Mirek Topolánek

Mirek Topolánek

Politik/Politička   (Vysoce postavení politici)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto politikovi/političce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 1635, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Petr Fiala napsal knihu, v níž napadl Topolánka slovy o buranech. A ten se mu hrozně vysmál

29. 9. 2017 15:51 zobrazit článek
Předseda ODS Petr Fiala se rozhodl před volbami předložit svým voličům novou knihu „Profesor na frontové linii“. V ní mimo jiné hovoří o tom, že za ztrátou voličů v minulosti stojí i nálepka buranské strany, kterou ODS získala za vlády premiéra Mirka Topolánka. Píše o tom server iDnes.cz. A Topolánek již neváhal a zareagoval.

Svědectví o Dalíkovi: Působí zlomeně. Takto se choval ve vězení. A je zde linka na Slovensko

26. 7. 2017 10:38 zobrazit článek
Pět let natvrdo, ještě o rok více než původně. To je výsledek úterního soudu s Markem Dalíkem v kauze uplácení kolem státní zakázky na nákup obrněnců Pandur. Dalík, v té době poradce premiéra Mirka Topolánka, už jednou dostal nepodmíněně čtyři roky, jenže Nejvyšší soud rozsudek zrušil, neboť podle něj vrchní soud původně použil špatný zákon.

Marek Dalík naznačil, že chce mluvit

26. 7. 2017 12:01 zobrazit článek
Skrytý vzkaz lobbisty Mirku Topolánkovi

Topolánka Ex je pod čepcem: Dvořáková si vzala dubajského boháče!

16. 6. 2017 16:36 zobrazit článek
Hledala štěstí v Dubaji a také ho našla! Expartnerka Tomáše Topolánka (23) se tři roky po rozvodu se synem bývalého premiéra Mirka Topolánka (61) provdala za jihoafrického pracháče, se který žije v Emirátech.

ČSSD sází na Ostraváka. Zaorálek v čele? Fajn volba, zaznělo z kraje

16. 6. 2017 9:38 zobrazit článek
Ostrava je městem, odkud do vysoké politiky přišel nynější ministr zahraničí, místopředseda sociální demokracie a po odstoupení jejího předsedy nový celostátní lídr pro parlamentní volby. Pokud by ČSSD uspěla, mohl by se Lubomír Zaorálek stát také druhým českým premiérem pocházejícím z Moravskoslezského kraje. Prvním byl Mirek Topolánek.

Politický islám mimo zákon, postavit ho na roveň nacismu a komunismu, burcuje Topolánek

21. 5. 2017 10:48 zobrazit článek
Někdejší premiér za ODS Mirek Topolánek se prostřednictvím internetové televize DVTV.cz obrátil na občany a promluvil k nim v pořadu Apel. Varuje je před islámem jako ideologií, která se podobá nacismu a komunismu.

Tohle Sobotka prohrál. Sprostý lhář, zaznívá po stanovení Pilného jako ministra financí

18. 5. 2017 6:56 zobrazit článek
Novým ministrem financí po Andreji Babišovi (ANO) by se měl stát dosavadní předseda hospodářského výboru Sněmovny, poslanec ANO Ivan Pilný. Co na jeho nominaci říkají poslankyně ODS Jana Černochová, ekonomka Ilona Švihlíková a bývalý spolupracovník Mirka Topolánka Martin Schmarcz?

Topolánek: Politický islám je ideologie, ne nepodobná nacismu a komunismu

18. 5. 2017 12:04 zobrazit článek
Islámské právo šaría neumožňuje svobodu vyznání, myšlení, uměleckého projevu, tisku, říká bývalý premiér Mirek Topolánek.

Proč by se měl Mirek Topolánek stydět

16. 5. 2017 13:16 zobrazit článek
Před soudem začal proces s bývalou ministryní obrany Vlastou Parkanovou

Topolánka Ex je pod čepcem: Dvořáková si vzala dubajského boháče!

13. 6. 2017 7:46 zobrazit článek
Hledala štěstí v Dubaji a také ho našla! Expartnerka Tomáše Topolánka (23) se tři roky po rozvodu se synem bývalého premiéra Mirka Topolánka (61) provdala za jihoafrického pracháče, se který žije v Emirátech.

Bělobrádek křtil knihu, přišel i Topolánek

1. 6. 2017 15:57 zobrazit článek
Vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) představil ve čtvrtek svou knihu s názvem Na život!. Pokřtít mu ji pomohli expremiér Petr Pithart, Zuzana Roithová a literární historik Jiří Padevět. Křtu se zúčastnili také bývalý premiér za ODS Mirek Topolánek a předseda poslaneckého klubu Úsvitu Marek Černoch.

Mirek Topolánek přijal Krista: Teď je z něj bohabojný křesťan!

30. 5. 2017 15:33 zobrazit článek

Soud znovu otevře kauzu pandurů a lobbisty Dalíka. Vrátí se za mříže?

23. 7. 2017 12:00 zobrazit článek
Trestní kauza lobbisty Marka Dalíka vstoupí příští týden do další fáze. Po Dalíkově pravomocném odsouzení za pokus o podvod, jeho nástupu do vězení k vykonání čtyřletého trestu a následném propuštění po zrušení verdiktu Nejvyšším soudem se bude právním hodnocením případu znovu zabývat odvolací senát. Obžaloba bývalého poradce expremiéra Mirka Topolánka (ODS) souvisí s nákupem obrněnců Pandur pro českou armádu, připomíná ČTK.

Odvolací senát se vrátí ke kauze lobbisty Dalíka a pandurů

23. 7. 2017 10:43 zobrazit článek
Trestní kauza lobbisty Marka Dalíka vstoupí příští týden do další fáze. Po Dalíkově pravomocném odsouzení za pokus o podvod, jeho nástupu do vězení k vykonání čtyřletého trestu a následném propuštění po zrušení verdiktu Nejvyšším soudem se bude právním hodnocením případu znovu zabývat odvolací senát. Obžaloba bývalého poradce expremiéra Mirka Topolánka (ODS) souvisí s nákupem obrněnců Pandur pro českou armádu.

Vše se bortí, konec našeho světa, zaznělo z okolí špičky KDU-ČSL. A padly výčitky na podrazy z minulosti. Výživné

13. 7. 2017 10:50 zobrazit článek
Spolupracovník místopředsedy vlády a šéfa KDU-ČSL Pavla Bělobrádka a někdejší poradce Mirka Topolánka Martin Schmarcz i nadále vysílal přes Facebook jeden vzkaz za druhým. V minulých dnech uvedl, že Václav Klaus je stejný Putinův kámoš jako Cyril Svoboda. A jeho „nenávistná třetina“ ODS otevřela cestu k moci Babišovi, když sestřelila Mirka Topolánka, který by jej nikdy k moci nepustil. Nyní pokračoval a dal najevo, že cítí deziluzi z politického vývoje v naší zemi.

A sakra, Marku Dalíku. Ono to s tím zbavením se kriminálu nemusí být tak žhavé, ukáže se již brzy

12. 7. 2017 12:04 zobrazit článek
Koncem července bude Vrchní soud v Praze projednávat případ, který v posledních letech rezonuje celou českou veřejností. Kdo by neznal jméno Marka Dalíka, že? Před senát tedy opět předstoupí po zrušení původního pravomocného rozsudku Nejvyšším soudem a propuštění z vězení lobbista a bývalý poradce premiéra Mirka Topolánka (ODS).

Jsem z toho na prášky. Noční výstup Bělobrádkova muže vás strhne slovy o Babišovi, Klausovi, Putinovi a budoucnosti

12. 7. 2017 12:04 zobrazit článek
Václav Klaus je stejný Putinův kámoš jako Cyril Svoboda. A jeho „nenávistná třetina“ otevřela cestu k moci Babišovi, když sestřelila Mirka Topolánka, který by jej nikdy k moci nepustil. Tito lidé jsou prý užiteční idioti a měli by se modlit, aby jim to pánbůh odpustil. Toto všechno na ně během noci z úterka na středu vychrlil Martin Schmarcz, spolupracovník místopředsedy vlády Pavla Bělobrádka a někdejší poradce Mirka Topolánka.

Horko u soudu: Dalík promluvil a vyslovil jméno, kdo prý chtěl peníze. Soudce odmítl vystoupení Topolánkové...

26. 7. 2017 0:05 zobrazit článek
Marek Dalík po dnešku znovu zamíří do vězení. A dostal o rok víc za údajnou výzvu k úplatku třikrát šest milionů eur za zprostředkování nového kontraktu na obrněné transportéry Pandur. Přestože šlo o údajný úplatek, vrchní soud někdejšího lobbistu a pravou ruku premiéra za ODS Mirka Topolánka opět poslal za mříže za podvod ve stádiu přípravy. Vyjma pětiletého trestu (osm měsíců má za sebou ve Znojmě), musí znovu zaplatit čtyřmilionovou pokutu.

Za Topolánka jsme měli nálepku buranské strany, píše ve své knize Fiala

27. 9. 2017 12:03 zobrazit článek
Za ztrátu voličů v minulosti může podle šéfa ODS Petra Fialy opoziční smlouva s ČSSD a také nálepka buranské strany, kterou strana získala za vlády Mirka Topolánka. Fiala si pomaloval tvář vojenským maskováním, vzal si kravatu také ve vojenských barvách a necelý měsíc před volbami předkládá čtenářům svou novou knihu Profesor na frontové linii. Další články k tématu:

Za Topolánka jsme měli nálepku buranské strany, píše ve své knize Fiala

27. 9. 2017 13:49 zobrazit článek
Za ztrátu voličů v minulosti může podle šéfa ODS Petra Fialy opoziční smlouva s ČSSD a také nálepka buranské strany, kterou strana získala za vlády Mirka Topolánka. Fiala si pomaloval tvář vojenským maskováním, vzal si kravatu ve vojenských barvách a necelý měsíc před volbami předkládá čtenářům svou novou knihu Profesor na frontové linii. Další články k tématu:

Spojil Topolánka s Dalíkem, pomohl i dalším. Jako kmotr z byznysu ale příliš neuspěl

17. 8. 2017 1:14 zobrazit článek
Podnikatel Jaroslav Veverka asistoval u politické kariéry Mirka Topolánka, Marka Dalíka nebo Pavla Bělobrádka. Do jeho zájmové sféry patří lidé jako šéf ČEZ Daniel Beneš nebo miliardář Pavel Tykač. Veverkova hlavní společnost Noen projektuje zařízení pro energetiku a těžařský průmysl, nyní bojuje o zakázky.

Před 10 lety prošel „Topolánkův batoh“ a lékaři začali vybírat poplatky. Dnes se o nich mluví zase

7. 8. 2017 0:01 zobrazit článek
Před deseti lety, v úterý 21. srpna, schválila Sněmovna vládní návrh zákona o stabilizaci veřejných rozpočtů, označovaný také jako reforma veřejných financí nebo Topolánkův batoh, podle tehdejšího premiéra Mirka Topolánka z ODS. Reforma zavedla mimo jiné poplatky u lékaře a superhrubou mzdu, tedy zdaňování mezd ze základu zvýšeného o odvody zaměstnavatele na zdravotní a sociální pojištění. Zákon kritizovala levicová opozice, výhrady měli i někteří koaliční poslanci.

Vzpomeňte si na exministra Julínka: Právě před deseti lety byly schváleny zdravotnické poplatky

6. 8. 2017 15:32 zobrazit článek
Před deseti lety, v úterý 21. srpna, schválila Sněmovna vládní návrh zákona o stabilizaci veřejných rozpočtů nazývaný také reformou veřejných financí nebo Topolánkův batoh, podle tehdejšího premiéra Mirka Topolánka z ODS. Reforma zavedla mimo jiné poplatky u lékaře a superhrubou mzdu, tedy zdaňování mezd ze základu zvýšeného o odvody zaměstnavatele na zdravotní a sociální pojištění. Zákon kritizovala levicová opozice, výhrady měli i někteří koaliční poslanci.

Před 10 lety prošel „Topolánkův batoh“ a lékaři začali vybírat poplatky. Dnes se o nich mluví zase

6. 8. 2017 15:59 zobrazit článek
Před deseti lety, v úterý 21. srpna, schválila Sněmovna vládní návrh zákona o stabilizaci veřejných rozpočtů, označovaný také jako reforma veřejných financí nebo Topolánkův batoh, podle tehdejšího premiéra Mirka Topolánka z ODS. Reforma zavedla mimo jiné poplatky u lékaře a superhrubou mzdu, tedy zdaňování mezd ze základu zvýšeného o odvody zaměstnavatele na zdravotní a sociální pojištění. Zákon kritizovala levicová opozice, výhrady měli i někteří koaliční poslanci.

Dalík se musí chystat do vězení, soud už mu poslal výzvu k nástupu

16. 10. 2017 12:30 zobrazit článek
Bývalý lobbista Marek Dalík se musí opět připravit k nástupu do vězení. Městský soud v Praze mu již poslal výzvu, přesný termín nástupu však sdělit zatím nemohl. Někdejší pravá ruka premiéra Mirka Topolánka byla v červenci odsouzena na pět let za pokus o podvod při nákupu obrněných vozidel pandur. Další články k tématu:

Dalík se musí chystat do vězení, soud už mu poslal výzvu k nástupu

16. 10. 2017 12:01 zobrazit článek
Bývalý lobbista Marek Dalík se musí opět připravit k nástupu do vězení. Městský soud v Praze mu již poslal výzvu, přesný termín nástupu však sdělit zatím nemohl. Někdejší pravá ruka premiéra Mirka Topolánka byla v červenci odsouzena na pět let za pokus o podvod při nákupu obrněných vozidel pandur. Další články k tématu:

Jak Paroubek svrhl Topolánka. Pád české vlády v roce 2009 slyšeli až v Bruselu

12. 10. 2017 15:00 zobrazit článek
Bylo to poprvé v historii Česka, kdy ve sněmovně prošel návrh na vyslovení nedůvěry vládě. Pád koaliční vlády Mirka Topolánka na jaře 2009 slyšeli i v Bruselu. Česká republika tehdy totiž předsedala Evropské unii.

POLITIKA: Omyl profesora Fialy

10. 10. 2017 1:49 zobrazit článek
Ve své knize „Profesor na frontové linii“ si Petr Fiala všímá i historie ODS. Tvrdí, že za odchod voličů od ODS může opoziční smlouva a nálepka buranské strany za Mirka Topolánka.

Mirek Topolánek hodil granát do Babišovy kampaně

17. 10. 2017 22:15 zobrazit článek
Bývalý premiér a předseda ODS Mirek Topolánek možná velmi rázně zasáhl do předvolební kampaně. Na svém Twitteru totiž zveřejnil neobyčejně výbušné tvrzení týkající se kauzy Čapí hnízdo. Ta již skoro dva roky pronásleduje favorita voleb, předsedu ANO Andreje Babiše.

Exministr Barták opět obhajoval nákup letadel CASA. Šlo o správný produkt za odpovídající cenu, věří

17. 10. 2017 12:00 zobrazit článek
O pořízení transportních letounů za více než 3,5 miliardy korun rozhodla v roce 2009 druhá vláda Mirka Topolánka.

 Články 1-30 z celkových 1635, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Související..

Miloš Zeman Václav Havel Václav Klaus Karel Schwarzenberg George W. Bush Vlastimil Tlustý