Mirek Topolánek

Mirek Topolánek

Politik/Politička   (Vysoce postavení politici)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto politikovi/političce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 1824, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Kandidát Mirek Topolánek: Evropa musí chránit svoje hranice!

9. 12. 2017 4:59 zobrazit článek
Kandidaturu na prezidenta oznámil doslova za pět minut dvanáct. Rozhodnutí Mirka Topolánka (61) pro návrat do vrcholné politiky řadu lidí šokovalo nebo minimálně překvapilo. Ale hodně z nich i potěšilo, což bylo patrné také při úterní návštěvě bývalého premiéra v Moravskoslezském kraji.

ROZHOVOR S...Mirkem Topolánkem o jeho vztahu k Valašsku, kde se narodil a chodil do školy

9. 12. 2017 21:03 zobrazit článek
Valašství je stav duše a Valachem jsem doživotně, říká vsetínský rodák Mirek Topolánek.

Topolánkova žena: Svého „Dalíka“ jsem bohužel nenašla. Kvůli manželovi mě i napadli

9. 12. 2017 6:02 zobrazit článek
Mirka Topolánka si vzala Lucie Talmanová v roce 2010. Když jí nyní manžel doma říkal, že zvažuje prezidentskou kandidaturu, stačilo pár minut na to, aby ho podpořila. V Praze kvůli tomu už čelila slovnímu napadení. Někdejší poslankyně však vzkázala v pořadu „Káva s první dámou“, že se umí bránit. Chránit chce i svého 10letého syna Nicolase, se kterým si doma řekli: „Zima se blíží.“ Talmanová se však nebránila ani dotazu na Marka Dalíka.

Majetek Mirka Topolánka: Sám prý nic nevlastní a na účtu má několik set tisíc. Něco prý ale nesedí...

9. 12. 2017 12:49 zobrazit článek
MF Dnes se rozhodla „pošťourat“ v majetkových poměrech kandidáta na prezidenta Mirka Topolánka. Měsíc poté, co bývalý český premiér oznámil svou kandidaturu na Hrad, uvedl, že sám nic nevlastní a na běžném účtu má prý stovky tisíc korun.

Když Ondráček dohlížel na BIS, mlčeli jste, vyčetl Topolánek soupeřům

5. 12. 2017 21:02 zobrazit článek
Prezidentský kandidát Mirek Topolánek se pustil do svých konkurentů Michala Horáčka a Jiřího Drahoše kvůli sporu o sněmovní post pro komunistu Zdeňka Ondráčka. Podle Topolánka hrají oba divadlo, když nyní brojí proti Ondráčkovi. Horáček kontroval poukázáním na vztah mezi Topolánkem a trestaným lobbistou Markem Dalíkem. Další články k tématu:

Když Ondráček dohlížel na BIS, mlčeli jste, vyčetl Topolánek soupeřům

5. 12. 2017 21:00 zobrazit článek
Prezidentský kandidát Mirek Topolánek se pustil do svých konkurentů Michala Horáčka a Jiřího Drahoše kvůli sporu o sněmovní post pro komunistu Zdeňka Ondráčka. Podle Topolánka hrají oba divadlo, když nyní brojí proti Ondráčkovi. Horáček kontroval poukázáním na vztah mezi Topolánkem a trestaným lobbistou Markem Dalíkem. Další články k tématu:

Okamura? Babiš hraje hru, má strach, vidí Erik Best a říká, co Drahoš- Sobotka a Mirek Topolánek

5. 12. 2017 7:52 zobrazit článek
Jak dopadne Babišova první vláda? Získá důvěru? A přeje si to vůbec Andrej Babiš? Politický analytik a letitý pozorovatel našeho politického zákulisí Erik Best přináší pro ParlamentníListy.cz velmi zajímavé úvahy a spekulace, které je možné v kuloárech zachytit. Podobně i ve věci prezidentských voleb. Best připomněl jednu pozoruhodnou teorii o tom, proč se do klání o Hrad na poslední chvíli zapojil Mirek Topolánek.

Asi mu schází pocit moci, říká o Topolánkovi Třeštíková. V jeho vládě zůstala jen několik dnů

3. 12. 2017 9:01 zobrazit článek
Knihu, v níž s jistou hořkostí dokumentaristka Helena Třeštíková vzpomíná i na expremiéra Mirka Topolánka, v jehož vládě usedla na pouhé dva týdny, vydala jen chvíli před tím, než tentýž bývalý politik oznámil prezidentskou kandidaturu. „Je to poměrně kuriózní. Bylo to pro mně skutečně úplně nečekané,“ řekla v rozhovoru pro server Lidovky.cz. „Myslím, že v zájmu nás všech bychom si měli přát, aby se politika kultivovala a aby se dramatické chvíle už neopakovaly,“ dodala k jeho kroku. Další články k tématu:

VIDEO Mirek Topolánek rozsekal publikum: O Ukrajině vím hovno... pardon hodně. Promiňte, chce se mi na záchod

9. 12. 2017 21:03 zobrazit článek
Mirek Topolánek jako zkušený politický matador ví, že prezident se zabývá i zahraniční politikou České republiky. Že mu zahraniční politika a v jejím rámci především obrana České politiky není lhostejná, ukázal v nedávném vystoupení v Brně po boku Václava Klause mladšího (ODS), ale nejen tam. Na jedné z debat mu to ovšem ujelo a pronesl sprosté slovo.

Jiří Paroubek: To je sprosťáctví protikandidátů Miloše Zemana

3. 12. 2017 9:42 zobrazit článek
"Vstupem Mirka Topolánka do volebního boje před prezidentskými volbami došlo k přitvrzení kampaně," píše ve svém komentáři bývalý premiér a předseda ČSSD Jiří Paroubek a má k tomu argumenty.

Topolánek: Pravda a láska zvítězí. Musí

5. 12. 2017 12:01 zobrazit článek
„Razím zásadu – ve zdravém těle, zdravý duch. Proto jsem minulý týden přijal výzvu a uběhl Kilák,“ podpotkl prezidentský kandidát Mirek Topolánek k pořádu, jehož se zúčastnil. Video z něj sdílel nyní na svém facebookovém profilu.

Odkryto, kdo skutečně vládne ČSSD. Temná spojení? Zkušená žena též drsně o Topolánkovi a Nagyové

5. 12. 2017 12:01 zobrazit článek
K situaci v sociální demokracii, ale nejen k ní, se v rozhovoru pro Lidové noviny vyjádřila bývalá poslankyně ČSSD Marie Benešová. Ta se netají obavou, že sociální demokracie vypadne při současném vývoji ze Sněmovny. Své pak řekla rovněž ke kandidatuře Mirka Topolánka na post hlavy státu, jež ji překvapila. Jeho éru totiž považuje za neštěstí pro tuzemskou justici.

Helena Třeštíková o Topolánkovi: Je to alfa samec

3. 12. 2017 13:03 zobrazit článek
Dokumentaristka Helena Třeštíková v rozhovoru pro server Lidovky.cz prozradila, že ji překvapilo rozhodnutí Mirka Topolánka vracet se do politiky. Měla pocit, že je spokojený ve světě byznysu. Dokonce ho prý soukromě pochválila za to, že už se do politiky nevrací. A pak to přišlo. Topolánek je podle jejího názoru alfa samec, kterému zřejmě schází adrenalin.

Slavný jazykovědec bez obalu: Zemanovi s Topolánkem chybí slušné vychování

3. 12. 2017 9:50 zobrazit článek
Český jazykovědec Karel Oliva v rozhovoru pro server iDNES.cz prozradil, co vypovídá o Miloši Zemanovi, Mirku Topolánkovi, Bohuslavu Sobotkovi, Jiřím Drahošovi či Michalu Horáčkovi jejich mluva. Nahlédněte.

„Mám k vám sympatie, na druhé straně vás nesnáším.“ Horáček se na vlastní akci utkal s divákem. A pak drsně potupil Drahoše

2. 12. 2017 21:59 zobrazit článek
REPORTÁŽ Kritikou Miloše Zemana, „chemika“ profesora Drahoše i Mirka Topolánka nešetřil na předvolebním setkání v Berouně Michal Horáček. Hlava státu chce být podle něj pražským kavárníkem, ale inteligenčně na to nemá. Žmoulá čepici před čínským komunistou a vedle své kanceláře má největší bezpečnostní riziko – Martina Nejedlého. Současný prezident by si měl také vzít příklad ze svého slovenského protějšku Andreje Kisky. Mladí i starší, muži i ženy – do kulturního domu dorazilo několik desítek lidí.

Topolánek: Pokud EU selže, musíme si chránit hranice sami. A islám je hrozba

2. 12. 2017 9:01 zobrazit článek
K vystoupení Česka z EU je prezidentský kandidát a bývalý český premiér Mirek Topolánek skeptický. „Nejsme Velká Británie a nemáme její postavení bývalé koloniální velmoci,“ říká. Mnoho Čechů si podle něj stále neuvědomuje, že celá řada důležitých a strategických rozhodnutí se odehrává v zahraničí včetně Bruselu. Jako prezident to chce vysvětlovat. Na co se bude v kampani zaměřovat? A na jaké voliče cílí? To Topolánek řekl v rozhovoru pro web Info.cz.

Topolánek začal kampaň v Olomouci, zamířil do Šantovky i za arcibiskupem

2. 12. 2017 9:02 zobrazit článek
Prezidentský kandidát Mirek Topolánek na svém předvolebním turné v pátek zamířil do Olomouce.

Drahoši a Horáčku, nedělejte sprosté podpásovky na Zemana, nebo se vám to vrátí, varuje Paroubek

4. 12. 2017 0:23 zobrazit článek
Bývalý premiér Jiří Paroubek je přesvědčen o tom, že svým příchodem Mirek Topolánek do volebního boje před prezidentskými volbami přinutil ostatní prezidentské kandidáty přitvrdit ve svých kampaních. „Horáček a Drahoš o postup do druhého kola skoro nebojovali, ale teď jako by chytili druhý dech,“ řekl expremiér.

Topolánek velmi tvrdě kritizoval EU a řekl, jaký byl plán s Drahošem

5. 12. 2017 15:37 zobrazit článek
REPORTÁŽ „Evropská unie je vlastně dluhovou unií, kde většina členských států nedodržuje stanovená ekonomická pravidla – a nic se neděje. Pokud by Česko přijalo euro, daleko hůře bychom se potom vyrovnávali s ekonomickými problémy, které nastanou po současné hospodářské konjunktuře. A Miloš Zeman by měl už z Hradu odejít i s Jiřím Ovčáčkem a napsat někde na venkově o svém působení v české politice humoristický román.“ Podobné nekompromisní názory i různá vtipná doporučení zazněla z úst Mirka Topolánka v ostravské restauraci U Křížánka, kam přijel besedovat s místními lidmi v rámci své prezidentské kampaně.

Topolánek a Horáček se tvrdě hádají. Řeší Dalíka, Mynáře i „krvavé“ peníze

5. 12. 2017 21:29 zobrazit článek
Mezi prezidentskými kandidáty Mirkem Topolánkem a Michalem Horáčkem se rozhořela vášnivá hádka. Arénou je jim Twitter a předmětem sporu nominace komunisty Zdeňka Ondráčka do čela sněmovní komise pro kontrolu GIBS. „Celé je to jen divadýlko,“ šťouchl si Topolánek do Horáčka, který se dopisem šéfovi ANO Andreji Babišovi snažil nominaci Ondráčka zarazit. Textař zareagoval mimo jiné zmínkou o expremiérově vězněném příteli Marku Dalíkovi. A sám čelil výpadu ohledně „krvavých peněz“ z hazardu.

Zeman mluví sprostě schválně, Babiš přirozeně, říká jazykovědec

3. 12. 2017 3:04 zobrazit článek
Miloš Zeman ani Mirek Topolánek nemají na rozdíl od většiny prezidentských kandidátů slušné vychování, míní přední jazykovědec Karel Oliva. Vulgarismy nešetří ani Andrej Babiš, který si však podle lingvisty nemůže pomoci. Naopak vyjadřování Michala Horáčka a Jiřího Drahoše je bezvadné, říká Oliva v rozhovoru pro MF DNES. Další články k tématu:

Drahoš na sebe chce upozornit konspiracemi, tvrdí Zeman. Dezinformací se ale bojí i další kandidáti

1. 12. 2017 16:44 zobrazit článek
Obavy z ovlivnění voleb vyjádřili i Michal Horáček a Mirek Topolánek.

Jiří Paroubek: Sprosťáctví protikandidátů Miloše Zemana

3. 12. 2017 6:04 zobrazit článek
"Vstupem Mirka Topolánka do volebního boje před prezidentskými volbami došlo k přitvrzení kampani," píše ve svém komentáři bývalý premiér a předseda ČSSD Jiří Paroubek a má k tomu argumenty.

»Tvrďák« Topolánek: Bereme jen pracanty

1. 12. 2017 15:03 zobrazit článek
Česká republika musí zůstat v Evropské unii, ale měla by odmítnout euro a kvóty na přijímání uprchlíků. Mirek Topolánek (61) to včera řekl na tiskové konferenci věnované zahraničněpolitickým tématům, kterou označil za začátek své prezidentské kampaně.

Topolánek a zahraniční politika

1. 12. 2017 1:37 zobrazit článek
Evropa musí chránit svoje hranice - to bylo jedno z hesel, které dnes představil Mirek Topolánek na tiskové konferenci v Obecním domě v Praze. Jednoznačně se vyslovil proti přijetí eura a představil další vize své případné zahraniční politiky.

Přituhuje. Hodně. Nový průzkum před válkou o Hrad: Ve vedení stále Zeman, ale je zde velké překvapení

30. 11. 2017 13:20 zobrazit článek
Je tu další průzkum sondující nálady voličů před blížícími se prezidentskými volbami. Nejvíce občanů by rádo vidělo na Hradě Miloše Zemana. Bitva o Hrad ale nemusí být tak jednoznačná, jak se ještě donedávna zdálo. Stále více lidí totiž uvažuje o tom, že by na Hrad zvolili expremiéra Mirka Topolánka.

Zeman mluví sprostě schválně, Babiš přirozeně, říká jazykovědec

3. 12. 2017 1:01 zobrazit článek
Miloš Zeman ani Mirek Topolánek nemají na rozdíl od většiny prezidentských kandidátů slušné vychování, míní přední jazykovědec Karel Oliva. Vulgarismy nešetří ani Andrej Babiš, který si však podle lingvisty nemůže pomoci. Naopak vyjadřování Michala Horáčka a Jiřího Drahoše je bezvadné, říká Oliva v rozhovoru pro MF DNES. Další články k tématu:

Ovlivňování voleb se obávají i další kandidáti. Horáček: Je to na místě

1. 12. 2017 21:03 zobrazit článek
Riziko záměrného ovlivňování voleb v Česku dezinformacemi připustili také prezidentští kandidáti Michal Horáček a Mirek Topolánek. Vratislav Kulhánek a Jiří Hynek věří, že čeští voliči budou k volbám přistupovat se zdravým rozumem.

Ivan Langer: Vydělávám mnohem víc než v politice. Mirku Topolánku, abych ti dal víc peněz, budeš se muset snažit

1. 12. 2017 9:04 zobrazit článek
Langer politiku opustil již před sedmi lety a tvrdí, že bez ní je mu mnohem lépe, i když nemůže vyloučit, že ho mrzí, že již nemůže zasahovat do věcí, které by rád změnil, či udělal jinak. „Je pravda, že teď vydělávám mnohem více peněz, než v politice, živím se jako advokát a hodně peněz věnuji nadacím,“ upřesnil v Osmičce Heleny Šulcové s tím, že si sice mnoho lidí nemyslí, že je darebák, ale on si stojí za tím, že je zodpovědny člověk.

‚Čelíme hybridnímu konfliktu.‘ Riziko ovlivňování voleb připustili i Horáček a Topolánek

1. 12. 2017 16:29 zobrazit článek
Riziko záměrného ovlivňování voleb v Česku dezinformacemi připustili také prezidentští kandidáti Michal Horáček a Mirek Topolánek. Vratislav Kulhánek a Jiří Hynek věří, že čeští voliči budou k volbám přistupovat se zdravým rozumem. Pavla Fischera zaujal čínský zájem o český mediální trh. Uvedli to ve čtvrtek v reakci na obavy dalšího z prezidentských adeptů Jiřího Drahoše. Podle něho volby v ČR ovlivňují zahraniční tajné služby. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 1824, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Související..

Miloš Zeman Václav Klaus Václav Havel Karel Schwarzenberg George W. Bush Vlastimil Tlustý