Milena Dvorská

Milena Dvorská

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-28 z celkových 28, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Návrat ztraceného zetě Mileny Dvorské: Do Česka přijel Parsifal Imanuel s celou rodinou!

30. 10. 2013 21:16 zobrazit článek
Jeho jméno, respektive jeho pseudonym, je davem spojovaný se smrtí herečky Mileny Dvorské. Prý ji přivedl do hrobu. Nejspíš tím, že dávno před její smrtí odvedl dceru do zahraničí. Jan Dvorský neboli Parsifal Imanuel se se svojí ženou, Lucií a početnou rodinou, vrátil do Česka. Má nový image, zřejmě nové myšlení, ale nemá nový job!

Synové si z mých dětských rolí dělají legraci, líčí Pavlína Mourková

10. 5. 2017 0:03 zobrazit článek
Pavlína Mourková (51) nejraději vzpomíná na dětskou roli ve filmu Jak se točí rozmarýny. Coby fotbalová fanynka v Proč? nebo vězeňkyně Paterková v Přítelkyních z domu smutku se však vyřádila nejvíc. Díky seriálu Malé dějiny jedné rodiny vzpomíná na první setkání s Halinou Pawlowskou i Milenou Dvorskou. Další články k tématu:

Dcera Mileny Dvorské zpět v ČR i s Parsifalem a 9 dětmi: Jsme přátelé Romů!

30. 10. 2013 21:10 zobrazit článek
Více než dvacet let utíkali před zákonem, teď je tady konečně máme. Milena Dvorská (†71) se musí obracet v hrobě! Muž, který jí jako vůdce nebezpečné sekty unesl milovanou dceru Lucii (48) do zahraničí, je zpět. Trestní stíhání kvůli nezapsání dětí do školy bylo zastaveno po zásazích neblaze proslulé advokátky Kláry Veselé-Samkové.

Ke hraní jsem se dostal díky Mileně Dvorské, přiznává Jiří Krampol

22. 2. 2017 3:03 zobrazit článek
Herec Jiří Krampol (78) oslaví příští rok v létě významné životní jubileum. Fyzičku si udržuje pravidelnými návštěvami posilovny. Nostalgicky vzpomíná na staré televizní seriály a na svou platonickou lásku k jedné ze slavných kolegyň, která ho přivedla až k herecké profesi. Další články k tématu:

Ke hraní jsem se dostal díky Mileně Dvorské, přiznává Jiří Krampol

22. 2. 2017 1:03 zobrazit článek
Herec Jiří Krampol (78) oslaví příští rok v létě významné životní jubileum. Fyzičku si udržuje pravidelnými návštěvami posilovny. Nostalgicky vzpomíná na staré televizní seriály a na svou platonickou lásku k jedné ze slavných kolegyň, která ho přivedla až k herecké profesi. Další články k tématu:

Prokletí Mileny Dvorské, Marušky z Byl jednou jeden král: Proč nesnášela Vánoce!

26. 12. 2016 12:56 zobrazit článek
Zpráva o tom, že si zahraje princeznu Marušku v pohádce Byl jednou jeden král, byla pro Milenu Dvorskou (†71) nejkrásnějším vánočním dárkem, jaký kdy v životě dostala. Bylo jí tehdy patnáct a právě se stala budoucí kolegyní hvězdného Jana Wericha (†75).

Milena Dvorská: Do hrobu jí pomohl šílený Imanuel Parsifal

8. 5. 2012 14:45 zobrazit článek
Proslulá, slavná, nezapomenutelná, krásná Milena Dvorská všechna ta slova naplňovala beze zbytku. Kdo měl údajně podíl na její smrti? Mnoho lidí tvrdí, že za to může pomatenec a polozeť Dvorské Imanuel Parsifal.

Milena Dvorská: Očarovala Wericha a zazářila už v patnácti

7. 5. 2012 14:27 zobrazit článek
Její překrásné modré oči učarovaly Janu Werichovi. Díky tomu se zrodila princezna Maruška v jeho filmu Byl jednou jeden král a nikdo nevěděl, že je jí pouhých patnáct let.

Solení harddisků výrazně zvyšuje jejich kapacitu

19. 10. 2011 8:16 zobrazit článek
Jak by řekla Milena Dvorská v jedné z nejpopulárnějších českých pohádek všech dob, "Byl jednou jeden král...": "Ano, sůl. Protože sůl je zapotřebí." N..

Vzpomínáček - 7. září - Milena Dvorská a Marta Vančurová (Vlastimil Shaana Šantroch)

7. 9. 2011 17:43 zobrazit článek
Vzpomínáček je mnou připravený švédský stůl vybraných událostí, které se pojí k datu 7. září. Nelekejte se rozsahu, pro každého je tu něco. Nemusíte ho číst celý, stačí uzobnout jen to, na co máte právě chuť. Tady je dnešní menu: "Alžběta I., bitva u Borodina, poslední česká královská korunovace, zákon o zrušení poddanství a robotních břemen, Ferenc Futurista, Karolína Světlá, rozpuštění parlamentu, Lída Baarová, Buddy Holly, poslední vakovlk, Milena Dvorská, Marta Vančurová, 7. září 1968, Petr ...

Milena Dvorská se s dcerou do smrti nesmířila

6. 7. 2011 16:51 zobrazit článek
Maruška z pohádky Byl jednou jeden král je snad nejznámější rolí Mileny Dvorské. Ve filmu slavila úspěch, ale její osobní život byl smutný až do její smrti. Se svojí dcerou se nikdy neusmířila.

VIDEO: Jiří Krampol platonicky miloval Milenu Dvorskou

18. 3. 2011 12:52 zobrazit článek
Jirka Krampol dnes (18.3.) zavítal k Impulsovým na snídani. Povídali si o divadle, filmu a o životě. Rozhovor si můžete poslechnout ze zvukového záznamu nebo z videa.

7 let od smrti "Marušky" Mileny Dvorské (†71): Dcera ji nenávidí až za hrob!

23. 12. 2016 10:16 zobrazit článek
Před Vánocemi v roce 2009 ještě stihla napéct manželovi Josefovi cukroví, ovšem 22. prosince nečekaně podlehla náhlému infarktu! Maruška z pohádky Byl jednou jeden král Milena Dvorská (†71) se tak nikdy nedočkala rozhřešení z rozbitého vztahu s dcerou Lucií, která ji nesnáší dodnes.

»Maruška« Milena Dvorská (†71): Proč odložila novorozeně?

19. 12. 2016 6:50 zobrazit článek
Zpráva o tom, že si zahraje princeznu Marušku v pohádce Byl jednou jeden král, byla pro Milenu Dvorskou (†71) nejkrásnějším vánočním dárkem, jaký kdy v životě dostala. Bylo jí tehdy patnáct a právě se stala budoucí kolegyní hvězdného Jana Wericha (†75). I přesto neměla Vánoce ráda...

Princezny českého filmu [Michaela Remešová, Roman Schuster / Fany]

23. 11. 2016 12:06 zobrazit článek
Životní osudy nejznámějších českých filmových princezen, Libušky Šafránkové, Marie Kyselkové, Mileny Dvorské, Aleny Vránové, Ivany Andrlové a mnoha dalších.

Vlastě Chramostové je 90! Nenáviděli ji komunisti i Milena Dvorská

17. 11. 2016 13:00 zobrazit článek
Patřila k nejlepším herečkám své generace, ale když byla na vrcholu sil, komunistický režim její kariéru zastavil. Vlasta Chramostová, která teď slaví 90. narozeniny, se ale zlomit nedala. Možná ještě více než zloba režimu ji zasáhla zášť zhrzené kolegyně Mileny Dvorské (†71)!

Rozchod Lucie Bílé se zajíčkem: »Tchán« ji varoval

24. 11. 2017 12:04 zobrazit článek
Nemluvil do větru! Když si Lucie Bílá (51) začala s Radkem Filipim (33), jako první ji před milencem mladším o 18 let varoval jeho biologický otec Roman Dvorský (53).

Utrpení »princezny« Mileny Dvorské (†71): Kamarádka promluvila!

28. 5. 2017 15:02 zobrazit článek
Milena Dvorská (†71) a Lilian Malkina (78) byly velmi blízké kamarádky, které se často vídaly v kavárně nebo se navštěvovaly doma. Herečka, která se proslavila hlavně díky roli babičky filmového Kolji, nyní promluvila o bolesti své přítelkyně.

Babička z Kolji Liliana Malkina vzpomínala na Milenu Dvorskou (†71): Byla strašně líná!

27. 5. 2017 7:33 zobrazit článek
Herečka Liliana Malkina (78) se v České republice proslavila filmem Kolja. Tam ztvárnila chlapcovu babičku. Od té doby o ni začal být v hereckých kruzích velký zájem. Také byla blízkou kamarádkou herečky Mileny Dvorské (†71). Jaké má na ni vzpomínky?

Synové si z mých dětských rolí dělají legraci, líčí Pavlína Mourková

10. 5. 2017 3:29 zobrazit článek
Pavlína Mourková (51) nejraději vzpomíná na dětskou roli ve filmu Jak se točí rozmarýny. Coby fotbalová fanynka v Proč? nebo vězeňkyně Paterková v Přítelkyních z domu smutku se však vyřádila nejvíc. Díky seriálu Malé dějiny jedné rodiny vzpomíná na první setkání s Halinou Pawlowskou i Milenou Dvorskou. Další články k tématu:

Spidermana z vás v půjčovně kostýmů sice neudělají, ale Karla IV. ano

8. 2. 2013 10:47 zobrazit článek
Kdo chce být na bálu originální, může se předvést v kostýmu, v němž hráli Radoslav Brzobohatý či Milena Dvorská. "Sklady pardubického divadla mohou vyřešit váš problém, co si vzít na sebe," říká Jaroslava Krejčová, která má půjčování navíc ke své hlavní profesi šičky scénických kostýmů. Další články k tématu:

Co vzít na bál: Spidermana z vás sice neudělají, ale Karla IV. ano

8. 2. 2013 8:28 zobrazit článek
Vyrazit na parket v kostýmu po Radkovi Brzobohatém či Mileně Dvorské? I to je možné, pokud chce někdo spojit návštěvu bálu s "přidanou hodnotou" v podobě předvedení originálního kostýmu. "Sklady pardubického divadla mohou vyřešit váš problém, co si vzít na sebe," říká šička Jaroslava Krejčová. Další články k tématu:

Milena Dvorská: Celý život byla Maruškou z pohádky

24. 12. 2012 7:22 zobrazit článek
Nestárnoucí klasikou, kterou si při vánočních svátcích nechá ujít jen málokdo, je bezesporu i oblíbená pohádka Byl jednou jeden král. Pamatujete si ještě na Marušku, kterou si zahrála mladičká Milena Dvorská?

Kamarádi o Mileně Dvorské: Pila! Ale jen pro radost...

10. 5. 2012 11:08 zobrazit článek
Milena Dvorská měla ráda společnost. V pražském Podolí, kde bydlela, jsme ji našli mezi štamgasty restaurace U Horů.

Kamarádi o Mileně Dvorské: Pila! Ale jen pro radost...

9. 5. 2012 22:54 zobrazit článek
Milena Dvorská měla ráda společnost. V pražském Podolí, kde bydlela, jsme ji našli mezi štamgasty restaurace U Horů.

Krampol o lásce k Dvorské: Dopadlo to špatně!

4. 3. 2017 12:03 zobrazit článek
Milena Dvorská (†71) svého času pobláznila řadu mužů, a ani Jiří Krampol (78) nebyl výjimkou. Pro idnes.cz nyní prozradil, že se kvůli ní dokonce dal na herectví!

Utajená Krampolova láska: Miloval Dvorskou, jenže pak na chodbě přišla studená sprcha!

25. 2. 2017 15:03 zobrazit článek
Měl každou ženu, na kterou si ukázal. Tedy, skoro každou. Jiří Krampol (78) jako mladý kluk bláznivě miloval herečku Milenu Dvorskou (†71). Tak moc, že kvůli ní začal studovat DAMU.

Do Česka se vrátil zeť herečky Dvorské Parsifal i s celou rodinou. Chce práci!

30. 10. 2013 21:08 zobrazit článek
Tvrdil, že je mesiáš Parsifal Imanuel. Nyní změnil image a vrátil se do Česka. Jan Dvorský s manželkou Lucií, dcerou známé herečky Mileny Dvorské, plánuje, že v Praze zakotví natrvalo. Bývalý sektář teď hledá práci.

 Články 1-28 z celkových 28, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.