Roman Vojtek

Roman Vojtek

Zpěvák/Zpěvačka   (Star dance)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 545, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Konec smutnění: Vojtek se objevil ve společnosti s krásnou brunetou, která se má k jeho dceři!

13. 5. 2015 12:20 zobrazit článek
Myslíte si, že je Roman Vojtek (43) po odchodu od manželky Terezy (34) sám a na ocet? Ale kdepak! Na nepřízeň žen si nemůže stěžovat. Tou hlavní je teď jeho dcera Edita (5), ke které ale posledně přibyla i moc pohledná brunetka

Opuštěná manželka Vojtka ukázala syna: Podobá se tátovi?

20. 5. 2015 19:03 zobrazit článek
Dva měsíce po porodu se Tereza Vojtková (34) pochlubila svým novorozeným synem Benediktem. Tvrdí, že zatím není poznat, zda je podobný jí nebo tátovi Romanu Vojtkovi (43), který Terezu opustil těsně před porodem. Co myslíte?

Roman Vojtek ve společnosti s hezkou brunetou: Jeho dcerka si s ní náramně rozumí

13. 5. 2015 16:16 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek se objevil s dcerkou Evitou a neznámou tmavovláskou na nehtové show. Je tato brunetka důvodem rozchodu s jeho ženou?

Vojtek: Manželka na sebevraždu nemyslí. Test otcovství nepotřebuji, syn je můj!

19. 3. 2015 22:48 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek promluvil v Prásku o vztahu s manželkou Terezou, která mu porodila syna Benedikta. Vojtek dal manželce kopačky jen pár týdnů před porodem, nyní tvrdí, že svou ženu denně navštěvuje. A že mají korektní vztah. Test otcovství prý nepotřebuje: Kouknul na syna a ví, že je jeho.

Roman Vojtek si rozchod pochvaluje, zatímco se jeho žena utápí v depresích!

19. 3. 2015 14:08 zobrazit článek
Děti jsou odrazem svých rodičů, tento fakt teď asi nejvíc trápí Terezu Vojtkovou, která sice má krásného novorozeného syna, ovšem vždy při pohledu na něj, si vzpomíná na všechno utrpení, kterým v poslední době prošla. A Roman Vojtek zatím doufá, že celou situaci vyřešil dobře, tedy alespoň pro něj.

10 slavných mužů, kteří utekli od svých těhotných manželek

25. 3. 2015 10:40 zobrazit článek
Veřejně propíraná kauza Romana Vojtka, který utekl od těhotné manželky na nás křičí z titulků všech bulvárních novin už nějaký čas. Ale Roman zdaleka není jediným slavným mužem, který opustil manželku v době, kdy čekala společného potomka. Máme pro tebe rovnou desítku mužů, kteří to udělali také!

Manželka Vojtka po porodu: Má krásné miminko, ale také záchvaty smutku!

19. 3. 2015 6:59 zobrazit článek
Pro každou ženu nejkrásnější chvíle v životě. Ne však pro manželku Romana Vojtka (42)! Jakmile pohlédne na třídenního syna, přepadne ji v porodnici zármutek.

Vojtkova Tereza po narození miminka v ohrožení!

19. 3. 2015 7:31 zobrazit článek
Je ve větším ohrožení než před narozením syna Benedikta! Manželka Romana Vojtka (42) má sice předčasný porod císařským řezem už za sebou, ale její psychický stav se může podle psychologů razantně zhoršit.

Roman Vojtek po boku půvabné brunetky. Nahradila jeho těhotnou ženu?!

15. 5. 2015 20:25 zobrazit článek
Sympatický herec Roman Vojtek rozvířil nedávno vody, když opustil krátce před porodem svou zákonitou manželku, byl spatřen v doprovodu neznámé tmavovlásky.

VÍME PRVNÍ: Vojtek si odvezl manželku a syna z porodnice!

21. 3. 2015 14:10 zobrazit článek
Nejprve ji těhotnou před porodem opustil, teď se ale herec Roman Vojtek chová jako vzorný otec a manžel. Pro manželku Terezu a syna Benedikta přijel do porodnice a odvezl je domů.

Herec Roman Vojtek si odvezl manželku i se synem z porodnice

21. 3. 2015 16:46 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek si odvezl manželku Terezu i se synem Benediktem v sobotu z porodnice. Chlapec přišel na svět v pondělí ráno císařským řezem.

Roman Vojtek dva dny po narození syna: Dohoda o dětech!

18. 3. 2015 6:20 zobrazit článek
Jsou mu teprve dva dny, ale jeho život je do posledního puntíku i koruny naplánovaný. Syn Romana Vojtka (42) Benedikt se sice narodil dva dny před termínem rozdělenému páru, o maminku ani tatínka ale ochuzen nebude.

Video z porodnice: Roman Vojtek navštívil svou opuštěnou manželku

18. 3. 2015 20:09 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek jel navštívit do porodnice svou manželku Terezu, která tam v pondělí ráno porodila chlapce. Podívejte se na video, jak jeho návštěva probíhala.

Zavržený Vojtek ulevil svému svědomí: Psychicky rozhozená manželka se mu pomstila! Jak?

18. 3. 2015 13:18 zobrazit článek
Narození druhého dítěte manželů Vojtkových jen sotva mohly provázet skandálnější okolnosti. Dnes je malý Benedikt na světě, ale otazníky přetrvávají. Mezi Romanem a Terezou panují napjaté vztahy, přesto byl manžel u porodu. To ovšem vyvrací spekulace o jeho otcovství a zároveň nekoresponduje s prohlášením Vojtkové, že ho u porodu nechce. Jak to vidí psycholožka?

VÍME PRVNÍ: Vojtek si odvezl manželku a syna z porodnice!

21. 3. 2015 13:33 zobrazit článek
Nejprve ji těhotnou před porodem opustil, teď se ale herec Roman Vojtek chová jako vzorný otec a manžel. Pro manželku Terezu a syna Benedikta přijel do porodnice a odvezl je domů.

Roman Vojtek vyzvednul manželku v porodnici: Kam odvezl syna?

21. 3. 2015 20:43 zobrazit článek
I když svou rodinu před měsícem Roman Vojtek (42) opustil, protože ho nenaplňovala štěstím, v důležitých chvílích je manželce po boku. Včera herec odvezl syna Benedikta a Terezu (34) z porodnice domů.

Roman Vojtek o vztahu s dcerou: Někdy zajdeme do kina, teď se chystáme na brusle

13. 5. 2015 20:08 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek vyrazil do společnosti s dcerou Editou, kterou má s manželkou, kterou opustil. Jak je vidět, rozvod mu nebrání v tom, aby se o holčičku staral jako správný tatínek dál.

Roman Vojtek přistižen se sexy blondýnou! To je ta, co nahradí jeho manželku?

24. 3. 2015 16:52 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek byl přistižen paparazzi na křtu jedné knihy se sexy blondýnou, jejíž jméno se nám zatím nepodařilo zjistit. Mrkněte se na fotky.

Roman Vojtek si zoufá: Přichází o jeden kšeft za druhým!

23. 3. 2015 9:08 zobrazit článek
Opustil ženu těsně před porodem a teď za to pyká. Tvář Romana Vojtka nechtějí firmy spojovat se svými produkty a on přichází o akce, které měl moderovat.

Opustil manželku před porodem, ale teď... Vrátil se Vojtek domů?!

22. 3. 2015 12:53 zobrazit článek
Několik týdnů před narozením syn Roman Vojtek (42) manželku opustil se slovy, že s ní není šťastný. Jenže šest dní po narození Benedikta už herec znovu okupuje dům, který léta stavěl právě pro spokojenou rodinku. Jak to tedy je?

Vojtek pyká za to, že opustil těhotnou manželku. Přišel o půlku kšeftů!

21. 3. 2015 19:29 zobrazit článek
Došlo na jeho slova! Roman Vojtek přichází denně o dobře placené kšefty. Jako trest za to, že se odstěhoval od manželky Terezy jen pár týdnů před porodem syna.

VIDEO: Kristýna Janáčková a Tereza Vojtková poprvé ukázaly syny

24. 5. 2015 2:08 zobrazit článek
Tereza Vojtková (34) měla narození syna Benedikta spojené s rozchodem. Manžel Roman Vojtek je opustil. Vojtková o tom mluvit nechce, ale se synem se už pochlubila veřejnosti, stejně jako herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Kristýna Janáčková (33). Další články k tématu:

VIDEO: Kristýna Janáčková a Tereza Vojtková poprvé ukázaly syny

24. 5. 2015 1:23 zobrazit článek
Tereza Vojtková (34) měla narození syna Benedikta spojené s rozchodem. Manžel Roman Vojtek je opustil. Vojtková o tom mluvit nechce, ale se synem se už pochlubila veřejnosti, stejně jako herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Kristýna Janáčková (33). Další články k tématu:

Vyčerpané slavné matky: Co ničí samoživitelku Maurerovou, kojící Hadašovou a čí chlapec nosí sukýnky? 7 celebrit s dětmi

22. 5. 2015 12:18 zobrazit článek
Sama by potřebovala utěšit! Tereza Vojtková (34), kterou Roman Vojtek (43) opustil pár týdnů před porodem, ale musí být statečná a oporou svým dětem. Plně se věnuje dceři Editce (5) a synovi Benediktovi (2 měsíce), ať už když je něco bolí, nebo si s nimi hraje. Společně s dalšími maminkami podpořila charitativní projekt S kočárkem Prahou.

Romane Vojtku, koukej! Marek Ztracený se vrátil k partnerce a synovi!

25. 4. 2015 7:09 zobrazit článek
Opustit těhotnou partnerku není nic hezkého. Bohužel takové situace nejsou úplně neobvyklé. Nedávno českou společnost rozhořčil odchod Romana Vojtka (43) od těhotné manželky, které navíc zbývalo do porodu jen pár týdnů. Ani rodičovství Marka Ztraceného (30) nezačalo úplně hezky, teď je ale Marek důkazem, že na »happy end« není nikdy pozdě.

Roman Vojtek bez snubního prstenu: Další krok ke svobodě?

20. 4. 2015 19:25 zobrazit článek
Svůj odchod od rodiny bere evidentně vážně. Roman Vojtek (42)se na předávání cen TýTý ukázal bez snubního prstenu. Poslední viditelná stopa po manželství a zároveň symbol slibu lásky k Tereze (34) už zřejmě nebude potřeba

Roman Vojtek: Rozzlobeně se vyjádřil o odchodu od manželky! Co se změnilo?

20. 4. 2015 19:25 zobrazit článek
Opustil těhotnou manželku a dokonale tak rozvířil vody českého showbyznysu. Roman Vojtek se zhruba po měsíci od této události opět vyjádřil ke svému rozhodnutí.

Raněný Vojtek po rozchodu: Ženské to od něj pěkně slízly!

20. 4. 2015 19:25 zobrazit článek
Sundal z prstu snubní prsten, a i když se snaží maximálně věnovat svým dětem, po rozchodu s jejich matkou a dosud manželkou Terezou, zeje v životě Romana Vojtka velká díra. Má za sebou velmi těžké období a přesto, že se situace kolem jeho osoby nyní uklidnila, stále nemá náladu nikomu vysvětlovat, proč vlastně těhotnou ženu krátce před porodem opustil. A na ženské pokolení dokonce trochu zanevřel...

Rodinná idylka Vojtkových: Vzala manželka Romana na milost?

26. 3. 2015 13:08 zobrazit článek
Devět dní poté, co opuštěná manželka Romana Vojtka (42), který od ní odešel jen pár týdnů před porodem, přivedla na svět syna Benedikta, se manželé opět chovají jako spokojená rodinka. Vrátili se snad k sobě?

Roman Vojtek na pokraji sil: Stěhování do vily k manželce! Už to nebude jako dřív...

26. 3. 2015 7:30 zobrazit článek
Jen máloco v českém showbyznysu za poslední dobu vzbudilo tolik kontroverzí, jako odchod seriálové hvězdy Romana Vojtka (42) od těhotné manželky Terezy (34) před porodem syna Benedikta. Jedni ho kamenují za bezohlednost a druzí spekulují o skutečných důvodech tak závažného rozhodnutí. Nyní herec popsal, jak v současnosti rozvrácená rodina funguje.

 Články 1-30 z celkových 545, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |