Miroslav Moravec

Miroslav Moravec

Herec/Herečka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 825, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Babiš navrhne Řehoře do čela aeroholdingu

29. 6. 2014 16:47 zobrazit článek
Ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš navrhne, aby konzultant Václav Řehoř v čele Českého Aeroholdingu nahradil Miroslava Dvořáka. Řekl to v Otázkách Václava Moravce v České televizi. Babišova představa je, aby Řehoř připravil Aeroholding na vstup na burzu.

K velkým řetězcům mám rezervovaný vztah, ale válčit s nimi nechci, ujistil Jurečka

11. 5. 2014 16:02 zobrazit článek
Ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) v křesle hosta nedělních Otázek Václava Moravce České televize hovořil o novele zákona o potravinách a o změnách v zákoně o tržní síle. Na tu si obchodníci velmi stěžují jako na velký bič. Hned na úvod svého vystoupení ministr prozradil, že má velmi rezervovaný vztah k velkým obchodním řetězcům. V sektoru zemědělství by ale rád vytvořil tisíce dalších pracovních míst, proto tedy hodlá trvat na navýšení rozpočtu pro svůj resort. A nakonec zkritizoval exministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09).

Diskuse Babiš – Kalousek: Dojemná neshoda ve všem, i když určitá dohoda je možná

29. 6. 2014 14:56 zobrazit článek
Přestože politické televizní diskuse bývají u nás často nuda, od nedělní diskuse mezi ministrem financí Andrejem Babišem (ANO) a jeho předchůdcem Miroslavem Kalouskem (TOP 09) v Otázkách Václava Moravce se dala očekávat velká a zajímavá bitva. Alespoň se tak dalo usuzovat z jejich neustálého špičkování v Poslanecké sněmovně.

Babiš chce za tři roky vyrovnaný rozpočet. Kalouskův návrh na šetření odmítl

29. 6. 2014 14:22 zobrazit článek
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) se v Otázkách Václava Moravce v České televizi střetl s místopředsedou TOP 09 Miroslavem Kalouskem. Babiš zdůrazňoval, že státní dluh v poměru k HDP navzdory přetrvávajícím schodkům rozpočtu klesne o tři procentní body a v roce 2017 by chtěl mít vyrovnaný rozpočet.

U Moravce bude dusno, dojde na „Souboj titánů“

29. 6. 2014 7:50 zobrazit článek
V nedělních Otázkách Václava Moravce České televize proti sobě zasednou dva takřka nesmiřitelní soupeři. Současný ministr financí Andrej Babiš (ANO) a jeho předchůdce ve funkci Miroslav Kalousek (TOP 09).

Babiš v ČT servíruje grafy: Tady, tady a tady Kalousek ztratil miliardy...

29. 6. 2014 15:11 zobrazit článek
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) a exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) se v nedělních Otázkách Václava Moravce České televize přeli jak o výši investic, tak o nárůst státního dluhu. Kalousek podal Babišovi ve studiu pomocnou ruku, ale Babiš se mu vysmál. Podle Babiše je totiž mnohem podstatnější investovat.

Babiš s Kalouskem se přeli o čas, Moravec nestíhal...

29. 6. 2014 20:31 zobrazit článek
Vicepremiér a ministr financí Andrej Babiš (ANO) ostře odmítl návrh exministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09) na šetření ve státním rozpočtu.

Selhání Moravcovy dramaturgie i nečekaný moment Kalouska. Expert sledoval megaduel

29. 6. 2014 19:08 zobrazit článek
MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ Tradiční nedělní Otázky Václava Moravce byly tentokrát mimořádné, neboť během nich došlo k vůbec prvnímu televiznímu střetu ministra financí Andreje Babiše s jeho předchůdcem a nejvehementnějším kritikem z řad opozice Miroslavem Kalouskem. Podle analytika Jiřího Mikeše však střet obou pánů utopila zejména nešťastná dramaturgie.

Babiš hned v úvodu duelu zaútočil na Moravce: Kalousek mluví moc dlouho

29. 6. 2014 15:11 zobrazit článek
A je to tady! V nedělních Otázkách Václava Moravce se spolu střetli stávající ministr financí Andrej Babiš (ANO) a jeho předchůdce ve funkci Miroslav Kalousek (TOP 09). Ve studiu to hned od začátku jiskří. Rozebírá se totiž státní rozpočet a schodek na příští rok.

Babišovci ve varu. Podívejte se, jak uráží Kalouska před zítřejším duelem

28. 6. 2014 17:36 zobrazit článek
Poměrně vzácnou příležitost budou mít zítra diváci České televize, kteří se rozhodnou sledovat diskuzní pořad Otázky Václava Moravce. Poprvé zde proti sobě tváří v tvář usednou asi dva největší rivalové současné politické scény - lídr hnutí ANO Andrej Babiš a první místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

Miroslav Moravec, Miroslava Besserová

27. 5. 2014 17:09 zobrazit článek
Miroslav Moravec, Miroslava Besserová / Život je parádní jízda / Tevis, Praha / 2000

Hlad, sucho, kolaps. Neveselé Moravcovo povídání s experty na Havlově letišti

3. 3. 2015 23:50 zobrazit článek
Pokud si myslíte, že stárnoucí českou společnost zachrání imigranti, podléháte prý mýtu. Tato slova nepronesl docent Konvička z iniciativy Islám v České republice nechceme, ale sociální geograf Dušan Drbohlav, byť i o této iniciativě byla řeč. V pořadu Focus Václava Moravce také zaznělo, že ODS nejde naproti svým voličům, když varuje před imigranty. Egyptolog Miroslav Bárta nakonec oznámil, zda míříme k neodvratnému kolapsu.

Prezident NKÚ: S evropskými dotacemi může být ještě hůř. A děsivá soudcovská spirála

15. 2. 2015 14:24 zobrazit článek
Hned v úvodu nedělních Otázek Václava Moravce České televize zaznělo, že jen propagace projektů týkající se zelené energie vyšla v posledních letech na bilion korun. Nejen k tomu se vyjadřoval prezident NKÚ Miroslav Kala. Popsal, jak je to s předraženými IT projekty, českými dálnicemi a zneužíváním evropských dotací. Varoval, že může nastat situace, na kterou Česko nemusí být připraveno. Došlo i na děsivý scénář růstu platu soudců.

Šéf NKÚ u Moravce rozebere podaná trestní oznámení. A nejen to

15. 2. 2015 11:01 zobrazit článek
Hlavním hostem nedělních Otázek Václava Moravce České televize bude prezident NKÚ Miroslav Kala. Rozebere problematiku čerpání dotací i trestní oznámení, která nedávno NKÚ podal v souvislosti s údajně neprůhlednou podporou sportu. Dalšími hosty budou ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček nebo expertka KSČM na zdravotnictví. Povedou debatu o tom, jak dál na tomto rezortu.

Jakš a Moravcová vyhráli mistrovské závody s hromadným startem

24. 1. 2015 16:59 zobrazit článek
Běžci na lyžích Martin Jakš a Klára Moravcová získali v Novém Městě na Moravě domácí tituly v závodech klasickou technikou s hromadným startem. Jakš doběhl do cíle závodu na 30 kilometrů s náskokem půldruhé minuty před Miroslavem Ryplem. Moravcová měla při absenci české jedničky Evy Vrabcové-Nývltové v cíli závodu na 15 km náskok 82 vteřin před juniorkou Annou Sixtovou.

Jakš a Moravcová vyhráli mistrovské závody s hromadným startem

24. 1. 2015 16:58 zobrazit článek
Běžci na lyžích Martin Jakš a Klára Moravcová získali v Novém Městě na Moravě domácí tituly v závodech klasickou technikou s hromadným startem. Jakš doběhl do cíle závodu na 30 kilometrů s náskokem půldruhé minuty před Miroslavem Ryplem. Moravcová měla při absenci české jedničky Evy Vrabcové-Nývltové v cíli závodu na 15 km náskok 82 vteřin před juniorkou Annou Sixtovou.

Chýba systémové riešenie, tvrdí expert

22. 1. 2015 13:39 zobrazit článek
Kto nahradí plavkyňu Martinu Moravcovú, vodného slalomára Michala Martikána či hokejistu Miroslava Šatana?

Radičová a Keller u Moravce: dobrá diagnóza, ale žádná léčba. (Miroslav Kulhavý)

5. 1. 2015 3:02 zobrazit článek
Bývalá premiérka paní Radičová a europoslanec pan Keller se v pořadu OVM fundovaně doplňovali při hodnocení stavu EU a jejich diagnóza neměla chybu. To, co se v celém kontextu jejich vystoupení ukázalo jako nejslabší místo bylo naordinování léčiva včetně příměru, jak jiné státy přijímali běžence v minulosti z Evropy a jak by měly být evropské státy solidární.

Doktor Macek se vysmál USA

16. 12. 2014 11:50 zobrazit článek
Bývalý místopředseda ODS Miroslav Macek ve svém pravidelném glosáři tentokrát připomněl jednu vydařenou perlu z nedělní Moravcovy show, jeden poznatek ohledně nesmyslnosti dotací a neopomněl ani jedno rýpnutí v oblasti zahraniční politiky.

Pane Moravče, je škudla-chemik opravdu jediný z opozice? (Miroslav Kulhavý)

7. 12. 2014 18:44 zobrazit článek
Co očekáváte od někoho, kterému bylo krátce po opuštění milovaného křesla prokázáno rozhazování a možná i krmení svých kamarádíčků, když se ho zeptáte na současné kroky min. financí p.Babiše? Máte smlouvu s p. Kalouskem, že když se něco šustne o penězích, míří první dotaz na něj?

KDH navrhuje zrušiť zmeny v zákone o významných investíciách

5. 12. 2014 15:50 zobrazit článek
Na snímke zľava podpredsedovia KDH Miloš Moravčík, Július Brocka, regionálny tajomník KDH v Poprade Jozef Švagerko, podpredsedníčka KDH Miroslava Szitová, predseda KDH Ján Figeľ, podpredsedovia KDH Peter Belinský, Ján Hudacký, ...

Rok od intervence ČNB a pětadvacet let od listopadu ´89. U Moravce se bude bilancovat

9. 11. 2014 7:10 zobrazit článek
Před rokem Česká národní banka mohutnou intervencí oslabila korunu. Někdejší premiér Jiří Rusnok, kterého později prezident Zeman jmenoval do Rady ČNB, tento krok oceňoval, exprezident Klaus ho ostře kritizoval. V nedělních Otázkách Václava Moravce České televize vystoupí guvernér ČNB a Miroslav Singer a další ekonomové, aby vše zhodnotili. A pak dojde na bilanci čtvrt století české svobody. Přijde Michael Žantovský i Petr Pithart.

Kontrola kampeliček nebyla dostatečná, přiznal guvernér ČNB Singer

9. 11. 2014 14:01 zobrazit článek
Guvernér České národní banky Miroslav Singer přiznal v nedělním diskusním pořadu České televize Otázky Václava Moravce, že dohled nad vytunelovaným Metropolitním spořitelním družstvem (MSD) nebyl v letech 2009 a 2010 dostatečný.

Zajac sa stal podpredsedom KDH, jeho súper kritizoval svojich

11. 10. 2014 18:10 zobrazit článek
Okresný šéf KDH v Zlatých Moravciach Miroslav Král tvrdí, že podpredsedov nepoznajú voliči, ani členovia strany.

Andrej Babiš neví, co říká, odsoudil ministra komunista Dolejš

1. 7. 2014 10:28 zobrazit článek
Ekonomický expert KSČM Jiří Dolejš se stal tvrdým kritikem stávajícího ministra financí Andreje Babiše (ANO). Babiš se totiž v nedělním pořadu Otázky Václava Moravce přel s Miroslavem Kalouskem kromě jiných věcí o tom, zda stát by mohl už za tři roky hospodařit bez deficitu a Dolejše tato debata rozesmála a zároveň vyděsila. „Andrej Babiš neví, co říká, nebo mu to je jedno,“ uvedl na konto Babiše Dolejš.

Zdeněk Zbořil koukal na Kalouska s Babišem u Moravce. Držte se klávesnice nad tím, co ho přitom napadlo

30. 6. 2014 16:08 zobrazit článek
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Nedělní setkání Miroslava Kalouska s Andrejem Babišem u Václava Moravce bylo možná bodem zlomu ve vztazích obou rivalů. Politolog Zdeněk Zbořil totiž nevylučuje, že by časem v sobě mohli oba politici najít zalíbení. Zbořil si také všímá témat ministra Jiřího Dienstbiera, která se mu zdají vhodná pro letní sezónu médií. Upozornil také na to, že ODS je na tom tak špatně, že její situaci už nemůže ublížit snad ani soud s lobbistou Markem Dalíkem.

Ekonomka Šichtařová o Babišových nápadech od Moravce: Tohle nám tedy stabilní rozpočty nepřinese. A ti jeho experti

30. 6. 2014 23:35 zobrazit článek
V nedělních Otázkách Václava Moravce se kromě jiného přeli ministr financí Andrej Babiš (ANO) s bývalým šéfem státní kasy Miroslavem Kalouskem (TOP 09) o státním rozpočtu, o výběru daní a také o obměnách v dozorčích radách státních podniků. Při té příležitosti Babiš zmínil, že stát by mohl už za tři roky hospodařit bez deficitu. Podle ekonomky Markéty Šichtařové to je sice hypoteticky možné, ovšem málo reálné. Je tady totiž mnoho ale...

Kalousek versus Babiš: Debata se zvrhla v "hokejový souboj", Moravec nezvládal

30. 6. 2014 14:32 zobrazit článek
Andrej Babiš se dlouho vyhýbal televizní debatě s bývalým ministrem financí Miroslavem Kalousek. V neděli se oba konečně sešli v otevřené debatě u Václava Moravce. Oba odborníci na finance chtěli lidem vysvětlit svůj postoj, skákali si proto často do řeči. Občas je musel moderátor překřičet a přejít k dalšímu tématu.

Babišovci ve varu. Podívejte se, jak uráží Kalouska před duelem

29. 6. 2014 7:50 zobrazit článek
Poměrně vzácnou příležitost budou mít zítra diváci České televize, kteří se rozhodnou sledovat diskuzní pořad Otázky Václava Moravce. Poprvé zde proti sobě tváří v tvář usednou asi dva největší rivalové současné politické scény - lídr hnutí ANO Andrej Babiš a první místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

Babiš a Kalousek devadesát minut u jednoho stolu. Padla velmi silná obvinění

29. 6. 2014 15:11 zobrazit článek
V nedělních Otázkách Václava Moravce České televize bezmála lítaly blesky. V debatě mezi ministrem financí Andrejem Babišem (ANO) a jeho předchůdcem ve funkci Miroslavem Kalouskem se ukázalo, že si nezůstanou nic dlužni ve vzájemném napadání. Babiš na Kalouskovo konto prohlašoval, že nevybíral daně a Kalousek kontroval, že Babiš jen žije z toho, co prosadila vláda předchozí a navíc se chová jako tygr v masně.

 Články 1-30 z celkových 825, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |