Roman Vojtek

Roman Vojtek

Zpěvák/Zpěvačka   (Star dance)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 562, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Vyčerpané slavné matky: Co ničí samoživitelku Maurerovou, kojící Hadašovou a čí chlapec nosí sukýnky? 7 celebrit s dětmi

22. 5. 2015 12:18 zobrazit článek
Sama by potřebovala utěšit! Tereza Vojtková (34), kterou Roman Vojtek (43) opustil pár týdnů před porodem, ale musí být statečná a oporou svým dětem. Plně se věnuje dceři Editce (5) a synovi Benediktovi (2 měsíce), ať už když je něco bolí, nebo si s nimi hraje. Společně s dalšími maminkami podpořila charitativní projekt S kočárkem Prahou.

Roman Vojtek bez snubního prstenu: Další krok ke svobodě?

20. 4. 2015 19:25 zobrazit článek
Svůj odchod od rodiny bere evidentně vážně. Roman Vojtek (42)se na předávání cen TýTý ukázal bez snubního prstenu. Poslední viditelná stopa po manželství a zároveň symbol slibu lásky k Tereze (34) už zřejmě nebude potřeba

Zdrhnul před porodem a teď... Vrací se Roman Vojtek k manželce?!

30. 6. 2015 21:10 zobrazit článek
Není to tak dávno, co poklidné vody českého showbyznysu rozhýbala zpráva o tom, že herec Roman Vojtek opustil jen pár týdnů před porodem svou manželku. Podle některých hlasů je nyní na obzoru velké usmíření.

Co se s tvrdým rockerem stalo? Pepa Vojtek zněžněl a maká na miminku

26. 9. 2015 12:09 zobrazit článek
Se skupinou Kabát běhá po pódiu jak zamlada v kožených kalhotách, kabátu, prostě drsný rocker, jak má být. Jenže Pepa Vojtek má i odvrácenou tvář. Dokáže být i romantický a chrabrý, převlečen do mušketýrského. Znamená to, že je to Jekyll a Hyde a brzy bude zavřen do Bohnic? Nebo co za jeho proměnami stojí?

Tereza Vojtková se ukázala se synem. Moc podobný Romanu Vojtkovi není...

25. 9. 2015 9:17 zobrazit článek
Tereza Vojtková se na veřejnosti ukázala se svým synem Benediktem. Komu je víc podobný, Tereze nebo Romanovi? Posuďte sami.

Petr Bende se rozvádí! Proč to "rodinný typ" dělá? Dopadne jako Roman Vojtek?

31. 5. 2015 11:33 zobrazit článek
Tak krásně to začalo a tak smutně skončilo. Petr Bende se svou manželkou Zuzanou působili jako šťastný pár. Po téměř 9 letech se ale nakonec rozhodli jít každý svou cestou.

VIDEO: Kristýna Janáčková a Tereza Vojtková poprvé ukázaly syny

24. 5. 2015 1:23 zobrazit článek
Tereza Vojtková (34) měla narození syna Benedikta spojené s rozchodem. Manžel Roman Vojtek je opustil. Vojtková o tom mluvit nechce, ale se synem se už pochlubila veřejnosti, stejně jako herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Kristýna Janáčková (33). Další články k tématu:

OBRAZEM: V nových Starcích na chmelu zazáří Mišík, Vojtek i Vica Kerekes

8. 9. 2015 21:24 zobrazit článek
Studenti konzervatoře odjíždějí na letní soustředění a přes prvotní odpor propadnou kouzlu muzikálu Starci na chmelu z šedesátých let. To je příběh nového filmu režisérky Slobodanky Radun, ve kterém se objeví Roman Vojtek, Vica Kerekes nebo Adam Mišík. Dramaturgie se ujal Jiří Mádl, choreografii má na starost Dana Morávková. Další články k tématu:

OBRAZEM: V nových Starcích na chmelu zazáří Mišík, Vojtek i Vica Kerekes

8. 9. 2015 21:08 zobrazit článek
Studenti konzervatoře odjíždějí na letní soustředění a přes prvotní odpor propadnou kouzlu muzikálu Starci na chmelu z šedesátých let. To je příběh nového filmu režisérky Slobodanky Radun, ve kterém se objeví Roman Vojtek, Vica Kerekes nebo Adam Mišík. Dramaturgie se ujal Jiří Mádl, choreografii má na starost Dana Morávková. Další články k tématu:

Rodinná tragédie Romana Vojtka: Život ve vakuu!

25. 6. 2015 13:41 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek (43) má život plný vzestupů a pádů nejen v soukromém životě. Prvním ze zlomových okamžiků v jeho životě byla smrt maminky, která podlehla rakovině. Pár let na to zemřel i jeho tatínek

Vojtek na dně! Pomůže péče psychologa?

19. 6. 2015 7:12 zobrazit článek
Kdekdo se k němu letos na začátku jara odvrátil zády, když odešel od těhotné manželky Terezy (34), která následně porodila malého Benedikta (3 měsíce). Herec Roman Vojtek (43) tři měsíce od začátku manželské krize vůbec poprvé otevřeně přiznal, že se z celé situace složil.

Roman Vojtek o vztahu s dcerou: Někdy zajdeme do kina, teď se chystáme na brusle

13. 5. 2015 20:08 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek vyrazil do společnosti s dcerou Editou, kterou má s manželkou, kterou opustil. Jak je vidět, rozvod mu nebrání v tom, aby se o holčičku staral jako správný tatínek dál.

Roman Vojtek ve společnosti s hezkou brunetou: Jeho dcerka si s ní náramně rozumí

13. 5. 2015 16:16 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek se objevil s dcerkou Evitou a neznámou tmavovláskou na nehtové show. Je tato brunetka důvodem rozchodu s jeho ženou?

Romane Vojtku, koukej! Marek Ztracený se vrátil k partnerce a synovi!

25. 4. 2015 7:09 zobrazit článek
Opustit těhotnou partnerku není nic hezkého. Bohužel takové situace nejsou úplně neobvyklé. Nedávno českou společnost rozhořčil odchod Romana Vojtka (43) od těhotné manželky, které navíc zbývalo do porodu jen pár týdnů. Ani rodičovství Marka Ztraceného (30) nezačalo úplně hezky, teď je ale Marek důkazem, že na »happy end« není nikdy pozdě.

Raněný Vojtek po rozchodu: Ženské to od něj pěkně slízly!

20. 4. 2015 19:25 zobrazit článek
Sundal z prstu snubní prsten, a i když se snaží maximálně věnovat svým dětem, po rozchodu s jejich matkou a dosud manželkou Terezou, zeje v životě Romana Vojtka velká díra. Má za sebou velmi těžké období a přesto, že se situace kolem jeho osoby nyní uklidnila, stále nemá náladu nikomu vysvětlovat, proč vlastně těhotnou ženu krátce před porodem opustil. A na ženské pokolení dokonce trochu zanevřel...

Rodinná idylka Vojtkových: Vzala manželka Romana na milost?

26. 3. 2015 13:08 zobrazit článek
Devět dní poté, co opuštěná manželka Romana Vojtka (42), který od ní odešel jen pár týdnů před porodem, přivedla na svět syna Benedikta, se manželé opět chovají jako spokojená rodinka. Vrátili se snad k sobě?

Roman Vojtek: Rozzlobeně se vyjádřil o odchodu od manželky! Co se změnilo?

20. 4. 2015 19:25 zobrazit článek
Opustil těhotnou manželku a dokonale tak rozvířil vody českého showbyznysu. Roman Vojtek se zhruba po měsíci od této události opět vyjádřil ke svému rozhodnutí.

Opuštěná manželka Vojtka ukázala syna: Podobá se tátovi?

20. 5. 2015 19:03 zobrazit článek
Dva měsíce po porodu se Tereza Vojtková (34) pochlubila svým novorozeným synem Benediktem. Tvrdí, že zatím není poznat, zda je podobný jí nebo tátovi Romanu Vojtkovi (43), který Terezu opustil těsně před porodem. Co myslíte?

Roman Vojtek po boku půvabné brunetky. Nahradila jeho těhotnou ženu?!

15. 5. 2015 20:25 zobrazit článek
Sympatický herec Roman Vojtek rozvířil nedávno vody, když opustil krátce před porodem svou zákonitou manželku, byl spatřen v doprovodu neznámé tmavovlásky.

Konec smutnění: Vojtek se objevil ve společnosti s krásnou brunetou, která se má k jeho dceři!

13. 5. 2015 12:20 zobrazit článek
Myslíte si, že je Roman Vojtek (43) po odchodu od manželky Terezy (34) sám a na ocet? Ale kdepak! Na nepřízeň žen si nemůže stěžovat. Tou hlavní je teď jeho dcera Edita (5), ke které ale posledně přibyla i moc pohledná brunetka

AUDIO: Popíjí rád kávu herec, tanečník a zpěvák Roman Vojtek? Poslouchejte.

16. 6. 2015 0:32 zobrazit článek
Honoré de Balzac tvrdil, že káva je motorem myšlenek, uvolňuje je a podporuje tvůrčí myšlení. Měl ve zvyku chodit spát v šest hodin večer. O...

Roman Vojtek 4 měsíce po opuštění rodiny: Zasmát se tomu neumíme

12. 6. 2015 16:03 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek, který před zhruba čtyřmi měsíci opustil svou tehdy těhotnou manželku Terezu, se rozpovídal o tom, jak to teď mají. Rozešli se jako přátelé?

Vojtek po odchodu od těhotné manželky: Doma to v pořádku rozhodně není!

12. 6. 2015 19:18 zobrazit článek
Opustil těhotnou manželku krátce před porodem. A teď, tři měsíce po narození syna Benedikta, se zdá, že Roman (43) a Tereza (34) Vojtkovi zase nacházejí společnou řeč.

Roman Vojtek (43) opustil těhotnou manželku a teď: Překvapivá dohoda o dětech!

12. 6. 2015 7:27 zobrazit článek
Už spolu dokážou komunikovat bez emocí! Čas všechny rány zahojí a to platí i v případě Romana Vojtka (43) a jeho manželky Terezy (34), kterou opustil v tu nejhorší dobu – pár týdnů před porodem. Ohledně výchovy syna Benedikta (3 měsíce) a dcery Editky (5) se shodnou.

Boj proti rakovině prsu: Výhní pochodovala Stašová a 25 tisíc dalších lidí

7. 6. 2015 11:38 zobrazit článek
Pravé poledne a třicet stupňů ve stínu! V těchto podmínkách se vydali účastníci na tradiční pochod proti rakovině prsu. Na startu byla také řada známých osobností, jako Jiřina Bohdalová (84), Simona Stašová (60) nebo Roman Vojtek (43), které se staly ambasadory projektu.

Boj proti rakovině prsu: Stašová a 25 tisíc lidí pochodovali výhní

6. 6. 2015 23:08 zobrazit článek
Pravé poledne a třicet stupňů ve stínu! V těchto podmínkách se vydali účastníci na tradiční pochod proti rakovině prsu. Na startu byla vedle nich také řada známých osobností, jako Jiřina Bohdalová (84), Simona Stašová (60) nebo Roman Vojtek (43), kteří se stali ambasadory projektu.

Přiznání opuštěné manželky Romana Vojtka: Co neuvěřitelného dělala krátce před porodem!

1. 6. 2015 13:27 zobrazit článek
Tereza Vojtková (34) neměla šťastné těhotenství, jen pár týdnů před porodem ji opustil manžel. Místo těšení se na miminko, zažívala hrozné chvíle, které jsou noční můrou každé ženy. Teď Vojtková promluvila o tom, čemu před porodem věnovala svůj čas

Manželka Vojtka ukázala syna Benedikta (6 měs.) a také ruku bez snubáku

25. 9. 2015 9:12 zobrazit článek
Roste jako z vody! Z šestiměsíčního syna Romana Vojtka (43) už je pořádný chlapák. A konečně je poznat, komu je víc podobný. Po mamince Tereze Vojtkové (34), kterou herec opustil krátce před porodem, rozhodně není.

Půl roku poté, co ji opustil těhotnou: Vezme Vojtkova manželka Romana zpátky?

7. 10. 2015 16:20 zobrazit článek
Tereza Vojtková, kterou na jaře krátce před porodem opustil manžel Roman Vojtek (43), už nemá problém říct, že její manželství se do starých kolejí nikdy nevrátí. Krásná a štíhlá často vyráží s oběma dětmi do společnosti a užívá si s kamarádkami.

VIDEO: Kristýna Janáčková a Tereza Vojtková poprvé ukázaly syny

24. 5. 2015 2:08 zobrazit článek
Tereza Vojtková (34) měla narození syna Benedikta spojené s rozchodem. Manžel Roman Vojtek je opustil. Vojtková o tom mluvit nechce, ale se synem se už pochlubila veřejnosti, stejně jako herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Kristýna Janáčková (33). Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 562, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |