Miroslav Moravec

Miroslav Moravec

Herec/Herečka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 520, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Demagog.cz: Kalousek lhal u Moravce sedmkrát, Babiš jedenáctkrát

7. 10. 2015 10:32 zobrazit článek
Sedm nepravd z úst bývalého ministra financí, jedenáct z úst toho současného. Server Demagog.cz zhodnotil nedělní televizní duel Miroslava Kalouska a Andreje Babiše v Otázkách Václava Moravce. Oba politici se ve vypjaté debatě často strefovali jeden do druhého a osočovali se z věcí, které Česku škodí. Další články k tématu:

Demagog.cz: Babiš lhal u Moravce jedenáctkrát, Kalousek sedmkrát

7. 10. 2015 16:08 zobrazit článek
Výroky z nedělní napjaté diskuse mezi Andrejem Babišem a Miroslavem Kalouskem v pořadu Otázky Václava Moravce ověřil server Demagog.cz. Současný ministr financí Babiš podle serveru zalhal jedenáctkrát, bývalý ministr Kalousek sedmkrát. Babiš například tvrdil, že má vláda větší příjmy než výdaje, ve skutečnosti jsou ale rozpočty dlouhodobě deficitní.

Demagog napočítal Babišovi v debatě 11 nepravd, Kalouskovi sedm

6. 10. 2015 22:23 zobrazit článek
Jedenáct nepravd napočítal server Demagog.cz ministru financí Andreji Babišovi (ANO) při debatě s místopředsedou TOP 09 Miroslavem Kalouskem v nedělních Otázkách Václava Moravce (OVM). Kalousek podle serveru uvedl sedm nepravdivých výroků.

Exkluzivně pro PL: Agentura nám změřila duel Babiše s Kalouskem. A jasným vítězem se stal...

5. 10. 2015 13:02 zobrazit článek
V nedělních Otázkách Václava Moravce České televize se utkali šéf hnutí ANO Andrej Babiš a první místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek. ParlamentníListy.cz se proto obrátily na agenturu Phoenix Research, která v exkluzivním, bleskovém výzkumu poměřila obě výrazné tváře současné politické scény.

Nejzkorumpovanější porevoluční produkt. Babiš se opřel do Kalouska

4. 10. 2015 12:59 zobrazit článek
Otázky Václava Moravce netrvaly ani pár minut, než se do sebe pustil Andrej Babiš, vicepremiér a ministr financí, a místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Hned v úvodu Babiš prohlásil, že není antikalousek, pouze reaguje na jednotlivé výroky. Na stejné vlně pokračoval i následovně, když řekl, že Kalousek je nejzkorumpovanější porevoluční produkt. Další články k tématu:

Babiš vs. Kalousek v televizní debatě: Lži, ublížený pláč a provokace

4. 10. 2015 12:45 zobrazit článek
Ministr financí Andrej Babiš a bývalý ministr financí Miroslav Kalousek se do sebe pustili před televizními kamerami. Mluví jeden přes druhého a moderátor Václav Moravec se snaží v době jejich nádechů klást otázky. Politici nevydrželi v klidu ani před samým začátkem debaty, hádali se už nad kávou.

Babiš s Kalouskem si v debatě nadávali do lhářů, podvodníků a korupčníků. Moderátor je musel krotit

4. 10. 2015 15:26 zobrazit článek
Václav Moravec pozval do nedělní televizní debaty dva největší politické rivaly. Šéfa hnutí ANO Andreje Babiše a místopředsedu TOP 09 Miroslava Kalouska. Hodinu se překřikovali a slovně napadali. Ministr Babiš se snažil prosadit svá připravená témata jako elektronická evidence tržeb nebo migrace. Kalousek označil evidenci tržeb za "šmírovací balkánský tunel".

Moravec v ČT zasahoval. Babiš vytáhl proti Kalouskovi sprosté slovo

4. 10. 2015 15:25 zobrazit článek
Dnešní polední debata ministra financí Andreje Babiše (ANO) a místopředsedy TOP 09 Miroslava Kalouska v České televizi byla hodinovým kolotočem vzájemného překřikování, slovního napadání, hádek, vysmívání a skákání do řeči. Oba řečníci se navzájem nazývali lháři, podvodníky a korupčníky a obviňovali jeden druhého ze lží. Moderátor televizní debaty Václav Moravec se je stále snažil usměrňovat a ministrovi financí musel jednou připomenout i kodex, podle kterého se ve veřejnoprávní televizi mluví slušně.

Souboj těžkých vah: K Moravcovi dnes dorazí duo Babiš a Kalousek

4. 10. 2015 7:29 zobrazit článek
Hosty nedělních Otázek Václava Moravce České televize budou ministr financí Andrej Babiš (ANO) a jeho předchůdce v úřadě Miroslav Kalousek, první místopředseda TOP 09. Oba pánové se v tomto pořadu setkali naposledy v červnu 2014 a bylo se na co dívat.

Babiš vs. Kalousek v televizní debatě: Lži, ublížený pláč a vulgarismy

4. 10. 2015 14:08 zobrazit článek
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) a bývalý ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) se do sebe pustili před televizními kamerami. Mluvil jeden přes druhého a moderátor Václav Moravec se snažil v době jejich nádechů klást otázky. Politici nevydrželi v klidu ani před samým začátkem debaty, hádali se už nad kávou.

"Průsery", křik a hádky. Moravec ztratil kontrolu nad vlastním pořadem, říká expert po hodinové bitvě Babiše a Kalouska

4. 10. 2015 18:37 zobrazit článek
MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ Očekávaný duel vicepremiéra a ministra financí Andreje Babiše s jeho předchůdcem v čele resortu Miroslavem Kalousekem v pořadu České televize Otázky Václava Moravce dost zklamal zkušeného mediálního analytika Radima Hrehu. "Nemohu pochválit nikoho z aktérů dnešní první hodiny Otázek Václava Moravce," vyjádřil se pro ParlamentníListy.cz

Fňukna Andrej Babiš. Já na Bábu s Kaldou zabudol. Dement? Známé tváře se královsky baví nad tím, co včera viděly u Moravce

5. 10. 2015 13:02 zobrazit článek
Žižkovská věž v Praze se v neděli po poledni proměnila v řečnické bojiště, na kterém se střetl současný ministr ministra financí Andrej Babiš (ANO) s exministrem financí Miroslavem Kalouskem (TOP 09). Boj to byl vskutku urputný, moderátor Václav Moravec měl plné ruce práce, aby debatu plnou vzájemného překřikování, osočování a skákání si do řeči ukočíroval. Na sociálních sítích se již v průběhu vysílání objevila řada neméně expresivních postřehů.

Opilý bača, uřvaná domovnice. Je mi hanba, že jsem v koalici. Po drsném „Moravcovi“ s Babišem a Kalouskem se strhla mela

5. 10. 2015 9:21 zobrazit článek
Málokterý diskusní televizní pořad vyvolal tak dramatické ohlasy jako včerejší debata současného ministra financí Andreje Babiše (ANO) s exministrem financí Miroslavem Kalouskem (TOP 09) v Otázkách Václava Moravce.

Debatu bych po další vulgaritě uťal, tvrdí Moravec

6. 10. 2015 4:14 zobrazit článek
Záznam nedělních Otázek Václava Moravce, které byly plné urážek, hádek, překřikování, osočování a vzájemného skákání do řeči diskutujících, tedy Andreje Babiše a Miroslava Kalouska, trhá podle informace od moderátora Moravce rekord na internetovém vysílání České televize (ČT). V nedělní poledne se dívalo na televizi kolem 600 tisíc diváků, kteří byli přímými svědky toho, jak se Babiš s Kalouskem předháněli v titulování jste lhář, podvodník či korupčník.

Je mi hanba, že sedím v koalici s Babišem. Internet vře kvůli nedělní diskuzi

5. 10. 2015 10:20 zobrazit článek
Jen málokdy se stane, že by jeden diskusní pořad upjal tolik novinářů a politiků. V neděli se to podařilo pořadu Otázky Václava Moravce, kde se po delší době sešli dva velcí oponenti bývalý ministr financí Miroslav Kalousek a současný šéf státní kasy Andrej Babiš. Veselo bylo nejen ve studiu, ale i na sociálních sítích, kde se o výstupu obou politiků hojně debatovalo.

Televizní debata plná lží. Babiš jich vysázel jedenáct, Kalousek sedm

7. 10. 2015 11:12 zobrazit článek
Vyhrocený duel vicepremiéra Andreje Babiše (ANO) s místopředsedou TOP 09 Miroslavem Kalouskem zaplnily nepravdy. Tvrdí to aspoň server Demagog.cz, podle kterého Babiš zalhal v nedělních Otázkách Václava Moravce jedenáctkrát, Kalousek sedmkrát. Šéf ANO si ale na druhou stranu připsal tucet pravdivých hlášek, místopředseda TOP 09 jen pět.

Televizní debata plná lží. Babiš jich vysázel 11, Kalousek sedm

6. 10. 2015 20:55 zobrazit článek
Vyhrocený duel vicepremiéra Andreje Babiše (ANO) s místopředsedou TOP 09 Miroslavem Kalouskem zaplnily nepravdy. Tvrdí to aspoň server Demagog.cz, podle kterého Babiš zalhal v nedělních Otázkách Václava Moravce jedenáctkrát, Kalousek sedmkrát. Šéf ANO si ale na druhou stranu připsal tucet pravdivých hlášek, místopředseda TOP 09 jen pět.

Trnava perfektným obratom zdolala ViOn, Karhan: Nevyužili svoje šance (video)

21. 5. 2016 1:31 zobrazit článek
"Súhlasím s trénerom hostí, že začiatok zápasu patril im. Zlaté Moravce nevyužili svoje šance, pretože v opačnom prípade mohlo byť aj 0:4," hodnotil Miroslav Karhan

Regulace nezastaví přicházející ekonomickou krizi, řekl Singerovi v ČT slovenský ekonom

13. 3. 2016 14:09 zobrazit článek
Hosty nedělního vysílání Otázek Václava Moravce České televize z žižkovského vysílače byli guvernér České národní banky Miroslav Singer a slovenský ekonom Juraj Karpiš.

Buď Evropská unie a nebo Rusko ? (jirifilip)

25. 1. 2016 6:51 zobrazit článek
V pořadu české televize, Otázky Václava Moravce 24.1 2016 se předseda TOP 09 Miroslav Kalousek vyjádřil k otázce ke vztahu k Evropské unii, slovy: „ Buď Evropa anebo Rusko“. A já se ptám: „Co to jako mělo znamenat?“ .

Prezident objevil Ameriku! Premiér v živém vystoupení v ČT kritizoval Zemana

24. 1. 2016 19:55 zobrazit článek
Především o uprchlících a migrační krizi hovořili v dnešních Otázkách Václava Moravce premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) a lídr opoziční TOP 09 Miroslav Kalousek.

Prezident objevil Ameriku! Premiér v živém vystoupením v ČT kritizoval Zemana

24. 1. 2016 16:06 zobrazit článek
Především o uprchlících a migrační krizi hovořili v dnešních Otázkách Václava Moravce premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) a lídr opoziční TOP 09 Miroslav Kalousek.

Zbořil: Ortel, rozhořčen vším, co přinesl 17.listopad...

21. 12. 2015 6:59 zobrazit článek
Ve svém rozloučení se životem, kterým se asi nechtěně stala jeho televizní 13.komnata, říká se smutným úsměvem Miroslav Moravec, populární až slavný herec a dabler, že se rozchází s námi - veksláky, tuneláři, šlapkami, skinheady – našimi dětmi!

Zdeněk Zbořil: Že Le Penová prohrála? Pozor, je to jinak. Smutný kabaret u Moravce. A studenti profesora Putny ať se podívají

14. 12. 2015 10:10 zobrazit článek
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Opakované obstrukce neudělají z Miroslava Kalouska a jeho opozičních druhů v očích veřejnosti neohrožené ochránce principů demokracie, ale lidé si je zapamatují jako ty, kdo demokracii ohrožují. Politolog Zdeněk Zbořil ve svém pravidelném ohlédnutí za politickým děním uplynulého týdne probírá i ruskou propagandu, smutný kabaret v České televizi i přibližující se konflikt mezi Ruskem a Spojenými státy na bojištích v Sýrii a východním Turecku.

Žadný Masaryk, ale kolaborant Moravec. Byli jsme u toho, když se kníže v kuloárech sněmu rozpovídal o Zemanovi

28. 11. 2015 15:27 zobrazit článek
REPORTÁŽ K přepřahání v čele TOP 09 dojde o tomto víkendu na sněmu strany v hotelu Don Giovanni v Praze. V čele strany vystřídá odcházejícího Karla Schwarzenberga současný první místopředseda a zakladatel strany Miroslav Kalousek, jediný kandidát na předsedu. Volba vedení se má uskutečnit v neděli dopoledne.

Babišovo rádio propaguje nelegální hazard, udeřil u Moravce senátor Valenta

22. 11. 2015 16:20 zobrazit článek
Náměstek ministra financí pro hazard Ondřej Závodský a senátor Ivo Valenta, majitel holdingu Synot, debatovali v nedělních otázkách Václava Moravce České televize o regulaci hazardu. Projednání připravovaného zákona sněmovna ale zatím odkládá. Závodský z toho viní Miroslava Kalouska (TOP 09). Valenta ve studiu poukázal na to, že rádio vlastněné Andrejem Babišem vysílá reklamu propagující nelegální hazard.

Otázky Václava Moravce: o novém stylu (ne)politiky

26. 10. 2015 13:40 zobrazit článek
Hostem nedělních Otázek Václava Moravce byla předsedkyně mandátového a imunitního výboru Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová.

Faltýnek v ČT připomněl, proč Babiš vstoupil do politiky. V tu chvíli se už Němcová neudržela

25. 10. 2015 14:51 zobrazit článek
Hosty první části nedělních Otázek Václava Moravce byli Jaroslav Faltýnek (ANO) a Miroslava Němcová (ODS), kteří společně s Moravcem řešili současnou krizi na pražské radnici, problém mimořádných schůzí v Poslanecké sněmovně, ale i vstup Andreje Babiše do politiky.

KDH do volieb povedie Figeľ a mladé tváre, ktoré neboli v parlamente

22. 10. 2015 12:43 zobrazit článek
Dvojkou by mala byť Miroslava Szitová, trojkou Peter Belinský a prvú štvoricu uzavrie Miloš Moravčík.

Debata plná nepravd: Babiš u Moravce lhal jedenáctkrát, Kalousek sedmkrát

7. 10. 2015 12:21 zobrazit článek
Nedělní vyhrocené Otázky Václava Moravce byly plné lživých a zavádějících informací. Analytici ze serveru Demagog.cz napočítali, že ministr financí Andrej Babiš (ANO) během pořadu uvedl 11 nepravd. Jeho oponent Miroslav Kalousek (TOP 09) lhal sedmkrát. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 520, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.