Sylvester Stallone

Sylvester Stallone

Herec/Herečka   (Rocky Balboa )

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 669, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Stallone už trénuje na piateho Ramba. Budem všetkým, čo chcete!

18. 8. 2014 3:08 zobrazit článek
Americký herec a filmár Sylvester Stallone prezradil, že sa začal pripravovať na nakrúcanie piateho filmu zo série o Rambovi.

Můžeme si všichni oddychnout: Sylvester Stallone zachraňuje náš vytunelovaný tunel Blanka!

26. 9. 2014 14:08 zobrazit článek
Se svými více než šesti kilometry je nejdelším tunelem v Česku. Navazuje na Strahovský tunel a končí mostem v Troji. "Blanka":http://www.extra.cz/praha-patri-mezi-nejlepsi-mesta-evropy-ale-zname-5-duvodu-proc-se-ji-zbytek-republiky-smeje se začala stavět v roce 2007 s tím, že se v ní první auto projede v roce 2011.

7 zajímavostí o Sylvestru Stallonovi. Chtěl být Superman, tak skočil z okna

9. 8. 2014 15:33 zobrazit článek
Svou kariéru nastartoval skoro až ve třiceti letech, o to rychlejší však byl jeho hvězdný vzestup. Věděli jste ale, že za jeho...

Česká premiéra akčního trháku Postradatelní 3: 16 NEJ drsňáků v jednom filmu!

17. 8. 2014 15:53 zobrazit článek
Arnold Schwarzenegger (67), Sylvester Stallone (68), Mel Gibson (58) a dalších 13 drsňáků se sešlo v jednom filmu! Česká premiéra Postradatelných 3 se nesla v akčním duchu.

RECENZE: Postradatelní 3. Sylvester Stallone se vrací s mladou posilou

16. 8. 2014 13:17 zobrazit článek
Expendables alias Postradatelní už dvakrát mile překvapili a stejná porce zábavy se očekává i od dalšího pokračování. Mají drsné akční legendy být...

Sylvester Stallone zachraňuje pražský tunel Blanka

8. 10. 2014 13:08 zobrazit článek
Kdo taky jiný?

Akční hvězdy filmu Postradatelní 3 se projely v Cannes na tanku

18. 5. 2014 19:28 zobrazit článek
Nevadí, že už máme artritidu v kolenou, vtipkoval Sylvester Stallone na festivalu v Cannes, kde s kolegy propagoval třetí díl série Postradatelní vskutku nevšedním způsobem. Akční hrdinové se totiž projeli promenádou na tanku. Další články k tématu:

Akční hvězdy filmu Postradatelní 3 se projely v Cannes na tanku

18. 5. 2014 18:43 zobrazit článek
Nevadí, že už máme artritidu v kolenou, vtipkoval Sylvester Stallone na festivalu v Cannes, kde s kolegy propagoval třetí díl série Postradatelní vskutku nevšedním způsobem. Akční hrdinové se totiž projeli promenádou na tanku. Další články k tématu:

DO KINA: Svěrákovi Tři bratři se postaví akční trojce Postradatelných

14. 8. 2014 9:33 zobrazit článek
Konečně se v kinech schyluje k zajímavému souboji. Z pěti novinek se do finále probijí zřejmě dva odhodlané týmy: Vojtěch Dyk, Tomáš Klus a Zdeněk Piškula v české pohádce a Sylvester Stallone, Jason Statham a Wesley Snipes v akční sérii. Další články k tématu:

Akční hvězdy filmu Postradatelní 3 se projely v Cannes na transportéru

19. 5. 2014 13:08 zobrazit článek
Nevadí, že už máme artritidu v kolenou, vtipkoval Sylvester Stallone na festivalu v Cannes, kde s kolegy propagoval třetí díl série Postradatelní vskutku nevšedním způsobem. Akční hrdinové se totiž projeli promenádou na obrněném transportéru. Další články k tématu:

Stallone zachraňuje Blanku, video chce méně aut v ulicích

1. 10. 2014 19:48 zobrazit článek
Praha /VIDEO/ - Jedno auta vráží do druhého, všude je zmatek a hluk. Řetězová dopravní nehoda zcela zneprůjezdnila Pražský okruh a také všechny pruhy obrovského tunelu. A v tom se objeví. Sylvester Stallone přijel zachránit Prahu.

Sylvester Stallone prekonal všeličo: Skončil na ulici a takmer zomrel!

11. 9. 2014 11:25 zobrazit článek
LOS ANGELES – Málokomu sa podarí vystúpiť z úplného dna až na samotný vrchol. Sly Stallone to dokázal, no na ceste za slávou a bohatstvom absolvoval niekoľko zastávok, ktoré by iných ľudí zlomili. Čiastočné ochrnutie, spanie na ulici a porno - aj takéto nepríjemnosti poznačili kariéru tohto hollywoodskeho siláka.

Sylvester Stallone a exkluzivní pohled na natáčení akčních scén: V čem tkví kouzlo jeho triků?

15. 8. 2014 0:25 zobrazit článek
Živá legenda "Rambo" neboli věčný rváč "Sylvester Stallone":http://www.extra.cz/tema/sylvester-stallone na vás opět zaútočí v kinech se svými svaly, šarmem a neutichajícím bojem o spravedlnost. Nyní máte možnost vidět herce již ve třetím pokračování úspěšné akční komedie Expendables 3: Postradatelní.

Sylvester Stallone sa pripravuje na nakrúcanie piateho Ramba

17. 8. 2014 11:50 zobrazit článek
Americký herec a filmár Sylvester Stallone prezradil, že sa začal pripravovať na nakrúcanie piateho filmu zo série o Rambovi. Snímka s pracovným názvom Rambo V by sa mala dostať do kín na budúci rok ...

DO KINA: Svěrákovi Tři bratři se postaví akční trojce Postradatelných

14. 8. 2014 10:43 zobrazit článek
Konečně se v kinech schyluje k zajímavému souboji. Z pěti novinek se do finále probijí zřejmě dva odhodlané týmy: Vojtěch Dyk, Tomáš Klus a Zdeněk Piškula v české pohádce a Sylvester Stallone, Jason Statham a Wesley Snipes v akční sérii. Další články k tématu:

Sylvester Stallone si může gratulovat: Takhle vypadá jeho žena po čtvrtstoletí manželství!

6. 8. 2014 9:19 zobrazit článek
Je to už hodně dlouho, co se poznali v jedné restauraci v Beverly Hills. A zatímco Sylvester Stallone (68) se od té doby změnil v postaršího pána, Jennifer Flavin (45) je stále krásnější.

Expendables 3 ukradli před premiérou a dali na internet

4. 8. 2014 9:50 zobrazit článek
Neznámý pachatel ukradl ze studia film Expendables 3, který opět spojil akční veterány (Sylvester Stallone, Dolph Lundgren, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Antonio Banderas, Harrison Ford, Wesley Snipes a další), a dal ho na internet.

Stalloneho sexi žena dráždi ako nikdy: Bujné prsia jej vypadávali z bikín!

30. 7. 2014 4:09 zobrazit článek
ANTIBES – To je ale pohľad! Hoci sa Sylvester Stallone (68) stihol celkovo oženiť až trikrát, posledné manželstvo mu drží už sedemnásty rok. Pri sexi polovičke Jennifer Flavin (45) totiž na zajačie úmysly nemá najmenší dôvod. Bývalá modelka si aj v zrelom veku udržiava telo plážovej bohyne. Pozrite si jej kyprú nádielku v bikinách ako dôkaz.

Sylvester Stallone odmítá jít do »důchodu«: Píše scénář k pátému Rambovi

2. 7. 2014 15:27 zobrazit článek
Sedmašedesátiletý Sylvester Stallone to myslí smrtelně vážně, když říká, že se v roli Ramba objeví navzdory pokročilému věku popáté. Ke čtvrtému pokračování filmů o nezničitelném vojákovi už píše scénář. Společnost Splendid Film potvrdila, že se fanoušci dočkají už příští rok.

Rambo fünf. Stallone natočí pátý díl s Němci

25. 6. 2014 16:54 zobrazit článek
Sylvester Stallone to s dalším Rambem myslí vážně a přípravy k natáčení už nabírají na obrátkách. Německá firma Splendid Film koupila práva na pátý díl.

V novém traileru z Expendables 3 se utíká z vlaku helikoptérou. Podívejte se

18. 6. 2014 15:16 zobrazit článek
Hvězdy akčních filmů Sylvester Stallone, Jet Li, Dolph Lundgren či Arnold Schwarzenegger a Harrison Ford se setkají v oddechovém letním snímku The Expendables 3. Ten bude vyprávět o tom, jak se skupina žoldáků dostane do sporu se svým bývalým spoluzakladatelem a nynějším obchodníkem se zbraněmi. Film do českých kin vstoupí 14. srpna. (Zdroj videa: YouTube.com)

Stalloneho matky se lidé ptají na recept na krásu, proboha, to snad nemohou myslet vážně!

