Sylvester Stallone

Sylvester Stallone

Herec/Herečka   (Rocky Balboa )

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 637, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Ledové království

27. 11. 2013 13:56 zobrazit článek
Tradice zavazuje. Nebo tak nějak se to psalo v reklamě na pivo nebo co to bylo. Každopádně platí to i u filmu. Arnold Schwarzenegger a Sylvester Stallone jsou sice už v dědkovském věku, ale i jejic...

Návštěvnost kin: Dvě hory svalů nebo křehká dívka s telekinetickými schopnostmi?

20. 10. 2013 22:17 zobrazit článek
V amerických kinech se proti sobě postavil remake hororu Carrie a Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger v Plánu útěku. Kdo vyhrál?

Dnes vstupuje do kin dlouho očekávaný film Plán útěku

17. 10. 2013 1:56 zobrazit článek
A je to tady! Událost, na kterou všichni filmoví fanoušci léta čekali! Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger, dvě legendy, které v podstatě založily akční žánr, spojí své síly jako dva hlavní hrdinové v napínavém vězeňském thrilleru Plán útěku. (436 slov)

Stallone kedysi neznášal Schwarzeneggera. Bol to nepriateľ č.1!

18. 10. 2013 15:41 zobrazit článek
Americký herec Sylvester Stallone priznal, že medzi ním a jeho kolegom Arnoldom Schwarzeneggerom vládla kedysi trpká rivalita.

Starci to neodflákli

18. 10. 2013 16:22 zobrazit článek
Sylvester Stallone všetko vie, Arnold Schwarzenegger hovorí po nemecky. Film Plán úteku treba vidieť.

Filmové premiéry: Carrie, Plán útěku, Don Jon a Turbo

17. 10. 2013 8:18 zobrazit článek
Podle předlohy mistra hororu Stephena Kinga vznikl film Carrie. Arnold Schwarzenneger a Sylvester Stallone hrají poprvé spolu rovnocenné hlavní role ve filmu Plán útěku. Jako režisér celovečerního filmu Don Jon se rovněž poprvé představuje herec Joseph Gordon-Levit. Z dílny tvůrců Madagaskaru, Kung Fu Pandy a Croodsových přichází vysokorychlostní 3D animovaná komedie Turbo o obyčejném malém šnekovi, který chce zrychlit.

VIDEO: Stallone a De Niro, boxeři v penzi, se vracejí Zpátky do ringu

18. 11. 2013 16:26 zobrazit článek
Před lety boxoval Robert De Niro ve filmu Zuřící býk a Sylvester Stallone v sérii Rocky. Nyní oba herci změří ve stejné disciplíně síly ve snímku Zpátky do ringu, který do Česka dorazí 2. ledna 2014. Další články k tématu:

Obrazy Sylvestera Stallona lákají do petrohradského Ruského muzea mladou krev

10. 11. 2013 17:23 zobrazit článek
Americký herec Sylvester Stallone není jen hercem a režisérem, ale zkouší to i jako malíř. Jeho díla jsou teď k vidění v Petrohradě, a to ne v jen tak ledasjaké galerii. Představila je přední výstavní síň Ruského muzea.

Nová DVD: Colette, Machete zabíjí, Plán útěku a Justin - Jak se stát rytířem

18. 2. 2014 8:19 zobrazit článek
Podle novely Arnošta Lustiga natočil režisér Milan Cieslar milostný příběh o lásce silnější než smrt. Machete je zpátky a pouští se se do mise, kterou by nezvládl žádný jiný smrtelník ve filmu Machette zabíjí. Společný Plán útěku mají Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger. Pro děti je animovaný film Justin – Jak se stát rytířem.

SOUTĚŽ: Vyhrajte čepice, trika, míč a lístky na film Zpátky do ringu

8. 1. 2014 0:15 zobrazit článek
Podívejte se zadarmo na souboj boxerů v důchodu Sylvestra Stallona a Roberta De Nira, který právě putuje českými kiny. Budete-li mít totiž štěstí, můžete vyhrát šest lístků – a též čepici a triko s názvem filmu a stolní boxovací míč. Další články k tématu:

Návštěvnost kin: Hobit v čele, Keanu Reeves i Sylvester Stallone prohráli na plné čáře

29. 12. 2013 21:49 zobrazit článek
Hobit si i ve třetím týdnu udržel pozici nejvýdělečnějšího filmu. Novinky naopak příliš parády nenadělaly.

Tipy

17. 10. 2013 1:16 zobrazit článek
FILM Plán útěku Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger, dvě legendy, které v podstatě založily akční žánr, spojí své síly jako dva hlavní.....

Stallone priznal, že neznášal Schwarzeneggera: Až po rokoch prezrádza dôvod!

17. 10. 2013 17:35 zobrazit článek
NEW YORK - Americký herec Sylvester Stallone priznal, že medzi ním a jeho kolegom Arnoldom Schwarzeneggerom vládla kedysi trpká rivalita.

RECENZE: Schwarzenegger se Stallonem prchají z vězení jako zamlada

16. 10. 2013 15:40 zobrazit článek
Proč něco předstírat. Akční film Plán útěku, který právě vstupuje do našich kin, nemá jiný účel ani ctižádost než spojit v titulcích dvě legendární jména žánru. Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger se poprvé potkali v rovnocenných rolích jednoho filmu. A jejich radost z Plánu útěku přímo čiší. Další články k tématu:

Akční film Plán útěku míří do našich kin

16. 10. 2013 8:19 zobrazit článek
A je to tady! Událost na kterou všichni filmoví fanoušci léta čekali! Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger, dvě legendy, které v podstatě založily akční žánr, spojí své síly jako dva hlavní

RECENZE: Nadlidé Arnold a Sylvester trumfnou i Chucka Norrise

15. 10. 2013 17:10 zobrazit článek
Byly doby, kdy hodně lidí opravdu čekalo na společný film Arnolda Schwarzeneggera a Sylvestra Stalloneho. Ruku na srdce, dnes už na to nikdo nečeká, přesto se to stalo. Dva nadlidští hrdinové mezitím zapadli do kategorie seniorů, ale odmítli papuče a opět se sápají po kulometech.

Plán útěku

16. 10. 2013 10:50 zobrazit článek
Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger se pěkně dlouho snažili najít projekt, u něhož by se mohli sejít před kamerou. Povedlo se jim to až v The Expendables, ačkoliv v první části šlo spíš o ca...

RECENZE: Schwarzenegger se Stallonem prchají z vězení jako zamlada

16. 10. 2013 15:59 zobrazit článek
Proč něco předstírat. Akční film Plán útěku, který právě vstupuje do našich kin, nemá jiný účel ani ctižádost než spojit v titulcích dvě legendární jména žánru. Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger se poprvé potkali v rovnocenných rolích jednoho filmu. A jejich radost z Plánu útěku přímo čiší. Další články k tématu:

Trailer: Homefront - Jason Statham a James Franco v thrilleru Sylvestera Stalloneho

19. 10. 2013 10:09 zobrazit článek
Zajímavé obsazený film nabízí necenzurovanou upoutávku. Scénář Sylvester Stallone.

Zpátky do ringu

28. 12. 2013 12:09 zobrazit článek
Sylvester Stallone před pár lety zjistil, že diváci ho berou prakticky jen ve filmech, které jsou více čí méně nostalgické. S Rockym i Rambem slavil úspěch, The Expendables také zabodovali, ale zdá...

De Niro a Stallone jsou zpět v ringu a královsky baví (Roman Potoczný)

5. 1. 2014 9:44 zobrazit článek
Robert De Niro a Sylvester Stallone excelují ve vynikající komedii Petera Segala „Zpátky do ringu“ („Grudge Match“), kterou by byl hřích si nechat po Vánocích ujít.

Filmové premiéry: Zpátky do ringu, 17 dívek, 47 Róninů

3. 1. 2014 7:58 zobrazit článek
Na začátku roku vstupují do kin Sylvester Stallone a Robert De Niro ve filmu Zpátky do ringu jako dva pittsburští boxeři. Francouzské drama 17 dívek je o skupině puberťaček, které se rozhodnou otěhotnět. A 47 Róninů je dobrodružný fantasy film ze středověkého Japonska.

Spojit Pravou blondýnku a Ramba? Postradatelné jdou do akce

18. 2. 2014 17:08 zobrazit článek
Zní to podivně, ale projekt Expendabelles (Postradatelné) navazující na akční film Expendables skutečně existuje. Střílet v něm budou samé dámy a stojí za ním mimo jiné Sylvester Stallone a známý režisér komedií Robert Luketic.

Americký muzikál podle Rockyho kritika překvapivě chválí

17. 3. 2014 15:56 zobrazit článek
Udělat muzikál podle letitého filmu Rocky se Sylvestrem Stallonem může mnohým znít jako zoufalá snaha vytřískat poslední peníze z uvadající hvězdy. Jenže nelítostná americká kritika broadwayský muzikál docela chválí. Stallone navštívil premiéru jako host.

Rambo: The Video Game - recenze

16. 3. 2014 19:23 zobrazit článek
Když se řekne Sylvester Stallone, okamžitě se mi vybaví dvě věci – Rocky a Rambo, tedy troufám si říci jeho nejslavnější filmové role. Obě postavy se již nesčetněkrát objevily také v počítačových hrách, naposledy si druhého jmenovaného hrdinu vybral pro svůj projekt polský Teylon. Jejich plánem bylo převést první tři filmy do hratelné podoby a když se před ro ...

Dámské Expendables s luxusním obsazením?

30. 10. 2013 21:12 zobrazit článek
Trojky The Expendalbes se dočkáme příští rok v létě a Sylvester Stallone tu půjde se svou partou po krku Melu Gibsonovi. Nově dorazí třeba i Wesley Snipes, Harrison Ford nebo Antonio Banderas, ale ...

Sylvester Stallone vystavuje své obrazy v Petrohradě

30. 10. 2013 21:19 zobrazit článek
Jak známo (skoro) každý člověk má nějakého koníčka. Filmový akční hrdina Sylvester Stalone rád stojí ve volných chvílích u malířského plátna. A podle výtvarných kritiků si při tom nevede o mnoho hůře, než v bojích s filmovými teroristy.

Děravý Plán útěku i návratu

22. 10. 2013 12:00 zobrazit článek
Spojení legendárního Arnolda Schwarzeneggera s jeho odvěkým konkurentem Sylvestrem Stallonem v hlavních rolích jednoho filmu má být cosi jako splněný sen fanoušků.

VIDEO: Stallone a De Niro, boxeři v penzi, se vracejí Zpátky do ringu

18. 11. 2013 14:52 zobrazit článek
Před lety boxoval Robert De Niro ve filmu Zuřící býk a Sylvester Stallone v sérii Rocky. Nyní oba herci změří ve stejné disciplíně síly ve snímku Zpátky do ringu, který do Česka dorazí 2. ledna 2014. Další články k tématu:

Boxeři v důchodu Stallone a De Niro si dají naposledy do zubů

18. 11. 2013 16:30 zobrazit článek
Druhého ledna přijde do našich kin americká komedie Grudge Match (Zpátky do ringu). Režisér Peter Segal do ní obsadil dvě legendy, Roberta De Nira a Sylvestra Stalloneho, které si zahrály dávné rivaly. Oba vysloužilí boxeři by si chtěli naposledy dokázat, kdo je nejlepší.

 Články 1-30 z celkových 637, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

Související..

Burt Young Milo Ventimiglia

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Filtry na vodu

Nápojové automaty a filtry na vodu do firem na fontana.cz.

 

Změkčování vody

Odželeznění,filtrace vody a úprava vody je jedna z činností fy Gservis

 

Trampolíny Hawaj.cz

Trampolíny s ochrannou sítí v akci za nejlepší ceny

 

Pobyt v Mariánkách!ZDE!

Vyberte si ze 3 hotelů ten NEJ pro Váš pobyt v Mariánských Lázních

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!