Miloslav Zapletal

Miloslav Zapletal

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-4 z celkových 4, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Missky jsem vyměnil za kozy, krávy, koně a nelituji, říká Zapletal

19. 4. 2014 0:30 zobrazit článek
Bývalý šéf Miss ČR Miloslav Zapletal (71) teď dělí svůj čas mezi krávy, koně a kozy. Když před lety prodal práva k soutěži krásy, rozhodl se zrekonstruovat statek v malé obci Ostrov. Málem si při tom všem hospodaření ani nevzpomněl, že od prvního ročníku soutěže krásy letos uplynulo pětadvacet let. Další články k tématu:

Štěpánová s manželem: Hororová romantika

29. 6. 2011 6:14 zobrazit článek
Bára Štěpánová se objevila na veselce Jany Blochové, která se vzpamatovala z rozvodu s nevěrným Miroslavem Mackem a do třetice si brala fešného Angličana Petera Whitea. Bára zase ukázala, že nemá vkus. Herečka Kateřina Brožová je nádherná žena, která svůj půvab neobratným oblékáním zazdívá. To dokázala i při pózování v jistém kadeřnickém salónu, kam si přišla obarvit hlavinku. S módou bojuje i manželka muzikanta Daniela Landy, režisérka Miriam, jež zavítala na premiéru filmové hudební komedie V peřině. A na svém statku se počtvrté ženil i exprezident Miss ČR, Miloslav Zapletal...

Bývalý šéf Miss Zapletal: jen co postavil farmu, počtvrté se oženil

28. 6. 2011 13:15 zobrazit článek
Bývalý šéf soutěže Miss ČR Miloslav Zapletal dal českému showbyznysu definitivní sbohem. Na prahu sedmdesátky se rozhodl usadit se a pojal to stylově: zrekonstruoval farmu a počtvrté se oženil. Další články k tématu:

Missky jsem vyměnil za kozy, krávy, koně a nelituji, říká Zapletal

19. 4. 2014 1:28 zobrazit článek
Bývalý šéf Miss ČR Miloslav Zapletal (71) dělí svůj čas mezi krávy, koně, kozy a další zvěř. Když před lety prodal práva k soutěži krásy, rozhodl se dokončit rekonstrukci statku v obci Ostrov. Málem si při tom všem hospodaření ani nevzpomněl, že od prvního ročníku Miss letos uplynulo pětadvacet let. Další články k tématu:

 Články 1-4 z celkových 4, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.