Miroslav Moravec

Miroslav Moravec

Herec/Herečka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 566, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

V Smere sa hovorí o Lajčákovi ako prezidentskom kandidátovi

25. 11. 2016 12:52 zobrazit článek
BRATISLAVA 25. novembra (WebNoviny.sk) – V Smere-SD sa podľa poslanca NR SR za Smer-SD Mariána Kéryho, ktorý je zároveň okresným predsedom strany v Zlatých Moravciach, začalo hovoriť o ministrovi zahraničných vecí Miroslavovi Lajčákovi ako o kandidátovi na prezidenta SR. V piatok to naznačil.....

Odhalenie, čo je za špinavým útokom na Lajčáka: Smerák prehovoril o tajnom pláne ministra

25. 11. 2016 12:02 zobrazit článek
BRATISLAVA – V Smere-SD sa podľa poslanca NR SR za Smer-SD Mariána Kéryho, ktorý je zároveň okresným predsedom strany v Zlatých Moravciach, začalo hovoriť o ministrovi zahraničných vecí Miroslavovi Lajčákovi ako o kandidátovi na prezidenta SR. Dnes to naznačil na rokovaní zahraničného parlamentného výboru.

Zákon o hanobení prezidenta bychom napadli u Ústavního soudu, řekl Kalousek

20. 11. 2016 18:40 zobrazit článek
V případě že by Parlament schválil navrhovaný zákon, který vrací do trestního zákoníku čin hanobení prezidenta, TOP 09 by normu napadla u Ústavního soudu. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce to v neděli odpoledne řekl předseda strany Miroslav Kalousek. Vyjádřil ale zároveň přesvědčení, že se zákon nepodaří schválit.

TOP 09 by zákon o hanobení prezidenta napadla u Ústavního soudu

20. 11. 2016 18:03 zobrazit článek
Praha - Pokud by Parlament schválil navrhovaný zákon, který vrací do trestního zákoníku čin hanobení prezidenta, TOP 09 by normu napadla u Ústavního soudu. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce to dnes řekl předseda strany Miroslav Kalousek. Vyjádřil ale zároveň přesvědčení, že se zákon nepodaří schválit.

Kalousek navrhne snížení daní na úroveň před krizí

20. 11. 2016 18:03 zobrazit článek
Praha - Předseda opoziční TOP 09 Miroslav Kalousek předloží pozměňovací návrh připravovaného zákona o daních, který by snížil sazby DPH na úroveň před hospodářskou krizí a zrušil solidární daň. Kalousek to řekl v pořadu České televize Otázky Václava Moravce. Předseda poslaneckého klubu vládního hnutí ANO Jaroslav Faltýnek návrh podpořit nechce, protože neodpovídá koaliční smlouvě.

Kalousek: Zákon o hanobení prezidenta by skončil u Ústavního soudu

20. 11. 2016 16:48 zobrazit článek
Pokud by došlo k přijetí poslaneckého návrhu, který by uzákonil trestnost hanobení hlavy státu, obrátila by se TOP 09 se stížností na Ústavní soud. V neděli to v Otázkách Václava Moravce uvedl předseda strany Miroslav Kalousek. Ten diskutoval s šéfem poslanců ANO Jaroslavem Faltýnkem.

Zákon o hanobení prezidenta by byl protiústavní, shodli se Kalousek s Faltýnkem

20. 11. 2016 15:09 zobrazit článek
Pokud by Parlament schválil navrhovaný zákon, který vrací do trestního zákoníku čin hanobení prezidenta, TOP 09 by normu napadla u Ústavního soudu. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce to v neděli řekl předseda strany Miroslav Kalousek. Vyjádřil ale zároveň přesvědčení, že se zákon nepodaří schválit. Další články k tématu:

Kalousek hrozí Ústavním soudem. Kvůli trestu za hanobení prezidenta

20. 11. 2016 15:01 zobrazit článek
Pokud by Parlament schválil navrhovaný zákon, který vrací do trestního zákoníku čin hanobení prezidenta, TOP 09 by normu napadla u Ústavního soudu. V Otázkách Václava Moravce to v neděli řekl předseda strany Miroslav Kalousek. Vyjádřil ale zároveň přesvědčení, že se zákon nepodaří schválit.

Zákon o hanobení prezidenta by skončil u Ústavního soudu, varoval Kalousek

20. 11. 2016 13:34 zobrazit článek
Pokud by došlo k přijetí poslaneckého návrhu, který by uzákonil trestnost hanobení hlavy státu, obrátila by se TOP 09 se stížností na Ústavní soud. V neděli to v Otázkách Václava Moravce uvedl předseda strany Miroslav Kalousek. Ten diskutoval s šéfem poslanců ANO Jaroslavem Faltýnkem.

Kalousek se u Moravce vážně naštval. A stačila k tomu jedna Faltýnkova věta...

20. 11. 2016 16:01 zobrazit článek
V nedělních otázkách Václava Moravce České televize proti sobě zasedli předseda TOP 09 Miroslav Kalousek a místopředseda Babišova hnutí ANO Jaroslav Faltýnek a takřka se trhali na kousky. Jedna slovní rána střídala druhou a vzduchem létalo jedno obvinění za druhým. Slovní přestřelku ovšem zahájil sám Moravec tím, že poukázal na „neviditelnost prezidenta Miloše Zemana“.

Otázka ohledně umístění amerického radaru je nyní zase kardinální

15. 11. 2016 9:31 zobrazit článek
"V nedávném diskusním pořadu v Otázkách Václava Moravce poslankyně Miroslava Němcová z ODS s upřímností sobě vlastní podpořila v rámci „nejlepších tradic“ své strany umístění americké základny na území ČR," upozorňuje Jiří Paroubek na webu Vaševěc.cz.

Moravec žertoval v ČT: Koluje vtip o Kanceláři prezidenta republiky...

13. 11. 2016 18:00 zobrazit článek
V nedělních Otázkách Václava Moravce proti sobě v České televizi zasedli předseda vlády Bohuslav Sobotka a někdejší předsedkyně sněmovny Miroslava Němcová. Sobotka uznal, že zvolení Donalda Trumpa nastolí novou dobu, ale on se z toho nehodlá zbláznit. Já jsem se strašně musel smát, když jsem viděl výsledky amerických voleb ve Washingtonu, prozradil Sobotka. Němcová si v této souvislosti nejednou rýpla do prezidenta Zemana.

A tohle si, pane Moravče, dobře zapamatujte... Babiš spustil v ČT velkou kanonádu. Odnesl to hlavně Sobotka

6. 11. 2016 18:00 zobrazit článek
Hlavním hostem nedělních Otázek Václava Moravce České televize byl ministr financí Andrej Babiš (ANO). Jelikož proti sobě neměl žádného politického oponenta, rozehrál sólo kanonádu, ve které pálil skoro do všech – premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD) počínaje a předsedou STAN Petrem Gazdíkem konče. Babiš prý věřil, že by mohl s Gazdíkem spolupracovat, ale Gazdík jej zklamal, protože už mluví jako Miroslav Kalousek. Šetřil jen prezidenta Miloše Zemana.

Miliardář: Hrozit Ruskem nikam nevede. Vím, jak je to doopravdy se sankcemi. Co byste si počali bez Babiše

21. 9. 2016 15:28 zobrazit článek
„Patřím mezi podnikatele, kteří podporují EET od samého začátku,“ tvrdí v rozhovoru ParlamentníchListů.cz senátor Jiří Hlavatý (zvolený za ANO) a vyvrací tím slova majitele firmy BEST Tomáše Březiny, jenž byl jeho nedávným spoludiskutérem v nedělních Otázkách Václava Moravce. „Babiš vyčnívá a tak se vyčnívající hřebík musí zatlouci,“ usmívá se Hlavatý nad konáním předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska, který nedávno ve Sněmovně donutil Babiše k omluvě. Hlavatý se v rozhovoru vyjadřuje i o Angele Merkelové, o prezidentu Miloši Zemanovi a o osobním setkání s Věrou Čáslavskou.

Dohra včerejšího Moravce: Sypou se posměšná vyjádření

19. 9. 2016 12:06 zobrazit článek
Ke včerejšímu vystoupení poslance Martina Komárka (ANO) v Otázkách Václava Moravce se na sociálních sítích vyjádřila advokátka Miroslava Hustáková a bývalá poslankyně ODS Kateřina Dostálová, která se ve Sněmovně zabývala mediální problematikou.

Není šance vyjednat výjimku ani na pomazánkové máslo, natož na přijetí eura, zaznělo u Moravce

11. 9. 2016 14:41 zobrazit článek
Bývalý guvernér České národní banky Miroslav Singer a bývalý výkonný guvernér ČNB, předseda dozorčí rady ČEB Pavel Kysilka, debatovali v nedělních Otázkách Václava Moravce České televize o stavu české ekonomiky a jejích vyhlídkách do budoucna. Mají Češi, Moravané a Slezané hledět do budoucnosti s obavami, nebo s optimismem?

Vláda neudělala nic pro vyrovnaný rozpočet, tvrdí Kalousek

28. 5. 2017 18:02 zobrazit článek
Navržené výdajové limity rozpočtu pro příští rok jsou obžalobou nečinnosti vládní koalice, protože neudělala nic k vyrovnání rozpočtu. V pořadu Otázky Václava Moravce v České televizi to řekl bývalý ministr financí, předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Nový šéf resortu Ivan Pilný (ANO) připustil, že vláda směřuje k vyrovnanému rozpočtu „pomaleji, než jsme si mysleli”.

Babiš říkal, že předložil návrh rozpočtu. Ale to není návrh rozpočtu, vpálil Pilnému v ČT Kalousek

28. 5. 2017 18:01 zobrazit článek
Hosty nedělních Otázek Václava Moravce České televize byli ministr financí Ivan Pilný (ANO) a exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09). A řeč byla především o rozpočtu na příští rok.

Pilný pochválil Babiše. Rozpočet označil za kvalitní

28. 5. 2017 15:05 zobrazit článek
Výdajové rámce rozpočtu na příští rok sestavil předchůdce Andrej Babiš korektně, řekl v pořadu Otázky Václava Moravce nový ministr financí Ivan Pilný. Problémem je podle něj to, že v návrhu nejsou seřazeny priority. Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek uvedl, že navržené výdajové limity jsou obžalobou nečinnosti vládní koalice, protože podle něj neudělala nic k vyrovnání rozpočtu.

Pilný hájil deficit 50 miliard. Nestydatě vysoké číslo, vyčetl mu Kalousek

28. 5. 2017 15:01 zobrazit článek
Výdajové limity předložené exministrem financí Andrejem Babišem počítají pro rozpočet na příští rok s deficitem 50 miliard korun. Jeho nástupce Ivan Pilný uvedl, že limity byly sestaveny korektně, výše deficitu je rozumná a nepřekročitelná. Miroslav Kalousek mu v Otázkách Václava Moravce oponoval a deficit označil za „nestydatě vysoké číslo“. Další články k tématu:

Pilný hájil deficit 50 miliard. Nestydatě vysoké číslo, vyčetl mu Kalousek

28. 5. 2017 15:00 zobrazit článek
Výdajové limity předložené exministrem financí Andrejem Babišem počítají pro rozpočet na příští rok s deficitem 50 miliard korun. Jeho nástupce Ivan Pilný uvedl, že limity byly sestaveny korektně, výše deficitu je rozumná a nepřekročitelná. Miroslav Kalousek mu v Otázkách Václava Moravce oponoval a deficit označil za „nestydatě vysoké číslo“. Další články k tématu:

Moravec kritizoval Babiše, že nepřišel do studia. Ve stejnou chvíli ministr zveřejnil zásadní text

7. 5. 2017 15:21 zobrazit článek
Vicepremiér Andrej Babiš (ANO) dnes bez jakékoliv reakce nevyužil pozvání do pořadu Otázky Václava Moravce České televize a nepřišel. Přítomni tak byli premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), předseda KSČM Vojtěch Filip, předseda TOP 09 Miroslav Kalousek, předseda ODS Petr Fiala a předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. Místo pro Babiše zůstalo prázdné. Moravec jej dokonce prostřednictvím kamer vybídl, že může ještě dorazit, on sám prý na pozvání nereagoval a jeho mluvčí nevěděl, zda předseda hnutí ANO dorazí. Na facebookovém profilu Andreje Babiše se pak přesně s úderem začátku pořadu objevilo obsáhlé vyjádření.

Otázky Václava Moravce

2. 5. 2017 10:54 zobrazit článek
Kdo a proč vyhraje volby? Nedělní duel Otázek Václava Moravce. Hostem byla bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová. Utkala se se současným předsedou Sněmovny Janem Hamáčkem z ČSSD.

Babiš je v politice predátor, řekla Božena pardon Miroslava Němcová

1. 5. 2017 9:51 zobrazit článek
Šéf dolní komory Jan Hamáček a bývalá předsedkyně Sněmovny a Hamáčkova předchůdkyně Miroslava Němcová komentovali dění posledních dnů v televizním pořadu Otázky Václava Moravce. Miroslava Němcová přirovnala Andreje Babiše k predátorovi.

Faltýnek udělal na Kalouska vulgární gesto. Teď se za něj kaje

26. 3. 2017 15:02 zobrazit článek
Předseda poslaneckého klubu hnutí ANO a pravá ruka Andreje Babiše Jaroslav Faltýnek si posypal hlavu popelem. Ve Sněmovně mu to nedávno „ujelo“ a směrem k šéfovi TOP 09 Miroslavu Kalouskovi ukázal pažemi „vulgární“ gesto, jak jej v neděli v České televizi označil moderátor Otázek Václava Moravce. Faltýnek se za ně v přenosu omluvil.

Moravčík (SPR-RSČ): Proč volit raději Sládka než Okamuru?

14. 3. 2017 15:03 zobrazit článek
Republikáni Miroslava Sládka a SPD Tomia Okamury jsou strany, které oslovují podobně laděné skupiny voličů, což je vidět např. i v diskuzích na facebooku. Proč upřednostnit M. Sládka před T. Okamurou? Nad tím se chci zamyslet v dnešním článku.

Kalousek se prokec, počítá s rozpadem TOP 09

6. 3. 2017 9:03 zobrazit článek
Nedělní Otázky Václava Moravce hostily pana předsedu TOP 09 Miroslava Kalouska. A vzhledem k tomu, že poměrně nudnou ekonomickou debatu provázely emoce, dozvěděl se divák i nějaké obsahy z podvědomí pana předsedy. A podívejme se - on počítá s rozpadem vlastní strany!

Praštit Kalouska sklenicí do hlavy. U Moravce se dnes děly pozoruhodné věci

5. 3. 2017 15:47 zobrazit článek
K Václavu Moravcovi tuto neděli dorazili předseda TOP 09 Miroslav Kalousek a první místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka. A stálo to za to. Došlo i na „sklenici, která se měla rozbít o Kalouskovu hlavu“.

Kalousek a Jurečka: Korunové dluhopisy pro firmy byly obcházením zákona. Musí se vyšetřit

5. 3. 2017 15:37 zobrazit článek
Ministr zemědělství Marian Jurečka a předseda TOP09 Miroslav Kalousek se v pořadu Otázky Václava Moravce shodli, že by finanční správa měla prověřit, za jakých podmínek byly vydávány korunové dluhopisy. Kalousek zároveň odmítl zodpovědnost za optimalizační hit roku 2012, korunové dluhopisy. Další články k tématu:

Jakub Moravčík: Sjednocení vlasteneckých stran by se mělo zrealizovat pod kandidátkou Republikánů Miroslava Sládka

26. 11. 2016 15:25 zobrazit článek
Otázka sjednocení vlasteneckých stran do nadcházejících parlamentních voleb se zdá být neřešitelnou. Často se říká, že sjednocení není možné kvůli ješitnosti a egům předsedů jednotlivých straniček (počet jejichž členů leckdy nepřesahuje počet prstů jedné ruky), kteří nejsou sebeméně ochotni vzdát se postu lídra. Je dost možné, že to tak je, ale to zde nechci hodnotit.

 Články 1-30 z celkových 566, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.