Miroslav Hrabě

Miroslav Hrabě

Herec/Herečka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 41, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Míra Hrabě z Gymplu má novou holku: Znásilněnou modelku vyměnil za potetovanou krásku!

29. 6. 2016 15:57 zobrazit článek
Herec Miroslav Hrabě (35) je konečně spokojený ve vztahu. Po problémech s modelkou Miriam Bittóvou konečně našel klid v náruči půvabné Terezy. S brunetkou, která má na paži kérku, vyrazil na party muzikálu Kapka medu pro Verunku.

Exmilenka Miroslava Hrabě Bittóvá: Zpacifikovala ji policie! Skončila na záchytce!

11. 8. 2014 5:43 zobrazit článek
Bývalá milenka Miroslava Hraběte (33) Miriam Bittóvá (24) se po hrůzném zážitku v Americe, kdy ji znásilnili, léčila v protialkoholní léčebně. Neuspěšně! Opilou a vulgární modelku odvezla policie na záchytku!

Propagovat účesy nahotou? Proč ne! Slavný český kadeřník svlékl celebrity

3. 3. 2014 13:52 zobrazit článek
Kadeřník Martin Žifčák nafotil novou kolekci účesů pro rok 2014. Jako modely si zvolil i z řad známých tváří, kteří jsou zároveň tvářemi nebo klienty jeho studia. Nechyběla ani přítelkyně herce Miroslava Hraběte z Gymplu, úžasná Miriam Bittóvá.

Přepadená modelka Bittóvá poprvé mezi lidmi: Hrabě si ji stráží!

16. 2. 2014 7:31 zobrazit článek
Nehne se od ní na krok! Jako oko v hlavě »tělocvikář z Gymplu« Miroslav Hrabě (32) střeží svou modelku Miriam Bittóvou (23) po návratu z New Yorku, kde si prožila peklo na zemi.

Tělocvikář z Gymplu Hrabě a zmizelá přítelkyně: Vypátrá ji v USA?

10. 1. 2014 7:17 zobrazit článek
Strachy nemůže ani spát! Herec Miroslav Hrabě (32) alias tělocvikář Hlavatý ze seriálu Gympl se rozhodl na vlastní pěst pátrat po své přítelkyni a modelce Miriam Bittóvé (23), která se ztratila v New Yorku.

Celá Česká republika v šoku: Únos krásnej moderátorky a modelky!

9. 1. 2014 13:09 zobrazit článek
KROMĚŘÍŽ - Nič o nej nevedia! Česká modelka a príležitostná moderátorka Miriam Bittóvá (23) mala doma pomerne dobre naštartovanú kariéru, no chcela viac. V decembri preto odcestovala do Ameriky. Bohužiaľ, namiesto správ o splnenom sne sa jej rodina a priateľ, herec Miroslav Hrabě (32), dočkali len ticha. O kráske totiž nemajú žiadne správy. Strach posilňujú aj informácie, že bola unesená.

Přítelkyně Hraběte se našla! Byla okradena a skončila v nemocnici

15. 1. 2014 11:16 zobrazit článek
Přítelkyně herce Miroslava Hraběte (32) Miriam Bittóvá (23) se po třinácti dnech, co byla nezvěstná, konečně našla. Byla okradena a dokonce skončila v nemocnici.

Hvězda seriálu Gympl Miroslav Hrabě jásá: Přítelkyni sice zmlátili a okradli, ale už ji má zpátky doma!

14. 1. 2014 5:46 zobrazit článek
Po dvou týdnech strachu si herec Miroslav Hrabě (32) může oddechnout. Jeho přítelkyně, modelka Miriam Bittóvá (23), která se ztratila v New Yorku, je zpět doma! Ale ve špatném stavu

Vyhlašujeme pátrání! Půvabná přítelkyně známého herce už je několik dní nezvěstná, mluví se i o únosu! Viděl ji někdo?

9. 1. 2014 12:19 zobrazit článek
Herec Miroslav Hrabě (32), kterého diváci znají ze seriálu televize Nova Gympl, momentálně prožívá chvíle nekonečného strachu. Podle deníku Blesk je jeho přítelkyně Miriam Bittóvá (23) už několik dní nezvěstná.

Kdo je údajně unesená přítelkyně českého herce? Má na svědomí jeden z největších trapasů v historii českého vysílání

9. 1. 2014 18:49 zobrazit článek
Málokdo tohle dokáže dát až do konce, i když Miriam Bittóvou (23), "údajně unesenou přítelkyni herce Miroslava Hraběte":http://www.extra.cz/vyhlasujeme-patrani-puvabna-pritelkyne-znameho-herce-uz-je-nekolik-dni-nezvestna-mluvi-se-i-o-unosu-videl-ji-nekdo (32), omlouvá to, že je to její první vysílání. Nicméně každého, kdo se na video podívá, napadne ta stejná otázka - Je produkce pořadu hluchá? Bittóvá asi musela dělat kamerové zkoušky. A pokud nedělala, jaká známost a s kým ji na tohle místo dostala?

Přítelkyně hvězdy Gymplu nebo Ordinace byla unesena! Bojím se, pláče herec

9. 1. 2014 11:43 zobrazit článek
Je to už jedenáct dní, co tělocvikář ze seriálu Gympl (s)ručením omezeným Miroslav Hrabě (32) prožívá strach a bezmoc. Jeho nádherná přítelkyně Miriam Bittóvá (23) zmizela neznámo kde.

Hvězda seriálu Gympl: Unesli mu dívku v USA?!

9. 1. 2014 5:36 zobrazit článek
Jedenáct dní strachu a bezmoci! Herec ze seriálu Gympl Miroslav Hrabě (32) má nezvěstnou přítelkyni! Modelka Miriam Bittóvá (23) vyrazila za velkou louži a teď je nezvěstná! Prý ji někdo unesl!

Z nemocnice jsem utekla bez papírů, v oblečení po bezdomovci, řekla v exkluzivním rozhovoru přepadená česká modelka

13. 2. 2014 10:38 zobrazit článek
ROZHOVOR: Dva týdny nezvěstná v USA. Přepadena a zbita v New Yorku. Až nyní se přítelkyně herce Miroslava Hraběte (32) a modelka Miriam Bittóvá (23) odhodlala o hrůzném zážitku promluvit!

Přítelkyně Hraběte promluvila o martýriu v Americe: Znásilnili ji!

13. 2. 2014 17:17 zobrazit článek
Miriam Bittóvá (23), přítelkyně herce Miroslava Hraběte (32), odjela do Ameriky za snem stát se modelkou. Místo toho ji tam přepadli, zbili, okradli a znásilnili.

Přítelkyně herce ze seriálu Gympl poprvé promluvila o brutálním útoku v USA: Trauma z hrozného zážitku si ponese celý život!

13. 2. 2014 17:29 zobrazit článek
Populární herec z nováckého seriálu Gympl "Miroslav Hrabě":http://www.extra.cz/tema/miroslav-hrabe (32) si ke konci roku prožíval doslova peklo. Jeho přítelkyně "Miriam Bittóvá":http://www.extra.cz/tema/miriam-bittova (23) odjela do USA a najednou se po ní téměř slehla zem. Policie dívku zařadila do seznamu "pohřešovaných osob":http://www.extra.cz/vyhlasujeme-patrani-puvabna-pritelkyne-znameho-herce-uz-je-nekolik-dni-nezvestna-mluvi-se-i-o-unosu-videl-ji-nekdo, ale nakonec se Miriam rodině "po několika dnech ozvala":http://www.extra.cz/ztracena-pritelkyne-herce-z-gymplu-hrabete-o-sobe-konecne-dala-vedet-unos-to-nebyl-ale-i-tak-si-pry-prozila-bittova-desive-peklo-co-se-stalo.

Přepadená a znásilněná modelka: Drsný rozchod s Hrabětem!

5. 8. 2014 13:38 zobrazit článek
Modelka Miriam Bittová (24) ve Spojených státech prožila peklo, když ji začátkem roku v New Yorku zbili, okradli a dokonce znásilnili! Do Ameriky se jí tehdy vydal hledat její přitel, herec Miroslav Hrabě (33). Jen co se oklepala z prožitého šoku a vrátila se domů, přišla další rána! Jejich vztah se rozpadl!

Přepadená a znásilněná modelka: Drsný rozchod z Hrabětem!

5. 8. 2014 11:28 zobrazit článek
Modelka Miriam Bittová (24) ve Spojených státech prožila peklo, když ji začátkem roku v New Yorku zbili, okradli a dokonce znásilnili! Do Ameriky se jí tehdy vydal hledat její přitel, herec Miroslav Hrabě (33). Jen co se oklepala z prožitého šoku a vrátila se domů, přišla další rána! Jejich vztah se rozpadl!

Znojemské vinobraní přiveze Olympic nebo Annu K.

19. 6. 2014 18:15 zobrazit článek
Znojmo – Legendární kapela Olympic, zpěvačka Anna K. nebo skupiny No Name a Monkey Bussines. To jsou hvězdy letošního Vinobraní, kterým ožije Znojmo 12. září. Dvoudenní svátek vína nabídne kromě hudebních hvězd také tradiční historický průvod. V rolích královského páru se i letos představí Miroslav Hrabě a Šárka Drozdová.

Přítelkyně Hraběte z Gymplu: Začala pít a skončila v léčebně!

18. 4. 2014 5:41 zobrazit článek
Sen o kariéře modelky se Miriam Bittóvé (23) rozplynul. V New Yorku byla přepadena, zbita, okradena a znásilněna. Její přítel Miroslav Hrabě (32) ji hledal dva týdny. Teď propadla alkoholu!

Miroslav Hrabě ze seriálu Gympl: Smilujte se!

9. 3. 2016 11:24 zobrazit článek
Miroslav Hrabě (34) má smůlu na role. Pořád hraje samé záporáky, což ho nesmírně mrzí.

Miroslav Hrabě ze seriálu Gympl: Smilujte se!

7. 3. 2016 14:49 zobrazit článek
Miroslav Hrabě (34) má smůlu na role. Pořád hraje samé záporáky, což ho nesmírně mrzí.

Znásilněná expřítelkyně (25) Hraběte z Gymplu: Propadla alkoholu! Jak žije teď?

3. 3. 2016 22:51 zobrazit článek
Česká modelka a expřítelkyně herce Miroslava Hraběte (34) Miriam Bittóvá (25) si prožila doslova peklo, když byla koncem roku 2013 v USA znásilněna. Ze zoufalství se posléze stala závislou na alkoholu a skončila dokonce na psychiatrii. Teď se ale zdá, že se karta obrátila a Bittóvá je konečně po dlouhé době zase šťastná.

Miroslav Hrabě v rozhovoru ke crazy komedii Svatba (ne)bude

16. 11. 2014 9:35 zobrazit článek
Znojemský rodák, herec, moderátor a zpěvák Miroslav Hrabě se narodil v roce 1981. Vystudoval Divadelní akademii múzických umění v Praze. Účinkoval mj. v muzikálu Touha, Kapka medu pro Verunku či

OBRAZEM: Vinobraní: sobotní průvod si nenechaly ujít tisíce lidí

14. 9. 2014 7:24 zobrazit článek
Znojmo – Po rozpačitém začátku sobotní Znojemské historické vinobraní nakonec dešti odolalo. Tradičnímu průvodu, který připomíná návštěvu Jana Lucemburského s chotí Eliškou Přemyslovnou, přihlížely davy lidí. Několik stovek účastníků průvodu prošlo městem, aby připomněly důležitý milník v dávné historii města. Lidé se pak sešli na Masarykově náměstí, kde se představil královský pár v podání Miroslava Hraběte a Šárky Drozdové.

Herec Miroslav Hrabě (36): Úspěch v zahraničí!

3. 12. 2017 7:44 zobrazit článek
Známe ho ze seriálů, ale i z pohádek. Zdeněk Troška si jej vybral do hlavní role pohádky Nejkrásnější hádanka (2008). Točí nejen u nás, ale i pro zahraniční produkce. A kromě toho hraje Miroslav Hrabě (36) divadlo. Nejen činohru, ale i muzikál. Zpívá totiž už od čtrnácti, kdy objížděl diskotéky s hiphopovou kapelou

Ve Ztrátách a nálezech najdete cokoliv, ve skladu je kajak i zubní protéza

18. 5. 2017 13:43 zobrazit článek
Hasicí přístroj, invalidní vozík, plynová bomba, hrábě. Je těžké uvěřit, co všechno lidé někde zapomenou nebo zkrátka odloží. „Většina kuriózních věcí není ztracených, ale opuštěných,“ říká Miroslav Tříska, který má v Plzni na starost ztráty a nálezy. Další články k tématu:

Klíčové odpovědi v kauze: Proč byl vtažen Pelta? Dotkla se Berbra?

4. 5. 2017 7:29 zobrazit článek
Rolety jsou dole. Celá budova Fotbalové asociace vypadá jako velké hnízdo, do kterého se nedá dostat. Začerněné dveře na čidlo se ani nepohnou. Uvnitř je zrovna komando policistů a hrabe se v dokumentech kolem dotací. Miroslav Pelta, šéf českého fotbalu, má problém. Leží před ním možné obvinění z ovlivnění a zneužití dotačních programů, které začíná u Ministerstva školství. Podívejte se na odpovědi na klíčové otázky, které se vážou ke kauze, která ve středu rozvířila nejen sportovní vody v Česku.

Znásilněná a přepadená modelka Bittóvá: Opět skončila na psychiatrii!

25. 2. 2017 10:43 zobrazit článek
Nejdřív znásilnění, pak alkohol, teď duševní porucha. Expřítelkyně zpěváka Miroslava Hraběte (35) Miriam Bittóvá (25) opět skončila v péči psychiatrů. Ti jí oznámili krutou diagnózu.

Kdo nejvíc překvapil moderátora Libora Boučka ve 2. kole Pevnosti Boyard?

11. 9. 2016 10:57 zobrazit článek
Moderátor české verze soutěže Pevnost Boyard Libor Bouček (35) exkluzivně pro Nedělní Blesk zhodnotil výkony týmu Venduly Pizingerové, Jakuba Koháka, Davida Krause, Miroslava Hraběte a Radka Jaroše v 2. kole show.

2. díl Pevnosti Boyard: Švábi, jízda na kole hlavou dolů a sprostá slova!

11. 9. 2016 0:42 zobrazit článek
Další skupinka Čechů vyzvala pevnost Boyard na souboj a to ve složení Jakub Kohák, David Kraus, Vendula Pizingerová, Miroslav Hrabě a Radek Jaroš. Opět soutěžící museli čelit velkému strachu a nervozitě. Jak se známým osobnostem dnes dařilo, z čeho měli největší strach a komu uteklo pár nevhodných slov?

 Články 1-30 z celkových 41, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.