Petra Špalková

Petra Špalková

Herec/Herečka   (Letiště)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 40, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Herečka Špalková odmítla reklamu za 400 tisíc! Chtěli mě vyfukovat

3. 4. 2017 22:00 zobrazit článek
Herečka Petra Špalková (42) je herečkou na úrovni. Za svůj talent sklidila už nespočet ocenění a svých kvalit si vážila už ve svých začátcích. Tehdy odmítla reklamu na alkohol za skoro půl milionu.

Dvě utajované děti a stovky múz. Příběhy slavných: Jiří Šlitr

18. 11. 2016 9:48 zobrazit článek
Jsem takový geniální univerzální diletant. Tak alespoň sám sebe Jiří Šlitr jednou nazval. Jaký doopravdy byl se dozvíte od Alexeje Pyška a Petry Špalkové.

Pustina ukazuje krutý život na vesnici, kde panují nepříjemné vztahy, přibližuje osmidílné drama Petra Špalková

7. 7. 2016 12:22 zobrazit článek
Režisér Jan Svěrák zanedlouho začne natáčet film Po strništi bos. Dějově se film odehrává rok nebo dva před Obecnou školou, a tetu Zdeňka Svěráka v něm hraje herečka Petra Špalková. Film snad uvidíme v Karlových Varech příští rok, letos je ale herečka ne festivalu mimo jiné i kvůli osmidílné sérii Pustina, ve které hraje.

Napínavý thriller Game vychází jako audiokniha

15. 10. 2015 10:17 zobrazit článek
Nejlepší trik se ďáblovi povedl, když přesvědčil svět, že neexistuje. Thriller GAME , oceněný jako nejlepší debut roku 2010 a první díl stejnojmenné trilogie švédského spisovatele Anderse de la Motte , vychází také jako audiokniha. Vzhledem k tomu, že příběh je střídavě vyprávěn z perspektivy dvou postav, interpretace se zhostili herc i Jan Zadražil a Petra Špalková.

Filmové drama Jako nikdy

21. 2. 2015 2:35 zobrazit článek
Strhující příběh jednoho krásného léta, během kterého by se nechtělo umírat nikomu, natož tomu nejtvrdšímu samorostu. Jiří Schmitzer a Petra Špalková excelují v dramatu oceněném dvěma Českými lvy!

Čistka v Národním? Šéf činohry: Nejsem zaopatřovací ústav

26. 1. 2015 18:01 zobrazit článek
Činohru národního divadla letos čekají personální změny. Po prosincovém odchodu herečky Petry Špalkové půjde na jaře do důchodu na vlastní žádost herec a režisér Jan Kačer. V létě ho pak bude následovat herec Jan Hartl, který bude v inscenacích hostovat. Informaci potvrdil mluvčí české první scény Tomáš Staněk. Činohru podle něj doplní mladí herci.

Národní divadlo přijme Děrgela či Vilišovou, Hartl a Kačer odcházejí

26. 1. 2015 17:54 zobrazit článek
Činohru Národního divadla letos čekají personální změny. Po prosincovém odchodu herečky Petry Špalkové půjde na jaře do důchodu na vlastní žádost herec a režisér Jan Kačer. V létě ho pak bude následovat herec Jan Hartl, který bude v inscenacích hostovat, potvrdil mluvčí české první scény Tomáš Staněk. Činohru podle něj doplní mladí herci.

Zákulisí Lvů: Špalková trénovala ve vaně, Eben měl stavy na omdlení

24. 2. 2014 4:15 zobrazit článek
Devětatřicetiletá herečka Petra Špalková se v průběhu předávání Českých lvů smířila s tím, že na ni zřejmě žádná cena nezbude. O to větší šok prožila, když na pódiu Rudolfina vyhlásili její jméno. Připravená děkovná řeč šla takříkajíc do kopru a herečka se musela spolehnout na improvizaci. Další články k tématu:

ČT získala v roli koproducenta čtyři Ceny české filmové kritiky

27. 1. 2014 20:25 zobrazit článek
Dvě ceny získalo drama Zdeňka Tyce Jako nikdy, když filmoví publicisté ocenili herce v hlavních rolích - Petru Špalkovou a Jiřího Schmitzera. Cenu pro nejlepšího herce ve vedlejší roli převzal Jiří Lábus za výkon ve filmu Viktora Tauše Klauni. Nejlepším dokumentem roku se stal podle kritiků snímek Show! režiséra Bohdana Bláhovce.

Petra Špalková: Točit seriály je dobré, když platíte hypotéku

23. 9. 2013 19:44 zobrazit článek
Osmatřicetiletá herečka Petra Špalková se momentálně věnuje hlavně roli matky. Doma má tříletého syna Lojzíka a šestitýdenní dceru Andělku a od práce si dala na čas přestávku. Přesto si ale odskočila na premiéru filmu Jako nikdy, v němž hraje milenku Jiřího Schmitzera. Další články k tématu:

Hořící keř opanoval Ceny kritiky. Lábus děkoval Spejblovi s Hurvínkem

25. 1. 2014 21:48 zobrazit článek
Nejlepším loňským snímkem podle tuzemských kritiků se stal Hořící keř Agnieszky Hollandové. V pražském divadle Archa získal sedm z jedenácti cen. Kromě Lábuse se z hereckých ocenění radovali Jiří Schmitzer, Petra Špalková a Jaroslava Pokorná. Další články k tématu:

RECENZE: Schmitzer, Špalková a Medvecká hrají Jako nikdy. O umírání

19. 9. 2013 16:35 zobrazit článek
Do kin vstupuje film Zdeňka Tyce, v němž se sešli Petra Špalková, Taťjana Medvecká a Jiří Schmitzer. Jejich hereckou sílu oslabují přepjaté smyčce. Další články k tématu:

Finále Plzeň zahájí předpremiéra filmu Jako nikdy režiséra Tyce

18. 4. 2013 2:53 zobrazit článek
Světová předpremiéra nového filmu Jako nikdy režiséra Zdeňka Tyce s Jiřím Schmitzerem, Taťjanou Medveckou a Petrou Špalkovou v hlavních rolích zahájí v neděli 21. dubna 26. ročník filmového festivalu Finále Plzeň.

Festival Finále zahájí Jiří Schmitzer v hlavní roli snímku Jako nikdy

18. 4. 2013 20:23 zobrazit článek
Předpremiéra nového snímku Jako nikdy režiséra Zdeňka Tyce odstartuje v neděli festival Finále v Plzni. Film, jehož producentem je Ondřej Trojan, slibuje skvělý divácký zážitek. V hlavní roli návštěvníci uvidí Jiřího Schmitzera, Petru Špalkovou a Taťjanu Medveckou. Další články k tématu:

Bába z ledu [Bontonfilm]

18. 10. 2017 16:05 zobrazit článek
Po setkání s otužilcem Broňou (Pavel Nový) začíná ovdovělá Hana (Zuzana Kronerová) pozvolna měnit svůj stereotypní život, který se doposud točil výhradně kolem jejích synů (Marek Daniel, Václav Neužil), snach (Petra Špalková, Tatiana Vilhelmová).

Festival Finále zahájí Jiří Schmitzer v hlavní roli snímku Jako nikdy

18. 4. 2013 20:33 zobrazit článek
Předpremiéra nového snímku Jako nikdy režiséra Zdeňka Tyce odstartuje v neděli festival Finále v Plzni. Film, jehož producentem je Ondřej Trojan, slibuje skvělý divácký zážitek. V hlavní roli návštěvníci uvidí Jiřího Schmitzera, Petru Špalkovou a Taťjanu Medveckou. Další články k tématu:

Hořící keř je nejlepší film roku 2013, shodli se kritici

25. 1. 2014 23:33 zobrazit článek
Ceny české filmové kritiky jednoznačně vyzdvihly snímek Agnieszky Holland, který vyhrál v šesti z deseti kategorií. Za hlavní role získali cenu Petra Špalková a Jiří Schmitzer za film Jako nikdy.

Jako nikdy – pestře a krutě

26. 9. 2013 10:43 zobrazit článek
Nový film Jako nikdy českého režiséra Zdeňka Tyce je motivicky a dialogově přetížený, přesto vysoko nad průměrem. Petra Špalková v něm exceluje. Přečtěte si recenzi a poslechněte si vysílání s režisérem!

Petra Špalková: Točit seriály je dobré, když platíte hypotéku

23. 9. 2013 17:37 zobrazit článek
Osmatřicetiletá herečka Petra Špalková se momentálně věnuje hlavně roli matky. Doma má tříletého syna Lojzíka a šestitýdenní dceru Andělku a od práce si dala na čas přestávku. Přesto si ale odskočila na premiéru filmu Jako nikdy, v němž hraje milenku Jiřího Schmitzera. Další články k tématu:

iDNES.cz: Petra Špalková: Točit seriály je dobré, když platíte hypotéku

23. 9. 2013 20:33 zobrazit článek

Filmové premiéry: Jako nikdy, Diana, Oggy a škodíci a další

19. 9. 2013 7:23 zobrazit článek
Petra Špalková, Jiří Schmitzer a Taťjana Medvecká hrají hlavní role v novém filmu režiséra Zdeňka Tyce Jako nikdy. Naomi Wattsová zase titulní postavu ve filmu Diana o posledních dvou letech života britské princezny. Pro nejmenší je tu animovaný film Oggy a škodíci. Bergman & Magnani: Válka vulkánů je dokument, který odkrývá vášnivé a dramatické milostné vztahy velikánů světového filmu.

ČT získala v roli koproducenta čtyři Ceny české filmové kritiky

27. 1. 2014 20:18 zobrazit článek
Dvě ceny získalo drama Zdeňka Tyce Jako nikdy , když filmoví publicisté ocenili herce v hlavních rolích - Petru Špalkovou a Jiřího Schmitzera . Cenu pro nejlepšího herce ve vedlejší roli převzal Jiří Lábus za výkon ve filmu Viktora Tauše Klauni . Nejlepším dokumentem roku se stal podle kritiků snímek Show! režiséra Bohdana Bláhovce .

Hořící keř opanoval Ceny kritiky. Z herců vyhráli Lábus či Schmitzer

25. 1. 2014 22:54 zobrazit článek
Nejlepším loňským snímkem podle tuzemských kritiků se stal Hořící keř Agnieszky Hollandové. V pražském divadle Archa získal sedm z jedenácti cen. Kromě Jiřího Lábuse a Jiřího Schmitzera se z hereckých ocenění radovala i Petra Špalková a Jaroslava Pokorná. Další články k tématu:

Držitelka Českého lva Petra Špalková: Čím depresivnější postavy hraju, tím lehčí je mé bytí

24. 2. 2014 15:18 zobrazit článek
Herečka Petra Špalková na čestné místo vedle ceny české filmové kritiky pro nejlepší herečku v sobotu 22. února umístila také Českého lva. Proměnila nominaci na nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli, na který ji akademici nominovali za roli Karly v dramatu Zdeňka Tyce Jako nikdy.

přijmeme ošetřovatele koní - 13 000

6. 9. 2014 18:57 zobrazit článek
Přijmeme ošetřovatele koní.Zkušenost se zvířaty podmínkou. Práce je přes víkendy. Podrobnější info na tel.604265192 nebo mail-petra.spalkova@martex.cz ...

Nová DVD: Jako nikdy, Mazací hlava a Impérium - Mafie v Atlantic City 4. série 4DVD

5. 8. 2014 8:36 zobrazit článek
Jiří Schmitzer, Petra Špalková a Taťjana Medvecká jsou protagonisty neobvyklého trojúhelníku ve filmu Zdeňka Tyce Jako nikdy. Filmový debutu režiséra Davida Lynche se jmenuje Mazací hlava. Do Atlantic City zavede diváky Impérium - Mafie v Atlantic City.

Kauza čistek v Národním divadle: Dveřmi práskla i Špalková!

28. 1. 2015 6:21 zobrazit článek
Nenechala se vyhodit, šla sama! Petra Špalková (39, Letiště) nečekala s rukama v klíně, zda i ona bude obětí čistek nového šéfa činohry Národního divadla Daniela Špinara (35) a opustila zlatou kapličku sama. Přesně 10 let poté, co tam nastoupila.

Špalková a Frejová: Přišly jako dámy, na odchodu padaly

23. 2. 2015 10:56 zobrazit článek
Přišly načančané a pózovaly na rudém koberci. Herečky Kristýna Frejová a Petra Špalková dodržely dress code a měly dlouhé róby. Po mejdanu se v nich válely na chodníku.

Špalková a Frejová: Přišly jako dámy, na odchodu se válely po zemi a padaly pod auta!

23. 2. 2015 6:58 zobrazit článek
Přišly načančané a pózovaly na rudém koberci. Herečky Kristýna Frejová a Petra Špalková dodržely dress code a měly dlouhé róby. Po mejdanu se v nich válely na chodníku.

PŘIPRAVUJEME: Petra Špalková, herečka

7. 7. 2016 8:41 zobrazit článek
Do studia Radiožurnálu na Sadové kolonádě v Karlových Varech přijde herečka Petr Špalková. Mezi 10. a 11. hodinou se bude ptát moderátor Jan Pokorný.

 Články 1-30 z celkových 40, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Související..

Jitka Schneiderová David Matásek Anna Šišková Maroš Kramár Aňa Geislerová Vojtěch Dyk Zuzana Bydžovská Filip Blažek Zuzana Norisová