Česko hledá SuperStar

Česko hledá SuperStar

TV pořad   (Reality ShowČesko hledá Superstar)

Česko hledá SuperStar je česká verze pěvecké soutěže Pop Idol, která se pod různými názvy vysílala v mnoha zemích. Jedná se o reality show, ve které před očima diváků vzniká z původně neznámého účastníka masového konkurzu amatérských zpěváků "hvězda popmusic".

V Česku soutěžní show vysílala televize Nova. První série proběhla v roce 2004, ..

celý text o "Česko hledá SuperStar"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto pořadu na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 1597, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

VIDEO: Prosím o trest nejvyšší. Aneta Langerová v první filmové roli

4. 4. 2017 13:52 zobrazit článek
Režisérka Marta Nováková dokončila autorský snímek 8 hlav šílenství. V hlavní roli básnířky Anny Barkovové, která strávila přes dvacet let v sovětských lágrech a vyhnanství, se představí zpěvačka Aneta Langerová. Do kin jde film na podzim. Další články k tématu:

NAžIVO: Aneta Langerová zakončila miniturné Na vlně radosti a energické melancholie

19. 12. 2016 19:36 zobrazit článek
Ačkoliv si stále libuje v lidové tradici a slovesnosti a její poslední album je především pásmem příběhů z českého venkova, podařilo se Anetě Langerové erbenovské chmury prostoupit energií a radostí. Tleskot, tanec a hvízdání mohutné kapely provázely i pražský koncert ve Foru Kalrín.

ROZHOVORY: Petr Bende - S dětmi už doma jamujeme

16. 12. 2016 12:26 zobrazit článek
Skladby z nového alba Petra Bende vznikaly na cestách s kytarou nebo doma u piána. Finalista soutěže Česko hledá SuperStar se na desce "reSTART", s níž vyrazil na vánoční turné, vrací ke kořenům skládání. Na jaké nástroje hrají jeho kluci a kolik kytar dovezl do studia, nám Petr prozradil v rozhovoru.

Šťastný mix Adela Banášová

4. 3. 2017 12:04 zobrazit článek
Pohotová, vtipná, bystrá. Taková pověst ji předchází. Jestli čekáte, že ji nepotvrdím, jste na omylu. V Česku už moderovala kdeco, včetně SuperStar po boku Leoše Mareše, a chystá se uvádět i Českého lva. Na Slovensku má zase vlastní talk show v bratislavském Národním divadle. „Mám ráda chvíle, kdy se v přímém přenosu stane něco jinak,“ tvrdí šestatřicetiletá moderátorka. „Tehdy tam totiž vstupuje život.“

Začátek prosince nabídne koncerty Langerové i pauzu chystajících Mandrage

27. 11. 2016 7:03 zobrazit článek
Čtyři koncerty dvou známých českých hudebních jmen nabídne fanouškům z Olomouckého kraje začátek prosince. Do regionu přijede v rámci svého turné k novému albu Aneta Langerová, v dalších dvou městech zase zahraje kapela Mandrage. Půjde přitom o jedny z posledních samostatných koncertů skupiny před plánovanou roční pauzou Další články k tématu:

Občasník babky Jarky - Oslavenci

26. 11. 2016 9:04 zobrazit článek
Dnes oslavuje 30. narozeniny česká zpěvačka a herečka, vítězka prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar Aneta Langerová . Narodila se 26. listopadu 1986 v Benešově. Všechno...

Langerová překvapivě o sexu: Nestraním se mužů!

25. 11. 2016 13:15 zobrazit článek
Už dávno není tajemstvím, že Aneta Langerová (30) dává před muži přednost ženám. První vážný vztah prožila s Ivou Milerovou, která je ředitelkou hudebního vydavatelství. Už dlouho se zpěvačka objevuje po boku Olgy Špátové, jenže z jejích posledních slov se zdá, že všechno ještě může být jinak.

Jubilujúca Aneta Langerová si v Bratislave vychutnala standing ovation

26. 11. 2016 9:03 zobrazit článek
Nádherný večer s Anetou Langerovou, zakončený dlhotrvajúcim standing ovation, zažili Bratislavčania v piatok večer (25.11.) v Divadle Aréna. Slovenská ...

Ťukněte si s celebritou! Aneta Langerová slaví 30

26. 11. 2016 9:04 zobrazit článek
Jak ten čas letí, co! Coby vyjukaná sedmnáctka se přihlásila do první série SuperStar a hned ji vyhrála. No a dnes je téhle talentované zpěvačce, muzikantce a textařce už třicet!

Aneta Langerová: Štěstí je právě teď

13. 1. 2017 6:03 zobrazit článek
Anetu Langerouvou nemusíme představovat. Spíš nás zajímá, co se v jejím životě změnilo a díky čemu se stává šťastnou. Jak se cítí na prahu třicítky? Že by se z ní stávala herečka?

Popelka, Milka Vašáryová, Slza i Aneta Langerová zdobí vánoční program Českého rozhlasu Olomouc

21. 12. 2016 16:22 zobrazit článek
Pozoruhodné osobnosti, koncertní lahůdky a samozřejmě pohádky nemohou chybět ve svátečním vysílání ČRo Olomouc, stejně jako různé tipy a rady. Nabídka je velice pestrá, a tak si pojďme jednotlivé dny projít. Na co se můžete těšit?

Ellie a Niall zase spolu! / Johnny Depp je nejpřeplácenější hvězda!

14. 12. 2016 13:52 zobrazit článek
+ Lady Gaga se usmířila s Madonnou + Vrcholí turné Anety Langerové!

Aneta Langerová oslaví dva roky od vydání alba "Na Radosti" trojkoncertem "Na vlně radosti"

13. 12. 2016 21:02 zobrazit článek
Aneta Langerová chystá na prosinec tři velké koncerty v Brně (již vyprodáno), Ostravě a Praze, kterými vyvrcholí její úspěšné dvouleté turné k dvakrát platinovému albu "Na ...

Festival Slunovrat představuje své headlinery

4. 12. 2016 19:01 zobrazit článek
Richarda Müllera, Anetu Langerovou nebo Marka Ebena.

Štědrý večer nastal? Skvělé reggae, říká Petr Bende

3. 12. 2016 9:43 zobrazit článek
Někdejší finalista SuperStar Petr Bende vyjel na vánoční turné a po pěti letech vydává desku. V neděli vystupuje třeba v Blansku. Ačkoli bydlí v Ostravě, několik uplynulých dnů trávil zkoušením ve Velké Bíteši, kam to má od rodičů blízko. Další články k tématu:

FOTOGALERIE: Aneta Langerová rozRadostnila pražské Forum Karlín

18. 12. 2016 15:02 zobrazit článek
Skvělá Aneta Langerová s kapelou, rozšířenou o dechovou sekci, pražským koncertem dovršila úspěšné dvouleté turné k desce "Na Radosti". Opět tak dokázala, že už dávno není jen tou ze SuperStar. Vy se můžete podívat v naší galerii na to, jak vypadal její výtečný koncert ve Foru Karlín.

Petr Bende: Vždycky jsem měl rád vánoční koledy, ale vadilo mi, jak jsou pomalé

16. 12. 2016 15:53 zobrazit článek
Petr Bende je muzikant, který projel kus Evropy a muzice se věnuje od útlého dětství. Svou kariéru hudebníka zahájil dávno předtím, než ho poznala celá republika ve druhé SuperStar, kde skončil na 2. místě. Momentálně se chystá na 20. ročník svého vánočního turné, které začalo kdysi v malém kulturním domě ve Zbraslavi u Brna.

PŘIPRAVUJEME: Petr Bende, zpěvák

16. 12. 2016 12:02 zobrazit článek
Hostem Radiožurnálu bude v pátek zpěvák Petr Bende. Jakou atmosféru zažívá na svém vánočním turné? Jak složité je pro umělce, kterého zviditelnila televizní pěvecká soutěž, udržet se na výsluní? Jak to vypadalo v zákulisí SuperStar? A co dělá v zimě pro zdraví hlasivek? Nejen na to se Petra Bendeho zeptá moderátor Petr Král v pátek mezi 10. a 11. a otázky můžete pokládat i vy.

Film "8 hlav šílenství" s Anetou Langerovou je konečně hotov

5. 4. 2017 15:04 zobrazit článek
Aneta Langerová je vnímána hlavně jako zpěvačka. Letos na podzim se ale představí i jako herečka v osm let chystaném hraném snímku "8 hlav šílenství". Režisérka Marta Nováková ji ...

Jak dnes vypadá a co dělá hvězda první SuperStar Šárka Vaňková?

5. 4. 2017 16:58 zobrazit článek
Bylo jí šestnáct let a byla miláčkem národa. Tedy minimálně poloviny. Ve finále první SuperStar nakonec vyhrála Aneta Langerová. O kom mluvíme? No přece o Šárce Vaňkové!

Aneta Langerová hraje ruskou básnířku Barkovovou, která strávila přes 20 let v sovětských lágrech

4. 4. 2017 15:49 zobrazit článek
Film 8 hlav šílenství půjde do českých kin letos na podzim.

Aneta Langerová hraje básnířku v sovětském lágru

4. 4. 2017 16:34 zobrazit článek
Ve filmu 8 hlav šílenství hraje zpěvačka Aneta Langerová ruskou básnířku Annu Barkovovou. Režisérka Marta Nováková dokončila drama po osmi letech příprav, natáčení a postprodukce.

Pamatujete si na hvězdu SuperStar Šárku Vaňkovou? Víme, co dělá dnes!

3. 4. 2017 16:53 zobrazit článek
Kdo by ji neznal a nemiloval! Tehdy jí bylo sladkých 16 let a byla jednou z největších hvězd v SuperStar. Co dělá Šárka Vaňková dnes?

Leoš Mareš už nemá prsa jako dvanáctiletá holka! Jaký byl jeho boj s tukem?!

31. 3. 2017 13:50 zobrazit článek
Moderátor Leoš Mareš pro český časopis ELLE MAN svlékl svršky jako fotbalová superstar David Beckham! Tuhle obrovskou změnu musíte vidět!

Exmilenky Langerová a Špátová: Velké stěhování!

20. 3. 2017 21:56 zobrazit článek
Po pěti letech skončil vztah zpěvačky Anety Langerové (30) s Olgou Špátovou (33). Dokumentaristka se od milenky odstěhovala už v lednu, ale až teď vypluly na povrch snímky z osudného dne.

Vzpomínáte na Aliho Amiriho ze SuperStar? Víme, co dnes dělá!

19. 3. 2017 9:02 zobrazit článek
Když se Ali Amiri (37) před dvanácti lety přihlásit do Česko Slovenské SuperStar, nikdo nečekal, že se dostane až do finále. Díky jeho exotickému vzhledu mu nikdo neřekl jinak, než »perský princ« a čekávaly na něj zástupy fanynek. Dnes je všechno jinak – Ali vystudoval medicínu, otevřel si vlastní kliniku a zpívání se věnuje minimálně – zatím. Velký návrat na hudební scénu ho ale možná teprve čeká

Exmilenky Langerová a Špátová: Velké stěhování!

16. 3. 2017 9:00 zobrazit článek
Po pěti letech skončil vztah zpěvačky Anety Langerové (30) s Olgou Špátovou (33). Dokumentaristka se od milenky odstěhovala už v lednu, ale až teď vypluly na povrch snímky z osudného dne.

Foto z konce velké lásky: Takhle Langerovou opouštěla její partnerka Špátová

15. 3. 2017 21:02 zobrazit článek
Po pěti letech skončil vztah zpěvačky Anety Langerové (30) s Olgou Špátovou (33). Dokumentaristka se od milenky odstěhovala už v lednu, ale až teď se objevily snímky z osudného dne. Špátová měla co dělat, aby těžké tašky vůbec unesla.

ROZCHOD! Takhle Anetu Langerovou opouštěla přítelkyně Olga!

15. 3. 2017 21:27 zobrazit článek
Byly spolu pět let a vypadalo to na harmonický a pevný vztah. Nakonec láska zpěvačky Anety Langerové (30) a dokumentaristky Olgy Špátové (33) nevydržela. Olga si v lednu sbalila věci a s plnými igelitkami odešla ze společného bytu. Venku na ní čekala kamarádka, aby ji pomohla.

Savka se změnil k nepoznání! Vypadá jako...

14. 3. 2017 7:50 zobrazit článek
Takhle silný snad ještě nikdy nebyl! Finalista první SuperStar Tomáš Savka (33), kterému dříve ležely fanynky u nohou, šokoval snad všechny divačky české premiéry muzikálu Rebecca v Ostravě.

 Články 1-30 z celkových 1597, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.