27. 8. 2014 1:09 zobrazit článek
Když do kina přicházel nový film "Expendables: Postradatelní 3":http://www.extra.cz/tema/expendables-3, nechyběla na premiéře "Jackie Stallone":http://www.extra.cz/tema/jackie-stallone (92), jejíž syn Sylvester v něm spolu s partou akčních hvězd hraje. Vzhledem k vysokému věku se jí novináři často ptají na zázračné recepty na dlouhověkost a někteří se spletou a místo dlouhověkosti řeknou krásu.

Sylvester Stallone točí jako o život: Teď chce film o sobě!

26. 8. 2014 12:26 zobrazit článek
Herec Sylvester Stallone má pocit, že je svět připraven na film, který by mapoval jeho vlastní život. A už má jasno v tom, kdo by měl napsat scénář a snímek režírovat. Není to nikdo jiný než on sám. Prozradila to matka představitele Rockyho či Ramba.

Stalloneho matka o dlouhověkosti: Každé ráno snídám špenát

20. 8. 2014 20:08 zobrazit článek
Matka Sylvestra Stalloneho Jackie letos v listopadu oslaví 93. narozeniny. Bývalá tanečnice prozradila, jak se udržuje ve formě. Každé ráno sní misku špenátu s vajíčky. Kromě toho se nebojí zajít se svým vnukem do posilovny. Další články k tématu:

Stalloneho matka o dlouhověkosti: Každé ráno snídám špenát

20. 8. 2014 18:59 zobrazit článek
Matka Sylvestra Stalloneho Jackie letos v listopadu oslaví 93. narozeniny. Bývalá tanečnice prozradila, jak se udržuje ve formě. Každé ráno sní misku špenátu s vajíčky. Kromě toho se nebojí zajít se svým vnukem do posilovny. Další články k tématu:

Premiéra filmu Expendables: Herec Pavel Soukup přežil, ale ukázal zjizvené tělo. Co se mu stalo?

18. 8. 2014 22:37 zobrazit článek
Svoji ke svým, to platí i pro premiéru třetího pokračovaní úspěšného "filmu Expendables: Postradatelní":http://www.extra.cz/sylvester-stallone-a-exkluzivni-pohled-na-nataceni-akcnich-scen-v-cem-tkvi-kouzlo-triku.

FOTO Exkluzívny úlovok z bratislavskej MHD: Sylvester Stallone v nej dostal KO!

12. 9. 2014 16:30 zobrazit článek
BRATISLAVA - Ešte neboli ani Vianoce a už prišiel Silvester do Bratislavy! A nebol to nik iný ako slávny Sylvester Stallone. Rovno v bratislavskej hromadnej doprave. Ibaže celý príbeh je o trochu zamotanejší.

Expendables: Postradatelní 3 vstoupí o půlnoci do kin

13. 8. 2014 0:48 zobrazit článek
Na velká plátna českých kin vstoupí o půlnoci ze středy na čtvrtek skupina vysloužilých žoldáků Expendables pod vedením Sylvestra Stalloneho. Film Expendables: Postradatelní 3 neskrývá své ambice stát se akčním snímkem léta a sestava hvězd tohoto žánru, která se ve filmu objeví, je úctyhodná.

RECENZE: Bum Bum. Bang Bang. Expendables 3 je pitomina na třetí

13. 8. 2014 17:14 zobrazit článek
Už potřetí Sylvester Stallone přichází s Expendables - Postradatelnými. Filmem, který je už opravdu postradatelný. Nabízí spoustu drsných keců, poplácávání po zádech, sentimentality a střílení.

FOTO Jak dobýt Cannes? Arnie a Sly to zkusili jako tankisté

18. 5. 2014 15:24 zobrazit článek
Arnold Schwarzenegger a Sylvester Stallone se společenstvím akčních hvězd ze spektáklu Expendables 3 vtrhli na festival v Cannes v obrňácích. A ukázali ze třetího dílu společného filmu dvě minuty.

 Články 1-30 z celkových 669, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

Související..

Burt Young Milo Ventimiglia
faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI