Miroslav Moravec

Miroslav Moravec

Herec/Herečka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 850, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Nesnesitelné vymývání mozků. (miroslavpetr)

20. 8. 2015 11:13 zobrazit článek
Pravidelně sleduji rozhlasové i televizní diskuse. Kromě té nedělní, kde jakýsi Moravec drží světový rekord v délce vysílání. Nedávno jeden psycholog prozradil, že mu volali z televize, jestli by nešel do diskuse. Když odpovídal

KOMENTÁŘ Petra Holce: Jak nám Babiš zpříjemnil neděli

15. 7. 2015 1:15 zobrazit článek
Nedělní Otázky Václava Moravce, jak se zdá, mívají největší přesah do politického dění následujícího týdne hlavně tehdy, když do nich někdo nepřijde. Naposledy to předvedl šéf ANO a ministr financí Andrej Babiš, když se do diskusního (vzhledem k jeho délce i výběru hostů si tímto popisem nejsem úplně jistý) pořadu odmítl znovu přijít porvat se svým předchůdcem na financích Miroslavem Kalouskem – jako tisíckrát předtím samozřejmě znovu o elektronickou evidenci tržeb (EET).

Host do domu, bůh do domu

13. 7. 2015 9:34 zobrazit článek
Už jsme se lekli, že je snad navždy konec s potyčkami o pozvání do Otázek Václava Moravce. Ale ulevilo se nám. Není to pravda. Miroslav Kalousek celý natěšený přijal pozvání do OVM už 19. června s tím, že se utká se svým arcinepřítelem Andrejem Babišem. Ten však na pozvání nereaguje a zdá se, že místo něj ve studiu zasedne Jiří Rusnok. l

Diskutovat bez oponenta umí každý, pane vicepremiére (nozicka)

13. 7. 2015 19:34 zobrazit článek
Ministr financí a vicepremiér české vlády Andrej Babiš nepřišel včera do diskusního pořadu Otázky Václava Moravce. Do nedělní debaty byl pozván spolu s expremiérem Jiřím Rusnokem a bývalým ministrem financí Miroslavem Kalouskem.

Kalousek vypustil rýpanec: Možná bylo dobře, že Babiš nepřišel k Moravcovi...

13. 7. 2015 19:19 zobrazit článek
Miroslav Kalousek se dnes na svém Facebokovém profilu vyjádřil ke včerejší absenci Andreje Babiše v pořadu České televize Otázky Václava Moravce. „Možná to pro věcné argumenty bylo dobře,“ říká Kalousek.

Kalousek: Řecko může zůstat v eurozóně, pokud bude platit dluhy

12. 7. 2015 23:36 zobrazit článek
Praha - Řecko by podle místopředsedy TOP 09 a exministra financí Miroslava Kalouska mohlo zůstat v eurozóně, pokud bude dodržovat dohody a platit dluhy. Půjčovat Řecku za stávajících podmínek je i podle člena bankovní rady ČNB a někdejšího premiéra Jiřího Rusnoka nesmyslné. Uvedli to dnes v diskusním pořadu Otázky Václava Moravce v České televizi v reakci na hledání postoje EU k řecké dluhové krizi.

Kalousek: Řecko může zůstat v eurozóně, když začne platit dluhy

12. 7. 2015 23:15 zobrazit článek
Řecko by podle místopředsedy TOP 09 a exministra financí Miroslava Kalouska mohlo zůstat v eurozóně, pokud bude dodržovat dohody a platit dluhy. Půjčovat Řecku za stávajících podmínek je i podle člena bankovní rady ČNB a někdejšího premiéra Jiřího Rusnoka nesmyslné. Uvedli to v neděli v diskusním pořadu ČT Otázky Václava Moravce v reakci na hledání postoje EU k řecké dluhové krizi.

Kalousek a Rusnok si u Moravce notovali: Řekové roky jedli na dluh, a teď se diví, že musí platit

12. 7. 2015 23:13 zobrazit článek
Řecko se ponížilo samo. Tato tvrdá slova nezazněla z úst německé kancléřky Angely Merkelové, ale z úst expremiéra Jiřího Rusnoka, kterého by prezident Zeman rád viděl na pozici předsedy Bankovní rady ČNB. Exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) mu přizvukoval, a to nejen ohledně Řecka. Shodli se také v kritice EET, kterou chce zavést Andrej Babiš (ANO). Kdyby Babišovy firmy platily zodpovědněji daně, stát by na tom byl lépe.

Babiš na souboj s Kalouskem nedorazil. Dcera slaví kulatiny ve Francii, omlouval se

12. 7. 2015 23:22 zobrazit článek
Po scénce s maketou účtenky, kterou současný a bývalý ministr financí sehráli v pátek ve sněmovně, měla další velká bitva Andreje Babiše (ANO) a Miroslava Kalouska (TOP 09) přijít v nedělních Otázkách Václava Moravce. Babiš sem ale narozdíl od Kalouska nedorazil. Na sociálních sítích zmínil, že je ve Francii a že slaví patnácté narozeniny své dcery Vivien.

Babiš nedorazil na debatu s Kalouskem. Slavím narozeniny dcery, tvrdí

12. 7. 2015 13:17 zobrazit článek
Ministr financí Andrej Babiš měl v neděli diskutovat v Otázkách Václava Moravce s Miroslavem Kalouskem a Jiřím Rusnokem o řecké krizi a elektronické evidenci tržeb. Babiš ale nepřišel. Podle ČT chtěl v pořadu vystupovat sám a v jiném termínu. Šéf hnutí ANO se hájí, že musel do Francie na oslavu dceřiných narozenin. Další články k tématu:

Babiš nedorazil na debatu s Kalouskem. Slavím narozeniny dcery, tvrdí

12. 7. 2015 13:14 zobrazit článek
Ministr financí Andrej Babiš měl v neděli diskutovat v Otázkách Václava Moravce s Miroslavem Kalouskem a Jiřím Rusnokem o řecké krizi a elektronické evidenci tržeb. Babiš ale nepřišel. Podle ČT chtěl v pořadu vystupovat sám a v jiném termínu. Šéf hnutí ANO se hájí, že musel do Francie na oslavu dceřiných narozenin. Další články k tématu:

Babiš nedorazil k Moravcovi. Kalousek mu vyčetl personální čistky, kvůli kterým nevybírá daně

12. 7. 2015 23:15 zobrazit článek
Odborná debata o vývoji tuzemských financí v nedělních Otázkách Václava Moravce na ČT probíhala bez ministra financí. Andrej Babiš (ANO) se tentokrát vyhnul přímé konfrontaci se svým hlavním parlamentním sokem, místopředsedou TOP 09 Miroslavem Kalouskem. Ten se ve studiu nakonec setkal jen s expremiérem Zemanovy úřednické vlády a současným členem bankovní rady ČNB Jiřím Rusnokem.

Uvidíte Babiše s Kalouskem, sliboval Moravec. Když to nevyšlo, zaútočil na nepřítomného ministra

12. 7. 2015 13:38 zobrazit článek
Ministr Andrej Babiš nedorazil k Václavu Moravcovi debatovat s Miroslavem Kalouskem, ačkoliv jejich debata byla dlouho a bombasticky avizována. Důvodem však prý nebyly vyhrocené vztahy obou pánů po pátečním jednání sněmovny, ale problémy v komunikaci s dramaturgií pořadu. Babiš je na zahraniční cestě a dorazit nemohl, což prý ČT dobře věděla.

Sběratel má váhy z celého světa, některé jsou i tři sta let staré

9. 6. 2015 20:37 zobrazit článek
Svou rozmanitostí je tahle sbírka na našem území ojedinělá. Miroslav Moravec má ve svém muzeu a jeho depozitáři největší expozici vah v Česku. Celkem vlastní i s vystavenými raritami 1538 přístrojů k vážení, které shromažďoval 36 let. Další články k tématu:

V Poprade exhibícia legiend, prídu Šmicer, Fowler či Mendieta

25. 5. 2015 17:49 zobrazit článek
V drese Česka a Slovenska nastúpia Szilárd Németh, Ľubomír Moravčík, Vladimír Kinder, Miroslav Karhan, Samuel Slovák, Pavel Kuka, Radoslav Látal, Ladislav Maier či Pavel Hapal

Taková šmíra, řekl o Andreji Babišovi významný bývalý politik

23. 3. 2015 15:19 zobrazit článek
Do ostré kritiky ministra financí Andreje Babiše se dnes pustil bývalý politik ODS Miroslav Macek. Na svém webu Viditelny-macek.cz napsal, že když se po několika letech podíval na Otázky Václava Moravce, dospěl k názoru, že od doby Miroslava Sládka neměla česká politika „takovou komediální šmíru jako je Andrej Babiš.“

Babiš vybuchl u Moravce: Kvůli Kalouskovi mluvil i slovensky!

22. 3. 2015 17:44 zobrazit článek
Ministr financí Andrej Babiš (60, hnutí ANO) ztratil nervy v televizních Otázkách Václava Moravce. Rozčiloval se kvůli tématu zvýhodnění biopaliv, které mu ostře vyčítá jeho předchůdce Miroslav Kalousek. Babiš kvůli tomu několikrát zvýšil hlas a mluvil i slovensky.

Babiš si přihrál na biopalivech pět miliard, útočil Kalousek na novelu

16. 3. 2015 15:34 zobrazit článek
Ostrý direkt na šéfa Agrofertu a resortu financí Andreje Babiše si v nedělních otázkách Václava Moravce dovolil exministr Miroslav Kalousek. Majitele chemicko-potravinářské skupiny, která se zčásti zabývá také biopalivy, osočil, že schválením zákona o biopalivech si Babiš přihrál pět miliard korun. Další články k tématu:

Kalousek: Babišův zákon o biopalivech je tunel na státní rozpočet

16. 3. 2015 10:02 zobrazit článek
Vláda podle Kalouska nedělá dost pro to, aby zabránila oligarchizaci země – příkladem je schválení zákona o biopalivech. "Jediným důsledkem je 5 miliard veřejné podpory z daní nás všech pro Andreje Babiše podle zákona, který si on sám napsal a vláda mu ho bez protestů schválila," uvedl v Otázkách Václava Moravce (OVM) exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09).

Babiš si přihrál na biopalivech pět miliard, nařkl ho Kalousek

16. 3. 2015 17:34 zobrazit článek
Ostrý direkt na šéfa Agrofertu a resortu financí Andreje Babiše si v nedělních otázkách Václava Moravce dovolil exministr Miroslav Kalousek. Majitele chemicko-potravinářské skupiny, která se zčásti zabývá také biopalivy, osočil, že schválením zákona o biopalivech si Babiš přihrál pět miliard korun. Další články k tématu:

Babišův supertunel, pronesl Kalousek u Moravce. A věc má zajímavé pokračování

16. 3. 2015 14:29 zobrazit článek
Dle Erika Besta všichni rozumí současnému ,,solárnímu tunelu" z toho důvodu, že není těžké pochopit, proč se náklady na energie rapidně zvýšily kvůli dotacím, které využívají lidé blízcí ČEZu a Energetického regulačního úřadu. Těžší je však pochopit ,,Babišův tunel", který je spjat se speciálními daňovými podmínkami pro biopaliva. V nedělních Otázkách Václava Moravce, Babišovo dotované podnikání s biopalivy nazval host pořadu Miroslav Kalousek dokonce ,,supertunelem".

Kalousek: Babišův zákon o biopalivech je tunel ve výši devíti miliard. Lže, říká Babiš

15. 3. 2015 19:58 zobrazit článek
Miroslav Kalousek (TOP 09) v Otázkách Václava Moravce v neděli řekl, že zákon o biopalivech, který projednala vláda, je tunel na státní rozpočet ve výši devíti miliard. Podle něj dostane Babišův Agrofert na daních kvůli tomuto zákonu pět miliard. Babiš na to reagoval odmítavě, podle něj má Agrofert daňovou výhodu za biopaliva kolem 70 miliónů korun.

Kalousek: Zákon o biopalivech si napsal sám Babiš a přihrál si pět miliard

15. 3. 2015 16:36 zobrazit článek
Miroslav Kalousek v neděli v Otázkách Václava Moravce ostře kritizoval vládní návrh zákona o biopalivech. Podle místopředsedy TOP 09 si díky novele, kterou na konci února schválila vláda, přijde Agrofert Andreje Babiše na pět miliard korun. Další články k tématu:

Babišův zákon o biopalivech je tunel ve výši devíti miliard, tvrdí Kalousek

15. 3. 2015 16:13 zobrazit článek
Miroslav Kalousek (TOP 09) v Otázkách Václava Moravce v neděli řekl, že zákon o biopalivech, který projednala vláda, je tunel na státní rozpočet ve výši devíti miliard. Podle něj dostane Babišův Agrofert na daních kvůli tomuto zákonu pět miliard. Uvedl rovněž, že jako šikanu malých prodejců vnímá zákon o registračních pokladnách.

Moravcova "pomsta" prezidentovi: Co kdyby lidé, nespokojení s vystupováním Zemana, odmítli platit na chod jeho kanceláře

15. 3. 2015 17:11 zobrazit článek
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) a exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) se před kamerami České televize hádali o miliardy pro Agrofert ministra financí Andreje Babiše (ANO). Podle Kalouska si v Česku Babiš připravil tunel, který mu zaplatí každý český občan, což považuje za nehorázné. Chovanec to důrazně odmítl a vyčetl Kalouskovi, že právě TOP 09 vládla s kmotrovskou ODS, čímž znechutila občany. Došlo i na "svěží vítr z východu". V pořadu si do prezidenta rýpl i moderátor Václav Moravec s tématem "Prezidentovy problémy".

Hlad, sucho, kolaps. Neveselé Moravcovo povídání s experty na Havlově letišti

3. 3. 2015 23:50 zobrazit článek
Pokud si myslíte, že stárnoucí českou společnost zachrání imigranti, podléháte prý mýtu. Tato slova nepronesl docent Konvička z iniciativy Islám v České republice nechceme, ale sociální geograf Dušan Drbohlav, byť i o této iniciativě byla řeč. V pořadu Focus Václava Moravce také zaznělo, že ODS nejde naproti svým voličům, když varuje před imigranty. Egyptolog Miroslav Bárta nakonec oznámil, zda míříme k neodvratnému kolapsu.

Prezident NKÚ: S evropskými dotacemi může být ještě hůř. A děsivá soudcovská spirála

15. 2. 2015 14:24 zobrazit článek
Hned v úvodu nedělních Otázek Václava Moravce České televize zaznělo, že jen propagace projektů týkající se zelené energie vyšla v posledních letech na bilion korun. Nejen k tomu se vyjadřoval prezident NKÚ Miroslav Kala. Popsal, jak je to s předraženými IT projekty, českými dálnicemi a zneužíváním evropských dotací. Varoval, že může nastat situace, na kterou Česko nemusí být připraveno. Došlo i na děsivý scénář růstu platu soudců.

Šéf NKÚ u Moravce rozebere podaná trestní oznámení. A nejen to

15. 2. 2015 11:01 zobrazit článek
Hlavním hostem nedělních Otázek Václava Moravce České televize bude prezident NKÚ Miroslav Kala. Rozebere problematiku čerpání dotací i trestní oznámení, která nedávno NKÚ podal v souvislosti s údajně neprůhlednou podporou sportu. Dalšími hosty budou ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček nebo expertka KSČM na zdravotnictví. Povedou debatu o tom, jak dál na tomto rezortu.

Jakš a Moravcová vyhráli mistrovské závody s hromadným startem

24. 1. 2015 16:59 zobrazit článek
Běžci na lyžích Martin Jakš a Klára Moravcová získali v Novém Městě na Moravě domácí tituly v závodech klasickou technikou s hromadným startem. Jakš doběhl do cíle závodu na 30 kilometrů s náskokem půldruhé minuty před Miroslavem Ryplem. Moravcová měla při absenci české jedničky Evy Vrabcové-Nývltové v cíli závodu na 15 km náskok 82 vteřin před juniorkou Annou Sixtovou.

Jakš a Moravcová vyhráli mistrovské závody s hromadným startem

24. 1. 2015 16:58 zobrazit článek
Běžci na lyžích Martin Jakš a Klára Moravcová získali v Novém Městě na Moravě domácí tituly v závodech klasickou technikou s hromadným startem. Jakš doběhl do cíle závodu na 30 kilometrů s náskokem půldruhé minuty před Miroslavem Ryplem. Moravcová měla při absenci české jedničky Evy Vrabcové-Nývltové v cíli závodu na 15 km náskok 82 vteřin před juniorkou Annou Sixtovou.

 Články 1-30 z celkových 850, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |