Miroslav Moravec

Miroslav Moravec

Herec/Herečka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 539, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Fotbalová liga brzy odtajní sponzora. Bude z Číny, potvrdil Pelta

5. 6. 2016 16:04 zobrazit článek
Do českého fotbalu přiteče další kapitál z Dálného východu. Po pražské Slavii, ve které je většinovým vlastníkem společnost CEFC, se peněz z Číny dočká také celá česká liga. Jméno nového titulárního partnera nejvyšší domácí soutěže předseda Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta oznámí do dvou týdnů. Uvedl to v pořadu ČT Otázky Václava Moravce. Další články k tématu:

Dohra včerejšího Moravce: Sypou se posměšná vyjádření

19. 9. 2016 12:06 zobrazit článek
Ke včerejšímu vystoupení poslance Martina Komárka (ANO) v Otázkách Václava Moravce se na sociálních sítích vyjádřila advokátka Miroslava Hustáková a bývalá poslankyně ODS Kateřina Dostálová, která se ve Sněmovně zabývala mediální problematikou.

Není šance vyjednat výjimku ani na pomazánkové máslo, natož na přijetí eura, zaznělo u Moravce

11. 9. 2016 14:41 zobrazit článek
Bývalý guvernér České národní banky Miroslav Singer a bývalý výkonný guvernér ČNB, předseda dozorčí rady ČEB Pavel Kysilka, debatovali v nedělních Otázkách Václava Moravce České televize o stavu české ekonomiky a jejích vyhlídkách do budoucna. Mají Češi, Moravané a Slezané hledět do budoucnosti s obavami, nebo s optimismem?

Šlachta podlehl drbům a Babiš popírá ústavu, řekl v České televizi Chovanec

12. 6. 2016 13:55 zobrazit článek
Reorganizace policie je plně v kompetenci policejního prezidenta, politickou odpovědnost za ní nese ministr vnitra a ostatním politikům ani dalším představitelům státní moci nepřísluší do věci jakkoliv zasahovat. V nedělních Otázkách Václava Moravce se na tom shodli ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD), vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) a předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Předseda ANO Andrej Babiš do OVM nepřišel.

Buď Evropská unie a nebo Rusko ? (jirifilip)

25. 1. 2016 6:51 zobrazit článek
V pořadu české televize, Otázky Václava Moravce 24.1 2016 se předseda TOP 09 Miroslav Kalousek vyjádřil k otázce ke vztahu k Evropské unii, slovy: „ Buď Evropa anebo Rusko“. A já se ptám: „Co to jako mělo znamenat?“ .

Zbořil: Ortel, rozhořčen vším, co přinesl 17.listopad...

21. 12. 2015 6:59 zobrazit článek
Ve svém rozloučení se životem, kterým se asi nechtěně stala jeho televizní 13.komnata, říká se smutným úsměvem Miroslav Moravec, populární až slavný herec a dabler, že se rozchází s námi - veksláky, tuneláři, šlapkami, skinheady – našimi dětmi!

Žadný Masaryk, ale kolaborant Moravec. Byli jsme u toho, když se kníže v kuloárech sněmu rozpovídal o Zemanovi

28. 11. 2015 15:27 zobrazit článek
REPORTÁŽ K přepřahání v čele TOP 09 dojde o tomto víkendu na sněmu strany v hotelu Don Giovanni v Praze. V čele strany vystřídá odcházejícího Karla Schwarzenberga současný první místopředseda a zakladatel strany Miroslav Kalousek, jediný kandidát na předsedu. Volba vedení se má uskutečnit v neděli dopoledne.

Otázky Václava Moravce: o novém stylu (ne)politiky

26. 10. 2015 13:40 zobrazit článek
Hostem nedělních Otázek Václava Moravce byla předsedkyně mandátového a imunitního výboru Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová.

Faltýnek v ČT připomněl, proč Babiš vstoupil do politiky. V tu chvíli se už Němcová neudržela

25. 10. 2015 14:51 zobrazit článek
Hosty první části nedělních Otázek Václava Moravce byli Jaroslav Faltýnek (ANO) a Miroslava Němcová (ODS), kteří společně s Moravcem řešili současnou krizi na pražské radnici, problém mimořádných schůzí v Poslanecké sněmovně, ale i vstup Andreje Babiše do politiky.

Miliardář: Hrozit Ruskem nikam nevede. Vím, jak je to doopravdy se sankcemi. Co byste si počali bez Babiše

21. 9. 2016 15:28 zobrazit článek
„Patřím mezi podnikatele, kteří podporují EET od samého začátku,“ tvrdí v rozhovoru ParlamentníchListů.cz senátor Jiří Hlavatý (zvolený za ANO) a vyvrací tím slova majitele firmy BEST Tomáše Březiny, jenž byl jeho nedávným spoludiskutérem v nedělních Otázkách Václava Moravce. „Babiš vyčnívá a tak se vyčnívající hřebík musí zatlouci,“ usmívá se Hlavatý nad konáním předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska, který nedávno ve Sněmovně donutil Babiše k omluvě. Hlavatý se v rozhovoru vyjadřuje i o Angele Merkelové, o prezidentu Miloši Zemanovi a o osobním setkání s Věrou Čáslavskou.

Babišovo rádio propaguje nelegální hazard, udeřil u Moravce senátor Valenta

22. 11. 2015 16:20 zobrazit článek
Náměstek ministra financí pro hazard Ondřej Závodský a senátor Ivo Valenta, majitel holdingu Synot, debatovali v nedělních otázkách Václava Moravce České televize o regulaci hazardu. Projednání připravovaného zákona sněmovna ale zatím odkládá. Závodský z toho viní Miroslava Kalouska (TOP 09). Valenta ve studiu poukázal na to, že rádio vlastněné Andrejem Babišem vysílá reklamu propagující nelegální hazard.

Zdeněk Zbořil: Že Le Penová prohrála? Pozor, je to jinak. Smutný kabaret u Moravce. A studenti profesora Putny ať se podívají

14. 12. 2015 10:10 zobrazit článek
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Opakované obstrukce neudělají z Miroslava Kalouska a jeho opozičních druhů v očích veřejnosti neohrožené ochránce principů demokracie, ale lidé si je zapamatují jako ty, kdo demokracii ohrožují. Politolog Zdeněk Zbořil ve svém pravidelném ohlédnutí za politickým děním uplynulého týdne probírá i ruskou propagandu, smutný kabaret v České televizi i přibližující se konflikt mezi Ruskem a Spojenými státy na bojištích v Sýrii a východním Turecku.

Prezident objevil Ameriku! Premiér v živém vystoupení v ČT kritizoval Zemana

24. 1. 2016 19:55 zobrazit článek
Především o uprchlících a migrační krizi hovořili v dnešních Otázkách Václava Moravce premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) a lídr opoziční TOP 09 Miroslav Kalousek.

Prezident objevil Ameriku! Premiér v živém vystoupením v ČT kritizoval Zemana

24. 1. 2016 16:06 zobrazit článek
Především o uprchlících a migrační krizi hovořili v dnešních Otázkách Václava Moravce premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) a lídr opoziční TOP 09 Miroslav Kalousek.

Fotbalovou ligu budou sponzorovat Číňané, potvrdil Pelta

6. 6. 2016 17:54 zobrazit článek
Předseda Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta potvrdil, že novým titulárním partnerem první fotbalové ligy bude firma z Číny. Řekl to v pořadu ČT Otázky Václava Moravce. Konkrétní firmu neodtajnil. K oficiálnímu představení partnera by mělo dojít do dvou týdnů.

Fotbalová liga brzy odtajní sponzora. Bude z Číny, potvrdil Pelta

5. 6. 2016 16:58 zobrazit článek
Do českého fotbalu přiteče další kapitál z Dálného východu. Po pražské Slavii, ve které je většinovým vlastníkem společnost CEFC, se peněz z Číny dočká také celá česká liga. Jméno nového titulárního partnera nejvyšší domácí soutěže předseda Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta oznámí do dvou týdnů. Uvedl to v pořadu ČT Otázky Václava Moravce. Další články k tématu:

Senica pokračuje vo víťaznej sérii, vyhrala v Zlatých Moravciach (video)

14. 8. 2016 1:09 zobrazit článek
Miroslav Mentel: "Bol to zápas dvoch rozdielnych polčasov. My sme mali zlý vstup do stretnutia a boli sme radi, že sme polčas prežili. Po zmene strán to bolo z našej strany už lepšie, dali sme gól"

Senica pokračuje vo víťaznej sérii, vyhrala v Zlatých Moravciach

13. 8. 2016 22:06 zobrazit článek
Miroslav Mentel: "Bol to zápas dvoch rozdielnych polčasov. My sme mali zlý vstup do stretnutia a boli sme radi, že sme polčas prežili. Po zmene strán to bolo z našej strany už lepšie, dali sme gól"

Karel je King! A míří i do Berlína [aktualita]

17. 7. 2016 6:05 zobrazit článek
Projekt Českého rozhlasu Karel je King! se společně s pořady BBC dostal do finále mezinárodní soutěže Zlatá růže. Projekt vznikal zhruba rok. Jeho součástí je i multimediální interaktivní web, který prezentuje nejrůznější audioformáty, videa, hodnověrné historické texty či zábavný mystifikační obsah. Zapojila se do něj i řada osobností českého kulturního a mediálního života, jako například moderátoři Václav Moravec a Michaela Jílková, režisér a herec Miroslav Krobot nebo herci Vojtěch Dyk, Jaroslav Plesl a David Prachař, který se ujal role Karla IV.

Toto si vzájemně napsali Andrej Babiš a Václav Moravec

13. 6. 2016 9:48 zobrazit článek
Včerejší Otázky Václava Moravce ČT24 rozvířily ještě více diskuse o konci vlády a o chystané reorganizaci Policie ČR a sloučení dvou elitních útvarů v jeden. Hosty pořadu byli místopředseda vlády Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL), ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) a předseda opoziční TOP 09, která se v současné době netají případnou podporou menšinové vlády, Miroslav Kalousek. Předseda ANO Andrej Babiš účast v pořadu odmítl. Moderátor Václav Moravec po odvysílání pořadu zveřejnil na svém facebookovém profilu konverzaci, která neúčasti v pořadu předcházela.

Chovanec i Bělobrádek: Koalice má smysl, Babišovi navzdory

12. 6. 2016 20:56 zobrazit článek
Praha - Ministr vnitra a místopředseda ČSSD Milan Chovanec i šéf KDU-ČSL Pavel Bělobrádek dnes kritizovali vicepremiéra a předsedu ANO Andreje Babiše za jeho chování vůči koaličním partnerům, s ním spojené korupční kauzy i opakovaný střet zájmů. V dnešním diskusním pořadu České televize Otázky Václava Moravce se nicméně shodli na tom, že i přes tyto výhrady má současná vládní koalice smysl a navzdory současnému napětí kvůli policejní reorganizaci by měla dál pokračovat. Předseda opoziční TOP 09 Miroslav Kalousek si myslí, že Babiš své koaliční partnery vydírá, kabinet podle něj ale nynější krizi přežije.

Nepřišel, abychom si to tu jako chlapi vyříkali! Babiš nedorazil na debatu v ČT a dostal neskutečný výprask

12. 6. 2016 16:44 zobrazit článek
Především o současné napjaté situaci okolo plánované reorganizace policie se diskutovalo v první části dnešních Otázek Václava Moravce. Ve studiu, již tradičně umístěném na žižkovské věži, debatoval ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD), místopředseda vlády Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) a předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Ministr financí Andrej Babiš pozvání do studia odmítl, stejně jako jeho stranický kolega z hnutí ANO Jaroslav Faltýnek.

Šlachta podlehl drbům a Babiš popírá ústavu, řekl Chovanec

12. 6. 2016 16:21 zobrazit článek
Reorganizace policie je plně v kompetenci policejního prezidenta, politickou odpovědnost za ni nese ministr vnitra a ostatním politikům ani dalším představitelům státní moci nepřísluší do věci jakkoliv zasahovat. V nedělních Otázkách Václava Moravce (OVM) se na tom shodli ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD), vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) a předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Předseda ANO Andrej Babiš do OVM nepřišel.

Pelta potvrdil: Hlavním partnerem první ligy bude čínská firma

5. 6. 2016 17:41 zobrazit článek
Předseda Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta potvrdil, že novým titulárním partnerem první fotbalové ligy bude firma z Číny. Řekl to v pořadu ČT Otázky Václava Moravce. Konkrétní firmu neodtajnil. K oficiálnímu představení partnera by mělo dojít do dvou týdnů.

Českou fotbalovou ligu budou sponzorovat Číňané. Pan prezident otevřel dveře a my toho využili, vysvětloval předseda Pelta

5. 6. 2016 17:24 zobrazit článek
Novým partnerem fotbalové ligy bude firma z Číny. V pořadu Otázky Václava Moravce České televize to řekl předseda FAČR Miroslav Pelta. Jméno firmy však zatím neprozradil, k tomu by mělo dojít do dvou týdnů.

Fotbalovou ligu budou sponzorovat Číňané, potvrdil Pelta

5. 6. 2016 15:03 zobrazit článek
Praha - Předseda Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta potvrdil, že novým titulárním partnerem první fotbalové ligy bude firma z Číny. Řekl to v pořadu ČT Otázky Václava Moravce. Konkrétní...

Pelta potvrdil, že místo Synotu budou novými sponzory ligy Číňané

5. 6. 2016 14:16 zobrazit článek
Předseda FAČR Miroslav Pelta v pořadu Otázky Václava Moravce potvrdil, že novým titulárním partnerem fotbalové ligy bude firma z Číny. Další články k tématu:

Fotbalová liga brzy odtajní sponzora. Bude z Číny, potvrdil Pelta

5. 6. 2016 14:58 zobrazit článek
Do českého fotbalu přiteče další kapitál z Dálného východu. Po pražské Slavii, ve které je většinovým vlastníkem společnost CEFC, se peněz z Číny dočká také celá česká liga. Jméno nového titulárního partnera nejvyšší domácí soutěže předseda Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta oznámí do dvou týdnů. Uvedl to v pořadu ČT Otázky Václava Moravce. Další články k tématu:

Trnava perfektným obratom zdolala ViOn, Karhan: Nevyužili svoje šance (video)

21. 5. 2016 1:31 zobrazit článek
"Súhlasím s trénerom hostí, že začiatok zápasu patril im. Zlaté Moravce nevyužili svoje šance, pretože v opačnom prípade mohlo byť aj 0:4," hodnotil Miroslav Karhan

Regulace nezastaví přicházející ekonomickou krizi, řekl Singerovi v ČT slovenský ekonom

13. 3. 2016 14:09 zobrazit článek
Hosty nedělního vysílání Otázek Václava Moravce České televize z žižkovského vysílače byli guvernér České národní banky Miroslav Singer a slovenský ekonom Juraj Karpiš.

 Články 1-30 z celkových 539, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.