Miroslav Moravec

Miroslav Moravec

Herec/Herečka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 794, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Bankéři plánují, jak ukončit oslabování koruny. Podle šéfa ČNB ekonomika ožívá

9. 3. 2014 15:16 zobrazit článek
Lednová čísla ukázala, že intervence České národní banky byl správný krok. V pořadu ČT Otázky Václava Moravce to řekl guvernér banky Miroslav Singer. Ekonomika ve čtvrtém čtvrtletí podle odhadu Českého statistického úřadu mezičtvrtletně stoupla o 1,9 procenta, nejvíc v EU...

Toman: Výběrová komise doporučila na šéfa Lesů ČR Gaubeh

8. 1. 2014 8:09 zobrazit článek
Výběrová komise doporučila ministrovi zemědělství v demisi Miroslavu Tomanovi jako nejvhodnějšího kandidáta na šéfa Lesů ČR ekonomického ředitele podniku Michala Gaubeho. Gaube je v současnosti pověřen řízením podniku. Toman to uvedl v pořadu Impulsy Václava Moravce v Rádiu Impuls.

Odcházející ministr Toman prozradil Moravcovi, kde udělal chybu

7. 1. 2014 18:52 zobrazit článek
Miroslav Toman coby ministr zemědělství v demisi tvrdí, že je třeba zpřísnit kontrolu kvality potravin a navýšit pokuty za její porušování. Nevynechal ani otázku případného uzavření chybujících řetězců. Pod větší kontrolou budou i restaurace. Promluvil také o situaci v Lesích ČR a popsal, jak těžkou situaci bude mít budoucí vláda. V závěru hovořil o pokutě za IT zakázky pro resort zemědělství.

Bělobrádek (KDU): Gazdík by mohl mít větší podporu než Kalousek

2. 12. 2013 0:46 zobrazit článek
Praha - Při volbě čtvrtého místopředsedy Sněmovny by mohl mít dosavadní šéf klubu TOP 09 a Starostové Petr Gazdík větší podporu než jeho kolega Miroslav Kalousek (TOP 09), který tento týden ve volbě neuspěl. V České televizi v pořadu „Otázky Václava Moravce" to dnes řekl předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek.

Centrální banka vždycky nějak zasahuje, proto ji máme, tvrdil u Moravce guvernér Singer

17. 11. 2013 13:28 zobrazit článek
Guvernér ČNB Miroslav Singer v Otázkách Václava Moravce hájil devizové intervence. Podle něho nehrozí žádný výrazný inflační růst a ceny spotřebního zboží stoupnou jen mírně. Hájil se i devizovými intervencemi cizích centrálních bank.

Průšvih Andreje Babiše v superdebatě ČT. Odborník se zhrozil

25. 10. 2013 19:21 zobrazit článek
Čtvrteční finální předvolební „superdebata“ České televize nejvíce pomohla Miroslavě Němcové (ODS) a nejvíce může uškodit Andreji Babišovi (ANO). V hodnocení průběhu debaty to pro ParlamentníListy.cz říká politolog Jan Kubáček. Ten také pochválil moderátora Václava Moravce, prý se podstatně zlepšil a přestal prezentovat hlavně sám sebe.

Vladimír Just: Televizní krize bez katarze (rozšířená verze)

9. 11. 2013 2:53 zobrazit článek
Televizní krize bez katarze. (Rozšířená verze) To, nač si Radě ČT postěžovalo 23 redaktorů, není pro mne věcně z větší části žádnou novinkou. I když jsem, pravda, nevěděl, že pružnost Václava Moravce vůči politikům půjde tak daleko, že si nejprve od vrchnosti nechá zakázat vstup Miroslava Šloufa do svého pořadu, aby poté veřejně prohlásil, že o žádných zásazích vrchnosti do svého pořadu neví. Také jsem netušil, že v zemi, jež zrodila…

Superdebatu u Moravce ovládly nové strany. A smějící se publikum

25. 10. 2013 1:29 zobrazit článek
V předvolební superdebatě České televize se lídři devíti politických stran často setkali se smíchem či kritikou z publika. Ani na sobě vzájemně nenechali nit suchou. Úroků nezůstal ušetřen ani Andrej Babiš či Tomio Okamura. Ve většině názorů se však shodli také na tom, že mají strach z příliš roztříštěné Poslanecké sněmovny. Tedy až na Zdeňka Žáka, který se bojí návratu Miroslava Kalouska na post ministr financí. Nahradit by ho prý mohl současný ministr vnitra Martin Pecina. Poslední předvolební debata přinesla celu řadu podobných myšlenek.

Průšvih Andreje Babiše v superdebatě ČT. Expert se zhrozil

25. 10. 2013 22:42 zobrazit článek
Čtvrteční finální předvolební „superdebata“ České televize nejvíce pomohla Miroslavě Němcové (ODS) a nejvíce může uškodit Andreji Babišovi (ANO). V hodnocení průběhu debaty to pro ParlamentníListy.cz říká politolog Jan Kubáček. Ten také pochválil moderátora Václava Moravce, prý se podstatně zlepšil a přestal prezentovat hlavně sám sebe.

Rozpočet je třeba, přestože ho nastavoval ještě Kalousek, říká šéf komunistů

1. 12. 2013 16:12 zobrazit článek
V nedělních Otázkách Václava Moravce České televize proti sobě zasedli dva místopředsedové sněmovny a zároveň dva šéfové parlamentních stran Vojtěch Filip (KSČM) a Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL). Shodli se na potřebě rychlého schválení rozpočtu. Navzdory tomu, že jeho základy nastavoval ještě exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09). Došlo i na téma volby posledního místopředsedy Poslanecké sněmovny.

Lidé mají strach z budoucnosti, vyslechl si u Moravce Kalousek. Jen si spoří, rozčílil se

24. 11. 2013 15:40 zobrazit článek
Hlavním tématem nedělních Otázek Václava Moravce byly neradostné vyhlídky české ekonomiky. Kromě šéfa České spořitelny Pavla Kysilky a viceprezidenta Svazu průmyslu a dopravy Pavla Juříčka do studia přišel i bývalý ministr financí a místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

Úrokové sazby jsme měli snižovat rychleji, říká Singer

18. 11. 2013 3:54 zobrazit článek
Centrální banka měla uvolňovat svou měnovou politiku vyšším tempem. V nedělních Otázkách Václava Moravce to prohlásil guvernér ČNB Miroslav Singer......

Guvernér České národní banky Singer: Nevylučujeme další intervence

17. 11. 2013 19:16 zobrazit článek
Praha – Pokud devizová intervence, která má za cíl oslabit národní měnu a se kterou centrální banka začala minulý týden, nepřinese očekávané výsledky, mohla by Česká národní banka (ČNB) během následujících 18 měsíců znovu hýbat s kurzem koruny. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce to dnes připustil guvernér ČNB Miroslav Singer. Opětovné devizové intervence ale zároveň nepovažuje za příliš pravděpodobné.

Singer: Pokud nastane dramatická situace, kurz se může měnit

17. 11. 2013 14:16 zobrazit článek
Pokud nastane nějaká dramatická situace v eurozóně, nebo by hrozila výrazná inflace, což sice nepředpokládám a není to ani pravděpodobné, může centrální banka opět přistoupit ke změně kurzu, řekl v nedělních otázkách Václava Moravce guvernér České národní banky Miroslav Singer. Obecně je to možné, řekl.

Výběrová komise doporučila Tomanovi na šéfa Lesů ČR Gaubeho

7. 1. 2014 23:33 zobrazit článek
Výběrová komise doporučila ministrovi zemědělství v demisi Miroslavu Tomanovi jako nejvhodnějšího kandidáta na šéfa Lesů ČR ekonomického ředitele podniku Michala Gaubeho. Gaube je v současnosti pověřen řízením podniku. Toman to uvedl v pořadu Impulsy Václava Moravce v Rádiu Impuls. Další články k tématu:

Svoboda (KDU-ČSL): Plenky a sunar bez DPH

6. 1. 2014 17:37 zobrazit článek
Podle Miroslava Kalouska s tím nejde nic dělat. Naopak Bohuslav Sobotka zaslouží pochvalu, že toto lidovecké téma v Otázkách Václava Moravce 5.1.2014 obhajoval. Jak to tedy je s DPH a dětskou spotřebou?

Valérie Zawadská - herečka a dabérka

9. 4. 2014 12:19 zobrazit článek
Herečka a dabérka Valérie Zawadská, která byla úplně mezi prvními hosty Tandemu s Janem Rosákem v roce 2005, zavítala po letech opět do této talk show. Mluvili například o tom, jak se těší na udělování Cen Miroslava Moravce pro prince a princezny českého dabingu.

Zbořil sledoval Kalouska u Moravce, přibalil k tomu další záležitosti a pravil: Zahráváte si s ohněm

17. 3. 2014 15:41 zobrazit článek
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Volání po větší demokratičnosti uvnitř sociální demokracie je nejspíš motivováno snahou Sobotkovy skupiny oslabit některé rivaly s velkým vlivem v krajích. Politolog Zdeněk Zbořil se pozastavuje také nad chybnou úvahou prvního místopředsedy TOP 09 Miroslava Kalouska, který by chtěl, aby ruská společnost pochopila, že ji prezident Putin vede špatným směrem.

V OVM hrdlička kontra jestřáb.

16. 3. 2014 18:54 zobrazit článek
Krym politiky spojuje i rozděluje. V dnešních Otázkách Václava Moravce se nad tématem ruských aktivit na poloostrově Krym sešli u jednoho stolu Jan Mládek a Miroslav Kalousek. Byli za jedno v názoru na nepřípustnost vojenského zásahu i potřebu jednotného.

Západní politika dobré vůle vůči Rusku definitivně prohrála, tvrdí Kalousek

16. 3. 2014 14:50 zobrazit článek
Místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek (TOP 09) má s ohledem na poslední dění na Krymu za to, že politika dobré vůle, kterou západ uplatňoval vůči Rusku, definitivně prohrála. Kalousek to řekl při diskusi s ministrem hospodářství Janem Mládkem (ČSSD) v nedělních Otázkách Václava Moravce v České televizi.

To, co dělá Rusko, je anšlus, připustil Mládek. A Kalousek se spokojeně usmál

16. 3. 2014 14:16 zobrazit článek
Nedělní Otázky Václava Moravce proti sobě posadily ministra průmyslu Jana Mládka a bývalého ministra financí Miroslava Kalouska. První část debaty se týkala současného dění na Krymu, kde právě vrcholí separatistické tendence referendem o podřízení poloostrova Rusku.

Kalousek u Moravce hájil sankce za Krym: I řadoví Rusové musí pocítit, kam je Putin vede

16. 3. 2014 14:16 zobrazit článek
Nedělní Otázky Václava Moravce proti sobě posadily ministra průmyslu Jana Mládka a bývalého ministra financí Miroslava Kalouska. První část debaty se týkala současného dění na Krymu, kde právě vrcholí separatistické tendence referendem o podřízení poloostrova Rusku.

Zlatuška (ANO): Kdyby Rusové měli Kalouskovy padáky

16. 3. 2014 21:20 zobrazit článek
Komentář k výroku Miroslava Kalouska (TOP 09), že aktuální situace na Krymu znamená porážku Západu a jeho politiky dobré vůle vůči Rusku. Tato slova pronesl v nedělních Otázkách Václava Moravce České televize.

Guvernér ČNB: Oslabení koruny je potřeba celý rok, pak se uvidí

9. 3. 2014 15:13 zobrazit článek
Tématem druhé části pořadu Otázky Václava Moravce byla intervence České národní banky a oslabená koruna. Hostem byl guvernér ČNB Miroslav Singer. Česká ekonomika by se prý bez zásahu dostala do deflace. Ukazují to lednové výsledky. Prý se chystá i oživení.

Bankéři plánují, jak ukončit oslabování koruny. Podle šéfa ČNB ekonomika ožívá

9. 3. 2014 15:12 zobrazit článek
Lednová čísla ukázala, že intervence České národní banky byl správný krok. V pořadu ČT Otázky Václava Moravce to řekl guvernér banky Miroslav Singer. Ekonomika ve čtvrtém čtvrtletí podle odhadu Českého statistického úřadu mezičtvrtletně stoupla o 1,9 procenta, nejvíc v EU.

Singer v ČT: Slabší kurz koruny je nyní předmětem debat bankéřů

9. 3. 2014 16:03 zobrazit článek
Praha - Slabší kurz koruny je aktuálně v České národní bance předmětem debat bankéřů, řekl v dnešních Otázkách Václava Moravce České televize guvernér ČNB Miroslav Singer. Slabší...

Singer v ČT: Slabší kurz koruny je nyní předmětem debat bankéřů

9. 3. 2014 15:19 zobrazit článek
Praha - Slabší kurz koruny je aktuálně v České národní bance předmětem debat bankéřů, řekl v dnešních Otázkách Václava Moravce České televize guvernér ČNB Miroslav Singer. Slabší...

Singer v ČT: Slabší kurz koruny je nyní předmětem debat bankéřů

9. 3. 2014 15:13 zobrazit článek
Praha - Slabší kurz koruny je aktuálně v České národní bance předmětem debat bankéřů, řekl v dnešních Otázkách Václava Moravce České televize guvernér ČNB Miroslav Singer. Slabší...

Slabší kurz koruny je předmětem debat bankéřů, tvrdí Singer

9. 3. 2014 15:12 zobrazit článek
Slabší kurz koruny je aktuálně v České národní bance předmětem debat bankéřů, řekl v nedělních Otázkách Václava Moravce České televize guvernér ČNB Miroslav Singer.

Olympiáda s vysokou kulturou ruského lidu - Soči 2014 (Miroslav Václavek)

20. 2. 2014 12:25 zobrazit článek
Podle Miloše Zemana je Rusko kulturní součástí euroamerického prostoru a není proto třeba vnímat ho negativně. Nevnímejme Rusko negativně, do 20 let vstoupí do EU. Zeman také vyvrátil, že by jeho kampaň sponzoroval Lukoil, informaci, že v této firmě pracovala jeho žena označil za lež. "Moje žena v Lukoilu nikdy nepracovala, ta ani neví, co Lukoil je." Miloš Zeman, Otázky Václava Moravce, únor 2010

 Články 1-30 z celkových 794, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Filtry na vodu

Nápojové automaty a filtry na vodu do firem na fontana.cz.

 

Změkčování vody

Odželeznění,filtrace vody a úprava vody je jedna z činností fy Gservis

 

Trampolíny Hawaj.cz

Trampolíny s ochrannou sítí v akci za nejlepší ceny

 

Pobyt v Mariánkách!ZDE!

Vyberte si ze 3 hotelů ten NEJ pro Váš pobyt v Mariánských Lázních

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!