Miroslav Moravec

Miroslav Moravec

Herec/Herečka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 877, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Miroslav Kajzar: Na Moravce

25. 9. 2015 17:31 zobrazit článek

Singer: Kurz koruny bude ČNB držet nejméně do poloviny roku 2016

6. 9. 2015 14:38 zobrazit článek
Guvernér České národní banky (ČNB) Miroslav Singer v nedělních Otázkách Václava Moravce řekl, že intervence budou pokračovat a do konce jeho mandátu se to pravděpodobně nezmění. Ten mu končí v polovině příštího roku. Poradce ministra financí Aleš Michl mu odvětil, že by kurz držel na 26 korunách za euro. Nyní ho ČNB nepustí pod 27 korun.

Kdo se teď v Číně uchytí, bude za deset let na koni, notovali si u Moravce ekonomové

6. 9. 2015 14:59 zobrazit článek
V nedělních Otázkách Václava Moravce se setkali guvernér ČNB Miroslav Singer a ekonom spolupracující s hnutím ANO Andreje Babiše Aleš Michl. Pochvalovali si čínské investice v Česku, jimiž svou cestu do této země zaštiťuje Miloš Zeman. Došlo však znovu i na oslabení koruny, ke kterému sáhla ČNB na podzim v roce 2013. Podle Michla to byl „super krok“. Nakonec došlo i na Řecko a uprchlickou krizi.

Nesnesitelné vymývání mozků. (miroslavpetr)

20. 8. 2015 11:13 zobrazit článek
Pravidelně sleduji rozhlasové i televizní diskuse. Kromě té nedělní, kde jakýsi Moravec drží světový rekord v délce vysílání. Nedávno jeden psycholog prozradil, že mu volali z televize, jestli by nešel do diskuse. Když odpovídal

KOMENTÁŘ Petra Holce: Jak nám Babiš zpříjemnil neděli

15. 7. 2015 1:15 zobrazit článek
Nedělní Otázky Václava Moravce, jak se zdá, mívají největší přesah do politického dění následujícího týdne hlavně tehdy, když do nich někdo nepřijde. Naposledy to předvedl šéf ANO a ministr financí Andrej Babiš, když se do diskusního (vzhledem k jeho délce i výběru hostů si tímto popisem nejsem úplně jistý) pořadu odmítl znovu přijít porvat se svým předchůdcem na financích Miroslavem Kalouskem – jako tisíckrát předtím samozřejmě znovu o elektronickou evidenci tržeb (EET).

Host do domu, bůh do domu

13. 7. 2015 9:34 zobrazit článek
Už jsme se lekli, že je snad navždy konec s potyčkami o pozvání do Otázek Václava Moravce. Ale ulevilo se nám. Není to pravda. Miroslav Kalousek celý natěšený přijal pozvání do OVM už 19. června s tím, že se utká se svým arcinepřítelem Andrejem Babišem. Ten však na pozvání nereaguje a zdá se, že místo něj ve studiu zasedne Jiří Rusnok. l

Babišovo rádio propaguje nelegální hazard, udeřil u Moravce senátor Valenta

22. 11. 2015 16:20 zobrazit článek
Náměstek ministra financí pro hazard Ondřej Závodský a senátor Ivo Valenta, majitel holdingu Synot, debatovali v nedělních otázkách Václava Moravce České televize o regulaci hazardu. Projednání připravovaného zákona sněmovna ale zatím odkládá. Závodský z toho viní Miroslava Kalouska (TOP 09). Valenta ve studiu poukázal na to, že rádio vlastněné Andrejem Babišem vysílá reklamu propagující nelegální hazard.

Otázky Václava Moravce: o novém stylu (ne)politiky

26. 10. 2015 13:40 zobrazit článek
Hostem nedělních Otázek Václava Moravce byla předsedkyně mandátového a imunitního výboru Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová.

Faltýnek v ČT připomněl, proč Babiš vstoupil do politiky. V tu chvíli se už Němcová neudržela

25. 10. 2015 14:51 zobrazit článek
Hosty první části nedělních Otázek Václava Moravce byli Jaroslav Faltýnek (ANO) a Miroslava Němcová (ODS), kteří společně s Moravcem řešili současnou krizi na pražské radnici, problém mimořádných schůzí v Poslanecké sněmovně, ale i vstup Andreje Babiše do politiky.

KDH do volieb povedie Figeľ a mladé tváre, ktoré neboli v parlamente

22. 10. 2015 12:43 zobrazit článek
Dvojkou by mala byť Miroslava Szitová, trojkou Peter Belinský a prvú štvoricu uzavrie Miloš Moravčík.

Debata plná nepravd: Babiš u Moravce lhal jedenáctkrát, Kalousek sedmkrát

7. 10. 2015 12:21 zobrazit článek
Nedělní vyhrocené Otázky Václava Moravce byly plné lživých a zavádějících informací. Analytici ze serveru Demagog.cz napočítali, že ministr financí Andrej Babiš (ANO) během pořadu uvedl 11 nepravd. Jeho oponent Miroslav Kalousek (TOP 09) lhal sedmkrát. Další články k tématu:

Demagog.cz: Kalousek lhal u Moravce sedmkrát, Babiš jedenáctkrát

7. 10. 2015 10:32 zobrazit článek
Sedm nepravd z úst bývalého ministra financí, jedenáct z úst toho současného. Server Demagog.cz zhodnotil nedělní televizní duel Miroslava Kalouska a Andreje Babiše v Otázkách Václava Moravce. Oba politici se ve vypjaté debatě často strefovali jeden do druhého a osočovali se z věcí, které Česku škodí. Další články k tématu:

Demagog.cz: Babiš lhal u Moravce jedenáctkrát, Kalousek sedmkrát

7. 10. 2015 16:08 zobrazit článek
Výroky z nedělní napjaté diskuse mezi Andrejem Babišem a Miroslavem Kalouskem v pořadu Otázky Václava Moravce ověřil server Demagog.cz. Současný ministr financí Babiš podle serveru zalhal jedenáctkrát, bývalý ministr Kalousek sedmkrát. Babiš například tvrdil, že má vláda větší příjmy než výdaje, ve skutečnosti jsou ale rozpočty dlouhodobě deficitní.

Televizní debata plná lží. Babiš jich vysázel jedenáct, Kalousek sedm

7. 10. 2015 11:12 zobrazit článek
Vyhrocený duel vicepremiéra Andreje Babiše (ANO) s místopředsedou TOP 09 Miroslavem Kalouskem zaplnily nepravdy. Tvrdí to aspoň server Demagog.cz, podle kterého Babiš zalhal v nedělních Otázkách Václava Moravce jedenáctkrát, Kalousek sedmkrát. Šéf ANO si ale na druhou stranu připsal tucet pravdivých hlášek, místopředseda TOP 09 jen pět.

Televizní debata plná lží. Babiš jich vysázel 11, Kalousek sedm

6. 10. 2015 20:55 zobrazit článek
Vyhrocený duel vicepremiéra Andreje Babiše (ANO) s místopředsedou TOP 09 Miroslavem Kalouskem zaplnily nepravdy. Tvrdí to aspoň server Demagog.cz, podle kterého Babiš zalhal v nedělních Otázkách Václava Moravce jedenáctkrát, Kalousek sedmkrát. Šéf ANO si ale na druhou stranu připsal tucet pravdivých hlášek, místopředseda TOP 09 jen pět.

Demagog napočítal Babišovi v debatě 11 nepravd, Kalouskovi sedm

6. 10. 2015 22:23 zobrazit článek
Jedenáct nepravd napočítal server Demagog.cz ministru financí Andreji Babišovi (ANO) při debatě s místopředsedou TOP 09 Miroslavem Kalouskem v nedělních Otázkách Václava Moravce (OVM). Kalousek podle serveru uvedl sedm nepravdivých výroků.

Debatu bych po další vulgaritě uťal, tvrdí Moravec

6. 10. 2015 4:14 zobrazit článek
Záznam nedělních Otázek Václava Moravce, které byly plné urážek, hádek, překřikování, osočování a vzájemného skákání do řeči diskutujících, tedy Andreje Babiše a Miroslava Kalouska, trhá podle informace od moderátora Moravce rekord na internetovém vysílání České televize (ČT). V nedělní poledne se dívalo na televizi kolem 600 tisíc diváků, kteří byli přímými svědky toho, jak se Babiš s Kalouskem předháněli v titulování jste lhář, podvodník či korupčník.

Je mi hanba, že sedím v koalici s Babišem. Internet vře kvůli nedělní diskuzi

5. 10. 2015 10:20 zobrazit článek
Jen málokdy se stane, že by jeden diskusní pořad upjal tolik novinářů a politiků. V neděli se to podařilo pořadu Otázky Václava Moravce, kde se po delší době sešli dva velcí oponenti bývalý ministr financí Miroslav Kalousek a současný šéf státní kasy Andrej Babiš. Veselo bylo nejen ve studiu, ale i na sociálních sítích, kde se o výstupu obou politiků hojně debatovalo.

Exkluzivně pro PL: Agentura nám změřila duel Babiše s Kalouskem. A jasným vítězem se stal...

5. 10. 2015 13:02 zobrazit článek
V nedělních Otázkách Václava Moravce České televize se utkali šéf hnutí ANO Andrej Babiš a první místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek. ParlamentníListy.cz se proto obrátily na agenturu Phoenix Research, která v exkluzivním, bleskovém výzkumu poměřila obě výrazné tváře současné politické scény.

Fňukna Andrej Babiš. Já na Bábu s Kaldou zabudol. Dement? Známé tváře se královsky baví nad tím, co včera viděly u Moravce

5. 10. 2015 13:02 zobrazit článek
Žižkovská věž v Praze se v neděli po poledni proměnila v řečnické bojiště, na kterém se střetl současný ministr ministra financí Andrej Babiš (ANO) s exministrem financí Miroslavem Kalouskem (TOP 09). Boj to byl vskutku urputný, moderátor Václav Moravec měl plné ruce práce, aby debatu plnou vzájemného překřikování, osočování a skákání si do řeči ukočíroval. Na sociálních sítích se již v průběhu vysílání objevila řada neméně expresivních postřehů.

Opilý bača, uřvaná domovnice. Je mi hanba, že jsem v koalici. Po drsném „Moravcovi“ s Babišem a Kalouskem se strhla mela

5. 10. 2015 9:21 zobrazit článek
Málokterý diskusní televizní pořad vyvolal tak dramatické ohlasy jako včerejší debata současného ministra financí Andreje Babiše (ANO) s exministrem financí Miroslavem Kalouskem (TOP 09) v Otázkách Václava Moravce.

Nejzkorumpovanější porevoluční produkt. Babiš se opřel do Kalouska

4. 10. 2015 12:59 zobrazit článek
Otázky Václava Moravce netrvaly ani pár minut, než se do sebe pustil Andrej Babiš, vicepremiér a ministr financí, a místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Hned v úvodu Babiš prohlásil, že není antikalousek, pouze reaguje na jednotlivé výroky. Na stejné vlně pokračoval i následovně, když řekl, že Kalousek je nejzkorumpovanější porevoluční produkt. Další články k tématu:

Babiš vs. Kalousek v televizní debatě: Lži, ublížený pláč a provokace

4. 10. 2015 12:45 zobrazit článek
Ministr financí Andrej Babiš a bývalý ministr financí Miroslav Kalousek se do sebe pustili před televizními kamerami. Mluví jeden přes druhého a moderátor Václav Moravec se snaží v době jejich nádechů klást otázky. Politici nevydrželi v klidu ani před samým začátkem debaty, hádali se už nad kávou.

Babiš s Kalouskem si v debatě nadávali do lhářů, podvodníků a korupčníků. Moderátor je musel krotit

4. 10. 2015 15:26 zobrazit článek
Václav Moravec pozval do nedělní televizní debaty dva největší politické rivaly. Šéfa hnutí ANO Andreje Babiše a místopředsedu TOP 09 Miroslava Kalouska. Hodinu se překřikovali a slovně napadali. Ministr Babiš se snažil prosadit svá připravená témata jako elektronická evidence tržeb nebo migrace. Kalousek označil evidenci tržeb za "šmírovací balkánský tunel".

Moravec v ČT zasahoval. Babiš vytáhl proti Kalouskovi sprosté slovo

4. 10. 2015 15:25 zobrazit článek
Dnešní polední debata ministra financí Andreje Babiše (ANO) a místopředsedy TOP 09 Miroslava Kalouska v České televizi byla hodinovým kolotočem vzájemného překřikování, slovního napadání, hádek, vysmívání a skákání do řeči. Oba řečníci se navzájem nazývali lháři, podvodníky a korupčníky a obviňovali jeden druhého ze lží. Moderátor televizní debaty Václav Moravec se je stále snažil usměrňovat a ministrovi financí musel jednou připomenout i kodex, podle kterého se ve veřejnoprávní televizi mluví slušně.

Souboj těžkých vah: K Moravcovi dnes dorazí duo Babiš a Kalousek

4. 10. 2015 7:29 zobrazit článek
Hosty nedělních Otázek Václava Moravce České televize budou ministr financí Andrej Babiš (ANO) a jeho předchůdce v úřadě Miroslav Kalousek, první místopředseda TOP 09. Oba pánové se v tomto pořadu setkali naposledy v červnu 2014 a bylo se na co dívat.

Babiš vs. Kalousek v televizní debatě: Lži, ublížený pláč a vulgarismy

4. 10. 2015 14:08 zobrazit článek
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) a bývalý ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) se do sebe pustili před televizními kamerami. Mluvil jeden přes druhého a moderátor Václav Moravec se snažil v době jejich nádechů klást otázky. Politici nevydrželi v klidu ani před samým začátkem debaty, hádali se už nad kávou.

"Průsery", křik a hádky. Moravec ztratil kontrolu nad vlastním pořadem, říká expert po hodinové bitvě Babiše a Kalouska

4. 10. 2015 18:37 zobrazit článek
MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ Očekávaný duel vicepremiéra a ministra financí Andreje Babiše s jeho předchůdcem v čele resortu Miroslavem Kalousekem v pořadu České televize Otázky Václava Moravce dost zklamal zkušeného mediálního analytika Radima Hrehu. "Nemohu pochválit nikoho z aktérů dnešní první hodiny Otázek Václava Moravce," vyjádřil se pro ParlamentníListy.cz

Vzájemné útoky a urážky: Kalousek a Babiš se u Moravce nepředvedli

4. 10. 2015 16:44 zobrazit článek
Miroslav Kalousek lže a moderátor Václav Moravec se neptal na věci, které by byly pozitivní, postěžoval si ministr financí Andrej Babiš na nedělní polední debatu v České televizi. Oba politici se během ní překřikovali, skákali si do řeči a vzájemně se uráželi. Moravec dokonce v jednu chvíli musel Babiše napomenout za slovník.

Miroslav Kajzar: Na Moravce

2. 10. 2015 10:51 zobrazit článek

 Články 1-30 z celkových 877, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |