Roman Vojtek

Roman Vojtek

Zpěvák/Zpěvačka   (Star dance)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 556, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

VIDEO: Kristýna Janáčková a Tereza Vojtková poprvé ukázaly syny

24. 5. 2015 2:08 zobrazit článek
Tereza Vojtková (34) měla narození syna Benedikta spojené s rozchodem. Manžel Roman Vojtek je opustil. Vojtková o tom mluvit nechce, ale se synem se už pochlubila veřejnosti, stejně jako herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Kristýna Janáčková (33). Další články k tématu:

Konec smutnění: Vojtek se objevil ve společnosti s krásnou brunetou, která se má k jeho dceři!

13. 5. 2015 12:20 zobrazit článek
Myslíte si, že je Roman Vojtek (43) po odchodu od manželky Terezy (34) sám a na ocet? Ale kdepak! Na nepřízeň žen si nemůže stěžovat. Tou hlavní je teď jeho dcera Edita (5), ke které ale posledně přibyla i moc pohledná brunetka

Zdrhnul před porodem a teď... Vrací se Roman Vojtek k manželce?!

30. 6. 2015 21:10 zobrazit článek
Není to tak dávno, co poklidné vody českého showbyznysu rozhýbala zpráva o tom, že herec Roman Vojtek opustil jen pár týdnů před porodem svou manželku. Podle některých hlasů je nyní na obzoru velké usmíření.

Vojtek po odchodu od těhotné manželky: Doma to v pořádku rozhodně není!

12. 6. 2015 19:18 zobrazit článek
Opustil těhotnou manželku krátce před porodem. A teď, tři měsíce po narození syna Benedikta, se zdá, že Roman (43) a Tereza (34) Vojtkovi zase nacházejí společnou řeč.

Vyčerpané slavné matky: Co ničí samoživitelku Maurerovou, kojící Hadašovou a čí chlapec nosí sukýnky? 7 celebrit s dětmi

22. 5. 2015 12:18 zobrazit článek
Sama by potřebovala utěšit! Tereza Vojtková (34), kterou Roman Vojtek (43) opustil pár týdnů před porodem, ale musí být statečná a oporou svým dětem. Plně se věnuje dceři Editce (5) a synovi Benediktovi (2 měsíce), ať už když je něco bolí, nebo si s nimi hraje. Společně s dalšími maminkami podpořila charitativní projekt S kočárkem Prahou.

Roman Vojtek ve společnosti s hezkou brunetou: Jeho dcerka si s ní náramně rozumí

13. 5. 2015 16:16 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek se objevil s dcerkou Evitou a neznámou tmavovláskou na nehtové show. Je tato brunetka důvodem rozchodu s jeho ženou?

Romane Vojtku, koukej! Marek Ztracený se vrátil k partnerce a synovi!

25. 4. 2015 7:09 zobrazit článek
Opustit těhotnou partnerku není nic hezkého. Bohužel takové situace nejsou úplně neobvyklé. Nedávno českou společnost rozhořčil odchod Romana Vojtka (43) od těhotné manželky, které navíc zbývalo do porodu jen pár týdnů. Ani rodičovství Marka Ztraceného (30) nezačalo úplně hezky, teď je ale Marek důkazem, že na »happy end« není nikdy pozdě.

Roman Vojtek na pokraji sil: Stěhování do vily k manželce! Už to nebude jako dřív...

26. 3. 2015 7:30 zobrazit článek
Jen máloco v českém showbyznysu za poslední dobu vzbudilo tolik kontroverzí, jako odchod seriálové hvězdy Romana Vojtka (42) od těhotné manželky Terezy (34) před porodem syna Benedikta. Jedni ho kamenují za bezohlednost a druzí spekulují o skutečných důvodech tak závažného rozhodnutí. Nyní herec popsal, jak v současnosti rozvrácená rodina funguje.

Roman Vojtek přistižen se sexy blondýnou! To je ta, co nahradí jeho manželku?

24. 3. 2015 16:52 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek byl přistižen paparazzi na křtu jedné knihy se sexy blondýnou, jejíž jméno se nám zatím nepodařilo zjistit. Mrkněte se na fotky.

Roman Vojtek si zoufá: Přichází o jeden kšeft za druhým!

23. 3. 2015 9:08 zobrazit článek
Opustil ženu těsně před porodem a teď za to pyká. Tvář Romana Vojtka nechtějí firmy spojovat se svými produkty a on přichází o akce, které měl moderovat.

Opustil manželku před porodem, ale teď... Vrátil se Vojtek domů?!

22. 3. 2015 12:53 zobrazit článek
Několik týdnů před narozením syn Roman Vojtek (42) manželku opustil se slovy, že s ní není šťastný. Jenže šest dní po narození Benedikta už herec znovu okupuje dům, který léta stavěl právě pro spokojenou rodinku. Jak to tedy je?

Vojtek pyká za to, že opustil těhotnou manželku. Přišel o půlku kšeftů!

21. 3. 2015 19:29 zobrazit článek
Došlo na jeho slova! Roman Vojtek přichází denně o dobře placené kšefty. Jako trest za to, že se odstěhoval od manželky Terezy jen pár týdnů před porodem syna.

10 slavných mužů, kteří utekli od svých těhotných manželek

25. 3. 2015 10:40 zobrazit článek
Veřejně propíraná kauza Romana Vojtka, který utekl od těhotné manželky na nás křičí z titulků všech bulvárních novin už nějaký čas. Ale Roman zdaleka není jediným slavným mužem, který opustil manželku v době, kdy čekala společného potomka. Máme pro tebe rovnou desítku mužů, kteří to udělali také!

Roman Vojtek o vztahu s dcerou: Někdy zajdeme do kina, teď se chystáme na brusle

13. 5. 2015 20:08 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek vyrazil do společnosti s dcerou Editou, kterou má s manželkou, kterou opustil. Jak je vidět, rozvod mu nebrání v tom, aby se o holčičku staral jako správný tatínek dál.

Roman Vojtek bez snubního prstenu: Další krok ke svobodě?

20. 4. 2015 19:25 zobrazit článek
Svůj odchod od rodiny bere evidentně vážně. Roman Vojtek (42)se na předávání cen TýTý ukázal bez snubního prstenu. Poslední viditelná stopa po manželství a zároveň symbol slibu lásky k Tereze (34) už zřejmě nebude potřeba

Roman Vojtek: Rozzlobeně se vyjádřil o odchodu od manželky! Co se změnilo?

20. 4. 2015 19:25 zobrazit článek
Opustil těhotnou manželku a dokonale tak rozvířil vody českého showbyznysu. Roman Vojtek se zhruba po měsíci od této události opět vyjádřil ke svému rozhodnutí.

Raněný Vojtek po rozchodu: Ženské to od něj pěkně slízly!

20. 4. 2015 19:25 zobrazit článek
Sundal z prstu snubní prsten, a i když se snaží maximálně věnovat svým dětem, po rozchodu s jejich matkou a dosud manželkou Terezou, zeje v životě Romana Vojtka velká díra. Má za sebou velmi těžké období a přesto, že se situace kolem jeho osoby nyní uklidnila, stále nemá náladu nikomu vysvětlovat, proč vlastně těhotnou ženu krátce před porodem opustil. A na ženské pokolení dokonce trochu zanevřel...

Rodinná idylka Vojtkových: Vzala manželka Romana na milost?

26. 3. 2015 13:08 zobrazit článek
Devět dní poté, co opuštěná manželka Romana Vojtka (42), který od ní odešel jen pár týdnů před porodem, přivedla na svět syna Benedikta, se manželé opět chovají jako spokojená rodinka. Vrátili se snad k sobě?

Opuštěná manželka Vojtka ukázala syna: Podobá se tátovi?

20. 5. 2015 19:03 zobrazit článek
Dva měsíce po porodu se Tereza Vojtková (34) pochlubila svým novorozeným synem Benediktem. Tvrdí, že zatím není poznat, zda je podobný jí nebo tátovi Romanu Vojtkovi (43), který Terezu opustil těsně před porodem. Co myslíte?

Roman Vojtek po boku půvabné brunetky. Nahradila jeho těhotnou ženu?!

15. 5. 2015 20:25 zobrazit článek
Sympatický herec Roman Vojtek rozvířil nedávno vody, když opustil krátce před porodem svou zákonitou manželku, byl spatřen v doprovodu neznámé tmavovlásky.

VIDEO: Kristýna Janáčková a Tereza Vojtková poprvé ukázaly syny

24. 5. 2015 1:23 zobrazit článek
Tereza Vojtková (34) měla narození syna Benedikta spojené s rozchodem. Manžel Roman Vojtek je opustil. Vojtková o tom mluvit nechce, ale se synem se už pochlubila veřejnosti, stejně jako herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Kristýna Janáčková (33). Další články k tématu:

Roman Vojtek (43) opustil těhotnou manželku a teď: Překvapivá dohoda o dětech!

12. 6. 2015 7:27 zobrazit článek
Už spolu dokážou komunikovat bez emocí! Čas všechny rány zahojí a to platí i v případě Romana Vojtka (43) a jeho manželky Terezy (34), kterou opustil v tu nejhorší dobu – pár týdnů před porodem. Ohledně výchovy syna Benedikta (3 měsíce) a dcery Editky (5) se shodnou.

Boj proti rakovině prsu: Výhní pochodovala Stašová a 25 tisíc dalších lidí

7. 6. 2015 11:38 zobrazit článek
Pravé poledne a třicet stupňů ve stínu! V těchto podmínkách se vydali účastníci na tradiční pochod proti rakovině prsu. Na startu byla také řada známých osobností, jako Jiřina Bohdalová (84), Simona Stašová (60) nebo Roman Vojtek (43), které se staly ambasadory projektu.

Boj proti rakovině prsu: Stašová a 25 tisíc lidí pochodovali výhní

6. 6. 2015 23:08 zobrazit článek
Pravé poledne a třicet stupňů ve stínu! V těchto podmínkách se vydali účastníci na tradiční pochod proti rakovině prsu. Na startu byla vedle nich také řada známých osobností, jako Jiřina Bohdalová (84), Simona Stašová (60) nebo Roman Vojtek (43), kteří se stali ambasadory projektu.

Přiznání opuštěné manželky Romana Vojtka: Co neuvěřitelného dělala krátce před porodem!

1. 6. 2015 13:27 zobrazit článek
Tereza Vojtková (34) neměla šťastné těhotenství, jen pár týdnů před porodem ji opustil manžel. Místo těšení se na miminko, zažívala hrozné chvíle, které jsou noční můrou každé ženy. Teď Vojtková promluvila o tom, čemu před porodem věnovala svůj čas

Petr Bende se rozvádí! Proč to "rodinný typ" dělá? Dopadne jako Roman Vojtek?

31. 5. 2015 11:33 zobrazit článek
Tak krásně to začalo a tak smutně skončilo. Petr Bende se svou manželkou Zuzanou působili jako šťastný pár. Po téměř 9 letech se ale nakonec rozhodli jít každý svou cestou.

Rodinná tragédie Romana Vojtka: Život ve vakuu!

25. 6. 2015 13:41 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek (43) má život plný vzestupů a pádů nejen v soukromém životě. Prvním ze zlomových okamžiků v jeho životě byla smrt maminky, která podlehla rakovině. Pár let na to zemřel i jeho tatínek

Vojtek na dně! Pomůže péče psychologa?

19. 6. 2015 7:12 zobrazit článek
Kdekdo se k němu letos na začátku jara odvrátil zády, když odešel od těhotné manželky Terezy (34), která následně porodila malého Benedikta (3 měsíce). Herec Roman Vojtek (43) tři měsíce od začátku manželské krize vůbec poprvé otevřeně přiznal, že se z celé situace složil.

AUDIO: Popíjí rád kávu herec, tanečník a zpěvák Roman Vojtek? Poslouchejte.

16. 6. 2015 0:32 zobrazit článek
Honoré de Balzac tvrdil, že káva je motorem myšlenek, uvolňuje je a podporuje tvůrčí myšlení. Měl ve zvyku chodit spát v šest hodin večer. O...

Roman Vojtek 4 měsíce po opuštění rodiny: Zasmát se tomu neumíme

12. 6. 2015 16:03 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek, který před zhruba čtyřmi měsíci opustil svou tehdy těhotnou manželku Terezu, se rozpovídal o tom, jak to teď mají. Rozešli se jako přátelé?

 Články 1-30 z celkových 556, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |