Roman Vojtek

Roman Vojtek

Zpěvák/Zpěvačka   (Star dance)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 537, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

10 slavných mužů, kteří utekli od svých těhotných manželek

25. 3. 2015 10:40 zobrazit článek
Veřejně propíraná kauza Romana Vojtka, který utekl od těhotné manželky na nás křičí z titulků všech bulvárních novin už nějaký čas. Ale Roman zdaleka není jediným slavným mužem, který opustil manželku v době, kdy čekala společného potomka. Máme pro tebe rovnou desítku mužů, kteří to udělali také!

Romane Vojtku, koukej! Marek Ztracený se vrátil k partnerce a synovi!

25. 4. 2015 7:09 zobrazit článek
Opustit těhotnou partnerku není nic hezkého. Bohužel takové situace nejsou úplně neobvyklé. Nedávno českou společnost rozhořčil odchod Romana Vojtka (43) od těhotné manželky, které navíc zbývalo do porodu jen pár týdnů. Ani rodičovství Marka Ztraceného (30) nezačalo úplně hezky, teď je ale Marek důkazem, že na »happy end« není nikdy pozdě.

Roman Vojtek přistižen se sexy blondýnou! To je ta, co nahradí jeho manželku?

24. 3. 2015 16:52 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek byl přistižen paparazzi na křtu jedné knihy se sexy blondýnou, jejíž jméno se nám zatím nepodařilo zjistit. Mrkněte se na fotky.

Roman Vojtek na pokraji sil: Stěhování do vily k manželce! Už to nebude jako dřív...

26. 3. 2015 7:30 zobrazit článek
Jen máloco v českém showbyznysu za poslední dobu vzbudilo tolik kontroverzí, jako odchod seriálové hvězdy Romana Vojtka (42) od těhotné manželky Terezy (34) před porodem syna Benedikta. Jedni ho kamenují za bezohlednost a druzí spekulují o skutečných důvodech tak závažného rozhodnutí. Nyní herec popsal, jak v současnosti rozvrácená rodina funguje.

Vojtek a opuštěná Tereza v porodnici: Dohoda o dětech a penězích!

18. 3. 2015 20:27 zobrazit článek
Tři týdny před narozením syna opustil herec a do té doby největší klaďák v českém showbyznysu Roman Vojtek (42) svou manželku Terezu (34). Ta v pondělí přivedla na svět syna Benedikta, ale o jménu Vojtkovi neřekla. Zato mají už zřejmě brzy exmanželé uzavřenou dohodu o dětech i penězích.

Český herec opustil manželku a... Prekvapenie pri pôrode!

17. 3. 2015 18:30 zobrazit článek
PRAHA - Začiatkom marca český šoubiznis šokovala správa o tom, že herec Roman Vojtek (42) opustil krátko pred pôrodom svoju tehotnú manželku Terezu (34). Tá v pondelok porodila synčeka Benedikta. Prekvapením je, že pri pôrode bol aj otecko.

Vojtek: Manželka na sebevraždu nemyslí. Test otcovství nepotřebuji, syn je můj!

19. 3. 2015 22:48 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek promluvil v Prásku o vztahu s manželkou Terezou, která mu porodila syna Benedikta. Vojtek dal manželce kopačky jen pár týdnů před porodem, nyní tvrdí, že svou ženu denně navštěvuje. A že mají korektní vztah. Test otcovství prý nepotřebuje: Kouknul na syna a ví, že je jeho.

Manželka Vojtka po porodu: Má krásné miminko, ale také záchvaty smutku!

19. 3. 2015 6:59 zobrazit článek
Pro každou ženu nejkrásnější chvíle v životě. Ne však pro manželku Romana Vojtka (42)! Jakmile pohlédne na třídenního syna, přepadne ji v porodnici zármutek.

Vojtkova Tereza po narození miminka v ohrožení!

19. 3. 2015 7:31 zobrazit článek
Je ve větším ohrožení než před narozením syna Benedikta! Manželka Romana Vojtka (42) má sice předčasný porod císařským řezem už za sebou, ale její psychický stav se může podle psychologů razantně zhoršit.

Roman Vojtek si rozchod pochvaluje, zatímco se jeho žena utápí v depresích!

19. 3. 2015 14:08 zobrazit článek
Děti jsou odrazem svých rodičů, tento fakt teď asi nejvíc trápí Terezu Vojtkovou, která sice má krásného novorozeného syna, ovšem vždy při pohledu na něj, si vzpomíná na všechno utrpení, kterým v poslední době prošla. A Roman Vojtek zatím doufá, že celou situaci vyřešil dobře, tedy alespoň pro něj.

Opustil manželku před porodem, ale teď... Vrátil se Vojtek domů?!

22. 3. 2015 12:53 zobrazit článek
Několik týdnů před narozením syn Roman Vojtek (42) manželku opustil se slovy, že s ní není šťastný. Jenže šest dní po narození Benedikta už herec znovu okupuje dům, který léta stavěl právě pro spokojenou rodinku. Jak to tedy je?

Vojtek pyká za to, že opustil těhotnou manželku. Přišel o půlku kšeftů!

21. 3. 2015 19:29 zobrazit článek
Došlo na jeho slova! Roman Vojtek přichází denně o dobře placené kšefty. Jako trest za to, že se odstěhoval od manželky Terezy jen pár týdnů před porodem syna.

Roman Vojtek má syna Benedikta, byl i u porodu

17. 3. 2015 9:20 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek (42) je dvojnásobným otcem. Jeho žena Tereza (34) porodila v pondělí chlapečka, kterého pojmenovali Benedikt. Ačkoli Vojtek manželku krátce před porodem opustil, u porodu nechyběl. Další články k tématu:

Opuštěná Vojtková Romanovi zamlčela jméno dítěte: Vojtek se ho dozvěděl až v porodnic

18. 3. 2015 6:18 zobrazit článek
To, že se jeho syn jmenuje Benedikt, se Roman Vojtek dozvěděl až v porodnici. Když totiž jen pár týdnů před porodem opustil manželku Terezu, jméno ještě neměli vybrané! A pak už mu je neřekla!

Roman Vojtek vyzvednul manželku v porodnici: Kam odvezl syna?

21. 3. 2015 20:43 zobrazit článek
I když svou rodinu před měsícem Roman Vojtek (42) opustil, protože ho nenaplňovala štěstím, v důležitých chvílích je manželce po boku. Včera herec odvezl syna Benedikta a Terezu (34) z porodnice domů.

Herec Roman Vojtek si odvezl manželku i se synem z porodnice

21. 3. 2015 16:46 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek si odvezl manželku Terezu i se synem Benediktem v sobotu z porodnice. Chlapec přišel na svět v pondělí ráno císařským řezem.

Roman Vojtek si zoufá: Přichází o jeden kšeft za druhým!

23. 3. 2015 9:08 zobrazit článek
Opustil ženu těsně před porodem a teď za to pyká. Tvář Romana Vojtka nechtějí firmy spojovat se svými produkty a on přichází o akce, které měl moderovat.

Opuštěná manželka Vojtka zatajila před hercem jméno syna!

18. 3. 2015 12:18 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek měl při vybírání jména pro syna smůlu. Manželka Tereza, kterou opustil pár týdnů před porodem, jméno pro synka vybrala sama.

Roman Vojtek má syna Benedikta, byl i u porodu

17. 3. 2015 9:15 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek (42) je dvojnásobným otcem. Jeho žena Tereza (34) porodila v pondělí chlapečka, kterého pojmenovali Benedikt. Ačkoli Vojtek manželku krátce před porodem opustil, u porodu nechyběl. Další články k tématu:

Roman Vojtek u porodu manželky, kterou opustil: Čtěte jeho první slova po narození syna!

17. 3. 2015 11:50 zobrazit článek
Pár týdnů před porodem Roman Vojtek (42) opustil těhotnou manželku Terezu (34). Ta včera předčasně přivedla na svět syna Benedikta. A herec byl dokonce u porodu, i když v to ani nedoufal.

VÍME PRVNÍ: Vojtek si odvezl manželku a syna z porodnice!

21. 3. 2015 14:10 zobrazit článek
Nejprve ji těhotnou před porodem opustil, teď se ale herec Roman Vojtek chová jako vzorný otec a manžel. Pro manželku Terezu a syna Benedikta přijel do porodnice a odvezl je domů.

VÍME PRVNÍ: Vojtek si odvezl manželku a syna z porodnice!

21. 3. 2015 13:33 zobrazit článek
Nejprve ji těhotnou před porodem opustil, teď se ale herec Roman Vojtek chová jako vzorný otec a manžel. Pro manželku Terezu a syna Benedikta přijel do porodnice a odvezl je domů.

Roman Vojtek bez snubního prstenu: Další krok ke svobodě?

20. 4. 2015 19:25 zobrazit článek
Svůj odchod od rodiny bere evidentně vážně. Roman Vojtek (42)se na předávání cen TýTý ukázal bez snubního prstenu. Poslední viditelná stopa po manželství a zároveň symbol slibu lásky k Tereze (34) už zřejmě nebude potřeba

Roman Vojtek: Rozzlobeně se vyjádřil o odchodu od manželky! Co se změnilo?

20. 4. 2015 19:25 zobrazit článek
Opustil těhotnou manželku a dokonale tak rozvířil vody českého showbyznysu. Roman Vojtek se zhruba po měsíci od této události opět vyjádřil ke svému rozhodnutí.

Raněný Vojtek po rozchodu: Ženské to od něj pěkně slízly!

20. 4. 2015 19:25 zobrazit článek
Sundal z prstu snubní prsten, a i když se snaží maximálně věnovat svým dětem, po rozchodu s jejich matkou a dosud manželkou Terezou, zeje v životě Romana Vojtka velká díra. Má za sebou velmi těžké období a přesto, že se situace kolem jeho osoby nyní uklidnila, stále nemá náladu nikomu vysvětlovat, proč vlastně těhotnou ženu krátce před porodem opustil. A na ženské pokolení dokonce trochu zanevřel...

Rodinná idylka Vojtkových: Vzala manželka Romana na milost?

26. 3. 2015 13:08 zobrazit článek
Devět dní poté, co opuštěná manželka Romana Vojtka (42), který od ní odešel jen pár týdnů před porodem, přivedla na svět syna Benedikta, se manželé opět chovají jako spokojená rodinka. Vrátili se snad k sobě?

Video z porodnice: Roman Vojtek navštívil svou opuštěnou manželku

18. 3. 2015 20:09 zobrazit článek
Herec Roman Vojtek jel navštívit do porodnice svou manželku Terezu, která tam v pondělí ráno porodila chlapce. Podívejte se na video, jak jeho návštěva probíhala.

Zavržený Vojtek ulevil svému svědomí: Psychicky rozhozená manželka se mu pomstila! Jak?

18. 3. 2015 13:18 zobrazit článek
Narození druhého dítěte manželů Vojtkových jen sotva mohly provázet skandálnější okolnosti. Dnes je malý Benedikt na světě, ale otazníky přetrvávají. Mezi Romanem a Terezou panují napjaté vztahy, přesto byl manžel u porodu. To ovšem vyvrací spekulace o jeho otcovství a zároveň nekoresponduje s prohlášením Vojtkové, že ho u porodu nechce. Jak to vidí psycholožka?

Roman Vojtek dva dny po narození syna: Dohoda o dětech!

18. 3. 2015 6:20 zobrazit článek
Jsou mu teprve dva dny, ale jeho život je do posledního puntíku i koruny naplánovaný. Syn Romana Vojtka (42) Benedikt se sice narodil dva dny před termínem rozdělenému páru, o maminku ani tatínka ale ochuzen nebude.

Opuštěná Vojtková Romanovi zamlčela jméno syna: Vojtek se ho dozvěděl až v porodnici

18. 3. 2015 9:28 zobrazit článek
To, že se jeho syn jmenuje Benedikt, se Roman Vojtek dozvěděl až v porodnici. Když totiž jen pár týdnů před porodem opustil manželku Terezu, jméno ještě neměli vybrané! A pak už mu je neřekla!

 Články 1-30 z celkových 537, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |