazookas. Tak vypadal první den festivalu Colours of Ostrava a vy si můžete prohlédnout první fotoreport od Martina Straky.

FOTOGALERIE: První den Colours 2015 v obrazech podruhé

17. 7. 2015 17:35 zobrazit článek
Michal Hrůza zahájil ve čtvrtek 16. července na hlavní scéně mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava. Rozkopané město přivítalo již počtrnácté návštěvníky, pro které je nachystaný historicky nejrozsáhlejší program. Na šestnácti scénách vystoupí přibližně patnáct set umělců z jednatřiceti zemí světa. Podívejte se na další fotky.

Fotojízda z Colours: Jak vypadal první den na festivalu s Ostravě?

17. 7. 2015 11:31 zobrazit článek
Michal Hrůza po loňském napadení ve Stodolní ulici opět na pódiu v Ostravě, dále kapela Zrní nebo Bazookas. Tak vypadal první den festivalu Colours of Ostrava a vy si můžete prohlédnout první fotoreport od Martina Straky.

Zpěvák Hrůza je po roce zpátky v Ostravě. Stodolní se rozhodně vyhne

17. 7. 2015 0:21 zobrazit článek
Chce dokončit práci, kterou mu překazila dvojice agresivních výrostků. Když měl zpěvák Michal Hrůza loni koncertovat na festivalu Colours of Ostrava, ležel v nemocnici a nebylo jisté, zda těžké zranění mozku přežije. Povedlo se a dokonce opět koncertuje. A do Ostravy se po roce vrátil. Další články k tématu:

Zpěvák Hrůza je po roce zpátky v Ostravě. Stodolní se rozhodně vyhne

17. 7. 2015 0:28 zobrazit článek
Chce dokončit práci, kterou mu překazila dvojice agresivních výrostků. Když měl zpěvák Michal Hrůza loni koncertovat na festivalu Colours of Ostrava, ležel v nemocnici a nebylo jisté, zda těžké zranění mozku přežije. Povedlo se a dokonce opět koncertuje. A do Ostravy se po roce vrátil. Další články k tématu:

Konečně přijede Björk. Islandská zpěvačka zahájí festival Colours

16. 7. 2015 17:23 zobrazit článek
Björk, Kasabian ze zahraničních interpretů, Bratři Ebenové, Tata Bojs či Michal Hrůza z domácích a k tomu řada filmů a dokumentů. To nabízí festival Colours of Ostrava, jenž právě začíná. Další články k tématu:

Konečně přijede Björk. Islandská zpěvačka zahájí festival Colours

16. 7. 2015 17:11 zobrazit článek
Björk, Kasabian ze zahraničních interpretů, Bratři Ebenové, Tata Bojs či Michal Hrůza z domácích a k tomu řada filmů a dokumentů. To nabízí festival Colours of Ostrava, jenž právě začíná. Další články k tématu:

Michal Hrůza a Longital zahájí Colours of Ostrava. Po nich přijde Björk

15. 7. 2015 21:09 zobrazit článek
Ve čtvrtek v podvečer začne v Dolní oblasti Vítkovic multikulturní, především ale hudební festival Colours of Ostrava. Program na velkých pódiích zahájí v 18.30 koncerty Michala Hrůzy a slovenských Longital. Přesně ve 20 hodin začne na hlavním pódiu vystoupení islandské zpěvačky Björk.

Michal Hrůza se po roce vrací na místo, kde ho málem zabili!

14. 7. 2015 5:26 zobrazit článek
Přesně před rokem se na ostravské Stodolní strhla rvačka, při níž zpěvák Michal Hrůza (43) utrpěl vážné poranění mozku. V umělém spánku ležel dva týdny a dodnes se potýká se ztrátou krátkodobé paměti a dalšími komplikacemi. Teď se po roce vrací zpět na místo činu.

Zpěvák Hrůza ve Varech zazpíval, ale pak... Dostal zákaz mluvit!

10. 7. 2015 12:23 zobrazit článek
Dům ČT, kde v úterý koncertoval Michal Hrůza (43) s kapelou, byl narvaný k prasknutí. Na zpěváka se přišly podívat desítky lidí. Hrůza po celou dobu vtipkoval, dostával záchvaty smíchu, potom roztleskal a roztančil publikum. A pak zasáhla manažerka. Odtáhla ho a zakázala mu s fanoušky mluvit.

Útočník na Michala Hrůzu opět u soudu. Byl zproštěn viny?

25. 6. 2015 11:47 zobrazit článek
Ve středu řešil Olomoucký vrchní soud loňské napadení zpěváka Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě. Z toho se zpovídá dvacetiletý Patrik Kaifáš.

Do bezvědomí zbil zpěváka Hrůzu: Soud mu snížil trest!

25. 6. 2015 6:33 zobrazit článek
Za facku a ránu pěstí Michalu Hrůzovi (43) si útočník Patrik Kaifáš (20) odsedí o půl roku méně. Zpěvák skončil loni v červenci v kritickém stavu, krvácel do mozku a zachránila ho jen náročná operace.

 Články 1-30 z celkových 734, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |