Michal Šeps

Michal Šeps

Zpěvák/Zpěvačka   (Česko hledá Superstar)

Finalista Česko-Slovenské Superstar

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 105, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Pamatujete si na Michala Šepse? Ztloustl, ale stále zpívá!

28. 6. 2016 14:12 zobrazit článek
Mladý klučina ze Superstar nám pěkně zfotrovatěl. Michal Šeps (21), který v Superstar okouzloval dívky, nyní vypadá, jako by byl o dvacet let starší!

Zhúlený Šeps z markizáckej SuperStar: Pribratý, zarastený... Nespoznáte ho!

30. 10. 2015 17:09 zobrazit článek
BRATISLAVA - To je on?! Michal Šeps (20) sa do povedomia verejnosti dostal vďaka speváckej šou SuperStar. Už tam spevák vzbudil rozruch - svojím vzhľadom a hudobným štýlom, ktorému sa v Česku a na Slovensku veľa hudobníkov nevenuje, ale najmä pozitívnym vzťahom k ľahkým drogám. Konkrétne k marihuane. Odvtedy ubehli už štyri roky a vzhľad mladého umelca je úplne iný. Tvár má zarastenú, na hlave dredy a pribral aj zopár kíl. Je skrátka na nepoznanie.

Pecka v SuperStar: Rastaman Michal Šeps se vrací

10. 2. 2013 12:20 zobrazit článek
Jeden z nejkontroverznějších soutěžících, které kdy SuperStar v Česku a na Slovensku zažila, se objeví i v nové SuperStar. Michal Šeps (18) se vrací na scénu.

SuperStar 2013: Létající Sabina a Kukyho zmrtvýchvstání a následný konec

27. 5. 2013 17:54 zobrazit článek
Co mají společného Sámer Issa, Michal Šeps a Adam Kukačka? Zpěváci, kteří jsou diametrálně odlišní jak po zpěvácké, tak po osobnostní stránce, ale v jedné věci jsou si podobní jako vejce vejci. Všichni tři vypadli před branami finále, přičemž v konkrétním kole podali svůj nejlepší výkon (nebo jeden z nejlepších výkonů) v soutěži. Opět se [...]

Rastaman Michal Šeps je zpět: Bude bojovat v SuperStar!

12. 2. 2013 8:22 zobrazit článek
Poté co zpěvák Michal Šeps vypadl před dvěma lety z talentové soutěže Československá SupeStar, slehla se po něm zem. Teď ale opět chytil příležitost za pačesy a je zpět!

Kontroverzní zpěvák Michal Šeps: Opět útočí na SuperStar

10. 2. 2013 5:16 zobrazit článek
VIDEO: Kontroverzní zpěvák regge Michal Šeps (18), který se Česko Slovenské SuperStar účastnil již před dvěma lety, má do oblíbené reality show opět namířeno.

Alžběta Kolečkářová: Nový život po soutěži je o nervy, ale super!

16. 12. 2011 13:37 zobrazit článek
Na rozhovor od deseti hodin se Alžbětě Kolečkářové (19), finalistce druhého ročníku Česko Slovenské SuperStar, podařilo zaspat. Snad proto působila odpočatě a uvolněně i ve chvílích, kdy mluvila o zkušenostech s bulvárem, o opileckém trapasu na jednom večírku i o vztahu s kolegou ze soutěže Michalem Šepsem. „Jemu je šestnáct a k některým věcem prostě přistupuje jinak než já,“ popsala Kolečkářová kámen úrazu.

Michal Šeps ze Superstar: Vykašlal se na školu!

16. 12. 2011 11:39 zobrazit článek
Bronzový finalista Česko Slovenské SuperStar Michal Šeps (16) hodil vzdělání za hlavu. Po dvou letech učení na automechanika u něj zvítězilo reggae. Místo motorů aut teď bude jedině ladit svoji kytaru.

Kolečkářová vrací úder: S Šepsem jsem se rozešla já, je to ještě dítě

8. 12. 2011 16:21 zobrazit článek
Michal Šeps (16) dal Alžbětě Kolečkářové (19) před měsícem kopačky a ona je z toho úplně na dně. To byla první informace ohledně rozchodu soutěžících poslední SuperStar. Zpěvačka ale vrací úder. Prý to bylo opačně - ona dala vale jemu. "Je to ještě dítě," tvrdí.

Kolečkářová po rozchodu s Šepsem: Vydala album To cítím

5. 12. 2011 9:22 zobrazit článek
Alžběta Kolečkářová (19), která se účastnila druhé řady soutěže Česko Slovensko hledá SuperStar, nezažívá zrovna nejlepší období svého života. Rozešla se s ní totiž její o tři roky mladší láska Michal Šeps. Smutná Alžběta teď vydává CD s názvem To cítím. Většinu textů si prý psala sama.

Šeps dal Kolečkářové kopačky! Láska ze SuperStar nevydržela

2. 12. 2011 16:20 zobrazit článek
Měsíc to tajili, ale už je to jasné. Zpěváci ze SuperStar Michal Šeps (16) a Alžběta Kolečkářová (19) se rozešli. Vztah ukončil rastaman. Alžběta je z toho hodně špatná. Prý se nerozešli v dobrém.

Kolečkářová a Šeps sa rozišli. Jeden druhému sa už vyhýbajú

2. 12. 2011 15:37 zobrazit článek
Finalisti druhej série súťaže Česko Slovenská SuperStar Michal Šeps a Alžběta Kolečkářová sa rozišli.

SuperStaristi Michal Šeps a Alžběta Kolečkářová sa rozišli

2. 12. 2011 17:01 zobrazit článek
Finalisti druhej série súťaže Česko Slovenská SuperStar Michal Šeps a Alžběta Kolečkářová sa rozišli. Informácie v piatok zverejnila webová stránka superspy.cz. Obaja sa mali objaviť na ...

Nenávistný rozchod: Superstarista Šeps odkopol Kolečkářovú!

2. 12. 2011 11:13 zobrazit článek
PRAHA - Koniec romantiky! Veľká láska medzi superstaristami Michalom Šepsom (16) a Alžbětou Kolečkářovou (19) je minulosťou. Rozchod vraj inicioval mladý spevák. Odvtedy sa neobjavuje na žiadnych akciách, kam boli pôvodne pozvaní ako dvojica. Párik sa podľa medializovaných informácií rozišiel v zlom.

Zo Superstar do reklamy

3. 10. 2011 20:06 zobrazit článek
Superstárista Michal Šeps v reklame českého T-Mobilu spieva, že na byť na sieti je teraz "cool".

Michal Šeps je teď cool aneb Konec rastafariánů v Čechách (Tina Solanová)

30. 9. 2011 11:56 zobrazit článek
Michal Šeps - takovej ten rozevlátej týpek ze Superstar, co kašle na slávu a prachy. Peace, bratři, raggae jede. A najednou na mě kouká z reklamy mobilního operátora. Cože, vidím dobře?!

Alžběta Kolečkářová: rozhovor pro FANTOM

1. 9. 2011 0:43 zobrazit článek
Alžběta Kolečkářová (*4.5.1992) Je jí 19 let, pochází z města Napajedla , je finalistkou Česko-Slovenské Superstar 2011 , nedávno natočila videoklip ke svému prvnímu singlu Andělskej flám a v létě prožila krásnou dovolenou se svým přítelem Michalem Šepsem na Krétě ...

Šeps má problém: Stahují ho z rádií

22. 7. 2011 15:39 zobrazit článek
Slovenský zpěvák Robo Opatovský musí jen po několika týdnech stáhnout z vysílání rádií svou novou píseň Karibik, kterou nahrál s účastníkem letošního ročníku pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar Michalem Šepsem. Důvodem je, že český zpěvák Šeps má uzavřenou smlouvu s vydavatelstvím Universal Music a to je problém.

Prúser! Superstarista Šeps si zavaril: Narobil problémy aj ostatným!

22. 7. 2011 12:30 zobrazit článek
BRATISLAVA - Zabudol rozmýšľať! Michal Šeps (16) nám už krátko po konci Česko Slovenskej SuperStar 2 prezradil, že má veľmi veľa ponúk. Jednu prijal aj od speváka Roba Opatovského (39) a naspievali spolu skladbu Karibik. Pieseň sa však zrazu nesmie hrať v rádiách! Superstarista totiž akosi zabudol na isté zmluvné zákazy...

Opatovský musí skladbu so Šepsom stiahnuť z rádií

21. 7. 2011 18:19 zobrazit článek
BRATISLAVA 21. júla (WEBNOVINY) – Robo Opatovský musí stiahnuť z rádií svoj nový singel Karibik, v ktorom hosťuje Michal Šeps. Neplnoletý spevák zabudol, že ešte pred štartom v šou Česko Slovenská SuperStar podpisovali jeho rodičia zmluvu s vydavateľstvom Universal Music a Opatovského ubezpečil,.....

Co se to s ním stalo?! Michal Šeps vypadá úplně jinak. Je v pořádku?

30. 10. 2015 15:41 zobrazit článek
Oblíbený rastaman, idol dívčích srdcí, milovník Jamajky, marihuany, ale hlavně bronzový zpěvák Superstar 2013. Tím vším se vyznačuje Michal Šeps. Tedy alespoň ten, kterého jsme znali. Jak je to s ním dnes?

Pamatujete si "Boba Marleyho" ze SuperStar? Michal Šeps stále holduje trávě a změnil se k nepoznání

29. 10. 2015 12:22 zobrazit článek
Když se objevil v první řadě Česko Slovenské SuperStar, tak se všichni podivovali, co tam tenhle "rastaman" dělá. Ujížděl spíš na reggae a netajil se svou náklonností k marihuaně. Ale i přesto všechno se umístil na krásném třetím místě. Jak se za tu dobu Michal Šeps změnil?

Stará láska nerezaví. Dali jsme se dohromady s Alžbětkou Kolečkářovou, hlásí Šeps

11. 6. 2014 10:55 zobrazit článek
Michal Šeps patřil mezi nejvýraznější zjevy SuperStar 2011. Prozradil nám, na čem teď dělá a co má v posteli. Tedy samozřejmě kromě nedokouřených jointů.

Hezoun Šmidák a vágus Šeps spojili síly: Hvězdy SuperStar září ve vánočním klipu

9. 12. 2013 11:08 zobrazit článek
Karlův most, pózující Daniel Šmidák, poskakující Michal Šeps a zpívající Miloš Novotný natočili vánoční bizzar. Ale nakonec zjistíte, že to je vlastně dobré...

Vykrmil se, jako kdyby čekal hlad a bídu! Hvězda SuperStar Michal Šeps už rozhodně není sladkým klučíkem!

24. 10. 2017 15:16 zobrazit článek
Určitě si na Michala Šepse (22) všichni pamatujeme. Sice nevyhrál, ale přesto se stal hvězdou SuperStar. Nejvíce ho milovali ti, kteří si rádi zapálí jointa. Svým osobitým stylem si Šeps dokázal podmanit řadu fanoušků, ale také si získal srdce přísné poroty. Miloval reggae, hulení a klídek. Dnes se Michal Šeps stále věnuje hudbě. Ale už to není takové mládě, je z něj pořádně vyžraný chlápek!

Pamatujete si věčně zhuleného Michala Šepse ze SuperStar? Dnes je z něj obtloustlý řízek s bradkou!

30. 11. 2016 9:44 zobrazit článek
Jistě si všichni pamatujete finalistu SuperStar Michala Šepse. Podařilo se mu něco, co mnoho jeho konkurentů nezvládlo. Svým osobitým stylem si dokázal podmanit řadu fanoušků, ale také porotu. Miloval reggae, trávu a pohodový život. Dnes se stále věnuje hudbě, ale docela hodně přibral a nechal si narůst pořádnou bradku. Podívejte se, jak nyní vypadá!

Reggae zpěvák Michal Šeps konečně vydává debutové album "On přijde"

11. 9. 2016 9:15 zobrazit článek
Reggae je hudební styl, který v našich krajích není příliš populární. To se snaží změnit už od své účasti v SuperStar Michal Šeps. Na důkaz své oddanosti houpavému stylu vydává ...

Co spojí Michala Šepse a Jarka Nohavicu?

28. 7. 2016 0:49 zobrazit článek
Michal Šeps je český reggae zpěvák, který se proslavil především díky své svérázné účasti v televizní soutěži Česko Slovenská SuperStar. V této soutěži se probojoval až do finále, kde skončil na třetím místě. Oblíbený rastaman s příchodem nového manažera o sobě nyní dává vědět a chystá novinky v jeho hudební kariéře.

Foto: Jak dnes vypadá Michal Šeps ze SuperStar?

7. 7. 2016 15:10 zobrazit článek
Michal Šeps je český zpěvák, který se proslavil díky účasti v televizní soutěži Česko Slovenská SuperStar. V této soutěži se probojoval až do finále, kde skončil na třetím místě. Oblíbený rastaman s příchodem nového manažera o sobě nyní dává vědět a chystá novinky. Michal se jako jeden z mála českých umělců věnuje stylu reggae a jak říká, český rybníček mu je malý a má ambice dostat se na evropskou úroveň.

Rastaman ze Superstar Michal Šeps chystá debutové album. Křtít ho bude Jarek Nohavica

1. 7. 2016 11:56 zobrazit článek
Michal Šeps je jedním z mnoha finalistů Superstar, kteří po skončení soutěže zcela zapadli. U výrazné osobnosti bodující v žánru reggae, jenž snad kromě Yo Yo Bandu u nás nemá na ...

 Články 1-30 z celkových 105, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.