Miroslav Moravec

Miroslav Moravec

Herec/Herečka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 837, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Babiš vybuchl u Moravce: Kvůli Kalouskovi mluvil i slovensky!

22. 3. 2015 17:44 zobrazit článek
Ministr financí Andrej Babiš (60, hnutí ANO) ztratil nervy v televizních Otázkách Václava Moravce. Rozčiloval se kvůli tématu zvýhodnění biopaliv, které mu ostře vyčítá jeho předchůdce Miroslav Kalousek. Babiš kvůli tomu několikrát zvýšil hlas a mluvil i slovensky.

Babišův supertunel, pronesl Kalousek u Moravce. A věc má zajímavé pokračování

16. 3. 2015 14:29 zobrazit článek
Dle Erika Besta všichni rozumí současnému ,,solárnímu tunelu" z toho důvodu, že není těžké pochopit, proč se náklady na energie rapidně zvýšily kvůli dotacím, které využívají lidé blízcí ČEZu a Energetického regulačního úřadu. Těžší je však pochopit ,,Babišův tunel", který je spjat se speciálními daňovými podmínkami pro biopaliva. V nedělních Otázkách Václava Moravce, Babišovo dotované podnikání s biopalivy nazval host pořadu Miroslav Kalousek dokonce ,,supertunelem".

Prezident NKÚ: S evropskými dotacemi může být ještě hůř. A děsivá soudcovská spirála

15. 2. 2015 14:24 zobrazit článek
Hned v úvodu nedělních Otázek Václava Moravce České televize zaznělo, že jen propagace projektů týkající se zelené energie vyšla v posledních letech na bilion korun. Nejen k tomu se vyjadřoval prezident NKÚ Miroslav Kala. Popsal, jak je to s předraženými IT projekty, českými dálnicemi a zneužíváním evropských dotací. Varoval, že může nastat situace, na kterou Česko nemusí být připraveno. Došlo i na děsivý scénář růstu platu soudců.

Šéf NKÚ u Moravce rozebere podaná trestní oznámení. A nejen to

15. 2. 2015 11:01 zobrazit článek
Hlavním hostem nedělních Otázek Václava Moravce České televize bude prezident NKÚ Miroslav Kala. Rozebere problematiku čerpání dotací i trestní oznámení, která nedávno NKÚ podal v souvislosti s údajně neprůhlednou podporou sportu. Dalšími hosty budou ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček nebo expertka KSČM na zdravotnictví. Povedou debatu o tom, jak dál na tomto rezortu.

Zajac sa stal podpredsedom KDH, jeho súper kritizoval svojich

11. 10. 2014 18:10 zobrazit článek
Okresný šéf KDH v Zlatých Moravciach Miroslav Král tvrdí, že podpredsedov nepoznajú voliči, ani členovia strany.

Taková šmíra, řekl o Andreji Babišovi významný bývalý politik

23. 3. 2015 15:19 zobrazit článek
Do ostré kritiky ministra financí Andreje Babiše se dnes pustil bývalý politik ODS Miroslav Macek. Na svém webu Viditelny-macek.cz napsal, že když se po několika letech podíval na Otázky Václava Moravce, dospěl k názoru, že od doby Miroslava Sládka neměla česká politika „takovou komediální šmíru jako je Andrej Babiš.“

Babišovci ve varu. Podívejte se, jak uráží Kalouska před duelem

29. 6. 2014 7:50 zobrazit článek
Poměrně vzácnou příležitost budou mít zítra diváci České televize, kteří se rozhodnou sledovat diskuzní pořad Otázky Václava Moravce. Poprvé zde proti sobě tváří v tvář usednou asi dva největší rivalové současné politické scény - lídr hnutí ANO Andrej Babiš a první místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

Sběratel má váhy z celého světa, některé jsou i tři sta let staré

9. 6. 2015 20:37 zobrazit článek
Svou rozmanitostí je tahle sbírka na našem území ojedinělá. Miroslav Moravec má ve svém muzeu a jeho depozitáři největší expozici vah v Česku. Celkem vlastní i s vystavenými raritami 1538 přístrojů k vážení, které shromažďoval 36 let. Další články k tématu:

V Poprade exhibícia legiend, prídu Šmicer, Fowler či Mendieta

25. 5. 2015 17:49 zobrazit článek
V drese Česka a Slovenska nastúpia Szilárd Németh, Ľubomír Moravčík, Vladimír Kinder, Miroslav Karhan, Samuel Slovák, Pavel Kuka, Radoslav Látal, Ladislav Maier či Pavel Hapal

Andrej Babiš neví, co říká, odsoudil ministra komunista Dolejš

1. 7. 2014 10:28 zobrazit článek
Ekonomický expert KSČM Jiří Dolejš se stal tvrdým kritikem stávajícího ministra financí Andreje Babiše (ANO). Babiš se totiž v nedělním pořadu Otázky Václava Moravce přel s Miroslavem Kalouskem kromě jiných věcí o tom, zda stát by mohl už za tři roky hospodařit bez deficitu a Dolejše tato debata rozesmála a zároveň vyděsila. „Andrej Babiš neví, co říká, nebo mu to je jedno,“ uvedl na konto Babiše Dolejš.

Zdeněk Zbořil koukal na Kalouska s Babišem u Moravce. Držte se klávesnice nad tím, co ho přitom napadlo

30. 6. 2014 16:08 zobrazit článek
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Nedělní setkání Miroslava Kalouska s Andrejem Babišem u Václava Moravce bylo možná bodem zlomu ve vztazích obou rivalů. Politolog Zdeněk Zbořil totiž nevylučuje, že by časem v sobě mohli oba politici najít zalíbení. Zbořil si také všímá témat ministra Jiřího Dienstbiera, která se mu zdají vhodná pro letní sezónu médií. Upozornil také na to, že ODS je na tom tak špatně, že její situaci už nemůže ublížit snad ani soud s lobbistou Markem Dalíkem.

Ekonomka Šichtařová o Babišových nápadech od Moravce: Tohle nám tedy stabilní rozpočty nepřinese. A ti jeho experti

30. 6. 2014 23:35 zobrazit článek
V nedělních Otázkách Václava Moravce se kromě jiného přeli ministr financí Andrej Babiš (ANO) s bývalým šéfem státní kasy Miroslavem Kalouskem (TOP 09) o státním rozpočtu, o výběru daní a také o obměnách v dozorčích radách státních podniků. Při té příležitosti Babiš zmínil, že stát by mohl už za tři roky hospodařit bez deficitu. Podle ekonomky Markéty Šichtařové to je sice hypoteticky možné, ovšem málo reálné. Je tady totiž mnoho ale...

Kalousek versus Babiš: Debata se zvrhla v "hokejový souboj", Moravec nezvládal

30. 6. 2014 14:32 zobrazit článek
Andrej Babiš se dlouho vyhýbal televizní debatě s bývalým ministrem financí Miroslavem Kalousek. V neděli se oba konečně sešli v otevřené debatě u Václava Moravce. Oba odborníci na finance chtěli lidem vysvětlit svůj postoj, skákali si proto často do řeči. Občas je musel moderátor překřičet a přejít k dalšímu tématu.

Jakš a Moravcová vyhráli mistrovské závody s hromadným startem

24. 1. 2015 16:59 zobrazit článek
Běžci na lyžích Martin Jakš a Klára Moravcová získali v Novém Městě na Moravě domácí tituly v závodech klasickou technikou s hromadným startem. Jakš doběhl do cíle závodu na 30 kilometrů s náskokem půldruhé minuty před Miroslavem Ryplem. Moravcová měla při absenci české jedničky Evy Vrabcové-Nývltové v cíli závodu na 15 km náskok 82 vteřin před juniorkou Annou Sixtovou.

Jakš a Moravcová vyhráli mistrovské závody s hromadným startem

24. 1. 2015 16:58 zobrazit článek
Běžci na lyžích Martin Jakš a Klára Moravcová získali v Novém Městě na Moravě domácí tituly v závodech klasickou technikou s hromadným startem. Jakš doběhl do cíle závodu na 30 kilometrů s náskokem půldruhé minuty před Miroslavem Ryplem. Moravcová měla při absenci české jedničky Evy Vrabcové-Nývltové v cíli závodu na 15 km náskok 82 vteřin před juniorkou Annou Sixtovou.

Chýba systémové riešenie, tvrdí expert

22. 1. 2015 13:39 zobrazit článek
Kto nahradí plavkyňu Martinu Moravcovú, vodného slalomára Michala Martikána či hokejistu Miroslava Šatana?

Radičová a Keller u Moravce: dobrá diagnóza, ale žádná léčba. (Miroslav Kulhavý)

5. 1. 2015 3:02 zobrazit článek
Bývalá premiérka paní Radičová a europoslanec pan Keller se v pořadu OVM fundovaně doplňovali při hodnocení stavu EU a jejich diagnóza neměla chybu. To, co se v celém kontextu jejich vystoupení ukázalo jako nejslabší místo bylo naordinování léčiva včetně příměru, jak jiné státy přijímali běžence v minulosti z Evropy a jak by měly být evropské státy solidární.

Doktor Macek se vysmál USA

16. 12. 2014 11:50 zobrazit článek
Bývalý místopředseda ODS Miroslav Macek ve svém pravidelném glosáři tentokrát připomněl jednu vydařenou perlu z nedělní Moravcovy show, jeden poznatek ohledně nesmyslnosti dotací a neopomněl ani jedno rýpnutí v oblasti zahraniční politiky.

Pane Moravče, je škudla-chemik opravdu jediný z opozice? (Miroslav Kulhavý)

7. 12. 2014 18:44 zobrazit článek
Co očekáváte od někoho, kterému bylo krátce po opuštění milovaného křesla prokázáno rozhazování a možná i krmení svých kamarádíčků, když se ho zeptáte na současné kroky min. financí p.Babiše? Máte smlouvu s p. Kalouskem, že když se něco šustne o penězích, míří první dotaz na něj?

KDH navrhuje zrušiť zmeny v zákone o významných investíciách

5. 12. 2014 15:50 zobrazit článek
Na snímke zľava podpredsedovia KDH Miloš Moravčík, Július Brocka, regionálny tajomník KDH v Poprade Jozef Švagerko, podpredsedníčka KDH Miroslava Szitová, predseda KDH Ján Figeľ, podpredsedovia KDH Peter Belinský, Ján Hudacký, ...

Rok od intervence ČNB a pětadvacet let od listopadu ´89. U Moravce se bude bilancovat

9. 11. 2014 7:10 zobrazit článek
Před rokem Česká národní banka mohutnou intervencí oslabila korunu. Někdejší premiér Jiří Rusnok, kterého později prezident Zeman jmenoval do Rady ČNB, tento krok oceňoval, exprezident Klaus ho ostře kritizoval. V nedělních Otázkách Václava Moravce České televize vystoupí guvernér ČNB a Miroslav Singer a další ekonomové, aby vše zhodnotili. A pak dojde na bilanci čtvrt století české svobody. Přijde Michael Žantovský i Petr Pithart.

Kontrola kampeliček nebyla dostatečná, přiznal guvernér ČNB Singer

9. 11. 2014 14:01 zobrazit článek
Guvernér České národní banky Miroslav Singer přiznal v nedělním diskusním pořadu České televize Otázky Václava Moravce, že dohled nad vytunelovaným Metropolitním spořitelním družstvem (MSD) nebyl v letech 2009 a 2010 dostatečný.

Kalousek: Babišův zákon o biopalivech je tunel ve výši devíti miliard. Lže, říká Babiš

15. 3. 2015 19:58 zobrazit článek
Miroslav Kalousek (TOP 09) v Otázkách Václava Moravce v neděli řekl, že zákon o biopalivech, který projednala vláda, je tunel na státní rozpočet ve výši devíti miliard. Podle něj dostane Babišův Agrofert na daních kvůli tomuto zákonu pět miliard. Babiš na to reagoval odmítavě, podle něj má Agrofert daňovou výhodu za biopaliva kolem 70 miliónů korun.

Kalousek: Zákon o biopalivech si napsal sám Babiš a přihrál si pět miliard

15. 3. 2015 16:36 zobrazit článek
Miroslav Kalousek v neděli v Otázkách Václava Moravce ostře kritizoval vládní návrh zákona o biopalivech. Podle místopředsedy TOP 09 si díky novele, kterou na konci února schválila vláda, přijde Agrofert Andreje Babiše na pět miliard korun. Další články k tématu:

Babišův zákon o biopalivech je tunel ve výši devíti miliard, tvrdí Kalousek

15. 3. 2015 16:13 zobrazit článek
Miroslav Kalousek (TOP 09) v Otázkách Václava Moravce v neděli řekl, že zákon o biopalivech, který projednala vláda, je tunel na státní rozpočet ve výši devíti miliard. Podle něj dostane Babišův Agrofert na daních kvůli tomuto zákonu pět miliard. Uvedl rovněž, že jako šikanu malých prodejců vnímá zákon o registračních pokladnách.

Moravcova "pomsta" prezidentovi: Co kdyby lidé, nespokojení s vystupováním Zemana, odmítli platit na chod jeho kanceláře

15. 3. 2015 17:11 zobrazit článek
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) a exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) se před kamerami České televize hádali o miliardy pro Agrofert ministra financí Andreje Babiše (ANO). Podle Kalouska si v Česku Babiš připravil tunel, který mu zaplatí každý český občan, což považuje za nehorázné. Chovanec to důrazně odmítl a vyčetl Kalouskovi, že právě TOP 09 vládla s kmotrovskou ODS, čímž znechutila občany. Došlo i na "svěží vítr z východu". V pořadu si do prezidenta rýpl i moderátor Václav Moravec s tématem "Prezidentovy problémy".

Hlad, sucho, kolaps. Neveselé Moravcovo povídání s experty na Havlově letišti

3. 3. 2015 23:50 zobrazit článek
Pokud si myslíte, že stárnoucí českou společnost zachrání imigranti, podléháte prý mýtu. Tato slova nepronesl docent Konvička z iniciativy Islám v České republice nechceme, ale sociální geograf Dušan Drbohlav, byť i o této iniciativě byla řeč. V pořadu Focus Václava Moravce také zaznělo, že ODS nejde naproti svým voličům, když varuje před imigranty. Egyptolog Miroslav Bárta nakonec oznámil, zda míříme k neodvratnému kolapsu.

Babiš si přihrál na biopalivech pět miliard, útočil Kalousek na novelu

16. 3. 2015 15:34 zobrazit článek
Ostrý direkt na šéfa Agrofertu a resortu financí Andreje Babiše si v nedělních otázkách Václava Moravce dovolil exministr Miroslav Kalousek. Majitele chemicko-potravinářské skupiny, která se zčásti zabývá také biopalivy, osočil, že schválením zákona o biopalivech si Babiš přihrál pět miliard korun. Další články k tématu:

Kalousek: Babišův zákon o biopalivech je tunel na státní rozpočet

16. 3. 2015 10:02 zobrazit článek
Vláda podle Kalouska nedělá dost pro to, aby zabránila oligarchizaci země – příkladem je schválení zákona o biopalivech. "Jediným důsledkem je 5 miliard veřejné podpory z daní nás všech pro Andreje Babiše podle zákona, který si on sám napsal a vláda mu ho bez protestů schválila," uvedl v Otázkách Václava Moravce (OVM) exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09).

Babiš si přihrál na biopalivech pět miliard, nařkl ho Kalousek

16. 3. 2015 17:34 zobrazit článek
Ostrý direkt na šéfa Agrofertu a resortu financí Andreje Babiše si v nedělních otázkách Václava Moravce dovolil exministr Miroslav Kalousek. Majitele chemicko-potravinářské skupiny, která se zčásti zabývá také biopalivy, osočil, že schválením zákona o biopalivech si Babiš přihrál pět miliard korun. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 837, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |