Sylvester Stallone

Sylvester Stallone

Herec/Herečka   (Rocky Balboa )

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 646, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Sylvester Stallone odmítá jít do »důchodu«: Píše scénář k pátému Rambovi

2. 7. 2014 15:27 zobrazit článek
Sedmašedesátiletý Sylvester Stallone to myslí smrtelně vážně, když říká, že se v roli Ramba objeví navzdory pokročilému věku popáté. Ke čtvrtému pokračování filmů o nezničitelném vojákovi už píše scénář. Společnost Splendid Film potvrdila, že se fanoušci dočkají už příští rok.

Rambo fünf. Stallone natočí pátý díl s Němci

25. 6. 2014 16:54 zobrazit článek
Sylvester Stallone to s dalším Rambem myslí vážně a přípravy k natáčení už nabírají na obrátkách. Německá firma Splendid Film koupila práva na pátý díl.

V novém traileru z Expendables 3 se utíká z vlaku helikoptérou. Podívejte se

18. 6. 2014 15:16 zobrazit článek
Hvězdy akčních filmů Sylvester Stallone, Jet Li, Dolph Lundgren či Arnold Schwarzenegger a Harrison Ford se setkají v oddechovém letním snímku The Expendables 3. Ten bude vyprávět o tom, jak se skupina žoldáků dostane do sporu se svým bývalým spoluzakladatelem a nynějším obchodníkem se zbraněmi. Film do českých kin vstoupí 14. srpna. (Zdroj videa: YouTube.com)

Akční hvězdy filmu Postradatelní 3 se projely v Cannes na transportéru

19. 5. 2014 13:08 zobrazit článek
Nevadí, že už máme artritidu v kolenou, vtipkoval Sylvester Stallone na festivalu v Cannes, kde s kolegy propagoval třetí díl série Postradatelní vskutku nevšedním způsobem. Akční hrdinové se totiž projeli promenádou na obrněném transportéru. Další články k tématu:

Akční hvězdy filmu Postradatelní 3 se projely v Cannes na tanku

18. 5. 2014 19:28 zobrazit článek
Nevadí, že už máme artritidu v kolenou, vtipkoval Sylvester Stallone na festivalu v Cannes, kde s kolegy propagoval třetí díl série Postradatelní vskutku nevšedním způsobem. Akční hrdinové se totiž projeli promenádou na tanku. Další články k tématu:

Akční hvězdy filmu Postradatelní 3 se projely v Cannes na tanku

18. 5. 2014 18:43 zobrazit článek
Nevadí, že už máme artritidu v kolenou, vtipkoval Sylvester Stallone na festivalu v Cannes, kde s kolegy propagoval třetí díl série Postradatelní vskutku nevšedním způsobem. Akční hrdinové se totiž projeli promenádou na tanku. Další články k tématu:

FOTO Jak dobýt Cannes? Arnie a Sly to zkusili jako tankisté

18. 5. 2014 15:24 zobrazit článek
Arnold Schwarzenegger a Sylvester Stallone se společenstvím akčních hvězd ze spektáklu Expendables 3 vtrhli na festival v Cannes v obrňácích. A ukázali ze třetího dílu společného filmu dvě minuty.

Nová DVD: Zbav se svých miláčků, Husiti, Madisonské mosty, Zpátky do ringu a Krásno

6. 5. 2014 9:29 zobrazit článek
Film Zbav se svých miláčků se vrací do zásadního období života básníka Allena Ginsberga. Z dílny Pavla Koutského je česká animovaná komedie Husiti. Na Blue-Ray vychází v českém znění slavný film Clinta Eastwooda Madisonské mosty. Sylvester Stallone a Robert De Niro se utkají ve filmu Zpátky do ringu. Krásno se jmenuje česká černá komedie o návratu dvou čtyřicátníků do rodného města.

VIDEO: Akční hvězdy ve filmu Postradatelní 3 narazí na Mela Gibsona

6. 5. 2014 18:17 zobrazit článek
První série plakátů, první ukázky. Akční hrdinové Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Jet Li či Dolph Lundgren nechali nahlédnout do filmu Expendables čili Postradatelní 3, který k nám dorazí 14. srpna. Další články k tématu:

Americký muzikál podle Rockyho kritika překvapivě chválí

17. 3. 2014 15:56 zobrazit článek
Udělat muzikál podle letitého filmu Rocky se Sylvestrem Stallonem může mnohým znít jako zoufalá snaha vytřískat poslední peníze z uvadající hvězdy. Jenže nelítostná americká kritika broadwayský muzikál docela chválí. Stallone navštívil premiéru jako host.

Rambo: The Video Game - recenze

16. 3. 2014 19:23 zobrazit článek
Když se řekne Sylvester Stallone, okamžitě se mi vybaví dvě věci – Rocky a Rambo, tedy troufám si říci jeho nejslavnější filmové role. Obě postavy se již nesčetněkrát objevily také v počítačových hrách, naposledy si druhého jmenovaného hrdinu vybral pro svůj projekt polský Teylon. Jejich plánem bylo převést první tři filmy do hratelné podoby a když se před ro ...

Nová DVD: Colette, Machete zabíjí, Plán útěku a Justin - Jak se stát rytířem

18. 2. 2014 8:19 zobrazit článek
Podle novely Arnošta Lustiga natočil režisér Milan Cieslar milostný příběh o lásce silnější než smrt. Machete je zpátky a pouští se se do mise, kterou by nezvládl žádný jiný smrtelník ve filmu Machette zabíjí. Společný Plán útěku mají Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger. Pro děti je animovaný film Justin – Jak se stát rytířem.

Spojit Pravou blondýnku a Ramba? Postradatelné jdou do akce

18. 2. 2014 17:08 zobrazit článek
Zní to podivně, ale projekt Expendabelles (Postradatelné) navazující na akční film Expendables skutečně existuje. Střílet v něm budou samé dámy a stojí za ním mimo jiné Sylvester Stallone a známý režisér komedií Robert Luketic.

SOUTĚŽ: Vyhrajte čepice, trika, míč a lístky na film Zpátky do ringu

8. 1. 2014 0:15 zobrazit článek
Podívejte se zadarmo na souboj boxerů v důchodu Sylvestra Stallona a Roberta De Nira, který právě putuje českými kiny. Budete-li mít totiž štěstí, můžete vyhrát šest lístků – a též čepici a triko s názvem filmu a stolní boxovací míč. Další články k tématu:

De Niro a Stallone jsou zpět v ringu a královsky baví (Roman Potoczný)

5. 1. 2014 9:44 zobrazit článek
Robert De Niro a Sylvester Stallone excelují ve vynikající komedii Petera Segala „Zpátky do ringu“ („Grudge Match“), kterou by byl hřích si nechat po Vánocích ujít.

Filmové premiéry: Zpátky do ringu, 17 dívek, 47 Róninů

3. 1. 2014 7:58 zobrazit článek
Na začátku roku vstupují do kin Sylvester Stallone a Robert De Niro ve filmu Zpátky do ringu jako dva pittsburští boxeři. Francouzské drama 17 dívek je o skupině puberťaček, které se rozhodnou otěhotnět. A 47 Róninů je dobrodružný fantasy film ze středověkého Japonska.

Návštěvnost kin: Hobit v čele, Keanu Reeves i Sylvester Stallone prohráli na plné čáře

29. 12. 2013 21:49 zobrazit článek
Hobit si i ve třetím týdnu udržel pozici nejvýdělečnějšího filmu. Novinky naopak příliš parády nenadělaly.

Zpátky do ringu

28. 12. 2013 12:09 zobrazit článek
Sylvester Stallone před pár lety zjistil, že diváci ho berou prakticky jen ve filmech, které jsou více čí méně nostalgické. S Rockym i Rambem slavil úspěch, The Expendables také zabodovali, ale zdá...

Ledové království

27. 11. 2013 13:56 zobrazit článek
Tradice zavazuje. Nebo tak nějak se to psalo v reklamě na pivo nebo co to bylo. Každopádně platí to i u filmu. Arnold Schwarzenegger a Sylvester Stallone jsou sice už v dědkovském věku, ale i jejic...

Boxeři v důchodu Stallone a De Niro si dají naposledy do zubů

18. 11. 2013 16:30 zobrazit článek
Druhého ledna přijde do našich kin americká komedie Grudge Match (Zpátky do ringu). Režisér Peter Segal do ní obsadil dvě legendy, Roberta De Nira a Sylvestra Stalloneho, které si zahrály dávné rivaly. Oba vysloužilí boxeři by si chtěli naposledy dokázat, kdo je nejlepší.

VIDEO: Stallone a De Niro, boxeři v penzi, se vracejí Zpátky do ringu

18. 11. 2013 16:26 zobrazit článek
Před lety boxoval Robert De Niro ve filmu Zuřící býk a Sylvester Stallone v sérii Rocky. Nyní oba herci změří ve stejné disciplíně síly ve snímku Zpátky do ringu, který do Česka dorazí 2. ledna 2014. Další články k tématu:

VIDEO: Stallone a De Niro, boxeři v penzi, se vracejí Zpátky do ringu

18. 11. 2013 14:52 zobrazit článek
Před lety boxoval Robert De Niro ve filmu Zuřící býk a Sylvester Stallone v sérii Rocky. Nyní oba herci změří ve stejné disciplíně síly ve snímku Zpátky do ringu, který do Česka dorazí 2. ledna 2014. Další články k tématu:

Obrazy Sylvestera Stallona lákají do petrohradského Ruského muzea mladou krev

10. 11. 2013 17:23 zobrazit článek
Americký herec Sylvester Stallone není jen hercem a režisérem, ale zkouší to i jako malíř. Jeho díla jsou teď k vidění v Petrohradě, a to ne v jen tak ledasjaké galerii. Představila je přední výstavní síň Ruského muzea.

Dámské Expendables s luxusním obsazením?

30. 10. 2013 21:12 zobrazit článek
Trojky The Expendalbes se dočkáme příští rok v létě a Sylvester Stallone tu půjde se svou partou po krku Melu Gibsonovi. Nově dorazí třeba i Wesley Snipes, Harrison Ford nebo Antonio Banderas, ale ...

Sylvester Stallone vystavuje své obrazy v Petrohradě

30. 10. 2013 21:19 zobrazit článek
Jak známo (skoro) každý člověk má nějakého koníčka. Filmový akční hrdina Sylvester Stalone rád stojí ve volných chvílích u malířského plátna. A podle výtvarných kritiků si při tom nevede o mnoho hůře, než v bojích s filmovými teroristy.

Děravý Plán útěku i návratu

22. 10. 2013 12:00 zobrazit článek
Spojení legendárního Arnolda Schwarzeneggera s jeho odvěkým konkurentem Sylvestrem Stallonem v hlavních rolích jednoho filmu má být cosi jako splněný sen fanoušků.

Návštěvnost kin: Dvě hory svalů nebo křehká dívka s telekinetickými schopnostmi?

20. 10. 2013 22:17 zobrazit článek
V amerických kinech se proti sobě postavil remake hororu Carrie a Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger v Plánu útěku. Kdo vyhrál?

Trailer: Homefront - Jason Statham a James Franco v thrilleru Sylvestera Stalloneho

19. 10. 2013 10:09 zobrazit článek
Zajímavé obsazený film nabízí necenzurovanou upoutávku. Scénář Sylvester Stallone.

Stallone kedysi neznášal Schwarzeneggera. Bol to nepriateľ č.1!

18. 10. 2013 15:41 zobrazit článek
Americký herec Sylvester Stallone priznal, že medzi ním a jeho kolegom Arnoldom Schwarzeneggerom vládla kedysi trpká rivalita.

Starci to neodflákli

18. 10. 2013 16:22 zobrazit článek
Sylvester Stallone všetko vie, Arnold Schwarzenegger hovorí po nemecky. Film Plán úteku treba vidieť.

 Články 1-30 z celkových 646, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

Související..

Burt Young Milo Ventimiglia

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!