Miloš Zeman

Miloš Zeman

Politik/Politička   (Vysoce postavení politici)

Miloš Zeman (* 28. září 1944 Kolín) je český politik, ekonom, prognostik a prezident České republiky. Úřadu se ujal složením slibu 8. března 2013. V období 1993–2001 působil jako předseda České strany sociálně demokratické. V letech 1996–1998 zastával funkci předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a následující čtyři roky byl p..

celý text o "Miloš Zeman"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto politikovi/političce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 14124, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Okamura chválil v projevu Zemana, ten velebil SPD - videopřenos

9. 12. 2017 16:05 zobrazit článek
Praha - Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura řekl, že prezident Miloš Zeman je silnou osobností, která hájí svou vlast. Vyjádřil se tak ve svém úvodním projevu...

Okamura chválil v projevu Zemana, SPD rozhoduje o podpoře - videopřenos

9. 12. 2017 16:04 zobrazit článek
Praha - Předseda SPD Tomio Okamura řekl, že prezident Miloš Zeman je silnou osobností, která hájí svou vlast. Vyjádřil se tak ve svém úvodním projevu na dnešní konferenci strany, která...

Okamura chválil v projevu Zemana, SPD rozhoduje o podpoře - videopřenos

9. 12. 2017 15:43 zobrazit článek
Praha - Předseda SPD Tomio Okamura řekl, že prezident Miloš Zeman je silnou osobností, která hájí svou vlast. Vyjádřil se tak ve svém úvodním projevu na dnešní konferenci strany, která...

Okamurova SPD vyzdvihla Zemana, priamu podporu mu ale nedala

9. 12. 2017 22:47 zobrazit článek
Český prezident Miloš Zeman.

Zeman míří na sjezd okamurovců. Experti: Jde je žádat o podporu před volbami

9. 12. 2017 13:10 zobrazit článek
V Praze na Pankráci se v sobotu sejdou delegáti hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). Na celostátní konferenci budou rozhodovat, koho strana podpoří v lednové prezidentské volbě. Na sjezdu vystoupí i Miloš Zeman, který jinak navštěvuje pravidelně jen „srazy“ spřátelené Strany práv občanů (dříve Zemanovci). Podle expertů oslovených Blesk.cz jde z jeho strany o tah před volbami, sám prezident tvrdí, že hnutí o podporu žádat nebude.

Babiš: Polarizujeme společnost, já i Zeman. On si v tom libuje, mně to vadí

9. 12. 2017 3:00 zobrazit článek
Chtěl bych přesvědčit lidi, kteří mě nemají rádi, že se mýlí, řekl v rozhovoru pro iDNES.cz premiér Andrej Babiš. Nelíbí se mu, že polarizuje společnost, zatímco prezident Miloš Zeman si v tom podle něj libuje. „S ODS máme 103 poslanců. Doufám, že je přesvědčíme, aby nás tolerovali,“ řekl Babiš. Když ani nadvakrát s vládou neuspěje, chce nové volby. Další články k tématu:

Zeman podporu nedostal, s Okamurou se ale pochválili

9. 12. 2017 19:20 zobrazit článek
Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura v úvodním projevu na sobotní konferenci hnutí řekl, že prezident Miloš Zeman je silnou osobností, která hájí svou vlast. Na sjezdu vystoupil i Zeman. Řekl, že s SPD se na většině bodů shodne. Přímou podporu pro lednové prezidentské volby, ale SPD Zemanovi nevyslovila.

Zeman přijal demisi Sobotkovy vlády

5. 12. 2017 16:20 zobrazit článek
Prezident Miloš Zeman v úterý přijal demisi vlády premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD). Oznámil to mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Zeman zároveň pověřil kabinet, aby vykonával funkci do jmenování nové vlády.

Šéf ANO Babiš se radí s příštími ministry o plánech své budoucí vlády

4. 12. 2017 13:16 zobrazit článek
Šéf ANO a příští premiér Andrej Babiš si do centrály hnutí na pražském Chodově pozval na poradu budoucí ministry své vlády. Od devíti hodin ráno se s nimi radí o prvních krocích kabinetu, který prezident Miloš Zeman jmenuje 13. prosince poté, co se s nováčky ve vládě setká. Další články k tématu:

Šéf ANO Babiš se radí s příštími ministry o plánech své budoucí vlády

4. 12. 2017 12:50 zobrazit článek
Šéf ANO a příští premiér Andrej Babiš si do centrály hnutí na pražském Chodově pozval na poradu budoucí ministry své vlády. Od devíti hodin ráno se s nimi radí o prvních krocích kabinetu, který prezident Miloš Zeman jmenuje 13. prosince poté, co se s nováčky ve vládě setká. Další články k tématu:

Volby vyhraje Zeman, nebo Drahoš, ukázaly průzkumy

4. 12. 2017 16:59 zobrazit článek
Prezidentské volby v Česku příští rok zřejmě vyhraje prezident Miloš Zeman, nebo bývalý předseda Akademie věd Jiří Drahoš. Vyplývá to ze zjištění projektu Kdovyhrajevolby.cz, který ve svém modelu kombinuje průzkumy veřejného mínění a sázkové kurzy. Podle něj jsou šance Zemana a Drahoše na vítězství delší dobu poměrně vyrovnané, v současné době jsou ale mírně vyšší u Drahoše, na konci listopadu byly naopak u Zemana.

Lhal Zeman o kampani? Volební billboardy s prezidentem zaplavily Česko

4. 12. 2017 15:03 zobrazit článek
Po celé zemi se objevily billboardy s oficiálním logem prezidentské kampaně Miloše Zemana i s jeho podobiznou. Zadavatelem reklamy je zapsaný spolek Přátelé Miloše Zemana. Podle Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí Miloš Zeman i přes své sliby vede kampaň, kterou by měl nejpozději tři dny před volbami vyčíslit na svém transparentním účtu. Prezident se ale k poutačům nezná a dál odmítá, že by kampaň vedl.

Zeman vystoupí na sjezdu SPD. Okamurovci na něm budou rozhodovat, koho podpoří v prezidentské volbě

4. 12. 2017 19:10 zobrazit článek
Na sobotní konferenci hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) s projevem vystoupí prezident Miloš Zeman. Předseda hnutí Tomio Okamura nechtěl komentovat, zda by mohlo jeho hnutí doporučit svým voličům, aby dali hlas Zemanovi. Témata, která chce Zeman na sjezdu přednést, Okamura prý nezná.

Zeman ocenil program SPD, ale část z něj by vymazal

9. 12. 2017 15:57 zobrazit článek
Prezident Miloš Zeman v sobotu na celostátní konferenci SPD prohlásil, že se s hnutím Tomia Okamury ve velké většině témat shoduje. Prezident zalitoval, že nemá zákonodárnou iniciativu a vyslovil proto naději, že jej hnutí zastoupí. SPD naopak kritizoval za vymezování se vůči zahraničním misím české armády.

Zeman nevede kampaň, ale má billboardy. Nenakoupil je, ale přesto mu hrozí problém

4. 12. 2017 12:01 zobrazit článek
Prezident Miloš Zeman má problém. Když oznamoval svou kandidaturu, sliboval, že nepovede žádnou kampaň. Server Novinky.cz nyní upozorňuje na to, že se objevují billboardy s fotografií Zemana a heslem „Zeman znovu 2018“. Hrad však tvrdí, že prezident není zadavatelem plakátu.

Zeman vystoupí na sobotní konferenci SPD. Strana projedná, koho podpoří na Hrad

4. 12. 2017 18:02 zobrazit článek
Prezident Miloš Zeman v sobotu navštíví sjezd hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), kde přednese projev. V pondělí to oznámil mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček. Hnutí bude podle dřívějších informací na konferenci rozhodovat, koho podpoří v lednové prezidentské volbě. Podle Ovčáčka Zemanovo vystoupení není součástí volební kampaně. Prezidentův mluvčí nemá ani informace o tom, že by se Zeman chystal navštívit vedení KSČM. Další články k tématu:

Nepovedu kampaň, sliboval Zeman. Nyní se však objevují jeho billboardy

4. 12. 2017 9:40 zobrazit článek
Když prezident Miloš Zeman oznamoval, že bude na Hrad kandidovat znovu, prohlašoval, že nepovede žádnou kampaň. Na některých místech se však nyní objevily billboardy s prezidentovou fotografií a heslem „Zeman znovu 2018“. Hrad tvrdí, že prezident není zadavatelem plakátu.

Prezident Zeman v sobotu vystoupí na konferenci SPD Tomia Okamury

4. 12. 2017 19:26 zobrazit článek
Prezident Miloš Zeman v sobotu navštíví sjezd hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). Vystoupí na něm s projevem. ČTK to dnes sdělil mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.

Zeman vystoupí na sjezdu SPD. Strana určí, koho podpoří na Hrad

4. 12. 2017 19:45 zobrazit článek
UVNITŘ ANKETA. Prezident Miloš Zeman v sobotu navštíví sjezd hnutí Svoboda a přímá demokracie. Vystoupí na něm s projevem, sdělil mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.

Hrad: Prezident republiky přijme nové velvyslance

5. 12. 2017 19:34 zobrazit článek
Prezident republiky Miloš Zeman převezme ve středu dne 6. prosince 2017 od 14.00 hodin na Pražském hradě pověřovací listiny těchto nových velvyslanců v České republice.

Hrad: Prezident republiky jmenuje předsedu vlády

5. 12. 2017 12:01 zobrazit článek
Prezident republiky Miloš Zeman jmenuje ve středu dne 6. prosince 2017 ve 13.00 hodin na Pražském hradě Andreje Babiše do funkce předsedy vlády.

Billboardy jako od chytré horákyně: Zeman agituje neagituje...

5. 12. 2017 9:01 zobrazit článek
V oblečené neoblečené chytré horákyni se zřejmě zhlédl Miloš Zeman (73). Ačkoli prohlašoval, že nepovede žádnou osobní prezidentskou kampaň, objevily se všude billboardy s oficiálním logem této kampaně i s jeho podobiznou.

Prezident Zeman dnes přijme demisi Sobotkovy vlády

5. 12. 2017 7:08 zobrazit článek
Praha - Prezident Miloš Zeman dnes přijme demisi vlády Bohuslava Sobotky (ČSSD), kterou koaliční kabinet sociálních demokratů, hnutí ANO a lidovců podal minulý týden. Ve středu se Zeman...

Prezident Zeman dnes přijme demisi Sobotkovy vlády

5. 12. 2017 7:05 zobrazit článek
Praha - Prezident Miloš Zeman dnes přijme demisi vlády Bohuslava Sobotky (ČSSD), kterou koaliční kabinet sociálních demokratů, hnutí ANO a lidovců podal minulý týden. Ve středu se Zeman...

Hrad: Prezident republiky přijal demisi vlády

5. 12. 2017 19:34 zobrazit článek
Prezident republiky Miloš Zeman přijal v úterý dne 5. prosince 2017 demisi vlády.

Prezident Zeman vymenuje Babiša za premiéra v stredu o 13.00 h

5. 12. 2017 12:52 zobrazit článek
Český prezident Miloš Zeman (vľavo) a líder hnutia ANO Andrej Babiš.

Prezident Zeman prijal demisiu vlády premiéra Bohuslava Sobotku

5. 12. 2017 19:54 zobrazit článek
Na snímke český prezident Miloš Zeman.

Zbabělá EU dělá vše pro převahu propalestinských hnutí, tvrdí Zeman

9. 12. 2017 18:01 zobrazit článek
Zbabělá Evropská unie dělá vše pro to, aby propalestinské teroristické hnutí mělo převahu nad hnutím proizraelským. Na sobotní konferenci hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) to řekl prezident Miloš Zeman. Český prezident, známý svými proizraelskými postoji, v minulých dnech přivítal vyjádření amerického prezidenta Donalda Trumpa o přesunu americké ambasády do Jeruzaléma. Další články k tématu:

Zeman přijal demisi vlády, prozatímně ji pověřil výkonem funkce

5. 12. 2017 18:24 zobrazit článek
Prezident Miloš Zeman dnes přijal demisi vlády premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD). Pražský hrad o tom informoval v tiskové zprávě. Koaliční kabinet ČSSD, ANO a KDU-ČSL pověřil Zeman prozatímně výkonem funkce do jmenování nové vlády. Andreje Babiše (ANO) se chystá Zeman jmenovat předsedou vlády tuto středu odpoledne, jeho menšinový kabinet o týden později.

Babiš: Budeme makat, i bez důvěry

9. 12. 2017 18:04 zobrazit článek
Premiér Andrej Babiš chce začít naplno vládnout hned 13. prosince, kdy prezident Miloš Zeman jmenuje jeho menšinový kabinet. Podporu či toleranci ostatních stran chce získat na základě programové shody.

 Články 1-30 z celkových 14124, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Související..

Mirek Topolánek Václav Klaus Václav Havel Karel Schwarzenberg George W. Bush Vlastimil Tlustý